انیمیشن: 8 عنوان برای شروع ، 20 بهترین انیمه برتر در تمام دوران – Furansu ژاپن

20 بهترین انیمه برتر در تمام دوران

Contents

شما به تازگی کلیت را تکمیل کرده اید حمله تایتان ها و شما در حال حاضر از احساس پوچی رنج می برید ? ادامه دادن شیاطین, یک ماجراجویی کوتاه تر اما به همان اندازه جذاب. این شامل ژاپنی است که توسط شیاطین مرد خوردن وحشت زده شده است. Tanjiro Kamado ، مرد جوانی که تاکنون بدون سابقه ای که باید خود را برای جنگ با آنها برای نجات خواهرش Nezuko استعفا دهد. با فرار از قتل عام ، دومی به تدریج به یکی از آنها تبدیل می شود. سپس در جستجوی پادزهر معجزه ، مسابقه ای را در برابر ساعت دنبال می کند ، در حالی که بشریت Nezuko ناپدید می شود.

8 سریال برای تماشای انیمیشن ژاپنی

8 سریال برای تماشای انیمیشن ژاپنی

شروع کن با متحرک بدون گذراندن بزرگ 3 (یک قطعه ، سفید کننده و ناروتو) ? امکان پذیر است و اینجا است !

در این رتبه بندی ، ما به فیلمهای انیمیشن از استودیوهای غیبلی, اما سری انیمیشن اولتراس محبوب ژاپن. بخش واقعی از فرهنگ ژاپنی, تحسین شده توسط جوانان ، متحرک به اشتباه برای کودکان محفوظ است. از آنجا که ادغام در کاتالوگ نتفلیکس بسیاری از کلاسیک های ژانر ، اینها سلسله با این حال ، احیای محبوبیت در بزرگسالان را تجربه کرده اید. به همین ترتیب ، تخمین زده می شود که بازار اینها کارتون باید تا سال 2030 حدود 10 ٪ در سال افزایش یابد.

اما در مقابل بسیاری از عناوین موجود و طول برخی ، از کجا شروع کنیم ?
این 8 برتر گل خوب را نشان می دهد ژاپن سازی, از دسترسی ترین انیمیشن گرفته تا ناگت زیر پوشش. که شما ترجیح می دهید شیاطین, شجاع یا ساینن, چیزی برای همه با این اقتباس ها وجود دارد مانگا اجتناب ناپذیر.

شما هم می خواهید نوشتن را تجربه کنید ?

برنامه های آموزشی ما را کشف کنید تا ویرایشگر وب ویرایشگر/سئو شوید

برنامه و قیمت آموزش FRW را کشف کنید تا ویرایشگر وب ویرایشگر شوید

ارسال شده است ! آدرس ایمیل خود را ، از جمله هرزنامه و برگه تبلیغات ، بررسی کنید

با دریافت برنامه آموزشی شما به FRW برای جمع آوری داده های خود رضایت می دهید تا ارتباطات را از طریق وسایل الکترونیکی برای شما ارسال کند. در هر زمان می توانید مشترک شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، ما از شما دعوت می کنیم تا با خط مشی رازداری ما مشورت کنید.

1. شکارچی X هانتر ، Shônen ایده آل برای شروع

شکارچی x هانتر ، شخصیت های اصلی

در 12 سالگی ، گون فركس تصمیم می گیرد كه شکارچی شود. به دلیل مهارت های خاص خود ، این شهروندان نخبه می توانند هرگونه فعالیتی را انجام دهند تا در پاداش ها بپزند. در طول امتحان شکارچی ، گون با شخصیت هایی که همراهان مسافرتی خود و همچنین بسیاری از دشمنانش را تشکیل می دهند ، ملاقات می کند. برای یافتن پدرش ، او سپس با چندین خطرات روبرو خواهد شد.

چرا این سریال برای شروع ایده آل است ?

اول ، زیرا این یک شانن کلاسیک است که به شما امکان می دهد شوق اطراف ژانر را درک کنید. همانطور که در ناروتو یا یک قطعه ، ما ماجراهای یک پسر جوان را دنبال می کنیم که رویای خود را دنبال می کند. علاوه بر این ، نسبت به همتایان خود کمتر است ! فقط 148 قسمت برای Hunter X Hunter در برابر بیش از 500 برای ناروتو و یک قطعه دو برابر. سرانجام ، گون در حال تلاش است و همراهانش از یک طرف سایه تعادل لازم را به سریال می بخشند.

2. Demon Slayer ، بزرگترین موفقیت در گیشه ژاپنی

Demon Slayer یا kimetsu no yaiba, تماشای سازگاری مانگا در ژاپن در سال 2021 است. در سال 2020 ، فیلم “Kimetsu no Yaiba ، قطار بی نهایت” قبلاً در مقابل “سفر Chihiro” به بزرگترین موفقیت در گیشه ژاپنی تبدیل شده بود.

این متحرک داستان Tanjiro را روایت می کند و خواهرش Noseuko به یک دیو تبدیل شده است. تانجیرو به عنوان مدافع شیاطین تبدیل می شود تا به او شکل انسانی بدهد.

چرا به آن علاقه مند شوید ?

اگر احساسات تشدید شده را دوست دارید ، این سریال برای شما مناسب است. چه از نظر درد ، عصبانیت و چه خنده ، تماشاگر هر لحظه 200 ٪ زندگی می کند. این فتنه تنش دائمی را نصب می کند ، که دارای صفات طنز طنز است. از طرف دیگر انیمیشن Demon Slayer به خصوص زیبا و مؤثر است. او همچنین جوایز بسیاری را به ویژه برای فیلم “Le Train de l’Ifni” به دست آورده است.

3. خانواده جاسوسی ، سریال Feel Good Par Excellence

شخصیت های اصلی خانواده جاسوسی مانگا

خانواده جاسوسی هنوز به درجه کلاسیک مطرح نشده اند ، اما طولانی نخواهد بود ، زیرا موفقیت این سریال مهم است.

در زمینه جنگ سرد بین اوستینیا و وستالیس ، یک جاسوسی درخشان به نام Twilight باید یک خانواده را برای انجام یک مأموریت آغاز کند. اینگونه است که او آنیا را اتخاذ می کند و با یور ازدواج می کند. ظاهراً خجالتی است ، با این حال ، YOR کشته می شود در حالی که آنیا Telepathe است. با این حال ، همسران همه چیز را از وضعیت دیگری نادیده می گیرند. در سن 6 سالگی ، آنیا سعی می کند به پدرش کمک کند تا آرامش را نجات دهد.

Spy Family سریال انیمیشن است که بدون رهبری شروع می شود. این برای کودکان مناسب است ، اما در اغوا کردن بزرگسالان نخواهد بود. قسمت ها خنده دار هستند و شخصیت آنیا تجسم است کاوایی (ناز) ژاپنی. در نوامبر 2022 ، این سریال به مدت 3 هفته در صدر نتفلیکس برتر ژاپن باقی ماند.

4. حمله تایتان ها ، شدیدترین تاریخ

شخصیت های اصلی در سری Titans Attack

اعتبار: استودیوی شوخ طبعی

shingeki no kyojin, غالباً SNK به طور خلاصه ، مانگا است که توسط حاجیمه ایسایاما نوشته شده است. پخش انیمه از سال 2013 آغاز می شود و در سال 2023 به پایان می رسد. این سریال معمولاً به عنوان shônen طبقه بندی می شود ، با این وجود شخصیت به خصوص خشونت آمیز آن را برای نوجوانان بسیار مناسب نمی کند.

حمله تایتان ها پرتره ای از بشریت را که در پشت دیوارهای ضخیم قرار گرفته است ، برای فرار از تایتان هایی که از مردان خورده اند ، نقاشی می کند. شخصیت اصلی ، ارن جگر ، می بیند که مادرش به دلیل نقض در دیوار ، در مقابل چشمانش ریخته است. از آن به بعد ، او تصمیم می گیرد همه کارها را برای از بین بردن تایتان ها انجام دهد.

پس چرا نگاه کن ?

اول ، زیرا انیمیشن به یک دیو قاتل یا یک jujutsu kaisen است. دوم ، تنش مرتبط با طرح باعث می شود قسمت ها زنجیر کنیم. سرانجام ، شخصیت ها کاریزماتیک هستند و سریال ، سرشار از پیچ و تاب و چرخش است. این انیمه خام ، حتی بی رحمانه ، ما را تحت فشار قرار می دهد تا از خود سؤالات اخلاقی واقعی در برابر زمینه جنگ و مسائل سیاسی بپرسیم.

5. کیمیاگر فلزی کامل ، مرجع چشمگیر

ادوارد و Alphonse Elric در Shônen FMA

“بشریت نمی تواند بدون دادن چیزی در عوض چیزی بدست آورد. برای هر مورد دریافت شده ، ما باید یکی دیگر از همان ارزش را رها کنیم. در کیمیاگری ، این قانون اساسی مبادله معادل آن است ” – اصول کیمیاگری در کیمیاگری فلزی کامل

رها شده توسط پدرشان ، ادوارد و آلفونس الریک روزهای شاد را با مادرشان جریان می دهند. حداقل ، تا زمانی که ناگهان بمیرد. این دو برادر سپس به کیمیاگری ، علمی که در یک سلاح واقعی جنگ مطرح شده بود ، روی آوردند تا سعی کنند آن را به زندگی برگردانند. همه چیز طبق برنامه ریزی پیش نمی رود و وجدان Alphonse بر روی زره ​​ثابت است در حالی که ادوارد بازو و یک پا را از دست می دهد. تلاش آنها برای یافتن ظواهر مربوطه خواهد بود.

چرا به آن علاقه مند شوید ?

Brothehood Alchemist Full Alchemist دومین اقتباس از مانگا Hiromu Arakawa است. این سریال از طریق اشاراتی به ادیان اصلی توحیدی ، به سؤال از وجود خدا می پردازد. معضلات اخلاقی به آن ، رابطه آل و ادوارد و همچنین صحنه های خاصی که به فرهنگ پاپ تبدیل شده اند ، انیمیشن ها را در 100 نفر برتر از بهترین سریال ها بلند می کنند.

6. توکیو Revengers ، Nugget در مورد بزهکاری ژاپنی

شخصیت های اصلی از توکیو Revengers

اعتبار: فیلم های لیدن

Takemichi Hanagaki ، 26 ساله ، به قتل اولین دوست دختر خود می آموزد. روز بعد ، هنگامی که او از محل کار به خانه می آید ، شخصی او را زیر یک مترو فشار می دهد. وی سپس 12 سال به عقب برگشت و تصمیم گرفت تا از مرگ هیناتا جلوگیری کند.

در برابر پیشینه سفر زمان و جنگ باند ، این انیمیشن پرتره ای از شخصیت های حساس را که در یک جامعه بدبینانه تکامل می یابد ، نقاشی می کند. با وجود پیچیدگی ظاهری مرتبط با سفر زمانی ، ما به راحتی قسمت ها را ادامه می دهیم و امیدواریم با Takemichi.

در سال 2021 ، این سریال در جمع 3 نفر برتر از سری ترین سریال های ژاپن بود.

7. مرد اره برقی ، بهترین انیمیشن 2022

شخصیت های اصلی سریال The Chainsaw Man

دنجی جوان ، شکارچی شیاطین با بدهی ها ، ظرفیت های اره برقی شیطان را بدست می آورد. وی سپس به یک وحدت آزمایشی پیوست تا بتواند یک دیو مخصوصاً کشنده را بکشد. اگر دنجی موفق شود ، سرآشپزش ، که دیوانه وار عاشق آن است ، هر یک از خواسته های خود را خواهد ساخت.

Man Chainsaw برای دوستداران سینما متحرک است. سبک بسیار گرافیکی آن ، و ریتم نسبتاً کند آن به شما امکان می دهد فضایی را که شایسته بزرگترین است ایجاد کنید. مراقبت های اعطا شده به فضای صدا همان چیزی است که به انیمیشن اعطا می شود: استثنایی. افتتاحیه سرشار از کلاسیک های سینما است و پایان ها در هر قسمت متفاوت است.

�� برای دوستداران سینما ، این 10 فیلم مستند اساسی را نیز کشف کنید.

8. ساخته شده در پرتگاه ، غیر منتظره ترین انیمه

Riko و پا در ساخته شده در پرتگاه

اعتبار: مرکبات Kinema

ساخته شده در پرتگاه ، ماجراهای ریکو ، یتیم جوان ، که به دنبال مادرش بود ، در پرتگاه ردیابی می کند. پرتگاه یک پرتگاه عمیق چند کیلومتری است که در آن شهر ارک در جایی که ریکو از آن ساخته شده است. در کاورها که او را کشف می کند ، از رونق و محبوبیت اطمینان می دهد ، اما با قرار دادن خود در معرض خطرات زیادی.

این انیمیشن برای افرادی که دارای یک قلب خوب هستند در نظر گرفته شده است. گفته می شود ، می تواند یک دروازه زیبا به ژانر باشد ساینن, یا داستان های در نظر گرفته شده برای بزرگسالان و نزدیک شدن به مضامین دشوار. مرگ در این داستان همه جانبه است و ستایش شخصیت ها نمی تواند وحشت صحنه های خاص را جبران کند. انیمیشن ، به خصوص زیبا ، تضاد خوش آمدید.

سریال و فیلم های انیمیشن جنبه مهمی از فرهنگ ژاپنی به همان روشی است که Kintsugi یا Sushiis. اگرچه اغلب در فرانسه مورد انتقاد قرار می گیرد ، مانگا که این سریال های ژاپنی بر روی آن قرار دارند ، به جوانان اجازه می دهد تا طعم خواندن را بدست آورند. به عنوان مثال ، در نیمه اول سال 2022 ، فروش مانگا 168 ٪ صعود کرد. جهان های غنی ، شخصیت های پیچیده و حساسیتی که از آن سرچشمه می گیرد به ما امکان می دهد بخشی از تروما را که توسط ژاپنی ها متحمل شده است ، نگاه کنیم. شروع با انیمه به طور کلی شروع به کشف ژاپن می کند.

