ابعاد فرمت A4 چیست: در سانتی متر ، انگشت شست ، پیکسل., ویژگی های قالب A4 در پیکسل: پرتره و چشم انداز.

فرمت A4 در پیکسل

برای به دست آوردن عکسی از اندازه یک کاغذ A4 ، مهم است که وضوح تصویر را در نظر بگیرید ، که در [DPI] بیان شده است. برای اطمینان از این که ابعاد به دست آمده از کاغذ A4 خواهد بود.

ابعاد فرمت A4 چیست ?

طبقه بندی شده در موقعیت 5 ، پس از A0 ، A1 ، A2 ، A3 ، از محدوده فرمت A که یک قالب استاندارد است ، تعریف شده توسط استاندارد ISO 216 ، قالب A4 قالب مقاله ای را که معمولاً استفاده می شود تعیین می کند. در بسیاری از کشورهای اروپایی که در CM بیان شده است ، همین قالب مقاله در کشورهای آنگلوساکسون وجود دارد اما ابعاد A4 خودشان را بیان کنید. در مورد کسانی که مایل به چاپ عکس در هستند اندازه A4, بهتر است از هم ارزی فرمت A4 در پیکسل ها استفاده کنید تا طرح را تسهیل کنید. برای یافتن اطلاعات در مورد چاپ اسناد خود با فرمت A4 ، با راهنمای چاپ A4 ما مشورت کنید.

فرمت A4 در سانتی متر

از آنجا که فرمت A4 بخشی از دامنه A است ، می توانیم انتظار داشته باشیم که رابطه بین طول آن و عرض آن ، مطابق با نسبت تعیین شده توسط پروفسور لیچنبرگ ، تا پایان قرن 18. ابعاد سانتیمتر آن از 210 میلی متر x 297 میلی متر سطح قابل چاپ 625 سانتی متر مربع یا 0.062m² می دهد. در اصل ، سطح فرمت A4 ، نیمی از فرمت A3 را دارد ، اما دو برابر A5 است. با تقسیم طول قالب A3 به 2 ، عرض A4 را که 210 میلی متر است به دست می آوریم. به طور مشابه ، هنگامی که شما در کنار هم قرار می دهید ، به دنبال طول 2 صفحه کاغذ فرمت A5 ، ابعاد فرمت A4 را نیز می یابیم. جزئیات بیشتر در مورد فرمت A4 در CM.

قالب A4 به طور کامل

این سریال A از قالب های کاغذی در سراسر جهان به جز چند ایالت آمریکایی مانند ایالات متحده ، کانادا و مکزیک استفاده می شود. اما در سایر نقاط جهان که از واحدهای اقدامات امپراتوری انگلیس استفاده می کنند ، ابعاد A4 در GO بیان می شود. بدانید که قالب A4 به طور کامل حدود 8 است.27 x 11.67 اینچ (یا اینچ). مقاله A4 ، حتی اگر در GO بیان شده باشد ، این نسبت را که نسبت به طول و عرض ورق مشخص می کند ، نگه می دارد ، به این معنی که همان امکاناتی را برای فرمت A4 بیان شده در CM ارائه می دهد.

فرمت A4 در پیکسل

اگر قصد چاپ تصاویر خود را با فرمت A4 دارید ، توجه داشته باشید که مقادیر پیکسل در قالب A4 با توجه به وضوح چاپ متفاوت است. بنابراین مهم است که به درستی وضوح تصویر را که در [DPI] بیان شده است ، تعریف کنیم تا بتوانید اطمینان حاصل کنید که ابعاد به دست آمده از کاغذ A4 خواهد بود. به عنوان مثال ، برای تصویری با وضوح 300 dpi ، فرمت A4 با 2480 x 3508 پیکسل در اینچ بدست می آید. همچنین برای شما امکان پذیر است که با فرمت A4 با یک تصویر در 200DPI با 1654 2339 پیکسل در اینچ بدست آورید. این به شما می گوید که چگونه وضوح تصویر بر ابعاد عکس ها و کیفیت عکس برای چاپ تأثیر می گذارد.

برای دیدن بیش از حد:

فرمت A4 در پیکسل

آیا می دانید که قالب A4 اغلب برای چاپ کتاب های عکس استفاده می شود ? اگر قصد دارید کتاب عکس خود را با فرمت A4 ایجاد کنید ، بهتر است معادل فرمت A4 را در پیکسل ها بدانید ، که با توجه به وضوح تصویر برای چاپ متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بدانید که چگونه می توانید فرمت A4 را در پیکسل بدست آورید. برای کشف ابعاد در سایر اقدامات اسناد خود با فرمت A4 ، با صفحه ما مشورت کنید که ابعاد فرمت A4 چیست ? .

نحوه دریافت فرمت A4 در پیکسل ?

اگر قصد چاپ تصاویر خود را با فرمت A4 دارید ، توجه داشته باشید که مقادیر پیکسل در قالب A4 با توجه به وضوح تصویر متفاوت است.

به یاد بیاورید که وضوح تصویر مربوط به چگالی پیکسل ها است که تعداد امتیاز در اینچ را نشان می دهد (نقطه در هر اینچ به زبان انگلیسی یا DPI).

برای به دست آوردن عکسی از اندازه یک کاغذ A4 ، مهم است که وضوح تصویر را در نظر بگیرید ، که در [DPI] بیان شده است. برای اطمینان از این که ابعاد به دست آمده از کاغذ A4 خواهد بود.

برای به دست آوردن اندازه تصویر متناسب با اندازه A4 که 21 سانتی متر x 29.7 سانتی متر است ، بنابراین لازم است که تبدیل شود ، توجه داشته باشید که 2.54 سانتی متر ارزش یک انگشت شست است. بنابراین ، لازم است یک محاسبه کوچک انجام شود که باعث می شود اطمینان حاصل شود که ابعاد به دست آمده واقعاً از مقاله A4 خواهد بود. به نظر می رسد پیچیده است اما قابل انجام است.

بنابراین مقادیر پیکسل های فرمت A4 ، با توجه به وضوح تصویر متفاوت است.

  • برای چاپ در قالب A4 تصویری از 300 dpi ، به اندازه 2480 x 3508 پیکسل در اینچ نیاز دارید.
  • برای چاپ در قالب A4 تصویری از 200 dpi ، اندازه آن به اندازه 1654 x 2339 پیکسل در اینچ طول می کشد.
  • برای چاپ در قالب A4 تصویری از 100 dpi ، به اندازه 827 x 1170 پیکسل در اینچ نیاز دارید.
  • برای چاپ در قالب A4 تصویری از 100 dpi ، به اندازه 596 x 842 پیکسل در اینچ نیاز دارید.

برای اطمینان از به دست آوردن فرمت A4 ، پس از چاپ ، مهم است که به شما یادآوری کنیم که باید به مکاتبات بین پیکسل ها ، اندازه تصویر و وضوح توجه داشته باشید که پایه و اساس تبدیل است. اگر نرم افزار مورد استفاده اندازه تصویر را در اینچ پیکربندی می کند ، لازم به ذکر است که ابعاد فرمت A4 در ادامه 11.69 x 16.54 اینچ نیز در نظر گرفته می شود.

برای دیدن بیش از حد: