سلام بانک! 80 € ارائه شده: برای به دست آوردن آن بخوانید!, نحوه باز کردن حساب بانکی آنلاین? | سلام بانک! ​

فقط 5 دقیقه یک حساب آنلاین باز کنید

Contents

برای استفاده از پیشنهاد حمایت مالی بانک سلام!, تو باید ::

سلام بانک! 80 €: هر آنچه را که باید بدانید برای بهره مندی از آن !

شما می خواهید با باز کردن یک حساب در یک بانک آنلاین ، از یک پیشنهاد خوش آمدید لذت ببرید ? پیشنهاد را کشف کنید سلام بانک! 80 یورو ارائه شده است و اگر جایزه استقبال از بانک آنلاین جذاب باشد. ��

بانک های آنلاین از مزایای رقابتی در مؤسسات سنتی بهره مند می شوند: فرآیندهای مواد مخدر ، قیمت های سبک ، تنوع پیشنهادات … و جایزه خوش آمدید ! بسته به بانکی که انتخاب می کنید ، واقعاً می توانید هنگام باز کردن حساب خود مبلغ متغیر را دریافت کنید ، از ثبت نام خود متشکرم.

پیشنهاد خوش آمدید 80 یورو سلام بانک به ارزش 80 یورو! ? آیا گرفتن آن آسان است ? نگهدارنده ها چیست ? بیایید آن را ببینیم.

در اینجا اطلاعات ضروری در مورد 80 یورو ارائه شده توسط Hello Bank آورده شده است! :

چگونه می توان 80 یورو ارائه شده Hello Bank را دریافت کرد! ?

در اینجا نحوه دریافت 80 یورو ارائه شده Hello Bank آورده شده است! ::

 1. شرایط واجد شرایط بودن را بررسی کنید
 2. یک حساب بانکی سلام را باز کنید!
 3. حساب بانکی خود را فعال کنید
 4. پاداش 80 یورو سلام بانک دریافت کنید!

1. شرایط واجد شرایط بودن را بررسی کنید

برای تأیید شرایط واجد شرایط بودن عمومی (سن ، محل اقامت مالیاتی و غیره لازم است.) ، درآمد و پیشنهادات واجد شرایط برای بهره مندی از 80 یورو سلام بانک!. پیشنهاد خوش آمدید اتوماتیک نیست ؛ این امر مستلزم آن است که شما شرایط مشخص شده را رعایت کنید. شرایط عمومی برای همه پیشنهادات اعمال می شود ، اما شرایط درآمد متفاوت است: 1000 یورو در ماه برای سلام نخست ، هیچ یک برای سلام یک نفر.

در اینجا به تفصیل شرایط 80 یورو سلام بانک! به عنوان یک جایزه خوش آمدید:

سلام بانک! 80 €: شرایط

– 18 ساله یا بالاتر باشید
– ساکن مالیاتی در فرانسه
– دنده به نام او

سلام نخست: 1000 یورو در ماه


سلام یکی

سلام به نخست

2. یک حساب بانکی سلام را باز کنید!

در اینجا مراحل دنبال شده برای افتتاح حساب بانکی Hello Bank آورده شده است! ::

 1. فرم آنلاین را پر کنید
 2. به صورت الکترونیکی قرارداد را امضا کنید
 3. اسناد پشتیبان را انتقال دهید
 4. اولین پرداخت را انجام دهید

برای بهره مندی از پاداش خوش آمدید 80 یورو ارائه شده Hello Bank!, شما باید از قبل یک حساب کاربری را باز کنید ، از فرم آنلاین شروع کنید. این یکی سریع است: برای اولین بار از شما خواسته می شود اطلاعات شخصی (هویت ، آدرس و غیره.). سپس می توانید پیشنهاد و محصولات مورد نظر را انتخاب کنید ، سپس با خلاصه ای از قرارداد خود مشورت کنید. سپس شما فقط باید آن را به صورت الکترونیکی امضا کنید تا شروع به باز کردن حساب کنید.

