از یک صندوق هوایی نارنجی از 79.90 یورو ، آماده برای سوفری-پیشنهاد اینترنت موبایل موبایل موبایل استفاده کنید |

آماده برای سوپر-پیشنهاد اینترنت موبایل پیش پرداخت نارنجی

این در واقع او است که به شما اجازه می دهداینترنت, همانطور که در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما وجود دارد.

Airbox (کلید نارنجی 4G) – قیمت ها و شارژ مجدد جعبه 4G Orange Airbox

Airbox Orange به شما امکان می دهد آزادانه به اینترنت در هر کجا که هستید متصل شوید: می توانید به تنهایی یا با تجهیزات متصل خود گشت و گذار کنید. Orange Airbox 4G که قبلاً با عنوان “کلید نارنجی 4G” شناخته می شد ، بنابراین راه حل ایده آل برای افرادی است که به دنبال پیشنهاد اینترنت نارنجی در تحرک هستند. در این مقاله تمام جزئیات مربوط به Airbox Orange را کشف کنید: قیمت ، ویژگی ها ، نحوه شارژ مجدد آن و مزایای بسیاری آن.

شما می خواهید یک پیشنهاد Airbox 4G Orange Airbox را بیرون بیاورید ?

 • ضروری
 • جعبه نارنجی دسترسی به اینترنت را در Wi-Fi و سرعت بسیار بالا, هر کجا که باشید ، در شبکه موبایل نارنجی 4G یا 5G.
 • برای کار ، شما باید مشترک شوید بسته هوایی نارنجی. بیایید پیشنهادات غیر اتصال بین 14.99 یورو در ماه و 45.99 یورو در ماه متفاوت باشد .
 • بستگی به این مورد دارد نارنجی انتخاب شده ، می توانید همزمان ، تا 16 یا 32 دستگاه مختلف را به هم وصل کنید.

جعبه هوایی نارنجی چیست ?

اتصال WiFi جعبه 4G

Orange Airbox یک تجهیزات تلفن همراه است که توسط نارنجی, امکان دسترسی به اینترنت با استفاده از شبکه 4G/4G+ نارنجی. در واقعیت ، Airbox Orange یک پیشرفت در کلید نارنجی 4G است ، روتر موبایل یا “کانون تلفن همراه” ، که تبدیل شبکه موبایل 4G در یک شبکه Wi-Fi نارنجی. بنابراین ، با Airbox 4G ، شما هستید رایگان برای گشت و گذار در اینترنت با چندین دستگاه به طور همزمان, چه تلفن های هوشمند ، تبلت ، لپ تاپ یا هر دستگاه سازگار با WiFi دیگر. جعبه هوایی نارنجی 4G است راه حل ایده آل برای مشتریانی که مرتباً حرکت می کنند و به اتصال به اینترنت پایدار و سریع.

برای استفاده از شما کلید نارنجی 4G, استفاده از سیم کارت لازم است: در واقع ، جعبه هوایی یک مینی بوتر است قابل حمل که به شما امکان دسترسی به اینترنت را می دهد, در وای فای, از دستگاه دیگری (تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه و غیره.). اتصال تا زمانی که امکان پذیر باشد 16 یا 32 دستگاه بسته به جعبه انتخاب شده.

Airbox Orange مانند یک کار می کند جعبه اینترنت 4G. با این حال ، این مزیت از تلفن همراه بودن است و بنابراین می تواند در همه جا با شما همراه باشد. نیازی به اتصال به آدرس پستی نیست: می توانید آن را در یک محل اقامت فصلی ، در یک خانه ثانویه ، با دوستان و غیره نصب کنید. برای اینکه بتوانیم در تعطیلات در ارتباط باشید.

برای دسترسی به اینترنت از طریق جعبه هوایی نارنجی خود ، باید وارد کنید سیم کارت و بنابراین ، مشترک در a برنامه تلفن همراه ویژه.

در کدام شبکه با جعبه Airober Orange کار می کند ?

کلید 4G نارنجی در شبکه نارنجی به اینترنت متصل می شود. بسته به مورد انتخاب شده ، شما به شبکه 4G یا شبکه 5G اپراتور دسترسی خواهید داشت. Airbox Orange شما به طور خودکار به سریعترین شبکه تلفن همراه به منظور این که از بهترین سرعت ممکن بهره مند شوید.

پیشنهاد Airbox Orange سرعت ارائه می دهد:

 • تا زمان 300 مگابیت در ثانیه با جعبه هوایی نارنجی 4G.
 • تا زمان 2 گیگ بر ثانیه با جعبه هوایی نارنجی 5G.

از آنجا که مورد نارنجی به شبکه موبایل, اتصال به وای فای از خانه (در ساحل ، استخر ، در یک قهوه و غیره امکان پذیر است.).

