7 ماه با Samsung Galaxy S23 Ultra: Android Rolls-Royce ، Samsung Galaxy S23 Test: بررسی های برتر تلفن های هوشمند

تست سامسونگ گلکسی S23 Ultra: پادشاه تاج خود را به دست آورد

Contents

اکنون ، تلفن هوشمند کره ای تمایل به نگه داشتن یک روز و نیم بدون پوسته پوسته شدن دارد. بیایید روشن باشیم ، بسیار خوب است و به شما امکان می دهد حاشیه کافی نداشته باشید که در یک روز نگران نباشید ، به خصوص با هزینه در روز.

7 ماه با Samsung Galaxy S23 Ultra: Android Rolls-Royce

پس از گذشت هفت ماه در شرکت خود ، یافتن یک شکایت واقعی برای تدوین در برابر سامسونگ گلکسی S23 Ultra دشوار است. او کمی مستقل از دست داده است ، اما بسیار خوب است. مطمئناً در عکس ، همیشه کامل نیست ، اما چه آزادی می دهد ! عملکرد ، راحتی استفاده ، صفحه نمایش مجلل … پادشاه اندروید آنجاست.

همکارانم حسادت می کنند. آنها وقتی به دستگاه قهوه می روم به من نگاه می کنند ، دیدم که آنها با هوای پاسیبی به میز من نزدیک می شوند. تمام این موارد به این دلیل که من بهترین تلفن هوشمند سال را در تست طولانی گرفتم … شاید مجبور شدم یک تلفن هوشمند تاشو یا چیز عجیب تری مانند تلفن هیچ چیز را انتخاب کنم (2) ? اما چگونه در برابر او مقاومت کنیم … استقلال جنون ، تراشه قدرتمند او ، صفحه نمایش مجلل او ، عکس تطبیق پذیری او. من جلوی Ultra Galaxy S23 قرار گرفتم.

مطمئن باشید ، همکاران من Galaxy S23 Ultra را برای مناسب بودن اختیارات خود به من مصادره نکردند و من توانستم آزمایش خود را انجام دهم. بعد از هفت ماه در شرکت او, زمان آن رسیده است که نتیجه گیری های لازم را بدست آوریم و از کسانی که علاقه مند هستند جلوگیری شود.

یک پوسته قرار دادن

ما با نقطه ای حمله می کنیم که من هرگز به اندازه کافی اصرار نخواهم کرد. یک پوسته قرار دادن. بله ، من می دانم ، او از طرف من احمق است به دلیل نداشتن هال و ورود بعد از جنگ به شما می گوید که همان اشتباه من را مرتکب نشوید. اما آزمایشات برای آن انجام شده است. من مشخص می کنم که با لذت خالص به تلفن هوشمند آسیب نرسانده ام ، حتی چندین بار از سامسونگ پوسته پرسیدم ، بدون موفقیت.

آزمایش طولانی از گلکسی S23 Ultra. // منبع: Frandroid - Robin Wycke

آزمایش طولانی Galaxy S23 Ultra. // منبع: Frandroid – Robin Wycke

آزمایش طولانی از گلکسی S23 Ultra. // منبع: Frandroid - Robin Wycke

آزمایش طولانی Galaxy S23 Ultra. // منبع: Frandroid – Robin Wycke

آزمایش طولانی از گلکسی S23 Ultra. // منبع: Frandroid - Robin Wycke

آزمایش طولانی Galaxy S23 Ultra. // منبع: Frandroid – Robin Wycke

بگذارید به شما بگویم که من استحکام Galaxy S23 Ultra را آزمایش کردم. من ممکن است کمی دست و پا چلفتی تر از حد متوسط ​​باشم ، اما هیچ توهم در این مورد ندارم: در هفت ماه ، یک تلفن هوشمند ، سقوط می کند. حتی خیلی سقوط می کند. اگر کاملاً کاربردی باشد ، Ultra S23 که من در چندین مکان در چندین مکان استفاده می کنم. فکر نکنید که چون تلفن های هوشمند امروز بسیار محکم تر هستند ، آنها آسیب نمی رسانند ، این طور نیست.

گفته می شود ، باید تشخیص داد که Ultra S23 چرم سخت است. مورد آزمایش شده در اینجا اثری در برش ها دارد ، اما فقط یک ، به اصطلاح ، شاسی تلفن را تغییر شکل می دهد. در بالای صفحه ، یک برش نسبتاً عمیق برای تحریف فلز چارچوب به وجود آمد. جدا از این تأثیر اصلی ، تلفن هوشمند در شرایط عالی باقی مانده است. صفحه خاص هیچ اثری از سایش را نشان نمی دهد ، حتی شروع یک نوار قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح. وقتی با 6 ماه من با Oppo Find X5 Pro که با نوارهای کوچک به پایان رسیده بود ، مقایسه می کنم ، آن را فوق العاده می دانم.

صفحه و قالب عالی ، صفحه بزرگ کیف خالص

تا زمانی که در مورد صفحه نمایش صحبت می کنیم ، باید به شما بگویم که من هر لحظه را با او دوست داشتم. من بین دو تا چهار تلفن هوشمند در هر ماه تست می کنم ، اما من همیشه از یافتن صفحه نمایش فوق العاده Galaxy S23 بین هر تست لذت بردم. اندازه دال ، 6.8 اینچ ، سیالیت (از 1 تا 120 هرتز) ، ارتعاش رنگ ها … ما از آن بهره مند می شویم و هیچ کس واقعاً برای رقابت در زمین نمی آید.

این همان چیزی است که از نظر من این چند ماه در شرکت او توصیف می کند. این غیر معمول نیست ، وقتی یک تلفن هوشمند طولانی مدت را نگه دارید ، گاهی اوقات آن را خطاها می بینید ، همه بهتر توسط اتومبیل های مختلف مسابقه ای که ما را در دست ما می گذرانند. با این حال ، هیچ تلفن هوشمند استدلال کافی نداشت تا من S23 Ultra را فراموش کند. ویژگی یک دستگاه فوق العاده.

برای ادامه روی صفحه نمایش ، طرف کمی خمیده آن هر روز مانع نمی شود و غوطه وری را قوی تر می کند. من هرگز از پشتیبانی شبح رنج نمی بردم.

آنچه من را در قالب ، نسبتاً سخاوتمندانه به ارمغان می آورد. البته در آنجا همه چیز بیش از همه سؤال از سلیقه خواهد بود. من در همراهم افرادی دارم که از چنین تلفن هوشمند حجیم پشتیبانی نمی کنند. اما من می خواهم شما را برای اندازه گیری پیشرفت سامسونگ در این موضوع دعوت کنم.

من نسبت به فوق العاده Galaxy S22 که واقعاً اثر آجری داشت ، انتقاد کردم. نمی دانم روغنهای سامسونگ تست های ما را خوانده اند ، اما این احساس را کمی می دهد. به همین مناسبت ، من حتی از Ultra S22 برای مقایسه مسیر طی شده بیرون آمدم و … تغییر هم ظریف و هم مهم است. همه چیز از برش های بسیار کمتری عبور می کند. بنابراین ما از سمت لغزنده و ناراحت کننده سلف خودداری می کنیم.

مطمئناً برخی از نزول های ذاتی در قالب باقی مانده است: Ultra S23 نسبتاً سنگین است و فضای جیب ها را به خود می گیرد. اما اگر به قالب های بزرگ عادت کرده اید ، او هنوز هم در نوع خود بسیار خوب عمل می کند.

عکس ، لذت خالص

بدون اینکه روی کیفیت عکس Galaxy S23 Ultra (Spoiler: تمایل به برنده شدن بیشتر تست های عکس کور که ما سازماندهی می کنیم) ، اصلی ترین چیزی که من از آن خارج می کنم این است که این یک ابزار عالی است ، قادر به سازگاری در بسیاری از موقعیت ها است.

