بارگیری رایگان به روزرسانی های رایانه ای (درایور ، زیستی ، سیستم عامل ، برنامه ها) ، 9 به روزرسانی بهترین خلبان برای به روز کردن خلبانان سخت افزار

9 به روزرسانی بهترین خلبان برای به روز کردن درایورهای سخت افزاری خود

Driverermax یکی دیگر از گزینه های جالب است ، به خصوص اگر به دنبال یک ابزار خوب به روزرسانی خلبانی هستید. تجزیه و تحلیل وی امکان پیدا کردن تعداد خوبی از خلبانان منسوخ را فراهم کرد ، و همچنین به شما امکان می دهد در صورت وجود گمشده بسیاری از مؤلفه های مهم را بارگیری کنید.

به روزرسانی درایور

جعبه ابزار داشبورد Sandisk SSD
درایو حالت جامد (SSD) به طور مرتب از به روزرسانی های نرم افزار داخلی خود (سیستم عامل) به منظور بهبود عملکرد و سازگاری آنها بهره می برد. برای انجام این بروزرسانی به سادگی ، Sandisk برنامه SSD Dashboard را ارائه می دهد که همچنین بسیاری از ویژگی های تعمیر و نگهداری و بهینه سازی دیگری را که ما در این پرونده ارائه می دهیم ارائه می دهد.

راهنمای بروزرسانی SSD
SSD ها واقعاً بهترین راه برای تقویت عملکرد رایانه هستند. با این حال ، برای استفاده بیشتر از چنین تجهیزات ، اغلب لازم است که سیستم عامل وی به روز شود. در اینجا راهنمایی است که گام به گام نحوه انجام این عملیات را توضیح می دهد.

HD Digital WD Digital WD TV Live Readers
خوانندگان Multimedia Digital Western Digital از سری WD TV Live اخیراً از به روزرسانی های مهم سیستم عامل خود در تصحیح بسیاری از اشکالات و ارائه چندین ویژگی جدید که ما در این مورد پس از توضیح در جزئیات به روز ارائه می دهیم ، بهره مند شده اند.

9 به روزرسانی بهترین خلبان برای به روز کردن درایورهای سخت افزاری خود

9 به روزرسانی بهترین خلبان برای به روز کردن تجهیزات خود را برای دستگاه های خود

خلبانان سخت افزار یکی از مهمترین نرم افزار رایانه شخصی شماست ، اگر مهمترین آنها نباشد. متأسفانه ، بسیاری از کاربران از آنها غفلت می کنند ، زیرا سیستم عامل برای نصب درایورها کار قابل قبولی انجام می دهد تا رایانه به سرعت کار کند.

همانطور که از نام آن پیداست ، خلبان نرم افزاری است که اجزای سخت افزاری را کنترل می کند به طوری که آنها به درستی کار کنند ، درست مانند راننده یک ماشین. به همان روشی که شما نمی توانید یک فرد 90 ساله را در یک ماشین مسابقه قرار دهید و از شما انتظار داشته باشید که در این جام برنده شوید ، نمی توانید انتظار داشته باشید که رایانه شخصی شما به درستی با رانندگان قدیمی کار کند.

ویندوز معمولاً درایورها را هنگام بروزرسانی به روز می کند ، اما تمام اجزای مواد و همه تولید کنندگان را پوشش نمی دهد. بنابراین او می تواند بسیاری از به روزرسانی ها را از دست بدهد یا حتی به هیچ وجه خلبان نصب نکند ، که منجر به اختلال عملکرد مؤلفه می شود.

اگر متوجه انسداد ، خرابی ، اختلال در عملکرد و یا کند شدن عملکرد هستید ، این احتمال خوب است که این یک مشکل خلبان باشد. متأسفانه ، به روزرسانی دستی خلبانان کاملاً خسته کننده است ، زیرا شما باید مؤلفه مشکل ساز ، مدل آن ، درایور را که در حال حاضر نصب شده است پیدا کنید ، سپس آخرین نسخه آنلاین را جستجو کنید.

اگر نمی خواهید خود را اذیت کنید ، یک ابزار به روزرسانی خودکار خلبان می تواند تمام درایورهای سخت افزاری دستگاه شما را به روز کند و آنها را حفظ کند تا از عملکرد مناسب رایانه شخصی شما اطمینان حاصل کند. این ابزارها دارای یک بانک اطلاعاتی عظیم از میلیون ها خلبان هستند که به شما اطمینان می دهد که آخرین درایور یا حتی رانندگان تجهیزات سابق را که معمولاً یافت نمی شوند ، بدست آورید.