  • بازار انیمیشن ژاپنی ، تحقیقات Grand View
  • 10 نفر برتر تماشا شده در ژاپن در سال 2021 ، Galaxy Anime
  • 100 برتر برتر سریال ، حس انتقادی
  • جوایز Crunchyroll 2022
  • نتفلیکس برتر ژاپن
  • فروش مانگا در سال 2022 ، کتابهای هفتگی
  • تصویر جلد: پرش هفتگی shônen

  مقاله ای که در طول دوره آموزشی در نوشتن وب در FRW نوشته شده است.

  مقاله بازخوانی توسط نلی ، گاردین آموزش در FRW.

  20 بهترین انیمه برتر در تمام دوران

  بالا

  امروز هزاران انیمه مختلف وجود دارد. اما به چه چیزی نگاه کنید ? در این مقاله ، نوشتن Furansujapon 20 برتر از بهترین انیمه های همه زمان ها را به شما ارائه می دهد !

  برخلاف بیشتر سایتهایی که با ژاپن کار می کنند ، ما معتقدیم که طبقه بندی ذهنی و/یا شخصی برای خواننده بی فایده است. شما نمی خواهید بهترین انیمه این یا ویرایشگر را بدانید ، اما با توجه به تماشاگران و همچنین تحلیلگران بهترین است ! برای پاسخگویی به درخواست شما ، ما به ده ها هزار رای از چندین سایت مانند Myanimelist اعتماد کردیم. به این ترتیب ، ما می توانیم بر اساس هزاران نظر جمع آوری شده در سراسر جهان و بیش از چندین سال ، یک رتبه متعادل را به شما ارائه دهیم.

  همچنین تأکید بر این که تمام سریال های پیشنهادی در این مقاله لزوماً مناسب شما نیستند. این منطقی است ، زیرا انیمه قالب های مختلفی (یک ، دو ، ده فصل) بلکه ژانرهای مختلف را نیز ارائه می دهد (Shōnen ، Shōjo ، Seinen ، Gore ، Magic و غیره.). به همین دلیل ما از شما دعوت می کنیم تا به جای اینکه به همه چیز نگاه کنیم ، در این رتبه بندی ایده های بعدی را ترسیم کنید.

  سرانجام ، در این رده بندی بهترین انیمه در تمام دوران ، ما تمام اطلاعات را به شما می دهیم تا در مورد هر کار بدانید: عنوان ، خلاصه داستان ، پیوند جریان قانونی و نظر کارمندان سرمقاله.

  البته شما حق دارید که با مکان های این رتبه بندی موافق نباشید. در این حالت ، از بحث در فضای تفسیر ، واقع در انتهای مقاله دریغ نکنید. سایت Furansujapon هر ماه توسط صدها هزار نفر بازدید می شود ، بنابراین در تعامل در نظرات با جامعه اوتاکو دریغ نکنید !

  20 – Ashita no Joe

  Ashita no Joe

  اطلاعات اصلی

  • نام دیگر (ها): جو
  • ژانرها: درام ، ورزش ، مسابقات
  • تعداد فصول: 2
  • تعداد قسمت ها: 126
  • دیفیوزرها: –

  پخش در اوایل دهه 1970 ، Ashita No Jee با این وجود یک شاهکار بود. اگر وزن سالها ، که در تحقق و همچنین در انیمیشن قسمت ها احساس می شود ، شما را متوقف نمی کند ، پس باید کاملاً تماشا کنید Ashita no Joe. در ژاپن یکی از بهترین آثار در تمام دوران محسوب می شود و بسیار مورد احترام است.

  انیمه به دور از اعتماد به نفس به نسخه ژاپنی راکی ​​، چشم انداز تاریک از بوکس جهان را به ما می دهد ، اما واقع بینانه و عمیق.

  ما از پیشرفت و تلاش یک شخصیت اصلی یتیم نوجوان پیروی می کنیم ، بین زاغه های شهر او رها و پیمایش می کنیم. خیلی سریع ، ما به آن ترحم می کنیم و به زندگی روزمره دشوار او وصل می شویم.

  دعواها حماسی ، جذاب ، همه متفاوت از برنامه قبلی هستند و هیچ کس را بی تفاوت نمی گذارد. دوبله از کیفیت بالایی برخوردار است و موسیقی ، اگرچه تاریخ آن است ، اما کاملاً به جو دهه 70 کمک می کند.

  غالباً با Hajime No IPPO برای مضامین مشترک (و به ویژه بوکس) مقایسه می شود ، می توان گفت که Ashita no Joe نسبت به همکارش به یک صخره نزدیک تر است. به هر حال ، اگر بوکس یا ورزش را دوست دارید ، باید به این انیمه فرصتی بدهید !

  بنای یادبود انیمیشن ژاپنی ، بسیاری از انیمه ها و مانگا (GTO ، Berserk ، Ranma ، FLCL) به جو ادای احترام کردند.

  خلاصه

  جو Yabuki جوانی آشفته است که تنها راه حل مشکلات آن مشت زدن به آنها است. آنچه در راه ها و نظم و انضباط وجود ندارد ، او با استعدادهای خود به عنوان یک مبارز خودآموز ، آن را جبران می کند.

  یک روز ، هنگامی که او در زاغه های Doya سرگردان است ، جو با باند محلی می جنگد. اگرچه در فرومایگی عددی ، او آنها را با زحمت ضرب و شتم می کند ، و توجه Danpei Tange ، مربی سابق بوکس را که به یک الکلی تبدیل شده است ، جلب می کند.

  با دیدن پتانسیل های آن ، او به او پیشنهاد می کند که بزرگترین بوکسور ژاپن شود. در ابتدا ، جو دانپی را به عنوان یک مست ناامید کننده رد می کند ، اما بعد از اینکه مربی جان خود را نجات داد ، او موافقت می کند که با او زندگی کند و هنر بوکس را یاد بگیرد.

  متأسفانه ، شخصیت جو او را به یک دانش آموز غیرقانونی تبدیل می کند ، و او اغلب به عادت های قدیمی خود باز می گردد.

  برای زنده ماندن در دنیای خشن حرفه جدید خود ، جو باید به مربی خود اعتماد کند و تسلط بر تکنیک ها به او آموخت. با این حال ، مسیر تبدیل شدن به یک بوکسور حرفه ای با مشکلات روبرو می شود که شجاعت او را تا پایان به آزمایش می رساند.

  19 – معلم عالی Onizuka

  معلم عالی Onizuka

  اطلاعات اصلی

  • نام دیگر (ها): GTO
  • ژانرها: کمدی ، درام ، زندگی مدرسه ، shōnen
  • تعداد فصول: 1
  • تعداد قسمت ها: 43
  • دیفیوزرها: DNA

  در اینجا انیمه ای وجود دارد که یک نسل کامل را مشخص کرده است ! پخش بین سالهای 1999 و 2000 ، GTO پروژه ای است که یکی از محبوب ترین شخصیت های همه انیمه ها را به ما می دهد !

  Onizuka استاد ، بزهکار سابق و یاکوزا و به ویژه جالبترین نوع خود است ! با آموزش دانش آموزان شورشی خود به روشی عضلانی ، خودمان را می بینیم که زیبایی خاصی را در این دنیای معمولاً غیرقابل دسترسی کشف می کنیم.

  معلم عالی Onizuka مطمئناً یکی از جالب ترین انیمه هایی است که وجود دارد. این به لطف Onizuka ، شخصیت اصلی: بیان صورت ، موقعیت های خنده دار ، واکنش های خنده دار … تمام مواد تشکیل دهنده طنز نور در آنجا وجود دارد.

  فراموش نکنیم که ذکر کنیم ، اگر طنز غالب باقی بماند ، مهمترین و تاریک ترین مضامین مربوط به مدرسه به صراحت برانگیخته می شود: خودکشی ، قلدری ، روسپیگری … شخصیت ما مشکلات دانش آموزان خود را در حمله به ریشه حل می کند مشکل و تمام خطرات لازم را در پیش می گیرد !

  انیمیشن ، حتی اگر پیر شود ، بیایید با آن روبرو شویم ، برای مشاهده در سال 2022 کاملاً صحیح است. مانگا نیز از کیفیت عالی برخوردار است ، دقیقاً مانند اکشن زنده (سریال تلویزیونی ژاپنی) که استثنایی است. سرانجام ، توجه داشته باشید که GTO اغلب به عنوان انیمه با بهترین نسخه فرانسوی (درک ، با دوبله در فرانسوی) از همه زمان ها نقل می شود !

  خلاصه

  Eikichi Onizuka ، 22 ساله ، رئیس پیشین باند دوچرخهسواران ، فاتح Shonan و Puceau ، یک رویا دارد: تبدیل شدن به بهترین معلم دبیرستان در تمام ژاپن.

  این از اشتیاق به تدریس خارج نیست ، بلکه به دلیل اینکه او پیر و جوان و جوان می خواهد وقتی پیر و خاکستری است. با این حال ، برای یک مجرم منحرف ، حریص و تنبل ، Onizuka بسیار بیشتر از آنچه فکر می کنیم است. همچنین ، هنگامی که او به عنوان یک معلم اصلی در کلاس 3-4 آکادمی معتبر جنگل مقدس-با وجود غروب خورشید خشونت آمیز معاون چاپ-همه استعدادهای وی را مورد آزمایش قرار داد ، زیرا این کلاس به ویژه بدنام است.

  با توجه به تحقیر کامل آنها برای همه معلمان ، دانش آموزان در این کلاس از جنگ روانشناختی استفاده می کنند تا هر معلم اصلی جدیدی را که می گیرند ، از نظر ذهنی بشکنند و آنها را مجبور به استعفا و ترک مدرسه کنند. با این حال ، Onizuka مانند دیگران معلمی نیست و او آماده است تا تمام چالش هایی را که برای او بوجود می آید برآورده کند.

  ارعاب ، خودکشی و آزار و اذیت جنسی فقط برخی از مشکلاتی است که دانش آموزان آن روزانه با آنها روبرو می شوند. Onizuka با حمله به ریشه های مشکلات خود ، از آنها با روش های غیرقابل پیش بینی و غیر متعارف خود پشتیبانی می کند – حتی اگر این به معنای پرش از یک ساختمان برای نجات یک کودک خودکشی باشد. به لطف جذابیت عجیب و غریب و ماهیت سرگرم کننده آن ، کلاس 3-4 به تدریج می آموزد که وقتی دانش آموز استاد بزرگ Onizuka هستید ، مدرسه دلپذیر چقدر می تواند باشد.

  18 – حماسه وینلند

  حماسه وینلند

  اطلاعات اصلی

  • نامهای دیگر): –
  • ژانرها: اکشن ، ماجراجویی ، درام ، تاریخ ، Seinen
  • تعداد فصول: 2 (در حال انجام)
  • تعداد قسمت ها: 24
  • دیفیوزرها: حق بیمه ویدیو

  Vinland Saga یک مجرای در استودیوی انیمیشن WIT است که شرط بندی می کند فرهنگ وایکینگ ها را به تصویر بکشد. و کمترین چیزی که می توانیم بگوییم این است که موفق است !

  چه شخصیت های اصلی ، انیمیشن ، موسیقی ، جو یا ریتم قسمت ها ، همه چیز به خوبی تسلط دارد. حوصله جلوی قسمتهای فصل اول دشوار است ، زیرا این رویدادها با سرعت دیوانه وار مرتبط می شوند.

  صحنه های اکشن کاملاً چشمگیر هستند و کاملاً خوب توسط استودیوی شوخ طبعی انجام می شود ، همانطور که ما عادت کرده ایم. اما خلاصه کردن این انیمه در دعواهای خود کاهنده خواهد بود.

  لازم است از درگیری های سیاسی که محرک های واقعی طرح اصلی هستند ، صحبت کنیم ، که نشان دهنده پیشرفت تعداد مشخصی از شخصیت های مهم است و با نیروی چیزها ، شخصیت اصلی ما را نشان می دهد.

  اینگونه جهان پر از خیانت ، دروغ و اتحادهای فرصت طلب را کشف می کنیم. به عنوان یک امتیاز ، اولین فصل وینلند حماسه یکی از بهترین آنتاگونیست های تاریخ را با Askeladd به ما می دهد. باز هم ، منشأ و پیشرفت آن تقریباً چشمگیرتر و مهم تر از آنچه که Thorfinn ، شخصیت اصلی ما است !

  خلاصه

  Thorfinn جوان با گوش دادن به داستانهای ملوانان قدیمی که از اقیانوس عبور کرده بودند و به مکان افسانه ای ، وینلند رسیدند. گفته می شود که گرم و حاصلخیز است ، مکانی که نیازی به جنگ نیست. کاملاً برعکس روستای یخ زده ایسلند که در آن به دنیا آمد.

  اما در حال رشد ، Thorfinn با زور چیزها به یک مزدور تبدیل شده است. جنگ اکنون خانه اوست. اگرچه پدرش یک روز به او گفت ، “شما دشمن ندارید ، هیچ کس آن را ندارد”. در حال رشد ، شخصیت اصلی ما به شدت این کلمات را زیر سوال می برد.

  جنگ بین انگلیس و دانمارکی ها از سال به سال بدتر می شود. مرگ امری عادی شده است ، و مزدوران وایکینگ ها هر لحظه از آن قدردانی می کنند. ترکیب یک یا اردوگاه دیگر می تواند منجر به تغییر اساسی در تعادل نیروها شود و وایکینگ ها خوشحال هستند که نامی را برای خودشان بسازند و تمام غنیمت هایی را که در این راه برنده می شوند ، بگیرند.

  در این هرج و مرج ، Thorfinn باید انتقام خود را بگیرد و Askeladd را بکشد ، مردی که پدرش را به قتل رسانده است. به نظر می رسد تنها بهشت ​​برای وایکینگ ها ، دوران جنگ و مرگ است که طغیان می کند.

  17 – Hajime no IPPO

  Hajime NO IPPO

  اطلاعات اصلی

  • نام دیگر (ها): IPPO The Challenger ، Hajime no IPPO: The Fighting
  • ژانرها: اکشن ، کمدی ، درام ، Shônen ، مسابقات
  • تعداد فصول: 3
  • تعداد قسمت ها: 126
  • دیفیوزرها: –

  انیمه (و مانگا) حاجیمه هیچ IPPO همه چیز را به ما می دهد که یک shōnen می تواند بهتر ارائه دهد. تکامل یک شخصیت از هیچ چیز ، کشف خود ، پیشرفت فردی ، تحقق یک رویا.

  در سراسر دنیای بوکس ، که ما بیشتر به عمق آن را کشف می کنیم ، ما از ماجراهای IPPO ، یک شخصیت خنده دار ، دوست داشتنی و مهمتر از همه پیروی می کنیم.

  اما این همه چیز نیست زیرا سایر شخصیت های دیگر ، مانند تاکامورا نیز در مرکز قوس های بسیاری از قسمت ها هستند و به همان اندازه مهم هستند.

  انیمیشن فصل اول بیش از حد صحیح است ، اما در واقع فصل 2 و 3 است که سیلی های واقعی (یا بهتر بگویند ، JABS) در مورد دعوا ها ! چه چیزی ما را از صندلی خود بلند می کند و تقریباً در شرکت بوکسورهای ما وارد حلقه می شود.

  بنابراین با نگاه کردن به Hajime no IPPO چه چیزی را باید انتظار داشته باشید ? چرا او در بهترین انیمه در تمام دوران است ? کاملاً به این دلیل که یکی از شانن ها با بهترین پیشرفت ریتمیک ، یک جهان واقع بینانه و شخصیت های ناقص (به معنای خوب کلمه) ، پیشرفت در همه سطوح و یک ماجراجویی هیجان انگیز است !

  موسیقی ، دقیقاً مانند انیمیشن ، از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و در طول دعواهای اصلی بسیار چشمگیر است. به عنوان یک امتیاز ، شما با بسیاری از صحنه های طنز که به انیمه می دهند ، نمی خندید.

  خلاصه

  IPPO Makunouchi در تمام زندگی پیچیده شده است. IPPO به طور مداوم سفر و مورد ضرب و شتم توسط همکلاسی های خود ، همیشه آرزوی تغییر را داشته است ، اما هرگز اشتیاق به تحقق آن نبوده است.

  یک روز ، در وسط یک گاو نر جدید ، IPPO توسط Takamura Mamoru ذخیره می شود ، که اتفاق می افتد بوکسور است. IPPO به دلیل جراحات وارده از بین رفت و برای بازیابی به اتاق بوکس Kamogawa آورده شده است.

  وقتی او آگاهی را به دست می آورد ، از محیط جدید خود در سالن بدنسازی تحت تأثیر قرار می گیرد ، اما فاقد اعتماد به نفس برای امتحان کردن است. تاکامورا عکسی از یک همکلاسی IPPO را روی یک کیسه بوکس قرار می دهد و او را مجبور می کند تا به او ضربه بزند. تا آن زمان نگذشته بود که IPPO چیزی در او تغییر می کند و در پایان می خواهد تا از تاكامورا بخواهد كه او را در بوكس ​​آموزش دهد.

  با فکر کردن که چیزی که لازم است ، تاکامورا وظیفه ای را که غیرممکن است به او واگذار کرد و یک دوره یک هفته به او می دهد. IPPO با تمایل ناگهانی به قوی تر شدن ، برای خودش و برای مادرش که سخت کار می کند ، خستگی ناپذیر را برای انجام کار در محدوده زمانی آموزش می دهد. بنابراین سفر از IPPO به بالای دنیای بوکس آغاز می شود.

  16 – مشیشی

  مشعل

  اطلاعات اصلی

  • نام دیگر (ها): Mushi-shi
  • ژانرها: ماجراجویی ، درام ، فانتزی ، وحشت / ترور ، رمز و راز ، روانشناختی ، فوق طبیعی
  • تعداد فصول: 3
  • تعداد قسمت ها: 46
  • دیفیوزرها: Crunchyroll

  مشیشی یک انیمه خیره کننده است. این یک ابتکار عمل و سفر معنوی یک شخصیت اصلی غیرمعمول است ، که طبق شایعات قایقرانی می کند تا معنای این موجودات ریز را پیدا کند که جهان خود را شکل می دهد.

  ما با انیمه ای روبرو هستیم که حاوی صحنه اکشن نیست ، هیچ نوع سرویس فن ندارد. موضوع غالب این سریال بالاتر از همه طبیعت است !

  اگر از تعدادی از فیلم های غیبلی لذت بردید که طبیعت را به عنوان یک پس زمینه غالب قرار می دهند ، پس باید Mushishi را تماشا کنید. تصاویر ، جو و موسیقی مسحور کننده است و به شما امکان می دهد خود را به دنیای خیالی عالی منتقل کنید.

  خلاصه

  “موشی”: اینها اساسی ترین شکل های زندگی در جهان هستند. آنها غیر از “بودن” بی هدف یا عینی وجود دارند. آنها از حدود کلمات “خوب” و “شر” فرار می کنند.

  موسوی می تواند به اشکال بی شماری وجود داشته باشد و قادر به تقلید از چیزهایی از دنیای طبیعی مانند گیاهان ، بیماری ها و حتی پدیده هایی مانند رنگین کمان است.

  با این حال ، این تعریف فقط یک ایده مبهم از این موجودات است که دنیای ارتعاش موسوی را جمع می کند ، زیرا آنها را نوعی زندگی می نامند ، یک ساده سازی بیش از حد خواهد بود. اطلاعات دقیق در مورد MUSI نادر است زیرا اکثر انسان ها وجود آنها را نادیده می گیرند.

  بنابراین موسیقی چیست و چرا آنها وجود دارند ? این سوالی است که یک “مشیشی” ، جینکو ، دائماً می پرسد. مشیشی کسانی هستند که به امید درک جایگاه خود در سلسله مراتب زندگی در جهان ، در مورد مشی تحقیق می کنند.

  جینکو برای یافتن پاسخی از شایعات وقایعی که می توانند با موسوی مرتبط باشند ، دنبال می کند. از این گذشته ، این می تواند به احساس زندگی خود منجر شود.

  15 – راکوگو یا زندگی

  اطلاعات اصلی

  • نام دیگر (ها): Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu ، Showa و Genroku Era Suicide از طریق Rakugo
  • ژانرها: درام ، تاریخ ، خوزه ، قطعه زندگی
  • تعداد فصول: 2
  • تعداد قسمت ها: 25
  • دیفیوزرها: DNA ، حق بیمه ویدیو

  Rakugo یا Life یک کار منحصر به فرد است ، بسیار کمی شناخته شده و در عین حال بسیار قدرتمند. ما یک داستان دلپذیر و الهام بخش را کشف می کنیم که ما را به سمت زندگی سوق می دهد.

  برای بسیاری ، این همچنین فرصتی برای کشف هنر سنتی راکوگو است. اگرچه انیمه فقط در حدود بیست قسمت محدود است ، اما دهه ها و حتی قرن ها فرهنگ است که با آنها رفتار می شود !

  ما عمدتا داستان دو مرد را دنبال می کنیم که استعدادهای خود را مجبور می کنند و به جلو حرکت می کنند. اگر ما مجبور شدیم فقط یک نکته عالی از انیمه را برجسته کنیم ، بدون شک شخصیت ها خواهند بود ! احساسات ، شک و تردیدهای آنها ، زبری آنها ، تکامل آنها ، همه چیز عالی و زیبا است.

  اگر به دنبال انیمه ای هستید که با اکثر پروژه های ژاپن در تضاد باشد ، مربوط به فرهنگ تاریخی باشد و انسان را برجسته می کند ، پس راکوگو یا زندگی را از دست ندهید. بدون شک یکی از بهترین انیمه ها در تمام دوران است.

  راکوگو یا زندگی

  خلاصه

  یوتارو یک یاکوزا سابق تازه از زندان است که فقط به یک چیز فکر می کند: این مرد جوان به جای بازگشت به زندگی جنایتکار ، آرزو می کند به صحنه راکوگو ، یک شکل سنتی سنتی از داستان پردازی طنز برود.

  وی که در هنگام حبس از عملکرد برجسته Yakumo Yuurakutei الهام گرفته است ، خود را در صدر قرار می دهد تا با مردی که زندگی خود را تغییر داده است ملاقات کند. یاكومو پس از شنیدن تماس ناامیدانه یوتارو برای مربیگری خود ، چاره ای جز قبول اولین شاگرد خود ندارد.

  در حالی که با اشتیاق تمرین خود را آغاز می کند ، یوتارو با کوناتسو ، یک زن جوان مجرد که یاکومو از زمان مرگ پدر محبوبش سوکروکو ​​یوراکوتی ، یکی دیگر از هنرمندان پرکار راکوگو ، ملاقات می کند ، ملاقات می کند.

  به لطف اشتیاق پنهان خود ، یوتارو با سبک منحصر به فرد Rakugo de Sukeroku جذب می شود ، اگرچه او تحت تکنیک های مخالف یاد می گیرد. با دیدن این ، خاطرات و احساسات قدیمی به یاکومو باز می گردد که زمان قبلی را به یاد می آورد که او به بزرگترین رقیب خود قول داده بود.

  14 – Bebop Cowboy

  کابوی Bebop

  اطلاعات اصلی

  • نامهای دیگر): –
  • ژانرها: اکشن ، ماجراجویی ، کمدی ، درام ، داستان های علمی
  • تعداد فصول: 1
  • تعداد قسمت ها: 26
  • دیفیوزرها: –

  Cowboy Bebop یک بنای تاریخی واقعی انیمیشن ژاپنی است. 26 قسمت که آن را تشکیل می دهد بین سالهای 1998 و 1999 پخش شد. این تقریباً تنها نقص این انیمه است: برای لذت ما خیلی کوتاه است !

  ما ماجراهای سنبله کاریزماتیک و جت آن را دنبال می کنیم. این دو ترانه به منظور وثیقه حساب بانکی خود ، فضا را طی می کنند.

  این انیمیشن حتی 20 سال پس از پخش آن بسیار عالی است. داستان بسیار جذاب ، اصلی و سرریز با تخیل است. ما در اینجا در یک کیمیاگری موفق از اپرای فضای غرب غربی و جهان غوطه ور هستیم.

  و چگونه دیگر نقاط قوت دیگری را که انیمه را در طول 26 قسمت سوراخ می کند ، بیرون نمی اندازد ? موسیقی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است ، کاملاً لحظه های عمل یا استراحت را ارائه می دهد. جو قابل توجه است و شخصیت ها ، اصلی و ثانویه همه حداقل منعکس شده اند.

  خلاصه

  در سال 2071 ، بشریت چندین سیاره و قمر منظومه شمسی را استعمار کرد و سطح غیرقابل سکونت سیاره زمین را پشت سر گذاشت. پلیس سیستم بین خورشیدی در تلاش است تا صلح را در کهکشان حفظ کند ، که بخشی از آن توسط شکارچیان پاداش های غیرقانونی به نام “کابوی ها” کمک می کند. تیم ناهمگن در فضاپیمای Bebop از دو نفر از این افراد تشکیل شده است.

  Spike Spiegel ، Sweet and Carefree ، توسط شریک زندگی خود جت بلک ، آتشین و عمل گرایانه تعادل می یابد ، که با تعقیب پاداش و جمع آوری پاداش ، زندگی خود را به دست می آورد. این تیم با ورود اعضای جدیدی که در طول سفرهای خود با آنها ملاقات می کنند اشتباه گرفته می شود: ها ، یک کورگی ولزی اصلاح شده و بسیار باهوش ، زن Faye Faye ، یک فیلو مبهم که حافظه را از دست می دهد ، و مهندسی کوچک کامپیوتر عجیب ادوارد وونگ.

  این تیم شوک جدید به ماجراهای هیجان انگیز می پردازد که به تدریج گذشته تاریک و مرموز همه را نشان می دهد.

  13 – هیولا

  هیولا

  اطلاعات اصلی

  • نامهای دیگر): –
  • ژانرها: درام ، وحشت / ترور ، رمز و راز ، روانشناختی ، هیجان انگیز
  • تعداد فصول: 1
  • تعداد قسمت ها: 74
  • دیفیوزرها: DNA

  اگر به دنبال انیمه فتنه ، تحقیق ، رمز و راز و تعجب هستید ، پس باید کاملاً هیولا را ببینید.

  ما زندگی روزمره و سرگردان دکتر را دنبال می کنیم. Tenma ، مردی کاریزماتیک که ما به سرعت به آن دلبسته خواهیم شد. در طول 74 قسمت ، داستان دائماً تجدید می شود ، درهم می شود (در جهت درست) ، رشد می کند و هنوز ما را شگفت زده می کند.

  به سرعت ، ما فتنه تیره تر و غیر منتظره دیگری را کشف می کنیم ، مانند دو دوقلو ، که تاریخ ریتم می کنند.

  شخصیت های اصلی تقریباً بسیار جالب ، باهوش ، دور از عکس هایی هستند که می توانند در بسیاری از انیمه ها پیدا شوند. یک لذت واقعی ، که می تواند شخصی را که عاشق تریلر جنس است ، کاملاً اغوا کند ، اما که هرگز انیمه ندیده است !

  خلاصه

  دکتر کنزو ترما ، یک جراح مغز و اعصاب نخبه که اخیراً با دختر مدیر بیمارستان خود درگیر شده است ، قصد دارد از نردبان سلسله مراتب بیمارستان صعود کند. تا یک شب ، یک واقعه ظاهراً بی اهمیت زندگی دکتر ترما را برای همیشه تغییر می دهد.

  در حالی که او قصد دارد شخصی را اداره کند ، وی از مدیر بیمارستان تماس می گیرد و از وی می خواهد بیماران را تغییر دهد و مغز یک هنرمند مشهور را اداره کند. پزشکان همکارانش ، نامزد وی و مدیر بیمارستان شاهکار خود را تحسین می کنند ، اما به دلیل این تغییر ، یک کارگر مهاجر فقیر مرده است ، که این امر باعث ایجاد بحران وجدان دکتر Tenma می شود.

  هنگامی که یک وضعیت مشابه بوجود می آید ، دکتر ترما در مواضع خود باقی می ماند و تصمیم می گیرد به جای شهردار شهر ، یوهان لیبرت جوان را اداره کند. متأسفانه ، این انتخاب عواقب جدی برای دکتر ترما ، به ویژه از دست دادن وضعیت اجتماعی آن دارد. با این حال ، با مرگ مرموز مدیر و دو پزشک دیگر ، دکتر ترما موقعیت خود را بازیابی می کند. وی که هیچ مدرکی برای محکوم کردن وی ندارد ، آزاد شد و به سمت مدیر بیمارستان می رسد.