در مورد شخصی من ، من به عنوان مثال در اتاق نشیمن مانند MWC یا IFA از آن استفاده کردم. و چه خوشبختی بود ! یک موضوع کمی از من فاصله دارد ، هاپ ، من به x10 می روم. اگر بتوانم نزدیکتر شوم ، اما می خواهم از پرتاب سایه ای به موضوع خود ، هاپ جلوگیری کنم ، به x3 می روم. اگر بخواهم نزدیکتر شوم ، حالت کلان برای آن وجود دارد. و سنسور اصلی ، هر اتفاقی که می افتد ، همیشه کار را با رنگ های شیرجه و بالا انجام می دهد.

عکس بلند Galaxy S23 Ultra Test (14)

عکس بلند Galaxy S23 Ultra Test (23)

Galaxy S23 عکس فوق العاده طولانی (24)

Galaxy S23 عکس فوق العاده طولانی (26)

Galaxy S23 Ultra Long Photo (27)

Galaxy S23 عکس فوق العاده طولانی (28)

Galaxy S23 عکس فوق العاده طولانی (1)

Galaxy S23 عکس فوق العاده طولانی (6)

Galaxy S23 عکس فوق العاده طولانی (29)

عکس بلند Galaxy S23 Ultra Test (13)

در یک محیط شخصی تر ، همه کاره بودن عکس اجازه می دهد تا بدون احساس محدودیت های زیادی ، عکس های زیادی بگیرید. من می توانم بدون جابجایی عکس از گربه خود را از مبل خود بگیرم. در یک سفر ، من تمایل داشتم که خودم را به یک گزارشگر عکس عزیزانم تبدیل کنم و به لطف چهار ماژول در پشت ، زاویه دید را ضرب کنم.

Galaxy S23 عکس فوق العاده طولانی (2)

Galaxy S23 Ultra Long Photo (22)

عکس طولانی Galaxy S23 Ultra Test (4)

Galaxy S23 Ultra Test Photo Long (25)

عکس بلند Galaxy S23 Ultra Test (5)

عکس بلند Galaxy S23 Ultra Test (8)

Galaxy S23 Ultra Test Photo Long (12)

Galaxy S23 عکس فوق العاده طولانی (15)

Galaxy S23 عکس فوق العاده طولانی (16)

عکس بلند Galaxy S23 Ultra Test (17)

Galaxy S23 عکس فوق العاده طولانی (18)

Galaxy S23 Ultra Long Photo (19)

Galaxy S23 عکس فوق العاده طولانی (20)

عکس بلند Galaxy S23 Ultra Test (21)

با این حال ، من دو یا سه نارضایتی برای تدوین در عکس دارم. حالت پرتره گاهی اوقات کمی ناامید کننده است. من اغلب نیاز به بازگشت به آن چندین بار ، به محض اینکه روشنایی کامل نبود ، عکس های فازی را زنجیر کردم. همچنین به محض اینکه صحنه کمی پیچیده شد ، نگرانی های زیادی در مورد این تلفن هوشمند وجود دارد. من به طور مرتب از ساعتهای متصل عکس می گیرم و فوق العاده Galaxy S23 تمایل دارد که بخواهد در پشت ساعت تمرکز کند.

بگذارید چند نتیجه کمی عجیب مانند حجاب جزئی در چهره افراد من در X10 یا نویز زیادی ، یک بار در X10 ، در نور کم توجه کنیم.

آخرین مورد فوق العاده خوب ?

اینکه یک گلکسی S Ultra در تصاویر خوب است و صفحه نمایش زیبایی دارد ، تقریباً طبیعی است. این که آیا او یک هیولا عملکرد است ، بیشتر یک استثنا است. Ultra Galaxy S23 یک استثنا بسیار خوب است. در واقع ، برای یک بار ، سامسونگ آن را به یک تراشه اسنپدراگون مجهز کرده است تا اینکه Exynos های معمول.

به طور روزانه ، دروغ گفتن این است که بگوییم حضور یک اسنپدراگون احساس می شود. اما دقیقاً ، ما آن را کاملاً فراموش می کنیم ، که نشانه بسیار خوبی است. اسنپدراگون بیمه ، اعتماد به نفس را برای من به ارمغان آورد ، هرگز این سؤال را مطرح نکردم که آیا تلفن هوشمند من قادر به راه اندازی یک برنامه است و جزئیات گرافیکی را به طور کامل قرار می دهد. این معادل تلفن هوشمند کارت گرافیک مانند NVIDIA RTX 4090 است.

استقلال کمی از فوق العاده خود را از دست می دهد

وقتی رفتم ، تقریباً سه روز با Samsung Galaxy S23 Ultra دوام داشتم. یک هیولا کاملاً غیر قابل تخریب. اما از آن زمان ، باید پذیرفته شود ، استقلال خیلی کاهش یافته است.

اکنون ، تلفن هوشمند کره ای تمایل به نگه داشتن یک روز و نیم بدون پوسته پوسته شدن دارد. بیایید روشن باشیم ، بسیار خوب است و به شما امکان می دهد حاشیه کافی نداشته باشید که در یک روز نگران نباشید ، به خصوص با هزینه در روز.

علاوه بر این ، من از تلفن هوشمند زیادی در متن اتاق نشیمن استفاده کردم ، با استفاده بسیار سنگین (فیلم ، عکس ، یادداشت برداری ، GPS ، تبادل پیام) ، و حتی اگر اغلب روزم را کمی ریک-RAC به پایان می رسانم. اینجاست که بار 45W گاهی اوقات کمی نرم به نظر می رسید ، به خصوص که لازم است در یک شارژر سریع سرمایه گذاری کنید که به عنوان یادآوری با دستگاه ارائه نشده است.

شاید مجبور بودیم او را 10 قرار دهیم

بیایید صادق باشیم ، ما می توانستیم 10/10 را در گلکسی S23 Ultra بگذاریم. یا بهتر بگوییم ، اگر یک تلفن هوشمند قادر به دریافت چنین یادداشتی بود ، احتمالاً باید او بود. در آن زمان ، ما داوری کرده بودیم که رنگ سنجی و کمبود بار سریع مانع از قضاوت او به عنوان عالی می شود ، چه محصولی 10/10 را برای ما دریافت می کند.

خواه 9/10 یا 10/10 دریافت کند ، نتیجه کمی یکسان است. بعد از گذشت هفت ماه با او ، ما باید با واقعیت ها روبرو شویم: ما با رولز رویس تلفن های هوشمند اندرویدی روبرو هستیم. اگر ما نمی خواهیم بلافاصله Galaxy S24 Ultra را که در زیر Exynos قرار دارد ، محکوم کنیم ، برای او و رقبای وی بسیار پیچیده خواهد بود که از یک Galaxy S23 فوق العاده عالی فراتر رود.

به خصوص از آنجا که از آنجا که آزمایش در فوریه 2023 است ، قیمت آن تقریباً 350 یورو با برخی از فروشندگان کاهش یافته است. حتی می توان آن را زیر 900 یورو ، در برابر 1459 یورو هنگام انتشار پیدا کرد. مسلماً این یک بودجه کوچک باقی مانده است ، اما ناگفته نماند که این یک سرمایه گذاری عالی بلند مدت است ، یک تلفن هوشمند که می توانید بدون نیاز یا تمایل به تغییر آن ، نیمی از دکوراسیون را نگه دارید.

