برنامه موبایل برای صاحبان: مدیریت آسانتر اجاره تعطیلات ، Abritel – HomeAway – بارگیری APK برای Android | وابسته به اوج

Abritel – HomeAway

اطلاعیه ها و تعطیلات را هنگام مسافرت مدیریت کنید

برنامه برای صاحبان محفوظ است

مدیریت اجاره تعطیلات خود وقتی می توانید هنگام مسافرت آن را مدیریت کنید راحت تر است. برنامه موبایل را برای پذیرش رزرو ، پاسخ به تعطیلات و مدیریت تبلیغات خود از تلفن هوشمند خود بارگیری کنید.

استفاده میشه برای

اطلاعیه ها و تعطیلات را هنگام مسافرت مدیریت کنید

فواید

اجاره تعطیلات خود را به راحتی مدیریت کنید

پیش نمایش

برنامه تلفن همراه برای صاحبان به شما امکان می دهد اجاره تعطیلات از راه دور خود را با انعطاف پذیری و سادگی مدیریت کنید. از برنامه برای کنترل فعالیت های خود در هر کجا که هستید استفاده کنید. برنامه موبایل برای صاحبان که املاک خود را بر روی سیستم عامل ما مدیریت می کنند مناسب تر است.

قیمت های خود را تنظیم کنید

در زمان واقعی به تغییرات تقویم یا عرضه و تقاضا پاسخ دهید. از برنامه برای تنظیم قیمت های اساسی یا شب خود استفاده کنید تا آنها را با استراتژی رزرو خود هماهنگ نگه دارید.

تقویم ها را مدیریت کنید

با مشاوره با تقویم رزرو خود ، که همیشه از طریق برنامه در دسترس است ، در رزرو باشید. از آن برای جلوگیری از رزرو مضاعف استفاده کنید ، در دسترس بودن خود را به روز کنید و رزرو را افزایش دهید.

تبلیغ خود را تغییر دهید

باید به سرعت تبلیغ خود را تغییر دهید یا یک عکس جدید اضافه کنید ? می توانید از طریق برنامه تبلیغ و عکس های خود را تغییر دهید.

با تعطیلات خود تماس بگیرید

این برنامه به شما امکان می دهد به سؤالات و درخواست های اطلاعات و رزرو تعطیلات از تلفن هوشمند خود ، هر کجا که هستید پاسخ دهید. این تجربه بهتری را برای تعطیلات ارائه می دهد و همچنین می تواند منجر به رزرو بیشتر شود.

آن را در Google Play دریافت کنید

کارآمد

برای شروع ، برنامه موبایل را برای صاحبان تلفن همراه یا تلفن همراه Android خود بارگیری کنید. این برنامه برای استفاده ساده است و مدیریت اجاره تعطیلات از راه دور را تسهیل می کند.

از آن برای برقراری ارتباط با تعطیلات ، مدیریت رزرو ، تنظیم قیمت های خود و غیره استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از برنامه ، به خواندن خود ادامه دهید.

چگونه می توان به تعطیلات پاسخ داد:

از برنامه تلفن همراه برای صاحبان برای پاسخ به درخواست های اطلاعات مربوط به تعطیلات ، پذیرش رزرو و غیره استفاده کنید.

برای تأیید درخواست اطلاعات از تعطیلات ، با جعبه پذیرش خود مشورت کنید. سپس می توانید برای دیدن اطلاعات بیشتر هر درخواست را فشار دهید.

برای پاسخ به تعطیلات ، “پاسخ” را فشار دهید. سپس بین مدلهای پاسخ پیش فرض ما انتخاب کنید تا مشخص کنید که ملک شما در دسترس است یا خیر ، یا پاسخ خود را شخصی سازی کنید.

برای حذف درخواست پرداخت از پاسخ خود ، می توانید قسمت “پرداخت درخواست” را حذف کنید.

برای مدیریت رزرو ، از جعبه پذیرش خود برای “پذیرش” یا “امتناع” استفاده کنید. برای امتناع ، مدل پاسخ خود را انتخاب کنید ، سپس بسته به تلفن خود ، “Refuse” یا “Send” را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که وقتی امتناع می کنید ، باید یک الگوی امتناع را انتخاب کنید.

برای اصلاح نقل قول برای درخواست های رزرو ، در جعبه پذیرش خود به “پرداخت” بروید. در این مکان می توانید نقل قول خود را تغییر داده و به روز کنید. به نقل قول پیام خود بپیوندید ، سپس آن را ارسال کنید.

هنگامی که یک درخواست رزرو به روز شد ، درخواست اصلی رزرو به طور خودکار رد می شود ، پرداخت تعطیلات لغو می شود و یک درخواست پرداخت جدید ایجاد می شود. پس از ارسال درخواست پرداخت ، تعطیلات باید شرایط جدید را بپذیرد و دوباره داده های پرداخت خود را وارد کند تا روند رزرو را تکمیل کند.

چگونه قیمت ها و تقویم خود را مدیریت کنیم

برای ایجاد یک رزرو جدید یا تاریخ بلوک ، به “تقویم” دسترسی پیدا کنید. سپس ساحل خرما خود را به اصلاحات اضافه کنید. اگر این تاریخ ها موقتی هستند ، می توانید آنها را به این ترتیب علامت گذاری کنید. فراموش نکنید که وقتی تمام شد “ذخیره” یا “تمام شده” را فشار دهید.

برای اصلاح رزروهای موجود ، به “تقویم” دسترسی پیدا کنید. سپس تاریخ و رزرو را برای اصلاح انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، طبق تلفن خود “ذخیره” یا “تمام شده” را فشار دهید.