  نه سال بعد ، هنگامی که دکتر ترما جان یک جنایتکار را نجات می دهد ، گذشته او به او بازگردد: یک بار دیگر ، خود را با هیولایی که عمل کرده است پیدا می کند. او سپس باید تلاش خود را برای ترمیم ویروس های ناشی از موردی که نجات داد ، شروع کند.

  12 – Psycho Mob

  روانی

  اطلاعات اصلی

  • نام دیگر (ها): یک صد روانی Mob ، Mob Psycho Hyaku
  • ژانرها: اکشن ، کمدی ، عاشقانه ، زندگی مدرسه ، ماوراء طبیعی
  • تعداد فصول: 3 (در حال انجام)
  • تعداد قسمت ها: 25
  • دیفیوزرها: Crunchyroll

  قرار دادن Psycho Mob در رتبه بندی بهترین های تاریخ دشوار است ، اما فصل دوم ، به ویژه ، آنقدر ستایش را دریافت کرد که نتوانستیم از دست بدهیم.

  ما داستان Kageyama Shigeo ، یک دانش آموز غیرعادی را دنبال می کنیم که دارای قدرت روانی است. و این دقیقاً همان چیزی است که قدرت بزرگ این انیمه را ایجاد می کند: شخصیت اصلی ما یکی از بهترین های انیمیشن ژاپنی است !

  شخصیت های اصلی ، به ویژه در Shonen ، حداقل در ابتدا تمایل دارند به همه موقعیت ها نزدیک شوند ، اما اوباش یک استثنا است. او دائماً در طول دعوا خود می آموزد و رویکرد متفاوتی را برای هر موقعیتی اتخاذ می کند ، بدون اینکه هرگز به پایین بیاید. احتیاط او ، به جای روح محاسبه او ، از رویکرد باز او به یادگیری ناشی می شود ، زیرا او حتی توصیه های یکی از بزرگترین دشمنان خود را نیز پذیرفت.

  علاوه بر این ، طبیعت باز و دلسوزانه آن شخصیت خود را کامل می کند و این عمق عاطفی نادر را که طرفداران دوست دارند به آن می بخشد.

  خلاصه

  Shigeo “Mob” Kageyama ، یک دانش آموز چهارم ، از سنین پایین از منبع درونی روانی خود بیرون کشید. اما این قدرت به سرعت وقتی او متوجه خطر احتمالی مهارتهای وی می شود ، به سرعت معلولیت می یابد.

  با انتخاب سرکوب قدرت خود ، اوباش فقط از آن برای تحت تأثیر قرار دادن Tsubomi ، عشق همیشه خود استفاده می کند ، که به سرعت از همان دور خسته می شود.

  به منظور کنترل ظرفیت های خود ، اوباش در زیر انگشت شست آراتاکا ریگن ، کلاهبرداری که وانمود می شود یک رسانه است ، که از قدرت اوباش برای پول جیب سوء استفاده می کند ، ذخیره می شود. از این پس ، فرار از ارواح شیطانی به ترتیب بخشی از روزانه و یکنواختی اوباش است.

  با این حال ، انرژی روانی که او اعمال می کند تنها بخشی از کوه یخ است. اگر عواطف و عظیم و عظیم او از بین برود ، یک واقعه فاجعه آمیز که باعث می شود او کاملاً غیرقابل تشخیص باشد ، ایجاد شود. پیشرفت در انفجار اوباش در حال افزایش است و هرگونه تلاش برای متوقف کردن آن بیهوده است.

  11 – ماجراجویی عجیب جوجو

  ماجراجویی عجیب جوجو

  اطلاعات اصلی

  • نام دیگر (ها): Jojo no Kimyou na Bouken
  • ژانرها: اکشن ، ماجراجویی ، کمدی ، وحشت ، وحشت
  • تعداد فصول: 6
  • تعداد قسمت ها: 164
  • دیفیوزرها: DNA ، Crunchyroll ، Netflix

  بنای تاریخی در دنیای مانگا ، ماجراجویی عجیب جوجو به همان اندازه در انیمیشن است. از زمان سری جدید سال 2012 ، قوس ها دنبال شده اند ، با شخصیت های مختلف مرتبط هستند ، اما همه به همان اندازه موفق هستند !

  سناریوها خیره کننده هستند ، شخصیت های اصلی دائماً تجدید می شوند و تماشاگر دائماً در حالت تعلیق نگه داشته می شود ! در واقع ، خطر و مرگ همیشه وجود دارد و هر کسی را تهدید می کند ، قهرمانان.

  با این حال ، برخی از مردم استدلال می کنند که این نوع انیمه ای است که ما دوست داریم یا دوست نداریم. با این حال ، با توجه به محبوبیت آن ، ما وسوسه می شویم که وقتی آن را امتحان می کنیم ، لزوماً پرشور می شویم !

  خلاصه

  در سال 1868 ، داریو براندو جان یک نجیب انگلیسی ، جورج جستار را نجات داد. جورج با جمع آوری پسر دیو دیو ، وقتی پسر یتیم پدر می شود ، امیدوار است بدهی را که نسبت به ناجی خود منعقد کرده است بازپرداخت کند.

  اما دیو ، که از وضعیت خود ناراضی است ، آرزو می کند خانه جستار را در دست بگیرد. او با داشتن ماسک توسط پیر آزتک با خواص ماوراء طبیعی ، متعهد می شود جورج و پسرش ، جاناتان “جوجو” جوستار را نابود کنند و مجموعه ای از رویدادها را تحریک کنند که در سالهای آینده متوقف نشود.

  نیم قرن بعد ، در نیویورک ، نوه جاناتان ، جوزف جستار میراث را کشف می کند که پدربزرگش او را ترک کرده است. هنگامی که یک کاوش باستان شناسی حقیقت پنهان در پشت ماسک سنگی را کشف می کند ، می فهمد که او تنها کسی است که می تواند بر ستونهای مردان غلبه کند ، از موجودات عرفانی گرفته تا قدرت بی حد و حصر که سهواً همه چیز را برانگیخته است.

  10 – کد GEASS

  کد GEASS

  اطلاعات اصلی

  • نام دیگر (ها): کد GEASS: Lelouch of the Rebelion ، Geass Code: Hangyaku no Lelouch
  • ژانرها: عمل ، درام ، روانشناختی ، عاشقانه ، داستان های علمی ، فوق طبیعی ، هیجان انگیز
  • تعداد فصول: 2
  • تعداد قسمت ها: 50 + 5
  • دیفیوزرها: DNA

  Code Geass اغلب انیمه ای است که هنگام قدردانی از Death Note به شما توصیه می شود. نه اینکه این دو داستان به ویژه مشابه باشند ، اما در واقع شباهت های زیادی وجود دارد: شخصیت های اصلی مشابه هستند ، با آرمانهای جنجالی و حالت های عملیاتی که هیچ کس را بی تفاوت نمی گذارد.

  این فتنه مضامین اصلی جامعه ، مانند مرگ ، مکان فردی ، روابط سلطه و عدالت در یک جامعه را برجسته می کند.

  اما Geass کد فقط نباید خلاصه شود. انیمه با صحنه های اکشن خود از همه نوع (که در سال 2022 بسیار پیر هستند) ، توسط تصاویر چشمگیر ، توسط دیالوگ های بزرگ و با داستانی که تماشاگر را در حالت تعلیق نگه می دارد ، می درخشد.

  بنابراین ، البته ، به ژانر MECHA حساسیت نداشته باشید. اما بعد از این مرحله ، ما با یکی از بهترین انیمه های همه زمان ها به پایان می رسیم ، روایتی استثنایی ارائه می دهیم ، واژگونی از اوضاع از همه جهات ، یک پیشرفت عالی (و منظم) شخصیت ها و مدیریت روابط بین برجسته بازیگران.

  خلاصه

  در سال 2010 ، امپراتوری مقدس بریتانیا خود را به عنوان یک کشور نظامی غالب تأسیس کرد و از فتح ژاپن شروع کرد. با تغییر نام منطقه 11 پس از شکست سریع ، ژاپن در تلاش برای بازیابی استقلال خود مقاومت قابل توجهی در برابر این ظالم را تجربه کرده است.

  Lelouch Lamperouge ، دانشجوی انگلیسی ، متأسفانه خود را در آتش سوزی بین نیروهای مسلح انگلیس و شورشیان منطقه 11 پیدا کرد. با این حال ، او به لطف ظاهر مناسب یک دختر جوان مرموز به نام C ، فرار می کند.در مقابل., چه کسی به او Geass ، “قدرت پادشاهان” می دهد.

  للووش با تحقق پتانسیل گسترده “قدرت اطاعت مطلق” جدید خود ، به یک سفر خطرناک در قالب هوشیار ماسک معروف به صفر می رود و یک حمله بی رحمانه علیه بریتانیا را به منظور انتقام جویی یک بار و برای همیشه انجام می دهد.

  9 – Clannad

  قلاده

  اطلاعات اصلی

  • نام دیگر (ها): clannad.
  • ژانرها: کمدی ، درام ، مو ، عاشقانه ، زندگی مدرسه ، قطعه زندگی ، ماوراء طبیعی
  • تعداد فصول: 2
  • تعداد قسمت ها: 47
  • دیفیوزرها: DNA

  برای بسیاری ، Clannad یکی از اولین منابع است که ما فکر می کنیم وقتی عاشقانه در انیمه و تکامل روابط را ذکر می کنیم. با دو فصل موفق خود و پیشرفت باورنکردنی شخصیت ها ، Clannad بدون مشکل در این رتبه از 20 بهترین انیمه در تمام دوران باز می گردد.

  از نظر احساسات ، پیدا کردن انیمه ای که به همان اندازه به شما می دهد دشوار است. شادی ، نگرانی ، غم و اندوه ، شما احتمالاً همه ایالت ها را طی خواهید کرد زیرا برخی از رویدادها می توانند بر تاریخ و شخصیت های اصلی تأثیر بگذارند.

  نیروی بزرگ Clannad همچنین ارائه تکامل مداوم روابط و شخصیت ها است. آنها به تدریج در حال نزدیک شدن هستند ، اقدامات زیادی را انجام داده اند و ما به راحتی با برخی از آنها شناسایی می شویم.

  انیمه تقریبا کامل که در عمق شرایط دوستی ، عاشقانه ، مدرسه و خانواده است.

  خلاصه

  Tomoya Okazaki یک مجرم است که زندگی را خسته کننده می داند و معتقد است که او هرگز به چیزی نخواهد رسید. با دوستش Youhei Sunohara ، او درسها را خشک می کند و قصد دارد روزهای دبیرستان خود را خراب کند.

  یک روز ، وقتی او به مدرسه می رود ، تومویا با یک دختر جوان ملاقات می کند که با صدای کم صدای بلند می شود. بدون هشدار ، او “Anpan” ! (یک غذای محبوب ژاپنی) ، که توجه تومویا را به خود جلب می کند. او به سرعت متوجه می شود که این دختر به نام Nagisa Furukawa نامیده می شود و او کلماتی را که دوست دارد برای ایجاد انگیزه خود باشد تلفظ می کند. ناگیسا ادعا می کند که آنها اکنون دوست هستند ، اما تومویا با نادیده گرفتن این جلسه ترک می کند.

  با این حال ، تومویا می فهمد که او به طور فزاینده ای در مدرسه متوجه می شود. او به پایان می رسد و او را دوست می کند. Tomoya می آموزد که Nagisa به دلیل یک بیماری جدی به مدت یک سال حفظ شد و رویای او احیای باشگاه تئاتر مدرسه است. با بیان اینکه او هیچ کاری بهتر از آن ندارد ، تصمیم می گیرد با کمک چهار دختر دیگر به او در رسیدن به این هدف کمک کند.

  همانطور که تومویا با دختران وقت می گذارد ، او در مورد آنها و مشکلات آنها بیشتر می آموزد. با تلاش برای کمک به هر دختر بر غلبه بر مانع مربوطه ، او شروع به درک می کند که زندگی به همان اندازه که فکر می کرد کسل کننده نیست.

  8 – مارس در یک شیر قرار می گیرد

  مارس مانند شیر وارد می شود

  اطلاعات اصلی

  • نام دیگر (ها): 3-Gatsu no Lion ، Sangatsu no Lion
  • ژانرها: کمدی ، درام ، برش زندگی
  • تعداد فصول: 2
  • تعداد قسمت ها: 44
  • دیفیوزرها: واكانیم

  راهپیمایی انیمه مانند یک شیر یک ناگفته واقعی از ژاپن معاصر است. صحنه های خاص (ما به ویژه در 5 دقیقه اول قسمت اول فکر می کنیم) این توانایی را دارند که ما را به طور دائم علامت گذاری کنیم ، از ما سؤال کنیم و خود را در اعماق موجودات خود زیر سوال ببریم.

  با موضوعات جدی مانند تنهایی ، اضطراب اجتماعی ، ناراحتی یا حتی پیشرفت فردی ، این انیمه توسط دولت ژاپن برای آموزش دانش آموزان مدرسه برای آزار و اذیت استفاده شده است.

  در نهایت ، این یک اثر بسیار انسانی است ، که بدون دفع مشکلات زندگی را برانگیخته می کند ، که حقیقت را در مورد حقیقت در طول دو فصل خود ادعا می کند ، و ما را با شعر سنگ می زند.

  خلاصه

  با رسیدن به وضعیت حرفه ای در کالج ، ری کیریاما یکی از معدود نخبگان در دنیای شوگی است ، یک بازی سنتی بازسازی مجدد ژاپنی ژاپنی.

  بنابراین ، او باید با فشار عظیمی روبرو شود ، هم از جامعه شوگی و هم از خانواده فرزندخوانده خود. در جستجوی استقلال از زندگی خانوادگی پرتنش ، او به یک آپارتمان در توکیو نقل مکان کرد. به عنوان یک مرد جوان 17 ساله که به تنهایی زندگی می کند ، ری تمایل ندارد از خود مراقبت کند و شخصیت تنها او را در مقایسه با رفقای خود در مدرسه و اتاق شوگی به حاشیه رانده است.