تست سامسونگ گلکسی S23 Ultra: پادشاه تاج خود را به دست آورد

Samsung Galaxy S23 Ultra وظیفه سنگین فرض وضعیت تلفن های هوشمند مرجع فوق العاده بالا را دارد. این باید در عکس ، استقلال ، قدرت ، مقاوم باشد ، یک صفحه نمایش بی عیب و نقص ارائه دهد. آیا سنسور Snapdragon 8 Gen 2 و 200 مگاپیکسلی کافی خواهد بود ? پاسخ در این آزمون.

تست عکس فوق العاده سامسونگ Galaxy S23 (8)

از کجا بخریم
سامسونگ Galaxy S23 Ultra با بهترین قیمت ?
1،059 € پیشنهاد را کشف کنید
1،259 یورو پیشنهاد را کشف کنید
1،259 یورو پیشنهاد را کشف کنید
1،259 یورو پیشنهاد را کشف کنید
1،259 یورو پیشنهاد را کشف کنید
859 € پیشنهاد را کشف کنید
929 € پیشنهاد را کشف کنید
1،003 یورو پیشنهاد را کشف کنید
1،012 € پیشنهاد را کشف کنید
1،058 یورو پیشنهاد را کشف کنید
1،192 یورو پیشنهاد را کشف کنید
1،245 یورو پیشنهاد را کشف کنید
1،249 یورو این پیشنهاد را کشف کنید
1،259 یورو پیشنهاد را کشف کنید
1،259 یورو پیشنهاد را کشف کنید
1،439 € پیشنهاد را کشف کنید

نظر کامل ما
سامسونگ Galaxy S23 Ultra

15 ژوئن 2023 06/15/2023 • 12:10

بعد از یک فوق العاده Galaxy S22 فوق العاده بی عیب و نقص کمتر از حد معمول در سال گذشته ، زمان آن رسیده است که سامسونگ با پرچمدار جدید خود ، Galaxy S23 Ultra ، دستکش را جمع کند. با قیمت بسیار بالایی ، باید به تلفن هوشمند باشد که Hypercar برای ماشین ، کمبود ژانر ، یک محصول بی عیب و نقص است و بیایید آن را کمی نامتناسب بگوییم.

در اینجا کفش های بزرگ برای یک تلفن هوشمند وجود دارد. Photophone Ultra-Polyvalent به لطف X10 خود ، قدرتی که به لطف Snapdragon 8 Gen 2 ، یک صفحه نمایش بی عیب و نقص از زمان آمدن از خانه (نمایشگر سامسونگ) پیدا شده است ، طراحی جسورانه ای که می گوید خداحافظی از بلوک عکس است تا بهتر از این سلام به شیک بگویید. .. بر روی کاغذ وعده جذاب است. در واقع در مورد آن چیست ? پاسخ در این آزمون.

تست ویدیو

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

برگه فنی Samsung Galaxy S23 Ultra

این آزمایش با کپی وام توسط برند انجام شد.

سامسونگ Galaxy S23 Ultra یک طراحی حتی راحت تر

از نظر ظاهری ، گلکسی S23 فوق العاده سامسونگ به شدت مشابه سلف خود است. ظاهر مستطیل شکل ، بلوک عکس پاک شده به نفع سه جزایر در جزایر ، اندازه نامتناسب (163.4 78.1 x 8.9 میلی متر) … به نظر می رسد ما به شدت همان دستگاه را داریم ، همانطور که به سرعت در نظرات به رونمایی از دستگاه اشاره کرد.

بنابراین بله ، Ultra S22 خیلی دور نیست ، اما خیلی سریع احساس می کنیم که یک عنصر نسبتاً اساسی از سال گذشته تغییر کرده است. مراقبت از. برش ها به طور قابل توجهی صاف شده اند. بدون اینکه مستقیم باشد ، آنها راحتی یک سوکت کمی تضمین شده را تضمین می کنند. مناسب برای استفاده از قلم که برای نوشتن Serenly به پشتیبانی جامد نیاز دارد. این تلفن هوشمند کمتر از انگشتان دست را تهدید می کند. با این حال مراقب باشید ، این انتخاب سمت گسترده خود را تقویت می کند. اگر قبلاً از Ultra Galaxy S22 ترسیده اید ، احتمالاً حتی بیشتر در اینجا خواهید بود. با وجود اضافه وزن آن ، ما بدون حادثه در این الگوی سخاوتمندانه دو یا سه روز گذرانده ایم. 234 گرم ، حتی اگر آنها را احساس کنیم ، به خصوص زحمت نمی کشید.

سامسونگ Galaxy S23 Ultra // منبع: Frandroid

سامسونگ Galaxy S23 Ultra // منبع: Frandroid

تست عکس فوق العاده Samsung Galaxy S23 (1)

این همچنین اطمینان از یک دال به سادگی غرغان 6.8 اینچ را ارائه می دهد که بعداً به جزئیات بیشتری باز خواهیم گشت. برش های مسطح همچنین از خوردن صفحه خمیده تا حدودی استفاده می کنند که انحنای کمتری را به خود اختصاص می دهد. در آنجا ، ما نیز به راحتی دست می یابیم.

در بقیه ، سامسونگ ، کارهایی را به صورت نصف انجام نمی دهد و همه چیزهایی را که از یک تلفن هوشمند بالا انتظار می رود جمع می کند: IP68 ، Gorilla Glass Victus 2 (قرار است در برابر سقوط یک متر روی بتن مقاومت کند) رنگ مات که به خوبی مقاومت می کند با اثر انگشت. ما می توانیم یک سنسور اثر انگشت را در زیر صفحه نمایش بسیار پاسخگو و دکمه ها به خوبی قرار دهیم ، حتی اگر با دست های کوچک ، ما تمایل به کمی لغزش برای دریافت آنها خواهیم داشت.

ماژول عکس سامسونگ Galaxy S23 Ultra

ماژول عکس سامسونگ Galaxy S23 Ultra // منبع: Frandroid

تست عکس فوق العاده سامسونگ Galaxy S23 (16)

تست عکس فوق العاده سامسونگ Galaxy S23 (14)

برای به پایان رساندن چرخش تلفن ، توجه داشته باشید که پانچ در موقعیت مرکزی قرار دارد ، لزوماً ایده آل برای لذت بردن از کل دال در محتوای چندرسانه ای نیست ، اما با توجه به اندازه دوم ، ما آن را می بخشیم. حضور دریچه ای برای قلم را در برش تلفن کم ، در سمت چپ اضافه کنید. اگر به عنوان بنده خود حق دارید ، این لزوماً عملی ترین طرف نیست. دریچه ای برای قلم شانه های خود را با درگاه USB-C و یک کشو سیم کارت دوتایی مالیده است.

سامسونگ Galaxy S23 Ultra صفحه نمایش بدون نمایش بدون توبیخ

صفحه نمایش Samsung Galaxy S23 Ultra از بزرگترین موجود در بازار است. این یک پویا 6.8 اینچی AMOLED X2 ، تطبیقی ​​تا 120 هرتز در یک جهت و 1 هرتز در دیگری با تعریف QHD است. در روشنایی ، سامسونگ قول می دهد تا 1750 CD/m² پیش برود.

این بدون شک یک دال بسیار دلپذیر برای استفاده روزانه است ، اگر فقط با فرمت آن که به شما امکان می دهد تا از میکرو دقیق در تصویر دیدن کنید که فرمت های سخاوتمندانه ای کمتر اجازه نمی دهند.

با استفاده از کاوشگر ما و نرم افزار Calman Ultimate از نمایشگرهای پرتره ، صفحه نمایش S23 Ultra اسرار خود را ارائه می دهد. در حالت روشن ، رنگ وفاداری کمی از تنه با دلتای متوسط ​​4.58 است. به عنوان یک یادآوری ، ما ترجیح می دهیم 3 را به یک نتیجه طبیعی امیدوار کنیم. در عوض ، سالسا رنگ ها است. 184 ٪ از SRGB پوشانده شده است ، 123 ٪ DCI-P3 و حتی 83 ٪ BT.2020. صفحه نمایش با 6992 K کمی به سمت بلوز می چرخد ​​، اما ما از 6،500 K نور سفید خیلی دور نمی شویم.

