بهترین اتومبیل های برقی 7 -Seater – Deluc Group ، Volkswagen ID. Buzz: یک نسخه جدید قدرتمندتر 7 – دیجیتال

شناسه فولکس واگن. Buzz: یک نسخه جدید قدرتمندتر 7 -Seater

تمام اخبار دیجیتالی را در Google News دنبال کنید

بهترین اتومبیل های برقی 7 -Seater برای خرید

در گذشته ، اگر به دنبال بهترین ماشین برقی بودید و به هفت مکان احتیاج داشتید ، انتخاب زیادی نداشتید. امروز اما ، دامنه خوبی از آن وجود دارد وسایل نقلیه الکتریکی هفت ساعته.

تعداد فزاینده آنها تا حدودی به تقاضا ، تکامل قانون ، پیشرفت تکنولوژیکی و هزینه های پایین تر است. بسیاری از مارک ها ، مانند فولکس واگن و پژو ، همچنین با ضرب و شتم صندلی های برقی در قسمت عقب وانتهای برقی خود ، توسعه و استقرار اتومبیل های برقی هفت دستگاه را تسریع کرده اند.

شما به لطف انتخاب های لوکس شرکت هایی مانند تسلا و مرسدس بنز-موارد زیر را برای کشف بهترین گزینه های زیست محیطی در هفت مکان برای فروش در فرانسه ، از جمله SUV ، مینی بوس ها ، به این ابزار محدود نمی شوید. و ون برقی.

بهترین اتومبیل های برقی هفت ساعته

مرسدس EQB

SUV SUV SEVEATER MERCEDES EQB دارای 420 کیلومتر است

مرسدس بنز EQB یکی از معقول ترین گزینه ها است. این یک نسخه کاملاً برقی از مرسدس GLB بسیار عملی است ، به این معنی که دارای همان سطح تجهیزات و ظرفیت حمل و نقل مسافر یکسان است. ردیف صندلی ها بیشترین پشت فقط برای کودکان مناسب است ، اما فضای کافی در همه جای دیگر وجود دارد به طوری که بیشتر بزرگسالان در آنجا راحت مستقر می شوند.

همچنین مانند بنزین GLB رفتار می کند ، در حالی که باتری 66.5 کیلووات ساعت آن را به استقلال بسیار معقول 420 کیلومتر می دهد. این باید برای کارهای روزانه خانوادگی بیش از حد کافی باشد – اما اگر در یک سفر طولانی تر قابل کوشی باشید ، از شارژ سریع 100 کیلو وات DC پشتیبانی می کند که می تواند باتری را در حدود 30 دقیقه به 80 درصد از ظرفیت خود شارژ کند. اگر به هفت مکان احتیاج ندارید ، می توانید به بهترین SUV های برقی لحظه ای دیگر مراجعه کنید.

Tesla Model X

Tesla Model X انتخاب هفت مکان برای انجام در صورتی است که در حاشیه فناوری قرار دارید

تسلا به جای ساختن یک جعبه مربع و پر کردن آن با صندلی ها ، شبح باریک مدل مدل را به دست گرفته است ، با یک سیستم تعلیق بالا تقویت شده و یک جفت درب عقب Falcon Wing S ‘به صورت عمودی باز می شود.

ظاهر و فناوری Tesla Model X می تواند موضوع عشق یا نفرت باشد ، اما نمی توان ظرفیت های آن را بی اعتبار کرد. نوع Entry -Level Double -Engine را بخرید و از حداکثر 560 کیلومتر و زمان 0 تا 100 کیلومتر در ساعت 3.8 ثانیه بهره مند شوید. اگر از نسخه پرچمدار Plaid استفاده کنید ، این رقم آخر به 2.5 ثانیه می رسد – و همیشه قادر خواهید بود با یک بار بیش از 480 کیلومتر سفر کنید.

مرسدس EQV

مرسدس بنز EQV طیف وسیعی از 320 کیلومتر را ارائه می دهد

مرسدس بنز EQV در واقع یک ون برقی شیک با ویندوز است. این فضای داخلی شفاف مانند مرسدس کلاس V را ارائه می دهد ، اما موتور دیزل آن و مخزن سوخت آن توسط یک موتور الکتریکی 201 چی و باتری 90 کیلووات ساعت جایگزین شده است. اگر به عنوان والدین والدین طبقه متوسط ​​فعالیت کنید ، بیش از 320 کیلومتر استقلال دریافت خواهید کرد ، که باید برای بسیاری از افراد کافی باشد.

