8 بهترین بازی رایگان در آیفون شما باید تست کنید ، بهترین بازی های رایگان برای آیفون

بهترین بازی های رایگان برای آیفون

Contents

این یک راز نیست که بگوییم این بازی ها روش دیدن تلفن های ما را متحول کرده اند. زمانی که بازی های ویدیویی با تصاویر با کیفیت پایین انجام دادیم به پایان رسیده است. امروز ، ما بازی های ویدیویی را به صورت کامل HD داریم که می توانیم به لطف iPad ها و آیفون های خود با خود را در جیب خود ببریم. در فروشگاه Apple ، می توان از بین انواع مختلفی از بازی های رایگان برای آیفون انتخاب کرده و آنها را از طریق تلفن خود بارگیری کنید تا هنگام حوصله بازی آن را بازی کنید.

8 بهترین بازی رایگان در iPhone شما باید تست کنید

ما حدود 8 از بهترین بازی های رایگان برای iPhone و iPad خواهیم رفت. ما همچنین یاد خواهیم گرفت که چگونه بازی های iOS را با استفاده از دکتر ضبط کنیم.ضبط کننده صفحه نمایش iOS.

دره

مورو

• ضبط شده در: نکات بازی • راه حل های اثبات شده

این یک راز نیست که بگوییم این بازی ها روش دیدن تلفن های ما را متحول کرده اند. زمانی که بازی های ویدیویی با تصاویر با کیفیت پایین انجام دادیم به پایان رسیده است. امروز ، ما بازی های ویدیویی را به صورت کامل HD داریم که می توانیم به لطف iPad ها و آیفون های خود با خود را در جیب خود ببریم. در فروشگاه Apple ، می توان از بین انواع مختلفی از بازی های رایگان برای آیفون انتخاب کرده و آنها را از طریق تلفن خود بارگیری کنید تا هنگام حوصله بازی آن را بازی کنید.

در این مقاله ، من 8 مورد از بهترین بازی های رایگان را در آیفون که هر یک از صاحب آیفون باید با او داشته باشد ، لیست می کنم. اگر من تو بودم ، تا حد امکان سعی می کردم هر یک از این بازی ها را آزمایش کنم.

 • قسمت 1: الفبای
 • قسمت 2: جاده کروسی
 • قسمت 3: پناهگاه Fallout
 • قسمت 4: Joyride Jetpack
 • قسمت 5: پرندگان عصبانی
 • قسمت 6: 2 معبد را اجرا کنید
 • قسمت 7: آسفالت 8 هوا
 • قسمت 8: گیاه در مقابل زامبی ها
 • قسمت 9: بازی های iOS را در دستگاه خود ذخیره کنید

قسمت 1: الفبای

Alphabear یکی از بهترین بازی های رایگان برای آیفون است که مبتنی بر وضوح معمای الفبایی است. این بازی شما را موظف می کند از ذهن و مهارت های خود برای حل کلمات کلمات موجود در بازی استفاده کنید.

چگونه بازی کنیم

این بازی به کلمات املایی نیاز دارد و آنها را جمع می کند تا یک کلمه کامل شکل بگیرد. وقتی حروف برای تشکیل یک کلمه جمع می شوند ، یک خرس روی صفحه ظاهر می شود و شما امتیاز می گیرید. هرچه هر نامه ای بیشتر جمع کنید ، خرس بیشتر می شود. از طرف دیگر ، هرچه خرس بیشتری داشته باشید و پاداش بیشتری در طول بازی از تله های مختلف خارج می کنید.

نسخه های سازگار

اگر از iOS 6 استفاده می کنید ، باید به نسخه بالاتر بروید.

بهترین بازی های رایگان برای آیفون

قسمت 2: جاده کروسی

Croosy Road یک بازی بی پایان بازی و یکی از بهترین بازی های رایگان برای آیفون است که از شما می خواهد طلسم (مرغ) را از طریق جاده های مختلف راهنمایی کنید بدون اینکه خرد شده یا گرفتار عقاب شود.

