8 برنامه که در سال 2023 پول وام می دهند ، برنامه ای که به آنها وام می دهد: 8 بهترین توصیه ما

برنامه ای که وام می دهد: راهنما

برخی از برنامه ها می توانند به شما وام بدهند اما حداکثر مبالغ ممکن است تمام نیازها را برآورده نکند. به طور کلی ، پرداخت فاکتور به عنوان مکانیک با به دست آوردن تنها 100 یورو یا اینکه بتوانیم یک میز اتاق غذاخوری جدید بخریم ، وقتی که ما بیش از حد خراب شده ایم. در انتخاب یک برنامه بنابراین می توان با توجه به چندین معیار ، از جمله مبلغی که می توان به دست آورد ، انجام داد.

برنامه ای که وام می دهد: 8 برتر ما

برنامه ای که پول را به شما بدهد بله واقعاً وجود دارد ، که برای پرداخت مسابقه به مبلغ کمی نیاز دارید یا می خواهید وام مهم تری برای خرید یک کامپیوتر جدید برای شما تهیه کنید ، اکنون با این برنامه ها امکان پذیر است. بعضی اوقات در زندگی اتفاق می افتد که شما وقایع پیش بینی نشده ای دارید: خودرویی که دیگر شروع نمی شود ، یک لیوان آب روی رایانه خود می افتد یا به سادگی یک قبض برق بالاتر. برای اینکه خود را در باز و پرداخت هزینه ها و علایق بیش از حد پرداخت نکنید ، من یک لیست درخواست را در اینجا به شما ارائه می دهم که در صورت نیاز پول به شما وام می دهد.

مهمترین مزیت این برنامه های وام گرفتن این است که هزینه ها و نرخ بهره بسیار کم است که بازپرداخت ها را تا حد زیادی تسهیل می کند. این برنامه ها 100 ٪ ایمن و 100 ٪ شفاف در مورد هزینه های مرتبط با وام است به طوری که شما همیشه از مصرف خود آگاه هستید. هدف از این برنامه ها کمک به شما به جای پاره کردن هزینه های غیر ضروری است. اینجا 8 برتر ما است.

برای ادامه بیشتر ، می توانید با انتخاب برنامه هایی که درآمد کسب می کنند نیز مشورت کنید

1. سر و صدا

شما بلافاصله به 100 یورو احتیاج دارید ? Bling آنها را به شما قرض می دهد. مطمئناً می توانید کمتر بپرسید اما اگر لازم است بلافاصله مبلغ پول حداکثر 100 یورو را در حالی که منتظر پرداخت بعدی خود هستید فرض کنید ، Bling برنامه ای است که به شما پول وام می دهد. در کمتر از 3 دقیقه یک حساب کاربری ایجاد کنید و اطلاعات خود را وارد کنید: حقوق ، اجاره ، تعداد وابستگان. بسته به مشخصات Bling شما می تواند از طریق انتقال فوری 25 تا 100 یورو به شما قرض دهد که می توانید ظرف 62 روز پس از وام گرفتن بازپرداخت کنید.

در صورت غیر منتظره ، برای جلوگیری از اضافه برداشت یا اینکه به سادگی شما را خوشحال کنید ، از Bling بخواهید که به شما وام بدهد. تقاضا در کمتر از دو دقیقه تأیید می شود تا از شما یک پول فوق العاده سریع استفاده کند.

برنامه ای که وام می دهد

علاوه بر این ، اگر زمان بیشتری را که انتظار می رود وام خود را بازپرداخت کنید ، Bling انعطاف پذیر است و 31 روز دیگر را برای بازپرداخت آنچه شما باید بازپرداخت کنید. و با داشتن سیستم رمزگذاری پیشرفته خود اطمینان خواهد یافت که هیچ یک از داده های شخصی شما فروخته نشده یا به سرقت نمی رود.

 • 100 € بلافاصله
 • انعطاف پذیری در بازپرداخت
 • 8 ٪ علاقه اگر اولین بازپرداخت را از دست دادید

توجه: 4.8/5

2. باله

مبالغ قابل توجهی را برای خرید مهمتر وام بگیرید همان چیزی است که Finfrog با خدمات وام خود ارائه می دهد. از 150 € تا 600 € ، در دو دقیقه پس از ثبت نام در دو دقیقه اقدام کنید و به خودتان اجازه دهید در برنامه راهنمایی شوید تا در صورت اعتبار درخواست شما توسط خدمات FinFrog ، پول خود را بازیابی کنید. پس از پذیرش همه چیز ، بلافاصله وجوه را در حساب بانکی خود دریافت می کنید تا آنها را خرج کنید ! FinFrog بهترین نرخ بهره بازار را ارائه می دهد و در بازپرداخت و وام پول 100 ٪ شفاف است: شما هنوز هم از آنچه نیاز دارید یا آنچه می توانید وام بگیرید آگاه هستید ، همه در امنیت کامل.