اگر Airbox Orange به لطف شبکه نارنجی 4G یا 5G و یک سیم کارت مرتبط با آن کار کند ، سیگنال 4G دریافت شده به صورت خودکار است به سیگنال WiFi تبدیل شد. این همان چیزی است که به شما امکان می دهد به صورت بی سیم ، در شبکه WiFi ، با چندین دستگاه در همان زمان وصل شوید.

کتابچه راهنمای کاربر یک جعبه هوایی نارنجی چیست ?

کارت سیم سیم 4G

اولین کاری که باید هنگام دریافت کلید 4G Orange خود انجام دهید این است کهسیم کارت را وارد کنید.

این در واقع او است که به شما اجازه می دهداینترنت, همانطور که در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما وجود دارد.

برای وارد کردن سیم کارت در خود Airbox Orange 4G, به شرح زیر انجام دهید:

 1. برگشت مورد دسترسی به پانل عقب.
 2. برداشتن پوسته مورد نارنجی شما و همچنین باتری موجود در داخل.
 3. محل سیم کارت دریافتی پس از اشتراک اشتراک Airbox Orange خود.
 4. مجدداً باتری در محل اولیه خود.
 5. گیره پوسته عقب.

برای روشن یا خاموش کردن کلید نارنجی 4G شما ، فقط حدود 3 ثانیه را روی آن فشار دهید دکمه روشن/خاموش که در وسط کیس است ، در صفحه جلوی.

نحوه اتصال به اینترنت با جعبه نارنجی ?

برای دسترسی به اینترنت از طریق دستگاه دیگر (تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه) ، باید به آن متصل شوید شبکه وای فای نارنجی, با تشکر از شناسه های داده شده (در قسمت عقب مسکن یا اسناد ارائه شده در جعبه با تجهیزات شما).

سپس شما فقط باید این کار را انجام دهید زیرا به یک جعبه اینترنت نارنجی وصل می شوید:

 1. کلیک روی نماد وای فای رایانه شخصی یا مک خود.
 2. انتخاب کنید شبکه وای فای نارنجی.
 3. بفرمایید تو، بیا تو رمز عبور ارائه شده.
 4. کلیک بر ورود به سیستم.
 5. صبر کن چند ثانیه سپس یک صفحه وب را باز کنید.

برای دسترسی به اینترنت به لطف Air Box Orange 4G از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی ، به شرح زیر است:

 1. دسترسی تنظیمات یا تنظیمات از تلفن شما.
 2. روی برگه کلیک کنید بي سيم.
 3. شبکه WiFi از جعبه Air Orange خود را انتخاب کنید.
 4. رمزعبور مورد نیاز را وارد کنید.
 5. روی کلیک کنید ادامه هید یا پیوستن.

تلویزیون نارنجی را با جعبه هوایی تماشا کنید تا جعبه هوایی خود را به رمزگذار تلویزیون نارنجی خود وصل کنید ، بررسی کنید که Airbox شما از ظرفیت داده اینترنت کافی برخوردار است زیرا پخش تلویزیون داده های زیادی را مصرف می کند. سپس رمزگشایی خود را به شبکه WiFi از جعبه Air Orange خود وصل کنید.

قیمت یک صندوق هوایی نارنجی چقدر است ?

قیمت یک جعبه نارنجی بسته به مدلی که انتخاب می کنید متفاوت است: Airbox 3 – 4G+ با هزینه موجود است 79.90 یورو و دامنه بالایی جعبه هوا 5 گرم با هزینه موجود است 249.90 یورو. نارنجی در واقع 2 جعبه Airbox را به بازار عرضه می کند تا به شما امکان دسترسی به اینترنت در هر کجا که هستید.

توجه داشته باشید که این یک وام 4G Airbox Orange نیست. در واقع ، این که شما یک را انتخاب می کنید پرداخت یک یا چندین بار, شما بلافاصله صاحب دستگاه هستید . بنابراین اجاره Airbox نارنجی نیست.

 • 12 ساعت استقلال
 • 700 ساعت آماده به کار در حالت آماده به کار
 • صفحه LCD 1.45 اینچی
 • حداکثر 16 دستگاه همزمان
 • 125 گرم
 • 108 x 62 x 17.1 میلی متر

79.90 یورو

 • 5:30 A.M
 • 500 ساعت آماده به کار در حالت آماده به کار
 • صفحه LCD 2.4 اینچی
 • حداکثر 32 دستگاه همزمان
 • 220 گرم
 • 133 x 73 x 18.5 میلی متر

249.90 یورو

جعبه هوایی نارنجی رایگان در مورد درهم شکستن از جعبه اینترنت نارنجی شما ، اپراتور امکان دریافت a را ارائه می دهد آماده جعبه هوا رایگان. این راه حل به مشتریان نارنجی اجازه می دهد تا در حالی که منتظر خرابی اینترنت هستند ، در ارتباط باشند حل شده. این سرویس وام رایگان اجازه می دهداطمینان از تداوم خدمات, با استفاده از شبکه نارنجی 4G.

