8 نرم افزار رایگان برتر برای حذف یک شی روی یک عکس ، نحوه حذف یک شخص در یک عکس در چند ثانیه

5 برنامه رایگان برای حذف یک شخص در عکس

Contents

این عمل بسیار ساده است: فقط یک تصویر اضافه کنید ، تا عنصری را که باید برداشته شود انتخاب کنید و Inpaint از بقیه مراقبت می کند. می توان ابزار را مستقیماً از وب سایت آنها آزمایش کرد ، سپس نرم افزار آنها را در ویندوز ، مک و حتی در iOS بارگیری کرد.

8 نرم افزار رایگان برتر برای حذف یک شی روی یک عکس

شما می خواهید یک شی ، یک شخص یا یک عنصر عکس را حذف کنید ، بدون اینکه از طریق فتوشاپ عبور کنید ? 8 بهترین ابزار رایگان را کشف کنید !

شما به دنبال حذف یک شی ، یک شخص یا یک عنصر در یک عکس هستید ? 8 بهترین نرم افزار و برنامه های رایگان را کشف کنید تا جزئیات در یک عکس ، در ویندوز ، مک ، اندروید و iOS ناپدید شوند.

نرم افزار رایگان برای حذف یک شی روی یک عکس

دسترسی سریع (خلاصه):

بهترین نرم افزار برای حذف یک مورد در یک عکس #Short

در رایانه:

در تلفن همراه:

 • 5. حذف شی ناخواسته (Android)
 • 6. عکس پاک کن (iOS)
 • 7. اکسپرس فتوشاپ
 • 8. Youcam Perfect

نحوه حذف یک عنصر ، یک شی یا شخص در یک عکس ? 8 ابزار رایگان

1- Inapaint ، نرم افزار رایگان و ساده برای حذف یک مورد در یک عکس در ویندوز و Mac

اولین ابزاری که می خواهیم ببینیم این است رنگ. اگر می خواهید یک مورد را روی یک عکس حذف کنید ، این نرم افزار کار شما را تا حد زیادی تسهیل می کند.

این عمل بسیار ساده است: فقط یک تصویر اضافه کنید ، تا عنصری را که باید برداشته شود انتخاب کنید و Inpaint از بقیه مراقبت می کند. می توان ابزار را مستقیماً از وب سایت آنها آزمایش کرد ، سپس نرم افزار آنها را در ویندوز ، مک و حتی در iOS بارگیری کرد.

شما در Inpaint از ابزارهای مختلفی برای انتخاب عناصری که می خواهید ببینید ناپدید می شوند ::

 • ما در میان آنها پیدا می کنیم مکان نما دور کلاسیک, که می توانید برای اصلاح دقت بزرگ یا کوچک شوید,
 • آ کمند گرفتن مناطق بزرگ به آسانی ؛
 • و یکی ابزار طرح بردار برای یک حداکثر دقتاشمیه.
 • شما همچنین می توانید از پاک کن برای اصلاح هرگونه خطا در هنگام برش.

Inpaint: نرم افزار آنلاین برای حذف یک شی روی یک عکس

Inpaint از نرم افزار Retouching Professional Photo by استفاده می کند مجوز و شهودی آن. در واقع ، آسان تر از این ابزار برای حذف چیزی روی یک تصویر دشوار است.

این ابزار در دسترس است رایگان اما با ویژگی های کاهش یافته, از نظر وضوح صادرات. Inpaint همچنین نسخه ای پرداخت شده برای ویندوز و مک با نرخ 19.99 دلار ارائه می دهد.

سازندگان Inpaint همچنین پروژه های دیگری را به همین سبک راه اندازی کرده اند تا به همه اجازه دهند از ویرایش عکس استفاده کنند. آنها به ویژه فوتوسیسور ایجاد کردند ، تا برنامه های عقب را حذف کنند ، یا فتون برای جمع آوری تصاویر به شکل پانوراما ایجاد کنند.