  با این حال ، اندکی پس از ورود وی به توکیو ، ری با آکاری ، هیناتا و مومو کاواموتو ، سه نفر از خواهران که با پدربزرگ خود زندگی می کنند ، صاحب یک فروشگاه واگاشی (شیرینی های سنتی) است. آکاری ، بزرگترین سه دختر ، مصمم است که با تنهایی ری و سبک زندگی وی که توسط میهمان نوازی مادران پشتیبانی می شود ، مبارزه کند. خواهران کاواموتو ، که با فاجعه گذشته روبرو هستند ، همچنین با REI یک پیوند خانوادگی منحصر به فرد به اشتراک می گذارند که باعث شد او در بیشتر زندگی خود کمبود کند.

  در حالی که می جنگید تا خود را از نظر جسمی و روحی در حرفه Shogi خود نگه دارد ، ری باید یاد بگیرد که با دیگران تعامل داشته باشد و احساسات پیچیده خود را درک کند.

  7 – قهرمانان کهکشان

  قهرمانان کهکشان

  اطلاعات اصلی

  • نام دیگر (ها): Ginga Eiyuu Densetsu ، افسانه قهرمانان کهکشانی
  • ژانرها: درام ، عاشقانه ، علمی تخیلی ، اپرا فضایی
  • تعداد فصول: 1
  • تعداد قسمت ها: 110 (OAV)
  • دیفیوزرها: هیچکدام

  قهرمانان کهکشان مطمئناً زیرزمینی ترین انیمه این رتبه است. و با این حال ، اگر در اینجا حضور داشته باشد ، به وضوح به دلیل شانس نیست !

  110 قسمت که بین سالهای 1988 و 1997 پخش شد ، یک دوره کامل و به ویژه ژانر “اپرا فضایی” را نشان داد که او ممکن است موفق ترین نماینده باشد.

  با وجود سالهایی که می گذرد ، ما همیشه خودمان را مجذوب استراتژی های موجود ، عمق شخصیت های خاص ، تکامل شخصیت های اصلی و کل بعد فلسفی در موضوعاتی مانند صلح ، جنگ یا مرگ می کنیم.

  خلاصه

  بن بست 150 ساله بین دو ابرقدرت بین ستاره ای ، امپراتوری کهکشانی و اتحاد سیارات آزاد ، با ظهور نسل جدیدی از رهبران به پایان می رسد: نبوغ نظامی آرمانگرایانه ، رینهارد فون لوهنگرام ، و مورخ محفل APF ، یانگ ونلی.

  در حالی که راینهارد با کمک دوست دوران کودکی خود ، زیگفرید کرکیس ، از سطح امپراتوری صعود کرد ، او باید نه تنها با جنگ مبارزه کند ، بلکه به جبهه های سلسله گلدنباوم نیز می پردازد تا بتواند خواهر خود را از کایزر آزاد کند و بشریت را در زیر متحد کند یک حاکم.

  در همین حال ، در آن طرف کهکشان ، یانگ ، حامی سرسخت آرمان های دموکراتیک ، باید علی رغم مبارزات FPA ، در اعتقادات خود محکم بماند و به شاگرد خود ، جولیان مینتز نشان دهد که استبداد n راه حل نیست.

  در حالی که ایدئولوژی ها در میان بسیاری از قربانیان جنگ به رقابت می پردازند ، این دو استراتژیست باید از خود بپرسند که دلیل واقعی جنگ آنها چیست.

  6 – Hunter X Hunter (2011)

  شکارچی در شکارچی

  اطلاعات اصلی

  • نام دیگر (ها): HXH
  • ژانرها: اکشن ، ماجراجویی ، کمدی ، درام ، فانتزی ، Shônen ، ماوراء طبیعی ، تریلر ، مسابقات
  • تعداد فصول: 1
  • تعداد قسمت ها: 148
  • دیفیوزرها: Netflix ، DNA

  بسیاری از آنها با کیمیاگر Fullmetal ، Hunter X Hunter 2011 را به عنوان بهترین انیمه ژانر Shōnen در همه زمان ها می دانند. باید گفت که این ماجراجویی ارزش دور زدن دارد: پیشرفت شخصیت ها ، اکتشافات جهان های مختلف ، جلسات شخصیت های ثانویه یا شخصیت ها ، همه مواد تشکیل دهنده آنجا هستند.

  قسمت های کار بسیار خوب سوراخ شده و در قوس های روایی که اصلاً تغییر می کنند از هم جدا شده اند. کسالت واقعاً احساس نمی شود و شما می خواهید قسمت ها را زنجیر کنید !

  انیمه شامل دسته ای از صحنه های برجسته ، دعوا های حماسی و شخصیت های چشمگیر است. آیا برای معرفی یک انیمه به یک شخص نئوفیت یا اوتاکو ، هیچ کس ناامید نخواهد شد ! انیمه نیز کاملاً متناسب با جنس عادلانه تر است ، حتی اگر کل برای اولین بار برای مخاطبان عمدتاً مردانه طراحی شود. لازم به ذکر است که بسیاری !

  خلاصه

  Hunter X Hunter در دنیایی برگزار می شود که شکارچیان برای انجام انواع کارهای خطرناک مانند دستگیری مجرمان و تحقیقات جسورانه گنجینه های گمشده در سرزمین های ناشناخته وجود دارند.

  ما ماجراهای Gon Freecss ، 12 ساله را دنبال می کنیم که به امید یافتن پدرش مصمم به بهترین شکارچی ممکن است. او خودش شکارچی بود و مدتهاست که فرزند خردسال خود را رها کرده است. با این حال ، گون به سرعت متوجه می شود که مسیر دستیابی به اهداف خود بسیار دشوارتر از آن است که او تا به حال تصور می کرد.

  گون در طول حرفه خود برای تبدیل شدن به یک شکارچی رسمی ، با دکتر کارآموز Leorio ، نارضایتی کوراپیکا و قاتل سابق شورشی Killua دوست است. برای دستیابی.

  در طول سفر خود ، گون و دوستانش در حال ماجراجویی هستند که باعث می شود آنها در بسیاری از آزمایشات و مبارزات انجام دهند. آنها در حالی که می آموزند واقعاً به معنای شکارچی بودن است ، تعداد زیادی از هیولا ، موجودات و شخصیت ها را ملاقات می کنند.

  5 – بسکتبال میوه (2019)

  میوه های بسکتبال (2019)

  اطلاعات اصلی

  • نام دیگر (ها): میوه های بسکتبال
  • ژانرها: کمدی ، درام ، خارق العاده ، عاشقانه ، زندگی مدرسه ، shôjo ، قطعه زندگی ، ماوراء طبیعی
  • تعداد فصول: 3
  • تعداد قسمت ها: 63
  • دیفیوزرها: DNA ، Wakanim ، Crunchyroll

  Fruits Basketball بهترین Shōjo (انیمه در نظر گرفته شده برای مخاطب غالب زن) در تمام دوران به گفته طرفداران است ! همچنین جدیدترین انیمه این رتبه بندی است.

  یک شاهکار ، که توسط 3 فصل (و همچنین یک فیلم کامل) امکان پذیر ساخته شده است ، بسیار خوب متحرک و دائماً ما را شگفت زده می کند. ریتم اپیزودها پایدار است و تمایل به زنجیره ای اغلب احساس می شود.

  چه به خاطر طرف عاشقانه خود ، برای طنز و چه برای شخصیت هر شخصیت اصلی ، انیمه یک تور مقدس را انجام می دهد.

  اگر به دنبال یک انیمه از جمله یک داستان عاشقانه زیبا (یا بهتر بگوییم) برای داشتن یک زمان خوب برای خندیدن هستید ، به دنبال آن باشید !

  خلاصه

  توورو هوندا همیشه مجذوب تاریخ زودیاک چینی شده است که مادر محبوبش هنگام کودکی به او گفته است. با این حال ، یک فاجعه ناگهانی خانوادگی زندگی خود را تغییر می دهد و شرایط بعدی آن را به تنهایی ترک می کند.

  توورو اکنون مجبور به زندگی در چادر است ، اما او از دانستن اینکه خانه موقت وی در مالکیت خصوصی خانواده معتبر سوما است ، دور است. او با افتادن یک روز در خانه خود ، او با Shigure ، یک پسر عموی بزرگتر و یوکی ، “شاهزاده” مدرسه خود ملاقات می کند. توورو توضیح می دهد که در همان نزدیکی زندگی می کند ، اما سوما در نهایت وقتی می بینند که او یک شب وارد چادر او می شود ، راز مخفی خود را کشف می کند.

  اوضاع برای توورو شروع به بهبود می کند زیرا آنها پس از شنیدن وضعیت وی ، با مهربانی پیشنهاد می کنند که او را میزبانی کنند. با این وجود ، اندکی پس از آن ، او در دعوا بین یوکی و پسر عموی خود کیو ، که خون داغ دارد ، گرفتار شد. با تلاش برای متوقف کردن آنها ، او می آموزد که خانواده سوما راز چاه و چاه را نشان می دهد: وقتی توسط یکی از اعضای جنس مخالف درگیر می شوند ، آنها به حیوانات زودیاک چینی تبدیل می شوند.

  با این مکاشفه جدید ، تورو می بیند که زندگی با سوما یک ماجراجویی غیر منتظره ، پر از خنده و عاشقانه است.

  4 – استینز دروازه

  استینز گیت

  اطلاعات اصلی

  • نام دیگر (ها): استینز ؛ دروازه
  • ژانرها: کمدی ، درام ، رمز و راز ، روانشناختی ، عاشقانه ، علمی تخیلی ، تریلر
  • تعداد فصول: 1
  • تعداد قسمت ها: 24
  • دیفیوزرها: حق بیمه ویدیو

  اگر به دنبال یک انیمه علمی هستید ، با سفرهای زمانی و همچنین سازمان های مخفی سروکار دارید ، استینز گیت به سادگی بهترین انیمه در تمام دوران است.

  ما داستان Okabe Rintaro ، یک دانشمند “دیوانه” را دنبال می کنیم که با اختراعات خود از به چالش کشیدن قوانین فیزیک دریغ نمی کند. با مخلوط کردن عناصر واقعیت و داستان های علمی ، ما در یک داستان هیجان انگیز و نفس گیر غوطه ور هستیم. این که آیا شما یک علاقه مندان به داستانهای علمی هستید یا نه ، ما به شدت توصیه می کنیم 24 قسمت سری اول را تماشا کنید.

  اگرچه ما می توانیم 10 قسمت اول آهسته را پیدا کنیم ، سرعت در نیمه دوم فصل شتاب می گیرد و چشمگیر می شود.

  سری اول ، زیرا بله ، دنباله ای متولد شد. تحت عنوان Steins ؛ Gate 0 ، او از کیفیت کمتری برخوردار است و ارزش آن را کمتری دارد. اما اگر قبلاً قسمت اول انیمه را قدردانی کرده اید ، می توانید آینده را کاملاً دوست داشته باشید !

  خلاصه

  دانشمند خود اعلام شده رینتارو اوکبه از اتاقی در یک ساختمان قدیمی که توسط آکیهابارا به اشتراک گذاشته شده است ، ستایش می کند ، جایی که او خود را به سرگرمی خود اختصاص می دهد تا “وسایل آینده” را با همکاران آزمایشگاه خود اختراع کند: مایوری شینا ، دوستش D ‘کودکی در رده از فولاد ، و هاشیدا ایتارو ، یک هکر منحرف با نام مستعار “دارو”. هر سه وقت خود را صرف می کنند و امیدوار کننده ترین دستگاه خود را می گذرانند ، دستگاهی با نام مستعار “تلفن مایکروویو” ، که عملکرد عجیبی در تبدیل موزها به یک ژل سبز دارد.

  اگرچه به خودی خود معجزه آسا است ، این پدیده در جستجوی Okabe از یک پیشرفت علمی هیچ کاری نمی کند ، تا زمانی که اعضای آزمایشگاه قبل از بازگشت به موفقیت غیر منتظره توسط یک سری از وقایع اسرارآمیز به سمت عمل سوق ندهند: تلفن مایکروویو می تواند ایمیل را در این زمینه ارسال کند گذشته ، اصلاح مسیر تاریخ.

  اقتباس از رمان بصری تحسین شده توسط بررسی 5pb. و Nitroplus ، Steins ؛ Gate Okabe را به اعماق نظریه و عمل علمی می برد. اوکبه مجبور به عبور از پسران واگرا گذشته و حال ، باید بار نگه داشتن کلید پادشاهی زمان را بر عهده بگیرد.

  3 – حمله تایتان ها

  حمله تایتان ها

  اطلاعات اصلی

  • نام دیگر (ها): Shingeki no Kyojin ، حمله به تایتان
  • ژانرها: اکشن ، درام ، فانتزی ، وحشت / ترور ، رمز و راز ، روانشناختی ، شانن ، فوق طبیعی ، هیجان انگیز
  • تعداد فصول: 4
  • تعداد قسمت ها: 76
  • دیفیوزرها: DNA ، Wakanim ، Netflix ، Crunchyroll

  حمله تایتان ها به احتمال زیاد چشمگیرترین انیمه رتبه بندی ما است. از زمان انتشار وی تقریباً 10 سال پیش ، او هیچ کس بی تفاوت را ترک نکرده است. هر قسمت فضایی خاص ، دعواهای حماسی ، دلهره برای تماشاگر و شخصیت های اصلی را ارائه می دهد. تاریخ ، که در ابتدا خیره کننده است ، در حال گسترش ، پیچیده شدن و پر کردن اسرار انواع مختلف است.

  کار برای همه مناسب نیست. برخی از صحنه ها بسیار صریح ، گور هستند و می توانند حساس ترین افراد را مورد حمله قرار دهند. در نیمه راه بین یک shōnen و یک Seinen (اگرچه نوع دوم بیشتر اوقات حفظ می شود) ، با این وجود توصیه می شود تا حد ممکن بسیاری از افراد. این نوع انیمه معمولی است که می توانید به شخصی که هرگز مانگا را نخوانده یا به یک انیمه نگاه کرده باشد ، توصیه کنید.

  ما همچنین می توانیم Palm of Best “قسمت اول” را در این لیست به او اعطا کنیم. 24 مورد اول به سادگی افسانه ای هستند. همچنین می تواند بدون مشکل در بهترین انیمیشن های تاریخ طبقه بندی شود. صحنه های جنگی شما را قطع می کند !

