انجمن 60 میلیون مصرف کننده • با موضوع مشورت کنید – Carglass L ***!, Carglass France – دوباره می توان قرار ملاقات را بصورت آنلاین انجام داد. تیم های ما همچنان در کنار شما بسیج می شوند. | فیس بوک

قرار ملاقات کارگلاس

سلام فابین ، ما در حال حاضر هیچ پیشنهاد تبلیغاتی نداریم ؛)

قرار ملاقات کارگلاس

توسط مهمان »09 دسامبر 2017 ، 3:31 PM

صبح بخیر,
برای پخش به منظور جلوگیری از تورم دیگران ، در اینجا نظر من در مورد مشکل (های) که من در تأسیس Brest de Carglass با آن روبرو شدم
بنابراین من یک توافق نامه هوندا دارم و تأثیر عادی بر روی شیشه جلو خود داشتم.
بنابراین من اولین بار تماس گرفتم.
در حال حاضر مداخله در خانه ، آنها 4 آیرون را ترمز می کنند تا شما را به خوبی پیدا کنند (زمان طولانی تر ، در بریتنی باران می بارد … و غیره). بنابراین من در تأسیس قرار ملاقات می گذارم.
ظاهراً درخشش تعمیر می شود اما قابل مشاهده است (من اطمینان دارم بنابراین مهم نیست ، نکته مهم این است که ترک گسترش نمی یابد. البته من چیزی پرداخت نمی کنم جز Carglass یک فاکتور کوچک به بیمه گر ارسال می کند
چند هفته بعد ، شروع به سرماخوردگی می کند و به همین دلیل قلعه گسترش می یابد. بنابراین من Carglass را به یاد می آورم و از من خواسته می شود که بیایم و ببینم که تغییر شیشه جلو را سازماندهی می کند.
البته من چیزی خرج نمی کنم. ما با تاریخ جایگزینی موافق هستیم و یک هفته بعد برمی گردم (دیتو ، هنوز در بریتانی باران می بارد ، بنابراین می فهمید که در گاراژ راحت تر است). من قصد دارم به اطراف بروم و به من یادآوری می شود که به من بگویم که آنها با نسیم دستور بدی دادند. اما تقصیر آنها نیست ، هوندا بود که شیشه جلو اتومبیل را تحویل داد.
به طور خلاصه ، من یک بار یک جلسه اضطراری را ترک کرده و از سر می گیرم زیرا مجبور شدم چند روز بعد به جاده بروم. من شیشه جلو اتومبیل خود را تغییر داده ام و ما یک فاکتور جدید می دهیم که البته برای بیمه گر ارسال می شود (من جزئیات فاکتور برای بیمه گذار را منتقل می کنم).
من راه خود را ادامه می دهم. یک ماه بعد ، من می فهمم که دو باگت (قالب گیری) من از شیشه جلو اتومبیل کاملاً پوست کنده شده است (با توجه به زمان و دو طرفه ، من به شانس فکر نمی کنم)
بنابراین من قصد دارم در هوندا نقل قول کنم زیرا سلام ، من کمی *** دارم تا به Carglass بروم.
یک نقل قول کوچک با 570 یورو. بنابراین من تا به امروز یک ایمیل شکایت بدون جواب ارسال کردم.
بنابراین در کل برای یک درخشش کوچک:
– 4 گذرگاه در Carglass
– 1 تعمیر شیشه جلو اتومبیل (و فاکتور)
– 1 تغییر شیشه جلو (و فاکتور)
– 1 خراب شدن کارگلاس
– یا مجازات سه گانه مصرف کننده. من بیمه خود را پرداخت می کنم ، از طریق بیمه خود به کارگلاس پرداخت می کنم و برای ترمیم گلوله های آنها پرداخت می کنم !
در پایان ، من هیچ توصیه ای در مورد متخصصان شیشه جلو اتومبیل ندارم ، اما به خصوص نمی روم به Carglass ! این پول باقی می ماند اما Frédéric de Carglass ، اگرچه بسیار خندان کاملاً *** است !

مهمان

پاسخ: Carglass L ***!

توسط مهمان »11 دسامبر 2017 ، 11:20 صبح

صبح بخیر؛ من فقط یک شیشه جلو را شکستم و به مکانیک خود رفتم. قیمت پایین تر از کارماچین و به ویژه کارهای بی عیب و نقص.پس چرا وقتی آنچه را که در گاراژهای برند ماشین ما طول می کشد ، به کارآموزان Sorcerer بروید.
هزینه هزینه ها مشکلی نیست ؛ گاراژ پس از RBT بیمه ، چک را ترسیم می کند. برای من کمتر از 24 ساعت ، بنابراین آن پول به حساب من می رسد.
اگر مشکل ؛ این برند تعمیر را تضمین می کند!

مهمان

پاسخ: Carglass L ***!

توسط مهمان »18 مه 2018 ، 01:32

عصر بخیر,
من یک ماه بعد از خرید وسیله نقلیه جدیدم در شیشه جلو اتومبیل خود تأثیر گذاشتم . 4 سال پیش. با توجه به کنترل فنی اجباری امسال ، من برای تعمیر به مرکز Carglass در لیبورن (33.500) رفتم.
تکنسین Carglass پس از دیدن تأثیر ، پاسخ می دهد که تأثیر بسیار مهم است و این که ترمیم (تزریق از نظر ضربه) باعث ایجاد شکاف می شود.
من به او اطلاع می دهم (و نباید آن را انجام می دادم) از نگرانی های خود در مورد کنترل فنی.
او به نظر می رسد ، در چندین نوبت ، شیشه جلو اتومبیل (پس از دیدن کارت خاکستری) و سؤالات زیادی از من پرسیده است ، به خصوص اگر شیشه جلو من “گرم شده” باشد. من به او پاسخ نمی دهم .
قرار ملاقات با مرکز Carglass در Libourne (33500) برای تغییر شیشه جلو در 24 آوریل 2018 ساعت 3:30 بعد از ظهر انجام می شود.
در 24th ، به دلیل تعهدات ما ، ما به 2 وسیله نقلیه (25 کیلومتری از خانه x 1.5) حرکت می کنیم تا ماشین را در Carglass ترک کنیم. بیانیه وسیله نقلیه که کمی زمان می برد.
به سختی یک ساعت بعد ، Carglass با تلفن همراه من با من تماس گرفت تا به من بگوید که شیشه جلو اتومبیل مناسب نیست. من سپس به نقل قول ای که به من داده شده نگاه می کنم: من چیزی را در شیشه جلو نمی دانم ، اما بدیهی است که وسیله نقلیه ما هرگز سقف پانوراما نداشته است.

قرار ملاقات جدید برای 12 مه ساعت 10:30 A.M انجام می شود.

من قبل از زمان مشخص شده کمی حضور دارم. زمان انتظار مهم قبل از بیان مجدد وسیله نقلیه.
و ، در حالی که من قصد داشتم چند خرید را برای کشتن زمان انجام دهم ، دوباره یک تماس دریافت می کنم که به آنها اطلاع می دهد که آنها یک بار دیگر نقض باد مناسب دریافت نکرده اند .

من برای جمع آوری وسیله نقلیه خود به Carglass Libourne برمی گردم . هنوز زمان انتظار طولانی است .

و بعد ، من ترک می کنم و همه چیز را لغو می کنم !
وسیله نقلیه من هیوندای i30 است. Carglass of Libourne پس از دیدن وسیله نقلیه و کارت خاکستری دو بار قادر به سفارش شیشه جلو نیست . در حالی که نمایندگی فیات ، که هیوندای را در Gironde خریداری کرده است ، 50 متر است ..

و این اولین بار نیست که Carglass Libourne ما را ناامید کرده است.در آن زمان ، این یک تویوتا بود ، با تغییر در خانه ، که ما را وادار کرد تا وسیله نقلیه را به سمت کارگاه سوار کنیم !

صادقانه بگویم ، ما با بیمه خود تماس گرفته ایم تا آنها را از نارضایتی خود مطلع کنیم و اکنون به جای دیگری خواهیم رفت .

مهمان

پاسخ: Carglass L ***!