 • پیشنهاد به 79.90 یورو, Air Box فقط با فناوری 4G سازگار است . با این حال ، دستگاه ارائه می دهد استقلال 12 ساعت در استفاده و 700 ساعت در حالت آماده به کار. این صفحه نمایش از 1.45 اینچ و می توانید اتصال دهید تا 16 دستگاه همزمان.
 • جعبه هوایی نارنجی 5G به بازار عرضه می شود 249.90 یورو و به لطف فناوری 5G امکان دسترسی به اینترنت را با جریان قدرتمند فراهم می کند . او استقلال ساعت 5:30 صبح یا 500 ساعت در حالت آماده به کار با این حال کمتر از مورد 4G است زیرا 5G انرژی بیشتری مصرف می کند. پیشنهاد جعبه نارنجی 5G صفحه نمایش بزرگتر از 2.4 اینچ و اجازه اتصال همزمان را می دهد 32 دستگاه.

شما می خواهید یک صندوق هوایی نارنجی را بیرون بیاورید ?

بسته های اینترنتی سازگار با Airbox Orange چیست ?

نارنجی بسته هایی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که به آنها امکان می دهد از شبکه اینترنتی نارنجی در هر کجا استفاده کنند. این بسته ها بدون تعهد هستند و در هر زمان می توانند خاتمه دهند. این بسته ها برای افرادی که اغلب در حال حرکت هستند و مایل به گشت و گذار در اینترنت هستند مفید است.

بیایید بسته ها: پیشنهاد سازگار با 4G Airbox

اگر تجهیزات دارای مکانی برای سیم کارت دارید: تبلت ، جعبه هوایی 4G یا کلید نارنجی 4G ، می توانید در یک مشترک شوید بیایید بسته.

لیست بسته های Go Orange اجازه می دهد ، با توجه به قیمت آنها طبقه بندی می شوند. سئو رایگان.

سه پیشنهاد Let’s Go که توسط Orange ارائه شده است شامل All Orange TV ، که به 70 کانال تلویزیونی از جمله کانال های TNT و بسیاری از کانال های اضافی دیگر (Equidia ، NRJ بازدیدها ، BET ، TV5 Monde ، Euronews French ، CNN International و غیره دسترسی می دهد.). شما هم دارید 10 پیام کوتاه, در فرانسه یا خارج از کشور ، به استثنای شماره های کوتاه ، شماره های ویژه و پیامک های اضافی.

شما بین این انتخاب را دارید سه پاکت داده های تلفن همراه ، یعنی 10 گیگابایت ، 40 گیگابایت یا 80 گیگابایت ، بسته به نیاز شما. شما می توانید از داده های تلفن همراه خود در فرانسه ، بلکه در اروپا ، در بخش های خارج از کشور فرانسه ، در سوئیس و آندورا استفاده کنید .

در اینجا تخمینی از مصرف داده های تلفن همراه است که ممکن است با هر یک از این پاکت های داده داشته باشید.

 • 6 ساعت اینترنت در روز
 • حدود 50 ایمیل بدون پیوست در روز
 • 1 ساعت تلویزیون نارنجی در هر ماه
 • 3 ساعت پخش گوش دادن به موسیقی در روز
 • 5 بارگیری برنامه
 • 2 ساعت پیام فوری
 • 6 ساعت اینترنت در روز
 • حدود 50 ایمیل بدون پیوست در روز
 • 1 ساعت تلویزیون نارنجی در روز
 • 5 ساعت پخش گوش دادن به موسیقی در روز
 • 5 بارگیری برنامه
 • 5 ساعت پیام فوری
 • 20 ساعت اینترنت در روز
 • حدود 100 ایمیل بدون پیوست در روز
 • حدود 100 ایمیل با پیوست در روز
 • 2 ساعت تلویزیون نارنجی در روز
 • 9 ساعت پخش گوش دادن به موسیقی در روز
 • 6 بارگیری برنامه
 • 5 ساعت پیام فوری

اطلاعات تأیید شده در 20 سپتامبر 2023

چگونه می توان دانست که چند گیگا در جعبه هوایی باقی مانده است ? برای اینکه دریابید که چند نفر در جعبه هوایی شما باقی مانده است ، هیچ چیز ساده تر نیست: فقط مستقیماً به منطقه مشتری نارنجی خود بروید ، نظارت بر مصرف جعبه هوایی شما نمایش داده می شود.

پیشنهادات نارنجی 3 بیایید بسته ها, اقتباس با استفاده از یک مورد نارنجی 4G/5G. با این حال ، خرید یک مورد واحد ، بدون عضویت در بسته Airbox Orange امکان پذیر است.