2- پاکسازی.تصاویر ، نرم افزار آنلاین برای ناپدید شدن چیزی از یک تصویر

یکی دیگر از ابزارهای بسیار ساده برای حذف یک عنصر آزار دهنده یک عکس است پاک کردن.تصاویر. مانند Inpaint ، که ما به تازگی دیده ایم ، این عمل با یک بسیار ساده است ارائه کیفیت قابل قبول. البته ، کیفیت رندر با کاری که استاد فتوشاپ می تواند انجام دهد برابر نیست ، اما با توجه به صرفه جویی در وقت و پول ، کافی است.

در عملیات بسیار ساده است ::

 1. شما به سایت می روید
 2. شما تصویر خود را می کشید
 3. شما موردی را انتخاب می کنید که با ابزار آنها حذف شود
 4. پاک کردن.تصاویر از بقیه مراقبت می کنند.
 5. سپس شما فقط باید تصویر را بارگیری کنید.

تصاویر پاکسازی: L

این بارگیری است اگر از نسخه رایگان استفاده می کنید محدود به 720p است. برای ادامه بیشتر ، یک نسخه پرداخت شده ، با 3 دلار در هر ماه وجود دارد ، که به شما امکان دسترسی به وضوح تصویر نامحدود و روتوش بهتر عکس ها را می دهد.

3- Photopa ، جایگزین آنلاین Photoshop آنلاین

Photopa یک است ویرایشگر تصویر آنلاین رایگان و حرفه ای که به کاربران امکان می دهد عکسها را روتوش کنند ، مونتاژ بسازند و جلوه هایی را به تصاویر خود اضافه کنند. این ابزار به ویژه برای رابط کاربری خود -دوستانه خود که ارائه می دهد قدردانی می شود تجربه استفاده بصری شبیه به فتوشاپ.

برای یک عنصر را حذف کنید, یک شی یا یک شخص در یک عکس ، Photopa ارائه می دهد چندین ابزار ::

 • منابزار تمبر کلونینگ به کاربران اجازه می دهد تا بخشی از تصویر را برای پوشاندن منطقه ای که می خواهند حذف کنند ، کپی کنید. کاربران می توانند یک منطقه مرجع را انتخاب کنند که از آن نرم افزار پیکسل ها را برای پر کردن منطقه مورد نظر کپی کند.
 • منابزار انتخاب اجازه می دهد دقیقاً منطقه را حذف کنید با استفاده از یک فرم از پیش تعریف شده (دایره ، مستطیل ، لاسو و غیره.). این منطقه می تواند باشد حذف یا پر شده با قسمت دیگری از تصویر.

Photopea همچنین طیف وسیعی از فیلترها را برای بهبود کیفیت تصویر پس از حذف مورد ناخواسته ارائه می دهد. کاربران می توانند روشنایی ، کنتراست ، اشباع و موارد دیگر را تنظیم کنند.

توجه به این نکته مهم است که استفاده از Photopaa نیاز به دانش در مورد ویرایش تصویر دارد, ولی آموزش های آنلاین برای کمک به کاربران در استفاده از نرم افزار در دسترس است.

4- picwish ، آنچه را که شما را در مورد عکس های خود آزار می دهد ، به لطف هوش مصنوعی حذف کنید

Picwish یک است ابزار ویرایش پیشرفته تصویر که از فناوری AI استفاده می کند برای رها کردن کاربران از کارهای تکراری و خسته کننده ، به آنها اجازه می دهد تا روی کارهای خلاقانه تر و پاداش دهنده بیشتر تمرکز کنند. به لطف پردازش تصویر هوشمند و مؤثر ، Picwish به کاربران امکان می دهد عکسهای آنها را با سهولت روتوش کنید, برای یک نتیجه حرفه ای و زیبایی شناسی دلپذیر.

عکس های خود را به لطف ویرایش کنید

اشیاء ناخواسته را حذف کنید, مانند یک سطل زباله غیر ضروری یا شیء ، با Picwish آسان است. اگر نمی توانید عکس را بگیرید ، این ابزار به شما امکان می دهد شیء مورد نظر خود را به سادگی انتخاب کنید و در هیچ زمان ناپدید نمی شود.

