پیکسل 7 کمتر از 450 € است: پیشنهاد زیبایی برای ورود به تلفن هوشمند Google ، FNAC در حال حاضر بهترین پیشنهاد را برای Google Pixel 7 ارائه می دهد

FNAC در حال حاضر بهترین پیشنهاد را برای Google Pixel 7 ارائه می دهد

علیرغم ورود بعدی یک جانشین ، Google Pixel 7 هنوز سزاوار است که روی آن زندگی کند ، زیرا این تلفن هوشمند از شرکت Mountain View یک برگه فنی متعادل و مهمتر از همه عملکرد عالی عکس ارائه می دهد. اگر مدتی است که چشم شما بوده و منتظر ارتقاء آن بوده است ، لحظه ای به لطف این کاهش تقریبا 200 یورو انتخاب می شود.

پیکسل 7 کمتر از 450 € است: پیشنهاد خوبی برای ورود به تلفن هوشمند Google

به جای 649 یورو ، Google Pixel 7 فقط 439 یورو در زمان Aliexpress به لطف یک کد تبلیغاتی است. این مربوط به کاهش 210 یورو است. تلفن هوشمند از فرانسه تحویل داده می شود. ما به شما می گوییم چگونه از این پیشنهاد استفاده کنید.

Google Pixel 7

برای استفاده از این پیشنهاد اینجا را کلیک کنید

با تشکر از تبلیغات تابستان در Aliexpress ، پیکسل 7 می بیند که قیمت آن به عنوان برف در آفتاب ذوب می شود. چند ماه پیش با 649 یورو راه اندازی شد ، تلفن هوشمند Google فقط است 439 € همین الان. این یک قیمت بسیار جذاب برای یک تلفن هوشمند بالا است که قبلاً با قیمت رقابتی در پایه فروخته می شود.

پیکسل 7 به جای 649 یورو با 509 یورو در Aliexpress نمایش داده می شود ، که مربوط به اولین کاهش 140 یورو است. اما می توانید با کد تبلیغی قیمت 70 یورو اضافی را کاهش دهید FR70 برای توقیف در سبد ، که قیمت آن را به 439 یورو می رساند. هر محاسبه انجام شده ، سایت در اینجا ارائه می دهد کاهش 210 یورو. توجه داشته باشید که پیکسل 7 از یکی از انبارهای Aliexpress واقع در فرانسه ظرف 3 روز کاری تحویل داده شده است.

برای استفاده از این پیشنهاد اینجا را کلیک کنید

پیکسل 7: یک تلفن هوشمند بالا با قیمت یک میانه

در سالهای اخیر ، Google تلاش کرده است تا تلفن های هوشمند بالا را با یک قطعه قیمت مناسب ارائه دهد. پس از آن می دانید که بیشتر مدل های بازار پریمیوم بین 900 یورو و بیش از 1000 یورو اولین بازی Pixel 7 با 649 یورو راه اندازی شده است. با این حال ، پیکسل 7 خدمات بسیار خوبی را از نظر عملکرد و کیفیت عکس ها ارائه می دهد.

تلفن هوشمند مجهز به یک پردازنده است Google Tensor از نسل 2 عملکرد آنها مطمئناً در سطح Snapdragon 8 Gen 2 نیست ، اما برای استفاده راحت و روان به طور روزانه کافی است.

قسمت عکس پیکسل 7 که در اینجا تست ما است به یک سنسور مضاعف متکی است 50 MP (Grand Angle) وت 12 MP (زاویه فوق العاده بزرگ). Google هرگز در این تعداد اغراق نمی کند ، اما این دو سنسور خدمات باکیفیت ارائه می دهند. سرانجام ، این تلفن هوشمند دارای باتری 4335 میلی آمپر ساعتی با بار سریع و بی سیم و بی سیم 21W است.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست

FNAC در حال حاضر بهترین پیشنهاد را برای Google Pixel 7 ارائه می دهد

در طول تست ما 9/10 ذکر شده ، پیکسل 7 یک فتوفون بسیار خوب است که ما حتی در هنگام ارتقاء از آن قدردانی می کنیم. این مورد امروز در FNAC است که امروز به جای 649 یورو ، تلفن هوشمند Google را با 469 یورو ارائه می دهد ، با یک جایزه برای اعضا.

متأسفانه این پیشنهاد اکنون به پایان رسیده است. وحشت نکنید ، می توانید بهترین نکاتی را که در حال حاضر در Frandroid یا در معاملات خوب توییتر ما موجود است پیدا کنید

علیرغم ورود بعدی یک جانشین ، Google Pixel 7 هنوز سزاوار است که روی آن زندگی کند ، زیرا این تلفن هوشمند از شرکت Mountain View یک برگه فنی متعادل و مهمتر از همه عملکرد عالی عکس ارائه می دهد. اگر مدتی است که چشم شما بوده و منتظر ارتقاء آن بوده است ، لحظه ای به لطف این کاهش تقریبا 200 یورو انتخاب می شود.