سلام بانک 80 یورو ارائه شده

در اینجا اسناد پشتیبان برای انتقال به اعتبار حساب و به دست آوردن 80 یورویی که توسط Hello Bank ارائه شده است ، آورده شده است! ::

 • اثبات هویت : کارت هویت ، گذرنامه ، مجوز اقامت
 • اثبات آدرس : گاز ، برق ، موبایل ، اعلامیه مالیاتی و غیره.
 • دنده به نام شما
 • آخرین اثبات درآمد (برای سلام نخست) : 2 لغزش آخرین حقوق ، اعلامیه مالیات ..
 • امضای دست نوشته

انتقال اسناد پشتیبان آسان است. این فرایند 100 ٪ تخریب شده است: همه چیز به صورت آنلاین اتفاق می افتد. علاوه بر این ، شما فقط می توانید با تلفن هوشمند خود عکس بگیرید ، سپس آنها را بارگیری کنید. بنابراین نیازی به استفاده از اسکنر نیست. همچنین لازم به ذکر است که اگر شما در حال حاضر مشتری BNP Paribas هستید ، نیازی به ارسال اسناد پشتیبانی ندارید ، اینها به طور خودکار به Hello Bank منتقل می شوند!.

�� باید منتظر بمانید تا زمان پردازش پرونده خود به اولین پرداخت بپردازد. این تأخیر بسته به جمعیت ، اسناد حامی و غیره ممکن است متفاوت باشد. اینها توسط Hello Bank معتبر هستند!, سپس می توانید حداقل 10 یورو واریز کنید تا بتوانید حساب خود را رسمی کنید و بدین ترتیب پرداخت 80 یورو ارائه شده Hello Bank را فعال کنید!. سپس ظرف چند روز کارت بانکی انتخاب شده در خانه خود را دریافت خواهید کرد.

3. حساب بانکی خود را فعال کنید

به منظور فعال کردن حساب بانکی و به دست آوردن جایزه خوش آمدید 80 یورو سلام بانک!, شما باید اولین پرداخت را انجام دهید. مبلغ این پرداخت حداقل 10 یورو است و لازم است که بانک برای باز شدن حساب رسمی شود. در مقایسه با سایر بانک های آنلاین ، مانند Boursorama Visa Ultim و 300 یورو پرداخت کم است. شما همچنین باید یک سلام یا سلام کارت Prime را سفارش دهید.

�� حتی اگر حساب شما فعال شده باشد و می توانید از 80 یورو Hello Bank بهره مند شوید!, شما هنوز هم باید کارت بانکی خود را فعال کنید. وقتی آن را در خانه خود دریافت می کنید ، به دلایل امنیتی به طور پیش فرض غیرفعال می شود. سپس باید گونه ها را به توزیع کننده یا پرداخت از طریق ترمینال با پین برداشت کنید. توجه داشته باشید که بدون تماس تا زمانی که کارت غیرفعال باشد مسدود می شود.

4. پاداش 80 یورو سلام بانک دریافت کنید!

شما جایزه 80 را دریافت می کنید یورو سلام بانک! ظرف 3 ماه. لازم به ذکر است که این دوره حداکثر است: به عنوان یک قاعده ، شما از پیشنهاد استقبال قبل از این مدت بهره مند می شوید. لطفا توجه داشته باشید: حساب شما باید اعتبار داشته باشد تا بتوانید آن را بدست آورید. حدا.

80 یورو سلام بانک

�� در مقایسه با سایر بانکهای آنلاین ، دوره 3 ماهه برای پیشنهاد خوش آمدید 80 یورو سلام بانک! کاملاً طولانی است. در مقایسه ، به عنوان مثال ، بورسوراما و مونابنق سریعتر هستند ، با تأخیر تا 60 روز. ما هنوز هم این سلام بانک را نشان می دهیم! از نظر تأخیر معادل بانک نارنجی است و حتی سریعتر از Fortuneo است ، که حداکثر 4 ماه طول می کشد.

80 یورو ارائه شده Hello Bank! : سؤالات متداول !

چندین سوال مربوط به 80 یورو Hello Bank ارائه داد! غالباً توسط مصرف کنندگان مطرح می شود و ما در این سؤالات متداول ماندگار می شویم. ما برای اولین بار به اوقات خوب برای لذت بردن از یک جایزه خوش آمدید سلام بانک اشاره می کنیم! جذاب. سپس در شرایط متوقف می شویم. ��

�� چه موقع از 80 یورو ارائه شده در Hello Bank بهره مند شوید! ?

شما باید زمان مناسبی را برای بهره مندی از 80 انتخاب کنید یورو در Hello Bank ارائه شده است!, زیرا این پیشنهاد سالانه چندین بار ارائه می شود. این بانک آنلاین غالباً علاوه بر 80 یورو ، به ویژه در مورد قیمت پیشنهاد Hello Prime ، مزایایی نیز ارائه می دهد. به طور معمول در 5 یورو در ماه ، بسته به پیشنهاد پیشنهادی می تواند به مدت 6 ماه یا حتی به مدت 12 ماه رایگان باشد.

80 یورو سلام پیشنهاد بانکی

پیشنهادات خوش آمدید سلام بانک! از 80 یورو متغیر است, زیرا احتمالاً بانک آنلاین مبلغ یا شرایط بدست آوردن را تغییر می دهد. بهترین راه برای از دست دادن این جایزه خوش آمدید 80 یورو ، مشترک شدن سریع به محض اینکه این پیشنهاد در حال انجام است یا منتظر کمپین بعدی Hello Bank هستید! برای تبدیل شدن به مشتری اگر 80 یورو ارائه شده دیگر مرتبط نباشد.

��in به علاوه تخفیف در پیشنهاد Hello Prime ، 80 یورو سلام بانک! بعضی اوقات نیز با کوپن همراه هستند. پس از آن بانک آنلاین با شرکا همراه است تا کوپن های مختلفی را ارائه دهد. این موارد به ندرت با حق بیمه ترکیب می شوند. به طور خلاصه ، بنابراین مهم است که انواع پیشنهادات استقبال را در نظر بگیرید و این واقعیت که بسته به سال این موارد کم و بیش جذاب هستند.

�� چه شرایطی برای استفاده از 80 یورو ارائه شده Hello Bank! ?

در اینجا شرایط استفاده از 80 یورو ارائه شده Hello Bank آورده شده است! ::

 • سن بودن
 • در فرانسه مالیات ساکن شوید
 • یک حساب بانکی سلام را باز کنید!
 • 1000 یورو درآمد / ماه (سلام یک)

Hello Bank Prime 80 یورو ارائه شده است

ما در مورد شرایطی که برای بانک سلام 80 یورو مشاهده می شود ، به تفصیل باز می گردیم! ::

 • شرایط عمومی : شما باید سن داشته باشید ، برای اقامت در مالیات در فرانسه و داشتن دنده ای به نام خود
 • �� شرایط درآمد : شما باید حداقل 1000 یورو در درآمد ماهانه برای Hello Prime دریافت کنید. هیچ شرط درآمدی برای سلام یکی وجود ندارد
 • پیشنهادات واجد شرایط : 80 یورو سلام بانک! برای دو پیشنهاد موجود ، یعنی سلام یک و سلام Prime در دسترس هستند
 • �� قیمت پیشنهاد : سلام یکی یک پیشنهاد رایگان است ، در حالی که سلام نخست به پرداخت 5 یورو در ماه نیاز دارد. توجه داشته باشید که بسته به پیشنهادات ، می توانید از ماههای رایگان یا با نرخ ترجیحی لذت ببرید.