توسط مهمان »28 ژوئن 2018 ، 5:00 بعد از ظهر

سلام ، من به تازگی شیشه جلو اتومبیل خود را توسط Carglass در خانه ، مرکز Montbrison 42 برای مداخله فقط یک نگرانی تغییر داده ام که آنها از شیشه جلو اتومبیل را از ون بیرون آوردند ، متوجه شدند که این ترک خورده است ، اما تحت فشار قرار نگرفتند ، مشکلی ایجاد نمی کند ، مشکلی ایجاد نمی کند. سپس برای مداخله دوم به طور کلی به خوبی انجام شد ، به من گفته شد که این ارتقاء کنترل فنی رایگان وسیله نقلیه قبل از 11/09/18 بسیار خوب است ، من باید آن را قبل از 10/15 خیلی خوب انجام دهم و قصد داشتم دریافت کنم کد تبلیغی از طریق ایمیل,
وقتی ایمیل را در خطوط کوچک دریافت کردم به جز مربی کمپینگ ، وسیله نقلیه جمع کننده و غیره ذکر شده است .وقتی برای برگزاری جلسه تلفنی کردم ، تصریح کردم که این یک ماشین کمپینگ در یک پایگاه سیتروئن است که هیچ کس به من چیزی نگفت ، و نصب کننده هم ، من یک ایمیل برای Carglass ارسال کردم. پاسخ basse ما گیر می کنیم. بنابراین اگر مجبور شوید شیشه جلو اتومبیل خود را تغییر دهید به نمایندگی خود بروید ، این هزینه بیشتری برای شما نخواهد داشت و ناامید نخواهید شد

مهمان

پاسخ: Carglass L ***!

توسط مهمان »28 ژوئن 2018 ، 21:26

عصر بخیر ، من تأیید می کنم که در نمایندگی شما بهتر و ارزان تر است. تفاوت 100 € برای یک تویوتا وسو! من نمی فهمم که چرا بیمه همچنان به نفع Carglass است. تعجب آور است?

مهمان

پاسخ: Carglass L ***!

توسط مهمان »04 ژوئیه 2018 ، 3:15 بعد از ظهر

شرمنده! واقعیت ها: 14 مارس ، به دنبال تغییرات دما ، شیشه جلو عقب ما باید تغییر یابد. Carglass Brest شیشه جلو اتومبیل را تغییر می دهد . اما نه به طور کامل: پیستون های تنه برچیده می شوند اما و همچنین حوله یخی عقب ، که در هنگام جداسازی شکسته شده است ، شکسته نمی شوند. برای یک فاکتور کل 650 یورو ، 3 موضوع ، 4 گذرگاه و 2 ماه و نیم انتظار ، یک قرار ملاقات جدید برای نصب برف پاک کن های جدید انجام می شود ، اما . این کار نمی کند ، ظاهراً به دلیل یک قسمت زنگ زده از شیشه جلو اتومبیل. حیرت انگیز قبل از مداخله متخصصان Carglass کاملاً کار کرد! و به هر حال: بی پروا من مجاز به ترک این کار با یک یخ آزمایش شده هستم که نباید آن را فعال کنم ، که تعمیر آن به هزینه من است و یک اتاق به اصطلاح جدید که من.در انتظار 2 ماه و نیم است و بدیهی است که مدل مناسب نیست. اما اوه جبران بزرگ ، من یک هدیه از کیت بلوتوث دارم که پشت فرمان تماس بگیرم. کارگلاس! چه حرفه ای !

مهمان

پاسخ: Carglass L ***!

توسط مهمان »06 ژوئیه 2018 ، 19:01

صبح بخیر
مهمتر از همه ، به Carglass نروید !!
در ماه ژوئن یک پنجره جانبی در BMW خود تغییر می دهم.
بعد از کار به اتهام من (بیمه شده به شخص ثالث. ) ، من می دانم که بد بسته می شود.
قرار ملاقات جدید در یک مرکز دیگر برای نشان دادن. به من گفته می شود که ممکن است در سوال مورد نظر باشد (خوب بیایید ببینیم !!).
در مرکز کارگلاس دیگر قرار ملاقات به من داده شده است. و در آنجا ، پنجره نه تنها خیلی بد کار می کند ، بلکه آن مرد در را هل داده است !! عذرخواهی نمی کند اما مشاهده ای انجام می شود.
بعد از 2 سفر دیگر برای قرار دادن ماشین و بازیابی آن روز بعد ، من آن را پس می گیرم و متوجه می شوم که من به طور کامل تعمیر نشده ام .
من بلافاصله تماس می گیرم و رئیس مرکز (آرژانتوئیل) برای من فرستاده شده است که فقط باید یک متخصص بیاورم !!
سرویس مصرف آنها نمی خواهد از تعمیر پشتیبانی کند !!
بالای کارگلاس !!