شارژهای هوایی نارنجی

از طرف دیگر ، اگر می خواهید گاهی اوقات از جعبه هوایی 4G خود استفاده کنید ، نارنجی این فرصت را به شما می دهد تا پرونده خود را در GO شارژ کنید: در واقع ، 3 پر کردن مجدد در دسترس از 5 گیگابایت تا 35 گیگابایت وجود دارد.

شارژ Airbox Orange – 20 سپتامبر 2023

شارژ 5 گیگابایت شارژ 15 گیگابایت شارژ 35 گیگابایت
مدت زمان شارژ 2 هفته 1 ماه 1 ماه
اعتبار سنجی 12 ماه 12 ماه 12 ماه
شارژ قیمت 10 یورو 25 یورو 40 یورو

شما می خواهید یک صندوق هوایی نارنجی را بیرون بیاورید ?

اگر می خواهید چندین دستگاه را به هم وصل کنید ، 4G آماده برای سوپر است (10 تجهیزات همزمان) نارنجی جعبه ای را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد از یک جعبه هوایی 4G بهره مند شوید 10 گیگابایت اینترنت برای 1 ماه معتبر است با قیمت 59.90 یورو.

چگونه می توان از یک جعبه هوایی نارنجی بهره مند شد ?

برای بهره مندی از یک کلید 4G نارنجی و یک بسته مرتبط ، این چند مرحله را دنبال کنید:

 1. به وب سایت نارنجی بروید.
 2. روی بخش کلیک کنید موبایل و بسته ها.
 3. برگه را انتخاب کنید تجهیزات تحرک.
 4. روی کادر کلیک کنید جعبه هوایی را انتخاب کنید.
 5. بین جعبه 4G نارنجی یا جعبه هوا 5G را انتخاب کنید.
 6. با تجهیزات به تنهایی ادامه دهید یا روی آن کلیک کنید پیشنهادات را ببینید.
 7. اشتراک Airbox نارنجی را انتخاب کنید.
 8. به خودتان اجازه دهید تا تأیید خرید و یا اشتراک خود را راهنمایی کنید.

توجه داشته باشید که بسته های هوایی نارنجی منحصراً به مشترکان خصوصی که در سرزمین اصلی فرانسه زندگی می کنند اختصاص داده شده است.

نحوه دسترسی به رابط جعبه هوایی نارنجی 4G من ?

برای دسترسی به رابط Airbox Orange Airbox 4G ، باید ادامه دهید پیکربندی دستگاه شما. برای انجام این کار ، این چند مرحله را دنبال کنید:

 1. باز کن یک مرورگر اینترنتی.
 2. در نوار جستجو ، آدرس زیر را وارد کنید: http: // 192.168.1.1.
 3. رمز ورود عرضه شده را وارد کنید (زیر باتری مورد 4G/5G شما است).
 4. در طول اولین اتصال ، باید بلافاصله این رمز عبور را با شخصی دیگر تغییر دهید (و آن را به خاطر خواهید آورد).
 5. پس از پذیرش شرایط مختلف استفاده (با بررسی جعبه های ذکر شده) و اعتبارسنجی رمز عبور جدید ، می توانید یک صفحه اینترنت را راه اندازی کرده و شروع به پیمایش کنید.

از رابط شروع ، می توانید به وضعیت اتصال خود و همچنین به وضعیت آن دسترسی پیدا کنید. همچنین امکان مشاوره با خود را خواهید داشت نظارت بر مصرف.

نحوه شارژ جعبه هوا نارنجی خود ?

شما از تمام اعتبار خود استفاده کرده اید ? شما امکان دارید کلید نارنجی 4G خود را شارژ کنید ::

 • با تماس با خدمات مشتری نارنجی در 3900 .
 • که در فروشگاه نارنجی : یک مشاور نارنجی در طول اشتراک شما را راهنمایی می کند.
 • از طریق گربه یا کمک نارنجی : می توانید از طریق برنامه موبایل Orange و Me یا از طریق سایت کمک به آن دسترسی پیدا کنید. از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر ، از دوشنبه تا شنبه موجود است .
 • از آنجا که شما منطقه مشتری نارنجی ::

روی کلیک کنید قرارداد و گزینه ها.
انتخاب کنید پیشنهاد و گزینه های خود را مدیریت کنید.
انتخاب کنید گزینه های شما مشترک شده است سپس گزینه های جعبه هوایی.
روی کلیک کنید شارژ مجدد.

در صورت بروز نقص کلید نارنجی 4G خود چه کاری باید انجام دهید ?

اولین کاری که باید انجام شود در صورت مشکل در مورد نارنجی شما تنظیم مجدد آن است. در اینجا نحوه ادامه کار آورده شده است:

 1. یک نکته خوب بیاورید.
 2. دکمه را فشار دهید بازپا به رنگ قرمز که در پشت کیس است.
 3. حدود 5 ثانیه نگه دارید تا پرونده روشن شود.