چگونه بازی کنیم

اصلی اصلی این بازی عبور از جاده ها ، مسیرها و رودخانه های مختلف بدون تصادف در برابر موانع یا خرد شدن است. صفحه را فشار دهید تا به جلو حرکت کنید و از طرفین بکشید تا در مورد چرخش ها مذاکره کنید. مراقب باشید که در طول مسیر سرعت خود را کاهش ندهید یا سه مرحله متوالی را پشت سر نگذارید. اگر اینگونه باشد ، یک عقاب طلسم را می گیرد و بازی را پایان می دهد.

نسخه های سازگار

این بازی در iOS 7 یا بالاتر موجود است.

بازی های رایگان برای آیفون

قسمت 3: پناهگاه Fallout

پناهگاه Fallout بدون شک در بین بهترین بازی های استراتژی و بهترین بازی های رایگان برای آیفون است. در این بازی ، شما باید پناهگاه خود را بسازید و پیروان خود را به سمت افق های بهتر هدایت کنید. در حالی که دهکده شما در حال توسعه است ، شما امتیاز بیشتری و زمان بازی بیشتر را صرفه جویی می کنید ، این امکان را به شما می دهد تا سطوح مختلف بازی را پشت سر بگذارید.

چگونه بازی کنیم

با ساختن یک اتاق رادیویی که ساکنان را در این نزدیکی نگه می دارد ، ساکنان بیشتری را در پناهگاه خود جلب کنید و جذب کنید. به ساکنان خود بفرستید مناطق مختلف را کاوش کرده و از خطرات مرتبط با زندگی پس از هسته ای محافظت کنید.

دستگاه های سازگار

شما حداقل به آیفون 5 نیاز دارید.

بهترین بازی های آیفون رایگان

قسمت 4: Jetpack Joyride

همانطور که از نام آن پیداست ، هدف شما پیاده روی با استفاده از جت پک و راه اندازی اژدها ربات در سراسر ماجراهای خود است.

چگونه بازی کنیم

پرش به اژدها روبات و وارد آزمایشگاه تحقیقات علمی برای آزمایش نمونه های مختلف مختلف جت پک های موجود. برای کسب امتیاز تا حد امکان تعداد زیادی از پرواز را جمع کنید. هنگامی که اژدها شروع به پرواز کرد ، صفحه را لمس کنید تا از بالا بروید و آرامش دهید.

نسخه های سازگار

شما به نسخه iOS 7 یا بالاتر نیاز دارید.

بهترین بازی های آیفون رایگان

قسمت 5: پرندگان عصبانی

اگر به دنبال یکی از بهترین بازی های رایگان برای iPad هستید ، بیشتر از Angry Birds جستجو نکنید. حتی اگر در حال حاضر چندین نسخه وجود داشته باشد ، دیگر مخفی نیست که بگوییم این بازی صنعت بازی را متحول کرده است.

چگونه بازی کنیم

به دنبال خوک هایی بروید که اوئوکس را دزدیدند و انتقام می گیرند. از عقاب برای خرد کردن خوک ها و ذخیره Oeux خود قبل از مرگ گونه های خود استفاده کنید.

نسخه های سازگار

اگر نسخه iOS 7 دارید می توانید بازی کنید. با این حال ، شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی ذخیره رایگان دارید زیرا بازی به حدود 300 مگابایت فضای آزاد نیاز دارد.

بهترین بازی های آیفون رایگان

قسمت 6: 2 معبد را اجرا کنید

قسط دوم در Saga Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run Run یک بازی خوب است و یکی از بهترین بازی های رایگان که هر کاربر آیفون و iPad باید داشته باشند. وارد معبد شوید ، بت را بگیرید و هرچه سریعتر می توانید اجرا کنید تا از گرفتار شدن توسط اوگر جلوگیری شود.

چگونه بازی کنیم

بازی با کلیک بر روی “بازی” شروع می شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که شخصیت کوتاه را کنترل کنید و تا حد امکان از تایپ موانع یا سقوط در هنگام اجرا جلوگیری کنید. به محض اینکه آهسته شوید ، غول Omni غذای خود را برای شما درست می کند. با گنج فرار کنید و تا آنجا که می توانید قطعات و زندگی را جمع کنید.

نسخه های سازگار

با نسخه iOS 6 و بالاتر ، می توانید از این بازی لذت ببرید.

