9 برنامه برای کلیه خدمات پخش در یک مکان – Geekflare ، 13 برنامه برتر برتر پخش برای فیلم ها و سریال ها

13 برنامه برتر برتر برای فیلم و سریال

با رابط کاربری شسته و رفته ، برنامه است به صورت رایگان در دسترس است. این محتوای چندرسانه ای موجود در قطعنامه های HD ، 4K یا 1080 P. تلویزیون نوا نیز روی آن کار می کند در تلویزیون آتش ، چوب آتش و تلویزیون اندرویدی. سرانجام ، برنامه ارائه می دهد زیرنویس به بیش از 225 زبان. این یک راه حل عالی برای سرگرمی با دنبال کردن فیلم ها و سریال ها است.

9 برنامه برای کلیه خدمات جریان در یک مکان

مرور همه سیستم عامل های پخش مداوم برای یافتن چیزی که ارزش تماشای آن را پیدا می کند ، خسته کننده است. در اینجا خدمات جریان همه در یک وجود دارد که به شما امکان می دهد در چندین سیستم عامل جریان از یک مکان تحقیق کنید.

با ظهور بسیاری از سیستم عامل های جریان ، سرگرمی اکنون در دست است. با این حال ، این منجر به ظهور یک مشکل “مدرن” شده است: پیدا کردن بهترین نمایش های تلویزیونی و بهترین فیلم های تماشای امروز در واقع یک کار گیج کننده است.

ما اغلب با هدف پیدا کردن چیزی که ارزش آن را دارد ، می بینیم که بدون هدف از یک برنامه جریان به دیگری پرش می کنیم. به طور متناقض ، باعث می شود وقت گرانبها را هدر دهید.

فراموش نکنیم که چقدر مضطرب هستیم وقتی نمی خواهیم قسمت های بعدی برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را از دست بدهیم. ناگفته نماند که “ترس از دست رفته” عناوین موجود در Vogue بر روی سیستم عامل های جریان که مشترک هستند.

برنامه های کاربردی برای همه Streaming-1

و در صورت امکان مدیریت کلیه خدمات پخش فردی مانند Netflix ، Hulu و Amazon Prime از یک مکان ? این بدان معنی است که شما می توانید در تمام این برنامه های جریان از یک مکان واحد ، یک جستجوی چند منظوره را انجام دهید و بدون نیاز به دسترسی به هر یک از آنها به صورت جداگانه ، روندها و روندها را در تمام این برنامه ها نگه دارید.

با تشکر از برنامه راهنمای خدمات جریان همه ، پیدا کردن در مورد کلیه خدمات جریان که در آن مشترک شده اید. حال بیایید به قانع کننده ترین دلایلی که انتخاب درخواست برای کلیه خدمات پخش می شود ، یک ایده عالی باشد.

مزایای برنامه های راهنمای جریان

برنامه های راهنمای جریان چندین مزیت عملی ارائه می دهند. اینجا چندتایی هستند :

 • با ترکیب کلیه خدمات جریان در یک برنامه واحد ، فرسودگی جریان را از بین ببرید.
 • به شما امکان می دهد تا از همه مکان ها از یک مکان استفاده کنید.
 • جستجوی یک فیلم یا یک برنامه تلویزیونی را در سیستم عامل های مختلف تسهیل می کند ، که زمان بیشتری برای قدردانی از محتوا می گذارد.
 • به جای اینکه آنها را دست و پنجه نرم کنید ، از یک پلت فرم واحد به لیست مشاهده خود دسترسی پیدا کنید.
 • توصیه های شخصی شده در تمام سیستم عامل های جریان را دریافت کنید.

اکنون که می دانید چرا باید برای مدیریت محتوا در سیستم عامل های مختلف ، یک برنامه راهنمای اختصاصی جریان را انتخاب کنید ، به رژه خود ادامه دهید تا لیست ده برنامه را برای متقاعد کننده ترین سرویس های جریان که پیدا کرده ایم کشف کنید.