استفاده از finfrog ارزان تر از کشف یا وام گرفتن در یک بانک است و Finfrog بهترین نرخ را برای تسکین کیف پول شما به شما اطمینان می دهد. برای همه ، هرچه درآمد شما باشد ، Finfrog به شما امکان می دهد با سرعت خود با سرعت خود بازپرداخت کنید تا وام خود را از 3 تا 10 ماه بازپرداخت کنید.

 • مبالغ زیاد به سرعت
 • بازپرداخت وام با سرعت شخصی شما
 • درگیری با برخی از بانکها که اجازه نمی دهند

توجه: 4.5/5

3. تقویت من

انتهای ماه گاهی اوقات می تواند دشوار باشد و علاوه بر این ، هزینه های بانکی در مورد اضافه برداشت شما نیز اضافه می شود. اگر برای به پایان رساندن ماه و به پایان نرسید ، من به یک تقویت نیاز دارید و به پایان نرسید ، من برنامه ای را که وام می دهد “تقویت من” را توصیه می کنم. شرکت فرانسوی که می خواهد به افراد نیازمند کمک کند ، افزایش من پیشنهاد می کند بسته به نیازهای مالی شما بین 100 تا 3000 یورو به شما قرض دهد. سیستم درخواست وام فوق العاده سریع است و پیشنهاد می کند ظرف 10 دقیقه پس از ثبت نام شما را به شما منتقل کند ، فقط باید دنده و کارت هویت خود را داشته باشید تا ثابت کنید که این شما هستید که درخواست وام را انجام می دهید. پس از تأیید درخواست ، اگر گزینه انتقال مستقیم (هزینه های اعمال شده) یا انتقال سنتی 48 ساله را انتخاب کنید ، در لحظه پول دریافت خواهید کرد.

برنامه ای که وام می دهد

قابل اعتماد و سریع ، این سرویس ارائه شده توسط تقویت من است. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید چندین وام را همزمان (در صورت تأیید) در مواردی که به طور جدی نیاز دارید ، داشته باشید. اگر برای خرید به کمک نیاز دارید یا با استفاده از کشف خود به پایان نرسید ، تقویت من برنامه مناسب برای شما است.

 • هزینه های نسبتاً کم
 • بازپرداخت در 4 پرداخت ماهانه برای انعطاف پذیری بیشتر
 • برنامه با اشکال کنار گذاشته شده است

توجه: 4.6/5

4. لیدیا

لیدیا بیش از یک برنامه ساده که پول می دهد ، به دلیل ایجاد برنامه ای که حساب بانکی شما را مدیریت می کند ، معیار در دنیای بانک است. بسیار ساده برای استفاده ، لیدیا به شما امکان می دهد نقل و انتقالات صریح یا خودکار را از حساب خانواده خود انجام دهید ، و همچنین برای ایجاد یک مجموعه پول برای رویدادهای خانوادگی خود ایجاد کنید. اما ما در اینجا نیستیم تا در مورد مدیریت حساب بانکی وی ، لیدیا علاوه بر تمام خدمات خود صحبت کنیم ، همچنین پیشنهاد می دهد وام های کوچکی را به شما بدهد که می تواند تا 500 یورو باشد. مانند سایر برنامه های کاربردی ، دنده و هویت خود را بگیرید و پس از دریافت مستقیم درخواست ، پول در حساب بانکی خود دریافت کنید یا از برنامه Lydia برای مدیریت وام و حساب خود استفاده کنید ، یک درخواست برای تمام نیازهای شما.

 • وام بانکی در یک لحظه
 • تمام حساب های خود را در یک برنامه واحد مدیریت کنید
 • بیش از 500 یورو وام نمی دهد

توجه: 4.6/5

بقیه لیست شامل برنامه هایی است که هنوز در فرانسه در دسترس نیست اما باید در طول سال باشد. اگر در فرانسه نیستید ، شانس خوبی وجود دارد که هنوز هم می توانید از آنها استفاده کنید. به همین ترتیب اگر در خارج از کشور هستید و برای مقابله با یک غیر منتظره به وام سریع پول نیاز دارید ، این برنامه ها می توانند شما را نجات دهند.

همچنین بخوانید: 8 برنامه برتر لیست مسابقه ما برای مدیریت بهتر بودجه آن

5. خواننده

Eearnin یک شرکت آمریکایی است که در صورت نیاز به کمک به پایان ماه ، می تواند در پرداخت بعدی خود پیش برود. بدون علاقه و با هزینه های بسیار پایین ، Earnin فقط پولی را که می خواهید کار کنید به شما پیشرفت می کند: با ثبت ساعت کاری خود در برنامه ، Earnin دقیقاً می داند که شما برنده می شوید و مبلغ مساوی را به شما پیشنهاد می دهد. این یک سیستم وام بیشتر از وام است. عملی اگر قبل از پرداخت خود نیاز به خرید چیزی دارید یا نمی خواهید هزینه های بانکی را برای کشف قبل از دریافت حقوق خود پرداخت کنید.

