شناسه جدید فولکس واگن.7 وارد فرانسه می شود ، قیمت آن در اینجا است!, سدان الکتریکی Volkswagen ID.7 از قیمت های بالای آن پرده برداشت – دیجیتال

سدان الکتریکی Volkswagen ID.7 قیمت بالای آن را نشان می دهد

آوریل گذشته ، سدان الکتریکی (بزرگ) 100 ٪ قبلاً موضوع آزمایش در سایت ما بوده است. و اولین احساسات ما کاملاً مثبت بود ، به خصوص در کنار کیفیت فضای داخلی و تجربه رانندگی او.

شناسه جدید فولکس واگن.7 وارد فرانسه می شود ، قیمت آن در اینجا است !

سازنده آلمانی فولکس واگن سفارشاتی را از شناسه جدید خود به فرانسه باز کرده است. 7. برای به دست آوردن سدان الکتریکی 100 ٪ ، یک سطح ورودی را در 62 بشمارید.650 €.

به نظر می رسد خانواده 100 ٪ مدل در کنار فولکس واگن کامل است. بعد از شناسه او. 3 ، شناسه.4 و شناسه.5 ، و در حالی که منتظر شناسه هیجان انگیز هستیم. GTI ارائه شده در سالن مونیخ ، VW به تازگی شناسه خود را راه اندازی کرده است.7 در بازار فرانسه.

  • همچنین بخوانید: شناسه فولکس واگن.7 ، از موارد زیر در ایده ها (تست توربو)

آوریل گذشته ، سدان الکتریکی (بزرگ) 100 ٪ قبلاً موضوع آزمایش در سایت ما بوده است. و اولین احساسات ما کاملاً مثبت بود ، به خصوص در کنار کیفیت فضای داخلی و تجربه رانندگی او.

Volksawagen ID.7

فقط نزولی ، ما منتظر کشف شناسه بودیم. 7 مجهز به باتری عظیم 96 کیلووات ساعت ، نوید استقلال بیشتر از 700 کیلومتر … اما شما هنوز هم باید صبور باشید. اولین نسخه های راه اندازی شده در فرانسه مجهز به باتری 77 کیلووات ساعت است که در چرخه چرخه WLTP 620 کیلومتر ارائه می دهد.

62 حساب کنید.حداقل 650 یورو !

یک گروه موتور با قدرت 286 اسب بخار (210 کیلو وات) ، متوسط ​​مصرف بین 14.1 تا 16.3 کیلووات ساعت در هر 100 کیلومتر… چهره های جذاب ، اما بیایید در مورد قیمت ها صحبت کنیم !

در میان اتمام های مختلفی که در ماه های آینده به ناوگان می پیوندند ، مشتریان فرانسوی می توانند در حال حاضر سدان 4.96 متری را در بین دو نسخه مختلف دریافت کنند. زشت. 7 سبک حرفه ای به عنوان سطح ورودی عمل می کند ، سپس حداقل 62 را حساب کنید.650 €. پایان سبک منحصر به فرد ، با تجهیزات بالاتر ، نیز با قیمت 67 برای فروش ارائه می شود.990 €.

اولین وسایل نقلیه باید پاییز امسال دپارتمان ما را کنار بگذارند.

سدان الکتریکی Volkswagen ID.7 قیمت بالای آن را نشان می دهد

تولید اولین سدان برقی فولکس واگن پیشرفته است و سفارشات در آلمان باز است. قول بدون شک جاه طلب است ، اما قیمت ها بالا و شناسه است.7 خطر رنج از رقابت ، به ویژه تسلا.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

جنگ قیمت در مورد اتومبیل های برقی خشمگین می شود و فولکس واگن باید با شناسه آینده خود یک مشتری همیشه خواستار تر را متقاعد کند.7. در حالی که سفارشات اول باز است ، سدان جایگزینی Passat قیمت های خود را فاش می کند و لازم است یک حساب بانکی با چاه تهیه شود.

دوست سیتروئن بهترین قیمت تونیک: 9.98 یورو

پیوندهای ارائه شده در بالا ممکن است در حضور یک مسدود کننده تبلیغاتی کار نکنند.

شناسه.7 طرفدار در کاتالوگ و یک نسخه حرفه ای آینده

برای فراموش کردن مردم ، Passat که حرفه خوبی داشته است ، اما همچنین سدان را در برابر SUV مجدداً راه اندازی می کند ، فولکس واگن چیزهای زیادی را روی شناسه خود قرار می دهد.7. فن آوری و کارآمد ، برگه فنی سدان تقریباً 5 متر اکنون به خوبی شناخته شده است.

با یک موتور الکتریکی 286 اسب بخار که روی محور عقب و باتری 77 کیلووات ساعت در نسخه Pro قرار داده شده است ، شناسه.7 وعده بیش از 600 کیلومتر استقلال. یک نسخه حرفه ای آینده برنامه ریزی شده است ، این بار باتری بسیار بزرگ 86 کیلووات ساعت را در اختیار دارد ، با استدلال از پرتوی عمل 700 کیلومتر. شارژ سریع به 200 کیلو وات اشاره می کند و اجازه می دهد تا زیر 30 دقیقه متوقف شود تا الکترون ها را پر کنند.