  خلاصه

  قرن ها پیش ، بشریت تا زمان انقراض توسط موجودات هیولائید هیولائید به نام تیتان قتل عام شد و انسان ها را مجبور به پنهان کردن ترس در پشت دیوارهای متمرکز عظیم کرد. آنچه این غول ها را واقعاً وحشتناک می کند این است که طعم آنها برای گوشت انسان از گرسنگی متولد نشده است بلکه از آنچه به نظر می رسد لذت بخش است.

  برای اطمینان از بقای آنها ، بقایای بشریت شروع به زندگی در موانع دفاعی در قالب دیوارهای غول پیکر کرد ، که باعث می شد صد سال بدون ملاقات با یک تیتان واحد بگذرانید. با این حال ، این آرامش شکننده به زودی شکسته می شود وقتی که یک تایتان عظیم موفق به نقض دیوار خارجی ظاهراً غیرقابل نفوذ می شود ، و مبارزه برای بقا در برابر خوردن غذا از مردان را مجدداً راه اندازی می کند.

  ارن یگر پس از شاهد ضرر شخصی وحشتناک در دست موجودات تهاجمی ، با شرکت در گردان اکتشاف ، یک واحد نظامی نخبه که با تایتان های بی رحمانه از دیوارهای محافظت می جنگد ، زندگی خود را به ریشه کن کردن آنها اختصاص می دهد.

  بر اساس مانگا برنده جایزه حاجیمه ایسایاما ، شینگکی هیچ کیوژین از ارن پیروی می کند ، و همچنین خواهر فرزندخوانده وی میکاسا آکرمن و دوست کودکی خود آرمین آرلرت ، در حالی که آنها به جنگ وحشیانه علیه تایتان ها می پیوندند قبل از عبور آخرین دیوارها.

  2 – Gintama

  گینتااما

  اطلاعات اصلی

  • نام دیگر (ها): روح نقره ای
  • ژانرها: اکشن ، ماجراجویی ، کمدی ، درام ، فانتزی ، تاریخ ، علمی تخیلی ، shônen
  • تعداد فصول: 10
  • تعداد قسمت ها: 367
  • دیفیوزرها: Crunchyroll

  پخش بین سالهای 2009 تا 2021 (تاریخ آخرین فیلمی که این سریال را سوراخ می کند) ، Gintama روحیه را در جامعه اوتاکو نشان داد. این انیمه ای است که می داند چگونه تمام رشته های انیمیشن را به طرز شگفت انگیزی بازی کند. با مشاهده آن ، تحت تأثیر قرار می گیرید ، می خندید یا به سؤالات وجودی فکر می کنید.

  این ساده است ، در 11 مکان اول در رده بندی Myanimelist ، بر اساس هزاران رای ، Gintama 5 مکان را اشغال می کند ! این یک انیمه کمیک عالی است ، که دائماً تجدید می شود و در قسمت ها بهتر و بهتر می شود. گاهی اوقات پارودیک ، گاه فلسفی ، ما به سرعت روی شخصیت های کاریزماتیک تمرکز می کنیم.

  خلاصه

  Amanto ، فرازمینی از فضا ، به زمین حمله کرد و کنترل ژاپن فئودالی را به دست گرفت. در نتیجه ، شمشیرها ممنوع شده اند و سامورایی ژاپن با تحقیر رفتار می شود.

  با این حال ، یک مرد ، Gintoki Sakata ، هنوز هم قلب یک سامورایی را دارد ، حتی اگر عشق او به شیرینی و کار او به عنوان یوروزویا این را پیشنهاد نمی کند. او با شینپاچی شیمورا ، پسری با عینک جامد ، کاگورا ، با چتر و شکم ظاهراً بی انتها و همچنین ساداهارو ، سگ بزرگ آنها همراه است. البته ، این مشاغل عجیب و غریب همیشه ساده نیستند ، زیرا آنها اغلب با پلیس ، شورشیان و قاتلان مشکل دارند ، که اغلب منجر به عواقب طنز آمیز اما ناخوشایند می شود.

  که گفت زندگی یک پسر مسابقه ای آسان بود ?

  1 – کیمیاگر Fullmetal: اخوان المسلمین

  کیمیاگر Fullmetal: Brothe

  اطلاعات اصلی

  • نام (ها) دیگر: هاگارن / fmab / کیمیاگر FullMetal (2009) / FMA
  • ژانرها: اکشن ، ماجراجویی ، کمدی ، درام ، فانتزی ، روانشناختی ، ماوراء طبیعی ، هیجان انگیز
  • تعداد فصول: 1
  • تعداد قسمت ها: 64
  • دیفیوزرها: Netflix (منقضی شده)

  از زمان پخش آن در سال 2009 ، آبگوشت کیمیاگر Fullmetal به طور گسترده ای به عنوان بهترین انیمه در تمام دوران شناخته شده است. باید گفت که کار در همه زمینه ها عالی است. ما یک داستان لمس کننده را دنبال می کنیم ، با پیچ و تاب و چرخش در همه جهات ، شخصیت ها ، اصلی و ثانویه مفید و جالب هستند.

  حتی اگر او مدتهاست که دهمین سالگرد خود را جشن گرفته است ، انیمیشن این انیمه تماشایی باقی مانده و برای همه مناسب خواهد بود. fmab یک shōnen است ، اما کار برای همه است. اگر مجبور بودید فقط در زندگی خود به یک Shōnen نگاه کنید ، پس این است !

  خلاصه

  پس از یک تجربه کیمیاگری وحشتناک در خانه الریک اشتباه شده است ، برادران ادوارد و آلفونس خود را در یک واقعیت فاجعه بار جدید می یابند. پسران با نادیده گرفتن اصل کیمیاگری ممنوعیت انتقال انسان ، سعی کردند مادر متوفی خود را به تازگی به زندگی برگردانند. درعوض ، آنها دستخوش ضرر شخصی وحشیانه ای شده اند: بدن Alphonse در حالی که ادوارد یک پا را از دست داد ، از هم پاشید ، سپس یک بازو را قربانی کرد تا روح Alphonse را در دنیای فیزیکی در اتصال به یک زره بزرگ حفظ کند.

  این برادران توسط همسایه خود Pinako Rockbell و نوه وی وینری نجات می یابند. وینری که به عنوان یک بدبختی از مهندسی بیو مکانیک شناخته شده است ، پروتز برای ادوارد با استفاده از “اتوماسیون” ایجاد می کند ، یک فلز مقاوم و همه کاره که در روبات ها و زره های جنگی مورد استفاده قرار می گیرد. پس از سالها آموزش ، برادران الریک با یافتن سنگ فیلسوف ، یک گوهر قدرتمند که به یک کیمیاگر اجازه می دهد قوانین سنتی مبادله معادل ها را به چالش بکشد ، تلاش برای بازگرداندن بدن خود را آغاز می کنند.

  در حالی که ادوارد به یک کیمیاگر متأسفانه مشهور تبدیل می شود و با نام مستعار “Fullmetal” شناخته می شود ، سفر پسران آنها را به یک توطئه رو به رشد سوق می دهد که سرنوشت جهان را تهدید می کند.

  شما خواهید فهمید ، انیمه هایی که زمان ما را مانند یک قطعه مشخص کرده اند ، ناروتو ، سفید کننده یا اژدها توپ Z جزو بهترین انیمه های همه زمان ها نیستند ! به خاطر داشته باشیم که یک انیمه نه تنها خود را در مورد تاریخ خود قضاوت می کند ، بلکه البته ریتم قسمت ها ، موسیقی ، شخصیت ها و پیشرفت های آنها ، درمان و بسیاری از معیارهای دیگر. ما همچنین می توانیم پرونده شاهکارهای فرقه مانند Evangelion را که به نظر ما نتوانستند برگردند ، در این رده بندی برانگیزیم. سرانجام ، همه چیز یک سوال از ذهنیت نسبی است و واقعاً جواب بدی وجود ندارد ..

  به یاد بیاورید که این طبقه بندی است که بر اساس آراء چندین ده هزار نفر ایجاد شده است ، و طی سالها ساخته شده است. این لزوماً رتبه ما نیست ، برای ما Furansujapon ، اما این طبقه بندی “مردم” در Myanimelist است !

  ما فیلم های انیمیشن را درج نکرده ایم ، که می تواند در این بالا نیز ظاهر شود. با این حال ، ما به زودی می خواهیم 10 فیلم برتر انیمیشن برتر در تمام دوران ایجاد کنیم.

  23 پاسخ

  سلام ، من شروع به ورزش کردم و به یک هوش مصنوعی کمک کردم تا برخی از تحقیقات و عملیات جمع آوری را تسهیل کنم.
  من از او خواستم آراء بهترین انیمه را با استفاده از معیارها استخراج کند:
  – تحقیق در مورد 3 بهترین سایت در هر کشور
  – انتخاب وب سایت های محدود به تعداد اتصالات ماهانه توسط سایت
  – محدود به کشورهای قاره های زیر آسیا ، اروپا و ایالات متحده (در صورت دسترسی داده ها توسط IP یا دامنه)
  – طی یک دوره از 1990 تا 2021 و سپس برای جمع آوری نتایج برای داشتن LITE در 30 اول. 1. حمله به تایتان (حمله تایتان)
  2. کیمیاگر Fullmetal: Brothe
  3. نت مرگ
  4. ناروتو (از جمله ناروتو شیپودن)
  5. یک تکه
  6. آکادمی قهرمان من (Boku no Hero Academia)
  7. استینز ؛ دروازه
  8. شکارچی در شکارچی
  9. نئون پیدایش انجیلیون
  10. کد GEASS: Lelouch of the Rebelion
  20. کابوی Bebop
  21. هنر شمشیر آنلاین
  22. Demon Slayer (Kimetsu no Yaiba)
  23. یک مرد مشت
  24. Dragon Ball Z
  25. توکیو
  26. The Neverland وعده داده شده (Yakusoku No Neverland)
  27. دروغ شما در ماه آوریل (Shigatsu wa Kimi no Usto)
  28. حمله به تایتان: فصل آخر
  29. ماجراجویی عجیب و غریب Jojo لیست شما حتی اگر معیارهای خاصی در معرفی شما نشان داده شود ، به اندازه کافی مبهم به نظر می رسد که “20 بهترین انیمه برتر همه زمان” را به عنوان مثال “سبد میوه” برای مخاطبان بسیار خوب با زنان ادعا کند ، اما در مردان خیلی خوب نیست. در ژاپن بسیار خوب کار می کند ، اما نتیجه کاملاً ناامید کننده در اروپا است. برای تفریح ​​، من با اضافه کردن معیار: وب سایت انیمه برای زنان ، تمرین را دوباره انجام دادم. طبقه بندی بسیار متفاوت است �� لیست همچنین با قاره متفاوت است مشکل داده هدفی است که ما می خواهیم با آن انجام دهیم و نحوه انجام کار ، معیارها (کشور ، سایت ، جنسیت ، گروه سنی و غیره.). من مدتهاست که در داده ها کار می کنم تا نتیجه بگیرم که ما آنچه را که می خواهیم با یک واقعیت می گوییم ، اما اگر فکر کنیم که عینی هستیم ، نباید تعصبات شناختی را فراموش کنیم. من با نویسندگان کتاب کار کردم: “زنان نامرئی – چگونگی عدم وجود اطلاعات در مورد زنان ، دنیایی را برای مردان ایجاد می کند” “,
  من می خوانم که توصیه های شما پوچ است �� در هر صورت از این لیست متشکرم ، او این شایستگی ارائه انیمه هایی را دارد که برخی افراد بیش از حد می دانند. اما عنوان برای من نامناسب به نظر می رسد. “20 بهترین انیمه برتر تمام دوران مطابق معیارهای ما” و بدیهی است که ما باید در معیارهای مورد استفاده دقیق تر باشیم. امروز صبح کمی وقت داشتم که در دفتر کار خود را از دست بدهم

  با تشکر از شما برای این انیمه عالی که کمی از آنچه معمولاً می توانیم ببینیم تغییر می دهد. من هنوز تعجب می کنم که سریالی مانند سامورایی Champloo – که در همه زمینه ها عالی است ، چه انیمیشن ، سبک ، روایت ، بو ، ریتم – در این لیست نیست. من آن را به Cowboy Bebop از همان نویسنده ترجیح می دهم ، اما ظاهراً عموم مردم از نظر یکسان نیستند – به هر حال اگر هرگز آن را ندیده اید ، به دنبال آن بروید ، این سریال 20 ساله خواهد بود و چروکیده نمی شود.

  بهترین انیمه های سال 2022: از کجا می توان این سریال را تماشا کرد ?

  بهترین انیمه های سال 2022

  امروز می توانید از بهترین انیمه ها در اکثر سیستم عامل های پخش ویدیویی ، به خصوص در Netflix ، Crunchyroll یا Wakanim لذت ببرید. دوران واردات DVD Off -price برای شما به پایان رسیده است ، برای شما ، فصول کامل با قیمت های بسیار مقرون به صرفه (اشتراک ماهانه شما).

  هر سال ، ژاپن از ده ها سری جدید بیرون می آید. اینها از طریق سرویس Crunchyroll در فرانسه در دسترس شما هستند. پخش تقریباً مشابه و در یک نسخه زیرنویس اصلی است. برنامه های فرقه ای از دهه 80 و 90 یا حتی 2000 ، نادرتر می شوند ، اما گاهی اوقات این امکان را دارید که آنها را در Netflix پیدا کنید – که به سفیر ژاپن تبدیل شده است – یا بر روی سیستم عامل های خاص برای ارائه دهنده دسترسی به اینترنت شما ، مانند SFR Play.

  راهنمای عملی زیر به شما امکان می دهد تا برای اولین بار یا دوباره 20 انیمه اساسی که در حال حاضر در فرانسه پخش می شوند قدردانی کنید. این که آیا شما از طرفداران Shonen هستید یا به اصطلاح در Mecha پوشیده شده اید ، این انتخاب تلاش می کند تا به همه سلیقه ها پاسخ دهد. ضروری برای این سال تحصیلی.

