7 برنامه برتر برای صرفه جویی در هزینه – وبلاگ ، برنامه هایی برای صرفه جویی در هزینه.

5 برنامه برای صرفه جویی در هزینه

وقتی پایان ماه دشوار است ، همه ما رویای آن را داریمبرای صرفه جویی در پول اینجا و آنجا. برای جلوگیری از هدر رفتن و برعکس ، حساب بانکی شما رشد می کند ، راه حل های بسیار ساده ای وجود دارد. و در این رویکرد ، بهترین متحد ما ممکن است تلفن هوشمند ما باشد. در واقع ، بسیاری از برنامه های رایگان باعث صرفه جویی در هزینه می شوند.

7 برنامه برتر برای صرفه جویی در هزینه

در زندگی ، دو مدرسه وجود دارد: کسانی که به عزیزان خود اعتماد می کنند تا برنامه های خوبی پیدا کنند ، و کسانی که برای ساده کردن کار خود در برنامه ها شرط می بندند. پول نقد ، کوپن ، کدهای تبلیغاتی ، مبادله خدمات … بسیاری از برنامه ها به شما امکان می دهند پس انداز کنید یا به راحتی آن را بدست آورید. چگونه غذا بخوریم ، خرید خود را انجام دهید ، تحویل بگیرید و حتی پارک ارزان تر کنید ? به لطف تلفن هوشمند خود 7 برنامه را برای صرفه جویی در روزانه کشف کنید.

  • خیلی خوب برای رفتن : با انجام یک عمل خوب با قیمت پایین بخورید
  • پارکوپدی : دائر ycl المعارف پارکینگ رایگان
  • مربوط به : برنامه Cashback که بخشی از خریدهای شما را بازپرداخت می کند
  • یرل : برای صرفه جویی در زحمت
  • مغازه : برنامه ای که نژادها را بازپرداخت می کند
  • گنگ : هدیه شی و غذا بین افراد
  • خريد كردن : تحویل نژادهای مشارکتی

خیلی خوب برای رفتن: با انجام یک عمل خوب با قیمت پایین غذا بخورید

هر ساله ، یک سوم از تولید مواد غذایی جهانی دور می شود. خیلی خوب برای رفتن مشاغل غذایی (فروشگاه های مواد غذایی ، نانوایی ها ، رستوران ها و غیره) و مصرف کنندگان لذیذ. اولین پیشنهاد فروخته نشده آنها ، و جشن دوم با قیمت شکسته. توجه داشته باشید ، سبد “شگفت زده” است: انتخاب غذاهای آن امکان پذیر نیست ، زیرا بازرگان سبد ها را مطابق روز فروخته نشده روز خود آماده می کند.

با فعال کردن جغرافیایی در آیفون یا تلفن هوشمند خود ، برنامه به شما نزدیکترین مؤسسات شریک را به شما می گوید. فرصتی برای کشف معامله گران جدید در نزدیکی شما ! همچنین می توان معامله گران را به عنوان علاقه مندی ها در مورد سبدهای غافلگیرکننده موجود هشدار داد. و برای افرادی که رژیم های غذایی خاصی دارند ، فیلترها اجازه می دهند بین پیشنهادات کلاسیک ، گیاهخواری و غیره مرتب سازی شود. به طور خلاصه ، چیزی برای همه وجود دارد !

موجود در iOS و Android.

Parkopedia: دائر ycl المعارف پارکینگ رایگان

دیگر جریمه پارکینگ و ساعتهای از دست رفته برای چرخاندن خیابان های ذخیره شده وجود ندارد. برنامه Parkopedia یک مأموریت نجیب تعیین کرده است: لیست پارک های پارکینگ در سراسر جهان. امروز ، این بانک اطلاعاتی شامل بیش از 70 میلیون پارکینگ در 89 کشور جهان است. برای صرفه جویی در هزینه ، حتی در طول تعطیلات کافی است !