�� به طور کلی ، شرایط برای به دست آوردن 80 یورو ارائه شده از Hello Bank! انعطاف پذیر هستند, از آنجا که کارت Hello One Bank مشمول شرایط درآمد نیست و موارد مورد نیاز برای Hello Prime خیلی محدود کننده نیستند ، زیرا در ماه 1000 یورو در ماه ثابت است. در مورد شرایط عمومی ، اینها در مقایسه با سایر بانکهای آنلاین بسیار کلاسیک هستند.

�� چه دوره ای برای دریافت 80 یورو از Hello Bank! ?

دریافت 80 ماه طول می کشد یورو از سلام بانک! . این دوره از لحظه ای که حساب بانکی خود را تأیید کرده اید اعمال می شود و کارت بانکی خود را به سلام یک یا سلام Prime سفارش داده اید. بنابراین این بدان معنی است که شما باید مراحل افتتاح حساب را دنبال کرده و به ویژه پرداخت اول 10 یورو را انجام دهید. زمان 3 ماه حداکثر است: شما می توانید پاداش خوش آمدید را قبل از آن دریافت کنید.

این دوره از 3 ماه ممکن است طولانی به نظر برسد ، اما در صورت افتتاح سوء استفاده از حساب های بانکی فقط یک اقدام ایمنی از بانک آنلاین است تا فقط حق بیمه 80 یورو را دریافت کند.

80 یورو سلام بانک

�� پس از دریافت پیشنهاد Hello Bank! 80 یورویی که در حساب بانکی شما ارائه شده است ، می توانید آن را همانطور که می خواهید داشته باشید. این مبلغ را می توان صرف کرده است یا به عنوان مثال در کتابچه های مختلف بانکی آنلاین صرفه جویی می شود. پس از به دست آوردن جایزه خوش آمدید ، شما نیز می توانید حساب Hello Bank خود را ببندید!, بدون شرایط خاص.

�� پیشنهاد 80 یورو سلام بانک است! در مقابل رقابت جذاب است ?

با توجه به مقدار ،پیشنهاد 80 یورو سلام بانک! در مقابل رقابت نسبتاً جذاب است. به عنوان یک قاعده ، می توان گفت که به طور متوسط ​​سایر بانک ها تأسیس شده است. این به عنوان مثال نسبتاً معادل پیشنهاد Banke Fortuneo است. 80 یورو Hello Bank ارائه داد! با این وجود از Boursorama یا Orange Bank جالب تر هستند ، که می تواند 100 یورو را ارائه دهد.

اگر پیشنهاد 80 یورو سلام بانک! در مقایسه با رقابت بالاترین نیست ، با این وجود به ویژه در اشتراک ها همراه با مزایای جالب است. به عنوان مثال ، سلام بانک! به طور منظم تخفیف در هزینه ها ، مانند 12 ماه ارائه شده در سلام نخست یا 6 ماه تا 1 یورو ارائه می دهد. بنابراین شما از مزایای جذاب بهره می برید (کارت مجازی ، جریان فوری یا تأخیر و غیره.) با قیمت جذاب.

80 یورو ارائه شده Hello Bank

�� از نظر مهلت ، 80 یورو Hello Bank ارائه داد! برای به دست آوردن از رقابت کندتر هستند. پاداش خوش آمدید ظرف 3 ماه پرداخت می شود: در مقایسه و 60 روز برای بورسوراما. زمان به دست آوردن جایزه خوش آمدید 80 یورو سلام بانک! با این حال ، معادل بانک نارنجی است و از Fortuneo جالب تر است (4 ماه).

�� شرایط برای بهره مندی از جایزه خوش آمدید 80 یورو سلام بانک! در مقایسه با رقابت خیلی محدود کننده نیستند. شرایط عمومی به عنوان واقعیت سن و ساکن مالیات در فرانسه معادل باقی مانده است. با این وجود ، سلام بانک! برای شرایط درآمد جالب تر است ، زیرا هیچ کدام برای سلام یک وجود ندارد. او همچنین برخلاف Fortuneo ، از طریق CB پرداخت نمی کند.

پیشنهادات حامی مالی Hello Bank چیست! ?

پیشنهاد حمایت مالی بانک سلام! برنامه ای برای برنده شدن 20 است€ € برای هر خدای شما حمایت مالی می کنید. این مفهوم ساده است: شما دعوت نامه ای را برای یک شخص ارسال می کنید ، از آن برای باز کردن حساب بانکی Hello Bank استفاده می کند!, و شما و خدای خود از مزایا بهره مند می شوید. لازم به ذکر است که شرایط اعمال می شود: به ویژه ، تعداد حمایت مالی به 10 در سال محدود می شود.

برای استفاده از پیشنهاد حمایت مالی بانک سلام!, تو باید ::

 1. یک حساب بانکی Hello داشته باشید!
 2. به منطقه مشتری متصل شوید
 3. به بخش “حمایت مالی” بروید
 4. فرم آنلاین را با اطلاعات Godson پر کنید
 5. با پیامک یا ایمیل اسپانسر را انتخاب کنید

حمایت مالی بانک هیلو

در مقایسه با رقابت ، پیشنهاد حمایت مالی بانک سلام! نسبتاً کم است. می توان تا 200 یورو در هر ماه برنده شد. و اگر مطمئناً ناچیز نیست ، زیر سایر بانکهای آنلاین باقی می ماند. به عنوان مثال ، با Monabanq و Fortuneo ، 50 یورو پاداش حمایت مالی برای هر خدای ، تا 10 خدای در سال جمع می کنید. Boursorama نیز جذاب تر است ، با محدودیت های ماهانه و نه سالانه.

�� در مورد پیشنهاد 80 یورویی که توسط Hello Bank ارائه شده است!, حق بیمه حمایت مالی پس از یک دوره خاص پرداخت می شود : اینجا 20 روز طول می کشد. این همچنین از اعتبار حساب او برای Godson معتبر است. دوره 20 روزه در میانگین رقابت است: به عنوان مثال پایین تر از Monabanq (30 روز) ، اما بیشتر از Boursorama (پرداخت حق بیمه در همان روز اعتبار سنجی حساب بانکی Godson).

پیشنهاد 80 یورو ارائه شده Hello Bank! : آنچه باید به خاطر بسپارید

منپیشنهاد 80 یورو سلام بانک! آسان است به دست آمده ، اگرچه طولانی است و مقدار آن بیشتر استحرفاشمیهدر فضای باز. شرایط برای به دست آوردن خیلی الزام آور نیست و سلام یکی شرایط درآمدی را تحمیل نمی کند. مبلغ 80 یورو در میانگین رقابت است ، اگرچه کمتر از Boursorama یا Orange Bank جالب است. دوره 3 ماهه بسیار طولانی است: به عنوان مثال 15 روز برای Bforbank وجود دارد.

در اینجا جزئیات پیشنهاد خوش آمدید 80 یورو سلام بانک آورده شده است! ::

 • میزان : 80 یورو
 • پتبلیغاتی : تصادفی (چندین بار در سال)
 • ارائه می دهدواجد شرایط : سلام یک و سلام نخست
 • شرایط gوابسته به : 18 ساله بودن ، دنده ای به نام او ، که در فرانسه ساکن مالیاتی است
 • شرایط درآمد : 1000 € / ماه (سلام نخست)
 • دافسوس : ظرف 3 ماه حداکثر.

برای درک جایزه 80 یورویی که Hello Bank ارائه شده است ، مراحل پیگیری را پیدا کنید! ::

 1. فرم آنلاین را پر کنید
 2. به صورت الکترونیکی قرارداد را امضا کنید
 3. اسناد پشتیبان را انتقال دهید
 4. اولین پرداخت را انجام دهید

پیشنهادی یا تمایل به اظهار نظر خود در مورد 80 یورو ارائه شده توسط Hello Bank! ? کمی اظهار نظر برای ما بگذارید ، ما خوشحال خواهیم شد که به شما پاسخ دهیم یا در مورد اظهارات شما گزاف گویی کنیم ! ��

یک حساب در
در 5 دقیقه خط
فقط !

سریع و 100 ٪ ایمن است: تمام اطلاعات شخصی شما محافظت می شود.

تا زمان 180 € از مزایای ارائه شده !
برای همه 1
افتتاح حساب
در کوپن برای هر
تحرک بانکی با سلام شروع+
و همچنین ، سلام به 1 €/ماه به مدت 6 ماه (2)

بدون نگه داشتن حساب

بی رحم
حساب

از سرگیری فرم

فرم خود را بگیرید
هروقت

بدون تعهد مدت زمان

بدون درگیری
مدت زمان

برای باز کردن حساب خود به صورت آنلاین: 4 مرحله کافی است !

شکل بزرگ
سرعت

ساده و سریع, تکمیل اطلاعات خود یک بازی کودکان است !

امضاء
الکترونیکی

با امضای آنلاین, شما یک کد محرمانه دریافت شده توسط پیام کوتاه و voila وارد می کنید !

ارسال قطعات
اسناد پشتیبان

هیچ چیز ساده تر نیست ! عکسی از تلفن هوشمند شما برای دانلود وقتی می خواهید !

افتتاح
حساب

شما اولین پرداخت خود را انجام می دهید. پس از باز شدن حساب شما ، خود را دریافت می کنید ویزا در محل شما.

متقاعد ? پس بزن بریم !

هر نوع حساب متناسب با شما ، درخواست خود را تکمیل کنید ، ما از بقیه مراقبت می کنیم ! افتتاح یک حساب

بعداً می توانید فرم خود را شروع و از سر بگیرید.

بانک تغییر هرگز نبوده است
ساده !

شما می خواهید بانک را تغییر دهید ? سلام بانک! شما را همراهی می کند.
پس از باز شدن حساب بانکی ، می توانید در آن مشترک شوید
خدمات تحرک بانکی از منطقه مشتری خود.
سلام بانک! مسئول رویه های اداری برای شما است.

!.
این پیشنهاد خوش آمدید برای افرادی که در حال حاضر ، هنگام باز کردن حساب سپرده گذاری فرد یا ضمیمه ، از یک حساب خصوصی یا حرفه ای در Hello Bank ، محفوظ است ، محفوظ است!. در مورد یک حساب مشترک ، کافی است که یکی از این دو کلبه در حال حاضر یک حساب مشترک Hello Bank ندارد!.
فقط یک پاداش برای هر نفر و در هر حساب. در صورت حساب مشترک ، یک پاداش واحد به حساب مذکور پرداخت می شود.
پاداش 80 یورو 20 روز پس از افتتاح مؤثر حساب بانکی سلام پرداخت می شود!.
شما از یک دوره برداشت 14 روزه بهره مند می شوید. هر محصول/خدمات یک پیشنهاد گروهی به صورت جداگانه در دسترس است. پیشنهاد خوش آمدید که توسط قانون فرانسه اداره می شود و با هیچ پیشنهاد تجاری یا حمایت مالی در حال انجام نیست. اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهادات و قیمت های گروهی در Hellobank.FR (2) در صورت اشتراک همزمان در افتتاحیه پیشنهاد Hello Prime یا Hello Prime Duo ، مشتری (های) جدید از کاهش سهم SA (آنها) بهره مند می شوند و سهم خود را (حل می کنند) (تسویه حساب می کنند) ( 1) یورو در هر ماه در 6 ماه اول. در پایان این 6 ماه ، مبلغ اشتراک مطابق با پیشنهاد گروه بندی شده انتخاب شده ، مبلغ اشتراک.
اشتراک پیشنهادهای Hello Prime برای افرادی که درآمد خالص ماهانه (قبل از مالیات) 1000 یورو برای پیشنهاد Hello Prime و حداقل 2000 یورو برای همه کلوچه ها برای Hello Prime Duo اختصاص داده شده است ، رزرو شده است.​
شما باید حساب خود را به صورت آنلاین برای باز کردن حساب حداکثر تا 09/10/2023 تأیید کرده باشید. در صورت افتتاح نهایی حساب بانکی سلام خود ، از مزایای خود بهره خواهید برد! (تأیید توسط بانک فعال سازی حساب) حداکثر ظرف 30 روز از تاریخ پایان کار ، یعنی در تاریخ 09/11/2023 انجام می شود. افتتاح حساب و اشتراک پیشنهادات گروهی منوط به شرایط واجد شرایط بودن توسط بانک است و توسط آن قابل قبول است. (3) برای همه مشتریان اصلی توانمند ، دارندگان یک حساب سپرده بانکی Hello Bank ارائه دهید! و مشترک شدن از طریق دستورالعمل تحرک بانکی به خدمات رایگان کمک به تغییر محل زندگی بانکی سلام شروع + در 12 ماه اول پس از افتتاح حساب آنها. کوپن با ارزش کل 100 یورو می تواند در قالب کدهای خرید با مقادیر مختلف (از 10 یا 100 یورو) سفارش داده شده از فروشگاه های شرکت کننده در این عملیات استفاده شود. دوره اعتبار کوپن 6 (شش) ماه از تاریخ تأیید اشتراک به سلام شروع + و کد 1 (یک) ماه از تاریخ دریافت پیام الکترونیکی که کد خرید را نشان می دهد. با توجه به سهام موجود ، یک کد خرید واحد توسط برند صادر می شود. کدها غیر قابل بازده هستند. کد خرید برای معادل پولی آنها غیر قابل است و غیر قابل تعویض است. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با جزئیات شرایط موجود در دستورالعمل استفاده از یک کوپن خرید Hello Start مشورت کنید +.

 • سازگار
 • ساکن فرانسوی
 • به عنوان یک فرد یا به عنوان یک کارآفرین فردی ، به صورت خصوصی عمل می کند
 • حساب بدون پیشنهاد: بدون شرط درآمد
 • سلام یک پیشنهاد: بدون شرط درآمدی
 • سلام پیشنهاد نخست: 1000 یورو درآمد خالص ماهانه (قبل از مالیات)
 • حساب بدون پیشنهاد: بدون شرط درآمد
 • سلام یک پیشنهاد دوتایی: بدون شرایط درآمدی
 • سلام پیشنهاد دوتایی Prime: 2000 یورو درآمد خالص ماهانه (قبل از مالیات)

چه پرداختی هنگام باز شدن حساب ? پرداخت اولیه شما باید بین 10 تا 300 € باشد. حداقل مبلغ از حساب باز شده به نام شما در بانکی که در فضای اقتصادی اروپا یا یک کشور ثالث معادل و عضو منطقه SEPA ایجاد شده است. و هیچ تعهدی برای خانواده در Hello Bank هیچگونه تعهدی در اختیار دارد!.

 • 1 اثبات هویت
 • 1 اثبات آدرس
 • 1 دنده به نام و نام خانوادگی شما
 • آخرین اثبات درآمد شما (به جز سلام یک پیشنهاد: بدون اثبات درآمد درخواست شده)
 • امضای دست نوشته شما
 • یک حساب بانکی جدید را باز کنید! در حین نگه داشتن حساب های BNP Paribas ، محصولات و خدمات
 • پرداخت اولیه لازم نیست
 • بدون اسناد پشتیبانی درخواست نشده (مگر اینکه آدرس شما تغییر کرده باشد یا Hello Prime پیشنهادات را انتخاب کند)