  • همچنین بهترین سری Netflix را کشف کنید | بهترین سریال دیزنی به علاوه | بهترین سری ویدیوی آمازون Prime | بهترین سریال تلویزیونی اپل+

  بهترین انیمه ها در Netflix ، Amazon Prime Video ، Crunchyroll ، Wakanim و جاهای دیگر.

  جوهتسو کیسن

  اولین پخش: 2020 | قسمت ها: 24
  از کجا به آن نگاه کنیم: Crunchyroll ، Wakanim

  دانش آموز دبیرستانی Yuuji Itadori زندگی نسبتاً دلپذیری را پشت سر می گذارد: او محبوب است ، در ورزش با استعداد است و بعد از ظهرهای خود را با دوستان خود در باشگاه مطالعات غیبی می گذراند. همه چیز به بهترین شکل می رود تا روزی که یک نفرین به مدرسه خود حمله کند ، و زندگی را به یک شیطان وسواس با یک مصنوعات لعنت شده قدرتمند بازگرداند. برای مواجهه با این تهدید جدید و نجات استقرار خود ، یوجی تصمیم می گیرد که به شر تسلیم شود.

  جوهتسو کیسن یکی از جاه طلب ترین شونن در سالهای اخیر است و یک قهرمان جدید آرمانگرایانه به دنیا می آورد که با نیروهای شر می جنگد و خود را محکوم می کند که از خود برای منافع مشترک پیشی بگیرد. این موضوعی است که هرگز سن ندارد ، و این نمایش حتی می تواند آن را به روز کند. جهت هنری قصد دارد تعجب آور باشد ، با تشکر ، یک بار دیگر ، به کار عالی استودیوی ماپا. ماوراء طبیعی و وحشت ناشی از آن انیمه های بزرگ را به یاد می آورند پاراسیت. بدون شک : جوهتسو کیسن آیا همه چیز برای تبدیل شدن به آینده ای کلاسیک است.

  یک تکه

  اولین پخش: 1999 | قسمت ها: 1016
  از کجا به آن نگاه کنیم: Crunchyroll ، شبکه دیجیتال انیمه

  تقریباً غیرممکن است که کمی علاقه به انیمه داشته باشید بدون اینکه روی یک قطعه بیفتید. این مبتنی بر بهترین مانگای فروش در تمام دوران در سراسر جهان است ، ده ها سال وجود داشته و حتی تمام نشده است. به طور کلی ، این یک اثر ترسناک است ، اما همچنین به اهمیت مداوم نویسنده آن Eiichiro Oda شهادت می دهد.

  در قلب تاریخ ، میمون D. لوفی ، یک ماجراجو که قصد دارد کت پادشاه دزدان دریایی را به دست بگیرد و گنج افسانه ای یک قطعه را پیدا کند. یک فتنه سلب شده ، که در آن اودا یک جهان و شخصیت های خارق العاده ساخته است.

  لوفی خدمه ای را تشکیل می دهد که از محاکمات غیرمعمول تر و خطرناک تر عبور می کند ، در بدن و ذهن قوی تر می شود و به همان اندازه دشمنان اتحادها را تشکیل می دهد. این که آیا آنها میوه های جادویی هستند که به ابرقدرت های اضافی یا دعوا می دهند ، یک قطعه واقعاً همه چیز را دارد. سن شما هر چه باشد.

  حمله تایتان ها

  اولین پخش: 2013 | قسمت ها: 87
  از کجا به آن نگاه کنیم: Crunchyroll ، Wakanim ، شبکه دیجیتال ، Amazon Prime Video ، Netflix

  حمله تایتان ها تقریباً پایان آن را لمس کنید (آخرین قسمت ها برای سال 2023 انتظار می رود). سریال انیمیشن ، اقتباس از مانگا Shōnen توسط حاجیمه ایسایاما ، در سال 2013 روی پرده ها ظاهر شد. پس از چهار فصل و نه سال از وجود ، این فتنه پیچیده تر شده است ، از یک داستان پس از آخرالزمانی که مخالف بشریت به غول های وحشتناک (تایتان ها) گرفته تا حماسه ای پر از پیامدها و سؤالات باز است ، می رود.

  بیش از حد ، شاید ? این قسمت 2 به جای اینكه تماشاگران این نمایش با هم مخلوط شوند ، برخی از او را به عنوان یك اپی با مبهم انتقاد می كنند ، و برخی دیگر از خواندن مضاعف در کل تاریخ قدردانی می كنند. یک عنصر مسلم است: حمله تایتان ها همچنان به تأمل و بحث و گفتگوهای سالها ادامه خواهند داد.

  کابوی Bebop

  اولین پخش: 1998 | قسمت ها: 26 (+ 1 قسمت ویژه)
  از کجا به آن نگاه کنیم: نوتفلیکس

  قبل از بحث برانگیزترین سریال اکشن زنده در Netflix (پخش از 19 نوامبر 2021), کابوی Bebop توانست به علت بحرانی و عمومی خود که به عنوان بهترین انیمه در تمام دوران پشت سر می گذارد ، تجمع کند نئون پیدایش انجیلیون. لیستی که او به همان اندازه که به ترکیب ژانرها (گاهی اوقات غربی ، گاهی اوقات فیلم نوآر ، اغلب اپرا فضایی) مدیون است ، شخصیت های فوق العاده عمیقی با وجود تلفات آنها در قسمت های اول ، یک لور آینده نگر از حفاری ترین و بدون شک موسیقی متن فیلم عالی تر از عالی تر از آن است. ژاپن سازی.

  (Ré) در BEBOP ، کشتی شکارچیان پریمیوم Spike Spiegel و Jet Black را شروع کنید و با مهمانان جذاب او ، از Faye Valentine گرفته تا ED Wacky Ed از طریق “داده داده” EIN آشنا شوید. شما از این ادیسه که پیر نشده است ، ناخوشایند نخواهید شد.

  ماجراجویی عجیب جوجو

  اولین پخش: 2016 | قسمت ها: 152
  از کجا به آن نگاه کنیم: Crunchyroll ، Netflix

  هرگز عنوانی مناسب و مناسب با سریال آن را به عنوان “ماجراجویی عجیب جوجو” ارائه نمی دهد. از سبک هنری دیوانه وار Hirohoki Araki گرفته تا صحنه های اکشن صرع که هر یک از قسمت های او را سوراخ می کند ، این انیمه هدیه ای برای تحریک به همان اندازه اشتیاق به عنوان نفرت دارد. ما به وضوح در اردوگاه اول هستیم.

  در طی هشت فصل نمایش ، شما اعضای مختلف خانواده Jestar را طی چند دهه دنبال می کنید. همه اینها در اواخر قرن نوزدهم با رقابت در حال ظهور جاناتان جستار و دیو براندو آغاز شد. خانواده اول هرگز در طی داستانی که بیش از حد طبیعی تر می شود ، از خنثی کردن برنامه های دوم متوقف نمی شوند. اگر عاشق هنرهای رزمی و اساطیر خون آشام هستید ، اما به خصوص داستانهایی که در آن سلطنت مزخرف وجود دارد ، دوست خواهید داشت.

  Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

  اولین پخش: 2019 | قسمت ها: 26
  از کجا به آن نگاه کنیم: Amazon Prime Video ، Netflix ، Crunchyroll ، Wakanim ، Network Digital Anime

  شما به تازگی کلیت را تکمیل کرده اید حمله تایتان ها و شما در حال حاضر از احساس پوچی رنج می برید ? ادامه دادن شیاطین, یک ماجراجویی کوتاه تر اما به همان اندازه جذاب. این شامل ژاپنی است که توسط شیاطین مرد خوردن وحشت زده شده است. Tanjiro Kamado ، مرد جوانی که تاکنون بدون سابقه ای که باید خود را برای جنگ با آنها برای نجات خواهرش Nezuko استعفا دهد. با فرار از قتل عام ، دومی به تدریج به یکی از آنها تبدیل می شود. سپس در جستجوی پادزهر معجزه ، مسابقه ای را در برابر ساعت دنبال می کند ، در حالی که بشریت Nezuko ناپدید می شود.

  این فتنه کمتر از حمله به تایتان ها بالا می رود ، اما پیوند برادری بین تانیرو و نبوکو به کل سری یک ستون مهره محکم می دهد. Tanjiro به طور خاص شخصیتی واقعاً دوستانه است ، نوع پسری با قلب خالص که ما در یک سریال بی رحمانه انتظار نداریم. kimetsu no yaiba موفق به القای اصالت در ژانر اغلب مورد سوءاستفاده ، و از دوبله پرانرژی و مونتاژ ، از جمله موسیقی متن فیلم مبهم بهره می برد. مانند یک نمایش به طور کلی.

  مثلث

  اولین پخش: 1998 | قسمت ها: 26
  از کجا به آن نگاه کنیم: نوتفلیکس

  پخش برای اولین بار دو روز قبل از کشف کابوی Bebop, سازگاری Shonen Trigun امروزه به عنوان یکی از ستون های عصر طلایی ژاپن در نظر گرفته می شود. در این نئو غربی به شدت مدرن ، بشریت منابع زمینی را کاملاً خسته کرده و مجبور شده است با دو خورشید به یک سیارات جدید مهاجرت کند. در اینجا ، همه چیز باید بازسازی شود ، به خصوص برای Vash the Stampede ، محرک ریز با شهرت گوگرد – و او نمی تواند بازی کند زیرا فراموشی.

  نتفلیکس سرانجام این انیمه استادانه و سخاوتمندانه را در منابع فیلمبرداری به اشتراک می گذارد ، وینچستر 73 داشتن بی رحم, عبور از سوار کم رنگ وت حداکثر. مانند کابوی Bebop, این اثر با جهت هنری و موسیقی متن فیلم خود می درخشد ، قهرمان آن به عنوان کاریزماتیک ، دومین چاقو فراموش نشدنی آن … در حالی که پیام خورشیدی امید را به ما ارائه می دهد. مضاعف خورشیدی حتی منصفانه تر خواهد بود.

  جنگ ستارگان: چشم انداز

  اولین پخش: 2021 | قسمت ها: 9
  از کجا به آن نگاه کنیم: دیزنی پلاس

  جنگ ستارگان: چشم انداز یک گلچین انیمیشن جدید است که توسط Lucasfilm تولید می شود و به طور انحصاری در دیزنی پلاس پخش می شود. با همکاری استودیوهای مشهور انیمیشن ژاپنی ، تعداد زیادی از داستانهای خودمختار را بر اساس لور ارائه می دهد جنگ ستارگان, اما تحمیل اساطیر خودشان. هر قسمت از نظر هنری از هر فیلم یا سریال متمایز است جنگ ستارگان شناخته شده ، که به وضوح به جذابیت آنها کمک می کند. گفته می شود ، برخی از آثار جنگ ستارگان می توانند در داستانهای گفته شده در اینجا استفاده شوند ، بنابراین یک توپ جدید یا یک وقایع موازی ایجاد می کنند. به عنوان مثال ، شخصیت رونین ، که در قسمت آزمایشی ظاهر شد (دوگانه) در ماه اکتبر در رمانی با عنوان باز می گردد چشم انداز جنگ ستارگان: رونین, نوشته شده توسط Emma Mieko Candon.

  ما به خصوص قدردانی کردیم دوگانه (قسمت 1) و نهمین جدی (قسمت 5). اولین پیوند مستقیم با الهام اصلی حماسه جورج لوکاس ، یعنی قلعه عنکبوت, فیلم سامورایی (Jidaï-Geki) ساخته شده در سال 1957 توسط Akira Kurosawa. دومین ما را با سبک هنری و تسلط خود که توسط یک استاد انیمیشن ژاپنی انجام شده بود ، خیره کرد: Kenji Kamiyama (Ghost in the Shell: به تنهایی پیچیده است, 009 پاسخ: سایبورگ).

  لوکاسفیلم این سریال را مانند “توصیف می کندماسه نهایی بین انیمه و اپرا فضایی“”. تمام استودیوهای مسئول تحقق آن در تولید انیمه های محبوب به عنوان تخصص دارند کشتن, آکادمی جادوگر کوچک, گل یا شیطان. بنابراین اصطلاح انیمه در اینجا به طور قطعی مناسب است.

  جانوران

  اولین پخش: 2019 | قسمت ها: 24
  از کجا به آن نگاه کنیم: نوتفلیکس

  هوای دروغین وجود دارد زوتوپی اینجا. جانوران ما را در دنیای گوشتخوار و گیاهخوار غوطه ور می کند. یک قتل آرامش محیط را مختل می کند و به شکارچیان سابق شک می کند. گرگ و خرگوش تحقیقات را انجام می دهند. شباهت به فیلم انیمیشن دیزنی هدف آشکار است ، به جز این جانوران هدف مخاطبان بالغ تر است. با یک موضوع و صحنه هایی که می تواند حساس ترین ذهن را به خود جلب کند.

  حتی اگر این به معنای جستجوی دوقلو در باشد جانوران, ما می توانیم سری کتاب های طنز را ذکر کنیم داستان, یا اقتباس بازی ویدیویی آن گرگ در میان ما. داستان دیگری از یک گرگ بزرگ Mechand.

  یوری. روی یخ

  اولین پخش: 2016 | قسمت ها: 12
  از کجا به آن نگاه کنیم: گودال

  سریال انیمیشن – ژاپنیماسیون بیشتر – با نمایندگی همجنسگرایی روی صفحه ، رابطه پیچیده ای دارند. نامرئی یا کاریکاتور ، شخصیت های همجنسگرا یا لزبین در انیمه لژیون نیستند. این وضعیت ما را وادار می کند تا در نظر بگیریم یوری . روی یخ به عنوان یک برنامه با احتیاط انقلابی ، با دید بالغ تر از جنسیت و ژانر. یوری ، یک اسکیت باز هنری حرفه ای ، پس از یک شکست قریب به اتفاق ، باتری های خود را در زادگاهش شارژ می کند. شکوه باستانی روسی ، اتفاقاً بت او ، برای آموزش آن و یافتن مسیر تریبون ها پیشنهاد می کند.