شما در زیر برخی از بهترین نرم افزار به روزرسانی خودکار برای درایورها پیدا خواهید کرد که با به روز کردن آنها تمام مشکلات مربوط به خلبانان را حل می کند.

توجه: برای تجربه ، من از رایانه ویندوز 10 تازه نصب شده استفاده می کنم ، که به آخرین نسخه به روز شده است تا اطمینان حاصل شود که همه خلبانان ویندوز از قبل نصب شده اند. می توانید با تصویر هر ابزار زیر مشورت کنید تا ببینید چه تعداد خلبان منسوخ شده برای یافتن این رایانه شخصی.

محرک

Driverermax یکی دیگر از گزینه های جالب است ، به خصوص اگر به دنبال یک ابزار خوب به روزرسانی خلبانی هستید. تجزیه و تحلیل وی امکان پیدا کردن تعداد خوبی از خلبانان منسوخ را فراهم کرد ، و همچنین به شما امکان می دهد در صورت وجود گمشده بسیاری از مؤلفه های مهم را بارگیری کنید.

محرک

علاوه بر به روزرسانی درایورها ، می تواند مؤلفه هایی مانند Microsoft Visual C Runtime ، Java ، Microsoft را بارگیری کند .چارچوب خالص ، مستقیم X و سایر مؤلفه هایی که اجرای بازی ها و برنامه ها را تسهیل می کنند.

جالب است بدانید که نسخه رایگان آن همچنین به شما امکان می دهد درایورها را ذخیره کرده و در هر زمان آنها را بازیابی کنید ، عملکردی که به طور کلی در نسخه های پرداخت شده از ابزارهای دیگر یافت می شود. به طور کلی ، Drivermax ابزاری عالی برای به روزرسانی ایمن درایورها و نصب اجزای اضافی در صورت نیاز است ، همه به صورت رایگان. نسخه پرداخت شده فقط چیزها را تسهیل می کند.

به روزرسانی درایور AVG

یک ابزار به روزرسانی خلبانی بسیار ساده که کار را با حداقل سردرگمی انجام می دهد. AVG Driver Updater به شما امکان می دهد درایورها را با دو کلیک به روز کنید. فقط دکمه را فشار دهید تحلیلگر برای تجزیه و تحلیل تمام درایورهای دستگاه خود و مقایسه آنها با پایگاه داده. سپس روی کلیک کنید انتخاب را به روز کنید برای بارگیری خلبانان منسوخ و نصب آنها به صورت خودکار.

می توانید جزئیات خلبانان منسوخ ، از جمله تاریخ انتشار و تاریخ نصب در رایانه شخصی خود را نمایش دهید. اگر نمی خواهید یک درایور خاص را به روز کنید ، فقط آن را از لیست انتخاب کنید.

به روزرسانی درایور AVG

در تنظیمات ، می توانید هنگامی که یک به روزرسانی خلبان جدید برای یکی از مؤلفه های سخت افزاری شما در دسترس است ، یک اعلان را تعریف کنید. همچنین می توانید تنظیمات خلبان فعلی را قبل از تجزیه و تحلیل ذخیره کنید تا مطمئن شوید که می توان هرگونه نصب خلبانی نادرست را لغو کرد.

می توانید این برنامه به روزرسانی آزمایشی را با قیمت 39.99 دلار در سال دریافت کنید. نسخه رایگان وجود ندارد ، اما می توانید آن را با استفاده از نسخه آزمایشی رایگان آزمایش کنید.

تقویت کننده راننده iobit

IOBIT Driver Booster Pro ابزاری بسیار قدرتمند است که درایورهای تجهیزات شما را به روز می کند و ابزارهای دیگری را برای حل مشکلات مرتبط و بهبود تجربه بازی ارائه می دهد. نسخه رایگان آن برای تجزیه و تحلیل و به روزرسانی درایورهای مهم کافی است ، اما برای به روزرسانی آن به صورت دستی باید روی هر خلبان منسوخ کلیک کنید.

Iobit Driver Booster Pro

نسخه Pro به طور خودکار تمام خلبانان منسوخ را به روز می کند و اجزای مهم بازی را که برای رایانه شما وجود ندارد ، مانند Microsoft Visual C ، نصب می کند . همچنین می توانید قبل از بروزرسانی درایورها را ذخیره کنید و نسخه Pro یک دکمه دارد “Rollback” (به عقب) تمرین کنید تا به سرعت هرگونه اصلاح را لغو کنید.