اگر HDR اجازه ارتعاش رنگ ها و در سطح روشنایی را می دهد ، باعث می شود تلفن دقت را از دست بدهد. در HDR ، Delta E Middle به 7.59 افزایش می یابد.

در حالت طبیعی ، اگر Delta E با دقت ، 3.93 پایین بیاید ، این کار با هزینه انفجار رنگهای ذکر شده در بالا انجام می شود. ما فقط به 105 ٪ از Gamut SRGB و 70 ٪ DCI-P3 می رویم. با این حال ، دمای رنگ با 6467 K عالی می شود.

حداکثر روشنایی که ما اندازه گیری کرده ایم 1086 CD/m² در SDR و 1609 CD/m² در اوج HDR است. یک امتیاز بسیار خوب: هنوز هم تعداد بسیار کمی از تلفن ها در SDR در اندازه گیری های ما بیش از 1000 نفر است و استفاده در آفتاب کامل نگران کننده نخواهد بود. در عصر ، شما شبکیه را نمی سوزانید: ما 0.77 CD/m² و حتی 0.11 cd/m² را با تنظیمات اندازه گیری کرده ایم ” روشنایی ضعیف »».

سامسونگ Galaxy S23 Ultra One UI 5.1: نرم افزار در نهایت تسلط

Galaxy S23 Ultra زیر یک UI 5 می چرخد.1 ، نسخه ای از رابط خانه سامسونگ همزمان با تلفن ها و بر اساس Android 13 راه اندازی شد. بنابراین ما رابط کاربری خوب نصب شده سامسونگ را با استفاده از دست آسان می یابیم. حتی با یک آستر مانند Ultra S23 ، درست است که کاشی های کوچک برای ماندن در جایی که به آنها آسان است می آیند.

تازگی اصلی در افق مربوط به انیمیشن ها است. سامسونگ اغلب به دلیل کندی یا شخصیت آنها کمی مورد انتقاد قرار گرفته است. اکنون تاریخ باستان است. حتی برعکس است: به نظر می رسد که سامسونگ مکان نما سرعت را به سمت مقابل سوق داده است ، تا جایی که وقتی سریعاً در رابط حرکت می کنید ، دیگر انیمیشن ها را نمی بینیم. اگر این امر می تواند کمی پاداش بی ثبات کند ، وقتی عجله دارید بسیار دلپذیر است.

سامسونگ Galaxy S23 Ultra // منبع: Frandroid

سامسونگ Galaxy S23 Ultra // منبع: Frandroid

Samsung Galaxy S23 Ultra و قلم آن. // منبع: frandroid

Samsung Galaxy S23 Ultra و قلم آن. // منبع: frandroid

تست عکس فوق العاده سامسونگ Galaxy S23 (12)

ویژگی های جدید بسیار دلپذیر نیز: ورود مد ها مانند iOS. کاملاً قابل تنظیم ، ما می توانیم به عنوان مثال یک حالت خواندن ایجاد کنیم که تمام اعلان های برنامه های پیام رسانی را کاهش می دهد ، اما دسترسی به مطبوعات یا برنامه های کاربردی موسیقی را حفظ می کند. هر حالت را می توان به یک تصویر زمینه خاص مرتبط کرد و نوار وضعیت حتی نماد مربوط به حالت فعلی را نشان می دهد. علاوه بر این ، می توان آنها را با توجه به دوره ، مکان یا برنامه در حال انجام خودکار خودکار کرد.

One UI 5.1 Samsung Galaxy S23 Ultra (30)

One UI 5.1 Samsung Galaxy S23 Ultra (32)

One UI 5.1 Samsung Galaxy S23 Ultra (31)

از یک UI 5 نیز می توانید صفحه قفل خود را با جزئیات بیشتر سفارشی کنید. از ویژگی های جدید Android 13 نیز استقبال می شود ، مانند امکان مسدود کردن اعلان های بازی پس از نصب یک برنامه یا انتخاب یک زبان برای هر برنامه.

سامسونگ اکنون برنامه های اختصاصی را برای فروشگاه کهکشان خود مانند دوربین دستیار جالب توجه دارد ، که امکان دسترسی به بررسی های پیشرفته تر دوربین را فراهم می کند. این همچنین یک امتیاز واقعی است. از طرف دیگر ، شرکت کره ای در فضای اختصاص داده شده به سیستم خود کمی حریص است. در واقع ، بدون هیچ برنامه نصب شده از طرف ما ، تلفن تقریباً از 40 گیگابایت شروع می شود. این خیلی زیاد است وقتی فکر می کنید ویندوز 11 30 گیگابایت وزن دارد و سیستم فقط 15 گیگابایت در پیکسل 7 Pro قرار دارد که قرار باشد مرجع باشد.

One UI 5.1 Samsung Galaxy S23 Ultra (34)

One UI 5.1 Samsung Galaxy S23 Ultra (36)

One UI 5.1 Samsung Galaxy S23 Ultra (35)

One UI 5.1 Samsung Galaxy S23 Ultra (3)

بیشتر صحبت می کنیم ، فراموش نکنید که البته S-Pen. وقتی این کار را می کنید ، یک نوار میانبر کوچک ظاهر می شود ، و برنامه های سازگار را که از قبل ضبط شده توسط شما ارائه می دهد. یک کلیک ساده روی یکی از آنها و او پس از یک بار کوچک از یک تا دو ثانیه راه اندازی می شود. همچنین می توانید قلم S را با تلفن قفل شده بیرون آورده و مانند صفحه سیاه بنویسید همیشه ما قبل از صرفه جویی در یادداشت. کاربردی.

Screenshot_20230208_161829_one UI Home

Screenshot_20230208_161837_Calendar

به آن چهار سال بروزرسانی اندرویدی و پنج سال امنیت را اضافه کنید -به وضوح ، Galaxy S23 Ultra تجربه نرم افزاری بسیار خوبی دارد. DRM Widevine L1 حداقل در HD کامل در سیستم عامل های SVOD فیلم ها را ارائه می دهد ، مشکلی در افق در این سطح وجود ندارد.

عکس فوق العاده Samsung Galaxy S23: Sprédrée Sprédrée de 200 MPX

پیکربندی عکس Galaxy S23 Ultra به شرح زیر است:

 • هدف فوق العاده زاویه ای ، سنسور 12 MP ، فوکوس خودکار ، اندازه پیکسل 1.4 میکرومتر ، FOV 120 درجه ، f/2.2 ؛
 • هدف زاویه بزرگ (سنسور اصلی) ، 200 MPX ، 0.6 میکرومتر اندازه پیکسل (2.4μm در 12 مگاپیکسل) ، FOV 85˚ ، F/1.7 ، تثبیت نوری
 • تله فوتو X3 ، 10 MPX ، اندازه پیکسل 1.12 میکرومتر ، FOV: 11 درجه ، F/4.9 ، تثبیت نوری
 • تله فوتو X10 ، 10 MPX ، اندازه پیکسل 1.12 میکرومتر ، FOV: 36˚ ، F/2.4 ، تثبیت نوری.
 • سلفی ، 12 MPX ، فوتودیود دوگانه ، فوکوس خودکار ، اندازه پیکسل: 1.12 میکرومتر ، FOV: 80˚ ، f/2.2.

تلفن قادر به فیلمبرداری تا 8k/30 فریم در ثانیه یا در 4K/60 فریم در ثانیه است.