علاوه بر این ، با افزودن Earnin به حساب بانکی خود ، درخواست مستقیماً در روز پرداخت شما پول می گیرد تا زندگی شما را پیچیده نکند. سرویس مصرف کننده Earnin 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته در اختیار شماست ، اگر سوالی دارید از تماس و پرسیدن دریغ نکنید ، آنها به شما پاسخ می دهند تا درخواست شما را از قبل تسهیل کرده و سریعتر به پول خود دسترسی پیدا کنید.

خواننده

 • پول بیش از وام پیشینه
 • هزینه ها به طرز مسخره کم است
 • 0 علاقه
 • بیشتر از آنچه کسب می کنید وام نمی دهد

توجه: 4.7/5

6. دره

دیو خرس کوچکی است که به شما کمک می کند تا بودجه خود را بهتر مدیریت کنید و همچنین در صورت نیاز به شما وام می دهید. با نصب برنامه ، امکان اضافه کردن حساب بانکی خود را دارید و این گزینه را به شما می دهد تا چند روز قبل از دریافت آن ، پول خود را برای پرداخت هزینه خود به شما بدهد ! و همه بدون هزینه و بهره. همچنین می توانید برای وام 250 یورو به صورت رایگان که بلافاصله برای خرج کردن آن در صورت وقایع پیش بینی نشده ، کمک عملی لعنتی برای دانه های روزانه اقدام کنید. به 10 میلیون نفر که به Dave The Little Bear اعتماد کرده اند بپیوندید و شما همچنین بودجه خود را بهتر مدیریت می کنید و زودتر پرداخت می کنید تا هزینه های خود را بهتر کنترل کنید.

دیو 100 ٪ ایمن و 100 ٪ شفاف در تمام هزینه هایی که می تواند به درخواست های شما اضافه شود ، شما فقط هزینه آنچه را که تأیید کرده اید پرداخت می کنید ، مانند این ، هیچ هزینه ای غیر ضروری یا افزودن هزینه ها پس از درخواست انجام می شود.

 • به مدیریت حقوق خود کمک کنید
 • 0 هزینه
 • درخواست وام فوق العاده سریع
 • هنوز در فرانسه موجود نیست

توجه: 4.8/5

7. بریجیت

هیچ چیز بدتر از دیدن حساب بانکی شما نیست و تمام هزینه هایی را که اضافه شده است مشاهده می کنید زیرا شما کشف نشده اید یا وام مصرف کننده ایجاد کرده اید. اگر به محض وام گرفتن پول از پرداخت هزینه های غیر ضروری خسته شده اید ، برنامه Brigit برای شما وجود دارد. بدون هزینه های غیر ضروری یا علاقه زیاد ، وام گرفتن پول هرگز آسان و ساکت نبوده است. Brigit خود را افتخار می کند که فقط 60 ثانیه پس از درخواست وام به شما وام می دهد و شما را به یک انتقال فوری به حساب بانکی خود تبدیل می کند. انتظار بیشتر ، استرس بیشتر ، بدون تعجب در هنگام پول ، آنچه را که باید بپردازید پرداخت کنید. همانطور که با دیو ، اجازه دهید Brigit به حساب بانکی خود دسترسی پیدا کند تا بتواند چند روز قبل از پرداخت هزینه شما برای شما پیش رود ، که به شما امکان می دهد بودجه بهتری داشته باشید و در مقابل غیر منتظره زندگی گرفتار نشوید.

برنامه نقره ای Brigit

Brigit هر روز توسط میلیون ها آمریکایی برای مدیریت بهتر نقره خود استفاده می شود ، برنامه همه کاره است که به شما امکان می دهد دیگر هزینه های غیر ضروری را خرج نکنید و با درخواست “اکسپرس” آن ، 250 یورو بدون سؤال مستقیم در حساب خود وام بگیرید !

 • 250 یورو فوری بدون نیاز به تأیید
 • علاقه تازه و واقعاً کم
 • برای ثبت نام به یک شماره آمریکایی نیاز دارید

توجه: 4.8/5

8. صدا کردن

اگر به دنبال برنامه ای هستید که پول وام می دهد تا دیگر هزینه اضافه برداشت بانکی را بپردازید ، به نظر نرسید ، Chime را بارگیری کنید. Chime یک برنامه کاربردی است که به پول وام می دهد ، اما همچنین یک سرویس حفاظت از اضافه برداشت را ارائه می دهد که فقط شما را کشف می کند ، شما به طور خودکار مبلغ پول (حداکثر 200 یورو) را به حساب خود تبدیل می کنید تا همیشه در سبز باشید.

شما هزینه این سرویس را پرداخت نمی کنید اما اگر از کیفیت خدمات ارائه شده قدردانی می کنید می توانید “نکته” را ترک کنید. Chime فقط از شما می خواهد که 200 یورو در حساب بانکی خود داشته باشید تا بتوانید با آنها حساب کنید ، پس از اتمام تمام مقالات و اثبات هویت خود ، بگذارید از همه چیز مراقبت کند ، هیچ چیز بهتر برای آرامش خاطر. البته اگر بلافاصله به پول احتیاج دارید ، می توانید برای وام فوری نیز درخواست کنید ، هیچ چیز ساده تر نیست ، چم از همه چیز مراقبت می کند ، فقط درخواست کنید و پولی را که به حساب خود به حساب خود منتقل می شود.