این ابزار همچنین به شما امکان می دهد فیلیگرها ، تاریخ ها و آرم های ناخواسته را حذف کنید با تشکر از او ابزار حذف شی هوشمند. چه برای حذف یک شیء بزرگ یا یک آرم کوچک ، این ابزار شما را در تمام حذف های شما همراهی می کند.

برای حذف یک عنصر روی عکس ، هیچ چیز ساده تر نیست:

 1. عکس خود را بارگیری کنید
 2. منطقه ای را که عنصر ناخواسته در آن قرار دارد انتخاب کنید
 3. روی حذف کلیک کنید

5- شیء ناخواسته ، برنامه Android را برای پاک کردن یک شی در یک عکس حذف کنید

اکنون بیایید به برنامه های موبایل برویم. جسم ناخواسته را بردارید یک ابزار ویرایش عکس در دسترس است فقط در اندروید. همانطور که از نام آن پیداست ، اجازه می دهد تا اشیاء ناخواسته را در یک عکس حذف کنید.

این کارآمدتر از فتوشاپ یا Infain است ، که ما ابتدا دیدیم ، اما هنوز هم می تواند خدمات را ارائه دهد.

اگر به سخنان آنها اعتقاد داشته باشیم ، ابزار می تواند:

 • سیم ها و پست های تلفن ، خطوط برق را حذف کنید
 • استراحت ها و خراش های سطح را بردارید
 • یک فرد نامطلوب را حذف کنید
 • جوش ها و نواقص پوست را پاک کنید
 • اشیاء ساخته شده توسط انسان مانند چراغ راهنمایی ، علائم راهنمایی و رانندگی ، قوطی زباله را حذف کنید
 • یک برچسب یا متن ناخواسته را حذف کنید ، یک افسانه را پاک کنید
 • مهر عکس ، آرم عکس را حذف کنید
 • هر آنچه را که فکر می کنید عکس های شما را خراب می کند حذف کنید

برنامه کاملاً رایگان است ، بدون پرداخت هزینه به همه ویژگی ها دسترسی خواهید داشت. با این حال ، این به معنای a است مقدار نسبتاً زیادی از تبلیغات در رابط برنامه.

جسم ناخواسته را حذف کنید: L

به هر حال ، حذف جسم ناخواسته آسان است:

 1. برای کار کردن ، فقط باید وارد كردن آ تصویر ؛
 2. انتخاب کنید قلم مو که در آن کمند ؛
 3. آنها را انتخاب کنید عناصری که باید حذف شوند.
 4. می توانید با صفحه لمسی روی تصویر بزرگنمایی کنید تا با دقت بیشتری عمل کنید. پس از تعریف منطقه ، شما فقط باید “فرآیند” را فشار دهید به طوری که ابزار در عمل باشد.
 5. همچنین ممکن استاقدامات قبلی را لغو کنید اگر نتیجه مناسب شما نباشد.

6- پاک کننده عکس ، برنامه iOS برای حذف جزئیات در یک عکس

خوشبختانه ، برنامه ای که ما دیده ایم معادل iOS است و در مورد آن است عکس پاک کن (یا “پاک کردن – علامت آب” به زبان فرانسه). البته ، این هنوز ابزاری است کاملاً رایگان. ذهن به طور کلی همان برنامه قبلی است.

نتیجه نیز از نظر نرم افزار حرفه ای نیست ، بلکه برای یک ابزار رایگان ، واقعاً نمی توانید بیشتر بپرسید.

عکس پاک کن: L

ویژگی این برنامه این است که عملکردی از آن را ارائه می دهد برش هوشمندانه اشیاء. در واقع ، در رابط آنها ، می توانید روی “هوشمند” کلیک کنید“، تعریف کنید منطقه مستطیل عنصر حذف شده کجاست ، و برنامه کار درخواست شده را انجام می دهد. با استفاده از رنگهای نزدیک منطقه و همچنین تاری ادامه می یابد.

نکته جالب دیگر با این ابزار این است که این امکان را فراهم می کند ضد آب را در عکس ها یا فیلم ها حذف کنید که در آن وجود دارد.

