8 بهترین برنامه برتر برای گربه ها ، بهترین برنامه های پیام رسانی فوری برای گپ زدن با دوستان خود (حتی در خارج از کشور)

بهترین برنامه های پیام رسانی فوری برای گپ زدن با دوستان خود (حتی در خارج از کشور)

آنها اکنون بسیار زیاد هستند و گاهی اوقات دشوار است که بدانید کدام پیام را انتخاب کنید. به همین دلیل ما به شما کمک می کنیم کسانی را پیدا کنید که بیشترین انتظارات شما را برآورده می کنند.

8 برنامه برتر گربه برتر ، این حیوانات خانگی متصل

ما خیلی خوب می دانیم که گربه شما او را دوست دارید زیرا والدین فرزند خود را دوست دارند و این کاملاً طبیعی است. ناگهان ، شما می خواهید که از وضعیت خوبی برخوردار باشد ، سرگرم شود و همیشه در هر کجا که باشید با شما کمی است. برنامه ها می توانند به شما در انجام همه این کارها کمک کنند. آنها ممکن است برای همه اربابان سیاره ضروری نباشند ، اما می تواند به شما کمک خوبی کند.

SOS حیوانات خانگی و شرکت

برنامه ای که می تواند زندگی شما را نجات دهد. سرانجام ، آن گربه شما. SOS Pets & Co در مواقع اضطراری برای حیوان خانگی شما مفید است: این به شما دامپزشکان خدمت در اطراف شما می گوید و شماره تاکسی را به شما می دهد که می تواند شما ، شما و گربه شما را حمل کند تا به نزدیکترین کلینیک برسید. این سریعتر از ورود به تحقیقات Google است در حالی که ما در وحشت هستیم. همچنین تعداد زیادی دیگر از متخصصان ، دامادها ، واکرها ، مربیان وجود دارد ، اما شما فهمیدید ، این مهمتر.

موجود در iOS و Android

11 گوز

11 گوز احتمالاً بهترین برنامه ای است که به شما امکان می دهد داشبورد کامل حیوان خانگی خود را نگه دارید. وزن ، دما ، سهام کیببل ، تاریخ واکسن و غیره., همه چیز برنامه ریزی شده است. این بهتر از یک دستور کار و یک کتاب بهداشتی سالم است و کاملاً رایگان است.

موجود در iOS و Android.

پتکام

با این برنامه (بسیار زیبا ، باید گفته شود) ، می توانید در غیاب خود گربه خود را رعایت کنید. در صورت بروز صدای مشکوک به شما اطلاع داده می شود و می توانید با حیوان خانگی خود ارتباط برقرار کنید. خوب ، شما هنوز هم باید یاد بگیرید که بند ناف را در یک نقطه برش دهید ، اما اگر نوع نگران باشید ، هنوز هم بسیار کاربردی است ، یا می خواهید به محض بیرون آمدن از خانه خود ، گربه خود را چه کاری انجام می دهد. اسپویلر: او می خوابد.

موجود در iOS و Android.

بازی برای گربه ها

این برنامه انیمیشن ها را پخش می کند (نشانگر لیزر ، پروانه ها و غیره.) روی صفحه برای علاقه به گربه. به ناچار ، نتیجه در رایانه لوحی یا iPad جالب تر است زیرا گربه فضای بیشتری برای فشار دادن صفحه نمایش و تلاش برای گرفتن اشیاء متحرک دارد. به هر حال مراقب باشید ، این نوع بازی می تواند برای یک گربه ناامید کننده باشد ، بنابراین بهتر است بعد از جلسه بازی خود پاداش دهید.

موجود در iOS و Android

موش برای گربه ها

همان اصل ، اما با موش از همه رنگ ها ، در تقلید از موادی که برای گربه ها جذاب است ، مانند Rattan of Scrapers آنها. اگر حوصله خود را داشته باشید ، می توانید تبلت گربه را نیز لگد بزنید و در جای خود بازی کنید ، همچنین کار می کند. یا یک کتاب خوب بخوانید.

