بسته 80 گیگابایتی بدون تعهد: کدام فرد باید بین نارنجی و SFR انتخاب کند?, بسته سری SOSH 80 GB Limited: یک پیشنهاد جذاب?

بسته سری SOSH 80 GB Limited: یک پیشنهاد جذاب

مانند همه بسته های دیگر اپراتور ، پیشنهاد SOSH 80 گیگابایتی بدون تعهد است. شما می توانید اشتراک را در هر زمان و بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهید.

بسته 80 گیگابایتی بدون تعهد: کدام فرد باید بین نارنجی و SFR انتخاب کند ?

تصمیم گیری بین پیشنهادات مختلف موبایل ، به ویژه هنگامی که آنها خدمات مشابه را با همان قیمت ارائه می دهند ، دشوار است ! این مورد در مورد بسته های 80 گیگابایتی نارنجی و SFR است: اما این بهترین است ?

بسته 80 گیگابایت نارنجی یا SFR

کارمندان تحریریه ARIASE – که در تاریخ 03/10/2023 در 3:02 بعد از ظهر منتشر شد

بسته 80 گیگابایتی: بسته پرفروش SFR

بسته 80 گیگ SFR است ایده آل برای مسافران چه کسی مایل به تغییر اشتراک خود در طول سفرهای خود نیست ، حتی اگر در تئوری بتوانند این کار را به صورت رایگان انجام دهند زیرا بدون تعهد است. آن شامل :

 • تماس های نامحدود/پیام کوتاه/MMS از فرانسه به موبایل ثابت و موبایل فرانسه و ادارات خارج از کشور فرانسه
 • 80 گیگابایت داده و تماس ، پیام کوتاه/MM از اروپا ، DOM ، سوئیس و آندورا.

دانستن اینکه میانگین داده های موبایل مورد استفاده فرانسوی ها 14 گیگابایتی است ، با 80 گیگابایت احتمالاً آن را برای گشت و گذار در وب ، مشاهده برنامه های مورد علاقه خود ، گوش دادن به موسیقی در پخش و حتی بارگیری پرونده های بزرگ از دست نخواهید داد. همه اینها با شبکه SFR که پوشش 4G خوبی دارد امکان پذیر است. این همچنین یکی از اولین معیارهایی است که به شما امکان می دهد انتخاب خود را راهنمایی کنید: برای انجام این کار ، با بررسی پوشش شبکه در منطقه محل اقامت خود شروع کنید.

از طرف قیمت ، بسته 80 گیگابایتی در 16.99 یورو در ماه و سپس 29.99 یورو پس از 12 ماه که قیمت مناسبی برای چنین تعداد خدمات و گیگاس است. اگر شما مشتری SFR یا 11.99 یورو در ماه سال اول باشید ، این بسته حتی ارزان تر است. بنابراین پیشنهاد SFR جالب خواهد بود اگر در حال حاضر جعبه ای داشته باشید و می خواهید موبایل را تغییر دهید زیرا اپراتور همچنین با بسته بندی 80 گیگابایتی به تخفیف در انتخاب گسترده ای از تلفن های هوشمند دسترسی می دهد.

بسته 80 گیگابایتی با کیفیت شبکه نارنجی

اشتراک 80 گیگابایتی اپراتور نارنجی نیز برای بخش بزرگی از مصرف کنندگان مناسب است. مانند SFR ، به آن دسترسی می دهد:

 • تماس های نامحدود و پیام کوتاه/MMS در سرزمین اصلی فرانسه و از اروپا ، DOM ، سوئیس و آندورا
 • به 80 گیگابایت اینترنت موبایل در 4G/4G+ قابل استفاده در سرزمین اصلی فرانسه و اروپا ، DOM ، سوئیس و آندورا.

این بسته همچنین بدون تعهدی است که می توانید در هر زمان و بدون هیچ هزینه ای آن را خاتمه دهید ! اشتراک تلفن همراه در حال افزایش است 17.99 یورو پس از 12 ماه 29.99 یورو, که در سال اول بسیار گرانتر از رقیب SFR آن نیست و همچنین امکان دسترسی به یک پیشنهاد جالب در اینترنت + بسته موبایل را فراهم می کند.

اگر هنوز جعبه اینترنتی ندارید ، این یک انتخاب ایده آل است ، به خصوص که می توانید از کیفیت غیرقابل انکار سرویس های نارنجی لذت ببرید. در واقع ، از نظر تماس برای تماس ، دریافت پیامک یا بدهی اینترنتی ، شبکه موبایل نارنجی اولین بار در کلاس در سراسر قلمرو است.

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

تمام اخبار Ariase را در Google News دنبال کنید.

بسته سری SOSH 80 GB Limited: یک پیشنهاد جذاب ?