نقاط قوت Google Pixel 7

 • یک تلفن هوشمند با استعداد در عکس
 • با یک دال نور 6.3 اینچی
 • ابتدا برای به روزرسانی های اندرویدی سرو می شود

در ابتدا با 649 یورو نمایش داده می شود ، Google Pixel 7 در نسخه 128 گیگابایتی اکنون با قیمت 469 یورو در FNAC در دسترس است. اگر عضو هستید ، حتی می توانید با کد تبلیغی 40 یورو ارائه شده در حساب وفاداری خود جمع کنید برگرد.

اگر پس از آن ، پیشنهاد ذکر شده در این مقاله دیگر در دسترس نیست ، لطفاً برای یافتن سایر تبلیغات مربوط به Google Pixel 7 و Google Pixel Auds ، به زیر نگاهی بیندازید. جداول به طور خودکار به روز می شوند.

از کجا بخریم
Google Pixel 7 با بهترین قیمت ?
549 € پیشنهاد را کشف کنید
549 € پیشنهاد را کشف کنید
569 € پیشنهاد را کشف کنید
569 € پیشنهاد را کشف کنید
579 € پیشنهاد را کشف کنید
399 € پیشنهاد را کشف کنید
472 € پیشنهاد را کشف کنید
475 € پیشنهاد را کشف کنید
569 € پیشنهاد را کشف کنید
569 € پیشنهاد را کشف کنید
611 یورو پیشنهاد را کشف کنید
649 € پیشنهاد را کشف کنید
از کجا بخریم
جوانه های Google Pixel با بهترین قیمت ?
79 € پیشنهاد را کشف کنید
79 € پیشنهاد را کشف کنید
79 € پیشنهاد را کشف کنید
79 € پیشنهاد را کشف کنید
84 € پیشنهاد را کشف کنید
88 € پیشنهاد را کشف کنید
124 یورو پیشنهاد را کشف کنید

چرا Google Pixel 7 را انتخاب کنید ?

یکی از دارایی های اصلی Google Pixel 7 در قسمت پشتی معروف در پشت آن واقع شده است: ماژول عکس آن. و این بدون شک یکی از بهترین های موجود در بازار است. این ماژول از دو سنسور تشکیل شده است: یکی از 50 مگاپیکسل با لنز زاویه ای عالی و یکی از 12 مگاپیکسلی با لنزهای بسیار گسترده. این دو سنسور همچنین توسط یک سنسور LDAF (فوکوس خودکار لیزر) و تثبیت نوری و الکترونیکی کمک می شود. سنسور اصلی به سادگی خیره کننده است ، زیرا نوید رنگهای پر جنب و جوش و وضوح زیبا را می دهد. عکس ها آنقدر ضبط می شوند که پیکسل 7 می داند چگونه صحنه ای را با کوچکترین جزئیات خود رونویسی کند. به آن الگوریتم های Google اضافه کنید که همیشه مأموریت خود را نیز انجام می دهند ، یا بزرگنمایی معروف فوق العاده ، یک زوم X8 نسبتاً قانع کننده.

Google Pixel 7 همچنین با دال OLED 6.3 اینچی با تعریف 2400 x 1080 پیکسل (416 PPI) امتیاز کسب می کند و در 90 هرتز (اما نه 120 هرتز ، آسیب) تازه می شود ، که هنوز هم از یک کالیبراسیون زیبا و روشنایی خوب بهره می برد. (922 CD/m²). در روده های خود ، جدیدترین تراشه Google ، Tensor G2 را پیدا می کنیم که عملکرد مناسبی را ارائه می دهد ، اما برای بازی های خواستار با سطح بالایی از گرافیک کافی نیست. رابط تجربه پیکسل کاملاً روان و دلپذیر با Android 13 است. فقط نقطه سیاه واقعی این پیکسل 7: بار بسیار آهسته.

برای یافتن حتی بیشتر ، از خواندن تست کامل ما از Google Pixel 7 دریغ نکنید.

Google Pixel 7 Fandroid 2022

اگر می خواهید منابع دیگری را که در همان محدوده قیمت واقع شده است از این بسته که حاوی یک Google Pixel 7 است ، کشف کنید ، ما اکنون از شما دعوت می کنیم تا با راهنمای ما برای بهترین تلفن های هوشمند در 500 یورو از لحظه مشورت کنید.

پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید

همه چیز در مورد Google Pixel 7

معاملات خوب Frandroid

ضبط شده است ! صندوق پستی خود را تماشا کنید ، در مورد ما خواهید شنید !

با خبرنامه ما هیچ برنامه خوبی را از دست ندهید

داده های منتقل شده از این فرم برای Humanoid ، ناشر شرکت از سایت Frandroid به عنوان کنترل کننده درمان در نظر گرفته شده است. آنها به هیچ وجه به اشخاص ثالث فروخته نمی شوند. این داده ها با توجه به رضایت شما برای ارسال از طریق اخبار پست الکترونیکی و اطلاعات مربوط به محتوای سرمقاله منتشر شده در Frandroid ، پردازش می شوند. شما می توانید در هر زمان با کلیک بر روی لینک های قفل کننده موجود در هر یک از آنها ، با این ایمیل ها مخالفت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با تمام خط مشی ما برای پردازش داده های شخصی خود مشورت کنید. شما حق دسترسی ، اصلاح ، پاک کردن ، محدودیت ، قابلیت حمل و مخالفت را به دلایل قانونی برای داده های شخصی مربوط به خود دارید. برای اعمال یکی از این حقوق ، لطفاً از طریق فرم تمرینی حقوق اختصاصی ما درخواست خود را انجام دهید.

Google Pixel 7 و 7 Pro ارزان تر: از کجا می توان آنها را با بهترین قیمت خریداری کرد ?

Pixel 7 و Pixel 7 Pro از 13 اکتبر 2022 ، یک سال پس از سری Google Pixel 6 در دسترس هستند. آنها این مزیت را دارند که نسبت به بیشتر رقبای خود در بخش حق بیمه ارزان تر باشند. در اینجا برای خرید Google Pixel 7 و Pixel 7 Pro با بهترین قیمت قرار دارد.

پیکسل 7

Google Pixel 7 و 7 Pro: از کجا می توان تلفن های هوشمند ارزان تر خریداری کرد ?

به مناسبت کنفرانس خود ساخته شده توسط Google در 6 اکتبر 2022 ، شرکت Mountain View Pixel 7 و Pixel 7 Pro را راه اندازی کرد. اگر نوآوری های فنی لژیون نیستند ، این دو تلفن هوشمند به وجود می آورند برخی از پیشرفت های چشمگیر در مقایسه با پیشینیان آنها. به استثنای بازار ، Google Pixel 7 با بهترین قیمت در 529 یورو به جای 649 یورو در آمازون. در Google Pixel 7 Pro است 749 یورو به جای 899 یورو در نسخه اصلی خود در Darty.

Google Pixel 7 را با بهترین قیمت خریداری کنید

Google Pixel 7 128 GB

Google Pixel 7 256 GB

Google Pixel 7 Pro را با بهترین قیمت خریداری کنید

Google Pixel 7 Pro 128 گیگابایت

Google Pixel 7 Pro 256GB

برگه فنی پیکسل 7 و پیکسل 7 Pro

Pixel 7 و Pixel 7 Pro مجهز به پردازنده Google Tensor نسل جدید ، Tensor G2 ساخته شده توسط سامسونگ. بنابراین این مدل های جدید از آن بهره مند می شوند عملکرد بهبود یافته در مقایسه با نسل اول SoC Pixel 6 ، 6 Pro و 6a.

بلوک عکس پیکسل 7 کم و بیش شبیه پیکسل 6 با a است سنسور 50 مگاپیکسلی ارشد و یکی زاویه فوق العاده بزرگ 12 مگاپیکسل. از طرف دیگر ، Pixel 7 Pro علاوه بر دو سنسور پیکسل 7 ، جدید است تله 48 مگاپیکسلی با زوم نوری 5x (در برابر تنها 4x در پیکسل 6 Pro).

پیکسل 7 و 7 طرفدار دارندAndroid 13. گوگل حداقل قول می دهد سه سال به روزرسانی ویژگی ها (Android 14 ، Android 15 و Android 16) و همچنین پنج سال اصلاحات امنیتی.

همچنین بخوانید:

 • پیکسل 7 ,
 • پیکسل 7 طرفدار ,
 • تلفن هوشمند با بهترین قیمت
 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست

کارمندان تحریریه نیز به شما توصیه می کنند ..
درباره این مقاله نظر دهید !
همه نظرات را مشاهده کنید
آخرین راهنماهای خرید ما را بخواهید !

بهترین آیفون: کدام مدل اپل را در سال 2023 خریداری کنید ? آیفون سه سال گذشته همه به اندازه کافی موفق هستند تا در سال 2023 به هرگونه استفاده پاسخ دهند. در این راهنمای خرید ، ما به شما کمک می کنیم بهترین آیفون را با توجه به بودجه و انتظارات خود انتخاب کنید. انتخاب ما از بهترین ..

راهنمای خرید تلفن های هوشمند 09/22/2023

آیفون 15 ، 15 به علاوه و 15 طرفدار ارزان تر: از کجا می توان آنها را با بهترین قیمت خریداری کرد ? اپل به تازگی چهار آیفون جدید خود را در سال 2023 راه اندازی کرده است. مانند سال گذشته ، ما حق داریم یک آیفون 15 همراه با نسخه بیشتری داشته باشیم. آیفون 15 Pro و 15 Pro Max نیز از 22 سپتامبر 2023 در دسترس بوده اند …

راهنمای خرید تلفن های هوشمند 09/22/2023

بهترین تلفن هوشمند: چه مدلی برای خرید در سال 2023 ? شما در مورد انتخاب تلفن هوشمند امسال دریغ می کنید و بودجه مشکلی ندارد ? شما فقط بهترین ها را می خواهید ? در اینجا انتخاب بهترین تلفن های هوشمند موجود در سال 2022 آورده شده است.

راهنمای خرید تلفن های هوشمند 09/21/2023

بهترین تلفن های هوشمند در کمتر از 400 €: کدام مدل را در سال 2023 خریداری کنید ? بهترین تلفن های هوشمند در 400 یورو اغلب ارزش بسیار جذاب را برای پول ارائه می دهند. در این محدوده قیمت ، شما می توانید تلفن های هوشمند اخیر را که عملکرد خوبی دارند یا مدل های برتر را ارائه می دهند ادعا کنید ..

راهنمای خرید تلفن های هوشمند 19/09/2023

بهترین تلفن های هوشمند با کمتر از 500 یورو: کدام مدل برای خرید در سال 2023 ? بهترین تلفن های هوشمند در 500 یورو تجربه روزانه مایع و دلپذیر را ارائه می دهند. در این محدوده قیمت ، شما می توانید بیش از یک سال دستگاه بالایی داشته باشید که قیمت آن از ..

راهنمای خرید تلفن های هوشمند 09/18/2023

Galaxy A14 (4G و 5G) ارزان: از کجا می توان آن را با بهترین قیمت خریداری کرد ? سامسونگ گلکسی A14 خود را به عنوان یک رقیب جدی در بخش سطح ورودی ادعا می کند. در نسخه 4G و 5G موجود است ، این تلفن هوشمند می خواهد به نقطه ای برود. سازنده کره ای یک تلفن هوشمند را بدون لکه ها به ما پیشنهاد می دهد ، اما با…

راهنمای خرید تلفن های هوشمند 09/14/2023

Galaxy A54 5G ارزان: از کجا می توان آن را با بهترین قیمت خریداری کرد ? در مارس 2023 راه اندازی شد ، سامسونگ Galaxy A54 یک جایگزین میانی برای سری Galaxy S23 است. این تلفن هوشمند می خواهد کسانی را که به دنبال یک تلفن هوشمند قدرتمند و با کیفیت ساخت و ساز خوب هستند ، جذب کند ..

راهنمای خرید تلفن های هوشمند 09/13/2023

Xiaomi Redmi Note 12 ، 12 Pro and Pro+ ارزان: از کجا می توان آنها را با بهترین قیمت خریداری کرد ? سری Redmi از Note 12 اکنون در فرانسه موجود است. دامنه شامل 4 تلفن هوشمند است: Redmi Note 12 4G و 5G از یک طرف و Redmi Note 12 Pro و Note 12 Pro+ از…

راهنمای خرید تلفن های هوشمند 09/11/2023

آیفون 14 ، 14 پلاس یا 14 طرفدار ارزان تر: از کجا می توان آنها را با بهترین قیمت خریداری کرد ? آیفون 14 و 14 از یک طرف و آیفون 14 Pro و 14 Pro Max با نزدیک شدن به سری 15 سقوط قیمت آنها را می بینند. اینجاست که آنها را با بهترین قیمت خریداری کنید. آخرین آیفون ها ارائه شد ..

راهنمای خرید تلفن های هوشمند 06/09/2023

بهترین تلفن های هوشمند برای دانشجویان: کدام یک را در سال 2023 خریداری کنید ? دانش آموزان به تلفن های هوشمند نیاز دارند که هم قابل اعتماد و هم ارزان ، در صورت امکان ، استقلال خوب برای نگه داشتن روز. در سال 2023 ، تعداد انگشت شماری از مدل ها وجود دارد که می توانند با این نوع نیاز خاص مطابقت داشته باشند …