موجود در iOS و Android.

گربه آرامش

Cat Relax برای تسکین ، آرامش یا تحریک گربه خود ، جوهای صوتی را ارائه می دهد. کافی است که این صداهای مرکب را برای قلعه های موجود در اتاقی که در آن قرار دارند توزیع کنید. برنامه پرداخت می شود اما با قیمت مناسب و مطالب زیادی ارائه می دهد. به هر حال ، ما می دانیم که هیچ چیز برای شما خیلی گران نیست وقتی که گربه شما را خراب می کند.

موجود در iOS و Android.

Pet Clicker – آموزش گربه سگ

کلیک کردن آموزش بهترین روش برای تهیه سگ یا گربه است. زیرا بله ، گربه ها نیز می توانند آموزش ببینند. برنامه Pet Clicker صدای کلیک را بازتولید می کند. شما باید او را با یک درمان همراهی کنید تا گربه صدا را با پاداش مرتبط کند. مستندات و آموزش های آنلاین زیادی وجود دارد که به شما در استفاده از کلیک خود کمک می کند.

عوضی

Frimousse به شما امکان می دهد گربه خود را با حباب های متن صحبت کنید. خوب ، این سه پا را روی یک اردک نمی شکند (و آنقدر اردک های بهتر ، فقیر) ، اما اگر به ما اجازه دهد بدون اینکه آن را آزار دهیم ، از بچه گربه کوچک خود لذت ببریم ، مناسب ماست. و سپس رایگان است.

موجود در iOS و Android.

در غیر این صورت ، می توانید به بهترین لوازم جانبی گربه نگاهی بیندازید. او از شما تشکر خواهد کرد.

همچنین در مورد: گربه بخوانید

محتوای توصیه شده توسط خوانندگان ما

بهترین برنامه های پیام رسانی فوری برای گپ زدن با دوستان خود (حتی در خارج از کشور)

برنامه های خدمات پیام رسانی فوری در Android و iOS در حال شوخی هستند. انتخاب ما را برای انتخاب برنامه چت مناسب که مناسب شما است ، کشف کنید ، که می خواهید با احتیاط در مورد آن بحث کنید ، برای برقراری ارتباط از خارج ، بدون اتصال یا حداکثر ویژگی ها.

پرکاربردترین پیام رسانی خصوصی

پیامک ، اگرچه هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد ، اما به طور فزاینده ای توسط رهگذران خدمات پیام رسانی فوری -توسط شبکه جایگزین می شود داده ها, بنابراین به محض دسترسی به اینترنت امکان برقراری ارتباط رایگان را فراهم می کند. در برنامه iPhone و iPad یا در فروشگاه Android Google Play موجود است ، این برنامه های CAT ، اغلب کاربر دوستانه و کامل ، به شما امکان می دهد خیلی بیشتر از پیام متنی به اشتراک بگذارید (HD ، GIF ، GIF ، GIF ، فیلم ها ، کارت ها و غیره بشر.).

آنها اکنون بسیار زیاد هستند و گاهی اوقات دشوار است که بدانید کدام پیام را انتخاب کنید. به همین دلیل ما به شما کمک می کنیم کسانی را پیدا کنید که بیشترین انتظارات شما را برآورده می کنند.

پیام رسانی برای محافظت از حریم خصوصی شما

هیچ کس نمی خواهد که کسی بیاید بینی های خود را در بحث های خصوصی خود قرار دهد. به همین دلیل است که ما در درجه اول توصیه می کنیم به یکی از برنامه های کاربردی که احترام بیشتر به داده های خصوصی را تضمین می کند ، بویژه به لطف رمزگذاری پایان مکالمه ها ، به یکی از برنامه های کاربردی مراجعه کنیم. این بدان معنی است که حتی اگر او می خواست ، ویرایشگر برنامه به پیام های شما دسترسی نخواهد داشت.