بسته 80 گیگابایتی SOSH در تمام طول سال ارائه نمی شود. در حال حاضر ، در دسترس نیست ، اما می توانید به جای آن می توانید پیشنهاد 130 گیگابایت را با قیمت 15.99 یورو در ماه تهیه کنید.

مانند همه بسته های دیگر اپراتور ، پیشنهاد SOSH 80 گیگابایتی بدون تعهد است. شما می توانید اشتراک را در هر زمان و بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهید.

کیفیت شبکه نارنجی

SOSH با استفاده از شبکه موبایل نارنجی ، شما از یک شبکه با کیفیت در 4G و 5G بهره مند می شوید و بخش بزرگی از قلمرو را پوشش می دهد.

بسته SOSH 130 گیگابایتی بدون تعهد

سد

 • تماس های Illim +SMS/MMS
 • 130 گیگابایت
 • به سمت/از 264 کشور جهان

هنگامی که بسته SOSH 80 گیگابایتی در دسترس خواهد بود ?

در بسته SOSH 80 گیگابایتی یک سری محدود است که در تمام طول سال برای فروش ارائه نمی شود. از 20 ژوئیه 2023 ، او نبود در دسترس نیست در کاتالوگ موبایل SOSH. با این حال ، او می تواند در هر زمان ، به ویژه در طول ، دوباره در کاتالوگ ظاهر شود دوره های تبلیغاتی معروف ترین مانند جمعه سیاه در ماه نوامبر ، جشن های پایان سال در ماه دسامبر ، فروش تابستان در ژوئن/ژوئیه ، فروش زمستان در ژانویه/فوریه یا حتی در آغاز سال تحصیلی در پایان ماه اوت/اوایل سپتامبر.

در صورت وجود ، بسته SOSH 80 گیگابایتی شامل می شود تماس های نامحدود و پیام کوتاه/mms در سرزمین اصلی فرانسه با 80 گیگابایت اینترنت موبایل در فرانسه و 10 گیگابایت داده در اروپا و DOM. به طور کلی هزینه دارد 14.99 یورو در ماه, بدون درگیری.

اگر به دنبال یک بسته موبایل مشابه هستید ، توجه داشته باشید که SOSH سری محدود دیگری را ارائه می دهد. در میان آنها ، ما به شما توصیه می کنیم به سری محدود 130 گیگابایتی. هزینه دارد 15.99 یورو در ماه, بدون تعهد ، و کم و بیش خدمات مشابهی را با اینترنت موبایل بیشتر در فرانسه و خارج از کشور ارائه می دهد:

 • 130 گیگابایت در سرزمین اصلی فرانسه به جای 80 گیگابایت
 • 20 گیگابایت از اروپا و DOM به جای 10 گیگابایت

ارائه پیشنهاد کلی موبایل اپراتور

SOSH 4 برنامه تلفن همراه ارائه می دهد:

 1. بسته 100MB SOSH با 5.99 یورو در ماه (در نسخه مسدود شده وجود دارد)
 2. بسته 1 گیگابایتی SOSH با قیمت 7.99 یورو در ماه (برای هر اشتراک جدید معتبر است)
 3. بسته SOSH 130 گیگابایتی با قیمت 15.99 یورو در ماه (معتبر برای هر اشتراک جدید)
 4. بسته SOSH 140 گیگابایتی 5G با 20.99 یورو در ماه (معتبر برای هر اشتراک جدید)

تمام پیشنهادات موبایل SOSH هستند بدون درگیری. شما می توانید پیشنهاد خود را به عنوان تابعی از نیازهای خود تغییر دهید. قیمت ها کاملاً متنوع هستند از 5.99 یورو/ماه تا 20.99 یورو در ماه, به منظور سازگاری با همه بودجه ها.

در بسته های SOSH 100 مگابایت و 1 گیگابایتی برای کودکان یا نوجوانانی که به دنبال اولین بسته موبایل هستند مناسب هستند. نسخه مسدود شده بسته 100 مگابا. آنها همچنین می توانند خیلی خوب با یک فرد مسن که از تلفن هوشمند و بسته تلفن همراه خود استفاده نمی کند ، سازگار شود.

در بسته های 130 گیگابایتی و 140 گیگابایت 5G SOSH افرادی را که به طور مرتب از تلفن هوشمند خود استفاده می کنند ، به خصوص برای گشت و گذار در اینترنت و استفاده از اینترنت موبایل هدف قرار دهید. با 130 تا 140 گیگابایت داده ، می توانید همه کارها یا تقریباً همه چیز را انجام دهید: بازی های تلفن همراه آنلاین ، پخش ، تماس های ویدئو کنفرانس و غیره.

توجه داشته باشید که بسته 140 گیگابایتی است فقط 5G پیشنهاد در SOSH. بسته های دیگر با 4G کار می کنند.

پیدا کردن قیمت ها و خدمات شامل با بسته های SOSH در جدول زیر.