همچنین می توانید به صورت آنلاین تنظیم مجدد کنید:

 1. به رابط مدیریت بروید.
 2. روی کلیک کنید پیکربندی, سپس سیستم.
 3. از جمله گزینه های ارائه شده ، انتخاب کنید بازگرداندن.

با کلیک بر روی تأیید کنید خوب سپس صبر کنید. پرونده شما باید بیرون برود و سپس به طور خودکار روشن شود.

بررسی های Airbox Orange: کاربران چه فکر می کنند ?

در سایت نارنجی ، جعبه نارنجی 4G یادداشت را بدست می آورد 4.1/5 در 26 بررسی جمع آوری شده. کاربران ذکر می کنند نقاط قوت ذیل:

 • حمل و نقل آسان.
 • استقلال پرونده.
 • کیفیت اتصال 4G.

در مورد نقاط ضعف ، کاربران به سادگی در زیر قرار می گیرند کمی قیمت بالا جعبه ها و بسته های Airbox نارنجی.

در اینجا نظرات مشخص شده در وب سایت نارنجی آورده شده است.

Calou79 ، 2023: استفاده آسان ، به شما امکان می دهد تلویزیون نارنجی را در تعطیلات دریافت کنید و یک اتصال WiFi داشته باشید.

Mandrake74 ، 2023:من به شدت برای کاربران اینترنت “عشایر” توصیه می کنم. این به شما امکان می دهد هنگام سفر زیاد به 4G متصل شوید.

Banal ، 2023: سلام ، یک شی بسیار مفید در غیاب فیبر. این جعبه اینترنت را جایگزین می کند و همان هدف اتصال به شبکه سلولی اشیاء مختلف را دارد: تبلت ، تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی و غیره. اگر بودجه کمی دارید ، آن را به شدت توصیه می کنم ! 5 گرم نیز وجود دارد.

jeanmi58 ، 2023: دقیقاً آنچه را که به دنبالش بودم ، کوچک و ساده پاسخ می دهد ، می توانم آن را در همه جا دنبال کنم.

شما به دنبال یک پیشنهاد اینترنتی هستید ? برای یافتن یک پیشنهاد سودمند ، تماس بگیرید 09 71 07 88 04. یک مشاور سپس شما را به سمت شریک زندگی متناسب با نیازهای شما هدایت می کند.

در تاریخ 09/15/2023 به روز شده است

امانوئل مسئول ایجاد اخبار و راهنماهای Echosdunet است. این کار با بسیاری از موارد از راه دور و صفحات اختصاص داده شده به اپراتورها است.

پیشنهاد اینترنت پیش پرداخت موبایل پیش پرداخت شده با نارنجی-نارنجی

تبلیغ و شما

نارنجی یک پیشنهاد اینترنت موبایل پیش پرداخت به نام ارائه می دهد برای فروشنده. شما ابتدا باید یک جیب یا جعبه از جمله جعبه هوایی که حاوی سیم کارت و 10 گیگابایت اینترنت معتبر برای 1 ماه است خریداری کنید.

سپس می توانید از این سیم کارت روی رایانه لوحی یا کلید 4G/4G+ استفاده کنید و با شارژ حساب خود با توجه به نیاز خود به اینترنت در تحرک دسترسی پیدا می کنید.

امن

جعبه آماده برای گشت و گذار شامل یک جعبه هوایی 4G است که می توانید حداکثر 10 دستگاه WiFi و همچنین سیم کارت که شامل 10 گیگابایت اینترنت است ، وصل کنید ، شارژ یکپارچه برای 1 ماه معتبر است. این جعبه 59.90 یورو ارزش دارد.

کیف کوچک

همچنین می توانید مستقیماً در فروشگاه آنلاین نارنجی جیب سفارش دهید که فقط سیم کارت شامل 10 گیگابایت اینترنت قابل استفاده برای یک ماه برای 14.90 € است.

شارژهای آماده برای گشت و گذار

شما می توانید شارژهای آماده برای گشت و گذار را از بازرگان خود یا مستقیماً در سایت نارنجی پیدا کنید.

در مدل MobicArtes ، شما اعتبار داده را برای مصرف قبل از پایان اعتبار شارژ می کنید.