ابزارهای ضمیمه آن شامل یک تعمیرکار خودکار صدا ، تعمیرکار شبکه ، تعمیرکار وضوح ، تعمیرکار خطای خلبان و ابزاری برای پاک کردن داده ها از دستگاه های قطع شده است که دیگر از آنها استفاده نمی کنید. شما حتی می توانید آن را برای به روزرسانی درایورهای آفلاین پیکربندی کنید ، که می تواند برای به روزرسانی چندین دستگاه یا به روزرسانی درایور کارت شبکه مفید باشد.

به روزرسانی خلبانان AVAST

AVAST همچنین یک ابزار به روزرسانی درایور بالا دارد که به شما امکان می دهد درایورها را پیدا و به روز کنید. Avast Driver Updater در جستجوی خلبانان منسوخ به سرعت رایانه شما را تجزیه و تحلیل می کند ، و می توانید آنها را با یک کلیک به روز کنید.

به روزرسانی درایور Avast

این ابزار از نظر ویژگی ها و قدرت تحلیلی به AVG Driver Updater بسیار شبیه است ، از آنچه من دیده ام. او همان تعداد خلبانان منسوخ را پیدا کرد. می توانید جزئیات را در مورد درایورها نمایش داده و اعلان ها را برای به روزرسانی خلبانان جدید پیکربندی کنید. با این حال ، بسیار سریعتر کار می کند ، و تجزیه و تحلیل کامل حداقل سه برابر سریعتر برای من به پایان رسید.

همچنین می توانید رانندگان خود را ذخیره کنید تا به راحتی برگردید. برنامه برای شما 34 پوند هزینه خواهد داشت.99/سال ، اما می توانید آن را با استفاده از نسخه آزمایشی 15 روزه کاملاً کاربردی آن آزمایش کنید.

راننده آسان

برنامه دیگری برای به روزرسانی درایورهای سرشار از کارکردها با ضمیمه زیاد برای تسهیل چیزها. درایور آسان به سرعت در حالی که بیشترین تعداد خلبانان منسوخ را پیدا کرد ، به سرعت کامپیوتر من را اسکن کرد ، درست مثل تقویت کننده درایور Iobit. نسخه رایگان آن کاملاً خوب است و تمام خلبانان را منسوخ می کند ، اما شما باید آنها را به صورت دستی به روز کنید.

راننده آسان

نسخه پرداخت شده به شما امکان می دهد همه درایورها را همزمان به روز کنید ، و در صورت بروز مشکل می توانید درایورها را ذخیره و بازیابی کنید. علاوه بر این ، می توانید اطلاعات کامل تجهیزات را در رابط آسان درایور نمایش داده و درایورهای آفلاین را تجزیه و تحلیل کنید.

همچنین گزینه ای برای مدیریت پروکسی اینترنت ، ایجاد یک نقطه ترمیم کامل از سیستم و برنامه ریزی تجزیه و تحلیل خودکار وجود دارد. تمام این ویژگی ها در نسخه رایگان نیز موجود است.

راننده راننده

DriverPack یک ابزار به روزرسانی کاملاً رایگان درایور است که برای کاربران تازه کار کاملاً مناسب است زیرا می تواند بدون مداخله کاربر به طور خودکار تمام نیازهای به روزرسانی خلبانان را مدیریت کند. فقط روی دکمه کلیک کنید نصب را شروع کنید به طوری که او همه خلبانان را به طور خودکار تجزیه و تحلیل و به روز می کند.

راننده راننده

اگر می خواهید درایورها را برای نصب و نادیده گرفتن دستی مدیریت کنید ، روی دکمه کلیک کنید حالت متخصص را باز کنید (دیدن آن دشوار است) در زیر برای کنترل کامل. در حالت Expert ، این ابزار همه خلبانان را برای به روزرسانی لیست می کند و حتی در صورت وجود بیش از یک درایورهای جایگزین را ارائه می دهد.

جالب است بدانید که وب سایت DriverPack همچنین نسخه آفلاین را ارائه می دهد که می توانید برای به روزرسانی درایورهای آفلاین (پرونده 25 گیگابایتی) بارگیری کنید. در واقع ، آنها به شما امکان می دهند کل پایگاه داده درایور خود را به صورت رایگان بارگیری کرده و از آن در هر جایی استفاده کنید.

راننده

با توجه به تجربه من ، DriverFix به اندازه سایر خلبانان منسوخ پیدا نکرد ، اما من همچنین متوجه شدم که او خلبانان را برای دستگاه های متصل مانند ماوس/صفحه کلید تجزیه و تحلیل نمی کند. این ممکن است یک چیز خوب باشد ، زیرا این دستگاه ها در صورت نصب یک درایور بد تمایل به متوقف کردن کار دارند.

راننده

جدا از آن ، DriverFix تمام ویژگی های لازم را دارد ، مانند به روزرسانی اتوماتیک درایورها ، پشتیبان گیری و ترمیم کامل و اعلان ها. همچنین تاریخچه کاملی از خلبانان نصب شده را حفظ می کند. برای به روزرسانی تعداد نامحدود خلبانان ، باید یک اشتراک پرداخت کنید.

چسبی

در رایانه من ، درایور Auslogics Updater مدت زمان زیادی را برای تجزیه و تحلیل همه خلبانان ، حدود 4 برابر بیشتر از میانگین زمان سایر ابزارهای ذکر شده در اینجا گرفت. با این حال ، وی 23 خلبان منسوخ را پیدا کرد ، که بیش از هر ابزار دیگری در این لیست است. جالب است بدانید که وی همچنین یک خلبان امنیتی مهم را پیدا کرد که ابزارهای دیگر آن را تشخیص نداده اند.

به روزرسانی درایور Auslogics

نسخه رایگان به شما امکان می دهد درایورها را فقط به صورت دستی به روز کنید ، و این محدود به تعدادی از به روزرسانی ها است. نسخه پرداخت شده به شما امکان می دهد از تعداد نامحدود به روزرسانی ها ، نصب خودکار ، تهیه نسخه پشتیبان کامل و برنامه ریزی خودکار بهره مند شوید.

تمام ویژگی های دیگر آن شبیه به ابزارهای دیگر است ، اما مطمئناً هنگام یافتن خلبانان منسوخ از دیگران مؤثرتر است. اگر ابزارهای دیگر نتوانند مشکل درایور شما را حل کنند ، این ابزار می تواند مفید باشد.

چاکت

این ابزار به روزرسانی خلبان همچنین برای یافتن خلبانان منسوخ کار خوبی انجام داده است و 11 راننده را بدون در نظر گرفتن خلبانان لوازم جانبی Enfuhable پیدا کرده است. من واقعاً رابط کاربری درایور Ashampoo را دوست داشتم زیرا لیست منسوخ و به روز است ، و می توانید با یک کلیک همه جزئیات را به سرعت مشاهده کنید. اگر فکر می کنید این ابزار نسخه خوبی پیدا نکرده است ، می تواند برای یافتن دستی درایورها بسیار مفید باشد.

به روزرسانی درایور Ashampoo

این ابزار همچنین با امکان ایجاد لیستی از نادیده گرفته شده برای جلوگیری از بروزرسانی خلبانان که مشکلات را در نظر می گیرید ، قابل تنظیم تر است. اگر پس از بروزرسانی درایور با مشکل روبرو شدید ، می توانید از لیست نادیده گرفته شده برای جلوگیری از به روزرسانی آن در آینده استفاده کنید. همچنین می توانید تجزیه و تحلیل ها را به گونه ای برنامه ریزی کنید که خلبانان شما به روز باشند.

مانند سایر ابزارها ، نسخه پرداخت شده آن همچنین به شما امکان می دهد درایورها را با یک کلیک به روز کنید ، در حالی که سایر ویژگی ها به صورت رایگان در دسترس هستند.

نتیجه

من شخصاً ، من Iobit Driver Booster Pro را دوست دارم زیرا به سرعت خلبانان را بدون قرار دادن محدودیت تایمر یا پهنای باند به روز می کند تا این روند خسته کننده باشد.

بیش از 9 سال ، کارا در مورد همه چیز مربوط به ویندوز و گوگل نوشت ، با تأکید بر بهبود ایمنی و جستجوی وسیله ای برای بهینه سازی استفاده از دستگاه های ما.

به روزرسانی خلبانان

  1. محرک
  2. به روزرسانی درایور AVG
  3. تقویت کننده راننده iobit
  4. به روزرسانی خلبانان AVAST
  5. راننده آسان
  6. راننده راننده
  7. راننده
  8. چسبی
  9. چاکت