البته این سریعترین انتخاب در این لیست نیست ، اما یکی از راحت ترین آنهاست. پر از کلیدهای لوکس است ، مانند صندلی های کاپیتان که با چرم چرمی ، درهای کشویی با کنترل برقی ، یک سیستم تعلیق پنوماتیک نرم و یک سیستم صوتی برمستر تزئین شده است. با این حال ، قیمت ها از 79.935 یورو شروع می شود. برای این مبلغ ، وسیله نقلیه باید لوکس باشد.

پژونده الکترونیکی

Rifter 7 پژونده پژو یک انتخاب عملی و معقول است

اکنون ما به سمت انتهای دیگر دامنه مینی بوس های برقی می رویم. نسخه الکتریکی Rifter Peugeot ، به نام E Rifter ، بسیار مقرون به صرفه تر از EQV است و در مقایسه با مبلغ متوسط ​​4،1330 یورو هزینه دارد. این بسیار لوکس تر است ، با این حال ، و باتری 50 کیلووات ساعت آن به این معنی است که فقط دارای یک استقلال رسمی WLTP 270 کیلومتری است ، اما اگر فقط سفر را کوتاه کنید ، ارزش خوبی را برای پول نشان می دهد.

همچنین یک انتخاب عملی است. کابین فضای زیادی را ارائه می دهد و پلاستیک های داخلی مقاوم به خوبی باید از آزمایشات زندگی خانوادگی پشتیبانی کنند. همچنین کاملاً راحت است ، و اگر نشان پژو را دوست ندارید ، هنوز هم می توانید از Opel Combo Life Electric یا Citroën E-Berlingo که از نظر مکانیکی یکسان هستند ، انتخاب کنید. شما می خواهید سایر ون های برقی موجود را بدانید ? با راهنمای ما از بهترین خدمات برق مشورت کنید.

Combi E-Combi Opel Vivaro

اگر شما نیاز به نشستن بسیاری از مسافران دارید ، گزینه خوب Vivaro از Opel گزینه خوبی است.
E-Combi Opel Vivaro از همان خانواده وسایل نقلیه ناشی می شود که E-Rifter Peugeot-It فقط کمی بزرگتر است. او همان باتری 50 کیلووات ساعت و همان موتور الکتریکی 134 اسب بخار را به عنوان برادر کوچک خود به اشتراک می گذارد که به دلیل حمل یک وسیله نقلیه بزرگتر ، دارای یک استقلال حداکثر رسمی نسبتاً پایین 143 مایل است. اما برای سفرهای روزانه بین خانه و مدرسه کافی است.

همانطور که با Rifter ، استدلال اصلی فروش Vivaro فضا است. ارزان ترین نسخه Combi می تواند نه مسافر را در خود جای دهد ، در حالی که نسخه نهایی با شش صندلی کاپیتان در دسترس است ، و آن را به یک رقیب ارزان قیمت مرسدس EQV تبدیل می کند.

شناسه فولکس واگن. وزوز

شناسه Minivan VW. Buzz یک گزینه جالب و جالب است

شناسه. Buzz ادای احترام کاملاً برقی فولکس واگن به میکروب های برجسته دهه 1960 است. او همان سبک زیبا را به عنوان کلاسیک به اشتراک می گذارد ، اما همان سکوی MEB با آخرین اتومبیل های برقی برند. این به حداکثر استقلال 412 کیلومتر و قدرت 201 CH می دهد – و یک نسخه استقلال بالا وجود دارد که باید بتواند بیش از 480 کیلومتر را پوشش دهد.

مطمئناً ، نسخه هفت نفری شناسه. Buzz هنوز در حال آماده سازی است ، اما اگر به دنبال چیزی جالب تر و کاریزماتیک تر هستید ، ممکن است آماده باشید. با این حال ، انتظار داشته باشید که این گران باشد ، زیرا حتی مدل فعلی پنج صندلی حدود 59،450 یورو هزینه دارد. با این وجود ، اگر می خواهید یک مینی بوس خانوادگی سرگرم کننده که هر کجا که می رود سر خود را بچرخاند ، این یک گزینه عالی است.