میزان 10 یورو 25 یورو 40 یورو
اینترنت 5 گیگابایت 15 گیگابایت 35 گیگابایت
اعتبار اعتبار 14 روز 1 ماه 1 ماه
ADSL
فیبر
18.99 یورو
18.99 یورو
27.99 یورو
31.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
19.99 یورو
19.99 یورو
19.99 یورو
29.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
19.99 یورو
19.99 یورو
44.99 یورو
44.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
20.99 یورو
20.99 یورو
20.99 یورو
30.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
20.99 یورو
20.99 یورو
34.99 یورو
34.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
24.99 یورو
24.99 یورو
37.99 یورو
42.99 یورو
دیدن “

تبلیغ و شما

 • بسته های 2h 100 mb و 2h 20 gb
 • بسته 10 گیگابایتی
 • بسته 40 گیگابایتی
 • بسته های 5G 100 ، 170 ، 200 و 240 گیگابایتی
 • موبایل
 • برای فروشنده
 • بیا بریم
 • اولیه

تبلیغ و شما

150 گیگابایت 12.99 یورو 12.99 یورو دیدن “
100 گیگابایت 9.99 یورو 9.99 یورو دیدن “
30 گیگابایت 7.99 یورو 7.99 یورو دیدن “
20 گیگابایت 6.99 یورو 6.99 یورو دیدن “
5 گیگابایت 4.99 یورو 4.99 یورو دیدن “

مقالات بعدی ما را از دست ندهید

هر هفته اخبار پیشنهادهای موبایل اینترنت و تلویزیون را به صورت رایگان دریافت کنید.
(89 رای. توجه داشته باشید : 4.16/5)
گودال 18 ژانویه 2023 ساعت 5:40 بعد از ظهر

بعد از این همه مشکلات ، من از خرید آماده گشت و گذار خودداری می کنم

ژان اودارد 24 ژوئن 2022 در 14:57

پس از خرید شارژ 25 یورو و بعد از بیست دقیقه (حداکثر) E.نامه ، من تعجب کردم (بد) که به من اطلاع داده می شود که اعتبار من خسته شده است … و من در مورد “خدمات مشتری” (3900) تصور نمی کنم.
موفق باشید!

مارتین 6 ژوئن 2021 در ساعت 13:45

من فقط از یک تنباکونیست آماده گشت و گذار خریداری کردم و وقتی می خواهم شارژم را انجام دهم به من می گوید که من به این سرویس دسترسی ندارم ، می توانید به من بگویید که من باید چه کاری انجام دهم

اریک 23 مارس 2021 در ساعت 6:38 بعد از ظهر

سلام کلاهبرداری ، با تشکر از شما نارنجی ، اعتبار 6 ماهه برای شارژ 20G0 در 40 € ما به یک ماه می رویم !
در این سطح کاملاً و به سادگی از کلاهبرداری است.

کورین 20 ژانویه 2020 ساعت 11:10 بعد از ظهر

من از همه کسانی که علیه هزینه آماده برای گشت و گذار اعتراض می کنند می گویم. من دو بار بارگیری مجدد 5 گیگابایت در سال به مدت 4 سال با 40 یورو با 40 یورو خریداری کرده ام. به دلیل این تغییر غیرقابل قبول از نارنجی که به نفع مصرف بیش از حد به قیمت گزاف است ، من از خرید با این قیمت خودداری می کنم. من در حال حاضر سعی می کنم به دولت بنویسم تا دریابم که آیا این تغییر گزینه از دیدگاه مصرف و برابری قانونی است. غیرقابل درک است !

ریچارد 2 ژانویه 2020 در 1:52

سیم کارت + 5 گیگ = 14.90 یورو… شارژ 3 گیگابایتی = 20 € … خطا را پیدا کنید!

عنبیه 22 دسامبر 2019 ساعت 6:28 بعد از ظهر

من وام برای گشت و گذار 20 گیگابایت شامل 40 یورو در 7 خریداری کردم.12. 22.12. من دیگر نمی توانم به اینترنت برگردم یا دوباره شارژ کنم زیرا همیشه از شماره 06 یا 07 که من به عنوان یک آلمانی با یک تلفن همراه آلمانی ندارم ، از شماره تلفن همراه شروع می کنیم. من شارژ مجدد را در یک فروشگاه نارنجی خریداری کرده بودم. چه کسی می تواند به من کمک کند? یکشنبه است و فروشگاه بسته است.

ژاکت 6 سپتامبر 2019 ساعت 1:56 بعد از ظهر

من یک جعبه هوا دارم و به همین دلیل کارت آماده برای گشت و گذار را خریداری کردم. هیچ BP در فرانسه اگر مدت زمان کافی 1 ماه نباشد ، اما هنوز هیچ ارتباطی در ایتالیا وجود ندارد که من را مجبور به خرید کارت ایتالیایی برای سال دوم کند. وام گشت و گذار نارنجی را برای من تمام کنید!

