تست سامسونگ گلکسی A54 5G: بهترین ارزش پول در کمتر از 500 یورو ، تست سامسونگ گلکسی A54 5G: یک ارزش بسیار خوب برای پول – CNET FRANCE

تست سامسونگ گلکسی A54 5G: ارزش بسیار خوبی برای پول

برای اغوا کردن کسانی که نمی توانند برای Galaxy S23/S23+/S23 Ultra ترک کنند ، سامسونگ تصمیم گرفته است خطوط مشابهی را با میانی خود ارائه دهد. مانند Galaxy A14 و Galaxy A34 ، Galaxy A54 5G ظاهری نسبتاً مشابه با سنسورهای عکس خود تراز شده عمودی تراز شده و مستقیماً در پشت صاف در شیشه های رنگی (سبز لیمو ، اسطوخودوس ، سفید یا سیاه) تعبیه شده است. کاملاً ظریف است و کانتورهای پلاستیکی گرد مانند آلومینیوم برس شده به این احساس پایان های برتر می افزایند. با وجود صفحه نمایش 6.4 اینچی و لبه های نسبتاً قابل مشاهده ، Galaxy A54 به خوبی در دست است و یک الگوی خوب و متعادل را نشان می دهد ، بدون اینکه بیش از حد تحمیل شود (15.8 سانتی متر ارتفاع و 7.67 سانتی متر عرض به ضخامت 8.2 میلی متر).

من می خرم ، من نمی خرم? سامسونگ گلکسی A54 5G: پرفروش با کمتر از 500 یورو اعلام شد

پس از یک گلکسی A53 موفق ، سامسونگ با نسخه 2023 خود ، Galaxy A54 5G که امیدوار است به همان اندازه که با لوره ها پوشیده شده است ، باز می گردد. کمی گرانتر از بزرگان خود ، او با این وجود دارایی های جدی دارد تا پادشاه اواسط رژیم بماند.

برای چندین سال ، سامسونگ در اواسط فرآورده با محصولاتی که مستقیماً از مدل های حق بیمه خود الهام گرفته است ، سرمایه گذاری کرده است ، اما قادر به امتیازات برای داشتن قیمت محکم تر است. Galaxy A54 5G از این قاعده مستثنی نیست و بار دیگر سعی می کند جایگاه کره جنوبی را در این بازار آرزو حفظ کند. برای به دست آوردن قیمت کمی در حال افزایش (از 499 یورو ، 40 یورو بیشتر از Galaxy A53) ، سامسونگ دارایی های قابل توجهی در صفحه ، طراحی و سطح عملکرد یا هنوز سازگاری 5G می دهد (با امتیاز اضافی پشتیبانی WiFi 6 و بلوتوث 5.3). آیا این کافی است که پادشاه کمتر از 500 یورو بماند? ما آن را برای چند هفته آزمایش کردیم تا بررسی کنیم.

مزایای آن

طرحی که یادآور Galaxy S23 است

برای اغوا کردن کسانی که نمی توانند برای Galaxy S23/S23+/S23 Ultra ترک کنند ، سامسونگ تصمیم گرفته است خطوط مشابهی را با میانی خود ارائه دهد. مانند Galaxy A14 و Galaxy A34 ، Galaxy A54 5G ظاهری نسبتاً مشابه با سنسورهای عکس خود تراز شده عمودی تراز شده و مستقیماً در پشت صاف در شیشه های رنگی (سبز لیمو ، اسطوخودوس ، سفید یا سیاه) تعبیه شده است. کاملاً ظریف است و کانتورهای پلاستیکی گرد مانند آلومینیوم برس شده به این احساس پایان های برتر می افزایند. با وجود صفحه نمایش 6.4 اینچی و لبه های نسبتاً قابل مشاهده ، Galaxy A54 به خوبی در دست است و یک الگوی خوب و متعادل را نشان می دهد ، بدون اینکه بیش از حد تحمیل شود (15.8 سانتی متر ارتفاع و 7.67 سانتی متر عرض به ضخامت 8.2 میلی متر).

