8 بهترین برنامه برای گوش دادن به موسیقی بدون Wi-Fi., 10 برنامه برتر موسیقی و صوتی بارگیری شده در سال 2021

10 برنامه برتر موسیقی و صوتی بارگیری شده در سال 2021

-شما باید ثبت نام کنید
– بیشتر عناوین موجود هنرمندان مختلفی هستند ، پیدا کردن عناوین شیک را دشوار خواهید کرد.
-اشتراک در SoundCloud Go ضروری است و فقط در برخی از کشورها در دسترس است.

8 بهترین برنامه برای گوش دادن به موسیقی بدون Wi-Fi.

شما این احساس را می دانید ? شما به آهنگ مورد علاقه خود گوش می دهید ، کر در حال ورود است . و ناگهان هیچی ? غالباً اتصال اینترنت ما به ما اجازه می دهد تا در زمان اشتباه پیش برویم. گوش دادن به موسیقی بدون Wi-Fi می تواند پیچیده باشد ، به خصوص هنگامی که در جاده هستید با یک اتصال اینترنتی ناپایدار. علاوه بر این ، برنامه های موسیقی تمایل به مصرف بخش بزرگی از داده های گرانبهای تلفن همراه در تلفن همراه شما دارند. امروز همیشه می توانید اینترنت موبایل خود را به راحتی آنلاین شارژ کنید ، یا می توانید راهی برای استفاده از این برنامه های موسیقی بدون اتصال به اینترنت پیدا کنید.

در شارژ مجدد.FR ، ما سعی کردیم دریابیم که آیا برنامه های موسیقی آفلاین وجود دارد که به شما امکان می دهد بدون اینترنت به موسیقی گوش دهید. ما گزینه های خوبی برای شما پیدا کردیم.

بهترین برنامه های موسیقی آفلاین (رایگان)

بسیاری از برنامه های موسیقی مشهور امکان بارگیری آهنگ برای استفاده آفلاین را ارائه می دهند. بنابراین از استفاده از اینترنت موبایل خود برای بارگیری آهنگ خودداری می کنید. در اینجا انتخاب ما از بهترین برنامه ها برای گوش دادن به موسیقی بدون Wi-Fi آمده است:

– شماره 1 Trebel (رایگان)

فلسفه Trebel این است که همه باید به صورت رایگان به موسیقی دسترسی داشته باشند و این یکی از معدود برنامه هایی برای گوش دادن به 100 ٪ موسیقی آفلاین است. شما می توانید موسیقی رایگان را برای گوش دادن به Wi-Fi ، بدون اشتراک یا کارت بانکی بارگیری کنید.

چرا Trebel را انتخاب کنید:

-100 ٪ رایگان
-کارت بانکی لازم نیست
-انتخاب زیادی از عناوین
-بارگیری آفلاین احتمالی
-آسان برای استفاده.

-تبلیغات گاهی اوقات قبل از بارگیری آهنگ ها نمایش داده می شوند.

– شماره 2 SoundCloud (قابل پرداخت)

SoundCloud بزرگترین جامعه به اشتراک گذاری موسیقی با بیش از 175 میلیون کاربر در سراسر جهان است. این برنامه به کاربران امکان بارگیری ، تبلیغ و به اشتراک گذاری موسیقی را می دهد. SoundCloud یک برنامه ایده آل برای گوش دادن به موسیقی بدون Wi-Fi است. با اشتراک SoundCloud Go ، می توانید کتابخانه ، عناوین مورد علاقه خود یا لیست خواندن خود را بارگیری کنید. شما حتی می توانید به طور خودکار از کتابخانه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در همه جا بدون اینترنت به موسیقی خود گوش دهید !

چرا SoundCloud را انتخاب کنید:

-بزرگترین جامعه به اشتراک گذاری موسیقی
-به طور خودکار کتابخانه خود را برای استفاده آفلاین ذخیره کنید.

