دیزنی – هر آنچه را که تصور می کنید و دوباره ، دیزنی پلاس – اشتراک خود را در دیزنی شروع کنید – از 7.99 دلار در ماه

دیزنی پلاس را کشف کنید

گزینه مشروط بر شرایط ، معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، برای مشتریان اینترنتی تلفن همراه با تلفن نارنجی مشمول واجد شرایط بودن فنی و رمزگشایی سازگار است. دسترسی به سرویس دیزنی+ نیاز به ایجاد و فعال سازی یک حساب با دیزنی دارد+. فعال سازی نیز می تواند با شناسه های معمول دیزنی+ در مورد یک حساب پیش دیزنی+ موجود انجام شود. در 12 ماه گذشته برای مشتریان غیر مشترک در دیزنی+ و در خانواده و دیزنی+ بسته رزرو شده است. در پایان ماه محاکمه ، اگر مشتری خدمات را خاتمه ندهد ، 8.99 یورو در ماه پرداخت می کند.

اشتراک دیزنی +

شما می توانید دیزنی+ را از طریق تلویزیون دکوراسیون تلویزیون 4 و UHD Orange TV تماشا کنید. در واقع ، برنامه دیزنی+ در سایر مدل های رمزگشایی تلویزیون قابل دسترسی نیست.
در هر صورت ، شما هنوز هم می توانید در سرویس پخش در Orange مشترک شوید و دیزنی+ را در رایانه شخصی ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند و سایر دستگاه های سازگار تماشا کنید. همچنین می توانید رمزگشایی را برای یک مدل سازگار تغییر دهید.

چگونه می توان اشتراک خود را در یک دیزنی مدیریت کرد+ ?

شما می توانید اشتراک خود را از خود مدیریت کنید منطقه مشتری نارنجی در بخش “پیشنهاد و گزینه ها” مستقل. در چند کلیک ، می توانید گزینه های مختلف را در پیشنهاد تلویزیون خود فعال ، اصلاح ، اضافه یا خاتمه دهید. همچنین فاکتور خود را از جمله پرداخت ماهانه اشتراک دیزنی خود پیدا خواهید کرد+.

همچنین ، می توانید اشتراک خود را مستقیماً در تلویزیون نارنجی. فقط به بخش بروید “اشتراک من” در صفحه اصلی, سپس برای خاتمه/اصلاح اشتراک خود به تنظیمات برنامه دسترسی پیدا کنید.

من قبلاً دیزنی+ دارم و می خواهم از نارنجی مشترک شوم ، چگونه می توانم انجام دهم ?

پس از اشتراک در نارنجی, برای فعال کردن حساب خود از طریق ایمیل و پیام کوتاه دریافت خواهید کرد دیزنی+. پس از کلیک بر روی این لینک ، وارد می شویددیزنی+ آدرس ایمیل فعلی و رمزعبور مرتبط, ترجیحات و پروفایل های خود را حفظ خواهید کرد و اشتراک خود را در دیزنی+ در فاکتور نارنجی خود پیدا خواهید کرد.

برای تماشای دیزنی+ در رمزگذار تلویزیون نارنجی خود ، به سادگی با برنامه وارد برنامه شویدآدرس ایمیل و رمز عبور مرتبط با حساب موجود شما.

اگر قبلاً اشتراک ماهانه دیزنی+دارید ، مجبور خواهید بود ابتدا اشتراک فعلی خود را فسخ کنید برای جلوگیری از صورتحساب مضاعف و قادر به فعال کردن آزادانه دیزنی+ در حساب نارنجی.

من یک رمزگذار تلویزیون نارنجی ندارم ، چگونه دیزنی+ را در تلویزیون خود تماشا کنم ?

برای استفاده از گزینه دیزنی+ روی رمزگشایی, شما باید یک مشتری ADSL یا فیبر باشید و درخواست فعال سازی کنید تلویزیون نارنجی پیش از. اگر می خواهید دیزنی+ را در خود تماشا کنید رایانه شخصی یا دستگاه سازگار دیگر, رفتن بهبرنامه تلویزیون نارنجی.