سامسونگ گلکسی A54 5G

دو چیز کوچک برای دانستن: این سبک نیست ، حتی اگر وزن آن به خوبی توزیع شود (202 گرم) ، و پشت شیشه آن بسیار شبیه به اثر انگشت انگشت شما خواهد بود. اما کل هوشیار و مؤثر است ، جوش ها به خوبی زیر انگشتان می افتند ، دقیقاً مانند خواننده اثر انگشت نسبتاً واکنشی در زیر صفحه نمایش. و می تواند دو سیم کارت را در کشو بالا یا سیم کارت و یک کارت microSD قرار دهد تا حداکثر 1 سل از ذخیره سازی به 128 یا 256 گیگابایت در حال حاضر موجود باشد.

سامسونگ گلکسی A54 5G

صفحه نمایش پرتحرک

آیا برای بازی ، مشورت برنامه ها ، تماشای عکس ها یا فیلم ها ، خواندن ایمیل های خود یا حرکت به اینترنت ، صفحه Galaxy A54 از کیفیت عالی برخوردار است. این صفحه دارای یک پنل AMOLED AMOLED FULL HD+ 6.4 اینچ (کمی کوچکتر از 6.5 اینچی Galaxy A53) ، با نرخ تازه سازی 120 هرتز (متغیر در 60 هرتز در صورت لزوم) است.

سامسونگ گلکسی A54 5G جک برای هدفون ندارد

نقطه قوت سامسونگ برای مدت طولانی ، صفحه نمایش ناامید نشده است و برای اواسط رعد و برق حق بیمه است. در همه شرایط بسیار روشن است (اوج 1000 سی دی در متر در متر اعلام شده) ، به خصوص در آفتاب کامل. به یاد داشته باشید که برای غیرفعال کردن حالت پر جنب و جوش در تنظیمات بروید و اگر رنگ های حیوانات خانگی را پیدا کردید طبیعی بروید.

صفحه نمایش AMOLED سامسونگ Galaxy A54 5G هنوز هم خوشایند است

عکس صادقانه ، اما ..

اگر سلف آن چهار سنسور را در پشت ورزش می کرد ، Galaxy A54 با محتوا با سه: سنسور اصلی 50 MPX (در برابر 64 MPX قبلاً) ، زاویه فوق العاده ای از 12 mpx و 5 mp ماکرو ، گونه فروتن تر را به هم زد. عکس هایی با سنسور اصلی از نظر رنگ ها بسیار زیبا و مفصل ، سرزنده و واقع بینانه هستند. ما همچنین می توانیم آنها را پیدا کنیم که یک چوئیل کمی بیش از حد به سمت آبی بکشد و دستگاه تمایل آزار دهنده ای دارد که با یک سکته مغزی سبک ، گاهی اوقات کمی افراطی که آسمان خاکستری است ، با واقعیت بسیار تمسخرآمیز تر باشد.

عکس گرفته شده با سامسونگ کهکشان A54 5Gفوق زاویه ای از گلکسی A54 سامسونگ تمایل دارد

عکس های زاویه فوق العاده عالی بسیار زیبا هستند ، اما کاملاً واضح نیستند. حالت ماکرو وحشتناک نیست و به همان اندازه خیلی مفید نیست ، حتی با نزدیک شدن. اگر این اولویت عکاسی شماست ، این تلفن هوشمند مورد نیاز شما نیست.

حالت کلان سامسونگ گلکسی A54 5G

Galaxy A54 برای تهیه عکس با کیفیت استاندارد بسیار مناسب است ، اما فاقد کمی تطبیق پذیری است. حالت پرتره که اغلب تحسین می شود با اشتباهات پس زمینه موفق که موضوع را خیلی بیشتر جلو می اندازد ، خیلی بد نیست. اما ما از ارائه فوتوفون ها یا تلفن های هوشمند کمی گرانتر هستیم.

عکس گرفته شده در حالت پرتره با سامسونگ گلکسی A54 5G

در شب ، دلاوری تازه وارد نسبتاً صادقانه است. عکس در نور کم تمایل به گرفتن نور زیادی و الگوریتم دارد ، تا حتی در تاریکی آن را کمی روشن کند ، و باعث می شود کمی از ترکیب آن و گرمای واقعی آن را از دست بدهد. کمی بی جان یا حتی مبهم است. با استفاده از حالت 50 MPX (که در تنظیمات دوربین یافت می شود ، اتوماتیک نیست) ، ما نتیجه بهتری کسب نمی کنیم.

عکس گرفته شده با Samsung Galaxy A54 5G MP 12 MPعکس گرفته شده در حالت 50 mpx با سامسونگ گلکسی A54 5G

سلفی ها به لطف سنسور نمای نمای 32 MP صادق هستند ، اما به شرط بودن در یک محیط نسبتاً روشن یا خوب. در غیر این صورت ، حتی کمک هوش مصنوعی برای تزئین رندر ، کافی نخواهد بود تا آن را به عکس هویت بالا و بالایی بعدی تبدیل کند. تاری را می توان تنظیم کرد تا کمی طبیعی تر باشد.

سلفی گرفته شده با سامسونگ کهکشان A54 5S

فیلم های گلکسی A54 5G تا 4K/30 تصویر در ثانیه.

قدرت و سیالیت شایسته از بالا

اواسط میانی -range ، Galaxy A54 بدیهی است که به آخرین Snapdragon 8 Gen 2 مانند Galaxy S23 متکی نیست ، اما در آخرین تراشه (بسیار محتمل) که در داخل کشور طراحی شده است ، Exynos 1380 (با 8 گیگابایت رم). برای این نوع تلفن های هوشمند بیش از حد کافی است و به همه درخواست ها پاسخ می دهد ، از بازی موبایل و عکس پشتیبانی می کند. مسلماً ، این حداقل برای دستگاه است ، اما این کار را به خوبی انجام می دهد.

ما با پیکسل 6A ، کک های دوچرخه و کارآمد بیشتری را در Xiaomi یا Google پیدا خواهیم کرد. دارایی اصلی آن ساخت یک UI 5 کاملاً چرخش ، رابط سامسونگ بر اساس Android 13 است. این روان ، آسان است ، به راحتی و کاملاً بصری با افزودنیهای جالب خانه کوچک (حالت کار ، خواب ، سینما یا موارد دیگر برای آشفتگی ، روال هایی که باید پیکربندی شوند ، ویجت ها ، چند منظوره و غیره.).

گربه ای در حالت پرتره با سامسونگ گلکسی A54 5G

ذخایر ما

هزینه خیلی سریع و استقلال قابل قبول نیست

سامسونگ باتری 5000 میلی آمپر ساعتی را در Galaxy A54 5G خود قرار داده است. ظرفیتی که استاندارد شده است ، اما همیشه به بهینه سازی و کیفیت بار آن بستگی دارد. تولید کننده آن را به 25 W محدود کرد و احساس می شود. برای بارگیری مجدد آن بین ساعت 1:20 و 1:30 طول می کشد (ما در کمتر از 30 دقیقه 50 ٪ استقلال را بازیابی کرده بودیم). علاوه بر این ، هنگامی که دیگران هنوز از آن درخواست می کنند ، به خصوص در اواسط رعد و برق ، بار بی سیم یا حتی یک شارژر در جعبه ارائه نمی دهد. از طرف استقلال ، اگر یک کاربر بزرگ نباشید ، به طور متوسط ​​با یک روز خوب یا حتی کمی بیشتر است.

تلفن هوشمند که گرم می شود

مراقب باشید اگر پیرو Fortnite یا Gershin Impact یا هر بازی دیگری هستید که درخواست عملکرد دستگاه را می دهد. تمایل به گرم شدن سریع دارد و انگشتان شما به سرعت آن را احساس می کنند. صفحه نمایش همچنین با چند انجماد مشاهده شده.

بدون جک

سامسونگ که می خواهد دوست داشته باشد انجام دهد ، عنصری را که اغلب در خرید مصرف کننده در این بخش قیمت قدرت و تصمیم می گیرد ، حذف کرده است: هدفون جک برای سیمی. مسلماً ، Galaxy A54 از اتصال عالی بلوتوث 5 بهره می برد.3 ، اما اگر هنوز هدفون با سیم دارید ، قادر به استفاده از آنها با این تلفن هوشمند نخواهید بود ، مگر اینکه آداپتور USB-C/Jack داشته باشید. علاوه بر این.

سامسونگ گلکسی A54 5G جک برای هدفون ندارد

نتیجه

بار دیگر ، محدوده Galaxy A5X سامسونگ یک موفقیت بزرگ است. Galaxy A54 5G بدون شک در لیست تلفن های هوشمند که باید در همه دست ها قرار داده شود بسیار زیاد است اگر به دنبال عکس های حق بیمه و پیشرفته در عکس یا موارد دیگر نیستید. این کار بیش از حد مناسب در همه زمینه ها انجام می شود.

