Adobe Acrobat Pro DC – بارگیری ، Adobe Acrobat Pro ، نرم افزار انتشارات PDF Par Excellence

Adobe Acrobat Pro CC 2023

نسخه جدید Acrobat Pro ویژگی های اشتراک و همکاری را اضافه می کند. پرونده های PDF خود را از طریق ابر یا از طریق ایمیل برای کارمندان خود ارسال کنید. دومی می تواند اظهار نظر و اضافه کردن حاشیه نویسی به سند کند ، که باعث افزایش بهره وری شما خواهد شد.

Adobe Acrobat Pro DC برای ویندوز

Adobe Acrobat Pro DC یک راه حل کامل برای ایجاد است و ویرایش PDF. این برنامه دارای ویژگی های بسیاری از جمله تبدیل به اسناد Microsoft Office یا اشتراک فایل PDF است.

تمام پرونده های PDF خود را به راحتی تغییر دهید

Acrobat Pro DC ابزارهای زیادی برای ایجاد و اصلاح یک فایل PDF دارد. می توانید متن و تصاویر را اضافه کنید و پیوندها و همچنین عناصر مختلف تعاملی را وارد کنید. ابزارهای شخصی سازی ، مانند اصلاح قلم نوشتن یا رنگ متن نیز شامل می شوند.

شما می توانید بیشتر بسیاری از پرونده ها را به PDF تبدیل کنید و برعکس ، از جمله پرونده های Word و Excel. اگر برخی از صفحات اضافی به نظر می رسند ، می توانید آنها را حذف یا جابجا کنید.

PDF های خود را با Adobe Acrobat Pro DC به اشتراک بگذارید

نسخه جدید Acrobat Pro ویژگی های اشتراک و همکاری را اضافه می کند. پرونده های PDF خود را از طریق ابر یا از طریق ایمیل برای کارمندان خود ارسال کنید. دومی می تواند اظهار نظر و اضافه کردن حاشیه نویسی به سند کند ، که باعث افزایش بهره وری شما خواهد شد.

شما نه تنها می توانید خود را اضافه کنید امضای الکترونیک, بلکه به لطف سیستم اشتراک گذاری ، مشتری ها و کارمندان خود را نیز جمع آوری کنید.

تفاوت بین نسخه استاندارد و Acrobat Pro DC چیست ?

برخی از ویژگی های مهم فاقد نسخه استاندارد است. این مورد در مورد احتمال وجود دارد دو سند PDF را مقایسه کنید, برای اینکه بتوانید محتوای سمعی و بصری و تعاملی را اضافه کنید ، یا قادر به فیلمبرداری عناصر در JavaScript باشید.

Adobe Acrobat Pro DC چقدر است ?

Acrobat Pro رایگان نیست اما Adobe امکان آزمایش نرم افزار را در طی یک ارائه می دهد نسخه آزمایشی 7 روزه. اگر فقط می خواهید پرونده های PDF را بخوانید ، می توانید از Acrobat Reader رایگان استفاده کنید.

چه گزینه هایی برای Adobe Acrobat Pro DC ?

خواننده Foxit یک است نرم افزار خواندن فایل PDF رایگان. برخلاف Acrobat Pro ، به شما امکان ویرایش PDF را نمی دهد. Nitro Pro نرم افزاری است که یک راه حل کامل اصلاح PDF را ارائه می دهد که می تواند برای یک نسخه آزمایشی 14 روزه استفاده شود.

بهترین ویرایشگر PDF

Adobe با Acrobat Pro DC ایجاد کرده است بهترین مجموعه PDF. ابزارهای اصلاح آن به شما امکان می دهد PDF های حرفه ای و کارآمد ایجاد کنید. ویژگی های اشتراک آن از طریق ابر در دنیای همیشه متصل تر استقبال می شود.

 • درج و سازماندهی مجدد صفحات پرونده PDF
 • تبدیل پرونده های PDF به پرونده های Word یا Excel
 • امضای الکترونیکی سازگار با تجارت دیجیتال
 • امکان اضافه کردن نظرات به PDF را فراهم می کند
 • گزینه های همکاری محدود
 • یک آموزش فاقد اطلاعات
 • اصلاح قلم دشوار است
 • یک عملکرد جستجوی بدون همراه

Adobe Acrobat Pro CC 2023

Adobe Acrobat Pro CC 2023 یک نرم افزار برای ایجاد و اصلاح اسناد حرفه ای PDF است.

Windows ، MacOS ، Android ، iOS

ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره
5.0 (2 یادداشت)
File_download 792 (30 روز)

 • Adobe Acrobat Pro CC 2023 برای MACOS
 • Adobe Acrobat Pro CC 2023 برای Android
 • Adobe Acrobat Pro CC 2023 برای iOS
 • Adobe Acrobat Pro CC 2023 برای ویندوز

توصیه شما در نظر گرفته شده است ، متشکرم !

دانلود شما آماده است !

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، اینجا را کلیک کنید

صبر کنید تا برنامه بارگیری شود

نصب را راه اندازی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید

از Avast استفاده کنید

برای در نظر گرفتن نظر خود ، لطفاً تأیید کنید که ربات نیستید:
لطفاً تأیید کنید که شما ربات نیستید

Adobe Acrobat Pro CC 2023 انتخاب شماره یک متخصصان در ایجاد PDF است. این نرم افزار ویژگی های پیشرفته ای را برای ایجاد و اصلاح اسناد PDF و همچنین ابزارهای همکاری در زمان واقعی برای یک گردش کار مؤثر ارائه می دهد.