  این سریال قبل از از بین بردن آهسته آنها ، هر شخصیت به نظر می رسد که هر شخصیت از نظر تماشاگر پیچیده تر می شود. اما این نمایش بالاتر از همه یک انیمه ورزشی است ، به زیبایی رقص و برخورد با رقابت به عنوان یک خروجی برای آشکار کردن نقص های آن به اندازه نیروهای پنهان خود. جایزه: موضوع افتتاحیه کاملاً عالی است ، که همیشه خوشایند است.

  جعبه مگالو

  اولین پخش: 2018 | قسمت ها: 13
  از کجا به آن نگاه کنیم: Amazon Prime Video ، Netflix ، Wakanim ، Crunchyroll ، شبکه دیجیتال انیمه ، تلویزیون پلوتون

  برای هر دو تازه کار ژانر و برای طرفداران Shonen دهه 70 ایجاد شده است, جعبه مگالو ادای احترام به یکی از زیباترین کلاسیک های این ادبیات: Ashita no Joe. ما در اینجا همان دنیای ساختگی را به عنوان بزرگتر خود در آینده مرور می کنیم … کمتر دوستانه. بوکس به یک ورزش محبوب تبدیل شده است اما مشت ها دیگر کافی نیستند. مبارزان اکنون برای افزایش ظرفیت های حمله خود و همچنین دفاع اسکلت اسکلت دارند. مانند جو قبل از او ، سگ ناخواسته جوان سعی می کند با ثبت نام در یک مسابقات نخبه ، از بدبختی زاغه خود فرار کند.

  دلایلی که به خودمان اجازه می دهیم توسط او اغوا شوند جعبه مگالو بسیاری وجود دارد: یک طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل ، موسیقی متن فیلم التقاطی ، یادداشت های نهایی تحریک آمیز ، شخصیت ها و یک جهان دوست داشتنی. و تقلید ناشی از مسابقات وحشیانه و ناامید کننده.

  توجه داشته باشید که یک ماجراجویی جدید, MEGALO BOX NOMAD, از آوریل 2021 در Wakanim در دسترس است. به 13 قسمت دیگر اجازه دهید.

  نت مرگ

  اولین پخش: 2006 | قسمت ها: 37
  از کجا به آن نگاه کنیم: شبکه دیجیتال انیمه

  Light Yagami ، یک دانش آموز دبیرستانی ایده آل ، یک دفترچه را کشف می کند که می تواند هر فردی را به سادگی با نوشتن نام خود بکشد. بنابراین او به یک تلاش بی پایان شروع می کند – بزرگترین جنایتکاران روی کره زمین را از بین می برد تا به طور قطعی این جنایت را ریشه کن کند. در حالی که افسانه “قاتل قاتلان” رشد می کند ، ل ، یک کارآگاه عجیب و غریب ، به دنبال پایین آمدن هوشیاری جدید است. یک بازی جذاب از چت و ماوس وجود دارد ، که در آن نور و ترفندهایی را برای کشف هویت مربوطه آنها چند برابر می کند.

  طبقه بندی شده در ژانر فوق العاده, نت مرگ مهمتر از همه یک تریلر برجسته است. قوانین پیچیده نوت بوک مرگ به آرامی آشکار می شود و باعث می شود ما در وسایل ماشین های نوری قرار بگیریم. و روشی ظریف که در آن نور را فشار می دهد برای اشتباهات همیشه لذت بخش است. فصل دوم متأسفانه با کیفیت از دست می رود ، اما 25 قسمت اول با دست استاد ساخته شده اند.

  Mob Psycho 100

  اولین پخش: 2016 | قسمت ها: 25
  از کجا به آن نگاه کنیم: گودال

  Mob Psycho 100 به سادگی بهترین سریال اکشن پنج سال گذشته است ، به لطف انیمیشن غیرقابل مقایسه استودیوی Bones. اوباش یک دانشجوی کالج است که دارای قدرت روانی باورنکردنی است ، که می تواند درهای زیادی را برای او باز کند. اما قهرمان ما ترجیح می دهد بدون این کمک ماوراء طبیعی در زندگی به جلو حرکت کند ، او می تواند – در میان دیگران – به حمایت مربی خود ریگن ، وثیقه طنز نمایش حساب کند. اوباش هنوز هم باید از تمام پتانسیل های خود برای مبارزه با همنوعان خود ، اسپانرها ، در نبردهای ذهنی کاملاً ذهن استفاده کند.

  این سریال موفق می شود با هر قسمت جدید ، هم در بازتاب و هم در سبک گرافیکی بسیار موفق ، ما را غافلگیر کند. خالق آن در دست گرفت یک مرد مشت, این بدان معناست که اگر حاشیه پیشرفت او می خواهد خیره کننده باشد.

  نئون پیدایش انجیلیون

  اولین پخش: 1995 | قسمت ها: 26
  از کجا به آن نگاه کنیم: نوتفلیکس

  بشارت یک بنای تاریخی واقعی از ژاپن است. و بدون شک فرهنگ ژاپنی گسترده تر. اگر تاکنون این پرونده را خوانده اید و بنابراین ، انیمه جنس شما را به بالاترین نقطه علاقه دارد ، نمی توانید از دست بدهید. حتی اگر هیچ دلیلی به داستان هایی از جمله روبات های غول پیکر ندارید و حتی اگر شخصیت اصلی شما را بیش از حد حک کند. برای ارائه دومی در چند کلمه: شینجی ایکاری ، یک نوجوان افسرده که برای مدیریت هورمونهای خود ، روابط خود با پدرش و حمایت از همه بشریت تلاش می کند.

  این سریال مخاطبان اصلی خود را با یک پایان بسیار باز و فلسفی ناامید کرده است. با این حال ، از قسمت اول تا آخر, بشارت داستانی است که با قوام آن می درخشد و در نهایت حل تمام اسرار مطرح شده در طول راه است. این یک کار متراکم است که تاکنون الهام بخش دنیای بازی های ویدیویی ، انیمه یا سینما است. مشاهده یا مرور کنید بشارت, این است که با شادی با هر مرجع یافت شده و احساس پر بودن در هنگام آمدن عمومی ، پرش کنید.

  جایزه برای طرفداران هاردکور: کل حق رای دادن بازسازی اوانجلیون, در سال 2013 آغاز شد و از چهار فیلم انیمیشن در حال بازسازی قاب اصلی تشکیل شده است ، در حال حاضر در Amazon Prime Video موجود است. با یک پایان کاملاً منحصر به فرد به کلید.

  آکادمی قهرمان من

  اولین پخش: 2016 | قسمت ها: 113+ (در حال انجام)
  از کجا به آن نگاه کنیم: Netflix ، Crunchyroll

  هنوز تولید می شود, آکادمی قهرمان من نسخه متحرک از مردان ایکس. به جز اینکه او از اصل مخالف حق رای دادن معروف مارول شروع می کند. در اینجا ، همه انسانها با قدرت متولد می شوند. فقط تعداد معدودی از آن عاری هستند و باید بدون آن زندگی کنند. این سریال یکی از آنها را دنبال می کند ، Izuku Midoriya ، به خوبی مصمم است که یک ابرقهرمان شود و در کنار بت خود بجنگد: همه ممکن است.

  با تشکر از بازیگران خنده دار و سرعت پایدار ، Academia Hero My Conderation نامزد انتخاب برای تماشای پرشور است. از اخلاص بی عیب و نقص ، انیمیشن بدون اینکه وارد مجله MCU یا نسخه کفرآمیز شود ، ژانر ابرقهرمانی را مجدداً مورد بازبینی قرار می دهد پسر ها. قهرمانان همه در ظرافت که آماده نیستند تا کیپ های خود را در کمد قرار دهند.

  Neverland وعده داده شده

  اولین پخش: 2019 | قسمت ها: 23 (در حال انجام)
  از کجا به آن نگاه کنیم: Wakanim ، Crunchyroll

  توصیف آن دشوار است Neverland وعده داده شده بدون آشکار کردن حداقل یکی از پیچ و تاب های تکان دهنده بسیار زیاد. هر قسمت با ترک شما در حالت Hyperventilation و نیاز فوری به دیدن فصل بعدی به پایان می رسد. یتیم خانه ای که به عنوان نقطه شروع این سریال خدمت می کند در تصویر آن است: آرامش بخش و بت پرستی در ابتدا ، داستان را در یک کابوس که از آن بیدار نمی شوید ، بدون اینکه از خواب بیدار نشوید. البته ، ما از تشدید فرار نمی کنیم و گالری شخصیت ها حاوی سهم آن از عکس ها است ، اما تحقق آنقدر شدید است که به نظر می رسد زخمی شدن غیرممکن است.

  شما به سرعت در Emma ، Ray و Norman ، سه کودک لمس کننده به دیوارهای Grace Field House و هیولاهای موجود در آنها طعمه خواهید کرد. و یاد خواهید گرفت که از “مادر” محتاط باشید ، این مربوط به سلامت روان شماست.

  مشعل

  اولین پخش: 2005 | قسمت ها: 46
  از کجا به آن نگاه کنیم: گودال

  برای کسانی که به ندرت وقت دارند یک فصل کامل را دنبال کنند و ترجیح می دهند روی چند قسمت تمرکز کنند, مشعل یک انیمه کامل است. این سریال تعمق و زیست محیطی چندین داستان در اطراف فرهنگ عامه ژاپنی به ارمغان می آورد. Mushi ، موجودات ماوراء الطبیعه ، در طول این داستان های کوتاه به عنوان راهنما خدمت می کنیم (آنها هرگز از 20 دقیقه تجاوز نمی کنند).

  برای پیروزی انتظار هیچ دعوا یا مسابقه ای ندارید, مشعل این فقط از جلسات بین انسان و طبیعت ، مناظر نفس گیر و موسیقی متن فیلم ساخته شده است که با کمال مرز است (جو هیسیشی حسادت خواهد کرد). 46 مقصد شبیه رویایی برای کشف یکی پس از دیگری یا بعد از انتخاب شدید. شما انتخاب دارید.

  شکارچی در شکارچی

  اولین پخش: 2011 | قسمت ها: 148
  از کجا به آن نگاه کنیم: Netflix ، Amazon Prime Video ، Network Digital Anime

  هرگز مناسب برای یک مانگا محبوب آسان نیست ، به خصوص وقتی صحبت از یکی از شونن مورد قدردانی در تمام دوران می شود. با این حال انیمه شکارچی در شکارچی خیلی بد نشو. زمین شروع متعارف ترین است: گون جوان ، 12 ساله ، آرزو می کند به شکارچیان بپیوندد ، کاست قهرمانانی که پدرش زمانی به آن تعلق داشت. اما برای این کار ، گون باید در تمام تست های مورد نیاز موفق شود. استقامت ، اطلاعات و مبارزه ، در پایان یک نامزد در ده هزار نفر شایسته پایان دادن به شکارچی و سفر به جهان به همین ترتیب است.

  بی تکلف نیست یا تمایل به انقلابی در ژانر, شکارچی در شکارچی یک سری اکشن خنده دار با درجه بالایی از همدلی برای شخصیت هایش است. برخلاف همراهانش (فاخته ناروتو وت توپ اژدها) ، هیچ مشکلی برای تعیین اینکه شکارچی از دیگری قوی تر است وجود ندارد. زیبایی ماجراجویی و توجه به توسعه هر شکارچی باعث شد تا از صد قسمت تولید شده برای تبدیل شدن به یک افسانه ای فراتر رود.

  قلعه

  اولین پخش: 2017 | قسمت ها: 32 (در حال انجام)
  از کجا به آن نگاه کنیم: نوتفلیکس

  وقتی غربی بازی ویدیویی را ملاقات می کند ، ما لزوماً حق داریم به نتیجه شک کنیم. اما بیایید با آن روبرو شویم ، اکنون سه فصل است که قلعه ناامید نمی شود. این سریال با ترکیب صحنه های جنگی به طرز ماهرانه ای رقص ، نژادها با تعلیق غیرقابل تحمل ، فتنه دادگاه به علاوه چند پرشور که مانع از خواب شما می شود ، این سریال موفق شده است خود را از دو بازی کونامی که از آن الهام گرفته است آزاد کند.

  درست مثل نت مرگ, قلعه از رابطه مبهم بین دو آنتاگونیست خود تغذیه می کند: شکارچی خون آشام Trevor Belmont و پسر نیمه انسانی Dracula ، Alucard. و سپس دستاوردی که همیشه در تشدید است – بدون اینکه در راه گم شود. روحهای حساس ، با این حال ممتنع هستند.

  گل

  اولین پخش: 2000 | قسمت ها: 12
  از کجا به آن نگاه کنیم: گودال

  روش های مختلفی برای مقابله با داستان های انتقال به بزرگسالی وجود دارد. شما می توانید احساسات متضاد نوجوانان و روابط آنها را به روشی واقع بینانه کشف کنید. شما همچنین می توانید شخصیت اصلی خود را به معنای واقعی کلمه شاخ بر روی سر خود بسازید زیرا او هیجان زده است. همه چیز در مورد تفسیرها است !

  وت گل (همچنین به نام فالی یا احمقانه) کمبودی وجود ندارد. این سریال آنقدر از نمادگرایی سورئالیستی سنگین است که در نگاه اول ، پیروی از چارچوب اولیه آن غیرممکن است. مغز ما با افزودن صحنه های عجیب و غریب و شن و ماسه ای از سه قسمت اول ، خود را راضی می کند. و بعد رونق ، نور بود. در قسمت چهارم ، می فهمیم که همه چیز معنایی دارد. بلوغ نوتای نوتا ، شخصیت اصلی ، ورود بدن دیوانه / راکر هاروکو و اعلام یک تهدید قریب الوقوع از آسمان (و یک آهن غول پیکر) … همه چیز مرتبط است. FLCL وحشی ، قریب به اتفاق ، گیج کننده ، غمگین و اخلاقی ، باعث می شود که تمام مراحل گذشته یا در حال پیشرفت را طی کنیم. جایزه: Crunchyroll فصل 2 را کمی ممنوع اما قابل توجه اضافه می کند.

  خبرنامه TechRadar

  آیا روزانه آخرین اخبار ، بررسی ها ، نظرات ، تحلیل ها ، پیشنهادات و حتی بیشتر از دنیای فناوری را دریافت می کنید.

  با ارسال اطلاعات خود ، شرایط عمومی و خط مشی رازداری را می پذیرید ، در حالی که گواهی 16 سال یا بیشتر است.