سنسور اصلی

سنسور اصلی Galaxy S23 Ultra یکی از ویژگی های مهم جدید با 200 مگاپیکسل آن است. البته ، عکس های اساسی به چنین تعریفی بالا نمی روند و از آن بهره مند می شوند پیکسل برای ادغام عکس ها و رسیدن به 12 مگاپیکسل.

از همان ابتدا با چرخش به سمت تن کمی فضای سبز ، درمان رنگ مگنتا بسیار کمتری وجود دارد. یکی دیگر از تازگی ها ، به نظر می رسد وضوح بیشتر از گذشته تحت فشار قرار گرفته است ، یادآور درمان Google Pixel توسط جنبه های خاص. ما آن را به ویژه در اولین تصویر در جزئیات سنگ بسیار پیشرفته یا شیرجه روی لایه برداری گربه می بینیم.

نتیجه به سادگی عالی است. ما این طرف سورئالیستی عکس ها را کمی برای تن کمی از دست می دهیم ، در حالی که در رنگ ها می مانیم فقط به اندازه کافی فشار می آورد تا هر عکس چشم را مسخره کند.

زاویه فوق العاده Galaxy S23

زاویه فوق العاده Galaxy S23

زاویه فوق العاده Galaxy S23

زاویه فوق العاده Galaxy S23

زاویه فوق العاده Galaxy S23

زاویه فوق العاده Galaxy S23

زاویه فوق العاده Galaxy S23

زاویه فوق العاده Galaxy S23

زاویه فوق العاده Galaxy S23

زاویه فوق العاده Galaxy S23

زاویه فوق العاده Galaxy S23

زاویه فوق العاده Galaxy S23

زاویه فوق العاده Galaxy S23

زاویه فوق العاده Galaxy S23

فقط نگرانی کوچک در افق ، ممکن است در هنگام حرکت موضوع ، نگرانی های شخصی وجود داشته باشد ، احتمالاً به دلیل سرعت کمی شاتر. در عکس های گربه های فوق ، مجبور شدم چندین بار به آن برگردم تا سود خالص داشته باشم.

50 و 200 MPX

با رفتن به صفحه رابط فوقانی ، می توانید حالت 50 و 200 مگاپیکسلی را فعال کنید. در اینجا دو مقایسه وجود دارد تا به شما ایده ای در مورد آنچه آنها ارائه می دهند ارائه دهند. ما داوطلبانه در تصویر بزرگنمایی کرده ایم تا جزئیات کشف شده را بهتر ببینیم.

اول ، 200 مگاپیکسل در برابر 12 مگاپیکسلی. بدون بد بد ، هیچ عکسی وجود ندارد. ما از یک تصویر مبهم می رویم ، که جزئیات آن در تلاش برای حدس زدن است ، به چیزی بسیار واضح تر.

12 مگاپیکسل

200 مگاپیکسل

به ناچار ، شکاف بین 50 تا 200 مگاپیکسلی چشم کمتری دارد. در 50 مگاپیکسل ، ما در حال حاضر جزئیات بیشتری را حفظ می کنیم. عناصری با جزئیات نسبتاً درشت مانند نقاشی در حال حاضر به خوبی تعریف شده اند. از طرف دیگر ، در 200 مگاپیکسل ، بدون شک در ظرافت به دست می آوریم. این به ویژه در درخت یا برگهای پر از جزئیات کوچک ذکر شده است.

50 MPX

200 MPX

زاویه فوق العاده

در شرایط خوب ، ما هنگام استفاده از Ultra-Ange ، خصوصیات فوق الذکر در سنسور زاویه بزرگ را می یابیم. در آنجا ، رنگ سنجی آب را در شراب خود قرار داده و میکرو قراردادها تحت فشار قرار گرفته است. نتیجه برای یک زاویه فوق العاده بزرگ ، غالباً پدر و مادر ضعیف سنسورها ، کاملاً خیره کننده است. ما به خوبی می توانیم از عکسهای خود استفاده کنیم.

Galaxy S23 Ultra با زاویه فوق العاده گسترده (1)

Galaxy S23 Ultra با زاویه فوق العاده گسترده (2)

Galaxy S23 Ultra با زاویه فوق العاده گسترده (3)

Galaxy S23 Ultra با زاویه فوق العاده گسترده (4)

Galaxy S23 Ultra با زاویه فوق العاده گسترده (5)

Galaxy S23 Ultra با زاویه فوق العاده گسترده (6)

Galaxy S23 Ultra با زاویه فوق العاده گسترده (7)

Galaxy S23 Ultra با زاویه فوق العاده گسترده (8)

Galaxy S23 Ultra با زاویه فوق العاده گسترده (9)

Galaxy S23 Ultra با زاویه فوق العاده گسترده (10)

Galaxy S23 Ultra با زاویه فوق العاده گسترده (11)

تنها زمانی که زاویه فوق العاده بزرگ کمی گناه می کند ، وقتی از نور خارج می شود. در عکس شب ، نتیجه خیلی قانع کننده نیست. بر روی کلیشه گربه در درخت گربه ، می بینیم که تمرکز در تلاش است تا روی سرش باشد.

تله فوتو X3

باز هم ، برای تله فوتو X3 ، در شرایط خوب ، هیچ چیز برای شکایت وجود ندارد. به این سبد میوه یا کشتی نگاه کنید. وضوح کامل است و عکس ها فقط باید ارسال شوند.

X3 Galaxy S23 Ultra (1)

X3 Galaxy S23 Ultra (2)

X3 Galaxy S23 Ultra (3)

X3 Galaxy S23 Ultra (4)

X3 Galaxy S23 Ultra (5)

X3 Galaxy S23 Ultra (6)

Galaxy S23 Ultra X3

با این حال ، من متوجه نگرانی هایی در نور مصنوعی شدم ، همانطور که در عکس دو گربه با صندلی سیاه و سفید مشاهده می کنید. در آنجا ، ما احساس می کنیم که درمان یک حجاب جزئی در افراد اعمال می شود یا واقعاً نمی توانند از شر آن خلاص شوند. هیچ چیز خیلی غمگین نیست ، این یک وضعیت پیچیده است.

تله فوتو X10

شما می دانید عکسبرداری در سینما ? این دنباله ای است که قرار است برای پول خود (یا تولید کننده) به شما بدهد. با X10 S23 Ultra ، شما واقعاً در این گروه هستید. فقط Ultra High -end همانطور که ارائه می دهند و حتی در این دسته از تلفن ها با قیمت ممنوع ، این نادر است.

آن را در دست افرادی قرار دهید که هرگز فرصتی برای امتحان کردن لنز تله فوتو با چنین فاکتور بزرگنمایی نداشته اند ، این اثر تضمین شده است. احساس کنترل و وضوح فوری است. ناگهان ، برای قاب کردن جزئیات ، نیازی به نزدیک شدن نیست ، فقط باید روی x10 کلیک کنید.

همانطور که در کلیشه های نزدیک همکاران من مشاهده می کنید ، نتیجه ، حتی اگر کمی وضوح کمی داشته باشد ، این شایستگی ارائه یک قاب بندی کاملاً شگفت انگیز را دارد. جزئیات مجاز به نگه داشتن این بزرگنمایی نوری X10 کاملاً نفس گیر است ، همانطور که در عکس رادیاتور قهوه ای یا حتی نقاشی های دیواری پاریسی.