بهترین بازی های آیفون رایگان

قسمت 7: آسفالت 8 هوا

اگر شما نوع شخصی هستید که دوست دارید اتومبیل های بزرگی را با سه برابر شدن رانندگی کنید ، دیگر به نظر نمی رسد ! این بازی رایگان برای iPad و iPhone با گرافیک با کیفیت بالا و مناظر نفس گیر بازی نهایی برای شما است. بین بهترین بازی های رایگان برای iPad طبقه بندی می شود.

چگونه بازی کنیم

به سادگی بازی را در iPhone یا iPad خود راه اندازی کنید و روی بازی کلیک کنید. از چپ به راست برای تغییر جهت و مذاکره در مورد چرخش از سمت چپ به راست بکشید. نیترو را فشار دهید تا رقبای خود را دو برابر کنید و آنها را در گرد و غبار بگذارید. همچنین می توانید تصمیم بگیرید که به پلت فرم آنلاین بپیوندید و در برابر بازیکنان در سراسر جهان بازی کنید.

نسخه های سازگار

مطمئن شوید که نسخه iOS 7 یا بالاتر دارید.

بهترین بازی ها برای آیفون

قسمت 8: گیاه در مقابل زامبی ها

آیا می توانید یک حمله زامبی را تحت فشار قرار دهید ? اگر می خواهید ظرفیت های خود را آزمایش کنید ، سپس به صورت رایگان در مقابل گیاهان بارگیری کنید. زامبی ها در فروشگاه اپل. گروهی از زامبی ها به گیاهان شما حمله می کنند ، آنها را می خورند و در را می کوبند تا شما را نیز بلعند.

چگونه بازی کنیم

در مجموع 26 زامبی مختلف که مشتاق طعم خون شما هستند ، هدف اصلی شما استفاده از 49 گیاه کشته شدن زامبی برای حمله و کشتن آنها قبل از حمله به شما است. زامبی ها را در گلدان های خود پیدا کنید و آنها را قبل از نابودی گیاهان شما نابود کنید و در نهایت در مقابل خود قرار بگیرید.

نسخه های سازگار

اگر iOS 7 دارید ، می توانید این بازی بی حد و حصر را انجام دهید.

گیاه در مقابل زامبی ها

قسمت 9: بازی های iOS را در دستگاه خود ذخیره کنید

هنگامی که بازی های ویدیویی می کنید ، توصیه می شود آنها را ضبط کنید تا بتوانید هنگام وقت آزاد ، آنها را به دوستان خود نشان دهید. از آنجا که تعداد زیادی از ضبط های مختلف بازی وجود دارد ، انتخاب برنامه ای که بهترین نتیجه را به شما تضمین می کند مهم است. به همین دلیل ما دکتر داریم.فون – دکتر.fone basic – ضبط صفحه نمایش. با استفاده از این برنامه (برنامه) ، می توانید تمام بازی های مورد علاقه خود (در iPad یا iPhone) را با کیفیت HD ضبط کرده و بعداً آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

قبل از ذخیره بازی های مورد علاقه خود ، ابتدا باید ضبط صفحه برنامه (برنامه) را در آیفون خود بارگیری و نصب کنید. پس از نصب برنامه ، می توانید بازی های خود را در صورت تمایل ذخیره کنید. اگر می خواهید بازی ها را با استفاده از دکتر نصب و ذخیره کنید ، مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید.فون دکتر.fone basic – ضبط صفحه نمایش.

محصول Wondershare drfone

دکتر.فون – دکتر.fone basic – ضبط صفحه نمایش

به راحتی بازی های iOS را در رایانه یا دستگاه های iOS خود ذخیره کنید.

 • ساده ، انعطاف پذیر و بدون تبلیغات.
 • برنامه ها ، بازی ها و سایر مطالب آیفون خود را ذخیره کنید.
 • فیلم های HD را به رایانه خود صادر کنید.
 • اقتصادی کاربر دلپذیر.
 • سازگار با دستگاه های فرار از زندان یا نه.
 • سازگار با iPhone ، iPad و iPod Touch که تحت iOS 7 کار می کنند.1 تا iOS 10.