مهمان

پاسخ: Carglass L ***!

توسط مهمان »18 ژوئیه 2018 ، 12:16

سلام ، من قبلاً در مورد هدایای Carglass نظر داده ام. من قبض خود را برای پرداخت (1340 یورو) دریافت کردم !! و هنگامی که من قرار ملاقات گذاشتم ، شخص به من گفت که او از همه چیز مراقبت می کند و به محض اینکه بیمه من را بازپرداخت کرد ، من به آنها پرداخت کردم و اینکه هیچ شادی (فوق العاده) شادی کوتاه مدت ندارم ، و هیچ گونه تنظیم MACIF را نمی بینم من با آنها تماس گرفتم و تعجب آور ، هیچ توافقی با Carglass وجود ندارد و این وظیفه آنهاست که فاکتور را برای آنها ارسال کنند و من یک حق رای دادن داشتم و شخص به من گفت که این صورتحساب بسیار بالاتر از یک تعمیرکار دیگر است و آن من مجبور شدم پیشروی را انجام دهم. دوباره برای مشکل شیشه جلو اتومبیل از بیمه گذار خود و مهمتر

مهمان

پاسخ: Carglass L ***!

توسط مهمان »01 دسامبر 2018 ، 21:07

سلام به همه من این بدبختی را داشتم که جفت وسیله نقلیه خود را در Carglass Melun جایگزین کنم که صریحاً بد کار می کند ، نسیم ضعیف و ضد آب ، Bravo ضمانت زندگی ، من در ماه سپتامبر شکست باد را تغییر دادم و پاها را در آن قرار می دهم اب .
آزمایش با سمپاش محصولات شیشه ای آزمایش شده و برای رئیس مرکز برای خارج شدن از مغازه وی کافی است .
محصول شیشه ای آن باران شدید و سرعت باد را جذب می کند .
این ثابت می کند که شخصی واقعاً واجد شرایط است و قادر به تغییر شیشه جلو اتومبیل وسایل نقلیه است
من شما را از بقیه این ماجراجویی مطلع می کنم .
برای جلوگیری از مطلق .

سرویس مصرف کننده Carglass از دفتر خود بدون دیدن چیزی ، نتیجه گیری رئیس مرکز Melun را تأیید می کند و یک ایمیل مشترک CI را برای من ارسال می کند/
سلام آقای حمزهوی,

ما به دنبال پرونده شکایت شما SC 2484184 ، در مورد مداخله در وسیله نقلیه ثبت شده AR-517 به شما باز می گردیم-.

شما مداخله ما را در 01 سپتامبر 2017 به چالش می کشید.

پس از مشاهده ، و آزمایش ضد آب که توسط مرکز Carglass در Melun ساخته شده است ، به نظر می رسد که نگرانی برای مداخله ما متوالی نیست.

ما هیچ نشتی از شیشه جلوی آن پیدا نکردیم.

ما با این کار به شما تأیید می کنیم که مسئولیت Carglass نمی تواند درگیر شود.

به لازم ، ما از شما دعوت می کنیم تا به شرکت های حفاظت قانونی یا بیمه خود نزدیک شوید تا بتوانید تخصص متناقض را به دست آورید.

ما در ساعت 0800 به شما گوش می دهیم.515.505 دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر.

اسکندر ح.
مدیر خدمات مصرف کننده
107 بلوار د لا مأموریت مارسند – 92400 Courbevoie
تلفن: 0800.515.505

مهمان

پاسخ: Carglass L ***!

توسط alinou3559 »06 فوریه 2019 ، 3:25 بعد از ظهر

Noel1950 نوشت: عصر بخیر ، من تأیید می کنم که در فروشنده شما بهتر و ارزان تر است. تفاوت 100 € برای یک تویوتا وسو! من نمی فهمم که چرا بیمه همچنان به نفع Carglass است. تعجب آور است?

سلام به همه!
در پاسخ به کریسمس 1950.
من اخیراً فهمیدم که چرا بیمه به برخی از متخصصان ، کارگلاس اما نه تنها تأیید می کند! مربیان آنها نیز!
ما به طور ساده و بی تکلف معتقدیم که ما برای کنترل قیمت ها بیمه شده ایم! و جدی بودن متخصصان! که ننی!
برای ساختن درس. بیمه برای کمک به یک حرفه ای گواهینامه را به یک حرفه ای ارائه می دهد ، در حافظه من ناچیز نیست.
این گواهینامه مشتریان را برای حرفه ای گفته می کند! بیمه شده اعتماد به نفس خواهد داشت! این بیمه اوست که کنترل می کند ، علاوه بر این یک متقابل است. با چشمان بسته می رویم! و در هر صورت ، بقایای ما با هزینه حق رای دادن است! میزان تعمیرات هر چه باشد! چرا سرت را بشکنید.
به جز این که اخیراً ، در حین حلق آویز با وسیله نقلیه من ، به بدنساز که توسط متقابل خود تأیید شده بود رفتم. , نقل قول. سپس من کنجکاوی را برای رفتن و نقل قول در 2 بدنساز دیگر ، که مجوز ندارند. این جایی است که من یاد گرفتم که برای تأیید آن باید مشارکت داشته باشد (10 ٪ در حافظه من. ).
بدنساز معتبر بود. صبر کن! 60 ٪ گرانتر از 2 دیگر!
سیستم pigeonnage. کبوتر ، با عرض پوزش ، بیمه شده هیچ کنترل نمی کند ، قیمت ها به هر چیزی تبدیل می شوند! بیمه گذاران سهم متخصصان را جمع می کنند ، که آنها را در مورد قیمت خود منعکس می کنند ، در هنگام انتقال خدمات بیش از حد ارزشمند هستند زیرا مشتریان کنترل نمی کنند ، بحث نمی کنند! دیگر رقابت بازی نمی کند. و در پایان سهم بیمه بر روی این قیمت ها محاسبه می شود ، و همه بیمه شده ها در پایان می پردازند!
ماوراء!
بنابراین.
روز خوب.

فیس بوک

нет описания or

چگونه است که بیمه گذار من با شما تماس گرفته است تا از ابتدای مهار شیشه جلو اتومبیل من را تغییر دهید و من همیشه خبری ندارم ، من همچنان با خطر ابتلا به شیشه جلو اتومبیل خود روی زانو کار کردم

سلام اورلی ، شما منتظر قرار ملاقات هستید ? آیا می توانید در MP برای من توضیح دهید ?
ارسال عکسی در نظرات عجیب غیرممکن است

سلام نیکلاس اگر به یک مشکل اشاره دارد ، می توانید عکس را در MP برای ما ارسال کنید ? روز خوب.

یکسان !
من نشتی داشتم !

و تبلیغات خود را با زور متوقف کنید

من هیچ چیز بدی برای گفتن در مورد Carglass ندارم ، راضی هستم . اما تبلیغ آنها دیگر نمی توانم ��
من می گویم کسانی که برای یک شرکت دیگر که فاقد مشتری هستند ، انتقاد می کنند �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� ��

Carglass این سبزه ها هستند که در طول روز مانند خوک ها کار می کنند که من در شب ماشین را بازیابی کردم که اتصالات آنها از صفحات تلفنی آنها جدا شده است حتی قادر به اطلاع شما از هر چیزی نیست که من CARGLASS را توصیه نمی کنم

چه زمانی در حال حاضر وجود دارد ?

سلام سیریل ، ما در حال حاضر هیچ تبلیغی نداریم ؛)

در حال حاضر لوفرا چیست که باید شیشه جلو اتومبیل خود را تغییر دهم. شخصاً همیشه به این دلیل بود که شیشه هرگز نگرانی نداشت

سلام فابین ، ما در حال حاضر هیچ پیشنهاد تبلیغاتی نداریم ؛)

ملیسا دوریان ناتان
bjr چقدر برای نقل قول

Carglass reims Cormontreuil همان می داند که چگونه از نظر شیشه جلو اتومبیل کار کنید و پارچه خود را خرد کنیم و بر روی کنسول مرکزی و recolle t مانند بی کفایت خراش دهیم ، من مجبور به خرید یک تصویر کوچک مهم و پشتیبانی از بزرگراه هستم زیرا نشان من خیلی زیاد است پشت می توانست زمان حرکات را سرریز کند

برای من هم کارگلاس دو به پایان رسید. ماشین در همان روز آسیب دید. برای تغییر یک پنجره �� آیا ما به شما بازگردانده ماشین شما این است که ما به شما چیزی نمی گوییم