Galaxy S23 Ultra X10 (3)

Galaxy S23 Ultra X10 (4)

Galaxy S23 Ultra X10 (5)

Galaxy S23 Ultra X10 (6)

Galaxy S23 Ultra X10 (7)

Galaxy S23 Ultra X10 (8)

Galaxy S23 Ultra X10 (9)

Galaxy S23 Ultra X10 (10)

Galaxy S23 Ultra X10 (11)

Galaxy S23 Ultra X10 (12)

Galaxy S23 Ultra X10 (1)

Galaxy S23 Ultra X10 (2)

تنها محدودیت در افق: اگر موضوع کاملاً بی تحرک نباشد ، تلفن ممکن است در اطمینان از تمرکز مشکل داشته باشد. مثال زیر با یک گربه در حرکت کامل.

سرعت شاتر Galaxy S23 Ultra X10 (2)

سرعت شاتر Galaxy S23 Ultra X10 (3)

سرعت شاتر Galaxy S23 Ultra X10 (1)

زوم X30 و X100

اگر زوم های دیجیتالی امکان اطمینان از همان دقت یک زوم نوری را فراهم نمی کنند ، باید اعتراف کرد که سود موجود در ماده کاملاً نفس گیر است.

Galaxy S23 Ultra واقعاً از Pixel 7 Pro و Super Res آن فاصله ندارد. حتی در شرایط خاص مانند مجسمه یا درب اینجا واضح تر است. اگر در تصویر بزرگنمایی نکنیم ، گاهی اوقات تشخیص اینکه این عکس ها با بزرگنمایی دیجیتال گرفته شده اند ، دشوار است. چشمگیر.

Galaxy S23 Ultra X30 (1)

Galaxy S23 Ultra X30 (7)

Galaxy S23 Ultra X30 (9)

Galaxy S23 Ultra X30 (2)

Galaxy S23 Ultra X30 (4)

Galaxy S23 Ultra X30 (8)

زوم X100 کمی خطرناک تر است. ما احساس می کنیم که الگوریتم ها برای تکمیل اطلاعات مفقود شده هر کاری می توانند انجام دهند ، اما این غیر قابل استفاده است. ما حداقل از این امکان که به ما ارائه می شود برای گرفتن جزئیات استفاده می کنیم.

Galaxy S23 Ultra X100 (1)

Galaxy S23 Ultra X100 (2)

عکس شبانه

برای عکس های شبانه ، Ultra Galaxy S23 در نیمه شب کارت رئالیسم را بازی می کند. تحت نورپردازی عمومی ، این عکس ها را کمی روشن تر از واقعیت می بخشد تا حداکثر جزئیات را با قیمت چند مورد ترسیم کند شعله ور. با نورپردازی کمی خشونت آمیز ، تلفن هوشمند موفق به مدیریت و پاک کردن پرتوهای نور می شود.

Galaxy S23U Night (2)

Galaxy S23U Night (3)

Galaxy S23U Night (4)

Galaxy S23U Night (1)

Galaxy S23 Ultra Night (2)

Galaxy S23 Ultra Night (3)

Galaxy S23 Ultra Night (1)

در صحنه های تاریک تر ، نتیجه صریح و زیبایی و موفقیت آمیز است. شیرجه زیبا ، نه خیلی نور ، حتی اگر بتوانیم از کمبود وضوح کمی در اینجا یا آنجا پشیمان شویم. مخصوصاً با یک موضوع در حال حرکت مانند گربه.

X3 در شب به خصوص با روشنایی داخلی بسیار خوب بیرون می آید. عکس ها واضح هستند و تعادل سفید فقط است. در خارج ، به خصوص در مورد وضوح کمی پیچیده تر است ، اما هیچ چیز غیرقابل قبول نیست.

Galaxy S23 Ultra Night X3 (1)

Galaxy S23 Ultra Night X3 (2)

Galaxy S23 Ultra Nuit X3 (3)

Galaxy S23 Ultra Nuit X3 (4)

X10 همچنین در شب نور داخلی را مدیریت می کند. در آنجا نیز وضوح و دقت تعادل سفید وجود دارد.

پرتره

حالت پرتره Galaxy S23 Ultra با استفاده از یک پس زمینه خوب از پایین ، می تواند موضوع خود را از پایین جدا کند. حتی در مورد سرکش ترین موها ، کار می کند ، حتی اگر برخی از قفل های شورشی کمی کوتاه شوند.

پرتره X1 (2)

پرتره X1 (1)

پرتره X1

پرتره X1 (3)

مانند هر حالت پرتره ، این اتفاق می افتد که عکس ها کاملاً از دست رفته اند ، مانند این دو عکس که البته کمی الهی به من می دهند ، اما رنگ سنجی ، برش گربه من یا حتی اثرات نور در پشت را از دست می دهم.

پرتره ناموفق Galaxy S23 Ultra (1)

پرتره ناموفق Galaxy S23 Ultra (2)

جایی که حالت پرتره به خصوص می درخشد ، با x3 است. واقعاً آنجاست که او تمام استعدادهای خود را نشان می دهد. موضوع به خوبی بازداشت شده است ، تلخ بسیار عالی است. یک شادی واقعی. حتی در یک وضعیت تا حدودی پیچیده با نورپردازی مصنوعی مانند عکس آبی همکار من آنتونی ، متوجه می شویم که این تلفن موفق به بیرون کشیدن یک زیبایی زیبایی برای چشم می شود.

پرتره x3 (7)

پرتره x3 (8)

پرتره x3 (1)

پرتره x3 (2)

پرتره x3 (3)

پرتره x3 (4)

پرتره x3 (5)

پرتره x3 (6)

سلفی

سلفی ها بدون سقوط به زمین درست هستند. ما جزئیات زیادی را در مورد این موضوع نگه می داریم و HDR به خوبی مدیریت می شود ، زیرا آسمان آبی پشت سر من می تواند شهادت دهد. از طرف دیگر ، ما در قسمت پس زمینه غواصی زیادی را از دست می دهیم.

Selfie S23 Ultra (1)

Selfie S23 Ultra (2)

Selfie S23 Ultra (3)

Selfie S23 Ultra (4)

ویدئو

در این ویدئو ، دستگاه قادر است با سرعت 60 فریم در ثانیه یا در 8k تا 30 فریم در ثانیه به 4K برسد. تثبیت کاملاً صادقانه است ، هیچ تند و تیز وحشیانه ای وجود ندارد. از طرف دیگر ، حدود 4 ثانیه ، هنگامی که من ناگهان دوربین را جابجا کردم ، یک اثر ناخوشایند کوچک با طراوت وجود دارد که به نظر می رسد تند و تیز است.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

سامسونگ گلکسی S23 فوق العاده اجرا: روز و شب

Galaxy S23 Ultra مجهز به Snapdragon 8 Gen 2 از Qualcomm است ، از جمله نسخه اروپایی آن. این جدید بودن این نسل است ، غیرقابل انکار. سال گذشته ، Exynos 2200 Galaxy S22 Ultra را مجهز کرد و سطح عملکرد آن کاملاً ناامید کننده بود.

Galaxy S23 Ultra با 8 یا 12 گیگابایت رم و 256 تا 1 سل از UFS 4 ذخیره شده است.0.