7- Photoshop Express ، ابزار مرجع برای روتوش عکس در تلفن همراه

اکسپرس فتوشاپ آیا نسخه موبایل ، رایگان و کم آب از نرم افزار معروف Adobe Photoshop است. در Photoshop Express ، شما برای لمس عکس ها ، ابزارهای زیادی در دسترس خود خواهید داشت ، نه تنها برای حذف عناصر آزار دهنده.

با این وجود ، حتی اگر ویژگی های بیشتری را ارائه دهد ، باید در نظر گرفته شود که اینطور است پیچیده تر برای دستی. در واقع ، شما باید با استفاده از ابزارهای برش و اصلاح به صورت دستی کار کنید.

در عوض ، تعداد امکانات بسیار بزرگتر است و نتیجه به طور بالقوه کیفی تر خواهد بود. به شرط موفقیت در تسلط بر ابزار.

Express Photoshop: L

فتوشاپ اکسپرس یک است ابزار قدرتمند ویرایش عکس تا همه جا را در تلفن هوشمند خود بگیرید. به طور خاص ، ادغام با تصاویر میزبانی شده در Google Photos ، Dropbox یا Facebook را تسهیل می کند. برنامه از 3 نوع پرونده پشتیبانی می کند: JPG ، PNG و TIFF.

8- YouCam Perfect ، برنامه برای حذف سریع یک عنصر یا یک پس زمینه

Youcam Perfect یک است برنامه ویرایش عکس موجود در سیستم عامل های iOS و Android. این برنامه ابزارهای متنوعی را برای روتوش و بهبود عکس ها از جمله حذف عناصر ناخواسته مانند اشیاء یا افراد ارائه می دهد.

YouCam عالی برای از بین بردن عناصر ، افراد و برنامه های عقب

برای حذف یک عنصر ، یک شی یا یک شخص در یک عکس ، YouCam Perfect ارائه می دهدابزار حذف هوشمند. این ابزار به کاربران امکان می دهد منطقه مورد نظر خود را برای حذف انتخاب کنید وبرنامه به طور خودکار منطقه را پر می کند با محتوای تصویر اطراف. این اجازه می دهد عناصر ناخواسته را به راحتی و به راحتی حذف کنید عکسی بدون نیاز به استفاده از تکنیک های پیشرفته تر انتشار.

YouCam Perfect همچنین طیف وسیعی از فیلترها و جلوه ها را برای بهبود کیفیت تصویر و اضافه کردن جلوه های ویژه ارائه می دهد. کاربران می توانند روشنایی ، کنتراست ، اشباع و سایه و همچنین پارامترهای دیگر را برای سفارشی کردن عکس خود تنظیم کنند.

علاوه بر حذف عناصر ناخواسته ، برنامه ارائه می دهدویژگی های UTRES مانند تنظیم رنگ ، تصحیح چشم قرمز ، تاری پس زمینه و موارد دیگر.

برنامه است ساده و بصری برای استفاده, این باعث می شود گزینه ای محبوب برای کاربرانی باشد که به دنبال ویرایش سریع و به راحتی در تلفن هوشمند خود هستند.

نرم افزار حرفه ای برای حذف یک عنصر از یک عکس

جدا از ابزارها و نرم افزارهای مختلفی که اخیراً ذکر کرده ایم ، ممکن است به دنبال آن باشید ابزارهای حرفه ای تر برای لمس تصاویر خود. تنها محدودیت این است که لازم خواهد بود بریدن و این منحنییادگیری برای استفاده از آن بسیار طولانی تر خواهد بود.

در اینجا برخی از نرم افزارهای حرفه ای و پولی که می تواند به شما در حذف یک عنصر ، یک شخص یا یک شیء حجیم در یک عکس کمک کند:

 • فتوشاپ
  شما می توانید از 23.99 یورو در ماه TTC ، از مرجع نرم افزاری Retouching استفاده کنید.
 • Movavi Picverse
  رایگان ، اما برای استفاده از بهترین ویژگی ها باید هزینه بپردازید
 • عجیبی
  از 4.99 یورو در ماه
 • پیکسل
  از 3.99 یورو در هر ماه
 • عکسبرداری
  از 7.99 یورو در هر ماه

شما اکنون تمام ابزارهایی را که به شما امکان می دهد یک مورد آزار دهنده را از یک عکس حذف کنید ، می دانید. اگر دیگران را می شناسید و می خواهید به ما اطلاع دهید ، می توانید این کار را از طریق فضای نظر زیر انجام دهید.