ضمانت بازپرداخت

ضمانت بازپرداخت بعد از 7 روز.

مراحل نصب ضبط و ضبط بازی های iOS در دستگاه شما.

مرحله 1: به وب سایت رسمی بروید و ضبط را نصب کنید

در دستگاه اپل خود ، به وب سایت رسمی DR بروید.فون – دکتر.ضبط صفحه اصلی – ضبط صفحه و بر روی گزینه “نصب” برای نصب برنامه کلیک کنید.

نصب

مرحله 2: اجازه

از آنجا.فون دکتر.Fone Basic – ضبط صفحه نمایش یک برنامه اپل نیست ، دستگاه شما درخواست نصب آن را می دهد. برای ادامه روی گزینه “نصب” کلیک کنید.

به L

مرحله 3: توسعه دهنده را توسعه دهید

همانطور که به برنامه اجازه می دهید ، روند نصب شروع می شود. پس از اتمام کار ، این مراحل را برای نصب و استفاده کامل از برنامه دنبال کنید. به “تنظیمات”> “عمومی”> “حاملگی دستگاه ها” بروید. روی “ضبط صفحه” کلیک کنید. دستگاه شما از شما سؤال می کند که آیا به این برنامه اعتماد دارید ، روی “اعتماد” کلیک کنید تا این واقعیت را که به برنامه اعتماد دارید تأیید کنید.

اعتماد

مرحله 4: ضبط را شروع کنید

پس از نصب برنامه ، ضبط صفحه را باز کرده و روی “بعدی” کلیک کنید. این سفارش روند ثبت نام را آغاز می کند.

شروع

هر ویدیویی که ذخیره می کنید در فیلم شما ذخیره می شود. می توانید فیلم را پیدا کرده و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

توجه داشته باشید: اگر می خواهید از DR استفاده کنید.برای ذخیره بازی های آیفون خود در رایانه خود ، می توانید این راهنما را بخوانید: چگونه می توانید بازی های آیفون خود را در رایانه خود با DR ذخیره کنید.فون – دکتر.fone basic – ضبط صفحه نمایش

اگر روزی دارید که هرگز به محل کار ختم می شود یا هیچ کاری برای انجام آن ندارید ، آیفون یا آیپد خود را بگیرید و یک بازی برای گذراندن زمان انجام دهید. در آنچه در این مقاله ارائه کردیم ، خواه از iPad یا iPhone استفاده کنید ، می توانید بهترین بازی ها را برای آیفون بارگیری و انجام دهید. به زندگی خود هیجان بیاورید و با بازی های پویا که شما را اشغال می کند آدرنالین خود را بالا ببرید.

بهترین بازی های رایگان برای آیفون

مدت طولانی پیدا می کنید ? دانلود.com بهترین بازی های رایگان برای آیفون را برای شما انتخاب کرده است.

نیاز به مراجعه به پزشک ، تمدید کارت هویت خود یا حمل و نقل عمومی ? به جای اینکه انگشت شست خود را در مترو یا مجلات خواندن از سن دیگری در یک اتاق انتظار شلوغ بچرخانید ، به یاد داشته باشید که از آیفون خود برای گذراندن وقت خود استفاده کنید ! ما بهترین بازی های رایگان را در iOS انتخاب کرده ایم تا وقتی انتظار خیلی طولانی است از شما مراقبت کنیم.

بیشتر این بازی ها سیستم Freemium را اتخاذ کرده اند. آنها یک سیستم خرید یکپارچه ارائه می دهند که به شما امکان می دهد سریعتر در بازی پیشرفت کنید. اما همه قابل پخش هستند و به شما امکان می دهند بدون پرداخت یورو استراحت کنید.

اتاق سامسارا

اگر پازل ها شما را زنده می کنند ، ناگت را از دست ندهید اتاق سامسارا. به کارگردانی سازندگان دریاچه Rusty ، مرجع این موضوع, اتاق سامسارا شما را در یک جهان به همان اندازه مرموز جذب می کند.

در حالی که شخصیت اصلی را تجسم می کنید ، در شخص اول ، خود را در یک نمایش عجیب و غریب که در آن چندین اشیاء وجود دارد که نمی دانید مسدود می کنید. برای امید به فرار از این مکان اسرارآمیز ، شما باید چهار گانه اتاق را کشف کنید و تمام عناصر اطراف خود را دستکاری کنید تا سرنخ هایی پیدا کنید که برای حل معماها مفید باشد.

اتاق سامسارا هیچ هدیه ای ایجاد نمی کند و شما را از اولین دقایق بازی شما را در پای دیوار قرار می دهد. دلسرد نشوید ، پاسخ سوالات شما گاهی در بی گناه ترین جزئیات است.

عید

مدرسه پیکسل و قدیمی در وصیت نامه, عید باید دوستداران بازی های پلت فرم قدیمی را خوشحال کند. شما آنجا بازی خواهید کرد عید, یک پدر تربچه در مقابل جستجوی فرزندانش ، حتی در هنگام خواب از باغ سبزیجات ناپدید شد.

در دنیای رنگارنگ که دکوراسیون های ماریو را یادآوری می کند, عید باید چهل سطح را مرور کند تا امیدوار باشد چهل نوزاد خود را بازیابی کند. چنگال مبتنی بر کلیدهای جهت دار در سمت چپ صفحه ، بی اهمیت است ، در حالی که یک نوار در سمت راست باعث می شود قهرمان ما پرش کند. یک آموزش سریع نیز مستقیماً در سطح اول ادغام می شود تا در شروع بازی به خوبی شما را همراهی کند.

در طول ماجراجویی باورنکردنی او, عید با بسیاری از هواداران غذای آشغال و کمتر از چهار رئیس بزرگ که فقط یک آرزوی دارند ، روبرو خواهد شد ، این باعث می شود که آن را برای همیشه ناپدید کند.

پین بال دزد

اکنون پیدا کردن لذت از تلنگر اصلی در موبایل اکنون امکان پذیر است. مجوز پین بال دزد, که شامل بسیاری از سینی های قابل پخش در قالب اصلی آنها یا به شکل رسمی مدرن آنها ، اکنون در تلفن های هوشمند وجود دارد.

این بازی که چندین حالت را ارائه می دهد ، مبتنی بر یک چنگال ساده و بصری است. بنابراین می توان دوز قدرت ساطع شده برای پرتاب توپ را دوز کرد ، در حالی که قسمت پایین صفحه ، به دو منطقه تقسیم می شود ، باعث می شود که بیشتر یا کمتر طبل ها را فعال کنید.

پین بال دزد مطمئناً خاطراتی را برای بازیکنان مسن به یاد می آورد در حالی که جوانترین آنها لذت و هیجان تقریباً دست نخورده را برای تایپ دیوانگی روی دکمه های دستگاه قبل از اینکه توپ به پایان برسد مسابقه خود را در لنگه به ​​یاد می آورد. علاوه بر حالت سنتی Arcarde, پین بال دزد یک حالت چندگانه را ادغام می کند که در آن می توانید با بازیکنانی از سراسر جهان روبرو شوید.

بارانی ساز

بازی پازل مینیمالیستی, بارانی ساز به شما کمک می کند تا به تیان کمک کنید ، کودکی که تصمیم گرفته است به یک ماجراجویی خارق العاده بروید تا سعی کنید توضیحی را در اصل باران پیدا کنید.

برای رسیدن به آنجا ، تیان یک مدالیون دارد که وقتی آن را فعال می کند ، به او اجازه می دهد تا فرم مورد نظر خود را برای حل هر معما که او را کمی بیشتر به هدف نهایی خود نزدیک می کند ، بگیرد.

بارانی ساز حدود 120 سطح را حساب می کند و بر اساس یک گیم پلی به همان اندازه مؤثر است. شیر ، ساخته شده در زمان مناسب ، و دانش خوبی از قوانین فیزیک به شما امکان می دهد کم و بیش به راحتی معما های پیشنهادی خاصی را برطرف کنید.

با این حال مراقب باشید ، از سهولت ظاهری سطح اول فریب نخورید ، مشکل رو به رشد در واقع باید به شما سخت باشد.

بازی سامسارا

در چهارراه پازل و بازی پلتفرم, بازی سامسارا شما را به بازی Zee دعوت می کند ، یک قهرمان گمشده در دنیای رنگارنگ عجیب سامسارا.

اما این مکان عجیب و غریب ، پر از رمز و راز ، در ابعاد مختلفی پخش شده است. برای فرار ، Zee هیچ راه حل دیگری جز حرکت با استفاده از بلوک های ماهر و ماهر ندارد.

معما واقعی, بازی سامسارا ممکن است در ابتدا بی اهمیت به نظر برسد ، اما به زودی سطح آن بدن می شود. ماجراجویی قهرمان شما همه چیز آرامش نخواهد داشت و شما مجبور خواهید بود که بلوک ها را مجدداً مجدداً تغییر دهید تا ترکیب ایده آل را پیدا کنید که به او اجازه می دهد از این دنیای عجیب عبور کند.

زیرا اگر بعد اول به قوانین فیزیک پاسخ دهد که همه ما می دانیم ، تأثیرات آن در بعد ثانویه کاملاً متفاوت است.

تلفن همراه Call of Duty

دوستداران FPS در کنسول ها و رایانه های شخصی کشف می کنند تلفن همراه Call of Duty, هر آنچه را که باید در موبایل پیدا کنید ، همان احساساتی که در کنسول ها و رایانه شخصی است.

این بازی عمدتاً حول حالت چند نفره در حال چرخش است ، اما همچنین به شما امکان می دهد در 100 بازیکن در یک حالت نبرد رویال بازی کنید ، در مسابقات تیمی مرگ شرکت کنید ، با ترسیدن از پیگیری زامبی ها یا حتی جمع آوری به یک پیشخوان ، بین آن بترسید تیرانداز.

گرفتن عناصر اصلی Ops Black و جنگ مدرن (سلاح ، شخصیت ها و نقشه ها), تلفن همراه Call of Duty وعده پیدا کردن در آیفون ، یک بازی سه بعدی که شایسته کنسول های اتاق نشیمن است. پیشرفت شما در بازی به شما امکان می دهد سلاح های جدید و شخصیت های جدید را باز کنید ، بلکه از تجهیزات جدید و به دست آوردن لباس های جدید نیز استفاده کنید. تیم خود را تشکیل دهید و به میلیون ها بازیکن در سراسر جهان برای یک تجربه بازی حماسی بپیوندید.

موبایل سیار

رقیب مستقیم Fortnite, موبایل سیار, همچنین به عنوان Battlegrounds PlayerUnknown شناخته می شود ، یک نوع FPS Battle Royale کاملاً رایگان است.

چتر نجات در یک جزیره ، شما باید در نبرد بین صد شرکت کننده در حالت کلاسیک شرکت کنید. این بازی همچنین در مقابل 4 مسابقه 4 مسابقه 4 تا 4 مسابقه و همچنین یک حالت زامبی شدید ارائه می دهد.

موبایل سیار انتخاب شما را ترک می کند: شما می توانید ماجراجویی انفرادی را زندگی کنید تا آخرین بازمانده باشید ، یا با دیگران همکاری کنید تا با دشمنان متقابل خود بجنگید. در هر صورت ، برای از بین بردن مخالفان زنگوله ، باید اسلحه را بگیرید و تاکتیک های بی عیب و نقصی را نشان دهید.

این بازی روزانه چالش های جدیدی را ارائه می دهد و هر بار به روزرسانی های ماهانه را اجرا می کند.

PES 2020

مرجع واقعی در شبیه سازی فوتبال, PES 2020 پیشنهاد می کند تمام احساسات فوتبال را در کنسول حق رای دادن معروف در آیفون خود پیدا کنید.

واقع بینانه و همهجانبه ، بازی گیم پلی را روی کنسول می گیرد تا یکی از وفادارترین تجربه فوتبال موبایل را ارائه دهد.

به لطف کنترل و قابلیت مانور بهتر ، می توانید با روش های مختلف کنترل بازیکنان آزمایش کنید. برای اطمینان از تجربه نزدیک به واقعیت, PES 2020 پایه های سیستم جدید خود ، “الهام بخش” که به یک بازیکن اجازه می دهد تا رفتار دیگران را در این زمینه تحت تأثیر قرار دهد.