مدل سامسونگ Galaxy S23 Ultra سامسونگ Galaxy S22 Ultra OnePlus 11 ایسوس زنفون 9 Apple iPhone 14 Pro
آنتوتو 10 1525434 n/c n/c n/c n/c
آنتوتو 9 n/c 934653 1103994 1085542 949082
پردازنده ANTUTU 387601 226613 201223 255974 238980
پردازنده گرافیکی ANTUTU 626189 404136 535813 468392 413733
antutu mem 256166 154007 212627 181036 153747
antutu ux 255478 142592 154331 180140 142622
PC Mark 3.0 15899 13216 10052 16292 n/c
3DMARK SLINGSHOT EXTREME n/c n/c n/c n/c 3258
زندگی وحشی 3 مارک n/c 7676 n/c n/c n/c
3Dmark Wild Life Framerate n/c 46 فریم در ثانیه n/c n/c n/c
زندگی وحشی 3 مارک افراطی 3781 2163 3536 2776 n/c
3DMARK WILD LIFE Framerate Extreme Middle 23 فریم در ثانیه 13 فریم در ثانیه 21.20 فریم در ثانیه 16.6 فریم در ثانیه n/c
gfxbench aztec vulkan / metal high (روی صفحه نمایش / صفحه نمایش) 97/70 فریم در ثانیه 29/32 فریم در ثانیه 53/31 فریم در ثانیه 67/51 فریم در ثانیه n/c
GFXBENCH CAR CHASE (روی صفحه نمایش / صفحه نمایش) 108/126 فریم در ثانیه 32/60 فریم در ثانیه 55/125 فریم در ثانیه 89/103 فریم در ثانیه n/c
gfxbench manhattan 3.0 (روی صفحه نمایش / صفحه نمایش) 120/303 فریم در ثانیه 85/136 فریم در ثانیه 60/318 فریم در ثانیه 119/258 فریم در ثانیه n/c
Geekbench 5 تک هسته ای 1538 1240 1168 n/c 1858
Geekbench 5 چند هسته ای 5036 3896 4677 n/c 5014
محاسبات Geekbench 5 9588 9103 8861 n/c 15725
خواندن / نوشتن متوالی 3011/1743 MB / s 1920/1307 MB / s 3040/2572 MB / s 1955/1453 MB / s n/c
خواندن / آماده 109659 /38793 IOPS 66203 /68887 IOPS 93033 /136866 IOPS 94123 /125455 IOPS n/c

معیارهای بیشتری را ببینید

از معیارهای اول ، می فهمیم که فوق العاده کهکشان S23 دیگر در همان دسته از سلف خود بازی نمی کند. این گوشی از یک سر بسیار بزرگ S22 Ultra در مورد همه معیارها فراتر می رود. در قسمت GPU ، نتیجه حتی واضح تر است ، ما به عنوان مثال 10 فریم در ثانیه ، افزایش تقریبا 77 ٪ ، به عنوان 3D Mark Wild Life Extreme در 3D می آییم. قدرت آنجاست.

در بازی ، پیشرفت ها نیز قابل مشاهده است. تأثیر ژنشین مانند یک ساعت و پایدار اجرا می شود ، حتی با تنظیمات حداکثر و در 60 فریم در ثانیه. در جلسه 20 تا 30 دقیقه ، طراوت بسیار پایدار ماند. دما در دمای 40 درجه سانتیگراد به اوج می رسد و احساس گرمایش به هیچ وجه آزار دهنده نیست. بسیار سنگین.

از نظر پره, از نظر حداکثر کیفیت در ابتدای بازی کمی ناپایدار است ، با برخی از تاخیر که بازی را به طور جدی کاهش می دهد. اما ، پس از شروع بازی ، هیچ نگرانی عمده ای برای از بین بردن. این بازی به طور متوسط ​​در تنظیمات “بالا” به طور متوسط ​​انجام می شود.

به طور روزانه ، جدا از چند مورد کوچک در راه اندازی تلفن در روز اول ، ما مجبور نبودیم از هرگونه کندی ابراز کنیم. همانطور که از یک حق بیمه انتظار داریم تلفن به انگشت چشم واکنش نشان می دهد.

سامسونگ گلکسی S23 فوق العاده باتری و استقلال: قدرت عالی

Ultra Galaxy S23 دارای باتری 5000 میلی آمپر ساعتی است. روی کاغذ ، این یک باتری بزرگ است ، اما پیدا کردن تلفن های خودمختاری غیر معمول نیست که چیزی را با چنین پیکربندی مورد نظر قرار دهد. Ultra Galaxy S23 بخشی از آن نیست.

بگذارید شرایط را قرار دهیم: ما تلفن های زیادی را در آن آزمایش می کنیم ازار. وقتی آنها از روز فراتر می روند ، به طور کلی بد نیست ، وقتی به دو روز می رسند ، ما مهمانی می کنیم. بنابراین وقتی دیدم که S23 Ultra در روز سوم بی سر و صدا زنجیر شده است ، فکر کردم دیوانه شده ام. برای بیان دقیق تر ، من یکشنبه ساعت 10 صبح و صبح سه شنبه تلفن را قطع کردم ، در حالی که ساعت 11 صبح به ساعت من نزدیک شد ، من هنوز 26 ٪ استقلال داشتم. غیر قابل تخریب.

مطمئناً استفاده من شدیدترین چیزی نبود که هست. فقط ساعت 7:25 دقیقه بعد از ظهر ، حدود 48 ساعت ، فقط بیش از 3:30 A.M. معمولاً زمان صفحه نمایش من نیز تنظیم این مدت زمان است و هرگز ، هرگز ، من این سطح از عملکرد را ندارم.

با استفاده از نرم افزار هدف و پروتکل شخصی ما که شبیه سازی استفاده متنوعی است ، تلفن 15 ساعت و 14 دقیقه طول کشید تا 10 ٪ از استقلال بمیرد. این یک امتیاز عالی است. او در 86 تلفن آخر که آزمایش کرده ایم ، مقام دوازدهم را کسب می کند.

شارژ مجدد

با چنین استقلال ، ما وسوسه می شویم که سرعت بار مهم نیست. سازنده کره ای هنوز هم با عبور از شارژر به 45 وات ، بازی خود را در این مورد از Galaxy S22 کمی عضلانی دارد. متأسفانه ، در جعبه ارائه نشده و هزینه ای از 50 یورو دارد.

ما توانستیم شارژ Ultra S23 را با این شارژر از 3 ٪ آزمایش کنیم. در اینجا نتیجه است:

 • 5 دقیقه: 14 ٪ ؛
 • 10 دقیقه: 24 ٪ ؛
 • 15 دقیقه: 35 ٪ ؛
 • 30 دقیقه: 65 ٪ ؛
 • 45 دقیقه: 87 ٪ ؛
 • 55 دقیقه: 94 ٪ ؛
 • 60 دقیقه: 96 ٪.

سامسونگ Galaxy S23 Ultra Audio: کمی خیلی تیز

پارتیشن صوتی Ultra Galaxy S23 بزرگترین نیروی آن نیست. تلفن سامسونگ صدایی را ارائه می دهد که کمی بیش از حد در سه گانه می افتد.

این امر با افزایش حجم تلفن بهبود نمی یابد. Treble سپس فضای بیشتری را به خود اختصاص می دهد ، در حالی که در اواسط حجم ، هنوز یک مکان کوچک برای رسانه ها وجود دارد. باس کاملاً وجود ندارد. حداکثر حجم بیشتر نیست و تعادل بین دو بلندگو تضمین نمی شود ، بلندگو گوش دادن خود را با خدمت به عنوان یک طرف اضافی راضی می کند. در معرض خطر ، در شناسایی منشاء صداها مشکل خاصی وجود دارد.

به طور خلاصه ، شما خواهید فهمید ، ما توصیه نمی کنیم که از Ultra S23 بدون کلاه ایمنی بی سیم یا هدفون بی سیم استفاده کنید.

شبکه ها و ارتباطات فوق العاده Samsung Galaxy S23

در تجدید نظر در یک بلوار بسیار شلوغ ، Galaxy S23 Ultra دانش آموز خوبی است. صدا واضح است ، موضوع درک و مهمتر از همه ، سر و صدا به طور مؤثر با هزینه یک ربات سازی جزئی در اینجا و آنجا فیلتر می شود. چند صدای ناگهانی وقتی صحبت می کنیم می توانند همه را فیلتر کنند ، اما تا حد زیادی عقب مانده است. میکروفون وقتی ساکت می شوید به خوبی کاهش می یابد.