این برنامه به شما امکان می دهد به سرعت فضاهای رایگان و پولی و پارکینگ های اطراف را در این نزدیکی تجسم کنید و سریعترین مسیر را برای رسیدن به آنجا طی کنید. در مورد مکان های پرداخت شده ، به شما امکان می دهد قیمت را از قبل بدانید (و بنابراین ارزان ترین خیابان ها را انتخاب کنید) ، ساعات افتتاح و وسایل پرداخت. در برخی از پارکینگ ها ، حتی می توان در دسترس بودن فضاها در زمان واقعی مشاهده کرد. چند سال پیش چه کسی باور داشت که تلفن هوشمند شما بهترین خلبان شما خواهد بود ?

موجود در iOS و Android

Igraal: برنامه Cashback که بخشی از خریدهای شما را بازپرداخت می کند

کسب درآمد هر بار که خرید آنلاین می کنید ، به نظر می رسد کلاهبرداری است. و با این حال ، به لطف سیستم بازپرداخت امکان پذیر است. برنامه هایی مانند Igraal به شما امکان می دهد هر نوع محصول را خریداری کنید – تلفن های هوشمند ، پوشاک ، مسافرت ، … – از فروشندگان شریک و بازیابی بخشی از میزان خرید خود. پلت فرم بازپرداخت IGRAAL در سال 2006 تأسیس شد و بیش از 3 میلیون عضو دارد.

Igraal به شما امکان می دهد تا در بیش از 1600 بازرگان (مانو ، ASOS ، رزرو ، …) پیشنهادات بازپرداخت را تا 35 ٪ پیدا کنید. این پیشنهادات مورد علاقه شما را در یک لیست دلخواه ذخیره می کند ، و به بازرگانان مورد علاقه اضافه می کند و در طی پیشنهادات جدید به صورت زنده هشدار می یابد و بازپرداخت بازپرداخت می شود.

موجود در iOS و Android.

یلد: برای صرفه جویی در زحمت

کنار گذاشتن پول همیشه آسان نیست. برای تأمین مالی یک پروژه یا صرفه جویی در هزینه ، یلد یک سرویس جالب و بدون درد را ارائه می دهد: هر خرید در یک کارت بانکی ، برنامه گرد به یورو بالاتر و این سنت ها را بطور خودکار قرار می دهد. یک روش ساده و سرگرم کننده برای صرفه جویی بدون تحقق آن.

Yeeld همچنین به شما امکان می دهد کارت MasterCard مجازی را به صورت رایگان تولید کنید تا بتوانید خریدهای خود را در تلفن هوشمند خود پرداخت کنید. و حتی برای ایجاد “کپسول” ، خوک های مجازی که می توانند به صورت اراده ایجاد شوند و با یک پروژه خاص ارتباط برقرار کنند. چه چیزی برای ایجاد انگیزه برای خود برای صرفه جویی در یک سفر خوب پس از ثبت نام !

موجود در iOS و Android.

Shopmium: برنامه ای که مسابقه را بازپرداخت می کند

Shopmium یک چهره برای کدهای تبلیغاتی و کاهش کوپن ها ارائه می دهد. به مدت 10 سال ، این برنامه با ارائه پیشنهادات بازپرداخت کاربران در محصولات روزانه ، پس انداز می کند. فقط از یک محصول و رسید عکس بگیرید ، سپس آنها را از طریق تلفن هوشمند ارسال کنید تا جزئی یا کاملاً بازپرداخت شود.

برنامه به شما امکان می دهد بارکد را از محصولی در قفسه ها اسکن کنید تا پیشنهاد بازپرداخت فعلی را بررسی کنید. و از سال 2019 ، همچنین امکان بازپرداخت در طی خرید آنلاین (بازپرداخت معروف) و همچنین ضبط کارتهای وفاداری خود را ارائه می دهد. برای کسانی که آرزو می کنند ، Shopmium به شما امکان می دهد پس انداز خود را به کمک مالی برای انجمن Les Petits Brothers des Poor تبدیل کنید.

موجود در iOS و Android.