چگونه اشتراک دیزنی خود را خاتمه دهم+ ?

می توانید در هر زمان درخواست خاتمه گزینه خود را داشته باشید. خاتمه مؤثر خواهد بود:
– در پایان ماه تقویم که در طی آن درخواست انجام می شود
– در پایان ماه تقویم بعدی اگر درخواست خود را 3 روز آخر ماه تقویم فعلی انجام دهید
البته ، شما همچنان از اشتراک خود استفاده می کنید تا زمانی که خاتمه مؤثر باشد.

برای خاتمه اشتراک خود ، به پذیرایی از خود بروید منطقه مشتری نارنجی در بخش ” پیشنهاد و گزینه ها »».

اطلاع قانونی

گزینه مشروط بر شرایط ، معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، برای مشتریان اینترنتی تلفن همراه با تلفن نارنجی مشمول واجد شرایط بودن فنی و رمزگشایی سازگار است. دسترسی به سرویس دیزنی+ نیاز به ایجاد و فعال سازی یک حساب با دیزنی دارد+. فعال سازی نیز می تواند با شناسه های معمول دیزنی+ در مورد یک حساب پیش دیزنی+ موجود انجام شود. در 12 ماه گذشته برای مشتریان غیر مشترک در دیزنی+ و در خانواده و دیزنی+ بسته رزرو شده است. در پایان ماه محاکمه ، اگر مشتری خدمات را خاتمه ندهد ، 8.99 یورو در ماه پرداخت می کند.

دیزنی پلاس را کشف کنید

از زیباترین داستانهای جهان – در هر زمان و هر مکان استفاده کنید

دیزنی+ یک سکوی اختصاصی جدید برای فیلم های تلویزیونی و برنامه های تلویزیونی دیزنی ، پیکسار ، جنگ ستارگان ، مارول و نشنال جئوگرافیک است. شروع به تماشای فیلم ، سریال و موارد دیگر !

مزایای اشتراک دیزنی+ شامل موارد زیر است:

 • دسترسی نامحدود به فیلم های کلاسیک و فصل های گذشته سریال مورد علاقه خود.
 • سریال اصلی جدید و سری اصلی داستان نویسان دیزنی.
 • دیزنی+ پیشنهادی برای کل خانواده ، از جمله فرزندان در هر سنی دارد.
 • جریان در 4 دستگاه مختلف همزمان.
 • از دیزنی+ در حرکت با بارگیری نامحدود در حداکثر 10 دستگاه استفاده کنید.

برای کاهش هزینه ماهانه ، ثبت نام امروز ، به محتوای دیزنی+ در تمام دستگاه های خود نگاه کنید. قیمت ها از 7.99 دلار در ماه شروع می شود.

چگونه امروز مشترک شویم

برای شروع فقط روی صفحه ثبت نام کلیک کنید – فقط چند دقیقه طول می کشد. اطلاعات تماس خود را برای ایجاد یک حساب کاربری پر کنید و می توانید بلافاصله تماشای فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود را شروع کنید.

هنگام ثبت نام در دیزنی+، باید اطلاعات پرداخت را وارد کنید. اولین ماه اشتراک شما در روز ثبت نام شما آغاز می شود. مبلغ اشتراک ماهانه در زمان ثبت نام به شما صورتحساب می شود ، سپس هر ماه تا زمانی که اشتراک خود را فسخ کنید. شما می توانید اشتراک خود را به صورت آنلاین و در هر زمان لغو کنید.

شرایط کلی کامل در صفحه ثبت نام دیزنی در دسترس است+.

آنچه در اشتراک شما گنجانده شده است

هر طرح دیزنی+ به شما دسترسی کامل به همه چیز در دیزنی+ ، از جمله فیلم های جدید ، سریال های تلویزیونی کامل ، فیلم های کوتاه و مستند ، همه در یک مکان. دیزنی+ جدید جنگ ستارگان ، مارول ، پیکسار ، نشنال جئوگرافیک ، ستاره و تمام فیلم ها و انتشار گازهای دیزنی مورد علاقه شما است. از Lion King ، Vaiana: افسانه در پایان جهان ، Frozen II و INHENTO ، با عبور از تمام برنامه های اصلی جدید مانند ماندالوریایی و Wandavision ، همه برای تماشای چیز هیجان انگیز پیدا می کنند.

