چه 802.11AX? Wi-Fi نسل جدید? سیسکو ، وای فای 6 (802.11 AX) – مزایای استاندارد AX WiFi | دوی

WiFi 6 – خصوصیات و مزایای استاندارد تبر WiFi

نه ، این همان چیز است. Wi-Fi Alliance یک کمپین را برای لنگر انداختن اصطلاح “Wi-Fi 6” راه اندازی کرده است تا در مورد استاندارد IEEE 802 صحبت کند.11AX. او نشان می دهد که این ششمین نسل Wi-Fi است. فرضیه این بود که ساده سازی پیام بازاریابی می تواند به Wi-Fi کمک کند تا در مقایسه با استانداردهای انجمن پروژه مشارکت نسل سوم (3GPP) مورد استفاده در شبکه های تلفن همراه (مانند فناوری بی سیم 5G) قرار بگیرد.

802 چیست.11AX?

استاندارد Wi-Fi 802.نسل 11ax de nouvelle ، که به آن Wi-Fi 6 نیز گفته می شود ، آخرین مرحله سفر به کشور نوآوری مداوم است. استاندارد بر اساس نیروهای استاندارد 802 است.11AC ، با بهره وری بیشتر ، انعطاف پذیری و مقیاس پذیری ، که به شبکه های جدید و موجود اجازه می دهد از افزایش سرعت و ویژگی ها برای پاسخ به برنامه های نسل جدید بهره مند شوند. انستیتوی مهندسان برق و الکترونیک (IEEE) استاندارد 802 را پیشنهاد کرد.11ax برای ترکیب آزادی و سرعت زیاد گیگابیت اترنت بی سیم با قابلیت اطمینان و پیش بینی موجود در شبکه رادیویی مجاز.

با سیسکو تماس بگیرید

با سرویس فروش تماس بگیرید:

مزایای استاندارد 802 چیست.11AX?

استاندارد 802.این شرکت به شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات اجازه می دهد تا از برنامه های جدید و نوظهور در همان زیرساخت های LAN بی سیم (WLAN) پشتیبانی کنند ، ضمن اینکه سطح بالاتری از خدمات را به برنامه های قدیمی تر ارائه می دهند. این سناریو راه را برای مدل های جدید عملیاتی و افزایش اتخاذ Wi-Fi باز می کند.

استاندارد 802.11AX با Wi-Fi 6 متفاوت است?

نه ، این همان چیز است. Wi-Fi Alliance یک کمپین را برای لنگر انداختن اصطلاح “Wi-Fi 6” راه اندازی کرده است تا در مورد استاندارد IEEE 802 صحبت کند.11AX. او نشان می دهد که این ششمین نسل Wi-Fi است. فرضیه این بود که ساده سازی پیام بازاریابی می تواند به Wi-Fi کمک کند تا در مقایسه با استانداردهای انجمن پروژه مشارکت نسل سوم (3GPP) مورد استفاده در شبکه های تلفن همراه (مانند فناوری بی سیم 5G) قرار بگیرد.

وقتی استاندارد 802.تصویب خواهد شد?

IEEE قصد دارد اصلاحیه 802 را تصویب کند.11AX در نیمه دوم سال 2019. Wi-Fi Alliance همان تقویم را برای صدور گواهینامه 802 تعیین کرده است.11AX. آخرین تخمین رسمی برای تصویب در وب سایت IEEE 802 تحت ستون “Revcom & Standards هیئت مدیره نهایی یا تأیید فرآیند مداوم” در دسترس است.

WiFi 6 – خصوصیات و مزایای استاندارد تبر WiFi

دستگاه ها و تولید کنندگان بیشتر و بیشتر استاندارد WiFi 802 را اتخاذ کرده اند.11ax به منظور ارائه ناوبری که هم انعطاف پذیر و هم دلپذیر است. ما ویژگی های WiFi 6 – و البته مزایای آن را نیز ارائه می دهیم.

WiFi 6 چیست ?

استاندارد WiFi 802 اخیر.11ax – یا WiFi 6 در مخفف – از نظر سرعت ، کارآیی و ایمنی پیشرفت هایی را ارائه می دهد. به خصوص در مناطقی که بار شبکه زیاد است ، این استاندارد نسل جدید WiFi سریعتر را برای a قول می دهد تعداد بیشتری از دستگاه ها به طور همزمان متصل هستند. حداکثر سرعت نظری به 9.6 گیگابیت در ثانیه می رود – با کاهش تأخیر.

das wifi-6-icon von devolo در Grün

مزایای WiFi 5 چیست ?

عبور Wifi 5 (802.11ac) در WiFi 6 (802.11ax) سرعت قایقرانی را در وب افزایش می دهد. در حالی که استاندارد AC قدیمی در هنگام استفاده از چندین مشتری به سرعت به حد خود می رسد ، WiFi 6 زیاد است مطلوب تر برای چند وظیفه ای و کارآمدتر. علاوه بر این ، فرم جدید است ایمن تر و کارآمدتر.

آیا می دانید ? با WiFi 6 Magic 2 ، قدرت استاندارد جدید WiFi Ax را در سراسر خانه پخش می کنید.

عملکرد ورودی در بزرگراه داده ها – با OFDMA

رایانه های ثابت و قابل حمل نیاز به سرعت بارگیری بالا دارند. تلفن های هوشمند ، تبلت ها و تلویزیون های هوشمند برای پخش جریان نیاز به یک اتصال پایدار دارند. و سپس لوازم خانگی وجود دارد که به طور دائم بسته های داده کوچکی را ارسال می کنند. کانال های WiFi این روزها کالای نادر هستند – و آنها باید به طور مؤثر استفاده شوند. فن آوری های WiFi قبلی یک به یک این بسته های داده با اندازه های مختلف منتقل می شوند.

این مورد در مورد WiFi 6 نیست: استاندارد WiFi 802 فعلی.11 AX کاملاً روی کارآیی متمرکز شده است – و به لطفOFDMA (بخش فرکانس متعامد دسترسی چندگانه), با ارسال هرچه بیشتر بسته ها را ترکیب می کند. نتیجه: VideoConference به دلیل بارگیری همزمان متوقف نمی شود. و پیام های WhatsApp هنگام تماشای Netflix ارسال می شوند.

سایر خصوصیات و مزایای WiFi 6

تصویر Eine ، Die Versorgung Mehrerer Endgeräte Mit Schnellem Wlan Darstellt

اجراها و چند وظیفه ای

WiFi 6 از فرکانس ها در دامنه 2.4 و 5 گیگاهرتز, آ چندلایزر مومو چگالی مدولاسیون بهبود یافته و بالاتر توسط بسته داده (QAM-1024). باند 5 گیگاهرتز اکنون با A منتقل می شود عرض کانال 160 مگااهرتز.

واضح است ، این بدان معنی است که WiFi شما انعطاف پذیرتر و سریعتر است ، که به شما امکان می دهد همزمان از چندین برنامه داده لذیذ مانند موارد استفاده کنید VideoConference ، با کیفیت بالا.

تصویر Eine ، Die Das Wifi-6-Feature Target Time Time Anhand Mehrerer تلفن های هوشمند MIT Unterschiedlichem Akkustand Darstellt

بازده پرانرژی

WiFi 6 اجازه مدیریت هوشمندانه تر جریان داده ها را می دهد – و به لطف TWT (زمان بیداری هدف), همچنین مصرف انرژی دستگاههای متصل را کاهش می دهد. آنها هنگام برقراری ارتباط با WiFi به حالت آماده به کار تغییر می کنند.

بنابراین دیگر نیازی به شارژ مجدد نخواهید داشت باتری تلفن هوشمند شما مثل اغلب. و حتی دستگاه های داخلی IDO ، که اغلب به اتصال WiFi طولانی مدت احتیاج ندارند ، به این روش بسیار مؤثرتر کار می کنند.

تصویر Eine ، Die Das Wifi-6-Peature BSS-Coloring Anhand Farblicher Kreise Darstellt

تعارض

در محیط های WiFi پر ازدحام ، مانند ساختمانهای مسکونی ، جعبه های اینترنتی و نقاط دسترسی می توانند به یکدیگر خسته شوند. سیگنالهایی که با هم همپوشانی دارند ، ترافیک داده ها را کند کرده و با WiFi تداخل می کنند.