بهترین بازیکنان را انتخاب کنید و تمرینات خود را تطبیق دهید تا امیدوار باشید که در بالای جدول به پایان برسید. در این پرنعمت 2020 ، PES از باشگاه های جدید مجوز استقبال می کند. بنابراین ، FC بایرن از مونیخ ، یوونتوس یا منچستر یونایتد ، به بارسلونا به FC بپیوندید.

تور ماریو کارت

بازی های ماریو کارت را در تلفن های هوشمند بازی کنید ، بازیکنان مدتهاست که از آن رویای آن را تجربه کرده اند. نینتندو از آن زمان آرزوی خود را صادر کرد تور ماریو کارت به شما پیشنهاد می کند که به یکی از شخصیت های جهان ماریو بروید تا بتوانید چرخ یک ماشین مسابقه را برای یک مسابقه وحشی بگیرید.

قبل از اینکه بتوانید آن را بازی کنید ، با این حال باید با یک حساب نینتندو ارتباط برقرار کنید و اگر یکی از آنها را ایجاد کنید ، یکی ایجاد کنید. پس از برداشتن این مرحله ، می توانید با الهام از شهرهای بزرگ جهان ، به کف مدارهای با الهام از شهرهای بزرگ جهان بروید و در فواصل منظم تغییر کنید. به نظر می رسد که چنگال بازی ، که باعث می شود دندان ها در ابتدای کار به هم بزند ، پس از بروزرسانی بهبود یافته است.

شخصیت ، که در کارت خود نشسته است ، به تنهایی شتاب می گیرد و فقط انگشت خود را برای هدایت دستگاه خود به سمت راست یا چپ می گیرد. به همین ترتیب وقتی می خواهید یک شیء را ثبت کنید ، یک شیر آب روی صفحه نمایش کافی خواهد بود تا مانع در چرخ های مخالفان خود را که در دکوراسیون به پایان می رسند ، رها کنید ، به اندازه کافی برای اطمینان از یک مکان راحت روی تریبون.

پره

حمایت از سبک نبرد رویال پس از تاریخ, پره به شما پیشنهاد می کند که در یک بازی بقا نفس گیر با صد مخالف روبرو شوید که در آن تنها آخرین بازمانده می تواند برنده شود. این که آیا شما تصمیم به تکامل انفرادی یا شرکت در اتحادها دارید ، به خاطر داشته باشید که فقط در صورتی که موفق به از بین بردن همه بازیکنان دیگر شوید ، برنده خواهید شد.

یک مکان استراتژیک را در جزیره ای که در آن چتر نجات دارید انتخاب کنید و اکتشافات خود را شروع کنید تا سعی کنید تجهیزات و منابع جدیدی را برای موفقیت در تجارت خود پیدا کنید. در جستجوی سینه های حاوی سلاح ها و اشیاء مفید ، با توجه به اینکه مراقب باشید به حضور خود خیانت نکنید ، ساختمانهای متروکه را در جستجوی سینه های حاوی سلاح و اشیاء مفید کاوش کنید.

به طور مرتب توسط Epic Games به روز می شود, پره جامعه خود را برای شرکت در رویدادهای بی شماری با جوایز منتشر نشده و موقت ارائه می دهد.

سیم کارت های سیار

بازی شبیه سازی زندگی سیم کارت های سیار به شما پیشنهاد می کند شخصیت خود را ، در تصویر خود یا نه ، به او ویژگی های شخصیت خاصی اختصاص دهید و زندگی خود را کنترل کنید که گویی این مال شما است. با تشکر از آزادی تخیل و آفرینی که از آن لذت می برید ، هر داستانی که آغاز شده است بی نظیر است و به بازی یک بازی مجدد بی نهایت می دهد.

پس از شخصی سازی شخصیت شما ، خانه خود را بسازید و شروع جدیدی کنید. شما محله خود را کشف می کنید ، با محله خود آشنا می شوید ، کار را پیدا می کنید و زندگی را تا حد امکان کامل می کنید.

موبایل

دوستداران توپ دور از یافتن تمام احساسات حق رای دادن قدردانی می کنند فیفا که در موبایل, نسخه ای از بازی معروف شبیه سازی فوتبال کاملاً مناسب با صفحه نمایش آیفون آنها.