Geev: هدیه شی و غذا بین افراد

با 10 کیلو گوجه فرنگی خود در همان زمان به بلوغ رسیدند ? یا از این میکسر دریافت شده به دو برابر در طول قفسه شما ? Geev یک راه اندازی بوردو است که به شما امکان می دهد با استفاده از یک تلفن هوشمند ساده ، بین افراد کمک مالی کنید. این برنامه در حال حاضر بیش از 2.5 میلیون کاربر دارد و امکان زندگی دوم را به بیش از 6 میلیون محصول امکان پذیر کرده است.

Geev همچنین گپ ، نقشه کمکهای مالی در این نزدیکی و امکان ایجاد هشدارها را در بر می گیرد. این برنامه با یک سیستم نقطه ای (“موز”) کار می کند که به شما امکان می دهد با سایر Geevers (1 موز = 1 تماس) تماس بگیرید و با ارائه محصولات می توان آن را بدست آورد. این سیستم با اطمینان از اینکه همه می توانند از پیشنهادات بهره مند شوند ، امکان تعیین محدودیت و جلوگیری از سوء استفاده را فراهم می کند. بهتر از یک کد تبلیغاتی ، با Geev همه چیز رایگان است !

موجود در iOS و Android.

Shopopop: تحویل نژادهای مشارکتی

Shopop یک سرویس تحویل مشترک با بیش از 400 است.000 کاربر در اروپا. از یک طرف ، برنامه باعث می شود با ارائه نژادها یا بسته های دیگر به افراد دیگر ، سفر را سودآوری کند. از سوی دیگر ، این امکان را به افراد می دهد که با کاهش هزینه های تحویل ، پس انداز کنند.

این برنامه امکان فیلتر تحویل هایی را که مطابق با معیارهای خاص یا درایوهای از پیش انتخاب شده است امکان پذیر می کند. همچنین امکان برنامه ریزی اعلان ها در مورد تحویل های موجود امکان پذیر است. یک راه عالی برای شرکت در اقتصاد مشترک با خدمت به همسایگان خود !

موجود در iOS و Android.

شکار برای پس انداز دیگر تابو نیست. در واقع ، 83 ٪ از فرانسوی ها می گویند که از معاملات خوب و سایر کاهش در مصرف روزانه خود استفاده می کنند. از هر چهار نفر یکی از برنامه ها برای راهنمایی آن در مسابقات خود استفاده می کند. و اگر تمایل به پس انداز یک دلیل مهم است ، بیشتر و بیشتر به دنبال پشتیبانی از روش های مصرف کننده مسئول تر نیز هستند.

5 برنامه برای صرفه جویی در هزینه

برنامه هایی برای ذخیره

برای صرفه جویی در هزینه و جلوگیری از هدر دادن پول ، نکات ساده و سریع برای تنظیم وجود دارد. اما برای جلوگیری از گرفتن سرب تا حد امکان ، ما یکی از این برنامه های عملی و اقتصادی را بارگیری می کنیم. در اینجا لیست برنامه های صرفه جویی در هزینه است.

وقتی پایان ماه دشوار است ، همه ما رویای آن را داریمبرای صرفه جویی در پول اینجا و آنجا. برای جلوگیری از هدر رفتن و برعکس ، حساب بانکی شما رشد می کند ، راه حل های بسیار ساده ای وجود دارد. و در این رویکرد ، بهترین متحد ما ممکن است تلفن هوشمند ما باشد. در واقع ، بسیاری از برنامه های رایگان باعث صرفه جویی در هزینه می شوند.

در اینجا مجموعه ای از بهترین ها وجود دارد برنامه هایی برای صرفه جویی در هزینه. همه این برنامه ها از طریق تلفن همراه در دسترس هستند ، خواه آیفون یا اندرویدی داشته باشید.

برنامه خیلی خوب برای جلوگیری از زباله

این برنامه ایده آل برای پس انداز کردن در حالی که با زباله های مواد غذایی مبارزه می کنید. در واقع ، هر روز ، امکان ارتباط افراد با مغازه های غذایی مانند نانوایی ها ، شیرینی ها ، قصاب ها ، سوپر مارکت ها را فراهم می آورد ، که باید فروخته نشده آنها را نقدینگی کند.