با این وجود ، در بخش بسیار رقابتی اواسط رژیم ، اگر با بازی روبرو شود ، باید بدانید که نمایندگی های کوچکی برای ماندن در این قیمت وجود خواهد داشت. صفحه AMOLED از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است ، استقلال صحیح ، عکس همچنین برای عکسهای همه ساله و اساسی. اما اگر شروع به گرفتن عکس کلان کرده اید یا از یک زاویه فوق العاده مؤثر لذت می برید ، بهتر است به Oppo Reno 8 یا Costaud Motorola Edge 30 مراجعه کنید. اما ، در مقایسه با سایر رقبای جدی ، وی برای دیدن او با چهار سال به روزرسانی اندروید و پنج سال به روزرسانی امنیتی اطمینان حاصل کرد. خوب ، برای مدت طولانی.

تست سامسونگ گلکسی A54 5G: ارزش بسیار خوبی برای پول

تست سامسونگ گلکسی A54 5G: ارزش بسیار خوبی برای پول

Samsung Galaxy A54 5G از این رو از سلف خود خارج می شود A53 سال گذشته منتشر شد. این یک طرح اصلاح شده را برای هماهنگی با کهکشان S با اتمام حق بیمه بیشتر اتخاذ می کند اما همچنین اجزای آن به وضوح کارآمدتر است. هنوز مشخص است که آیا این مزایا برای تعقیب بزرگان خود از محل خود و پیدا کردن خود در یک بخش به طور فزاینده ازدحام کافی است.

تلفن هوشمند که ظرافت را بازی می کند

در سامسونگ ، یک تلفن همراه میانی به معنای ظاهری ارزان نیست. کره جنوبی از این رو تمام پوسته پلاستیکی A53 را رها کرده است تا به سمت آن حرکت کند یک پوشش شیشه ای بسیار ظریف تر که بلافاصله به آن ظاهری بسیار قابل توجه می بخشد. ضرر: به راحتی اثر انگشت را آویزان می کند و هنگام گرفتن تلفن هوشمند با دست مرطوب کاملاً لغزنده است. برای این آزمون ، ما مدل آهک را دریافت کرده ایم (که در واقعیت نزدیک به آنیس سبز از آهک است). یک رنگ اصلی که لمس خوش آمدید از طراوت است. همیشه در پشت ، سه ماژول عکس (از سال گذشته چهار مورد در A53 وجود داشت) Galaxy S23, بدون بلوک برای حمایت از حضور آنها.

در لبه سمت راست ، تمام دکمه ها وقتی که لبه بالایی کشو سیم کارت را در یک مکان دوم ، کارت microSD می پذیرد ، جمع می شوند. پاداش کوچک: A54 5G است ESIM سازگار. یک عملکرد نادر در این محدوده قیمت. لبه پایین از بندر USB-C, میکروفون ها و شبکه بلندگو. بدون درگاه مینی جک. ما باید به بلوتوث 5.3 برای اتصال هدفون یا هدفون.

در جلو, صفحه 6.4 اینچ AMOLED (یا 0.1 اینچ کمتر از بزرگتر خود) فضای زیبایی را اشغال می کند و فقط مرزهای ریز را در طرفین قرار می دهد. او در بالا مورد ضرب و شتم قرار می گیرد تا جایی برای دوربین جلو بسازد. سرانجام ، توجه داشته باشید که A54 اتخاذ می کند یک الگوی جمع و جور تر که سلف او اما این وزن کمی به دست آورده است: 13 گرم بیشتر. او از یک گواهینامه سود می برد IP67 که نشان دهنده مقاومت در برابر گرد و غبار و غوطه وری در آب توسط یک متر از پایین به مدت سی دقیقه است. یک موبایل بسیار دلپذیر در دست که از ترسیم و دستکاری لذت می بریم.

صفحه ای روشن و خوب کالیبره شده

با این صفحه سامسونگ تعجب آور نیست. دال AMOLED Full HD+ (2340 x 1080 پیکسل) نتایج بسیار خوبی را ارائه می دهد. روشنایی در بالا و مناسب برای محتوای نمایش داده شده حتی در نور مستقیم خورشید است. بنابراین سامسونگ اعلام می کند 1000 نیت, که ، برای یک دستگاه در این محدوده کاملاً قابل توجه است.