بنابراین توصیه اصلی ما این است علامت, که از ACLU ، EFF ، اما همچنین شخصیت های تأثیرگذار مانند ادوارد اسنودن یا الون ماسک تأیید کرده است. این انتقادات خوب از این واقعیت ناشی می شود که برنامه پیام رسانی کاملاً است متن باز, به کارشناسان ایمنی اجازه می دهد تا کد منبع را ممیزی کنند و در نتیجه وجود خطاهای احتمالی یا حفظ داده ها را بررسی کنند. علاوه بر این ، تمام داده هایی را که از طریق سرویس منتقل می شوند به شدت نشان می دهد.

تلگرام همچنین یک گزینه جالب جالب است ، حتی اگر به دلیل کدورت قسمت سرور مورد انتقاد بیشتر قرار گیرد و این واقعیت که از ابتدا تا پایان رمزگذاری نشده است ، به طور پیش فرض ، وادار کردن کار اضافی از طرف کاربر برای تأمین صرافی های خود. بسیار امن و مهمتر از همه بسیار کاربردی و دلپذیر روزانه است. بنابراین تعادل عادلانه بین امنیت و سهولت استفاده روزانه.

در یک ژانر دیگر, چتر به شما امکان می دهد پیام هایی ارسال کنید که پس از چند ثانیه از تلفن هوشمند Interocutor شما ناپدید می شوند. این به هیچ وجه ضمانت امنیت نیست ، به خصوص که هیچ چیز رمزگذاری نشده است ، اما به شما امکان می دهد پیام ها و عکس هایی را که به شما اجازه می دهد در طبیعت پخش کنید ، بهتر کنترل کنید. لطفاً توجه داشته باشید ، پیام ها به مدت 30 روز در سرورهای شرکت ذخیره می شوند.

دانلود سیگنال ، تلگرام یا اسنپ چت

علامت

تلگرام

چتر

محبوب ترین پیام رسانی

متأسفانه ، سیگنال یا تلگرام بیشترین پیام رسانی در جهان نیست و صحبت کردن به تنهایی تایر می شود. برای یافتن دوستان خود ، بنابراین ممکن است مجبور شوید به محبوب ترین برنامه های مانند Messenger یا WhatsApp مراجعه کنید ، هر دو متعلق به گروه فیس بوک (و به اشتراک گذاری اطلاعات خاص با بقیه اکوسیستم شرکت).

در مورد فیس بوک ، برنامه را توصیه می کنیم مسنج, که همانطور که از نام آن پیداست سبک تر و استفاده آسان تر است. مربوط به واتساپ, جالب ترین این است که از شماره تلفن همراه به عنوان شناسه استفاده می کند. این بدان معنی است که شما نیازی به درخواست شناسه ندارید (یا ” برای اضافه کردن ») اگر شماره تلفن آنها را می دانید مخاطبین.

اگر نمی خواهید از طریق فیس بوک بروید ، می توانید به Viber مراجعه کنید ، که یک جایگزین عالی برای WhatsApp است و هر دو ویژگی زیادی را ارائه می دهد ، بلکه رمزگذاری پیش فرض پیام ها را نیز ارائه می دهد.

بارگیری پیام رسان فیس بوک ، واتس اپ یا ویبر

مسنج

پیام رسان فیس بوک

واتساپ

پیام رسان

پیام های سفر به خارج از کشور

برنامه های گربه به ویژه در طول سفرهای خارج از کشور مفید هستند ، زیرا به شما امکان می دهد به محض اتصال تلفن هوشمند به یک شبکه WiFi ، به صورت رایگان با خارجی ها ارتباط برقرار کنید. اگر به آسیا سفر می کنید ، ما به شما توصیه می کنیم وکت وت خط, دو سرویس بسیار محبوب که اغلب ویژگی های اضافی مانند پرداخت در فروشگاه ها را ارائه می دهند ، و می توان در چین استفاده کرد.

