تفاوت بین کهکشان A53 و A52 | Samsung CH_FR ، Galaxy A52 vs Galaxy A53 5G: که بهترین تلفن است?

مقایسه کننده تلفن

Galaxy A52 و Galaxy A53 5G تلفن های هوشمند بسیار دلپذیری برای استفاده هستند ، اما هر دو متفاوت هستند. اگر بین دو تلفن همراه تردید دارید ، در اینجا یک جدول مفصل از ویژگی های آنها وجود دارد تا شما را در انتخاب خود بهتر راهنمایی کند.

تفاوت بین کهکشان A53 و A52

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از 5G در تلفن هوشمند خود ، در مشاوره با صفحه اختصاصی ما دریغ نکنید.

اطلاعات عمومی

ابعاد

159.6 x 74.8 x 8.1 میلی متر

159.9 x 75.1 x 8.4 میلی متر

باتری

باتری 5000 میلی آمپر ساعت (معمولی)

باتری یکپارچه 4500 میلی آمپر ساعت (معمولی)

سیستم عامل

Android 12 (یک UI 4.1)

Android 11.0 (یک UI 3.1)

وزن

سیم

کارت Nano Sim (4ff) ، Hybrid (1 SIM + 1 MicroSD یا 2 Sim)

Nano Sim Card (4ff) ، Sim Duo¹ (SIM + SIM / SIM + ESIM)

رنگ

سیاه عالی ، هلو عالی ، آبی عالی ، سفید عالی

بنفش عالی ، آبی عالی ، سیاه عالی ، سفید عالی

صفحه و دوربین

وضوح صفحه

1،080 x 2،400 (FHD+)

بالا (120 هرتز) / استاندارد (60 هرتز)

صفحه (فناوری/اندازه)

Infinity-O Super AMOLED

16.40 سانتی متر (6.5 “در مستطیل کامل)

16.09 سانتی متر (6.3 “با در نظر گرفتن زاویه های گرد)

دوربین جلو (سلفی)

32 MPX (زاویه وسیع ، افتتاح F2.2)

دوربین عقب و زوم

64 MPX (Angle Grand ، افتتاح F1.8)

12 MPX (زاویه فوق العاده بزرگ ، افتتاح F2.2)

5 MPX (کلان ، افتتاح F2.4)

5 MPX (اثر بوکه ، افتتاح F2.4)

ذخیره سازی

خاطره

گنجایش انبار

128 گیگابایت (حافظه موجود: تقریباً 101 گیگابایت)

256 گیگابایت (حافظه موجود: تقریباً 220 گیگابایت)

128 گیگابایت (حافظه موجود: تقریباً 106 گیگابایت)

256 گیگابایت (حافظه موجود: تقریباً 220 گیگابایت)

پشتیبانی حافظه خارجی

microSD (حداکثر 1TT)

مشخصات دیگر

ویژگی های خاص/لوازم جانبی

همیشه در صفحه نمایش ، روشنایی تطبیقی ​​، روشنایی صفحه نمایش 800 نیت 5 ، چند فرانسوی ، راحتی بصری ، ابزارک ، صرفه جویی در صفحه نمایش ، دالبی اتم ، حالت تاریک ، ضبط صفحه نمایش ، حالت ساده شده ، صفحه بزرگنمایی ، پردازش بهبود یافته ، حالت سرگرم کننده ، گوریل شیشه 5 شیشه محافظ

همیشه در صفحه نمایش ، روشنایی تطبیقی ​​، چند پنجره ، راحتی بصری ، ویجت ها ، صرفه جویی در صفحه ، حالت تاریک ، ضبط صفحه ، حالت ساده ، صفحه بزرگنمایی ، شیشه گوریل 5 شیشه محافظ

بار بی سیم

درگاه بارگیری

بار

پردازنده

2 x 2.4 گیگاهرتز + 6 x 2.0 گیگاهرتز ؛ Exynos 1280 ، Octa-Core ، 64 بیتی ، 5 نانومتر

2 x 2.2 گیگاهرتز + 6 x 1.8 گیگاهرتز ؛ SDM750G (SM7225-2-AB) ، هشت هسته ای ، 64 بیتی ، 8 نانومتر