JustWatch

JustWatch در بیش از 110 کشور کشور موجود است ، یک برنامه راهنمای معروف جریان است که به کاربران امکان می دهد از یک مکان به کلیه خدمات جریان دسترسی پیدا کنند. این سیستم عامل از وب ، iOS و Android قابل دسترسی است و لیست مشاهده خود را در همه دستگاه ها همزمان می کند.

تمام خدمات جریان در یک مکان

شما به احتمال زیاد بسته به سابقه مشاهده خود ، توصیه هایی برای Netflixamazon Prime Video ، Hostar و سایر سیستم عامل ها دریافت خواهید کرد. علاوه بر توصیه ها ، می توانید آخرین محتوای منتشر شده در سیستم عامل های جریان مورد علاقه خود را نیز از One Place جستجو کنید.

واقع در

Reelgood ادعا می کند بهترین مکان برای جستجو ، مرور ، تماشای و دنبال کردن برنامه ها و فیلم های تلویزیونی در تمام خدمات جریان است. این پلتفرم شامل محتوای بیش از 150 سرویس مانند Netflix ، Hulu ، HBO ، Disney ، Video Prime و سایر خدمات رایگان است که می توانید بدون محدودیت مرور ، تماشا یا جستجو کنید. این برنامه در دستگاه های iOS و Android در دسترس است.

ویدیو یوتیوب

همچنین می توانید برای دریافت توصیه های شخصی ، دسترسی به مجموعه های سرپرستی و مشورت با نمرات IMDB و Rotten Tomatoes به Reelgood مراجعه کنید تا یک مرور کلی از محتوای مورد نظر شما در آن زمان داشته باشید.

کاربران همچنین می توانند برای قسمت های آینده هشدارهایی در این سکو ایجاد کنند تا در صورت اضافه شدن به سرویس پخش ، آنها را از دست ندهند.

جریان DVR

پخش DVR به کاربران امکان می دهد فیلم ها را از سیستم عامل های پخش و محبوب ترین کانال های تلویزیونی مانند Netflix ، Hulu ، آمازون ، دیزنی ، CW ، HBO Max ، ضبط و پخش کنند ، طاووس ، پارامونت ، کشف ، نمایش زمان ، CBS ، NBC ، ABC ، Fox ، PBS ، Pluto ، Tubi ، Vudu ، Acorn و بسیاری دیگر ، مستقیماً از طریق آیفون یا تلفن هوشمند اندرویدی خود.

کلیه خدمات جریان در یک مکان 1

عملکرد Cloud Playon به شما امکان می دهد عناوین مورد علاقه خود را مستقیماً در تلفن Android و آیفون خود قبل از حذف ذخیره و بارگیری کنید ، که به شما امکان می دهد در هر کجا و در صورت تمایل به آنها نگاه کنید.

علاوه بر این ، می توانید فیلم های HBO Max و دیزنی را با تبلیغات ذخیره کرده و هنگام تماشای محتوا به صورت آفلاین ، آنها را نادیده بگیرید. شما می توانید محتوای ذخیره شده در Roku ، Chromecast ، Fire TV ، Apple TV یا Android TV خود را بدون سکوی جریان اصلی تماشا کنید.

عکسبرداری

Freecast یک جمع کننده پلتفرم قابل اعتماد است که به شما آزادی تماشای هزاران فیلم و برنامه های تلویزیونی از کلیه خدمات اشتراک شما انتخاب کرده اید ، و همچنین از صدها کانال رایگان محتوا. می توانید برنامه را در فروشگاه Google Play و Apple App Store بارگیری کنید.

کلیه خدمات جریان در یک مکان 2

در اینجا برخی از مزایای اصلی آن آورده شده است:

 • به مطالب 500 کانال تلویزیونی رایگان ، از جمله 500000 سریال تلویزیونی و فیلم ، از یک سکوی واحد نگاه کنید.
 • به محتوای محبوب ترین اشتراک های پرداخت شده در یک مکان دسترسی پیدا کنید.
 • جستجوی ترکیبی منحصر به فرد که برای همه خدمات جریان کار می کند.

