کد تبلیغی: کاهش 7 یورو در آمازون ، آمازون 10 یورو به شما پیشنهاد می دهد: چگونه از آن استفاده کنید? پاریسی

آمازون 10 یورو به شما پیشنهاد می دهد: چگونه از آن استفاده کنید

کوپن کاهش تا 31 دسامبر 2023 شامل معتبر است.

کاهش 7 یورو در آمازون به مدت 20 € با این کد تبلیغاتی

برنامه خوب آمازون از جمعه 08 سپتامبر 2023 تا یکشنبه 31 دسامبر 2023 معتبر است

آمازون یک کد تبلیغاتی را به شما ارائه می دهد که به شما امکان می دهد از 7 یورو از سفارش 20 یورو بهره مند شوید. کد تبلیغی معتبر برای سفارش تحویل در نقطه برداشت آمازون.

شرایط تبلیغاتی آمازون

کد تبلیغی آمازون: 7 یورو کاهش !

شما در حالی که از یک تجربه خرید آنلاین دلپذیر لذت می برید ، به دنبال صرفه جویی در هزینه هستید ? پس نگاه نکن ! آمازون ، غول فروش آنلاین ، تبلیغی را ارائه می دهد که ممکن است شما را مورد علاقه قرار دهد. با استفاده از این تبلیغات ، می توانید از تخفیف 7 یورو هنگام هزینه 20 € یا بیشتر بهره مند شوید و اینکه سفارش خود را در یک نقطه برداشت آمازون تحویل داده اید. اما چگونه می توان از این پیشنهاد استفاده کرد و یک برنامه خوب تهیه کرد ?

اول از همه ، توجه به این نکته حائز اهمیت است که نقاط حذف بسته آمازون در نزدیکی شما قرار دارند. می توانید بسته های خود را با خیال راحت و به راحتی خود بازیابی کنید. با انتخاب یک نقطه برداشت ، از هزینه های تحویل استاندارد خودداری می کنید ، که به شما امکان می دهد اضافی را ذخیره کنید. علاوه بر این ، شما می توانید مطمئن باشید که بسته های شما تا زمانی که به آنها بیاید ایمن و به خوبی حفظ می شوند.

برای بهره مندی از تبلیغات آمازون ، در اینجا مراحل دنبال شده است. ابتدا به وب سایت آمازون بروید و مواردی را که می خواهید در سبد خود خریداری کنید اضافه کنید. بررسی کنید که مقدار سفارش شما برابر یا بیشتر از 20 یورو است. سپس ، هنگام اعتبارسنجی سفارش خود ، یک نقطه برداشت آمازون را به عنوان آدرس تحویل انتخاب کنید. سپس به طور خودکار شاهد کاهش 7 یورو در کل مبلغ سفارش خود خواهید بود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که خرید خود را نهایی کنید و صبر کنید تا بسته خود آماده شود تا بازیابی شود.

این ارتقاء فرصتی عالی برای صرفه جویی در هزینه هنگام خرید در آمازون است. با انتخاب یک نقطه برداشت ، شما نه تنها می توانید در هزینه های تحویل صرفه جویی کنید بلکه بسته های خود را با خیال راحت و به راحتی بازیابی کنید. علاوه بر این ، با خرید در آمازون ، می توانید از انتخاب گسترده ای از محصولات با قیمت های رقابتی بهره مند شوید ، و آن را به یک برنامه خوب برای انواع خریداران تبدیل کنید.

شرایط پیشنهاد آمازون

کاربران آمازون که (من) دعوت شده اند از طریق ایمیل ، اعلان یا پرچم در سایت آمازون از این پیشنهاد بهره مند شوند.برای کلیک بر روی دکمه “اعمال تبلیغ” و (ii) می توانید بنر “شما واجد شرایط این پیشنهاد” در بالای صفحه https: // www است.وابسته به آمازون.FR/B?گره = 887888004031 (“مشتریان واجد شرایط”) ، از یک کوپن کاهش 7 یورو بهره مند می شوند تا در سفارش شما برای مبلغ 20 € یا بیشتر در یک نقطه برداشت آمازون مورد استفاده قرار گیرند (با مراجعه به موارد بعدی ، تمام نقاط برداشت را پیدا خواهید کرد صفحه: https: // www.وابسته به آمازون.fr/hub) ، معتبر تا 31 دسامبر 2023 از لحظه برای کلیک بر روی “اعمال تبلیغ”.

پیشنهاد معتبر از 14 اوت 2023 تا 31 دسامبر 2023 شامل و در حد 15،000 کوپن تخفیف موجود.

کوپن کاهش فقط می تواند برای خرید محصولات ارسال شده و فروخته شده توسط Amazon FR در سایت www استفاده شود.وابسته به آمازون.FR ، به جز دستگاه ها و لوازم جانبی آمازون ، کتاب ها ، محصولات دیجیتال (MP3 ، کتاب های الکترونیکی ، برنامه ها ، بازی ها و نرم افزار برای بارگیری ، اشتراک کیندل و غیره.) ، آماده سازی نوزادان ، سیگارهای الکترونیکی (از جمله مایعات الکترونیکی ، پر کردن مجدد و لوازم جانبی) ، محصولات فیتوفارموی مانند بیوسیدها (سابق. Roundup) ، کوپن های هدیه ، بسته بندی هدیه ، پیشنهادات بازپرداخت شده ، بازی های ویدیویی قبل از سفارش ، محصولات فروخته شده توسط فروشندگان حزب سوم یا محصولات و خدمات فروخته شده در یک وب سایت دیگر. علاوه بر این ، تحویل موارد در نقاط برداشت مشمول محدودیت های خاصی است (اطلاعات بیشتری را در صفحه بعدی خواهید یافت: https: // www.وابسته به آمازون.fr/gp/راهنما/مشتری/نمایشگر.HTML?ref_ = hp_left_v4_sib & nodeid = g201910980).

کوپن کاهش را نمی توان در کالاهای فروخته شده توسط آمازون به غیر از فروشندگان “Amazon FR” استفاده کرد (برای مثال ، این پیشنهاد اعمال نمی شود که فروشنده “آمازون انگلیس” ، “آمازون د” و غیره باشد.).

این پیشنهاد فقط یک بار توسط حساب مشتری و مشتری معتبر است.

پس از فعال کردن پیشنهاد با کلیک بر روی دکمه “اعمال تبلیغ” ، کوپن کاهش شما به طور خودکار روی حساب شما اعمال می شود و پس از کلیک بر روی دکمه تا 31 دسامبر 2023 ، هنگام خرید موارد واجد شرایط خود در صفحه پرداخت ظاهر می شود.

محصولات واجد شرایط باید در همان زمان به همان آدرس ارسال شوند (عدم امکان تقسیم محموله).

با سایر تبلیغات فعلی تجمعی نیست.

این پیشنهاد از 20 یورو خرید به استثنای هزینه های بسته بندی هدیه و به استثنای هزینه های تحویل قابل اجرا معتبر است.

مزیتی که به لطف این پیشنهاد می توانید از آن بهره مند شوید ، در 7 یورو قرار گرفته است.

شرایط استفاده از کوپن های کاهش برای کاهش کوپن ها کاربرد دارد.

کوپن کاهش تا 31 دسامبر 2023 شامل معتبر است.

کوپن کاهش برای هرگونه خرید حداقل 20 یورو معتبر است ، به استثنای هزینه های بسته بندی هدیه و به استثنای هزینه های تحویل که احتمالاً قابل اجرا است ، در سایت www ساخته شده است.وابسته به آمازون.FR و مربوط به انتخاب محصولات واجد شرایط حمل و نقل و فروخته شده توسط آمازون.

برای سفارش خود باید از سبد استفاده کنید. حالت فرمان “1 کلیک” به شما امکان استفاده از کوپن های کاهش را نمی دهد.

این پیشنهاد غیر قابل انتقال است و نمی تواند پرداخت نقدی را ایجاد کند.

اگر سفارش واجد شرایط برای پیشنهاد را لغو کنید یا محصولی را که واجد شرایط برای پیشنهاد است ، برگردانید ، آمازون این حق را دارد که کوپن کاهش خود را لغو کند یا در صورت استفاده از آن ، بدون توجه به کاهش ارزش خوب (با استفاده از روش پرداخت شما ، شما را شارژ کند. برای سفارش اولیه شما استفاده می شود).

آمازون 10 یورو ارائه شده است

برای معاملات خوب ، جهت آمازون

  • پاریسی
  • با تکنولوژی

گوشی هوشمند Samsung Galaxy S20 Ultra: از کاهش دیوانه وار -76 ٪ استفاده کنیدCdiscount به طرز چشمگیری قیمت تلفن هوشمند Google Pixel 7A را کاهش می دهداین بخشنامه اره از فروش فلش در این سایت تخصصی مزایایی داردNike Dunk High: در اینجا 3 پیشنهاد اختصاصی برای ورود به این کفش ورزشی شیک ارائه شده است

Classico PSG - OM: در اینجا برنامه جدید نهایی خوب برای پیگیری جلسه این عصر یکشنبه استاین ساعت Casio G-Shock با قیمت بی سابقه ای از این بازرگان فرانسوی در دسترس استDJI Mini 3 Drone از تخفیف تقریبا 200 یورو در Cdiscount بهره می برداستخر خود را با این لوازم جانبی موجود در کمتر از 20 یورو حفظ کنید

لو پاریسین او را راهنمایی می کند

  • گوشی هوشمند Samsung Galaxy S20 Ultra: از کاهش دیوانه وار -76 ٪ استفاده کنید
  • Cdiscount به طرز چشمگیری قیمت تلفن هوشمند Google Pixel 7A را کاهش می دهد
  • این بخشنامه اره از فروش فلش در این سایت تخصصی مزایایی دارد
  • Nike Dunk High: در اینجا 3 پیشنهاد اختصاصی برای ورود به این کفش ورزشی شیک ارائه شده است
  • انتخاب خرید