AdgeGameson – بارگیری بازی های رایگان برای بزرگسالان ، بازی های جنسی و کمیک ، بازی های حافظه برای بزرگسالان – آنلاین و رایگان | یادگار

بازی های حافظه برای حافظه بزرگسالان – آنلاین و رایگان (40)

Contents

در یک سال گذشته ، ما مقالات جدید وبلاگ ، بررسی های جدید بازی های پورنوگرافی را راه اندازی کرده ایم و بیشتر به بازی های بزرگسالان نسبت به کمیک ها و بازی های واقعی به دلیل درخواست های بالای شما از نظر انتشار بازی متمرکز شده ایم.

بهترین بازی های پورنو
و بازی های بزرگسالان سه بعدی

از همه بازی های جدید بزرگسالان و بازی های اندرویدی استفاده کنید

تجربه بازی پورنو - بازی های پورنو بزرگسالان بزرگسالان ، بازی های بزرگسالان و بازی های جنسی - مین

بهترین بازی ها

طعم اغوا کننده ذوب می شود

Taste of Seduction – Alpha Build – نسخه 0.3.2 دسترسی زودرس

بازی پورنو رایگان بهشت ​​نیمه شب

بهشت نیمه شب – نسخه 0.20 نخبه

زندگی وحشی - بزرگسالان

زندگی وحشی – ساخت پاترون 18.08.2023

آخرین نسخه Milfy City

Milfy City – نسخه 0.71b

یک دیک باش

Dik – Interlude Season 3 – نسخه 0.9.1

مهمانی خانگی

مهمانی خانگی – نسخه 1.2.1

گنجینه نادیا

گنج نادیا – نسخه 1.0112

بازی های پیچ خورده سه بعدی برای بزرگسالان

Twist – نسخه 0.52.1 ترک خورده

دروس موقت

بازیگران – نسخه 1.0.2

بازی

مرد خانه – نسخه 1.0.2C اضافی

بازی مارک خوش شانس

مارک خوش شانس – نسخه 18.0

ساعت زنگ دار محروم

بیداری محروم – نسخه 1.0

رویای بازی میل بزرگسالان

Dreams of Desire – قسمت 12 – نسخه 1.0 نخبه نسخه قطعی

پرستار بچه

بچه نگهدار – نسخه 0.2.فینال 2B

بازی پورنو سه بعدی ملودی

ملودی – نسخه 1.00 اضافی

آخرین به روزرسانی ها

ابر زمین فاخته

Cloud Cuckoo Land – فصل 2 – نسخه 0.2.2

qprey s

QPREY: فرار از دریاچه چیز – نسخه 1.2 وسعت

دوره رنسانس

رنسانس – نسخه 0.05

تجارت مد

تجارت مد – قسمت 4 – نسخه 3.00 اضافی

وقار

Chronicles of Hell and Paradise – Rework فصل 1 – قانون 1

میل او

آرزوی او – نسخه 0.11

همسر نامشخص هانا

همسر نامفهوم هانا – نسخه 0.28

همراه تاریکی

همراه تاریکی – فصل 5

بیش از D بیش از D

در فرومایگی عددی – نسخه 0.3

Necromancer ظاهر می شود

Necromancer ظاهر می شود – نسخه 0.03

صحت تاریکی

انتقام تاریک – نسخه 1.0.1

روانشناسی معکوس

روانشناسی معکوس – نسخه 0.26 عمومی

کلاس ویژه حرمسرا

کلاس ویژه حرمسرا – نسخه 0.2.2

Healslut - بازی بزرگسالان سه بعدی

شفابخشی – نسخه 0.85K

غارتگر

Obsultus: DOD – فصل 6 – تجدید نظر 1

هیولا

Collège Monster – نسخه 0.6.4

میهن

Milfcreek – نسخه 0.سفر 4D + جاده ای

نگاه کردن و اذیت کردن

Peeping and Teasing – نسخه 0.6

راز کوچک او

راز کوچک او – نسخه 0.2.7

LA MAGISSY شارژ شد

La Magissy: بارگیری مجدد – نسخه 0.3.4

مشکل کالسکه

مشکل کالسکه – نسخه 0.13.0

سلارا

SELARA – به روزرسانی 3

این مو شیب دار است

مستقیم!? – نسخه 0.07.2

سوئیچ سلطنتی

Royal Switch – نسخه 0.05

یک تجربه جدید بازی پورنو

بازی های منتشر شده
تفسیر مثبت
سال ها تجربه
به روزرسانی های بازی

در باره بزرگسالان

بازی های پورنو چیست?

همانطور که همه ما می دانیم ، بازی های بزرگسالان منبع سرگرمی بسیار خوبی هستند ، هم برای کسانی که قبلاً آنها را بازی کرده اند و هم برای کسانی که اخیراً در اسرار این محتوا ایجاد شده اند به ویژه برای بزرگسالان ایجاد شده است.

این که آیا دوست دارید مستقیماً وارد عمل شوید یا دوست دارید اسرار داستانهای پورنو را در پشت بازی ها کشف کنید ، نمی توانید در اینجا حوصله داشته باشید. بله ، همانطور که می دانیم صحنه های این بازی های پورنو یک موضوع تابو است ، یک موضوع بحث برانگیز در زندگی واقعی ، اما آتش سوزی به این سایت می شود.

چگونه این بازی های بزرگسالان رایگان ظاهر شدند?

خواه در مورد صحنه های جنسی وابسته به عشق شهوانی صحبت کنیم یا ساده ارتباط جنسی صحنه ، همه ما حداقل با یک معلم ، همسایه یا یک شخص در قدم خود یک خیال داشتیم-خانواده.

بنابراین ، از طریق این بازی های مستهجن ، می توانید خیالات و تخیل خود را به پنهان ترین خواسته های جنسی خود بپردازید.

حتی اگر نتوانید خواسته های خود را در زندگی واقعی نشان دهید ، این بازی ها به شما کمک می کنند این کار را انجام دهید ، به شما امکان می دهد خواسته هایی را که همان افراد دیگری مانند شما هستند ، کشف کنید. اکثر مردم خواسته های پنهان مانند رابطه جنسی با یک شخص در خانواده مخلوط یا داشتن ماجراجویی با دوست دختر شخص دیگری – که از نظر من کاملاً طبیعی است – اما آنها همیشه نمی توانند بیان کنند. اینجاست که بازی های بزرگسالان دخالت می کنند: هدف آنها رضایت از عمیق ترین و پنهان ترین خواسته ها است.

علاوه بر این ، اگر می توانید آنها را بارگیری کنید و آن را به صورت رایگان بازی کنید ، بازی های پورنو رایگان سرگرم کننده است. من مطمئن هستم که وقتی MILF های داغ را در اینجا دیدید ، قبلاً یک جایزه داشته اید.

چگونه بازی های بزرگسالان – بازی های پورنو رایگان ، بازی های جنسی و کمیک کار می کنند?

ما به روزرسانی های روزانه بازی های خود را ارائه می دهیم و هر روز سعی می کنیم خطاهایی را که از کاربران این جامعه دریافت می کنیم گزارش دهیم.

ما می خواهیم بدانیم که کدام بازی ها را دوست دارید و دوست داریم منتشر کنیم و به همین دلیل ما یک بخش ویژه ایجاد کرده ایم. در آنجا ، می توانید از ما بخواهید هر بازی را که در بازار ظاهر می شود از ما بخواهید و ما آن را در اسرع وقت در وب سایت منتشر خواهیم کرد.

ما عاشق ماجراجویی هستیم ، ما عاشق سینه های بزرگ هستیم ، اما ما به خصوص صحنه های مستهجن Belle-Famille را دوست داریم. ما آن را دوست داریم وقتی که یک blowjob داریم اما بازی هایی را نیز دوست داریم که شامل فساد می شوند و به همین دلیل این بازی ها برای بارگیری رایگان هستند. بازی های پورنو سه بعدی ما واقعاً به خوبی ایجاد شده اند و شخصیت های زن بسیار داغ هستند و مشتاقانه منتظر هستند که توسط کسی با یک خروس بزرگ لعنتی شود.

این بازی های XXX به شما امکان می دهد جنسیت خود را به گونه ای کشف کنید که به نظر واقعی و با شخصیت های واقعی باشد که می توانید همانطور که می خواهید کنترل کنید.

AdgeGameson از اشتیاق دیوانه وار به کمیک ، بازی های فلش ، بازی های ویدیویی پورنو و بازی های جنسی واقعی که می خواستیم با افراد دیگری مانند ما به اشتراک بگذاریم ، شروع کرد. ما عاشق انواع بازی ها هستیم – که در مورد بازی های پورنو رایگان ، کمیک های سه بعدی برای بزرگسالان صحبت می کردیم ، اما بازی های جنسی واقعی و ما می خواستیم آنها را با شما به اشتراک بگذاریم.

به تازگی ، ما بخش بازی های Android Adullet خود را اضافه کرده ایم ، بنابراین می توانید خواسته های خود را به دفتر ، در خانه ، در رختخواب خود یا هر مکان دیگر برآورده کنید. اکنون می توانید این بازی های پورنو را در هر کجا که می خواهید بگیرید.

بیشتر محتوای این سایت برای سه سیستم عامل در نظر گرفته شده است: PC / Windows ، Mac و Android به طوری که می توانید توضیحات بازی را برای دیدن در دسترس بودن بازی برای این سیستم عامل ها بررسی کنید.

چرا موضوع بازی ها و کمیک های بزرگسالان در جامعه ما کمتر مورد بحث قرار می گیرد?!

خوب ، پورنوگرافی توسط همه مصرف می شود ، اما بسیاری از افراد آن را تشخیص نمی دهند. خوب ، ما باید اعتراف کنیم ، بازی های بزرگسالان رایگان ، بازی های پورنو یا بازی های واقعی پورنو واقعاً جالب هستند و از بازی و خودارضایی جلوگیری می کنیم.

AdgeGameson نتیجه سالها کار برای ارائه محتوای مستهجن با کیفیت بالا است. هدف ما تهیه مطالبی است که می تواند اشتهای مردم را برای استمناء برآورده کند. با گذشت سالها ، ما جامعه ای از هزاران کاربر را جمع کرده ایم که علاقه مند به این نوع بازی ها یا کمیک ها هستند.

هدف اصلی ما این است که تجربه بهتری را در وب سایت ما فراهم کنیم و به روزرسانی های روزانه این بازی ها را برای شما ارائه دهیم. ما هیچ تبلیغی نداریم ، نمی خواهیم کسل کننده باشیم ، اما اگر می خواهید از ما حمایت کنید ، می توانید ما را مشهور و بسیار مشهورتر از ما در حال حاضر کنید. همیشه مکانی برای بهترین ها وجود دارد.

در یک سال گذشته ، ما مقالات جدید وبلاگ ، بررسی های جدید بازی های پورنوگرافی را راه اندازی کرده ایم و بیشتر به بازی های بزرگسالان نسبت به کمیک ها و بازی های واقعی به دلیل درخواست های بالای شما از نظر انتشار بازی متمرکز شده ایم.

آن بازی های جنسی به شما پیشنهاد می دهند?

ما می خواهیم بازی های جنسی رایگان بیشتری اضافه کنیم زیرا آنها همیشه تعاملی و پر از دختران داغ و ماجراهای هستند. اکنون می توانید بازی های جنسی مورد علاقه خود را بارگیری کنید و به تمام به روزرسانی های جدید دسترسی پیدا کنید.

علاوه بر این ، باید بگویم که دسته بهترین بازی های پورنو دستاورد جدید بازی های بزرگسالان است. ما بهترین بازی های بزرگسالان را که می توانید بازی کنید ، از جمله بازی های بزرگسالان سه بعدی ، این موارد مورد علاقه شما را لیست خواهیم کرد.

به عبارت دیگر ، اکنون می توانید یک ماجراجویی دیگر را با دختران سکسی یا پسران کشف کنید که می توانید با هاردکور لعنتی کنید.

اگر “عاشق سیاه چاله” هستید ، در اینجا نقطه شماست ، می توانید تجربیات مقعد جالب را با MILF ، بالغ یا نوجوان پیدا کنید.

ما Hentai و ژاپنی ها را که از نظر ماجراهای مستهجن ، صحنه های جنسی در دبیرستان یا صحنه های چراغ قوه مادر خوشمزه نیستند ، مستثنی نمی کنیم ، همه می توانند حاوی مقعد یا Hentai باشند. لطفاً برای شرکت در ماجراهای باورنکردنی با دسته های ما مشورت کنید. داستان های بازی بسیار بهتر و طولانی تر هستند.

به دنبال آخرین به روزرسانی ها ، اکنون می توانید در بازی های بیشتر از پورنو لذت ببرید. من داستانهایی پیدا کردم که بیش از 7 ساعت طول می کشد ، که باورنکردنی است. لزبین یا همجنسگرایان ، معتادان MILF یا علاقه مندان به ژاپنی ، اینجا مکان شماست! ما همیشه این مجموعه ها را برای شما به روز می کنیم ، هر روز یک روز پورنو برای شما است.

این ماجراجویی باورنکردنی را بهتر از پورنو کلاسیک وارد کنید که در آن کنترل چیزها ، ارگاسم دختران یا لوله ها را دارید.

آیا شما آماده بازی همه این بهترین بازی های پورنو هستید؟?

من عاشق بازی های پورنو و انتقاداتی هستم که شما به اشتراک می گذارید! چه کاری می توانم انجام دهم تا به بزرگسالان کمک کنم تا بهتر شوند?

ساده است! به سادگی افراد را در وب سایت ما مطلع کنید. با شما ، ما می توانیم هر روز وب سایت خود را بهبود بخشیم. حتماً سایت ما را مورد علاقه قرار دهید و با دوستان خود صحبت کنید. آیا می خواهید به ما بیشتر کمک کنید?

ما با کمکهای مالی کار نمی کنیم! برای چی? زیرا ما می خواهیم در ازای آنچه می گیریم چیزی ارائه دهیم. آیا کار ما را دوست دارید? از ما حمایت کنید و از مزایای بسیاری بهره مند خواهید شد.

بازی های حافظه برای حافظه بزرگسالان – آنلاین و رایگان (40)

بازی های حافظه برای حافظه بزرگسالان - آنلاین و رایگان

بسیاری بازی های حافظه برای بزرگسالان. این بازی ها مناسب هستند حافظه خود را آموزش دهید یا فقط لذت بردن.
شما می خواهید حافظه بازی کنید و شما بازی تخته معروف را ندارید? مشکلی نیست! اینها بازی های آنلاین رایگان برای شما ساخته شده اند. در لیست زیر انتخاب گسترده حافظه سازگار با بزرگسالان ، بی حوصله بودن غیرممکن است! کارت ها می توانند تصاویر ، عکس ها ، افراد ، اشیاء ، پرچم ها ، نامه ها ، شماره ها و موارد دیگر را نشان دهند.

از مشورت با بخش حاوی تمام حافظه ما دریغ نکنید ، بازی های بیشتری از این نوع را پیدا خواهید کرد.

تو می توانی به تنهایی یا مقابل کامپیوتر بازی کنید. شما می توانید با افزایش تعداد کارت های بازی با استفاده از دکمه های زیر حافظه ، سطح دشواری را تغییر دهید. این حافظه با تمام دستگاه های شما سازگار است: رایانه ها ، تبلت ها و تلفن های هوشمند ، بنابراین می توانید در هر کجا که هستید بازی کنید!

یک بازی بزرگسالان را انتخاب کنید

بازی های حافظه جدید

بازی حافظه با سبزیجات - آنلاین و رایگان

با 100 سبزیجات مختلف بازی کنید: تصاویر زیبا و نام های مربوطه.

حافظه بزرگسالان حافظه - مجسمه های معروف - آنلاین و رایگان

بسیاری از مجسمه ها (با نام آنها در نقشه ثبت شده است) مانند نیم تنه Nefertiti ، مسیح Abyss ، Capitole Louve.

بازی حافظه - نمادهای دستگاه حافظه - آنلاین و رایگان

خود را در جو کازینو غوطه ور کنید و جفت های گیلاس ، آلو ، هندوانه ، لیمو ، بار ، 7 ، قطر را پیدا کنید.

بازی حافظه برای بزرگسالان - سیاه و سفید I - آنلاین و رایگان

الگوهای ساده و سفید بر روی پس زمینه سیاه مانند: لامپ ، یادداشت های موسیقی ، فلش.

بازی حافظه برای بزرگسالان - قرمز و سیاه - آنلاین و رایگان

خاطره ای با اشکال ساده همه به رنگ قرمز ، سیاه و سفید ، یک بازی ساده اما سرگرم کننده!

حافظه بازی بزرگسالان - اشیاء ورزشی - آنلاین و رایگان

اشیاء ورزشی مانند توپ ، بادکنک ، برفی ، چوب ، خفاش ها ، بازارچه ها ، کلوپ ها و بسیاری دیگر

بازی حافظه برای بزرگسالان - ایموجی های کریسمس - آنلاین و رایگان

ایموجی های کریسمس ، برخی بسیار مشابه هستند ، عبارات خود را به خوبی مشاهده می کنند و از تله ها جلوگیری می کنند!

بازی حافظه برای بزرگسالان - پانل های جاده ای - آنلاین و رایگان

پانل های سیگنالینگ: نمادها ، حیوانات ، ارقام. یک روش خوب برای تجدید نظر در کد بزرگراه!

بازی حافظه برای بزرگسالان - زیباترین بناها - آنلاین و رایگان

زیباترین بناهای تاریخی جهان: تور ایفل ، تور د پیزا ، اهرام ، گیت گلدن.

بازی حافظه برای بزرگسالان - فیلم های معروف - آنلاین و رایگان

پوسترهای معروف ترین فیلم ها: “Le Grand Bleu” ، “Titanic” ، “Forrest Gump” ، “بازگشت به آینده” ، “E.حرف.””.

بازی حافظه برای بزرگسالان - تصاویر ورزشی زیبا - آنلاین و رایگان

عکس های ورزشی زیبا: بیس بال ، بسکتبال ، گلف ، تنیس ، فوتبال. یک بازی ایده آل برای دوستداران ورزش!

بازی حافظه برای بزرگسالان - ابزارهای DIY - آنلاین و رایگان

چکش ، پیچ گوشتی ، مته ، دستگیره یا آچار انگلیسی ، اره. تمام ابزارهای یک دستیار خوب در آنجا هستند!

بازی حافظه برای بزرگسالان - پرندگان مشترک - آنلاین و رایگان

بسیاری از پرندگان مشترک که مطمئناً می شناسید ، بیش از 30 گونه مختلف!

بازی حافظه برای بزرگسالان - قارچ - آنلاین و رایگان

بسیاری از قارچ های خوراکی (قارچ بوردو پورسینی ، سزار) ، سمی (قاتل آمانیت-کوچ) یا فانی (آمانانیت فالوئید)

بازی حافظه برای بزرگسالان - نقاشی های نقاشان معروف - آنلاین و رایگان

نقاشی های دالی ، پیکاسو ، ون گوگ و سایر نقاشان مشهور ، بیش از 60 اثر مختلف!

بازی حافظه برای بزرگسالان - سیارات - آنلاین و رایگان

نام سیارات منظومه شمسی را بیاموزید: زهره ، کیوان ، نپتون ، مشتری. متجاوز را پیدا کنید که وارد بازی شد!

بازی حافظه برای بزرگسالان - ایموجی I - آنلاین و رایگان

بازی برای تفریح ​​با تصاویر زیبا از جدیدترین ایموجی ها ، لبخند زدن ، بلندتر و بسیاری دیگر.

بازی حافظه شماره - آنلاین و رایگان

یک بازی دشوار برای بازی با اعداد بین 0 تا 100. جفت اعداد یکسان را پیدا کنید!

بازی حافظه برای بزرگسالان - چهره های تاس - آنلاین و رایگان

یک خاطره دشوار با تصاویر از یک مرد 6 نفره ، بسیاری از نقاط سفید روی پس زمینه قرمز. تمرکز!

بازی حافظه برای بزرگسالان - بازی کارت - آنلاین و رایگان

در تمام 52 تصویر کارتهای مختلف ، دقیقاً مانند یک بازی با کارت واقعی!

بازی حافظه برای بزرگسالان - Face Memory I - آنلاین و رایگان

جدید !

عکس های رنگی بسیاری از چهره ها: قفقازی ، آفریقایی یا آسیایی ، مرد ، زن ، جوان ، پیرتر.

بازی حافظه برای بزرگسالان - ایموجی دوم - آنلاین و رایگان

بیش از 50 ایموجی مختلف در این بازی برای جوان و پیر ، یک بازی دشوار است زیرا برخی بسیار شبیه هستند.

بازی حافظه برای بزرگسالان - ایموجی سوم - آنلاین و رایگان

خاطره ای با بسیاری از ایموجی های خنده دار ، یک بازی ایده آل برای بزرگسالان یا جوانترین

بازی حافظه برای بزرگسالان - هدایای کریسمس - آنلاین و رایگان

بسیاری از هدایای کریسمس که گاهی اوقات بسیار شبیه به نظر می رسند ، بنابراین به تله ها توجه کنید!

بازی حافظه برای بزرگسالان - سگ های سیاه - آنلاین و رایگان

آیا می توانید نژاد هر یک از این شبح های سگ را تشخیص دهید?

بازی حافظه - پرچم های همه کشورها - آنلاین و رایگان

همه کشورها

بیش از 200 پرچم از کشورهای مختلف ، دانش خود را در مورد پرچم ها در سراسر جهان بهبود بخشید

بازی حافظه برای بزرگسالان - نوشیدنی - آنلاین و رایگان

یک بازی حافظه برای بزرگسالان با انواع مختلف نوشیدنی: شامپاین ، آبجو ، لیوان شراب ، کوکتل.

بازی حافظه برای بزرگسالان - کیک - آنلاین و رایگان

یک بازی حافظه با تعداد زیادی کیک خوشمزه ، یک بازی برای غذاهای لذیذ یا لذیذ!

بازی حافظه با حروف الفبا

خاطره ای برای بزرگسالان با 26 حرف الفبا: A ، B ، C ، D ، E.

بازی حافظه برای بزرگسالان - صلیب - آنلاین و رایگان

صلیب از انواع: صلیب سبز ، قرمز یا سیاه. و گاهی اوقات بسیار مشابه

بازی حافظه برای بزرگسالان - سیاه و سفید II - آنلاین و رایگان

جدید !

تصاویر ساده به رنگ سفید روی پس زمینه سیاه مانند امواج ، فلش های فوقانی یا به سمت پایین. مراقب تله ها باشید!

بازی حافظه - پرچم های کشورهای آبی ، سفید و قرمز

+ پرچم

بازی حافظه با پرچم های کشور که همه آبی ، سفید و قرمز هستند ، مراقب تله ها هستند!

بازی حافظه - پرچم کشورهای قرمز ، زرد و سبز

+ پرچم

بازی حافظه با پرچم های کشور که همه رنگ قرمز ، زرد و سبز هستند ، مراقب تله ها باشید!

بازی حافظه برای بزرگسالان - Faces II - آنلاین و رایگان

جدید !

عکس های سیاه و سفید بسیاری از چهره ها: قفقازی ، آفریقایی یا آسیایی ، مرد ، زن ، جوان ، پیرتر.

بازی حافظه برای بزرگسالان - حلقه ها - آنلاین و رایگان

تصاویر نمایانگر حلقه ها یا نقاط کوچک ، کوچک یا بزرگ ، ریز و کوچک ، یا ترکیب فرم ها.

بازی حافظه برای بزرگسالان - لبخند - آنلاین و رایگان

جدید !

مجموعه ای از حافظه برای بزرگسالان پر از بسیاری از لبخند های بسیار رنگارنگ ، عبارات مختلف را رعایت کنید!

بازی رنگ حافظه - آنلاین و رایگان

یک بازی ساده اما سرگرم کننده برای بازی با رنگ ها: سبز ، آبی ، قرمز ، زرد.

بازی حافظه از 1 تا 10 - آنلاین و رایگان

بازی حافظه برای بزرگسالان برای بازی با 10 رقم: 0.1،2،3،4،5،6،7،8 و 9

بازی حافظه برای بزرگسالان - اسکی و اسنوبورد - آنلاین و رایگان

یک بازی ویژه ورزشی زمستانی برای کسانی که عاشق اسکی یا اسلاید روی برف هستند: اسکی ، اسنوبورد.

بازی حافظه برای بزرگسالان - اشکال رنگارنگ - آنلاین و رایگان

جدید

شکل های هندسی ساده و بسیار رنگارنگ: مربع ها ، مستطیل ها ، مثلث ها ، دایره ها. مراقب تله ها باشید!

چگونه حافظه خود را بصورت آنلاین بازی کنیم?

دراین حافظه آنلاین, کارت ها در خطوط و ستون ها مرتب شده اند ، تعداد کل کارت ها از 12 (6 جفت) تا 42 (21 جفت) متفاوت است. به لطف دکمه های زیر بازی می توانید تعداد کارتهای حافظه و بنابراین سطح دشواری را افزایش دهید.
برای معلمانی که مایل به بازی با دانش آموزان خود و یا برای همه کسانی هستند که مایل به بازی چندین و از راه دور از طریق اشتراک گذاری صفحه هستند ، اکنون عملکرد جدیدی برای هر بازی در دسترس است: اکنون امکان نمایش کارت های شماره گذاری شده دارید .

اصل بازی است جفت کارتهای یکسان را پیدا کنید با چرخاندن آنها 2 در 2 . اگر کارتهای برگشتی یکسان هستند (یک جفت) شما این جفت را برنده می کنید ، در غیر این صورت ، کارت ها به طور خودکار روشن و پنهان می شوند و شما باید یک تست جدید انجام دهید.
در حالت “انفرادی”: هدف بازی پیدا کردن همه جفت ها در حداقل زمان و با کمترین حد ممکن است.
در حالت “2 بازیکن”: این بازیکن بود که بیشترین جفت را پیدا کرد که برنده می شود.

به سرعت درک کنید که چگونه با قانون بازی سریع حافظه در اینجا, شما همچنین می توانید یک توضیحات مصور را پیدا کنید ، همچنین می توانید نسخه قابل چاپ این قانون را با فرمت PDF بارگیری کنید.

این بازی است سازگار با تمام دستگاه های شما: رایانه ها ، تبلت ها و تلفن های هوشمند (آیفون یا اندروید). محتوا و بازی به طور خودکار با دستگاه شما سازگار است ، بنابراین از بازی در رایانه لوحی یا تلفن هوشمند دریغ نکنید.

بسیاری از بازی های حافظه رایگان در Memozor

ما به بزرگسالان انتخاب بسیار گسترده ای از حافظه خالی به طوری که طبق خواسته های خود ، مطابق با خواسته های خود ، با توجه به خواسته های خود ، مضامین پیدا کنند که او را خوشحال کنند.

 • برای طرفداران ورزش ، چندین بازی در موضوع ورزش وجود دارد ، به عنوان مثال حافظه با اشیاء مربوط به ورزش ، اسکی حافظه و اسنوبرد ، خاطره بهترین بازیکنان فوتبال یا بیس بال.
 • برای روشنفکران ، حافظه “هنر و فرهنگ” مانند خاطره زیباترین بناهای تاریخی در جهان یا خاطره با نقاشی های نقاشان مشهور وجود دارد.
 • برای دوستداران طبیعت ، بسیاری از خاطرات با حیوانات مانند حافظه با پرندگان مشترک یا بازی های موضوع طبیعت با یاد قارچ ها.
 • برای افراد کنجکاو که مشتاق دانش هستند ، حافظه ای برای یادگیری مانند حافظه با نام سیارات ، حافظه با پرچم های ملی وجود دارد.

هر بار که یک قسمت جدید را شروع می کنید ، یک انتخاب و یک مکان تصادفی از کارت ها به شما یک بازی متفاوت را از قسمت قبلی تضمین می کند ، بنابراین می توانید به طور نامحدود دوباره پخش کنید ! در Memozor, همه بزرگسالان کاملاً رایگان هستند و نامحدود ، بنابراین می توانید به همان اندازه که می خواهید بازی کنید.

حافظه یک بازی حافظه عالی برای بزرگسالان است

اینها بازی های حافظه رایگان شده است مخصوص بزرگسالان طراحی شده است. ما چندین سطح دشواری و بسیاری از مضامین بازی را ارائه می دهیم که برای خوشحال کردن شما انتخاب شده اند.

حافظه یک است بازی های حافظه عالی برای بزرگسالان. در واقع ، هر بار که بازیکن دو کارت را برگرداند ، او باید مکان آنها را به خاطر بسپارید در چند ثانیه. بنابراین ، هنگامی که او کارت را برگرداند که دو کارت قبلاً برگشتی است ، او این کار را می کند خاطره خود را درخواست کنید برای یافتن دو برابر اولین بار ، زیرا در مورد بازی با چند بازیکن ، اگر مکان اشتباهی باشد ، یک فرصت خوب وجود دارد که بازیکن بعدی این زوج را برنده شود. و در مورد یک بازی انفرادی ، این تعداد عکس های پخش شده را افزایش می دهد و بنابراین نمره شما را کاهش می دهد. حافظه اجازه می دهدحافظه خود را حفظ و تحریک کنید در حالی که سرگرم می شوید. انواع مختلف را پیدا کنید بازی های حافظه ارائه شده توسط Memozor.

اگر می خواهید بازی های حافظه دشوارتری (با تعداد بیشتری کارت) ، بازی های حافظه غول پیکر ما را در اینجا پیدا کنید.

به ما در تأمین مالی بازی های جدید کمک کنیدکمک مالی کمک مالی شما کجاست؟کمک مالی

با تشکر از کمک شما!

کارتهای فلش ضرب Rivertimes

ضرب پس زمینه ضرب 3x6 کارت ضرب 3x6 کارت ضرب 18 ضرب 4x4 کارت ضرب 4x4 کارت ضرب 16 کارتهای ضرب برای چاپ

کارتهای فلش ضرب ما را امتحان کنید

 • بازی-تست بازی
 • ما که هستیم ?
 • از یادبود حمایت کنید
 • اطلاع قانونی
 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • نقشه سایت
 • مخاطب

کپی رایت © 2010 – 2023 Memozor کلیه حقوق محفوظ است