مقاومت در برابر آب و گرد و غبار (IP)

محتوای جعبه

تلفن هوشمند ، کابل انتقال داده USB-A به USB-C ، ابزار خارج کردن سیم کارت ، راهنمای شروع سریع ، کارت گارانتی

تلفن هوشمند ، آداپتور (15 W) ، USB-A به کابل انتقال داده USB-C ، ابزار خارج کردن سیم کارت ، راهنمای شروع سریع ، کارت گارانتی

همچنین می توانید با مشاوره با صفحات اختصاصی ما اطلاعات بیشتری پیدا کنید:

شما در برابر تخفیف

شما در برابر تخفیف

تلفن هوشمند قدیمی خود را برای تخفیف در کهکشان جدید خود مبادله کنید.

¹ حتی در صورت استفاده از دو سیم کارت ، از داده های تلفن همراه فقط در یکی از این دو استفاده می شود. بنابراین ، این دو حساب فقط از سیم کارت تعریف شده برای استفاده از داده ها استفاده می کنند.

intain ظرفیت ذخیره سازی موجود پایین تر از کل ظرفیت ذخیره سازی دستگاه است. بخشی از ظرفیت برای سیستم عامل و نرم افزار خاص برای عملکرد دستگاه رزرو شده است. فضای موجود همچنین به اپراتور تلفن بستگی دارد و همچنین می تواند پس از به روزرسانی سیستم عامل یا نرم افزار متفاوت باشد.

³ فقط با شارژرهای سریع سامسونگ شامل یا اختیاری موجود است (بسته به مدل). مقادیر بسته به سطح شارژ ، پیکربندی تلفن ، شرایط محیطی و رفتار کاربر ممکن است متفاوت باشد.

protection حفاظت از غوطه وری موقت در 1 متر آب به مدت 30 دقیقه (آب غیر Salt). محافظت در برابر آب نمک و مایعات دیگر ، به ویژه آب صابون ، الکل و/یا مایعات داغ. پوشش تلفن هوشمند باید به خوبی بسته باشد تا کاملاً ضد آب باشد.

5 هنگامی که روشنایی تطبیقی ​​فعال می شود ، سنسور روشنایی یکپارچه تشخیص می دهد که صفحه نمایش بیش از 20،000 لوکس (به عنوان مثال یک نور قدرتمند محیط یا نور مستقیم خورشید) دریافت می کند ، روشنایی کمی به 800 نیت می رسد. مقادیر روشنایی اندازه گیری شده توسط سنسور ممکن است بسته به زاویه بروز نور متفاوت باشد.

* تمام خصوصیات و توضیحات فنی در این صفحه ممکن است با ویژگی های فنی و توضیحات واقعی محصول متفاوت باشد. سامسونگ این حق را دارد که این سند را اصلاح کند و محصول توصیف شده در هر زمان ، بدون تعهد به ارائه اعلان در مورد این تغییرات. تمام کارکردها ، خصوصیات فنی ، رابط ها و سایر اطلاعات مربوط به محصول ارائه شده در این سند ، از جمله – اما بدون محدود کردن خود – مزایا ، طراحی ، قیمت ها ، مؤلفه ها ، عملکرد ، در دسترس بودن و ظرفیت های محصول احتمالاً اصلاح می شود بدون اطلاع یا تعهد. محتوای ارائه شده در صفحه تصاویر شبیه سازی شده است و فقط برای اهداف تصویر در نظر گرفته شده است.

اطلاعات مربوط به اطلاعات از آوریل 2022 – مشمول خطاها و اصلاحات – کلیه داده ها بدون ضمانت ارائه می شود.

مقایسه کننده تلفن

برای مقایسه برگه فنی آنها 2 موبایل را انتخاب کنید

Galaxy A52 vs Galaxy A53 5G: که بهترین تلفن هوشمند است ?

دو مرجع زیبا در مقایسه زیر به رقابت می پردازند: سامسونگ گلکسی A52 و سامسونگ گلکسی A53 5G. دو گوشی هوشمند که ویژگی های مربوطه خود را برجسته می کنند ، اما این بهترین کار برای شما و کاربردهای شما است ? در مقابل ما وجود دارد تا به شما کمک کند.

برگه فنی سامسونگ Galaxy A52

برگه فنی سامسونگ Galaxy A53 5G

سامسونگ گلکسی A52 در مقابل سامسونگ گلکسی A53 5G

Galaxy A52 و Galaxy A53 5G تلفن های هوشمند بسیار دلپذیری برای استفاده هستند ، اما هر دو متفاوت هستند. اگر بین دو تلفن همراه تردید دارید ، در اینجا یک جدول مفصل از ویژگی های آنها وجود دارد تا شما را در انتخاب خود بهتر راهنمایی کند.

ورق های فنی سامسونگ گلکسی A52 و سامسونگ گلکسی A53 5G

که بین سامسونگ گلکسی A52 و سامسونگ گلکسی A53 5G انتخاب می شود ?

  • برای استقلال بالاتر خود ، گلکسی A53 5G سامسونگ را در نظر بگیرید

در واقع ، امروزه ترجیح داده می شود از تلفنی که با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعتی در طول روز استفاده می شود ، به نفع آن باشد.

بین این دو مدل بیش از 12 ماه از هم فاصله دارد. برای انتخاب ، ترجیحاً خود را به سمت Galaxy A53 5G که در سال 2022 منتشر شد ، هدایت کنید.

به ظرفیت باقیمانده باتری تلفن همراه خود توجه کنید ، گاهی اوقات لازم است که باتری Galaxy A52 یا Galaxy A53 5G خود را جایگزین کنید تا به طور روزانه از استقلال بیشتر لذت ببرید.

کدام یک از Galaxy A52 یا Galaxy A53 5G به بهترین استقلال ?

با توجه به تنظیمات انرژی و کاربردهای فزاینده ما ، باتری تلفن های هوشمند ما صرفه جویی نمی شود. راه حل: بهینه سازی نرم افزار مرتبط با باتری با ظرفیت بزرگ. بنابراین ما توصیه می کنیم سامسونگ گلکسی A53 5G بخاطر استقلال بالاتر از 4500 میلی آمپر ساعتش.

کدام یک از Galaxy A52 و Galaxy A53 5G با ارزانترین تعمیر صفحه ?

ممکن است روزی نیاز داشته باشید که صفحه شکسته تلفن هوشمند خود را جایگزین کنید. در این حالت ، توجه داشته باشید که جایگزینی تمام صفحه برای سامسونگ گلکسی A52 139 یورو و سامسونگ گلکسی A53 5G 179 یورو است.

سامسونگ A52 در مقابل A53

شما در حال حاضر از مرورگر استفاده می کنید منسوخ. لطفاً برای بهبود تجربه خود مرورگر خود را به روز کنید.

Galaxy A53 5G در مقابل A52 5G A52S

در مارس 2022 ، سامسونگ Galaxy A53 5G ، ستاره جدید Mid -Range را به ما ارائه داد که باید موفق به موفقیت در Galaxy A52 معروف و ادامه سری موفقیت آمیز سازنده شود. NextPit دو مدل و همچنین Galaxy A52s را مقایسه کرد تا به این سؤال پاسخ دهد که آیا انتقال به نسل جدید ارزش آن را دارد.

سال گذشته ، محدوده کهکشان حتی موفق به دست آوردن پرچمدار سامسونگ شد. بنابراین جای تعجب آور نیست که ارائه میانه جدید سامسونگ با اشتیاق در انتظار بسیاری از طرفداران این برند بود. علاوه بر Galaxy A33 و A73 (در فرانسه فروخته نشده است) ، به ویژه کهکشان A53 است که توجه ما را به خود جلب کرده است.