در آلمان که سفارشات باز است ، قیمت آن برای شناسه فولکس واگن نمایش داده می شود.7 طرفدار 56.995 یورو است. اگر احتمالاً قیمت ها هنگام ورود به فرانسه متفاوت باشد ، بعید است که این سدان را به کمتر از 47000 یورو ارائه دهد ، و این امر را ایجاد می کند واقع در واقع واجد شرایط برای پاداش زیست محیطی. نیمه راه بین مدل تسلا 3 و S ، شناسه.7 مکان مستقیم با هیوندای یونیق 6 که از 51،400 یورو فروخته می شود.

با این قیمت ، شناسه.7 Pro دارای رینگ های 19 اینچی ، صفحه لمسی مرکزی 15 اینچی و یک سیستم نمایشگر سر در واقعیت افزوده است. بدیهی است ، این کمک سفر مربوط به یک رانندگی خودمختار سطح 2 است. برای کسانی که دوست دارند نسخه طرفدار را تحمل کنند ، قیمت ها هنوز ارتباط برقرار نشده اند ، اما باید انتظار داشته باشیم که یک فاکتور با خوشحالی بیش از 60،000 یورو باشد.

شناسه فولکس واگن.7: 286 اسب بخار برقی و 700 کیلومتر استقلال

فولکس واگن سدان الکتریکی ID خود را ارائه می دهد.7. در این منو ، 700 کیلومتر استقلال ، تقریباً 5 متر طول و تجدید نظر شده. سازه.

شناسه فولکس واگن. 7: سفارشات باز است ، در اینجا قیمت سدان برقی است

فولکس واگن به تازگی کتاب فرمان ID را باز کرده است. 7 در آلمان. این فرصت برای کاربران برای کشف برخی از داده های مفقود شده ، مانند استقلال و قیمت سدان الکتریکی جدید سازنده تولید کننده.

شناسه فولکس واگن 7

در حالی که فولکس واگن به تازگی چند روز پیش اعلام کرده است که ورود به تولید شناسه. 7 در آلمان ، تولید کننده تازه از آن تهیه می شودکتاب سفارش سدان برقی خود را با همسایگان ما در سراسر راین باز کنید.

فرصتی برای کاربران برای کشف برخی از داده های مفقود شده در مورد مورد ما نام مستعار “Passat Electric”. اول از همه ، ما می آموزیم که سازنده قصد دارد برای لحظه ای تنها یک نسخه از سدان بزرگ واته خود را راه اندازی کند ، یعنی شناسه. 7 طرفدار. این مدل دارای یک باتری است 77 کیلووات ساعت, که به او اجازه می دهد تا یک استقلال خوب از 621 کیلومتر در چرخه WLTP.

استقلال ، قیمت ها ، تجهیزات ، ما همه چیز را در مورد شناسه می دانیم. 7

علاوه بر این ، تولید کننده قول می دهد متوسط ​​مصرف انرژی بین 16.3 تا 14.1 کیلووات ساعت 100 کیلومتر. به منظور اغوا کردن کاربران اروپایی (و به ویژه برای عبور قرص قیمت ، اما ما بعداً برمی گردیم) ، VW تصمیم گرفته است که این تجهیزات خاص را با تجهیزات بالا و بالا ارائه دهد.

بنابراین ، شناسه. 7 اولین وسیله نقلیه الکتریکی برند است که سوار می شود یک سیستم تهویه مطبوع هوشمند, قادر به توزیع هوا بهینه در محفظه مسافر. پرچمدار آینده VW همچنین دارای یک دستیار جدید آواز IDA با درک بهتر است. سپس ما در این بسته تجهیزات Pell-Mell را می یابیم:

  • سر در واقعیت افزوده
  • سیستم ناوبری Discover Pro Max
  • هادسون آلیاژ رینگ 8d 19 در جلو ، 8.5 روز x 19 در عقب ، با پایان الماس
  • قفل دسترسی بدون کلید و سیستم شروع کار
  • سیستم های مختلف کمک رانندگی مانند کمک سفر ، کمک خط ، کمک جانبی ، سفرهای جاده ای و دوربین معکوس

در داخل ، صاحبان شناسه. 7 PRO همچنین می تواند از مزایای خاصی از جمله بهره مند شود صندلی های برقی حافظه ergoactive و اتوماسیون ، یا یک سیستم صوتی هارمن کاردون را امضا کرد متشکل از دوجین بلندگو (برای قدرت 700 W). این سدان همچنین به شما امکان می دهد تا طاق آسمانی را با آن تحسین کنید یک آفتاب پانوراما شیشه ای هوشمند (شیشه از طریق دستور صوتی مات یا شفاف می شود) … متاسفانه.

بگذارید اکنون به سوال آزار دهنده بیاییم: قیمت. در آلمان, شناسه. 7 Pro از 56.995 یورو ارائه می شود. قیمتی که بلافاصله آن را برای بودجه های ثروتمند در نظر می گیرد. توجه داشته باشید که این قیمت فقط برای بازار آلمان معتبر است. در حال حاضر ، فولکس واگن هنوز شبکه قیمت موجود در فرانسه را ابلاغ نکرده است. به عنوان یک یادآوری ، شناسه. 7 همچنین در نسخه Pro S که به ویژه مجهز به باتری 86 کیلووات ساعت برای طیف وسیعی از 700 کیلومتر است ، کاهش می یابد.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست