بهترین موتور سیکلت های الکتریکی قدرتمند چیست (اجازه A)?, مجوز موتور سیکلت الکتریکی: چه مجوز برای چه نیرویی?

مجوز موتور سیکلت الکتریکی: چه موتور سیکلت برای چه قدرتی اجازه می دهد

فقط دو مورد خاص می توانند به شما بدهند:

بهترین موتور سیکلت های الکتریکی قدرتمند چیست (اجازه A) ?

صاعقه

موتورسیکلت های برقی در حال فتح بازار دو چرخ هستند. آنها با تلاش از طرف تولید کنندگان در آنجا به دست آوردند تا فناوری را به همان اندازه خودروهای برقی رقابتی کنند که اکنون حک شده اند.

من فقط می توانم خوشحال شوم زیرا این موتورسیکلت ها از نظر تأثیر زیست محیطی از نظر عملکرد در پسر عموهای حرارتی خود از مزیت هر دو مزیت برخوردار هستند.

بنابراین موتور سیکلت های برقی به یک جایگزین بسیار جدی برای موتور سیکلت های حرارتی تبدیل شده اند. اما اکنون که از آن راضی شده ایم ، یک سؤال معلوم می شود: کدام موتورسیکلت الکتریکی را انتخاب کنید ? و دقیق تر, کدام موتورسیکلت الکتریکی را هنگام داشتن مجوز انتخاب کنید ?

اینجا, ما فقط روی موتور سیکلت های الکتریکی قابل دسترسی به مجوز تمرکز خواهیم کرد, اما ما در مقالات دیگر با سایر دسته های موتور سیکلت الکتریکی سر و کار خواهیم داشت. چون برای همه طول می کشد. بدون آزار و اذیت بیشتر ، بیایید موتور سیکلت های الکتریکی قدرتمندی را که احتمالاً امروز شما را متقاعد می کنند ، با هم ببینیم.

فهرست

کارشناسان ما با لبخند به شما پاسخ می دهند

از دوشنبه تا جمعه 9 بامداد 12:30 بعد از ظهر 2 بعد از ظهر 7 بعد از ظهر

موتور سیکلت مختلف اجازه می دهد

من به شما یاد نمی دهم ، برای رانندگی با موتور سیکلت به مجوز نیاز دارید. و این یک الهام عالی است وقتی می دانید که موتور سیکلت وسیله حمل و نقل است که مطمئناً عملی است ، اما بسیار خطرناک تر از اتومبیل است. بنابراین بسیار لازم است که با دقت بیشتری در رفتار خود آموزش دهید.

4 اجازه موتور سیکلت مختلف وجود دارد:

 • مجوز, که به شما امکان می دهد با حداکثر جابجایی 50 سانتی متر 3 و حداکثر توان 4 کیلو وات روی موتور سیکلت بچرخید,
 • مجوز A1, که امکان رانندگی بر روی موتور سیکلت هایی را فراهم می کند که جابجایی آنها نباید از 125 سانتی متر 3 تجاوز کند و قدرت آنها نباید از 11 کیلو وات تجاوز کند,
 • مجوز A2, که قدرت مجاز را به 35 کیلو وات محدود می کند,
 • و مجوز دارد, این حداکثر قدرت را نشان نمی دهد.

اگر این آخرین مجوز را دارید ، ما شما را می شناسیم و من تمام این تلاش ها را انجام نداده ایم (مجوز موتور سیکلت نرخ خرابی نسبتاً چشمگیر دارد) تا شما را با یک موتور سیکلت که قدرت آن کمتر از 35 کیلو وات است ، برآورده کند.

شما مطمئناً یک موتور سیکلت می خواهید که با هر شتاب سخاوتمندانه روی بازوهای شما شلیک می کند و درست می گویید. در این مقاله ، ما بر روی موتور سیکلت های برقی فقط برای دارندگان مجوز A قابل دسترسی خواهیم بود ، بنابراین قدرت بیشتر از 35 کیلو وات (47.5 اسب بخار) را نشان می دهیم.

مجوزهای

قبل از ارائه جزئیات بیشتر بهترین موتور سیکلت های برقی قدرتمند که برای داشتن دارندگان در دسترس است ، می خواهم برخی از ارقام را به یاد بیاورم. از آنجا که من همیشه تعجب می کنم که توجه داشته باشم که موتور سیکلت های برقی حتی وقتی پتانسیل هایی دارند که برای من آشکار به نظر می رسد ، کمتر جذب تولید کنندگان می شود.

من در مورد سود زیست محیطی موتور سیکلت های برقی بحث نمی کنم. آنها واضح هستند ، حتی اگر من آنها را هنوز هم در حال بهبود است. آنچه من کمتر می فهمم ، علاقه مالی است که تولید کنندگان نمی توانند آن را ببینند.

در واقع ، طبق گفته Statista ، مجوز بیش از 6 ٪ از BRD های مجوز B را در سالهای 2014 ، 2015 و 2016 نشان می دهد. این بسیار عظیم است ، زیرا نمایانگر بیشتر است 50،000 مجوز جدید در سال.

و این یک شرط امن است که این دوچرخه سواران جدید به طور فزاینده ای نسبت به علت زیست محیطی حساس هستند.

شکی نیست که آنها دوست دارند در مقابل آنها بازار موتور سیکلت الکتریکی کمی تأمین شده داشته باشند ، که به آنها امکان می دهد خود را به سمت موتور سیکلت الکتریکی که نیازهای آنها را برآورده می کند ، سوق دهند. برای لحظه ای ، آن را خواهید دید ، هنوز اینطور نیست.

موتور سیکلت های الکتریکی که به شما ارائه می دهم موتور سیکلت بسیار خوبی هستند ، اما آنها هنوز هم بسیار گران هستند و برای پاسخگویی به تنوع نیازها بسیار اندک هستند. بنابراین این یک تماس برای تولید کنندگان موتور سیکلت است: تبدیل به برقی ، شما ناامید نخواهید شد !

گفته می شود ، بیایید به آنچه بیشتر به آن علاقه مندیم حرکت کنیم: لیست 5 موتور سیکلت برقی برای مجوز.

مجوز موتور سیکلت الکتریکی: چه موتور سیکلت برای چه قدرتی اجازه می دهد ?

تصویر مجوز موتور سیکلت الکتریکی

مانند دو چرخ با موتورهای حرارتی ، موتور سیکلت های برقی و اسکوتر نیاز به گواهینامه رانندگی متناسب با قدرت خود دارند.

برای وسایل نقلیه برقی ، ما در مورد قدرت مداوم در کیلو وات (کیلو وات) صحبت می کنیم ، در حالی که وسایل نقلیه حرارتی به حداکثر قدرت در CM³ اشاره می کنند.

اگر قبلاً مجوز موتور سیکلت A ، A2 ، A1 یا AM دارید ، کاملاً معتبر است ، بنابراین می توانید از آن برای رانندگی اسکوتر یا موتور سیکلت الکتریکی استفاده کنید که قدرت آن معادل آن است.

چه مجوزهای موتور سیکلت الکتریکی در دسترس است:

اول از همه ، Grail ، مجوز A ، به شما امکان می دهد انواع موتور سیکلت ها ، چه برقی یا نه ، با قدرت بیشتر از 35 کیلو وات (معادل 600 سی سی) رانندگی کنید

با این حال ، به پیش نیازها نیاز دارد:

 • یک مجوز A2 را به مدت 2 سال نگه دارید
 • بعد از 7 ساعت در مدرسه موتور سیکلت (بدون امتحان نهایی)

مجوز A2 برای موتور سیکلت و اسکوتر در نظر گرفته شده است که قدرت آنها از 11 کیلو وات و کمتر از 35 کیلو وات (معادل بین 125 تا 600 سی سی) در نظر گرفته شده است.

شما باید بیش از 18 سال داشته باشید تا آن را خرج کنید.

آیا می توانیم با مجوز B یک موتور سیکلت الکتریکی رانندگی کنیم ?

لازم به ذکر است که اگر مجوز B را در اختیار داشته باشید ، می توانید بسته به وضعیت خود ، دو چرخ ، سه چرخ یا چهار چرخ را بدون مجوز موتور سیکلت الکتریکی خاص رانندگی کنید.

در بیشتر موارد ، برای رانندگی موتور سیکلت یا اسکوتر برقی خود با حداکثر قدرت 11 کیلو وات (معادل 125 سی سی) ، باید 20 سال سن داشته باشید یا 2 سال مجوز را توجیه کنید و 125 آموزش الکتریکی 7 ساعت را دنبال کنید موتورسیکلت -مدرسه.

این معادل دریافت مجوز A1 است.

فقط دو مورد خاص می توانند به شما بدهند:

 • اگر قبل از اول مارس 1980 مجوز رانندگی دریافت کرده اید
 • اگر در طول 5 سال قبل از ورود به تمرین 7 ساعته و بنابراین قبل از 1 ژانویه 2011 ، یک موتور سیکلت* را اطمینان داده و رهبری کرده اید

* با قدرت 11 کیلو وات حداکثر (معادل 125) یا حداکثر 15 کیلو وات برای 3 چرخ و نسبت بیش از 0.1 کیلو وات بر کیلوگرم بر کیلوگرم.

اگر مجوز B ندارید یا هنوز جزئی هستید ، دو مجوز وجود دارد:

 • برای موتور سیکلت های الکتریکی و اسکوتر که قدرت آنها بین 4 کیلو وات و 11 کیلو وات (معادل 125 سی سی) است.
 • شما باید حداقل 16 سال سن داشته باشید
 • برای اسکوتر برقی با حداکثر 4 کیلو وات (معادل 50 سی سی)
 • شما باید حداقل 14 سال سن داشته باشید
 • سرعت خودرو نباید از 45 کیلومتر در ساعت تجاوز کند.

و مجوز 100 ٪ موتور سیکلت الکتریکی ?

Monneret Easy اولین مدرسه موتور سیکلت الکتریکی اول را در جزیره Puteaux باز می کند. آموزش در مجوزهای AM و A1 به طور انحصاری در اسکوتر برقی و موتور سیکلت صادر می شود. شرایط واجد شرایط بودن با مجوز موتور سیکلت کلاسیک یکسان است.

مزایای بسیاری برای رفتن به برقی وجود دارد:

 • یک راه حل زیست محیطی: رانندگی برقی باعث کاهش اثرات محیطی و انتشار کربن آن می شود.
 • وسایل نقلیه ساکت: این وسایل نقلیه ، بسیار پر سر و صدا ، امکان محدود کردن آلودگی صوتی ناشی از دو چرخ ، به ویژه در شهرها را فراهم می کنند.
 • پس انداز ساخته شده: فراتر از صرفه جویی در مصرف سوخت ، وسایل نقلیه برقی می توانند از هزینه های نگهداری تقریبا وجود داشته باشند.

استفاده ، یک موتور الکتریکی به طور متوسط ​​80 ٪ ارزان تر از موتور گرما برای شما خواهد بود.

 • شرایط فروش
 • اطلاع قانونی
 • سوالات متداول
 • اطلاعات آسان Monneret
 • آموزش توسط منطقه

خدمات مشتری

 • 0 892 680 680
 • 0.40 € TTC در دقیقه + قیمت تماس
 • دوشنبه تا شنبه از ساعت 10:30 صبح تا 6:00 بعد از ظهر

پیدا کردن ما

 • فیس بوک
 • اینستاگرام
 • توییتر
 • یوتیوب