 • حفاظت از حفاظت از صدای دیگر کشف نشد
 • انتقال فوری
 • به یک حساب بانکی آمریکایی یا انگلیسی نیاز دارد

توجه: 4.9/5

در صورت نیاز ، برنامه ای را که وام می دهد بارگیری نکنید و دیگر هزینه های گزاف بانکها را هنگام کشف پرداخت نکنید. این که آیا شما می خواهید ماه را بی سر و صدا به پایان برسانید بدون اینکه نگران پول باشید یا می خواهید آیفون جدید را ترک کنید ، یک وام کوتاه مدت برای داشتن نرخ بهره و هزینه های بسیار پایین بگیرید. بنابراین دیگر صبر نکنید و درخواست خود را با یکی از برنامه های موجود در لیست انجام دهید !

برنامه ای که وام می دهد: راهنما

زندگی از نیازها ساخته شده است. این که آیا این یک رایانه است که تجزیه می شود ، نژادهایی که ما در تلاش برای انجام آن هستیم ، به دلیل منابع ضعیف ، یک لایحه انرژی بالاتر از آنچه انتظار داشتیم پس از حرکت در آن انتظار داشته باشیم: به راحتی می توان خودمان را کشف کرد که به محض اینکه کسی نتواند پول را منتقل کند برخی از محصولات پس انداز.

اعتبار شبیه سازی immo

کشف در سطح بانک شما نیاز به هزینه دارد (Agios) و می تواند مضر باشد وقتی یک بانکدار هنگام درخواست وام یا اعتبار مصرف کننده ، تاریخچه را بررسی می کند تا این اتفاق نیفتد ، بهتر است گزینه های دیگر را پیدا کنید. به لطف آنها امکان دستیابی به پول وجود دارد. پرداخت تعمیرات یک ماشین برای رفتن به محل کار یا کارفرمایان بوم در هنگام ادغام یا مرحله ادغام حرفه ای دوباره امکان پذیر می شود.

هیچ چیز برای ترس از نظر هزینه های درخواست شده یا نرخ بهره ای که لزوماً انتظار داریم بسیار بالا پیدا کنیم ؛ که با این نوع کاربرد می تواند با بازپرداخت تداخل داشته باشد. از آنجا که بازپرداخت باید نسبتاً سریع باشد ، نرخ ها پایین است ، زیرا اشخاص خطرات کمتری نسبت به وام های طولانی دارند. ماهیت و میزان هزینه ها نیز به صورت شفاف پیش بینی می شود تا مصرف کننده بخواهد به محض نیاز به نیاز از آنها استفاده کند.

100 ٪ ایمن برای انتقال وجوه ، آنها راه حل ایده آل هستند وقتی به مبالغ اندک به طور دقیق یا کم و بیش منظم نیاز دارید. با این حال ، در حالی که بازار گسترش می یابد ، شما باید بازیکنان مناسب را پیدا کنید که از انتخاب خود پشیمان نشوند. ما در اینجا لیست کرده ایم 8 بهترین برنامه برای اینکه بتوانید وام بگیرید. توضیحات ، نقاط قوت بلکه نقص های کوچک. ما هر یک از آنها را در یک غربال گذاشته ایم تا بتوانید یکی را انتخاب کنید که به نظر می رسد بیشترین مطابقت را با آنچه از این نوع خدمات انتظار دارید مطابقت داشته باشد.

1. لیدیا

سایت لیدیا

مطمئناً یکی از بهترین برنامه های شناخته شده (حداقل نام) توسط فرانسوی ها که به پول احتیاج دارند اما نه تنها. بخش بانکی آن را در کانون توجه قرار داده است ، زیرا لیدیا نیز برنامه ای است که به مدیریت حساب بانکی خود به روشی ساده تر کمک می کند وقتی که شما یک رابطه پیچیده با پول دارید. بنابراین این برنامه کاربردی است که خدمات مالی مختلفی از جمله امکان آتش سوزی پول به عزیزان را از طریق حساب بانکی خود یا حتی ارائه می دهد جمع آوری بودجه برای رویدادها که به قلب شما نزدیک هستند (ارتباط یک خواهر کوچک ، تولد مادربزرگ شما و غیره …).

سرویس دیگری و توضیح حضور برنامه لیدیا در این بالا: واقعیت قدرت بنابراین به افراد پول وام دهید و این ، حداکثر 500 یورو. کافی است؛ همانطور که اغلب با این نوع خدمات ؛ از دنده و کارت هویت برای ایجاد یک حساب کاربری و قادر به درخواست پول. اگر درخواست تأیید شود ، پول خیلی سریع به حساب بانکی می رسد. البته ، با بارگیری برنامه ، ما به طور خودکار از خدمات مدیریت بودجه استفاده می کنیم. که برای مبلغی که این مسئله بازپرداخت است اعمال می شود.

چرا لیدیا را برای وام پول خود انتخاب کنید ?

 • لیدیا توسط بسیاری از موسسات بانکی استفاده می شود: مینی وام بنابراین می توان راحت تر اعطا کرد تا زمانی که ما پرداخت بدهی آن را نشان دهیم.
 • مبلغ وام به راحتی و مدیریت بازپرداخت و هزینه ها: همه اینها با یک برنامه واحد ، چه چیز دیگری ?

اشکال این برنامه

این برنامه چنان کاربردی و قابل اعتماد است که فقط می توان از آن پشیمان شد حداکثر مبلغ بیش از 500 یورو نیست. برنامه های دیگر ترسو کمتر هستند ، اما بیایید لذت خود را از دست ندهیم زیرا لیدیا واقعاً یک برنامه است که می داند چه زمانی نیاز به پول دارید.

2. باله

باله

برخی از برنامه ها می توانند به شما وام بدهند اما حداکثر مبالغ ممکن است تمام نیازها را برآورده نکند. به طور کلی ، پرداخت فاکتور به عنوان مکانیک با به دست آوردن تنها 100 یورو یا اینکه بتوانیم یک میز اتاق غذاخوری جدید بخریم ، وقتی که ما بیش از حد خراب شده ایم. در انتخاب یک برنامه بنابراین می توان با توجه به چندین معیار ، از جمله مبلغی که می توان به دست آورد ، انجام داد.

در مورد Finfrog ، اگر می توانید حداقل 150 یورو وام بگیرید, حداکثر مبلغ 600 یورو. وقتی نیاز فوری به نقدینگی دارید ، برای تسویه حساب فاکتور بد نیست. پس از ثبت نام در برنامه ، درخواست فقط چند دقیقه طول می کشد. خدمات Finfrog ؛ با توجه به اطلاعات درخواست شده برای تأیید پرداخت بدهی. مسئولیت اعتبارسنجی یا خیر را بر عهده دارند. در این صورت ، وجوه بلافاصله به حساب بانکی شما منتقل می شوند.

این برنامه به دلیل شفافیت از نظر بهره برداری ، هزینه های درخواست شده یا نرخ بهره کاربردی شناخته شده است. فرصتی برای تعجب بد با این برنامه نیست اگر به پول احتیاج دارید. در حالی که بسیاری از آنها مبتنی بر درآمد هستند که زمینه امکانات برخی از کاربران را محدود می کند ، این برنامه بازتر است و باعث می شود مبلغ درخواست شده برای مدت 3 تا 10 ماه بازپرداخت شود.

نقاط قوت Finfrog

 • دشوار نیست که بدانید که وام مینی لزوماً با سطح بالایی از منابع در ارتباط نیست.
 • بر خلاف برنامه هایی که از نظر حداکثر مبلغ وام خجالتی تر هستند ، FinFrog به شما امکان می دهد در چند دقیقه تا 600 یورو بدست آورید.
 • بیش از 10 ماه حداکثر بازپرداخت کنید : چه چیزی بودجه شما را بهینه مدیریت می کند.

آنچه ما در مورد Finfrog کمتر دوست داریم

برخی از بانکها همان چیزی را که این برنامه را باز می کنند ندارند و ممکن است درگیری هایی وجود داشته باشد که مؤسسات بانکی بر این باورند که تقاضا نمی تواند پاسخ مثبتی دریافت کند.

3. تقویت من

سایت Cul de Pouce

تورم و بنابراین بنابراین از دست دادن قدرت خرید ممکن است تأثیر وحشتناکی در مدیریت بودجه داشته باشد. پایان ماه قبل از پانزدهم می رسد. نتیجه: یک مرور کلی که غیرقابل توصیف و Agios است که بیشتر و مهمتر می شود. وقت آن است که با استفاده از مزایای برنامه وام پول “تقویت من” این مارپیچ را بشکنیم.

یک نام تحریک آمیز که خیلی خوب توضیح می دهد که چه کاری می تواند در سطح مالی شما انجام دهد. در حالی که برخی از برنامه ها از منشأ خارجی هستند, افزایش من 100 ٪ فرانسوی است. معیار انتخاب ، شاید ، چه کسی می داند ? اگر فقط به 100 یورو احتیاج دارید ، این خوب است زیرا این حداقل مبلغی است که می توانید به لطف این برنامه ادعا کنید. اما از نظر حداکثر مبلغ ، برای لحظه ای که بازیگرانی را که ما شروع به توصیف کرده ایم ، فراتر می رود ، زیرا می توان 3000 یورو به دست آورد.

ثبت نام شما ساخته شده و درخواست شما تأیید شده است ? این اول با تعداد اسناد درخواست شده تسهیل می شود. آ البته دنده به شما امکان می دهد پول را در حساب دریافت کنید. در مورد سند هویت ، این او است که به نمایندگان کار می کند که برای برنامه کار می کنند که شما در پشت درخواست پول هستید. ایده آل ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بین دو نقل و انتقالات ممکن انتخاب کنید. اگر درخواست شما خیلی فوری نیست ، انتقال سنتی را انتخاب کنید و حداکثر پول درخواست شده در حساب بانکی خود را در حداکثر 48 ساعت خواهید داشت.