شناسه فولکس واگن. Buzz: یک نسخه جدید قدرتمندتر 7 -Seater

شناسه ون برقی. Buzz در حال ادامه عملکرد اغوا خود با نسخه جدید است. در ابتدا به آمریکای شمالی فکر می کرد ، شناسه. Buzz 7 -Seater در اروپا به بازار عرضه می شود و موتور قدرتمند تری و همچنین باتری جدید دریافت می کند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

فولکس واگن شناسه برقی ون برقی خود را کاهش می دهد. وزوز در نسخه ای که قادر به پذیرش حداکثر هفت مسافر است. برای انجام این کار ، شناسه. Buzz طول اضافی 25 سانتی متر با یک پایه چرخ که اکنون به 3.25 متر (3 متر در نسخه استاندارد) رسیده است ، برنده می شود ، در حالی که بیش از حد جلو و عقب یکسان است. طول کل به 4.96 متر می رود.

درهای کشویی برای دسترسی بهتر بزرگ شده اند ، اما بالاتر از همه محفظه چمدان است که از 1581 لیتر در نسخه استاندارد در 2469 لیتر حداکثر ظرفیت می رود. به دست آوردن یک کف مسطح و انتخاب بین پنج ، شش (دو ردیف دو صندلی) یا حتی هفت مکان امکان پذیر خواهد بود. در نسخه پنج هیت ، حجم به 1340 لیتر و شناسه می رود. Buzz 306 لیتر دیگر ظرفیت تنه را با هفت مسافر نگه می دارد.

شناسه جدید. 7 -Seater Buzz یک موتور APP550 دریافت می کند (یکسان با آخرین شناسه.7) ، که از قدرت 210 کیلو وات (286 اسب بخار) و حداکثر گشتاور 550 نانومتر بهره می برد. سرعت برای نسخه اصلی به 160 کیلومتر در ساعت در برابر 145 کیلومتر در ساعت می رسد. این موتور از باتری 85 کیلووات ساعت جدید بهره می برد و قدرت شارژ تا 200 کیلووات ساعت افزایش می یابد که استقلال هنوز اعلام نشده است ، نسخه استاندارد محتوای تقریباً 420 کیلومتر.

شناسه. Buzz همچنین با سیستم سرگرمی معرفی شده توسط شناسه ، تغییراتی در تجهیزات دریافت می کند.7 ، از جمله صفحه لمسی جدید 15 اینچی ، صفحه نمایش سر یا حتی پارکینگ کنترل شده از راه دور با تلفن هوشمند. سقف شیشه ای پانوراما نیز در صورت تقاضا می تواند تاریک شود.

سرانجام ، فولکس واگن ورود به سال 2024 از نسخه GTX را با موتور قدرتمندتر 250 کیلو وات (339 اسب بخار) تأیید کرد ، مناسب تر برای بزرگراه.

قیمت و تاریخ پرتاب این شناسه. 7 -وزوز هنوز اعلام نشده است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

تمام اخبار دیجیتالی را در Google News دنبال کنید

اتومبیل های برقی 7 ماسه

مقایسه ما از اتومبیل های برقی 7 -Seater را کشف کنید.

تنظیم مجدد همه فیلترها

شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت (خشک)

حداکثر ظرفیت. باتری (کیلووات ساعت)

حداکثر استقلال. WLTP (کیلومتر)

فناوری باتری

قدرت بار (kW)

اندازه اصلی صفحه نمایش

مرتب سازی بر اساس: محبوبیت

Tesla Model Y - Frandroid

Tesla Model X 2021 جمع آوری کمک مالی

Byd-tang-frandroid-2022

Rivian-R1s-Frand CORC-2022

Nio-E8-Frandroid-2022

مرسدس-eqb-frandroid-2021

Volvo-Ex90-Frandroid-202

vinfast-vf9-frandroid-2022

Opel-Combo-E-Life-Frandroid-20121

مرسدس-EQS-SUV-FRANDORIOR-2022

Citroën-et-Berlingo-Frandroid-20121

Volkswagen-IID.-BUZZ-LWB-2023-FRANDORIOR-203

maxus-mifa-9-frandroid-2022

Kia-EV9-Frandroid-2023