با این حال ، طبق معمول ، برای به دست آوردن رنگ هایی که البته ، شبکیه را کمی کمتر مسطح تر می کنند ، اما نزدیک به واقعیت هستند ، لازم است حالت زنده را تغییر دهید ، که به طور پیش فرض فعال می شود, به طور طبیعی, بسیار قانع کننده تر. عملیاتی که در تنظیمات سیستم با آن انجام می شود ، البته برای تنظیم دمای رنگ خود با توجه به سلیقه. این دال از یک گذرگاه تطبیقی ​​اتوماتیک بهره می برد از 60 هرتز تا 120 هرتز همان طور که خواسته شده. در مورد سنسور اثر انگشت ، باید در زیر صفحه نمایش نیز پیدا شود. او خودش را نشان می دهد بسیار پاسخگو, درست مثل شناخت صورت ، همیشه قابل توجه است.

یک همبازی خوب

در محدوده کهکشان ، سامسونگ تراشه های خانگی Exynos خود را به نفع سود بسیار کارآمدتر Snapdragon Coolecomm رها کرده است. برای تحریک این تلفن هوشمند ، کره ای ترجیح می دهد با اتخاذ یک نسخه پیشرفته از Exynos 1280 SoC برای… در زمین خود بماند 1380. یک به روزرسانی صاف برای این پردازنده همیشه در 5 نانومتر حک شده اما همراه است افزایش اندک عملکرد. در کاربردهای روزانه ، این نتیجه می گیرد سیالیت عالی و انعطاف پذیری بسیار خوب وقتی صحبت از راهپیمایی بین برنامه های مختلف باز می شود.

Antutu ، Geekbench ، Mark 3D و PC Mark

ما بدست می آوریم عملکرد بسیار نزدیک به آنچه پیکسل 6A می تواند ارائه دهد مجهز به نسل اول تراشه Tensor Google. و بسیار قابل توجه است. 8 گیگابایت رم که از SOC خانگی پشتیبانی می کند نیز برای کسانی که فراموش می کنند بیشتر برنامه های مورد استفاده خود را ببندند راحت است.

از پردازنده حمایت کرد تراشه گرافیکی Mali G68 MP5 به طرز چشمگیری عملکرد خوبی دارد همچنین وقتی نوبت به بازی می آید. تلفن هوشمند بیش از حد از کندی رنج نمی برد و موفق به حفظ نرخ FPS بسیار صحیح برای بازی در شرایط خوب شد. با این حال مراقب باشید. هنگامی که به شدت درخواست می شود ، اتلاف گرما کمی کمتر خوب صورت می گیرد. با این حال هیچ چیز خیلی نگران کننده ای نیست.

نرم افزار همیشه به همان اندازه غنی و دلپذیر است

این A54 5G کار می کند تحت Android 13 با پوشش نرم افزار One UI 5 House پوشانده شده است.1 دقیقاً مانند محدوده Galaxy S 2023. این امکان بسیاری از امکانات شخصی سازی را با اجازه دادن به عنوان مثال برای تطبیق رنگ های رابط با تصویر زمینه ارائه می دهد. منظم این برند بی نظیر نخواهد بود.

فقط عملکرد DEX که به شما امکان می دهد از یک دفتر لذت ببرید پس از اتصال تلفن هوشمند به مانیتور یا تلویزیون ، وجود ندارد. سامسونگ هم نکته خوبی نیز اعلام کرد 4 سال به روزرسانی اندرویدی (یعنی رفتن به Android 17 !) و پنج سال به روزرسانی های امنیتی. بنابراین این A54 5G به وضوح به طول می انجامد و در این محدوده قیمت بسیار نادر است.

روز و شب ، عکس چیز اوست

جایی که A53 سال گذشته چهار ماژول عکس را سوار کرده است ، A54 5G فقط دارای سه است. از سنسور عمق خارج شوید ، که خیلی جدی نیست. بنابراین دستگاه دارای یک ماژول اصلی مجهز به تثبیت کننده نوری (OIS) از 50 مگاپیکسل (در برابر سنسور 64 مگاپیکسلی قبل از آن) با دهانه f/1.8, یک ماژول فوق العاده گسترده (تثبیت نشده) 12 مگاپیکسل f/2.2 و یک ماژول ماکرو از 5 مگاپیکسل f/2.4. سه گانه راحت برای موفقیت در اکثریت قریب به اتفاق عکس ها. با این حال ، یک تله فوتو مورد استقبال قرار می گرفت. در جلو ، این یک ماژول از است 32 مگاپیکسل f/2.2 سلفی.

با سنسور 50 مگاپیکسلی با زاویه بالا ، که از روش سنتی پیکسل سنتی برای ترکیب چندین پیکسل در یک استفاده می کند ، 12.5 مگاپیکسلی تصویر می گیریم. و نتیجه کاملاً قانع کننده است. در نور روز ، کلیشه های موجود یک شیرجه خوب. رنگ ها نسبتاً وفادار هستند ، سامسونگ تمایل خود را برای اشباع متوسط ​​(و خیلی بهتر) دارد.

یک تنظیم امکان جدا کردن این سنسور را فراهم می کند تا از 50 مگاپیکسلی استفاده شود. خسته ، این حالت واقعیت زیادی را به همراه نمی آورد. اگر کمی جزئیات کسب کنیم ، الگوریتم ها کمی پا را به ضرر حفظ خوب از روشنایی از دست می دهند. حالت برای استفاده کم و در شرایط بسیار خوب نور استفاده می شود ، زیرا وقتی تاریکی بینی خود را نشان می دهد ، کمتر قابل استفاده می شود. در شب ، ماژول اصلی نیز نتایج خوبی را ارائه می دهد. رنگ ها آنجا هستند و وضوح نیز. با این حال ، با بزرگنمایی دیجیتال 2 برابر مراقب باشید پیشنهاد شده بر روی صفحه نمایش که در نور کم تمایل دارد تا صحنه را بیشتر روشن کند و رنگ ها را متضاد تر کند.

ماژول زاویه فوق العاده گسترده در محصول خود عکس های بسیار رضایت بخش. رنگ متری وجود دارد و اعوجاج در لبه ها به خوبی تسلط دارد. چه چیزی تصاویر بسیار دلپذیر را به چشم می اندازد.

در شب ، اوضاع کمی تغییر می کند. ممکن است رنگ ها کمی شسته به نظر برسند و از نظر جزئیات از دست می دهید همانطور که اغلب در این فاصله کانونی وجود دارد.

سرانجام, حالت پرتره کاملاً است. مراقب باشید که اثر بوکه را بیش از حد (تاری پس زمینه) در معرض خطر تحریف صحنه قرار ندهید. اما نتایج وجود دارد ، با برش موضوعی خوب.

ماژول ماکرو باقی می ماند که گاهی اوقات قابل استفاده است. در اینجا ، هیچ معجزه ای برای عکس هایی که با دست تا فاصله 4 سانتی متر از موضوع وارد شده است. نتایج بسیار درست است با یک مبهم Bougé Master و رنگ سنجی خوب.

بالاخره طرف سلفی, بسیار تمیز است مشروط بر اینکه شما بیش از حد به بوکه وارد نشوید که تمایل به صاف کردن بیش از حد بیش از حد و از بین بردن جزئیات بیش از حد.

استقلال صحیح اما بار آهسته

بسیاری از رقبای سامسونگ (به ویژه چینی) وجود دارند که با افزایش ظرفیت باتری ها ، بر روی بار فوق العاده سریع شرط می بندند تا در چشمان گوشی هوشمند سوخت گیری کنند. بدیهی است که تولید کننده کره جنوبی نمی خواهد در وات وارد این مسابقه شود. بنابراین A54 5G بی سر و صدا به اتهام می پردازد 25 W (مراقب باشید ، شارژر در جعبه ارائه نشده است). و به بار بی سیم اعتماد نکنید. این کوکتری برای محدوده کهکشان محفوظ است. به حدی که برای بازگرداندن کامل ، باید صبور باشید.

با یک شارژر 30 W ، بعد از 50 دقیقه بار ، ما بهبود یافتیم 54 ٪ استقلال. برای رسیدن به 100 ٪ ، 2H12 لازم خواهد بود. خوشبختانه باتری 5000 میلی آمپر ساعت (همانطور که به نظر می رسد امروزه در اکثر تلفن های هوشمند هنجار است) بسیار خوب است. در طول تست های خود ، ما داشتیم 3:50 بعد از ظهر برای غلبه بر آن هم کمی کمتر از دو روز استقلال که توسط سازنده اعلام شده است. با این وجود ، A54 5G در ناخن ها باقی مانده است و با استفاده کلاسیک اجازه می دهد تا بدون عبور از جعبه شارژ ، بی سر و صدا اطمینان حاصل شود.

یک نکته در مورد رقابت

با هزینه اعلام شد 499 €, A54 5G در رقابت های جبهه با Xiaomi Redmi Note 12 Pro+، دقیقاً با همان قیمت قرار می گیرد و فقط توسط چینی ها راه اندازی شده است. اما برای این قیمت ، سامسونگ پایان های بهتری و به خصوص نتایج عکس بهتر ارائه می دهد. دیگر رقابتی ترین رقیب او کسی نیست جز Google Pixel 6A (459 €) که یک فتوفون قابل توجه به او معلوم می شود. در مورد کسانی که از سال گذشته Galaxy A53 را دارند و از تکامل به مدل 2023 دریغ می کنند ، آنها در این دستگاه سود قابل توجهی عملکرد ، خدمات عکس برتر و بیمه به روزرسانی های گسترده تر نرم افزار را پیدا می کنند. ممکن است برای تجدید تلفن هوشمند تنها یک سال ، به خصوص برای قیمت بالاتر ، کافی نباشد. مگر اینکه منتظر افت قیمت اجتناب ناپذیر باشید.

نتیجه

ما مدلی را که برنده می شود تغییر نمی دهیم. و با استفاده از A54 5G ، سامسونگ با یک دستگاه میانه با چاه و از همه بسیار متعادل ، حرکت خود را ادامه می دهد. عملکرد ورودی ، یک قسمت عکس بهتر تسلط یافته ، یک باتری به اندازه کافی ماندگار و نظارت بر نرم افزار جامد ، ممکن است برای ایجاد انگیزه در کسانی که مایل به تجدید تلفن هوشمند خود هستند و بدون شکستن PEL خود مدل خوبی را ارائه دهند ، کافی باشد. از طرف دیگر برای استفاده فشرده ، لذیذ در باتری ، و نه شارژ آهسته می تواند بوی را تازه کند. وقت آن است که سامسونگ از این سد 25 W فراتر رود.

آزمون کامل را بخوانید

 • یادداشت نوشتن

تست سامسونگ گلکسی A54 5G: افزایش واقعی

تست سامسونگ گلکسی A54 5G

تست Google Pixel 7a

در این آزمایش از Galaxy A54 5G ، خواهیم دید که آیا تلفن هوشمند جدید Mid -Range از سامسونگ موفق به ارائه یک تجربه کافی قانع کننده برای توجیه قیمت آن 499 یورو است.

نظر 01Net.کم

سامسونگ گلکسی A54 5G

 • + “طراحی پیشرفته.
 • + صفحه زیبا 120 هرتز AMOLED.
 • + سرانجام اجراهای قانع کننده.
 • + استقلال خوب.
 • + عکسهای روز زیبا.
 • + 4 سال به روزرسانی عمده اندرویدی.
 • + صدور گواهینامه IP67.
 • + سیم کارت ، ESIM و microSD سازگار است.
 • – زاویه فوق العاده در ماژول شب.
 • – ماژول ماکرو.
 • – همیشه شارژ کند.
 • – کمی بیشتر از حد متوسط ​​گرم می شود.

یادداشت نوشتن

برگه فنی

سامسونگ گلکسی A54 5G

سیستم Android 13
پردازنده سامسونگ Exynos 1380
اندازه (مورب) 6.4 “
وضوح صفحه 403 PPI

پرونده کامل را ببینید

پس از آزمایش گلکسی A14 ، سپس گلکسی A34 ، ما با گرانترین مدل در محدوده “A” ، Galaxy A54 5G را گذراندیم. 40 یورو بیشتر از Galaxy A53 5G فروخته شده است ، می تواند علاوه بر این و همچنین سازگاری ESIM یک لیوان را به عقب برگرداند. چه استدلالهای دیگری باید برجسته شود و در مقابل رقابت چه چیزی ارزش آن را دارد ? پاسخ در ما تست سامسونگ کهکشان A54 5G.