-شما باید ثبت نام کنید
– بیشتر عناوین موجود هنرمندان مختلفی هستند ، پیدا کردن عناوین شیک را دشوار خواهید کرد.
-اشتراک در SoundCloud Go ضروری است و فقط در برخی از کشورها در دسترس است.

– 3 Spotify (قابل پرداخت)

برنامه موسیقی سوئدی Spotify سالهاست که مورد علاقه طرفداران موسیقی بوده است. Spotify به شما امکان می دهد آهنگ ها را با اشتراک حق بیمه خود بارگیری کنید. در نسخه رایگان ، فقط می توانید پادکست ها را بارگیری کنید. خوب است بدانید: شما می توانید با یک کارت هدیه Spotify ، که در شارژ در دسترس است ، در یک اشتراک حق بیمه مشترک شوید.خط. پس از اتمام اعتبار کارت اعتباری ، به طور خودکار به نسخه رایگان باز خواهید گشت. با فعال کردن یا غیرفعال کردن اشتراک Premium Spotify در صورت نیاز ، کنترل هزینه های خود را کنترل کنید !

چرا Spotify را انتخاب کنید:

-آسان برای استفاده
-طیف گسترده ای از آهنگ ها که می توانید در هر دستگاه به آنها گوش دهید
-امکان ایجاد لیست های خواندن.

-فقط می توانید آهنگ ها را با اشتراک حق بیمه بارگیری کنید.

– 4 موسیقی یوتیوب (قابل پرداخت)

YouTube که اغلب به عنوان یک سرویس موسیقی مورد غفلت قرار می گیرد ، انتخاب گسترده ای از عناوین (فیلم) را در مورد برنامه موسیقی محبوب YouTube ارائه می دهد. اعضای Premium Music YouTube می توانند موسیقی را برای گوش دادن به آن بدون Wi-Fi بارگیری کنند و فیلم ها را بدون تبلیغات تماشا کنند.

چرا موسیقی YouTube را انتخاب کنید:

-انتخاب زیادی از موسیقی ، از جمله فیلم ها.

-برای خدماتی مانند بارگیری آفلاین نیاز به عضویت پرداخت شده است.

برنامه هایی برای گوش دادن به موسیقی بدون wi fi

– 5 MUSIFY (رایگان)

بسیاری از برنامه های موسیقی از شما می خواهند که در یک نسخه ممتاز مشترک شوید یا مشترک شوید تا بتوانید آهنگ ها را برای استفاده آفلاین بارگیری کنید. با این حال ، با Musify کاملاً رایگان است. شما می توانید آهنگ ها را از کاتالوگ آنها بارگیری کنید ، پس از آن می توانید بدون اتصال به اینترنت به آنها گوش دهید ، رایگان.

Musify بیشتر یک جامعه موسیقی است که به هنرمندان و طرفداران اجازه می دهد آهنگ های جدید را به اشتراک بگذارند و کشف کنند. شما توصیه های شخصی را بر اساس آهنگ هایی که به آنها گوش کرده اید دریافت خواهید کرد و می توانید با سایر دوستداران موسیقی در تماس باشید. Musify یکی از معدود برنامه هایی برای گوش دادن به موسیقی به صورت رایگان بدون Wi-Fi است.

چرا MUSIFY را انتخاب کنید:

-بارگیری نامحدود
-بخشی از جامعه دوستداران موسیقی باشید.

– همه ژانرها را ارائه ندهید.

شماره 6 Deezer (پرداخت)

Deezer یک بستر موسیقی فرانسوی است که بیش از 90 میلیون عنوان و سایر محتوای صوتی مانند پادکست ها و پخش رادیو ارائه می دهد. کاربرد یکی از معدود سرویس های پخش موسیقی برای تمرکز بر کیفیت صدا است و به دلیل سهولت در استفاده از آن شناخته شده است.

چرا Deezer را انتخاب کنید:

-حالت آفلاین ممکن ، حتی بدون Wi-Fi
-استفاده از رابط کاربری آسان است.

-فقط در صورتی که کاربر پرداخت شده Deezer هستید ، می توانید آهنگ ها را بارگیری کنید
-حالت آفلاین با نسخه دسک تاپ Deezer سازگار نیست
-شما نمی توانید “آن 6 آهنگ در ساعت” را “نادیده بگیرید”.

شماره 7 پاندورا (رایگان)

پاندورا یکی از شناخته شده ترین برنامه های پخش موسیقی در بازار است. می توانید از آن برای دیدار با سایر طرفداران موسیقی استفاده کنید و لیست های خواندن را از انتخاب گسترده عناوین موجود در برنامه ایجاد کنید. و آنچه خوب است: پاندورا به شما امکان می دهد بدون Wi-Fi به موسیقی و پادکست ها گوش دهید.

چرا پاندورا را انتخاب کنید:

-یک رابط ساده
-انتخاب گسترده ای از عناوین
-پخش نامحدود موسیقی آفلاین.

– پاندورا فقط در ایالات متحده موجود است.

شماره 8 جزر و مد (رایگان)

جزر و مد آخرین پیشنهاد موسیقی ما است که می توانید برای گوش دادن به عناوین بدون Wi-Fi استفاده کنید. Tidal یک برنامه موسیقی و یک سرویس پخش با کیفیت صوتی و تصویری با کیفیت بالا (مانند Deezer) است. Tidal به شما امکان می دهد موسیقی را از طریق تلفن خود بارگیری کنید و بعداً وقتی به اینترنت متصل نیستید به آن گوش دهید. فقط حالت آفلاین را فعال کنید و برای سفرهای خود بارگیری موسیقی و فیلم ها را شروع کنید.

چرا جزر و مد را انتخاب کنید:

-یک برنامه ساده برای استفاده
-کیفیت بارگیری های خود را تنظیم کنید.

-شما نمی توانید بیش از پنج دستگاه در حالت آفلاین همزمان استفاده کنید.

و در اینجا لیست برنامه های موسیقی ما وجود دارد که می توانید برای گوش دادن به موسیقی بدون Wi-Fi استفاده کنید ! اگر خود را یک روز در کمپین بدون اتصال به اینترنت پیدا کردید یا از داده های تلفن همراه کوتاه هستید و هنوز به موسیقی لحظه ای خود احتیاج دارید ، از این برنامه ها برای ادامه گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه خود استفاده کنید.

شما به سایر خدمات آفلاین احتیاج دارید ? بهترین برنامه های پیام رسانی را بدون اینترنت و بهترین بازی های موبایل آفلاین کشف کنید.

10 برنامه برتر موسیقی و صوتی بارگیری شده در سال 2021

با تکامل فن آوری های جدید ، امروزه موسیقی و برنامه های صوتی زیادی برای بارگیری در اینترنت وجود دارد. بیشتر آنها رایگان یا پرداخت می شوند و خدمات پخش موسیقی نسبتاً متنوعی را به شما ارائه می دهند.

تصاویر d

شما به دنبال یک موسیقی آنلاین و برنامه صوتی هستید ، اما بهترین انتخاب را نمی دانید ? برای همراهی شما ، ما از شما دعوت می کنیم تا در اینجا بارگیری ترین برنامه های موسیقی و صوتی را در سال 2021 کشف کنید.

با لکه بینی کردن

نرم افزار موسیقی و صوتی با لکه بینی کردن یکی از برنامه های بارگیری شده در سراسر جهان است. او تقریباً در صدر رتبه قرار دارد 203 میلیون بارگیری در سال 2021. این بستری است که به شما امکان می دهد موسیقی را گوش دهید مشروط بر اینکه به اینترنت وصل شوید. اکثر آهنگ ها را از اکثر هنرمندان Vogue پیدا خواهید کرد.

با توجه به ویژگی های آن ، Spotify همچنین به شما امکان می دهد انتخاب موسیقی (لیست پخش) خود را با قطعات موسیقی که بیشتر به آنها گوش می دهید طراحی کنید.

موسیقی آمازون

موسیقی آمازون یا آمازون نخست همچنین یک برنامه موسیقی نسبتاً با کاربران اینترنت محبوب است. این پلتفرم تقریباً ارائه می دهد 2 میلیون آلبوم و بیش از 50 میلیون آهنگ هایی که به استثنای اتصال در دسترس هستند.

پس از بارگیری برنامه از تلفن هوشمند خود ، دارید 30 روز محاکمه به منظور آزمایش و درک تمام قابلیت های نرم افزار. پس از این دوره ، شما می توانید مشترک شوید تا در یک اشتراک پرداخت شده به منظور استفاده کامل از موسیقی آمازون برای گوش دادن به موسیقی در وصیت نامه استفاده کنید. شما در بین بیش از ده ها میلیون آهنگ این انتخاب را دارید. تمام ژانرهای موسیقی در دسترس هستند (پاپ ، آهسته ، رپ و غیره.).

سرانجام ، با استفاده از برنامه موسیقی آمازون ، شما می توانید ایستگاه های مختلف رادیو آنلاین را ضبط کنید.

دره

دره همچنین یک سکوی پخش موسیقی نسبتاً محبوب در جهان است و برای اطلاعات بیشتر وجود داشته است 14 ساله. مانند Spotify ، یکی از برنامه های بارگیری شده در سال 2021 باقی مانده است. شمارش بیشتر از 14 میلیون مشترک, این برنامه را می توان از هر تلفن هوشمند بارگیری کرد و به شما این امکان را می دهد تا تقریباً 72 میلیون موسیقی موسیقی را گوش دهید مشروط بر اینکه اتصال اینترنتی داشته باشید.

با Deezer این امکان را دارید که به لطف قابلیت های نامیده شده ، از موسیقی جدید کشف کنید >.

اگر به دنبال یک سکوی موسیقی ساخته شده در فرانسه هستید ، به Deezer بروید !

ابله صدا

ابله صدا همچنین یک بستر متخصص در ارائه خدمات جریان در جهان موسیقی است. به راحتی قابل استفاده است و رابط خوبی دارد که به شما امکان می دهد به همه انواع موسیقی دسترسی پیدا کنید. بیش از 150 میلیون عنوان.

در دسترس به صورت رایگان فروشگاه Google Play, SoundCloud برنامه ای است که در آن ایجاد شده است سوئد توسط الکس لژونگ و اریک والفورس. در ابتدا ، این برنامه به نوازندگان اجازه می داد تا دستاوردهای مختلف خود را به اشتراک بگذارند. با گذشت زمان ، SoundCloud به ابزاری برای انتشار و توزیع موسیقی تبدیل شده است.

موسیقی اپل

موسیقی اپل یکی از برنامه هایی است که از نظر پخش موسیقی بهترین خدمات را ارائه می دهد. کاتالوگ آن بیش از 60 میلیون آهنگ. که به عنوان مثال در مقایسه با Spotify و Google Play Music یک مزیت جزئی به آن می دهد.

علاوه بر این ، یکی از مزایای این ابزار این است که به شما امکان می دهد کانال های رادیویی آنلاین را ضبط کنید که می توانید به آنها گوش دهید 24 ساعت شبانه روز.

برنامه را می توان از آن بارگیری کرد ios ، macos, اندرویدی و ویندوز.

سرانجام ، لازم به ذکر است که Apple Music در سه ماه اول استفاده از آن رایگان است. فراتر از این دوره ، شما باید در یک اشتراک مشترک شوید.