یک کاتالوگ زودگذر تمام پیشنهادات موبایل SOSH در نظر گرفته می شود سری محدود. اپراتور مرتباً کاتالوگ خود را تجدید می کند و قیمت ها و پاکت های تلفن همراه ممکن است متفاوت باشد. اگر به یک پیشنهاد علاقه دارید ، نمی توانید توصیه کنید که قبل از عضویت زیاد صبر نکنید.

نحوه اشتراک در یک بسته SOSH 80 گیگابایتی ?

برای عضویت در یک سری SOSH محدود ، می توانید به وب سایت اپراتور, در بخش “بسته های موبایل”. روی “انتخاب” در زیر بسته ای که مورد علاقه شما است کلیک کنید و به خودتان اجازه دهید هدایت شوید. همچنین می توانید از طریق تلفن با SOSH تماس بگیرید 3976 (تماس رایگان + قیمت تماس).

پس از اشتراک خود ، خود را دریافت می کنید سیم کارت Sosh در خانه در اسرع وقت. دومی معمولاً قبلاً فعال شده است. فقط کافی است آن را در تلفن هوشمند خود وارد کنید تا از خدمات جدید SOSH موبایل خود استفاده کنید.

شما می خواهید یک پیشنهاد SOSH را بیرون بیاورید ?

در صورت بروز مشکل در اپراتور ، می توانید با SOSH تماس بگیرید ::

 • توسط تلفن در 3976.
 • توسط گربه از سایت کمک.سد.خط.
 • توسط توییتر با ارسال یک توییت به sosh_fr.
 • توسط پست الکترونیک از منطقه مشتری SOSH.
 • توسط پست در SOSH Services Customers Mobile ، 33 732 Bordeaux Cedex.

همچنین ممکن است پاسخ ها را پیدا کنید به سؤالات خود از سؤالات متداول SOSH ، در انجمن پشتیبانی SOSH یا با مشاهده آموزش SOSH YouTube.

هزینه های فعال سازی مشخص می کند که در اولین فاکتور SOSH شما ، از شما پرداخت می شود 10 یورو که مطابق با هزینه فعال سازی از سیم کارت شما. میزان این هزینه ها برای همه اپراتورهای فرانسه یکسان است.

سؤالات متداول: سوالات فعلی درباره سری SOSH محدود

خدمات شامل بسته 80 گیگابایتی با قیمت 14.99 یورو چیست؟ ?

هنگامی که توسط اپراتور پیشنهاد شد ، بسته SOSH 80 گیگابایتی با قیمت 14.99 یورو در ماه به طور کلی شامل خدمات زیر است:

 1. در تماس های نامحدود در فرانسه
 2. در پیام کوتاه/mms نامحدود در فرانسه
 3. 80 گیگابایت اینترنت موبایل در سرزمین اصلی فرانسه + 10 گیگابایت اینترنت موبایل در اروپا

بهترین سری محدود Sosh 5G چیست ?

SOSH فقط یک بسته موبایل با 5G ارائه می دهد: سری محدود 140 گیگ 5 گرم sosh at 20.99 یورو/ماه ، بدون تعهد. برای این قیمت ، او می فهمد:

 1. در تماس های نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه و اروپا
 2. در پیام کوتاه/mms نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه و اروپا
 3. 140 گیگابایت اینترنت موبایل در 5 گرم از سرزمین اصلی فرانسه + 25 گیگابایت اینترنت موبایل در 4G از اروپا

توجه داشته باشید که این پیشنهاد فقط معتبر است برای هر اشتراک جدید. اگر قبلاً مشتری SOSH هستید ، نمی توانید از آن استفاده کنید.

5G تلفن هوشمند برای استفاده از 5G با SOSH ، باید در پیشنهاد SOSH 140 گیگابایتی مشترک شوید ، اما همچنین یک تلفن هوشمند سازگار با شبکه جدید موبایل سازگار است. SOSH چندین مدل از 5G تلفن های هوشمند با قیمت های پایین از وب سایت خود. همچنین می توانید موبایل خود را به تنهایی (در یک فروشگاه تخصصی یا به یک اپراتور دیگر بدون بسته) دریافت کنید.

ارزانترین برنامه های SOSH چیست ?

SOSH 2 بسته در کمتر از 10 € در ماه ::

 1. در بسته 100 مگابایتی با قیمت 5.99 یورو در ماه که شامل 2 ساعت تماس و پیام کوتاه/MMS نامحدود از فرانسه و اروپا با 100 مگابایت اینترنت موبایل از فرانسه و اروپا است.
 2. در بسته 1 گیگابایتی با قیمت 7.99 یورو در ماه که شامل تماس و پیام کوتاه/MMS نامحدود از فرانسه و اروپا با 1 گیگابایت اینترنت موبایل از فرانسه و اروپا است.

همه این پیشنهادات بدون تعهد است. SOSH در حال حاضر بسته ای با 2 یورو یا کمتر ارائه نمی دهد.