اشتراک دیزنی+ شما اکنون شامل یک ستاره است ، یک دنیای سرگرمی کاملاً جدید با داستانهای جدید که هر هفته اضافه می شود. حتی از درام های بیشتر ، خنده و فیلم های ستاره اصلی و سریال ، به ویژه خانواده گای ، Futurama ، آناتومی گری ، لس سیمپسونها ، Deadpool 2 و Love ، Victor لذت ببرید. Originals Star جدید منحصراً در دیزنی موجود است+.

نحوه لغو اشتراک خود در دیزنی+

اگر تصمیم گرفتید که دیزنی+ برای شما مناسب نیست ، اشتراک خود را لغو کنید. فقط مراحل زیر را دنبال کنید تا اشتراک خود را در دیزنی+لغو کنید:

 1. در مرورگر وب خود ، به www بروید.دیزنی.com و اتصال.
 2. نماد “پروفایل” را در گوشه سمت راست بالا انتخاب کنید.
 3. “حساب” را انتخاب کنید.
 4. “جزئیات صورتحساب” را انتخاب کنید ، سپس “اشتراک را لغو کنید”.
 5. برای تأیید “نهایی کردن لغو” را انتخاب کنید.
 6. اشتراک شما لغو شده است.

پس از خاتمه اشتراک خود ، همیشه می توانید از دیزنی+ تا پایان دوره صورتحساب فعلی خود لذت ببرید. اگر نظر خود را تغییر دهید می توانید اشتراک خود را دوباره فعال کنید.

دیزنی+ یک سرویس جریان اشتراک ماهانه است که بیش از 160 میلیون مشترک در سراسر جهان دارد. قیمت ها از 7.99 دلار در ماه با تبلیغات شروع می شود و از 10.99 دلار در ماه (یا 109.99 دلار در سال) برای تجربه بدون تبلیغات. فرمول های اشتراک دیگر در دسترس است. برای یافتن قیمت های بین المللی با وب سایت دیزنی+ در منطقه خود مشورت کنید. شما می توانید اشتراک آنلاین خود را در هر زمان خاتمه دهید. شرایط کلی کامل در صفحه ثبت نام دیزنی در دسترس است+.

دیزنی+ یک سرویس پخش سریال فیلم و آنلاین است که بهترین های دیزنی را به شما ارائه می دهد – از جمله کلاسیک های مورد علاقه شما و همچنین فیلم های جدید و برنامه های اصلی مانند “The Mandalorian” و “Accord World to Jeff Goldblum”. آنها را در خانه در لپ تاپ ، تلویزیون خود ، کنسول بازی خود تماشا کنید یا آنها را با دستگاه های Android ، iOS و Fire TV به صورت آفلاین تماشا کنید-فقط به دنبال برنامه دیزنی باشید+.

این سایت اطلاعاتی برای ارائه جزئیات مفید و همچنین آخرین پیشنهادات به بازدید کنندگان علاقه مند طراحی شده است. به هیچ وجه توسط دیزنی یا هر شرکتی وابسته به دیزنی تولید ، ترویج یا تصویب نشده است. دیزنی ، دیزنی+ آرم (دیزنی پلاس) ، جنگ ستارگان ، مارول ، پیکسار ، ستاره و نشنال جئوگرافیک مارک های تجاری متعلق به شرکت والت دیزنی یا شرکتهای تابعه آن هستند.

در دسترس بودن محتوا دیزنی+ بسته به منطقه می تواند متفاوت باشد و در معرض اصلاح است. قیمت و در دسترس بودن اطلاعات محتوا در زمان انتشار صحیح بود و برای آخرین بار در 19 میلادی 2023 بررسی شد. تماس با سایت: info@disneyplusfreetrial.کم

© 2023 Disney Plus Site Information