Béa g 17 ژوئن 2019 ساعت 3:46 بعد از ظهر

من یک جعبه هوایی دارم و یک شارژ 5 گیگابایتی به مدت 6 ماه با 40 یورو بسیار مناسب من یا شارژ در 10 یورو به مدت 15 روز است.
چرا همیشه از مصرف کنندگان بزرگ اینترنت طرفداری می کنید?
من در جای دیگر می فهمم یا به صورت رایگان با لپ تاپ خود ارتباط برقرار می کنم.
خسارت

بیدونا 17 ژوئن 2019 ساعت 3:44 بعد از ظهر

من یک جعبه هوایی دارم و یک شارژ 5 گیگابایتی به مدت 6 ماه با 40 یورو بسیار مناسب من یا شارژ در 10 یورو به مدت 15 روز است.
چرا همیشه از مصرف کنندگان بزرگ اینترنت طرفداری می کنید?
من در جای دیگر می فهمم یا به صورت رایگان با لپ تاپ خود ارتباط برقرار می کنم.
خسارت

رابرت 10 مه 2019 در 12:15

رسوایی افزایش در “آماده برای گشت و گذار” ، من یک دستگاه 4G AIBOX را با 59 سال پیش 4 سال پیش خریداری کردم 4 سال پیش من 4 سال پیش با 59 پوند خریداری کردم. شارژ در 40 پوند به مدت 6 ماه برای تعطیلات و آخر هفته کافی بود ، اکنون باید برای مدت مشابه 240 پوند بپردازم ، قابل قبول نیست. من بسیار عصبانی هستم ، چرا یک فرمول 5 گیگابایتی را با قیمت مناسب نگه نداشته ام? بدون شک طعمه سود!! مصرف کننده باید بیشتر و حتی بیشتر بپردازد!!

فرانسوا 9 مه 2019 ساعت 1:44 بعد از ظهر

یکسان . نارضایتی فراوان از قیمت خودسرانه توسط نارنجی تغییر کرده است.
قبل از اینکه 40 یورو برای 5 گیگابایت اعتبار 6 ماه پرداخت کنم ، این برای من کافی بود که پیام هایم را بالا ببرم و در طول تعطیلات با وب مشورت کنم.
تعجب من با تمایل به شارژ مجدد امروز صبح نبود ! اعتبار یک ماه گذشته است ! با همان قیمت !
مشتری Fidele به نارنجی همیشه مربوط به موبایل ها و اتصالات اینترنتی خانواده بوده است ، من خیلی جدی قصد دارم با این رقابت مشورت کنم.
اما البته … ما نباید خواب ببینیم ، پیام من فقط یک بطری خواهد بود که به دریا پرتاب می شود … سیاست چند ملیتی سود دارد. … دوباره سود … همیشه سود !

کلود 21 مارس 2019 ساعت 11:46

Ditto ، من از پیشنهاد Old Order 5 GB/40euros/6 ماهه بسیار خوشحال شدم. ایده آل برای اقامت در تعطیلات (فقط برای تماشای ایمیل و برگ خود از طریق صفحات وب QQ). من 20 دقیقه را با مشاور گذراندم که به تازگی به من پیشنهاد داد Mobicarte Internet Mobile با همان قیمت آماده برای گشت و گذار 25 € برای 10 گیگابایت و فقط 1 ماه معتبر باشد ! من دیوانه ام !

فرانسوا 6 مارس 2019 ساعت 4:23 بعد از ظهر

Ditto ، من از پیشنهاد Old Order 5 GB/40euros/6 ماهه بسیار خوشحال شدم. ایده آل برای اقامت در تعطیلات (فقط برای تماشای ایمیل و برگ خود از طریق صفحات وب QQ). اکنون به مدت 1 ماه 40 یورو است ! (من به 20 GO/MONUR نیاز ندارم). آیا کسی پیشنهاد QQ Go/6 ماهه را از یک تأمین کننده دیگر پیدا کرده است ? بدون پشیمانی نارنجی را ترک می کنم!

آنی 6 مارس 2019 ساعت 8:48 صبح

من فقط فوق العاده ****** را کشف کردم (اعتدال) نارنجی آماده گشت و گذار است! در حالی که شارژ 6 ماهه 40 یورو بود ، ما فقط می توانستیم ماهانه 40 یورو را برای تعداد تقویت شده GO خریداری کنیم حتی اگر به 3 یا 5 گیگابایت نیاز داشته باشید به خصوص وقتی در منطقه ای هستید که شبکه بسیار ضعیف است. سال گذشته کل هفته ها بدون اتصال به اینترنت یا حتی تلفن همراه. به طور خلاصه ، تقسیم دیجیتال یک کلمه خالی نیست.

متاهل 13 ژانویه 2019 ساعت 5:28 بعد از ظهر

برای چند روز ، یک پیام به من اطلاع می دهد که بسته مشترک برای 40 یورو 6 ماهه آماده گشت و گذار است.من این فرمول را عالی می دانم که مربوط به 3 و 4 گرم است.
من برای شارژ و تعجب به سایت می روم ، من به یک بسته 40 یورو اما برای یک ماه هدایت می شوم.
من 3900 را صدا می کنم ، و Interocutor توضیح می دهد که نارنجی این ، نارنجی که سرانجام به این فرمول ارائه می شود با 40 یورو به مدت 6 ماه 240 یورو که 20 گیگابایت دارید به جای 5 گیگابایت ، چه فرصتی با نارنجی دارید که به همه فکر می کنید کاربران.کمتر از آنچه می توانیم بگوییم.در حالی که او راه حل.