از یک آزمایش 7 روزه رایگان برای کانال های ارزش ، متفرقه بهره مند شوید. کانال ها و فیلم های هالمارک اکنون.

پلی پیلوت

در PlayPilot ، راهنمای نهایی جریان ثبت نام کنید و در جستجوی چیزی برای جستجو از یک سرویس به دیگری متوقف شوید. این برنامه به شما امکان می دهد بدون هیچ مشکلی ، در بیش از 20 سرویس ، به جستجوی ، مرور و توجه به محتوای مورد علاقه بعدی خود بپردازید.

PlayPilot در حال حاضر در 26 کشور جهان موجود است و می توانید برنامه را در دستگاه های Android و iOS خود بارگیری کنید.

ویدیو یوتیوب

PlayPilot به شما امکان می دهد دوستان خود را دنبال کنید و ارزیابی های آنها و لیست های مشاهده آنها را کشف کنید.

شما می توانید فیلم های موجود را با توجه به رتبه IMDB ، ژانر ، سال تولید و غیره فیلتر کنید. شما می توانید فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را که مورد علاقه شما در لیست نظارت هستند ضبط کرده و در صورت موجود بودن قسمت ها یا عناوین جدید ، اعلان های فوری را دریافت کنید.

qewd

مانند Oneflix ، QEWD همچنین یک برنامه راهنمای جدید جریان است که به صورت رایگان در دستگاه های موبایل Android و Apple و Apple در دسترس است.

علاوه بر این واقعیت که به شما کمک می کند تا برنامه های جدید و فیلم های جدید را که از طریق سیستم عامل های مختلف پخش شده است ، کشف کنید ، همچنین شامل یک مؤلفه رسانه های اجتماعی است که به شما در اتصال و توسعه شبکه دوستان ، خانواده ، مارک ها و تأثیرگذار در سیستم عامل ها کمک می کند. این به شما امکان می دهد توصیه هایی را از آنها بدست آورید و محتوای جدیدی را کشف کنید تا به آنها نگاه کنید.

ویدیو یوتیوب

شما می توانید مستقیماً از طریق برنامه به سیستم عامل های جریان مورد علاقه خود متصل شوید و از عملکرد جستجوی پویا آن برای یافتن محتوای مورد علاقه خود با استفاده از فیلترهای مختلف استفاده کنید.

همچنین می توانید لیست های نظارتی و جداول QEWD ایجاد کنید ، از محتوای مورد علاقه خود طرفداری کنید و مستقیماً از برنامه نگاه کنید. QEWD اثری از محتوای مورد علاقه خود را برای توصیه نمایش ها و فیلم های مشابه در جریان نگه می دارد.

نظارت بر

به راحتی این Quimeritis را به لطف این راهنمای انتشار مداوم تلویزیون که به شما امکان می دهد به لیست های نظارت Multiplatform از دستگاه های Android و iOS دسترسی پیدا کنید ، پیدا کنید. راهنمای جریان شخصی شما به شما کمک می کند تا نمایش های تلویزیونی را که دوست دارید بدون هدر رفتن وقت با کسانی که دوست ندارید پیدا کنید.

طرفداران می توانند محتوا را ارزیابی کنند ، که در صورت نیاز به یافتن چیز جالب ، اطلاعات گرانبهایی را برای سایر کاربران فراهم می کند. این برنامه همچنین بر اساس یادداشت هایی که شما به برنامه های محبوب اختصاص داده اید ، توصیه های تلویزیونی شخصی را ارائه می دهد.

کلیه خدمات جریان در یک مکان 4

هرچه بیشتر بنویسید ، توصیه های شما بیشتر تصفیه می شود. Watchworthy از بیش از 50 سرویس پخش محبوب مانند Hulu ، Amazon Prime Video ، Netflix ، HBO Max ، Disney و غیره پشتیبانی می کند. صفحه اصلی آخرین سفر را ارائه می دهد ، اولین محتوای اخیر و دیگر مد روز سیستم عامل های پخش مداوم که در آن مشترک هستید.

رکو

برنامه Roku کاربرد مکمل وب سایت Ruku است که از دستگاه های Android و iOS قابل دسترسی است. این یک منبع به اندازه کافی مناسب برای شما است وقتی به دنبال فیلم های جالب رایگان هستید.

آنچه قابل ستایش است این است که شما علاوه بر لیست فیلم های ارائه شده ، مانند کمدی ها ، فیلم های اکشن ، تاریخ و حتی مواردی که شانس کمی برای یافتن در Netflix دارید ، بین چندین ژانر انتخابی دارید.

ویدیو یوتیوب

برنامه ROKU نیازی به ثبت نام ندارد. می توانید بدون ایجاد یک حساب کاربری ، از برنامه برای یافتن فیلم شروع کنید.

برای آنچه ارزش آن را دارد ، برنامه Roku همچنین می تواند به عنوان یک کنترل از راه دور برای کنترل دستگاه های Roku عمل کند. اگرچه تنوع محتوای برنامه محدود است ، اما این یک مکان مناسب برای بازدید در وقت آزاد شما برای تماشای فیلم های طراوت است.

Google Play TV

Google Play TV که قبلاً به عنوان Play Movies & TV شناخته می شد ، یکی دیگر از جمع کننده های پخش کننده است که به شما امکان می دهد محتوای سرگرم کننده را از یک مکان واحد کشف و قدردانی کنید ، بدون اینکه بخواهید بین برنامه های مختلف پخش جریان داشته باشید.

Google Play TV را می توان به راحتی از فروشگاه Google Play و فروشگاه App App بارگیری کرد.

کلیه خدمات جریان در یک مکان 6

Google Play TV شامل بیش از 700000 فیلم و قسمت های تلویزیونی است و محتوای برنامه های پخش مداوم مورد علاقه شما را در دسته ها و ژانرها سازماندهی می کند. این تاریخچه مشاهده شما را حفظ می کند و با توجه به ترجیحات خود و محبوبیت برنامه های انتشار مداوم که در آن مشترک می شوید ، به شما توصیه می کند.

به طور کلی ، شما احتمالاً همیشه عناوین جالبی را برای تماشای پیدا خواهید کرد ، و می توانید مطالب را مستقیماً از بخش بوتیک خریداری یا اجاره کنید.

یادداشت نویسنده

با تعداد زیادی از جمع کننده سیستم عامل های جریان موجود ، پیدا کردن بهترین آنها مطمئناً یک کار دشوار است. مواردی را که در بالا به آنها اشاره کردیم مرور کنید و برای برنامه راهنمای جریان که بیشتر از همه دوست دارید ثبت نام کنید. نیازی به پرش از یک سرویس جریان به دیگری برای دنبال کردن آخرین راه حل ها یا پیدا کردن چیزی که ارزش تماشای آن را دارد !

همچنین می توانید بهترین برنامه های iOS و Android را از آینه سازی صفحه نمایش بی سیم کشف کنید.

13 برنامه برتر برتر برای فیلم و سریال

برنامه های جریان راه حل های عالی برای تماشای فیلم یا سریال اراده. آنها همچنین گزینه های جالبی برای دنبال کردن برنامه های ورزشی یا سرگرمی هستند. شیوه ها و استفاده آسان ، این برنامه ها هستند به راحتی در قفسه ها ، تلفن های هوشمند ، رایانه ها و تلویزیون هوشمند قابل دسترسی است.

10 برنامه برتر برتر برای فیلم و سریال

با این وجود ، انتخاب برنامه های پخش قابل اعتماد گسترده است و تصمیم گیری همیشه آسان نیست. آنها در واقع خدمات با کیفیت زیادی را برای رفع نیازهای مختلف ارائه می دهند. برای راهنمایی شما ، کشف کنید 13 برنامه برتر جریان برای فیلم ها و سریال ها !

1. نوتفلیکس

نوتفلیکس

Netflix یک رهبر بازار در پخش فیلم و سریال است. از طریق متفاوت قابل دسترسی است فرمول های اشتراک, برنامه آن تعداد نامحدودی از برنامه ها را ارائه می دهد. نتفلیکس بنابراین یک کاتالوگ غنی از فیلم ها دارد:

 • کمیک؛
 • نمایشی؛
 • وحشت و تلاش ؛
 • پلیس؛
 • اکشن و ماجراجویی ؛
 • وابسته به شهوانی
 • انیمیشن
 • مستندها و غیره.

مطمئناً ، در آنجا حساب خود را در آنجا پیدا خواهید کرد. Netflix همچنین دارای پانوپلی از ویژگی ها که استفاده از آن را عملی و جالب می کند. نوار جستجوی آن اجازه می دهد فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود را با چند کلیک پیدا کنید.

علاوه بر این ، برای همیشه ارائه خدمات با کیفیت ، برنامه شامل یک است سیستم ارزیابی. از یادداشت ها و نظرات جمع آوری شده, نوتفلیکس خدمات مداوم خود را بهبود می بخشد. این همچنین کاربرد مورد علاقه میلیون ها کاربر اینترنت در سراسر جهان است.

2. کدی

اعتبار: کدی

Kodi یک بازیکن چندرسانه ای رایگان است که توسط بنیاد XBMC. این سرویس جریان اکنون سالهاست که وجود داشته است. بسیار محبوب ، این یک منبع دیجیتالی بسیار کاربردی برای دسترسی به یک panoply است فیلم ها و سریال های بسیار جالب. این خواننده در اکثر رسانه های دیجیتال کار می کند.

برای استفاده از تلفن هوشمند از طرف دیگر ، لازم استماژول های اضافی را نصب کنید. با این وجود ، کدی یکی از بهترین گزینه های Netflix است. این برنامه در زمان واقعی به محتوای ویدیویی آمازون دسترسی می دهد.

در واقع ، با اتخاذ این سرویس ، دیگر نیازی به ثبت نام در آمازون نخست برای دسترسی به خدمات آن ندارید. به همین ترتیب, کدی ویژگی های زیادی دارد که تجربه استفاده از آن را بسیار دلپذیر می کند.

3. دیزنی+

دیزنی+

دیزنی+ یکی از محبوب ترین برنامه های پخش در جهان است. به ویژه به دلیل محتوای غنی از آن شناخته شده است. در واقع ، شما طیف وسیعی از فیلم ها و سریال های دیزنی. تولید گازهای گلخانه ای و فرهنگ عمومی نیز در مورد برنامه وجود دارد.

با این حال ، برای لذت بردن از بیشتر خدمات و ویژگی های کاربردی ، باید مشترک شدن در اشتراک. ما به راحتی در رایانه ، تلفن هوشمند و تلویزیون هوشمند به دیزنی+ دسترسی داریم. این برنامه ایده آل برای نگاه فیلم ها و سریال های خانوادگی !

4. تلویزیون توبی

تلویزیون توبی

Tubi TV یک راه حل رایگان برای دنبال کردن فیلم ها و سریال های مورد علاقه شماست. این برنامه دارای یک رابط ارگونومیک است که استفاده از آن را خوشایند می کند. شما آنجا پیدا می کنید بسیاری از مطالب بدون ثبت نام. با این حال ، ثبت نام امکان دسترسی به محتوای بیشتر را فراهم می کند. این برنامه انواع غنی را ارائه می دهد:

 • فیلم های؛
 • سرگرمی برای کودکان ؛
 • انتشار گازهای تلویزیونی.

یکی از مهمترین مزایای این برنامه این است که می دهد خلاصه داستان هر فیلم. با انتخاب یک سریال یا فیلمی از این برنامه برای پخش ، توضیحات آن ، تاریخ انتشار آن ، نوع و رتبه بندی آن را کشف خواهید کرد. تلویزیون توبی همچنین یک وب سایت دارد که امکان دسترسی به همان محتوا را فراهم می کند.

5. سینمای HD

سینمای HD

برنامه مرجع در دنیای جریان, سینمای HD راه حل ایده آل برای بدون دردسر به محتوای چندرسانه ای آنلاین نگاه کنید. برای یافتن یک فیلم یا یک سریال ، فقط یک جستجو را انجام دهید. سپس به بسیاری از لینک های جریان و بارگیری دسترسی داریم.

علاوه بر این ، فیلم های برنامه با فرمت HD در دسترس هستند. با این حال ، ما همچنین این فرصت را داریم که آنها را در قطعنامه های دیگر دنبال کنیم.

HD Cinema نیز مجاز است در عنوان. این یک برنامه دوستانه و آسان برای بهره برداری است. بسیاری از فیلم ها و سریال های مرسوم را برای گذراندن لحظات دلپذیر سرگرمی پیدا خواهید کرد.

6. چکش

چکش

شما به دنبال بهترین خدمات جریان هستید ? Crackle موجود در فروشگاه Google Play بدون شک یکی از بهترین گزینه ها است. این محصول برند سونی یک کتابخانه غنی از فیلم ها ، سریال ها و برنامه های تلویزیونی ارائه می دهد. این برنامه به صورت رایگان در دسترس است و برای تجسم مطالب آن ضروری نیست.

رابط Crackle واضح و آسان است. ویژگی های جستجوی آن به شما امکان می دهد یک فیلم یا یک سری را با چند کلیک پیدا کنید. علاوه بر این ، یکی از مزایای قابل توجه این برنامه است کیفیت عالی وضوح فیلم های او.

علاوه بر این, کرکی یک حساب رایگان با یک سطح ذخیره سازی اساسی ارائه دهید که به اندازه کافی برای بارگیری ها جذاب باشد. این امکان را به شما می دهد تا بعد از بارگیری آنها ، فیلم های مورد علاقه خود را به صورت آفلاین دنبال کنید.

7. استحکام

استحکام

Stremio یکی از کارآمدترین برنامه های پخش موبایل برای پخش فیلم ها و سریال ها است. تقریباً به طور مشابه با برنامه Kodi کار می کند. برای استفاده کامل از ویژگی های برنامه می توانید ماژول های اضافی را نصب کنید. مانند راه حل های قبلی, رابط Stremio شهودی و آسان برای رسیدگی است.

با این حال ، برای دسترسی به فیلم های این پلت فرم جریان ، ابتدا باید ثبت نام کنید. استفاده از VPN در هنگام پیمایش در برنامه باعث می شود ناشناس بماند. سرانجام ، Stremio به راحتی با سایر دستگاه های جریان هماهنگ می شود. باید امتحانش کنی.

8. تلویزیون نوا

تلویزیون نوا

در میان برنامه های جدید فیلم و فیلم ها, تلویزیون نوا یکی از جالب ترین است. این سرویس پخش یکی از بهترین تجربیات تجسم را ارائه می دهد. برای دنبال کردن فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود ، می توانید از ویژگی ها استفاده کنید:

 • پخش کننده MX ؛
 • Trakt ؛
 • خواننده رسانه ای او ؛
 • برزیده.

با رابط کاربری شسته و رفته ، برنامه است به صورت رایگان در دسترس است. این محتوای چندرسانه ای موجود در قطعنامه های HD ، 4K یا 1080 P. تلویزیون نوا نیز روی آن کار می کند در تلویزیون آتش ، چوب آتش و تلویزیون اندرویدی. سرانجام ، برنامه ارائه می دهد زیرنویس به بیش از 225 زبان. این یک راه حل عالی برای سرگرمی با دنبال کردن فیلم ها و سریال ها است.

9. وادو

وادو

برنامه جریان VUDU یک راه حل هیجان انگیز برای دنبال کردن فیلم های جریان است. او در دسترس است در یک نسخه رایگان و در یک نسخه پرداخت شده.

با تشکر از فیلم بر روی عملکرد ما با یکپارچه سازی در پیشنهاد رایگان ، می توانید بدون پرداخت هر چیزی ، آزادانه فیلم یا سریال را دنبال کنید. در مورد پیشنهاد حق بیمه ، به کاربران امکان اجاره یا خرید فیلم را می دهد.

همچنین می توانید این فیلم ها را برای آن بارگیری کنید بعداً در اتصال دنبال کنید. نسخه پرداخت شده برنامه بالاتر از همه به شما امکان می دهد تا از برنامه های جدید استفاده کنید که هنوز در برنامه های دیگر وجود ندارد.

VUDU همچنین اطلاع می دهد فیلم های بعدی منتشر می شود تا چیزی را از دست ندهم. محتوای چندرسانه ای در این برنامه از کیفیت قابل توجهی برخوردار است.

10. mytf1

mytf1

MYTF1 همچنین یک فیلم و سریال بسیار جالب است. بسیار خوب طراحی شده است ، او دارد یک رابط ارگونومیک ، شفاف و آسان برای رسیدگی. به صورت رایگان در دسترس است ، می توانید در هر زمان به آن دسترسی پیدا کنید تا برنامه ها و فیلم های مورد علاقه خود را دنبال کنید.

برنامه دارای یک سیستم اتصال که به کاربران امکان می دهد تا فیلم ها یا سریال ها را اظهار نظر و یادداشت کنند. آنها همچنین امکان اشتراک برنامه های موجود با افراد دیگر را دارند.

علاوه بر این, برخی از برنامه های عالی برای فیلم ها و سریال های جریان متأسفانه در فرانسه در دسترس نیست. ما به طور خاص فکر می کنیم Amazon Video Prime ، HBO Max و Hulu. با این حال ، برخی از وسایل منحرف مانند استفاده از VPN ها امکان دسترسی به محتوای عالی این برنامه ها را فراهم می کنند.

11. ویدیوی آمازون نخست

series_zombies_amazon_prime_video

Amazon Video Prime یک برنامه تلفن همراه است که توسط شرکت موبایل آمازون ساخته شده است. این راه حل پخش ویدیو است رقیب اصلی نتفلیکس. او یک کاتالوگ غنی از فیلم ها و سریال ها دارد: کافی است همه فیلمبرداران و علاقه مندان به فرهنگ را خوشحال کند ! شما مطمئناً ناگت های جدید جهان سینمایی را پیدا خواهید کرد.

با این حال ، شما احتمالاً نیاز خواهید داشتیک VPN خوب برای دسترسی به آن در فرانسه. سرانجام ، برای علاقه مندان به فوتبال ، آمازون Prime Video مسابقات قهرمانی لیگ 1 و لیگ 2 را ارائه می دهد.

12. حداکثر HBO

حداکثر HBO

اگرچه او است در فرانسه در دسترس نیست, برنامه HBO Max یک راه حل عالی برای فیلم ها و سریال ها است. این برنامه HBO را جایگزین می کند و ارائه می دهد سریال اصلی و جالب مانند پاتری یا بازی تاج و تخت. کاتالوگ برنامه های آن کاملاً متنوع است. مطالب متناسب با جوانترین مانند لیگ عدالت ، حیوانات خارق العاده و بسیاری دیگر وجود دارد.

13. هولو

Hulu یک سکوی جریان غیرقابل دسترسی در فرانسه است ، اما بسیار شیک است. این ویژگی ها دارای ویژگی های مختلفی است که به شما امکان می دهد با آرامش دنبال کنید فیلم ها و سریال ها چند دسته. این بستر پخش کننده همچنین گزینه های تخفیف را برای کاربران دانش آموزان یا دانشجویان ارائه می دهد.

علاوه بر این ، Hulu ماژول های اضافی مانند دسترسی به کانال های تلویزیونی زنده ارائه می دهد. سرانجام ، مشترکین جدید از یک آزمایش رایگان 30 روز پس از ثبت نام بهره مند می شوند.

این انتخاب است بهترین برنامه های پخش فیلم و سریال که در دسترس شما است. مواردی را انتخاب کنید که انتظارات و ترجیحات شما را بهتر برآورده کنند. سرانجام ، شما می توانید بر کیفیت پیشنهادی آن توسط این سیستم عامل ها بپردازید.