بعد از انتخاب بازیکنان مورد علاقه خود برای ایجاد یک تیم رویایی ، اولین بازی خود را انجام می دهید. باشگاه خود را شکل دهید ، بازیکنان خود را پیشرفت کنید و نیروی کار خود را به عنوان یک حرفه ای واقعی مدیریت کنید.

تمام تصمیماتی که می گیرید در نتایج مسابقات تأثیر دارد. بنابراین باید تنظیمات تاکتیکی با تشخیص انجام شود. بازیکنان خود را انتخاب کنید و یک استراتژی بی عیب و نقص برای توسعه یک تیم منسجم و پاسخگو ایجاد کنید.

آسفالت 9

با آسفالت 9, Gameloft یکی از حق رای دادن پرچمداران خود را گرد و غبار می کند. به همین مناسبت ، ویرایشگر بازی بزرگ ، گرافیک ، سیالیت و گیم پلی را در پشتیبانی منتشر می کند. نژادها با یک سطح چشمگیر از جزئیات واقع گرایی به دست می آورند. اصطبل با جدیدترین مدل های تولید کنندگان به عنوان معتبر فراری ، لامبورگینی یا پورشه غنی شده است.

آسفالت 9 قدرت خود را از ساختار بسیار کامل خود جلب می کند. ما از هر نقطه نظر اتومبیل های قابل تنظیم جدید دریافت می کنیم. مواد و پیشرفت ها بر پیروزی های مدارها باز می شوند. هرچه بازیکنان بیشتر مسابقه کسب کنند ، پول بیشتری کسب می کنند و می توانند مجموعه خودروهای خود را بزرگ کنند.

بعد چند نفره تعاونی در آسفالت 9. همه در ایجاد یا پیوستن به یک جامعه آنلاین خلبانان آزاد هستند ، در برابر سایر باشگاه ها رقابت می کنند و در رتبه بندی جهانی جای می گیرند.

پوکمون برو

Pokémon با صفحه نمایش آیفون با پوکمون برو. ساخته شده توسط Niantic ، این بازی از GPS و Technos Reality Adupmented استفاده می کند تا همهجانبه ترین تجربه ممکن را ارائه دهد. هدف: این تصور را برای بازیکنان فراهم می کند که از کلاهبرداری رسمی متنفر باشد.

از موقعیت جغرافیایی شما, پوکمون برو در زمان واقعی شما روی نقشه ای شبیه به Ingress هستید. Pokémon وحشی به طور تصادفی در طول پیاده روی شما آشکار می شود. روی آنها ضربه بزنید تا ببینید که در حرکت روی صفحه ظاهر می شوند. با تشکر از سهام Pokéballs خالی ، شما تا حد امکان ضبط می کنید و Pokédex خود را تکمیل می کنید.

پوکمون برو یک بعد چند نفره مهم را ادغام می کند. مربیان به تیم ها می پیوندند ، پوکمون را تبادل می کنند ، برای اشغال عرصه ها رقابت می کنند ، ترکیب می شوند تا با پوکمون افسانه ای مبارزه کنند و در دوئل های از راه دور با دوستان شرکت کنند.

درگیری سلطنتی

اگر دوست داشتی جنگ قبایل, شما دوست خواهید داشت درگیری سلطنتی. با الهام از بازی موفق استودیوی Supercell ، عنوان شما را دعوت می کند تا شخصیت های مورد علاقه خود را در یک بازی کارت تاکتیکی پیدا کنید. شما عرشه خود را با توجه به نقاط قوت خود که در طول نبردها بهبود می یابید ، می سازید و سازماندهی می کنید. در زمین ، شما به عنوان استراتژیست مانند خود با مخالفان روبرو هستید ، به خوبی مصمم است که اینترنت اکسپلورر را قرار دهید.

هر پیروزی به شما امکان می دهد یک تنه برنده شوید که پس از باز شدن ، به طور تصادفی کارت ها و پیشرفت های جدید را فاش می کند. قدرت تایپ کردن خود را برای به دست آوردن سطح و نوازش امید دیوانه وار برای پیوستن به یک قبیله فوق العاده تقویت کنید.