هر فروشگاه محصولات یا محصولات زیادی را با قیمت بسیار پایین ارائه می دهد ، بدون اینکه آنها را دور بیندازد ، آنها را آسانتر و سریعتر بفروشید. این برنامه به شما کمک می کند تا لذت ببرید مواد غذایی ارزان.

پرخاشگر ، برنامه برای فروش به راحتی

برای جلوگیری از سرریز شدن کمد های خود ، چیزی مانند فروش مجدد قطعاتی که دیگر نمی پوشید. Vinted یک بستر ایده آل برای کمک به شما در فروش تمام لباس های قدیمی ، ژاکت ها و تی شرت هایی است که دیگر نمی خواهید بپوشید. در دو مرحله ، سه حرکات ، شما با یک بچه گربه زیبا برای بازیابی یا صرف هزینه برنامه هستید.

علاوه بر کمک به شما در سبک کردن کمد لباس خود ، Vinted کاربرد مناسبی برای کمک به شما در یافتن رویاهای خود با هزینه کم است. در واقع ، از آنجا که همه دیگر آنچه را که می پوشند فروش می کنند ، شما شانس بسیار خوبی برای یافتن هدف خود در دست دوم در برنامه دارید. خبر خوب ، این به شما امکان می دهد ارزان تر آن را بپردازید اما مهمتر از همه ، شما را در یک فرآیند غیر برنده قرار می دهد و شما را به سمت خود سوق می دهد مصرف بیش از حد را محدود کنید.

Shopmium ، برنامه تخفیف

Shopmium بهترین متحد شما خواهد بود ارزان. به طور خلاصه ، این پلتفرم تمام تخفیف های لحظه را لیست می کند. با این وجود بهتر است ، در طول مسابقات شما از شما پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد بارکد هر محصول را اسکن کنید تا دریابید که آیا کاهش وجود دارد و میزان آن را می دانید. بنابراین ، می توانید کاهش را در پرداخت سوپر مارکت خود ارائه دهید یا اجازه دهید برنامه بازپرداخت را به صورت زنده در حساب بانکی خود انجام دهد. با عکاسی از رسید خود ، بازپرداخت کاهش در حال پیشرفت را فقط در طی 24 ساعت دریافت خواهید کرد.

این پلتفرم زندگی شما را تغییر می دهد و با آن ، کارهای مختلف نژادها حتی یک نخواهد بود !

پس انداز با Igraal

ایگراال یک است درخواست بازپرداخت که تا زمانی که یک سایت شریک باشد ، در تمام سفارشات آنلاین شما صرفه جویی می کند. چه در Darty ، چه در Groupon ، در ASOS ، در Galeries Lafayette یا در H&M ، این پلتفرم به شما امکان می دهد کاهش درصد یا تعداد را از کل قیمت خریدهای خود بازیابی کنید.

با پیشرفت خریدهای شما ، میزان استخر جایزه شما افزایش می یابد. وقتی به 20 یورو رسید ، می توانید تصمیم بگیرید که آن را در یکی از سایت ها خرج کنید یا آن را در حساب بانکی خود بازیابی کنید. دفعه بعد که مجبورید خرید خود را در اینترنت انجام دهید به آن فکر کنید !

Geev ، درخواست اهدای اشیاء بین افراد

Geev به همان روشی که خیلی خوب برای رفتن کار می کند ، کار می کند ، به جز اینکه این برنامه به شما امکان می دهد اشیاء و مواد غذایی را به صورت رایگان بازیابی کنید. این سکوی اهدای تمام اطلاعیه های افراد اطراف خانه خود را گرد هم آورده و به شما در خدمت به شما کمک می کند ، خواه مرغ برای پخت و پز یا صفحه رایانه یا حتی جاروبرقی باشد ، یا دادن.

شما می توانید از برنامه استفاده کنید همانطور که مناسب می بینید ! با زور ، شما لزوما پس انداز خواهید کرد !