قبل از ترک ..

اگر این مقاله روشن باشد نرم افزار رایگان برای حذف یک شی در یک عکس شما آن را دوست داشتید ، از به اشتراک گذاشتن آن در شبکه های اجتماعی و به در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما.

همچنین می توانید بهترین موارد ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: https: // www.وابسته به لپتیدیگالی.fr/tag/newsletter-digital/feed/(فقط باید آن را در خواننده خوراک RSS مورد علاقه خود وارد کنید (مثال: فیدلی))).

ما همچنین در LinkedIn ، Twitter ، Facebook و YouTube فعال هستیم. ما آنجا ملاقات می کنیم ?

برای هرگونه سؤال مرتبط با این مقاله ، از استفاده از بخش “نظرات” دریغ نکنید تا در مورد اظهارات خود به ما بگویید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد (با لذت).

5 برنامه رایگان برای حذف یک شخص در عکس

به ناراحتی بزرگ خود ، متوجه شده اید که عکس هایی که اخیراً گرفته اید دارای افراد ناخواسته است. اگرچه تهیه ویرایش عکس دشوار است ، اما هنوز هم می توانید از نقص خاصی به راحتی خلاص شوید. ما در این مقاله ذکر کرده ایم ، 5 بهترین برنامه برای حذف یک شخص در یک عکس. این لیست از برنامه های رایگان و پرداخت شده تشکیل شده است.

یک شخص را حذف کنید

نحوه حذف یک شخص در عکس

دارای اسکله

Picwish به طور کلی شناخته شده است که زمینه یک عکس را تغییر می دهد. با این حال ، این سایت پر از فعالیت است از آنچه به نظر می رسد. به عنوان مثال ، می توانید به لطف ویرایشگر عکس خود ، یک شخص را در یک عکس بزرگ کنید ، محصول ، تعمیر کنید و به خصوص شخص را در یک عکس حذف کنید. در واقع ، با این ابزار آنلاین ، می توانید تمام اشیاء ناخواسته را در عکس خود حذف کنید. علاوه بر این ، شما بین برس ، لاسو و انتخاب انتخاب شخصی را که می خواهید از عکس خود حذف کنید ، انتخاب کنید. مزیت این ابزار این است که لازم نیست نگران کیفیت عکس خود باشید. عکس خروجی همان کیفیت عکس اصلی را نشان می دهد. نحوه حذف یک شخص را در عکس با Picwish پیدا کنید.

 • Primo ، به وب سایت Picwish بروید و روی “ویرایشگر عکس آنلاین” کلیک کنید. ویرایش عکس
 • سپس با کلیک بر روی “بارگیری یک تصویر” عکس خود را وارد کنید.عکس وارد کردن
 • پس از بارگذاری عکس ، ابزاری را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. بخشی را انتخاب کنید که روی عکس خود برداشته شود و بر روی “شروع حذف Watermark” کلیک کنید. یک شخص را حذف کنید
 • در آخر ، برای ذخیره تغییرات بر روی “بارگیری تصویر” کلیک کنید.

دانه

از جمله برنامه های حذف یک شخص در یک عکس ، می توانید روی Snapseed نیز حساب کنید. این شامل ویژگی های زیادی برای لمس عکس های شما است. به لطف رابط بصری آن ، می توانید به راحتی از این برنامه رایگان حرکت کنید. اگرچه کامل نیست ، همیشه می توانید از ابزارهای Lasso و تمبر برای غلبه بر موارد ناخواسته خود استفاده کنید. علاوه بر این ، با سابقه انتشار آن ، می توانید در هر زمان به عقب برگردید. مراحل زیر را برای استفاده از snaseed دنبال کنید.

یک شخص را حذف کنید

 • برنامه را بارگیری کنید یا به نسخه آنلاین SnapSeed دسترسی پیدا کنید.
 • سپس عکسی را که می خواهید ویرایش کنید وارد کنید.
 • پس از آن ، “ابزارها” را انتخاب کنید و بخشی را که می خواهید حذف کنید ، تغییر دهید.
 • اکنون “بارگیری” را فشار داده و تغییرات خود را ذخیره کنید.