ما همچنین می توانیم ذکر کنیم اسکایپ, که اجازه می دهد تلفن ، با پرداخت ، به شماره تلفن های ثابت یا تلفن همراه. قیمت اغلب بسیار پایین تر از آنچه که توسط اپراتور تلفن همراه فرانسوی شما در Roaming ارائه شده است.

خط بارگیری ، WeChat یا Skype

اسکایپ

وکت

خط: تماس و پیام رایگان

خط: تماس و پیام رایگان

پیام رسانی گربه برای بازیکنان

این که آیا در هنگام بازی ، ارتباط IRL را با صنفی خود حفظ کنید ، یا بهترین دوستان خود را داشته باشید ، برخی از خدمات در گربه ها تخصص دارند گیمرها. اگر بخار البته خدمات گربه خود را ارائه می دهد ، این است اختلاف چه کسی از بازی خارج می شود. این سرویس گزینه های بسیاری را شامل می شود ، و به ویژه امکان چت به راحتی و رایگان یا مستقیماً با مخاطبین یا سرورها ، که سپس او را به رقیب Slack نزدیک می کند.

Discord یا Steam را بارگیری کنید

اختلاف

بخار

ما خلاصه می کنیم

بهترین برنامه برای بحث مخفیانه چیست ?

امن ترین کاربرد ، به ویژه توسط ادوارد اسنودن توصیه می شود علامت. نه تنها پیام ها را به طور مؤثر می سازد بلکه کاملاً است متن باز, که به فعالیت شما توجه می کند. شما می توانید دقیقاً بدانید که در کجا و چگونه داده های شما انتقال می یابد.

نحوه برقراری ارتباط بدون شماره تلفن ?

چندین برنامه پیام رسانی وجود دارد که برای برقراری ارتباط به شماره تلفن احتیاج ندارند ، اما یک حساب کاربری. در میان چیزهای دیگر ، ما می توانیم نقل کنیم پیام رسان فیس بوک یا اسکایپ, دو سرویس ایمیل که به یک آدرس ایمیل مرتبط هستند و بنابراین به شما امکان می دهد بدون داشتن شماره تلفن از رایانه یا تلفن هوشمند گپ بزنید.

چگونه بدون اینترنت رایگان تماس بگیریم ?

جدا از برنامه های سنتی پیام رسانی فوری که از طریق اینترنت می گذرد ، برخی از برنامه ها نیز وجود دارند که به ما امکان می دهند بدون نیاز به عبور از شبکه ، مکالمه کنیم. دومی پس از آن به طور کلی از بلوتوث یا WiFi Direct برای برقراری ارتباط و بحث و گفتگو مستقیماً از یک دستگاه به دستگاه دیگر استفاده می کند.

آیا از Google News (اخبار در فرانسه) استفاده می کنید ? شما می توانید رسانه مورد علاقه خود را دنبال کنید. دنبال کردن Frandroid در Google News (و numerama).

اخبار WhatsApp را پیدا کنید

مجموعه در فیلم

خبرنامه شخصی شما

ضبط شده است ! صندوق پستی خود را تماشا کنید ، در مورد ما خواهید شنید !

بهترین اخبار را دریافت کنید

داده های منتقل شده از این فرم برای Humanoid ، ناشر شرکت از سایت Frandroid به عنوان کنترل کننده درمان در نظر گرفته شده است. آنها به هیچ وجه به اشخاص ثالث فروخته نمی شوند. این داده ها با توجه به رضایت شما برای ارسال از طریق اخبار پست الکترونیکی و اطلاعات مربوط به محتوای سرمقاله منتشر شده در Frandroid ، پردازش می شوند. شما می توانید در هر زمان با کلیک بر روی لینک های قفل کننده موجود در هر یک از آنها ، با این ایمیل ها مخالفت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با تمام خط مشی ما برای پردازش داده های شخصی خود مشورت کنید. شما حق دسترسی ، اصلاح ، پاک کردن ، محدودیت ، قابلیت حمل و مخالفت را به دلایل قانونی برای داده های شخصی مربوط به خود دارید. برای اعمال یکی از این حقوق ، لطفاً از طریق فرم تمرینی حقوق اختصاصی ما درخواست خود را انجام دهید.

اعلان های وب

اعلان های فشار به شما امکان دریافت هر کدام را می دهند اخبار fandroid در زمان واقعی در مرورگر یا تلفن Android خود.

تلفن صورتی: گذشته نگر از تاریخ و توسعه آن از زمان ریشه آن

[…] آنلاین ، مانند سایت های وب کم زنده ، شبکه های اجتماعی وابسته به عشق شهوانی و برنامه های پیام رسانی فوری ، خدمات صورتی سنتی را تکمیل یا حتی جایگزین کرده اند. این نوآوری ها […]

WhatsApp حتی بیشتر شبیه اینستاگرام با ویرایشگر متن جدید خود – Andoria One Science and Technology خواهد بود

[…] از برنامه های پیام رسانی فوری ، ورود عملکردی را که قبلاً در اینستاگرام یا حتی در […] یافت شده بود ، می بیند

WhatsApp بیشتر شبیه اینستاگرام با ویرایشگر متن جدید خود خواهد بود

[…] از برنامه های پیام رسانی فوری از متا دسترسی به مشاغلی را که قبلاً در اینستاگرام یا حتی مسنجر یافت می شود ، مشاهده می کند. در آخرین بتا […]

برای شما ، پیام های صوتی در برنامه های پیام رسانی همه چیز را کمبود احترام می گذارند – وبلاگ

[…] اکثر برنامه های پیام رسانی به شما امکان می دهند امروز پیام های صوتی ارسال کنید. با این حال ، در […]

آیا پیام های صوتی را به برنامه های پیام رسانی ارسال می کنید ? – وبلاگ

[…] اکثر برنامه های پیام رسانی به شما امکان می دهند امروز پیام های صوتی ارسال کنید. با این حال ، در […]

آیا پیام های صوتی را به برنامه های پیام رسانی ارسال می کنید ? –

[…] اکثر برنامه های پیام رسانی به شما امکان می دهند امروز پیام های صوتی ارسال کنید. با این حال ، در کارمندان سرمقاله […]

بارگیری نسخه جدید NSWHATSAPP 2023 APK برای Android

[…] با استفاده از این برنامه پیام رسانی فوری ، در مقایسه با دیگران ویژگی های نامحدود و اضافی دریافت خواهید کرد […]

مسنجر می خواهد به برنامه تماس اساسی شما تبدیل شود | وابسته به سلیقه

[…] با 300 میلیون تماس هر روز “. این شرکت مایل است برنامه پیام رسانی فوری خود را به “مرکز ارتباطی […] تبدیل کند

مرورگر Edge یک تابع به اشتراک گذاری فایل امیدوار کننده را در بر می گیرد –

[…] گزینه کپی چسباندن ، دیگران پرونده های گرانبهای خود را از طریق ایمیل یا از طریق برنامه پیام رسانی ارسال می کنند (این کار را در […] انجام ندهید

WhatsApp: این بتا جدید باعث می شود هر کسی از شما بدتر شود | وابسته به سلیقه

[…] بتا جدید برای نسخه Android برنامه WhatsApp مستقر شده و بیشتر ویژگی جدیدی را به برنامه پیام رسانی معروف اضافه می کند […]

بهترین برنامه های پیام رسانی فوری برای گپ زدن با دوستان خود (حتی در خارج از کشور) – Ref Tech High Tech

از کدام شبکه اجتماعی برای هدف قرار دادن مخاطبان خود و توسعه فعالیت خود استفاده می کند ? – Les Echos Solutions – آخرین اخبار دیجیتال

[…] و بزرگسالان جوان همیشه برای یادگیری اخبار یا استفاده از پیام رسان فوری حضور دارند. توییتر 310 میلیون کاربر دارد. 25 ٪ از آنها مرد در برابر […]

Facebook Messenger and Instagram: Fusion شروع شده است – Frandroid – آخرین اخبار دیجیتال

[…] اکنون شکل حباب بحث در مورد مسنجر را گرفته است. برای پیشبرد بهترین برنامه های پیام رسانی فوری برای گپ زدن با دوستان خود (حتی در فیس بوک نیز قصد ادغام پایگاه داده ها را ندارد ، بلکه ارائه […]

چگونه نام کاربری خود را تغییر دهیم?

[…] بسیار محبوب ، به خصوص صدای وی از طریق پست ، Snapchat از شر نقص خلاص نمی شود و برخی از ویژگی ها با صدای بلند الاغ هستند. برای […]

Snapchat: چگونه نام کاربری خود را تغییر دهیم ? | وابسته به سلیقه

[…] بسیار محبوب ، به ویژه برای پیام رسانی وی ، اسنپ چت عاری از نقص نیست و برخی از ویژگی های خاص از CORS ادعا می شود […]

Snapchat: چگونه نام کاربری خود را تغییر دهیم ? – شرکای نوآوری

[…] بسیار محبوب ، به ویژه برای پیام رسانی وی ، اسنپ چت عاری از نقص نیست و برخی از ویژگی های خاص در CORS و […]

مسنجر/اینستاگرام: فیس بوک توضیح می دهد که چرا به همه توابع دسترسی ندارید – Frandroid – آخرین اخبار دیجیتال

[…] گربه ای که مناسب شما است ، که می خواهید با احتیاط گپ بزنید ، … بیشتر بخوانید تا ما را دنبال کنید ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. شما قادر خواهید بود […]

پیام های Google Möchte Sicherstellen ، Dass Sie Keine Sms Verpassen ، Punkt.

[…] jetztmessaging-app google-nachrichten ich habe ihnen gesagt ، dass die nachricht nicht nur gelesen wurdine ، جبران خسارت ihr […]

پیام های Google برای دیدن شما بدون از دست دادن هر کلمه یا زمان.

[…] برنامه Thoumessaging Google News با نمایش شخصیت های جسورانه می توانید بگویید که یک پیام خوانده نشده است. این هست […]

پیام کوتاه GSM خالص ساده. ��
اگر برنامه Olvid فرانسوی وجود دارد

برای شناختن من ، هیچ نرم افزار پیام رسانی اروپایی وجود ندارد. فقط سیگنال امنیت و محرمانه بودن وجود دارد.

خbara sarة ، leln tuthك memكalemة جemaiiة mmrة خerى: techafast

من حساب فیس بوک خود را توییتر Snapchat مسدود کردم و می خواهم WhatsUp را حذف کنم ، من به دنبال یک پیام رسانی فوری اروپا هستم یا این بخشی از گروه فیس بوک نیست. پیشاپیش از توجه شما به این موضوع متشکرم.

la señal seeslve mejor that whatsapp paras transfeir imágenes

[…] Mensajes Privados Ahora Sesan Solo Para Campartment. hoy compartimos muchas imágenes ، […]

o Sanal fica melhor انجام دهید

[…] Mensagens Privadas Agora Ele ésado Apenas Para Compartilhamento Simples of Texto Mensagens. hoje compartilhamos […]

بهترین برنامه های پیام رسانی فوری برای گپ زدن با دوستان خود (حتی در خارج از کشور) – وبلاگ دانیل میلان

[…] https: // www.ازار.com/Android/Applications/330270_7-برنامه های مربوط به پیامدها-مأموریت-اینتیا […]

WhatsApp و داده های شما: فیس بوک به روزرسانی خود را به تأخیر می اندازد و قول می دهد سردرگمی را بلند کند – Bonneinfo

[…] بهترین برنامه های پیام رسانی فوری برای گپ زدن با دوستان خود (حتی در خارج از کشور) […]

مانند آن زمان در Windows Phone.

من از WhatsApp ، Messenger ، Telegram و Signal استفاده می کنم ، و هیچ کدام کاملاً مناسب نیستند ، نه به دلایل فنی ، بلکه به دلیل اینکه بهترین ها در مخاطبین ما گسترده ترین نیستند. WhatsApp و Messenger از نظر تعداد کاربران به وضوح از مزیت برخوردار هستند ، مخاطبین ما لزوماً از یک یا دیگری استفاده می کنند ، وقتی که هر دو نیستند. اما ، همانطور که همه می دانند ، این 2 برنامه از نظر احترام به حریم خصوصی قهرمان نیستند ، ما نمی دانیم که داده های شخصی ما به چه چیزی تبدیل می شود. تلگرام و سیگنال این ضرر دارند که تعداد قابل توجهی از کاربران (در هر صورت فرانسوی) داشته باشند ، بنابراین در یافتن مخاطبی که از آنها استفاده می کنند کمی مشکل دارد. تلگرام و مسنجر از واتس اپ و سیگنال مزیت دارند ، می توان آنها را در چندین دستگاه نصب کرد. من می توانم از تلگرام یا مسنجر در Mac یا یکی از 2 دستگاه Android خود استفاده کنم. یکی دیگر از مزایای تلگرام ، می توانید از اندازه های بسیار بزرگ پیوست ها را ارسال و دریافت کنید ، زیرا هر پیوست می تواند 2 گیگابایت را تشکیل دهد. بنابراین ما می توانیم به طور کامل فیلم های کامل را از طریق تلگرام ارسال کنیم ، چشمگیر است و کاملاً کار می کند. مزیت تلگرام ، سیگنال و پیام رسان ، حتی اگر تلفن همراه شما خاموش باشد ، یا در حالت هواپیما یا خارج از دسترس شبکه موبایل ، از آنها می توان در رایانه شما استفاده کرد. در حالی که WhatsApp در رایانه نیاز دارد که تلفن همراه آن در شبکه تلفن همراه باشد. WhatsApp ، Messenger ، Telegram و Signal به همه تماس های صوتی و تصویری اجازه می دهد. برای ایده دادن ، در 125 مخاطب من ، 45 ٪ دارم که در WHASAPP و فقط 5 ٪ در تلگرام و سیگنال هستند. از 81 مخاطب همسرم ، 75 ٪ در واتس اپ و تنها 5 ٪ در تلگرام و سیگنال هستند.

از یک طرف ، به طور پیش فرض نصب نمی شود و از طرف دیگر ، فقط در اندروید است ، اپل امتناع می ورزد که برنامه دیگری را که آنها مدیریت پیامک را انجام می دهد ، امتناع ورزد.

برای اولین بار ، RCS دقیقاً برای آن وجود دارد. برای نکته دوم ، من از شما دعوت می کنم این مطلب را بخوانید: https: // عنصر.IO/وبلاگ/قابلیت همکاری-دیجیتال-بازار-فعالیت-ACT/آن را در جهت شما خواهد گرفت ، اما بلافاصله. و عنصر دارای یک ارتباط متقابل نسبتاً خوب است ، مشروط بر اینکه سرور خود را برای این نیاز مدیریت کنید.

متشکرم ، من پیام اولیه خود را دوباره کار کردم و تکمیل کردم. ����

سیگنال ایمنی و محرمانه بودن تسهیل می شود. تلگرام برای ویژگی های بحث و گفتگو ، به ویژه گروه ها. Discord برای داشتن یک سازمان چند سطح (سرور و چندین سالن). عنصری برای امنیت و محرمانه بودن ، در حالی که قادر به میزبانی سرور خودش است. موزیلا یا دولت فرانسه از یک نسخه شخصی از عنصر استفاده می کنند. کاملاً خاص ، Briar برای برقراری ارتباط در بلوتوث ، به عنوان مثال. بقیه بدتر است ، آنها سازش خوبی نیستند.

برای ماندن در پایان -رمزگذاری ، من می گویم عنصر (شورش): https: // عنصر.io/
تلگرام این قابلیت را دارد

برخی از جزئیات: تلگرام از 14 اوت 2020 تماس های ویدیویی دارد و از 26 ژوئیه 2020 به اشتراک گذاری پرونده تا 2 گیگابایت اجازه می دهد. تلگرام به جای تماس های گروهی ، سالن های صوتی را معرفی کرد ، و فیلم و همچنین اشتراک گذاری صفحه بعداً وارد می شود. به طور خلاصه بیشتر شبیه Discord است. سیگنال این مزیت را دارد که همیشه در رمزگذاری پایان به پایان برسد ، و ویژگی های موجود در برنامه های دیگر را پیچیده می کند. تلگرام این مزیت را دارد که از فیس بوک مستقل باشد.

مزیت سیگنال دیگر این است که منبع باز است و توسط کمکهای کاربر مانند ویکی پدیا تأمین می شود

فقط سیم توییتر خود را بخوانید: توییتر.com/اسنودن
بله ، سیگنال از آنجا که پیامک MMS را در پایه ایجاد می کند.
با عصبانیت از WhatsApp ، کاربران به طور گسترده روی سیگنال مهاجرت می کنند – Bonneinfo

[…] بهترین برنامه های پیام رسانی فوری برای گپ زدن با دوستان خود (حتی در خارج از کشور) […]

اگر داده های خود را با Facebook به اشتراک نگذارید ، WhatsApp غیرقابل دسترسی خواهد بود | وابسته به سلیقه

[…] اگر WhatsApp یک برنامه کاربردی ضروری برای شما است ، بنابراین مقابله با این شرایط ضروری است. در غیر این صورت ، شما می توانید به یک سرویس جایگزین مراجعه کنید. […]

اگر داده های خود را با Facebook – Bonneinfo به اشتراک نگذارید ، WhatsApp غیرقابل دسترسی خواهد بود

[…] اگر WhatsApp یک برنامه کاربردی ضروری برای شما است ، بنابراین مقابله با این شرایط ضروری است. در غیر این صورت ، شما می توانید به یک سرویس جایگزین مراجعه کنید. […]

نه خیلی کاربردی نه ، به خصوص با تاخیر جت ، اما یکی از دیگری جلوگیری نمی کند.

مسنجر/اینستاگرام: فیس بوک توضیح می دهد که چرا به همه توابع دسترسی ندارید – Bonneinfo

[…] بهترین برنامه های پیام رسانی فوری برای گپ زدن با دوستان خود (حتی در خارج از کشور) […]

WhatsApp Web: به زودی می توانید تماس های صوتی و تصویری را در رایانه شخصی خود برقرار کنید – Bonneinfo

[…] برای ادامه بهترین برنامه های پیام رسانی فوری برای گپ زدن با دوستان خود (حتی در … [[…]

هکتار ، شما قبلاً کلیشه های هزینه ، یکنوع بازی شبیه لوتو را تایپ می کنید ! شخص دیگری که به خوبی انجام می دهد و می فهمد که چرا حتی کوچکترین مکالمه ای که به نظر می رسد ناچیز به نظر می رسد نباید در دست آن نباشد.

پیام کوتاه این روزها فاقد امکانات و قابلیت اطمینان بیش از حد است و رمزگذاری نمی شود. من سال گذشته به آسیا رفتم ، دوست دارم این بسته را بدانم که تماس های نامحدودی به اروپا را فراهم می کند.

OK نمی تواند برنامه هایی را که گزینه های فنی فلسفی متفاوتی ایجاد می کنند ، استاندارد کند.