این گلکسی A54 با استفاده از ویژگی های خاصی از تلفن های هوشمند “حق بیمه” بیشتر در محدوده “S” ، می خواهد با کسب برخی از امتیازات برای حفظ قیمت خود در زیر 500 یورو ، ارزش خوبی برای پول ارائه دهد.

یک بخش قیمت بسیار رقابتی که در آن Google Pixel 6A ، تلفن Nother (1) ، Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G یا Honor 70 را پیدا می کنیم. بگذارید بدون تأخیر بیشتر کشف کنیم که در اواسط جدید سامسونگ چه چیزی در شکم دارد.

برگه فنی سامسونگ گلکسی A54 5G

Galaxy A54 و Galaxy A53 خود را به خوبی به بازی های هفت تفاوت وام می دهند زیرا این تغییرات حداقل به نظر می رسد ، حداقل روی کاغذ. یک چشم به ویژگی های فنی این امکان را می دهد که صفحه نمایش در این مدل کمی کوچکتر باشد (6.4 در برابر 6.5 اینچ) و سامسونگ تراشه جدید -Range خود را ، Exynos 1380 نصب کرده است. ماژول دوربین اصلی از 64 به 50 مگاپیکسل و بلوتوث نسخه 5 می رود.1 تا 5.3.

سامسونگ گلکسی A54 5G ویژگی های سامسوم

Galaxy A54 5G 8+128 GB با بهترین قیمت قیمت اساسی: 499 یورو

نظر ما در مورد طرح جدید “حق بیمه”

سامسونگ گلکسی A54 5G از نظر طراحی یک بازاریابی واقعی را نشان می دهد. این توسط یک شیشه شیشه ای گوریل 5 پشتی مشخص می شود ، که از پلاستیک موجود در A53 تغییر می کند. سه ماژول دوربین را به صورت عمودی تراز کنید ، و تشخیص آن را از یک کهکشان S23 دشوار خواهید کرد. بله ، پشت درخشان کمی اثر انگشت است ، اما دومی بسته به رنگی که انتخاب می کنید کم و بیش قابل مشاهده خواهد بود (آهک ، اسطوخودوس ، گرافیت یا سفید).

با این حال ، این تغییر مواد ، این مدل جدید را به 202 گرم ، در برابر 189 گرم برای سلف خود تبدیل می کند. اضافه وزن که ما را خجالت نمی کشد زیرا تلفن به اندازه کافی فشرده است تا از یک چنگال خوب لذت ببرد. برش های پلاستیکی مت با براق شیشه تضاد دارند ، در حالی که یک “چنگال” خوب برای تسهیل در گرفتن موبایل ارائه می دهند.

تست سامسونگ گلکسی A54 5Gصفحه نمایش سامسونگ گلکسی A54 5Gسامسونگ گلکسی A54 5G طراحی سامسونگ Galaxy A54 5G

با ابراز تاسف ما ، مرزهای سیاه اطراف صفحه هنوز متقارن نیستند. بنابراین ، “چانه” در قسمت پایین ضخیم تر است ، اما این یک جزئیات باقی مانده است. این تلفن دارای مجوز IP67 است ، که به آن سفتی به گرد و غبار می بخشد ، اما همچنین برای چند دقیقه به آب تا عمق آن را به آب می دهد.

دکمه های اختصاص داده شده برای روشن کردن و تنظیم حجم در لبه سمت راست تلفن قرار دارند و کاملاً زیر انگشت شست می افتند. در قسمت فوقانی ، کشو را می یابیم که می تواند تا دو نانوسیم یا یک نانوسیم و یک کارت microSD را در خود جای دهد تا حافظه ذخیره سازی تا 1 تا 1 را گسترش دهد.

صفحه ای از همه زیبا

صفحه نمایش سامسونگ گلکسی A54 5G

همانطور که می دانیم ، سامسونگ هنگام تجهیز تلفن های هوشمند خود به صفحه نمایش با کیفیت AMOLED ، موضوع خود را استاد می کند. گفته می شود ، گلکسی A54 5G لزوماً از رقبای روز خود بهتر نیست. اگر مانند آنها از یک کنتراست نامحدود و نرخ تازه سازی 120 هرتز بهره مند شود ، سامسونگ از نظر رنگ ها خیلی قوی است.

صفحه نمایش: سامسونگ گلکسی A54 5G در مقابل رقابت