7 انیمه این زمستان در VF در Wakanim ، 24 ژانویه 2022 – Manga News ، Anime: VO یا VF روکش شده است? 1 از 3 فرانسوی بدون VF نگاه نمی کنند

انیمه: VO یا VF? 1 از 3 فرانسوی بدون VF نگاه نمی کنند

راهنمای نبوغ شاهزاده برای ملت خارج از بدهی در VF ، 1 فوریه راه اندازی می شود. سپس هر سه شنبه ساعت 3.30 بعد از ظهر یک قسمت VF جدید را کشف کنید.

اخبار

اخبار مانگا - تصویر اخبار

7 انیمه این زمستان در VF در Wakanim- Actus Manga روکش شده است

DVD 7 انیمه این زمستان در VF در Wakanim دو برابر شد

دوشنبه ، 24 ژانویه 2022 در 5:00 بعد از ظهر – منبع: Wakanim

سکو واکانیم اعلام کرد که 7 انیمه کاتالوگ آن در نسخه فرانسوی در Simuldub در نسخه فرانسوی در میان شبیه سازی های این زمستان دو برابر خواهد شد.

اولین قسمت های VF Tribe Nine در حال حاضر آنلاین است. یک قسمت جدید VF هر دوشنبه ساعت 2:30 بعد از ظهر پخش می شود.

اولین قسمت های VF Sabikui Bisco در حال حاضر در دسترس است. می توانید هر دوشنبه ساعت 4:30 بعد از ظهر یک قسمت جدید VF را کشف کنید.

شما را در تاریخ 1 فوریه برای 4 قسمت اول VF از او استاد خود شاگرد مرد خردمند ، سپس هر سه شنبه ساعت 4:30 بعد از ظهر برای یک قسمت جدید می بینیم.

راهنمای نبوغ شاهزاده برای ملت خارج از بدهی در VF ، 1 فوریه راه اندازی می شود. سپس هر سه شنبه ساعت 3.30 بعد از ظهر یک قسمت VF جدید را کشف کنید.

بخش 24 توکیو از 2 فوریه در نسخه فرانسوی دو برابر خواهد شد. یک قسمت جدید VF هر چهارشنبه ساعت 6 بعد از ظهر آنلاین خواهد بود.

رتبه بندی پادشاهان را می توان در پنج شنبه ها ساعت 6.25 بعد از ظهر در VF مشاهده کرد.

سرانجام ، انیمه خاطرات Vanitas در تاریخ 28 ژانویه به VF باز می گردد ، سپس هر جمعه ساعت 5.30 بعد از ظهر.

با توجه به تکامل وضعیت سلامتی و مطابق با ایمنی تیم های تولید و دوبله ، ممکن است تاریخ توزیع خاصی اصلاح شود.

این Simuldubs جدید VF منحصراً برای مشترکان VIP این سیستم عامل در دسترس خواهند بود.

برچسب ها

  • واکانیم
  • نه قبیله
  • Sabikui Bisco – فصل 1
  • او معلمان خود شاگرد مرد خردمند است
  • راهنمای شاهزاده نبوغ برای ملت خارج از بدهی

انیمه: VO یا VF ? 1 از 3 فرانسوی بدون VF نگاه نمی کنند

پلت فرم Crunchyroll خیلی سریع به Netflix انیمیشن ژاپنی تبدیل شد. پس از ادغام آن با واكانیم ، پس از آن به زودی با كازه ، كریچریرول در این بخش ضروری شد. و او قصد دارد با ارائه VF بیشتر و بیشتر ادامه دهد.

Crunchyroll ، Netflix انیمیشن ژاپنی

شما نمی توانید از دست بدهید. گودال تبدیل شده است نوتفلیکس انیمیشن ژاپنی ، در سراسر جهان. در آغاز ماه مارس ، این سکوی با اعتصاب سخت و رسمی ، گسترش خود را آغاز کرد ادغام آن با رقیب سابق خود واکانیم. در عین حال, گودال همچنین به لطف ورود خود به دنیای مانگا رسمی شده است ادغام آن با ناشر کاز به منظور ترک فقط برند گودال درجا.

در سال 2006 ایجاد شده است, گودال اکنون سکویی با مهمترین کاتالوگ انیمه در سراسر جهان است. 40،000 ساعت انیمه در حال حاضر در دسترس هستند و کاتالوگ نباید از رشد خودداری کند ، به ویژه به لطف تولیدات جدید. اما یک بازار جدید وجود دارد که در مدتی به یک ضرورت تبدیل شده است ، که این امر همچنین به سکو علاقه مند است: آن از VF و Simuldub. در این راستا, گودال استودیویی را باز کرد تولید Crunchyroll فرانسه و در ابتدا توسط واکانیم در سپتامبر 2021. با تشکر از این استودیو, گودال آرزو می کند یک VF سریعتر و بهترین کیفیت ممکن ارائه دهد.

VF در انیمیشن ژاپنی: یک قربانی ?

برای نسل هایی که آغاز انیمیشن ژاپنی در اروپا و به ویژه در فرانسه را تجربه کرده اند ، تماشای یک انیمه یا یک فیلم انیمیشن در VF یک قربانی واقعی است ، که دوبله خاص یک وحشت واقعی است. علاوه بر این ، برخی از پاک شناسان معتقدند که روح یک انیمه فقط در نسخه اصلی آن نهفته است, نسخه فرانسوی بسیار کمتر تأثیرگذار است ، حتی فاقد اعتبار است.

با این حال ، واقعیت جالب (یا تعجب آور ، همه اینها به دیدگاه بستگی دارد) ، به نظر می رسد کهدر صورت عدم دو برابر شدن ، یکی از سه فرانسوی یک نفر آماده دیدن برنامه نخواهد بود. از این رو یک نسخه دوتایی تولید نکنید ، بنابراین بدون بخش عظیمی از مخاطب انجام می شود. و هنگامی که یک برند مایل به توسعه است ، بدون یک سوم مخاطب خود لزوماً امکان پذیر نیست.

در صورت عدم دو برابر شدن-کرنولرول ، یکی از سه فرانسوی برای دیدن یک برنامه آماده نخواهد بود

علاوه بر این ، با دموکراتیک سازی انیمیشن مانگا و ژاپنی ، فرزندان خردسال بیشتر و بیشتر ، که توسط والدین یا بستگان قدیمی خود آغاز می شوند ، به سیستم عامل هایی مانند دسترسی دارند گودال. و ، بیایید اعتراف کنیم ، زیرنویس ها را بخوانید و در عین حال صحنه هایی را مشاهده کنید که پیمایش می تواند پیچیده باشد. با ارائه VF, گودال در توسعه انیمیشن ژاپنی در خارج از کشور بسیار شرکت کنید.

سرانجام ، برخی از تماشاگران بزرگسال ، که تازه وارد دنیای مانگا و انیمیشن ژاپنی شده اند ، بسیار خواهد بود پذیرایی بیشتر به یک نسخه روکش شده نسبت به یک نسخه زیرنویس اصلی. با ارائه هرچه بیشتر امکانات, گودال به بیشترین تعداد اجازه می دهد تا حداکثر سری را کشف کند.

اما ناگهان ، چرا Crunchyroll استودیوی خود را افتتاح کرد ?

توضیح در واقعیت بسیار ساده است. با درونی کردن دوبله این سریال, گودال اطمینان از تولید نسخه های دوتایی با کیفیت و مطابق با انتظارات برند و بنابراین مخاطب.

با این وجود ، تولید نسخه های دوتایی به منابع زیادی نیاز دارد. خواه یک طرف فنی باشد (مهندس.به عنوان مثال صدا) یا هنری (کارگردان.Trice Artistic ، بازیگر.دنباله دار.او ، و غیره.), دو برابر انیمه ورزشی است که از آن گودال مفتخر است.

اول از همه ، شما باید این را بدانید دوبله یک سری هنگام دستیابی به حقوق انتشار بحث شده است. به طور کلی ، ژاپنی ها وقتی در مورد سریال Double یک به آنها گفته می شود بسیار مشتاق هستند. منطقی ، این به تأثیر فرهنگ آنها در خارج از کشور کمک می کند و بار دیگر آنها را تضمین می کند ، یک بار دیگر کیفیت قابل توجهی از اعدام.

علاوه بر این ، سبقت با یک انیمه فقط در وام دادن صدای او به یک شخصیت نیست. شما همچنین گاهی اوقات باید سخنرانی خود را با کشور تطبیق دهید ، همانطور که در مورد شخصیت آنیا در خانواده جاسوسی x از جانب کوروکاوا. با این حال ، جزئیاتی وجود دارد که به ویژه می تواند بر تجربه تماشاگران تأثیر بگذارد: زمان توزیع.

بله ، یک نسخه دو برابر که در مقایسه با نسخه زیرنویس اصلی دیر می رسد می تواند بخشی از مخاطبان را ناامید کند. این یکی از دلایلی است که فشار آورد گودال استودیوی تولید خود را تنظیم کنید. در واقع ، تولید VF یا VOSTR چند روز طول می کشد. و به لطف استراتژی اجرا شده, این پلتفرم اکنون قادر به پخش شش تا هشت هشت قسمت هر هفته در VF است ، بلکه برای ارائه Simuldab نیز. جایی که در گذشته ، ریتم های پخش می تواند بسیار کندتر باشد (حداکثر دو هفته برای VF).

سرانجام, گودال یک مزیت دیگر دارد: تیم او. به رهبری Enzo Ratsito (Daida in رتبه بندی پادشاهان, تانجیرو در شیاطین, و غیره.) ، تیم کمدین های دوتایی به عنوان یک خانواده واقعی به نظر می رسد همانطور که ما به گلن هروه اشاره کردیم (گرگ و میش در خانواده جاسوسی x, نیکلاس در مرده متحرک). این واحد به رغم احترام به مهلت های کوتاه ، اجازه می دهد تا کار با کیفیت ارائه دهد.