الیویه 8 ژانویه 2019 ساعت 5:10 بعد از ظهر

در این صفحه ، من 40 ، اینترنت 5G ، اعتبار اعتبار 6 ماه را خواندم.
من حتی اگر تعداد GIGA افزایش یافته باشد ، از پرداخت چه 40th فقط با اعتبار 1 ماه خودداری می کنم.

ژان میشل 3 ژانویه 2019 ساعت 3:33 بعد از ظهر

در واقع به نظر می رسد که نارنجی پیشنهاد وام Airbox خود را برای گشت و گذار در صاف تغییر داده است … خریدهای 40 یورو دیگر به مدت 6 ماه بلکه 1 ماه معتبر نیست … و 10 یورو 2 هفته خریداری می کند. من فکر می کنم که توسط نارنجی و علاوه بر این بدون اعلام رسمی محاکمه شده است. روشی که شرکتهای تلفن با مشتریان خود رفتار می کنند رسوا هستند.

کاترین 10 دسامبر 2018 ساعت 2:09 بعد از ظهر

طبق معمول ، من به مدت 6 ماه به دنبال آماده برای گشت و گذار در 40 یورو بودم ، اما در بلیط 1 ماه با 20 گیگابایت شامل می شود.
چگونه است که من طبق معمول 6 ماه تا 5 گیگابایت را نداشتم.

از پاسخ شما متشکرم زیرا از طریق تلفن شخصی که من چیزی را نفهمیدم و برای پیدا کردن لعنتی نبودم.

افسار 26 اکتبر 2018 ساعت 2:46 بعد از ظهر

من آماده گشت و گذار در نارنجی 3G معتبر در رایانه خود هستم. ماه Juqu4au فوریه 2019 در پرتغال معتبر خواهد بود . با تشکر!

مارتی 28 آگوست 2018 ساعت 1:00 صبح

من یک شارژ Ready -to -surf را از یک بازرگان خریداری کردم ، اما نمی توانم سایت را برای تایپ شماره ای که او برای تجدید من به من داده است داشته باشم. من می بینم که راه پرداخت با کارت اعتباری من از طریق اینترنت.چه کاری باید انجام شود?

فرانسوا 13 آگوست 2018 ساعت 4:18 بعد از ظهر

من یک جعبه گشت و گذار 4G را در تاریخ 08/27/2016 خریداری کردم که چندین بار شارژ کردم ، آخرین بار بیش از 6 ماه پیش . من می خواهم دوباره آن را فعال کنم این است که شماره همیشه معتبر است (در یک جعبه LTE برای تعطیلات)? متشکرم

مونیک 17 ژوئیه 2018 ساعت 5:35 بعد از ظهر

من می خواهم از نظارت بر مصرف Ready to Surf شارژ که 3 هفته پیش خریداری کردم بدانم

آنا 12 دسامبر 2017 ساعت 4:57 بعد از ظهر

من فقط یک کارت آماده برای گشت و گذار 4G خریداری کردم ، اتصال آن بدون شبکه غیرممکن است..آیا زمان فعال سازی وجود دارد ?

رولاند 4 ژوئیه 2017 ساعت 7:44 بعد از ظهر

من یک کلید 3G پیش پرداخت را برای جعبه هوای خود به دست آوردم ، بعد از استفاده از آن ، دیگر فرصتی برای استفاده از آن برای چند ماه نخواهم داشت. آیا بعداً می توانم از آن استفاده مجدد کنم ?

الیزابت 25 ژوئن 2017 ساعت 6:31 بعد از ظهر

سلام ، اگر جعبه هوایی را بخرم ، می توانم در تعطیلات به هم وصل شوم زیرا یک هفته ترک می کنم و آپارتمان اینترنت ندارد و دوست ندارم برای هیچ چیز بخرم

لومامی 28 آوریل 2017 در 11:26

سلام من یک پیشنهاد آماده 3G را با جعبه هوای خود به دست آوردم که آن را در 16 فعال کردم.04.2017 ؛ من از تعطیلات برگشتم بنابراین دیگر نیازی به آن ندارم !! آیا می توانم بعداً از آن استفاده کنم ?

فرانسوا 22 اوت 2016 در ساعت 1:14 بعد از ظهر

ارتقاء WiFi Airbox به هم وصل نشده است

سیلوین 22 اوت 2016 در 3:28 بعد از ظهر

شاید تجهیزات معیوب باشد ، برای عیب یابی با خدمات مشتری نارنجی تماس بگیرید.