Galaxy S23 Ultra یک تلفن 5G است. از نظر تئوری قادر به اطمینان از MMWAVE است ، اما فقط نسخه های آمریکایی آن را ارائه می دهند. او همچنین Wifi 6th ، Bluetooth 5 را شامل می شود.3 و یک تراشه NFC. باند فوق العاده گسترده نیز بخشی از قرعه کشی است. من در طول تست هیچ نگرانی با تراشه GPS نداشتم.

سامسونگ گلکسی S23 فوق العاده قیمت و تاریخ انتشار

گلکسی S23 سامسونگ از 1419 یورو با 256 گیگابایت + 8 گیگابایت رم شروع می شود. وی سپس به 1599 یورو در 512 گیگابایت + 12 گیگابایت رم و 1839 یورو در 1 TB + 12 گیگابایت رم رفت.

چهار رنگ اساسی ارائه می شود ، سبز ، سیاه ، اسطوخودوس ، کرم. سه رنگ دیگر در فروشگاه سامسونگ ، گرافیت ، آسمانی آبی و فایل ارائه می شود.

Samsung Galaxy S23 Test Test: یک مدل در نهایت موفق است

یادداشت نوشتن: 5 از 5

سرانجام پادشاه برگشت. به نظر می رسد سامسونگ پس از نسخه 2022 Halftone ، سرانجام فرمول مناسبی برای از سرگیری تاج و تخت خود پیدا کرده است. در تمام نقاط ، Galaxy S23 Ultra قول می دهد تلفن هوشمند اساسی این شروع سال باشد.

ارائه

انتظار می رود مانند مسیح ، سامسونگ Galaxy S23 Ultra وظیفه سنگینی را نشان دهد که نشان می دهد چه کسی واقعاً رئیس High -end است. سامسونگ پس از سالها عقب نشینی با پردازنده های Exynos در اروپا ، که شهرت دامنه در قاره قدیمی را لکه دار می کند ، رو به رو می شود و شامل یک تراشه اسنپدراگون در تمام مدل های آن است ، همه سرزمین ها با هم ترکیب می شوند.

به عنوان یک آگاهی واقعی ، این عنصر فنی یک ماژول اصلی عکس 200 MPX برای صعود به رتبه مراجعه جدید به بازار تلفنی اضافه می شود. با این حال ، به یاد بیاوریم که پرچمداران علائم رقابتی به خوبی و حتی خیلی خوب ، برای بعضی اوقات ارزان تر عمل می کنند. از آنجا که بله ، قیمت یک مؤلفه مهم تصمیم خرید است و لازم است سامسونگ موقعیت نخبه گرا خود را توجیه کند.

این همان کاری است که این Galaxy S23 باید انجام دهد ، زیرا مانند بخش خوبی از تولید کنندگان ، این شرکت قیمت پرتاب پرچمدار خود را افزایش داده است. بنابراین ، درب جلو 1419 یورو برای 256 گیگابایت ذخیره سازی است. 1599 یورو برای 512 گیگابایت و 1839 یورو برای 1 تا 1 به.

برای عبور قرص ، سامسونگ تخفیف هایی را با نسخه 512 گیگابایتی با قیمت 256 گیگابایت و نوع 1 با نرخ 512 گیگابایت ارائه می دهد. در چنین سطح قیمتی ، عملاً بدون رقیب در جهان اندرویدی است و با iPhone 14 Pro Max در iOS رقابت می کند. مهمتر از همه ، باید کپی Ultra Galaxy S22 را که در سال 2022 راه اندازی شد ، کامل کند.

یادداشت نوشتن: 5 از 5

ارگونومی و طراحی

سامسونگ پس از عمل زیبایی شناسی سال گذشته در Galaxy S22 Ultra ، سامسونگ را برای اصلاح پرچمدار خود بیش از حد نمی دید. خوب خوب آن را گرفته است زیرا این مدل به اندازه سلف خود برای چشم دلپذیر است. تغییرات بسیار ظریف تر و در نظر گرفته شده برای بهبود رسیدگی است.

زیرا بله ، آنچه بلافاصله در این Ultra S23 مشاهده می شود ، ترک انحنای برش ها است. در سال 2023 ، آنها مسطح تر هستند و اجازه می دهند یک دستگیره بهبود یافته که ما را از اولین تست های ما زده است. این اصلاح می تواند بی ضرر به نظر برسد ، اما وقتی می دانید که تلفن هوشمند ابعاد 163.4 x 78.1 x 8.9 میلی متر را تصویب می کند – به طور کلی با مدل 2022 – و در بین تلفن های بسیار بزرگ قرار دارد. همچنین با 234 گرم سنگین است.

پشتی Galaxy S23 Ultra نیز مشابه S22 Ultra است ، در Matt Finish و استقبال از بسیاری از ماژول های عکس (در کل پنج). اینها در یک جزیره قرار نمی گیرند ، اما مستقیماً در شاسی قرار می گیرند. طرحی که سامسونگ انتخاب کرده است برای بقیه سری S23 Galaxy S23 اعمال کند تا همگن تر آن را به وجود آورد.

قلم هنوز در شاسی تلفن های هوشمند پنهان است. با استفاده از همان مفهوم محدوده نت ، نام مستعار S-Pen ، در لبه کم پنهان است. یک پشتیبانی ساده برای بیرون راندن آن از محل اقامت خود کافی است و دقیقاً مانند پیشینیان خود کار می کند.

مثل همیشه با مدل های بالا ، Ultra S23 دارای استاندارد IP68 است که محافظت در برابر غوطه وری را تضمین می کند. علاوه بر این ، WiFi 6/6 ، اتصال بلوتوث 5.3 و NFC تضمین شده است. بندر USB-C 3.2 اجازه شارژ سریع … و خیلی بیشتر.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

یادداشت نوشتن: 5 از 5

صفحه نمایش

هیچ چیز (یا تقریبا) در صفحه نمایش تغییر نمی کند ، و این یک چیز خوب است زیرا شرکت کره جنوبی نمایشگر خود را به نمایش می گذارد. بنابراین ، دال 6.8 اینچ هنوز 2x AMOLED است ، میزان طراوت 120 هرتز (LTPO) را حفظ می کند ، همانطور که سازگاری HDR10+. حتی تعریف دال تا حداکثر 3088 x 1440 پیکسل بدون تغییر باقی مانده است ، زیرا ، به یاد داشته باشید ، سامسونگ به شما امکان می دهد تعریف سطح بالایی آن را بین FHD+ و QHD اصلاح کنید+.

با کالیبراسیون صفحه ، به همان اندازه که در مدل قبلی بسیار عالی است. Constance سامسونگ در این مورد کاملاً چشمگیر است. مثل همیشه با سازنده ، برای استفاده بیشتر از صفحه نمایش ، باید مشخصات رنگ طبیعی را انتخاب کنید. با تشکر از او ، شما از دمای رنگ در 6722 K (نزدیک به استاندارد ویدیوی 6500 K) و همچنین Delta E در 2.5 لذت خواهید برد.

روشنایی به همان اندازه بی عیب و نقص است. در حداکثر ، ما 1280 CD/m² را ذکر کردیم و اوج نور در محتوای HDR 1780 CD/m² است. بنابراین سامسونگ به وعده های خود احترام می گذارد و حتی به خودش اجازه می دهد کمی بهتر از Ultra S22 انجام دهد. در پایین ، روشنایی به 0.9 CD/m² کاهش می یابد. بسیار خوب است ، زیرا تعداد کمی تلفن هوشمند سازنده برای نمایش روشنایی کمتر از 1 سی دی در متر مربع وجود دارد ، و مدل های رقیب برای دستیابی به آن نیز نادر هستند.