  • همچنین مقاله ما را بخوانید که تفاوت های بین دامنه Samsung Galaxy A و Galaxy S را نشان می دهد

به همین دلیل ما این مدل را با سلف مستقیم آن ، گلکسی A52 5G و نسخه بهبود یافته که در بازار با نام Galaxy A52S به بازار عرضه شد ، مقایسه کردیم. مثل همیشه ، بیایید با یک جایزه از برگه های فنی شروع کنیم:

سامسونگ گلکسی A52 5G

سامسونگ کهکشان A52

ما بیش از حد در این گروه زندگی نخواهیم کرد. از یک طرف ، ما می دانیم که سامسونگ طبق معمول برای کهکشان A یک صفحه نمایش با کیفیت و صفحه های قانع کننده ارائه می دهد. از طرف دیگر ، تلفن های هوشمند مانند دو قطره آب هستند. همه مجهز به صفحه نمایش فوق العاده AMOLED FHD با 6.5 اینچ با نرخ طراوت 120 هرتز هستند. جعبه های هر سه مدل نیز دارای مجوز IP67 هستند و بنابراین در برابر گرد و غبار و آب محافظت می شوند. به همین ترتیب ، همه یک ماژول عکس چهار گوش در پشت و یک دوربین سلفی در یک پانچ در جلو قرار دارند.

سعادت

اما هنوز هم با نگاه خوب تفاوت زیادی وجود دارد: طول ، عرض و ضخامت در حدود یک سوم میلی متر کاهش می یابد. شما واقعاً متوجه آن نخواهید شد ، حتی اگر تلفن های هوشمند دستان خود را نگه دارید. اما حداقل قابل توجه است که با وزن برابر ، باتری در A53 به طور قابل توجهی بزرگتر است. و حتی اگر فقط حداقل باشد ، این بدان معنی است که لبه های صفحه نمایش کمی ظریف تر شده اند.

Chos دیگر ? بله ، یک رنگ جدید وجود دارد ، به این معنی که در رنگ آبی جذاب ، سیاه و جذاب بسیار جذاب اکنون هلو عالی اضافه شده است.

Galaxy A52 vs A53: اجرا و اتصال

سامسونگ Galaxy A53 را به SOC جدید ، Exynos 1280 ، حکاکی شده در 5 نانومتر مجهز کرده است. چه چیزی قادر است? هیچ کس (یا تقریبا) آن را نمی داند. در حال حاضر ، ما فقط می توانیم به اعلامیه های سامسونگ اعتماد کنیم ، که به ما قول می دهد: عملکرد حداکثر 6 ٪ سریعتر ، عملکرد گرافیکی تا 33 ٪ بهتر و یک پردازنده عصبی تا 42 ٪ سریعتر.

سامسونگ این واقعیت را در نظر نگرفت که Galaxy A52 5G مجهز به Soc Snapdragon 750G توسط A52 به میزبانی Snapdragon 778G قدرتمندتر دنبال شد. اگر این آخرین تلفن هوشمند را داشته باشید ، عملکرد قابل توجهی بالاتر از A52 5G خواهید داشت. متأسفانه ، ما هیچ مقایسه مستقیمی با Snapdragon 778G از A52S نداریم ، اما آزمایش های دیگر با این SoC نشان می دهد که Exynos 1280 حداقل در معیارها کاملاً به ارتفاع نیست.

در حین تست ، همکار من روبنس از عملکرد گلکسی A53 بسیار راضی بود. در جدول زیر می توانید ببینید ، چه Galaxy A53 ارزش A52 5G را در معیارها دارد

سامسونگ کهکشان A53

اما واقعاً هیچ تازگی در دوربین وجود ندارد? در واقع ، اگر ، زیرا این دوربین از بهبود هوش مصنوعی SOC جدید نیز سود می برد. در مقایسه با Galaxy A52 ، به لطف بهبود حالت شب ، باید در شرایط کم نور نتایج بهتری کسب کنید. در مورد حالت پرتره بهبود یافته نیز همین اتفاق می افتد. عمق و کانتورها اکنون باید با دقت بیشتری به دست بیایند. علاوه بر این ، برخی از کارکردهای نرم افزاری جدید مانند پاک کن شیء سامسونگ وجود دارد.

آزمایش ما از کهکشان A53 تأیید می کند که خصوصیات دوربین بسیار نزدیک به موارد قبلی خود است. شناسایی مزایای بسیار مهم مانند بهبود حالت شب دشوار است. خود را ببینید و به گالری ما نگاهی بیندازید: