Actus Hearthstone – Millenium ، Hearthstone – Actu & News – GameWave

اخبار Hearthstone

آهسته و خالص ، سنگی ? هیچ چیز کمتر مطمئن نیست ! Blizzard TCG با طراحی کارتهای پویاتر و قدرتمندتر موفق به بازگشت از سال به سال می شود. PowerCreep کاملاً بی نظیر است ، اما برای ماندن در مسابقه لازم بود.

اخبار Hearthstone

آهسته و خالص ، سنگی ? هیچ چیز کمتر مطمئن نیست ! Blizzard TCG با طراحی کارتهای پویاتر و قدرتمندتر موفق به بازگشت از سال به سال می شود. PowerCreep کاملاً بی نظیر است ، اما برای ماندن در مسابقه لازم بود.

راه اندازی پسوند تایتان قریب الوقوع است ! بلیزارد برخی از مهمترین موجودات تاریخ Warcraft را از طریق این مجموعه احضار می کند. و برخی از کارت ها می توانند متا استاندارد را برای ماه های طولانی تغییر دهند.

MGG این افتخار را دارد که منحصراً یک کارت پسوند جدید به شما ارائه دهد: Sargeras مخرب. بنابراین این بنده افسانه ای تایتان طبقه شیطانی خواهد بود و خوشحال خواهد شد که دشمن را به هیچ چیز تحریف بفرستد. یا انبوهی از شیاطین را بیرون بیاورید !

پسوند بعدی Hearthstone ، Titans ، سرانجام فاش شد ، و او برای مدت طولانی با طرفداران World of Warcraft صحبت خواهد کرد. با الهام از Ultduar و Titans D’Azeroth ، 145 کارت جدید در این برنامه در اوت آینده در بازی Blizzard Card قرار می گیرند.

سرانجام زمان آن رسیده است که کارتهای مینی ست را که با گسترش جشنواره افسانه ها مرتبط است کشف کنیم. ما به طور منطقی موضوع موسیقی را در مرکز اخبار پیدا می کنیم و مخلوط های سمفونیک سرانجام با بازگشت کارتهای دو طبقه معنی خود را ایجاد می کنند !

MGG این افتخار را دارد که سه کارت DH جدید را از Mini-Set: Risa Rhythmic Dance ، Remix of Rapsody و Plate Public به شما ارائه دهد. وقت آن است که به خوبی و به دلیل انتشار رسمی آنها بررسی شود !

MGG به شما احتیاج دارد ! برای دوره پشت مدرسه و سپتامبر ، ما به دنبال یک کارآموز ویرایشگر همه کاره هستیم که علاقه خاصی به بازی ، فرهنگ گیک (سینما ، سریال تلویزیونی ، مانگا و غیره) و Twitch ، YouTube Sphere دارد.

در حین مکاشفه مجموعه جشن افسانه ای ، مفسران از سراسر جهان به یک شوخی بد اعتقاد داشتند ، زیرا کارت های این کلاس بد هستند. اما دیوانه کننده ترین چیز این است که بلیزارد چند سال است که او را غسل می دهد ، هنگامی که او در تلاش برای پخش شدن است.

گسترش بعدی Hearthstone ، The Legends Day ، نقطه عطفی جدید در تاریخ بازی است. ما توانستیم تمام کارتهای جدید را در پیش نمایش ، در متا بالقوه جدید پس از چرخش آزمایش کنیم و در اینجا خلاصه ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید وجود دارد !

Hearthstone با چرخش “مجموعه اصلی” ، اما همچنین انتشار یک برنامه افزودنی جدید: The Legends Festival برای تحولات سالانه استاندارد خود آماده می شود ! TCG Blizzard با سس Waror Warcraft کاملاً زنده می شود ، از طریق این مجموعه که قول می دهد موسیقی به صورت دلخواه باشد !

به مناسبت انتشار برنامه جدید Hearthstone: روز افسانه ها ، ما این فرصت را داریم که سوالات خود را منحصراً در Cora Georgiou ، طراح ارشد بازی و Rahul Nagarkar ، مهندس نرم افزار در بلیزارد بپرسیم. در اینجا خلاصه مصاحبه است !

یک مجموعه جدید جدید به تازگی برای حالت استاندارد Hearthstone اعلام شده است ، با این موضوع با یورش مشهور جهان Warcraft. با این حال نسخه کارت Naxxramas ، 17 سال پس از اولین انتشار رسمی خود در World of Warcraft.

از ابتدای ماه انتظار می رود و از آن ترسیده بود ، اعلامیه رسمی به عنوان یک کلوپ در جامعه رقابتی Hearthstone قرار گرفت. نقشه راه 2023 مسابقات و رشته های اصلی Hearthstone بسیار نگران کننده است. برخی از جوانب مثبت از “مرگ” Esport HS صحبت می کنند.

این اوایل سال 2023 سال برای بازیکنان چینی خوب نیست زیرا سرورهای بازی اکثر Blizzard ، World of Warcraft و Overwatch 2 به زودی در چین بسته می شوند تا اینکه جایگزینی برای Netease به عنوان توزیع کننده پیدا شود.

یک بازیکن اروپایی سال 2022 خود را با یک رکورد تاریخی به پایان رساند: اولین بار در افسانه در سه سرور مختلف Hearthstone به پایان برسد. همزمان. هرگز دیده نشده است. و برای دستیابی به این شاهکار ، بازیکن تقریباً منحصراً از یک عرشه واحد استفاده می کرد.

مباحث بی پایان در مورد متاگام و متعادل کردن ، این به اصطلاح ، یک عادت در Hearthstone است. اما TCG بلیزارد واقعاً سال را به سبک پایان نمی دهد ، با تخلیه تقریبا بی سابقه بازیکنان در مورد وضعیت استاندارد.

اگر بازی معروف Blizzard Card ، Hearthstone ، تا حد زیادی از World of Warcraft به دلیل قهرمانان و بندگان خود الهام گرفته شده است ، پس از هر بار پسوند نیز رایج تر است که معکوس نیز انجام شود. و اگر به عنوان مثال وجود جینا را در WOW می دانید ، دیگران بسیار باهوش تر هستند !

او چند سال است که پشت خود را به Hearthstone تبدیل کرده است ، و بن برود اکنون به Marvel Snap اختصاص داده شده است ، بهترین بازی موبایل را در جوایز بازی 2022 انتخاب کرد. سرمربی سابق تیم 5 نیز از این مراسم برای جمع آوری یک حقیقت سخت در Blizzard TCG استفاده کرد !

جشن های حجاب زمستانی به Hearthstone رسیدند. این دوره از سال به طور سنتی با یک مجموعه کامل از وقایع تزئین شده است ، اما این بار ، بلیزارد به ویژه با تقویت کننده های کریسمس رایگان سخاوتمندانه بود. ده بسته در گرم منتظر شما هستند.

پسوند جدید Hearthstone ، مارس پادشاه در 6 دسامبر وارد می شود. در نظر گرفته شده توسط توسعه دهندگان به عنوان بزرگترین برنامه افزودنی آنها تا کنون ، ویژگی های جدید زیادی را به ارمغان می آورد. ما همه اینها را تجزیه و تحلیل می کنیم و به شما عرشه می دهیم تا در D -Day آماده باشید.

10:58 آنچه در حال حاضر عرشه ها در استاندارد بازی می کنند ? 11:30 لیست ردیف بهترین قهرمانان زمین های نبرد Hearthstone را کشف کنید ! 11:00 این بازی فوق العاده سالها برای تلاش برای زنده ماندن تغییر یافته است و ما توضیح می دهیم ! 18:00 بهترین عرشه های بودجه برای پسوند جدید Titans ! 17:00 بهترین عرشه های بازی در طبقه بندی شده برای انتشار Titans Extension 11:15 Hearthstone Titans: کارتهایی که بیشترین آسیب را در خروج از برنامه افزودنی 16:00 Titans Hearthstone انجام می دهند: Sargeras افسانه ای منحصر به فرد و منحصر به فرد جدید کارت رونمایی از MGG ! 19:00 Titans Hearthstone: یکی از محبوب ترین حملات WOW بازیکنان برای برنامه جدید وارد می شود ! 06:00 بهترین عرشه ها برای شروع Twist Hearthstone 18:24 بهترین عرشه های بودجه برای گرفتن Hearthstone بدون شکستن بانک

اخبار Hearthstone

Hearthstone: تمام اطلاعات مربوط به پسوند بعدی

Hearthstone: تمام اطلاعات مربوط به پسوند بعدی “پروژه ArmageBoum” !

شکست کوچک یا نشت داوطلبانه که ما هرگز نمی دانیم ، به هر حال ، گسترش بعدی Hearthstone در یک فیلم فاش شده است و چندین کارت قبلاً فاش شده است. پس از این نشت ، Blizzard پسوند بعدی بازی کارت خود ، پروژه Armageboum را ارائه داد !

Hearthstone: رویداد ویژه ، بسته های جدید و متعادل کننده

Hearthstone: رویداد ویژه ، بسته های جدید و متعادل کننده

به طور مرتب از زمان انتشار بازی ، بلیزارد رویدادهایی را برای جشن گرفتن موارد مختلف مانند روز ولنتاین ، کریسمس یا انتشار یک برنامه افزودنی ارائه می دهد. این رویدادها اغلب با یک نمایش منحصر به فرد و پاداش های مختلف در بازی یا پیشنهادات تبلیغاتی برای خرید بسته ها همراه هستند.

بن برود ، مدیر خلاق Hearthstone ، بلیزارد را ترک می کند!

بن برود ، مدیر خلاق Hearthstone ، بلیزارد را ترک می کند !

در یک توییت ، مدیر بازی Hearthstone از عزیمت خود خبر داد ، خنده افسانه ای خود در هنگام ما از دست دادن کارت مکاشفه کارت.

معاملات خرد در سال 2017 بیش از 4 دلار Milion در Activision Blizzard گزارش دادند

سنگ 10 فوریه 2018

معاملات خرد در سال 2017 بیش از 4 دلار Milion در Activision Blizzard گزارش دادند

علیرغم بحثی که در مورد اقدامات خرد به وجود می آید ، به نظر می رسد که دومی به سرعت از بازی ها خارج نمی شوند. در واقع ، این پرداخت های درون بازی باعث ایجاد درآمد عظیم به شرکت ها ، از جمله در اکتیویژن بلیزارد می شود.

بازگشت پادشاه Liche می تواند پسوند بعدی Hearthstone باشد!

بازگشت پادشاه Liche می تواند پسوند بعدی Hearthstone باشد !

برای ادامه در سری نشت ها و نظریه های توطئه ای که در طول E3 معمول می شود ، یک هوادار Hearthstone شواهدی را جمع می کرد که نشان می دهد پسوند بعدی بازی کارت Blizzard با Liche مرتبط خواهد بود.

بلیزارد از نرخ افت کارتهای Hearthstone رونمایی می کند!

Blizzard رونمایی از نرخ افت کارت های Hearthstone !

ما مدتی است که در مورد آن صحبت می کنیم ، اما مقررات جدید چینی به ناشران بازی حاوی جعبه یا غارت غارت تصادفی نیاز دارد تا سطح غارت آنها را نشان دهد. بعد از Overwatch ، League of Legends و Dota 2 ، Hearthstone آخرین موردی است که این شیرجه را گرفته است.

لحظه بازی omgserv

Gamewave سایتی است که متخصص در Generalist و Esports بازی های ویدیویی رایانه شخصی شما و کنسول های مورد علاقه و همچنین فرهنگ پاپ است.

زندگی و پویا ، جامعه ای قوی با بیش از 200،000 عضو از همه افق ها و به اشتراک گذاشتن همان احساسات را گرد هم می آورد.

Gamewave که توسط یک تیم متحد و با انگیزه ارائه می دهد که به طور مداوم در حال پیشرفت است ، سعی می کند در این جهان های مختلف به رتبه مرجع صعود کند.

منوی ضمیمه

 • درباره ما
 • شرکای
 • اطلاع قانونی
 • طرح سایت
 • با ما تماس بگیرید

شبکه های اجتماعی ما

 • توییتر
 • اینستاگرام
 • فیس بوک
 • اختلاف
 • پیچش
 • یوتیوب