اگر نیاز به پول فشار بیشتری داشته باشد ، انتقال می تواند فوری باشد ، اما باید انتظار داشته باشیم هزینه های اضافی را پرداخت کنیدS (که به طور کلی در بانک شما نیز اتفاق می افتد).

دارایی های تقویت من

 • در بخش برنامه ای که پول می دهد ، افزایش من از نظر هزینه در موقعیت عالی است
 • بازپرداخت در چهار بار ، این برای کنترل بهتر بودجه شما جالب است.
 • شما به طور همزمان به چندین وام کوچک نیاز دارید ? فقط پرداخت بدهی خود را ثابت کنید تا درخواست ها پذیرفته شوند ، به همین سادگی است.

نقاط سیاه این برنامه

تاسف آور است که کاربر با اشکالات معمولی روبرو است به محض اینکه او به برنامه می رود: یک چیز به راحتی کامل.

4. سر و صدا

محل تزئینات

منبرنامه Bling مبالغ زیادی را ارائه ندهید ، اما برای برخی از افراد ، دانستن اینکه می توانند حداکثر 100 یورو را بدست آورند ، برای خوشبختی آنها کافی خواهد بود ، اگر این همان چیزی است که آنها قبل از دریافت حقوق خود نیاز دارند. فقط چند دقیقه طول می کشد تا یک حساب کاربری ایجاد کنید و تمام اطلاعاتی را که برنامه باید بتواند امکان پذیر بودن درخواست را مشاهده کند (حقوق دریافتی ، دریافت می کنیم اجاره یا اعتبار برای بازپرداخت برای خانه, تعداد افراد دارای خانواده ای که در خانه زندگی می کنند).

حداقل مبلغی که از طریق این درخواست می توان وام گرفت 25 یورو و بنابراین حداکثر 100 یورو افزایش می یابد. پس از ایجاد حساب و ارسال درخواست ، طی دو دقیقه تأیید می شود. شما نمی توانید بلافاصله بازپرداخت کنید ? مشکلی برای Bling نیست که حداکثر 62 روز برای انجام آن به شما امکان می دهد.

با این حال ، حتی وقتی شما مشتاق بازپرداخت مبلغ وام هستید ، زندگی همیشه آسان نیست و یک غیر منتظره می تواند بیاید و یک دانه ماسه را در COG قرار دهد. نگران این برنامه انعطاف پذیر نیست که در این صورت زمان اضافی حداکثر 31 روز را برای پرداخت آنچه ما باید پرداخت کنیم. این تسهیلات اجازه می دهد نیازی به پرداخت agios نیست کشف در بانک.

مزایای بیلینگ

 • ما قدردانی می کنیم که می توانیم تا 100 یورو به راحتی و در چند دقیقه وام بگیریم
 • انعطاف پذیری لزوماً کیفیتی نیست که با موسسات وام همراه باشد. این برنامه ثابت می کند که این یک کلیت نیست.
 • ترس از اینکه داده های شخصی شما موضوع پرواز یا بهره برداری توسط اشخاص ثالث باشد ? با صدا غیرممکن است سیستم رمزگذاری کارآمد.

ناراحتی ها

انعطاف پذیری بله ، اما این عواقب دارد زیرا اگر بلافاصله نتوانید بازپرداخت کنید ، درخواست مسئولیت درخواست 8 ٪ علاقه است.….

5. خواننده

خواننده

این یک برنامه فرانسوی نیست. با این حال ، وام پول نباید مشکلی ایجاد کند. چه کسی هرگز به پول تمام نشد در حالی که پرداخت می کند به زودی وارد حساب بانکی می شود ? در ضمن ، با این حال ، شما باید نژادها را بپردازید یا به ضرورت های مالی پاسخ دهید ، پیش بینی نشده یا نه.

برای اینکه در یک اضافه برداشت نباشید ، که می تواند به سرعت به دایره شرور تبدیل شود ، بدانید برنامه هایی که به راحتی پول وام می دهند آیا برنامه خوبی برای پرداخت Agios نیست وقتی که می توانید آنچه را که می خواهید بپرسید بازپرداخت کنید. Earnin یک برنامه آمریکایی است که نیازی به هزینه و هزینه بهره ندارد. آنچه می خواهد آن را آزمایش کند ، مطمئناً.

با این حال ، باید عملکرد آن را درک کرد که بیشتر شبیه یک است هزینه چه وام پول همانطور که در فرانسه قابل درک است.

مبلغی که می توان به دست آورد دقیقاً همان چیزی است که ما به لطف حقوق وی دریافت می کنیم. برای این, درخواست درخواست شفافیت در شغل شما است, آنچه درآمد کسب می کنید اما ساعات کاری خود را نیز می توانید از تعداد ساعات کار شده از Pro Rata بپرسید.