در محل باز کردن

برنامه دیگر برای حذف یک شخص در عکس TouchRetouch است. این برنامه ابزارهای حذف را ارائه می دهد که آیا یک خط ساده یا اشیاء بزرگ است. برای حذف یک شخص ، می توانید از برس ، ابزار کلونینگ و انتخاب استفاده کنید. با رابط کاربری راحت خود ، به سادگی شیء را که می خواهید حذف کنید دور بزنید. علاوه بر این ، برنامه ویژگی های دیگری را برای آوردن عکس های شما به سطح دیگری ارائه می دهد. برای حذف شخص با این ابزار به مراحل زیر مراجعه کنید.

یک شخص را حذف کنید

 • برنامه را روی تلفن همراه خود نصب کنید.
 • سپس آن را باز کرده و روی “حذف شی” کلیک کرده و از تلفن خود عکسی را وارد کنید.
 • با توجه به تنظیمات برگزیده خود ، بعد از برس یا ابزار لاسو را انتخاب کنید.
 • برای اعمال تغییرات ، “برو” را فشار دهید.
 • در آخر ، با فشار دادن “ذخیره” عکس را ذخیره کنید.

پیکسل ساز

Pixelmator از هر دو متخصص و آماتور استفاده کنید ، Pixelmator ابزاری ایده آل برای حذف یک شخص در یک عکس است. در واقع ، از انواع قالب ، اعم از PNG ، JPEG ، PSD و غیره پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، می توانید عکس های خود را در ابر ذخیره کنید. با این ابزار می توانید عناصر ناخواسته عکس خود را به سادگی مسواک بزنید. برای تکمیل عکس خود ، می توانید ابزار کلونینگ را نیز امتحان کنید تا بخشی از تصویر را در قسمت گمشده کپی کنید. برای استفاده از این ابزار حرفه ای ، مراحل زیر را دنبال کنید.

شیء را حذف کنید

 • برنامه را در تلفن خود بارگیری کنید.
 • سپس “تعمیر” را در گزینه ها انتخاب کنید.
 • پس از آن ، بخشی را که می خواهید حذف کنید مسواک بزنید.
 • در آخر ، برای وارد کردن تصویر نهایی ، “ذخیره” را فشار دهید.

عکسبرداری

در مکان آخر اما مطمئناً کمترین چیز ، Photofox Enlight یک ابزار طراحی و ویرایش است. با ویژگی های مفید مختلف تحویل داده می شود ، می توانید از آن برای حذف یک شخص در یک عکس استفاده کنید. ابزار کلونینگ ، برس ، پچ و سایر مؤلفه های پیشرفته آن نتیجه ای بیش از بهتر به شما می دهد. جدا از آن ، شما ابزارهای اساسی و خلاق دیگری برای بهبود عکس خود دارید. به همه توجه داشته باشید که اگر برنامه رایگان باشد ، برخی از ابزارهای آن پرداخت می شود. مراحل زیر را برای استفاده از آن دنبال کنید.

هر کسی را حذف کنید

 • ابتدا برنامه را روی تلفن همراه خود بارگیری و نصب کنید.
 • پس از آن ، عکسی را که می خواهید در برنامه تغییر دهید وارد کنید.
 • اکنون به “ابزارها – تعمیر – حالت – پچ” بروید. برای پوشاندن شخصی که می خواهید عکس را حذف کنید ، از پچ استفاده کنید.
 • پس از اتمام پردازش ، عکسهای خود را ذخیره کنید.

نتیجه

اکنون شما می دانید که ابزاری برای لطف برای حذف یک شخص در یک عکس. بعد از آزمایش همه آنها ، انتخاب ما کمی برای Picwish تکیه می کند ، نتیجه آن از کیفیت بسیار خوبی است و ما زمان زیادی را در پردازش عکس نگذاشته ایم. با این حال ، ما می خواهیم شما همچنین تجربه خود را از طریق نظر با ما در میان بگذارید.