پاندورا

پاندورا یک برنامه موسیقی رایگان و نسبتاً محبوب با یک کتابخانه جریان بزرگ است. شما می توانید به لطف این ابزار بسیار آسان برای استفاده ، به اکثر آهنگ ها از هنرمندان مورد علاقه خود گوش دهید. تمام روندهای موسیقی در آنجا موجود است. اینها شامل پاپ ، آهسته یا رگی و خیلی های دیگر.

برای استفاده از ویژگی های پاندورا ، شما بین گزینه رایگان و پرداخت شده (Pandora Plus و Premium) انتخابی دارید.

گزینه پرداخت شده بسیار بیشتر در نظر گرفته می شود زیرا باعث می شود تبلیغات به موقع شما را نجات دهد که مانع از گوش دادن به موسیقی شما بدون قطع شدن می شود.

iheartradio

در آوریل تأسیس شد 2008 توسط ارتباطات کانال Clear, iheartradio در ابتدا رادیو وب بود. با گذشت زمان ، پیشرفت های بسیاری را تجربه کرده است. امروز با iheartradio می توان به موسیقی آنلاین در خارج از ایستگاه های رادیویی که در آنجا هستند گوش دهید.

این برنامه دارای یک رابط جذاب است و گرفتن آن بسیار ساده است.

همچنین ، استفاده از نرم افزار کاملاً رایگان با پیشنهادات نوع حق بیمه است که به شما امکان می دهد به میلیون ها آهنگ در جریان دسترسی پیدا کنید. شما فقط باید آن را بارگیری کنید تا از طریق تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه شخصی خود و این ، در هر کجا ، از مزایای بسیاری آن لذت ببرید.

نای

ناپستر هم اکنون یکی از شناخته شده ترین سیستم عامل های پخش موسیقی در جهان است. شما یک تنوع موسیقی را بیش از آن پیدا خواهید کرد 40 میلیون عنوان که هر روز به روز می شوند. تمام روندهای موسیقی برای لذت کاربران در این سکو در دسترس است.

مانند Spotify و Deezer ، Napster همچنین به عنوان یک برنامه مرجع با بزرگترین دوستداران موسیقی تنظیم می کند. این حدود 30 میلیون آهنگ دارد که کاربران می توانند از هر دستگاهی با ظرافت بیشتری به آن گوش دهند.

سرانجام ، با Naspter ، گوش دادن به موسیقی با یا بدون اتصال به اینترنت امکان پذیر است.

موسیقی جزر و مد

موسیقی جزر و مدی که قبلاً به عنوان Hi-Fi Tidal شناخته می شد ، یک بستر عالی برای گوش دادن به تمام آهنگ های مورد علاقه و موسیقی جدید شما است. در برنامه ، می توانید به لطف یک فرمول اشتراک خاص ، بیش از 70 میلیون آهنگ را در جریان پخش گوش دهید. شما همچنین در آنجا پیدا خواهید کرد 260،000 کلیپ ویدیوی با کیفیت بالا.

یکی از اصلی ترین مزایای برنامه این است که در هنگام استفاده از هرگونه تبلیغی را منتشر می کند.

سرانجام موسیقی جزر و مد در Android و iOS موجود است ، اما همچنین با Sonos ، Naim ، Denon ، Devialet و همچنین با Apple TV سازگار است.

لودر صدا

Soundloader همچنین یکی از بهترین برنامه های موسیقی بارگیری شده در جهان است. بسیار ساده برای استفاده ، این امکان را به شما می دهد که آهنگ ها را در کاتالوگ خود به طور مستقیم در تلفن هوشمند خود ضبط کنید. برای انجام این کار ، شما باید Soundloader را شروع کنید و URL آهنگ را در کادر گفتگوی خود جایگذاری کنید. بعد از این مرحله ، باید فشار دهید ” دانلود “ سپس صبر کنید تا آهنگ را خیلی سریع بارگیری کنید.

اگر سیستم عامل Android یا iOS دارید ، بارگیری و استفاده از Sound Loader فقط یک بازی کودک ساده برای شما خواهد بود.