WiFi 6 استفاده می کند رنگ آمیزی BSS و بنابراین از درگیری با شبکه های همسایه خودداری کنید. کندی و خرابی اتصال بسیار کمتر است.

تصویر Eine ، Die در WiFi 6 Genutzten Sicherheitsstandard WPA3 Symbolisch Darstellt

امنیت داده ها

WiFi از پروتکل ایمنی استفاده می کند WPA3 برای رمزگذاری اتصال بی سیم.

این استاندارد رمزگذاری باعث می شود که حملات بر روی رمزهای عبور کم تقریبا غیرممکن باشد و از دستگاه های شبکه در برابر حملات خارجی محافظت می کند.

کدام دستگاه ها از WiFi 6 پشتیبانی می کنند ?

بسیاری از دستگاه های شبکه از WiFi 6 پشتیبانی می کنند ، از جمله تلفن های هوشمند اپل از تلفن های آیفون 11 و سامسونگ از Galaxy S10. مارک هایی مانند هواوی ، OnePlus ، موتورولا و دیگران نیز قبلاً استاندارد AX را نصب کرده اند.

آنجا پلی استیشن 5 اولین کنسول بازی است که WiFi 6 را ارائه می دهد. اینتل از این استاندارد از نسل نهم پردازنده ها برای رایانه های رومیزی استفاده می کند. بسیاری از تولید کنندگان لپ تاپ های مشهور ، مانند ASUS ، Dell و HP ، اکنون از WiFi 6 پشتیبانی می کنند. سرانجام ، بیشتر رایانه های ثابت و قابل حمل به راحتی می توانند باشند مجهز به استاندارد تبر WiFi.

گوشی هوشمند Hält Ein Ein Weißes ، auf dem ein grünes wifi-6-icon abgebildest ist

WiFi 6 و سازگاری مجدد

شما از بسیاری از دستگاه های شبکه استفاده می کنید که داده ها را از طریق WiFi 4 یا WiFi 5 منتقل می کنند ? مشکلی نیست ، زیرا WiFi 6 ارائه می دهد سازگاری بزرگ (یکپارچهسازی با سیستمعامل). بنابراین می توانید اکنون WiFi خود را ارتقا دهید و بدون کوچکترین مشکل از تلفن های هوشمند ، کنسول ها و دستگاه های IDO خود استفاده کنید.

شما از سرعت بالای WiFi 6 برای انتقال داده بهره مند نخواهید شد ، اما حتی دستگاه های قدیمی تر از ویژگی های جدید مانند آن بهره مند می شوند TWT (زمان بیداری هدف) و WPA3. این بدان معنی است که WiFi 6 باعث می شود شبکه داخلی شما کارآمدتر ، با انرژی تر و ایمن تر باشد.

تاریخ استاندارد WiFi از WiFi 1 تا WiFi 6

مزایای WiFi 6 در یک نگاه

  • سرعت WiFi بالاتر ، حداکثر 9.6 گیگابیت در ثانیه
  • یک شبکه پایدار ، حتی با بسیاری از دستگاه های فعال همزمان
  • عملکرد بالاتر به لطف OFDMA ، MU-MIMO و غیره.
  • کشیدگی زندگی باتری های دستگاه های شبکه
  • امنیت تقویت شده به لطف استاندارد رمزگذاری WPA3

جدید: اولین آداپتور CPL با WiFi 6

  • 50 ٪ عملکرد WIFI علاوه بر هر آداپتور WiFi 5 CPL دیگر : حداکثر 1800 مگابیت در ثانیه ! فناوری جدید WiFi 6 Magic 2 دستگاه های تلفن همراه شما را با یک سیگنال WiFi به خصوص قدرتمند فراهم می کند.
  • فوق العاده قدرتمند برای بسیاری از کاربران : wifi برای همه ، همزمان و در سراسر خانه – به لطف استفاده مؤثر از طیف فرکانس.
  • استفاده انعطاف پذیر از کانال ها و افزایش کارایی به لطفاودما.
  • یک ارتباط خوب به طور دائم – به لطف توابع انصاف زمان پخش ، AP-STEERING ، ROMING FAST و BAND.
  • مجموعه ای از آداپتورها برای استقرار شبکه Magic Powerline شما دو آداپتور (اترنت و وای فای).