برای تغییر قیمت خود ، به “تقویم” بروید و محدوده تاریخ مورد نظر برای اصلاح را انتخاب کنید ، سپس “قیمت ها” را انتخاب کنید. کاربران Android به سادگی تاریخ تغییر را انتخاب می کنند. وقتی تغییرات را تمام کردید ، “ذخیره تغییرات” را فشار دهید. کاربران Android “تمام شده” را فشار می دهند ، سپس “ذخیره”.

چگونه تبلیغ خود را مدیریت کنیم

در تبلیغات خود تغییراتی ایجاد کنید ، مانند اضافه کردن اطلاعات یا عکس ، ساده است.

نحوه اضافه کردن عکس

برای افزودن عکس ، به “تبلیغات” بروید ، سپس یکی را انتخاب کنید که می خواهید اصلاح کنید. برای باز کردن عکس ، هر عکس را فشار دهید ، سپس “اضافه کردن یک عکس” را انتخاب کنید. می توانید عکسی را در کتابخانه خود انتخاب کنید یا “عکس بگیرید” را فشار دهید تا یک عکس جدید بگیرید.

برای افزودن عکس ، نماد خانه را فشار دهید. تبلیغ خود را برای اصلاح انتخاب کنید ، سپس هر عکس را فشار دهید تا مدیر باز شود. نماد + را فشار دهید تا عکسی از کتابخانه خود اضافه کنید یا یک عکس جدید بگیرید. اگر عکس جدیدی گرفتید ، حتماً “ذخیره” را فشار دهید.

حداقل وضوح مورد نیاز برای بارگیری 1،024 x 683 پیکسل است. برای کیفیت بهینه ، توصیه می کنیم عکس های حداقل 3،840 x 2،160 پیکسل را حداقل بارگیری کنید.

نحوه حذف عکس ها

برای حذف عکس ها ، به “تبلیغات” بروید ، سپس یکی از مواردی را که می خواهید اصلاح کنید انتخاب کنید. برای باز کردن مدیر ، هر عکس را فشار دهید ، سپس “اصلاح” را انتخاب کنید. در این مکان ، می توانید برای حذف “عکس ها” را انتخاب کنید ، سپس هر عکس را برای “حذف” انتخاب کنید. برای ذخیره “OK” را فشار دهید.

برای حذف عکس ها ، نماد خانه را انتخاب کنید ، سپس تبلیغی را که می خواهید اصلاح کنید انتخاب کنید. برای باز کردن مدیر ، هر عکس را فشار دهید ، سپس “تغییر” و عکس هایی را که می خواهید حذف کنید انتخاب کنید. سپس از نماد سبد شکل برای حذف آنها استفاده کنید.

نحوه اضافه کردن افسانه های عکس

برای افزودن افسانه ها به عکس های خود ، مطابق تلفن خود ، به “تبلیغات” یا نماد خانه دسترسی پیدا کنید. سپس تبلیغ خود را برای تغییر انتخاب کنید ، سپس هر عکس را فشار دهید تا مدیر باز شود. سپس عکسی را که می خواهید اصلاح کنید انتخاب کنید ، “اضافه کردن یک افسانه” را فشار دهید ، سپس در “ذخیره”.

نحوه سازماندهی مجدد عکس ها

توجه داشته باشید که اولین عکس همان عکس خواهد بود که در صفحه نتایج جستجوی تعطیلات ظاهر می شود.

برای سازماندهی مجدد عکس های خود ، طبق تلفن خود به “تبلیغات” یا نماد خانه بروید. سپس تبلیغ را برای اصلاح انتخاب کنید. برای باز کردن مدیر ، هر عکس را فشار دهید ، سپس “اصلاح” را انتخاب کنید. در این مکان ، “سازماندهی مجدد عکس ها” را انتخاب کنید ، سپس فشار دهید و برای سازماندهی مجدد ادامه دهید. کاربران آیفون برای ذخیره “تمام شده” را فشار می دهند.

Abritel – HomeAway

Abritel - نماد HomeAway

چه جدید است ما برنامه خود را هر دو هفته یکبار به روز می کنیم تا بهترین ناوبری را به شما ارائه دهیم. این به روزرسانی شامل ویژگی های جدید است تا بتوانید اجاره تعطیلات ایده آل خود را حتی راحت تر پیدا کنید.

هنوز هیچ نظری یا ارزیابی وجود ندارد ! برای اولین بار ، لطفا

کاربرد فوق العاده تضمین شده این برنامه با موفقیت امنیت در برابر ویروس ها ، بدافزار و حملات دیگر را آزمایش کرده و هیچ تهدیدی ندارد.

Abritel – HomeAway – اطلاعات APK

نسخه APK: 2023.17.0.63 بسته: کم.مرخصی.دور از خانه سازگاری اندرویدی: 8.1.0+ (Oreo) توسعه دهنده: دور از خانه سیاست حفظ حریم خصوصی :http: // www.دور از خانه.com/info/about-us/حقوقی/حریم خصوصی مجوزها:18

نام : Abritel – HomeAway اندازه : 32.5 مگابایت بارگیری ها: 11K نسخه: 2023.17.0.63 تاریخ انتشار : 2023-09-11 21:21:35 مینی صفحه: کم اهمیت CPU پشتیبانی کرد:

شناسه بسته: کم.مرخصی.دور از خانه امضای SHA1: 57: 98: 28: 7a: 86: 3b: 7th: a8: 7th: 43: e8: 3f: ac: 52: 45: 0c: 12: 45: 8f: 70 توسعه دهنده (CN): دور از خانه سازمان (O): مکان (L): کشور (ج): ایالت/شهر (خیابان):