در مورد بازپرداخت ، تقریباً بدون آنکه متوجه آن شوید ، انجام می شود زیرا برنامه می داند چه موقع پرداخت می شود (هنگام ثبت نام آن را وارد خواهید کرد). به محض اینکه حقوق شما کاهش می یابد ، پیشرفتی که برای شما انجام شده و از آن استفاده کرده اید کسر می شود و بدهی خود را بازپرداخت کرده اید: تمرین کنید.

اگر به پول نیاز دارید ، Earnin را انتخاب کنید ?

 • برنامه ای که هیچ علاقه ای به پولی که وام می دهد درخواست نمی کند : ما فکر می کنیم شما خواب می بینید
 • او به سختی با هزینه ها روبرو می شود ، که این یک دارایی دیگر است
 • هنگامی که شما فقط به یک پیشروی احتیاج دارید و با ایده وام کنار گذاشته می شوید ، این راه حل ایده آل است.
 • ما قدردانی می کنیم کیفیت خدمات مصرف کننده که می توانید در هر ساعت از شبانه روز به هر سوال برسید یا در صورت فوری درخواست سریعتر پول بدست آورید.

نکاتی که باید در نظر بگیرید

 • مبلغ وام وام شده با هم مرتبط است ، نه بیشتر و نه کمتر از هزینه ای که با حقوق خود دریافت می کنید. اگر به بیشتر نیاز دارید ، این برنامه مورد نیاز شما نیست
 • این واقعیت که این یک برنامه فرانسوی نیست می تواند تردید کند اما این سرویس عملیاتی و جدی است.

6. بریجیت

سایت Hellobrigit

فرانسوی ها اعتراف می کنند در فضای باز باشید. یک وضعیت ناخوشایند که لزوماً با راه مدیریت پول خود لازم نیست. داشتن یک هزینه غیر منتظره آسان است و اینکه مبلغی که معمولاً به بارها اختصاص می یابد ، پوشش نمی دهد. در این حالت ، هزینه ها اعمال می شود و می توانیم این را بگوییم بانک ها از نظر هزینه های درخواست شده لک نمی زنند (معروف Agios). برای اینکه مجبور نشویم این نوع ناامیدی را پشت سر بگذاریم ، در صورت لزوم قادر به تماس با آن باشید برنامه ای که وام می دهد راه حلی برای کشف اینکه آیا این مورد قبلاً اینگونه نیست. Brigit یکی از آن بازیگران پرچمدار در این موضوع است.

پس از ثبت نام ، می توانید اولین درخواست خود را انجام دهید. در حالی که گاهی اوقات لازم است 48 ساعت صبر کنید تا پول در حساب جاری خود دریافت کنید ، در اینجا, در کمتر از یک دقیقه اتفاق می افتد (انتقال فوری). برای بازپرداخت خود ، Brigit از شما می خواهد که مبلغ حقوق خود و تاریخ دریافت آن را وارد کنید. بنابراین ، در روز D ، شما بدون داشتن رویکرد اضافی برای انجام ، آنچه را که لازم دارید بازپرداخت می کنید.

دارایی های برنامه Brigit

 • هر بار که می توانید فقط در یک دقیقه 250 یورو و خود را بدست آورید درخواست حتی نیازی به تأیید نیست : چه کسی بهتر می گوید ?
 • ما فقط می توانیم نرخ بهره را که بسیار پایین است و هزینه هایی که به همان اندازه است ، برجسته کنیم: هرگز یک رهبری حقوق بسیار آسان نبوده است.

نکات منفی ذکر شد

اگر مجبور شدیم نقصی را در برنامه Brigit پیدا کنیم ، ما مجبور می شویم این واقعیت را که لازم است برجسته کنیم یک شماره آمریکایی وارد کنید. بهتر است کسی را در ایالات متحده بشناسید که بتواند این سرویس کوچک را به شما ارائه دهد.

7. صدا کردن

سایت زنگ

قرار گرفتن در فضای باز ، وضعیتی است که شما را بسیار ناراحت کننده و مضطرب می کند ? درست است که دستیابی به این هدف با دستمزد راکد و افزایش هزینه زندگی آسان است. هنوز, صدای جیم می تواند به شما کمک کند از این مرحله بد خارج شوید و این ، به روشی بسیار ساده.

نه تنها می توانید پول وام بگیرید ، بلکه هرگز دوباره کشف نخواهید شد زیرا به محض رسیدن به آن ، چیم به حساب شما انتقال می دهد که می تواند تا 200 یورو افزایش یابد. اگر قصد درخواست وام را دارید کامل است و از آن می ترسید بررسی تاریخچه بانکی خود در برابر خود بازی نکنید.

برای انجام این کار ، فقط یک حساب باز کنید و اسناد پشتیبان از جمله یک سند هویت را ارائه دهید. گاهی اوقات پول اضطراری است. مشکلی در انتقال فوری نیست.

Chime از همه تشریفات مراقبت می کند تا پول را آرام تر در نظر بگیرد !

CHIME: راه حل ایده آل ?

 • 48 ساعت صبر نکنید تا پول خود را در حساب خود بدست آورید ، این سرگرم کننده است: از انتقال فوری که این برنامه ارائه می دهد متشکرم.
 • دیگر هرگز کشف نشده است: با انتقال منظم مبالغ اندک توسط صدای جیر جیر ممکن است.

نقاط ضعف ما توانستیم توجه داشته باشیم

برای لحظه ای غیرممکن است که ادعای خدمات این برنامه فوق العاده را داشته باشید اگر حساب بانکی آمریکایی یا انگلیسی ندارید. خیلی بد است ، امیدوارم که برنامه به زودی برای فرانسه باز شود.

8. دره

سایت دیو بانک

با استفاده از یک خرس دلسوز ، درخواست وام پول Dave در همان زمان است. مانند لیدیا ، به هر حال ؛ یک ابزار عالی هنگامی که برای مدیریت پول خود به کمک نیاز دارید بلکه در صورت نیاز به مبلغ مشخصی نیز نیاز دارید. درست مثل Earnin ؛ برنامه دیگری که ما به تازگی در مورد آن صحبت کرده ایم این بیشتر از یک وام مینی واقعی است, اما چه تسکینی است که بتوانید در مناسب ترین زمان صورتحساب خود را بپردازید یا از آن لذت ببرید ، حتی قبل از اینکه برگه پرداخت به شما داده شود !

10 میلیون نفر در حال حاضر از این برنامه استفاده می کنند برای به دست آوردن 200 یورو. بسته به درخواست ها و حتی اگر دیو وام پول را درخواست نکند ، ممکن است هزینه های خاصی اعمال شود. به طور کلی یک تعجب ناخوشایند که این برنامه مایل به به حداقل رساندن است: همه چیز به وضوح توضیح داده می شود ، به طوری که مصرف کننده در هر صورت عمل می کند. این برنامه 100 ٪ ایمن است ، که مورد قدردانی قرار می گیرد تا داده های شخصی شما به طور خاص مورد استفاده قرار نگیرد.

چرا دیو را انتخاب کنید ?

 • لمس حقوق و دانستن نحوه مدیریت آن لزوماً عناصر سازگار با برخی افراد نیست: یک ابزار مدیریت هوشمندانه داشته باشید به نظر می رسد یک راه حل خوب برای تغییر آن است.
 • هیچ هزینه ای به طور کلی و هیچ نرخ بهره ای برای تقاضای پول در نظر گرفته نشده است. ما بیشتر درخواست می کنیم
 • فقط چند دقیقه طول می کشد تا یک پاسخ دریافت کنید و پول مورد نیاز خود را دریافت کنید

دیو: راه حلی که عاری از نقص نیست

این برنامه عالی به نظر می رسد: با این حال, او هنوز در فرانسه در دسترس نیست و شما باید صبور باشید تا بتوانید به زودی به او اعتماد کنید و ماه های کمتری در سطح مالی داشته باشید.

قبل از انتخاب وام مینی به طور خلاصه به یاد داشته باشید

برنامه های شرح داده شده در این راهنمای کامل اجازه دهید ظرف 48 ساعت پول داشته باشید, گاهی اوقات فوراً با انتقال ناشناس (مراقب باشید ، این به طور کلی هزینه هایی را که در پیشنهاد اولیه گنجانده نشده است فرض می کند و باید در نظر گرفته شود). ما فقط می توانیم از شفافیت مشترک با همه مربوط به هزینه ها قدردانی کنیم ، بلکه نرخ بهره نیز (در صورت درخواست دومی ، که همیشه اینگونه نیست).

این برنامه ها حتی اگر برخی از آنها نیز از اهمیت کمتری برخوردار باشند برای برآورده کردن نگرانی های مالی دقیق و منظم به 3000 یورو بروید. برخی از آنها به معنای سنتی این اصطلاح با برنامه بازپرداخت وام می دهند و برخی دیگر بیشتر به عنوان پیشرفت در حقوق در نظر گرفته می شوند. مذاکره در مورد این با رئیس خود همیشه امکان پذیر یا آسان نیست زیرا لزوماً نمی خواهید مشکلات پول خود را افشا کنید. با این نوع برنامه ها ، این بسته بندی عمومی ضروری نیست.

در عرض چند دقیقه ، ما یک حساب کاربری ایجاد می کنیم و اسناد پشتیبان را ارسال می کنیم تا به سرعت پول مورد نیاز خود را دریافت کنیم. از آنجا که مبلغ درخواست شده بسیار مهم نیست ، نرخ بهره در صورت وجود زیاد نیست و سرانجام ، ما خیلی بیشتر از آنچه درخواست کردیم بازپرداخت نمی کنیم. برخی از ابزارها خدمات اضافی جالب مانند مدیریت بودجه را ارائه می دهند. همه اینها می تواند معیارهای انتخابی را برای استفاده مناسب ترین برنامه با توجه به نیازهای آن تشکیل دهد !

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اعتبار بدون اسناد پشتیبانی ، می توانید با راهنمای اختصاصی ما مشورت کنید !