 • چرا از Adobe Acrobat Pro CC 2023 استفاده کنید ?
 • نحوه استفاده از Adobe Acrobat Pro CC 2023 ?
 • گزینه های Adobe Acrobat Pro CC 2023 چیست ?

چرا از Adobe Acrobat Pro CC 2023 استفاده کنید ?

استفاده از PDF در بسیاری از بخش های حرفه ای ضروری شده است. به همین دلیل داشتن نرم افزار مؤثر برای ایجاد و اصلاح اسناد PDF به صورت حرفه ای مهم است. Adobe Acrobat Pro CC 2023 انتخاب ایده آل برای متخصصانی است که باید با استفاده از ویژگی های پیشرفته ایمنی و همکاری در زمان واقعی ، اسناد پیشرفته PDF ایجاد کنند. Adobe Acrobat Pro CC 2023 با استفاده از ابزارهای بصری و سهولت استفاده ، باعث صرفه جویی در وقت و افزایش بهره وری در کار روزانه شما ، به ویژه از طریق 3 ویژگی اصلی می شود:

ایجاد حرفه ای اسناد PDF

Adobe Acrobat Pro CC 2023 به شما امکان می دهد اسناد PDF حرفه ای را از هر برنامه اداری ایجاد کنید. برای ایجاد اسناد پیچیده PDF از جمله فرم ها ، گرافیک ها ، جداول و تصاویر به راحتی می توانید انواع مختلفی از پرونده ها را با هم ترکیب کنید.

همکاری واقعی

این نرم افزار ویژگی همکاری زمان واقعی را ارائه می دهد که به چندین کاربر امکان می دهد همزمان روی همان سند کار کنند. می توانید اصلاحات سایر کاربران را در زمان واقعی مشاهده کنید و تاریخ اصلاحات را دنبال کنید.

امنیت سطح حرفه ای

Adobe Acrobat Pro CC 2023 امنیت سطح حرفه ای را برای محافظت از اسناد PDF شما ارائه می دهد. شما می توانید دسترسی به اسناد ، اضافه کردن رمزهای عبور و امضاهای دیجیتال و همچنین مجوزها را برای محدود کردن اصلاحات محدود کنید.

فراتر از ویژگی های رایج در نسخه های مختلف آکروبات ، ویژگی های جدید با نسخه 2023 وارد شدند:

تجربه پیمایش بهبود یافته

نسخه مارس 2023 Acrobat یک تجربه پیمایش بهبود یافته را برای تجسم روانتر از اسناد PDF ارائه می دهد. نسخه MACOS با 66 ٪ بهبود یافته است و نسخه ویندوز از 15 فریم در ثانیه به 30 fps پوند رسیده است.

هنگام اصلاح فایلهای PDF ، بهبود طرح بندی خودکار

نسخه مارس 2023 پیشرفت هایی را در عملکرد تنظیم اتوماسیون Auto Acrobat معرفی می کند. فایلهای PDF حاوی پاراگراف ، لیست ، تصاویر ، جداول و محتویات مرتب شده در کنار هم اکنون می توانند آسان تر و آسان تر باشند.

دکمه قبلی برای دسترسی به تمام ابزارهای دید مدرن

آخرین نسخه Adobe Acrobat Pro یک ویژگی جدید را اضافه می کند که امکان دسترسی به تمام ابزارهای نمای مدرن آکروبات را در یک کلیک به لطف دکمه قبلی می دهد. این با تسهیل ناوبری بین ابزارهای مختلف ، تجربه کاربر را بهبود می بخشد.

ارتقاء به اشتراک گذاری فایل با mention

نسخه مارس 2023 Acrobat ویژگی جدیدی را برای تسهیل اشتراک فایل با کارمندان ارائه می دهد. هنگام افزودن نظرات و پاسخ به PDF ، Acrobat اکنون شما را دعوت می کند تا با استفاده از Mention Revisers را دعوت کنید. این ویژگی همکاری در زمان واقعی را بهبود می بخشد و به شما امکان می دهد تا با کارمندان از راه دور به طور مؤثرتری کار کنید.

نحوه استفاده از Adobe Acrobat Pro CC 2023 ?

Adobe Acrobat Pro CC 2023 نرم افزار پرداخت شده در ویندوز و MACOS است. برای استفاده از آن ، باید مجوز بخرید. همچنین می توان اشتراک ماهانه یا سالانه را برای دسترسی به تمام ویژگی های نرم افزاری دریافت کرد. قیمت شبیه به بیشتر نرم افزارهای موجود در مجموعه Adobe است. اگر نرم افزار را به صورت جداگانه بگیرید ، قیمت در هر ماه 23.99 یورو است و برای مجموعه کامل به 62.47 یورو در ماه می رود. قیمت فقط در نسخه کامل برای دانشجویان در دسترس است تا قیمت حدود 20 € را به ارمغان بیاورد.

یک حساب کاربری برای استفاده از Adobe Acrobat Pro CC 2023 لازم نیست ، اما می تواند برای ذخیره پرونده ها در ابر و برای همکاری با زمان واقعی مفید باشد.

همچنین نسخه های تلفن همراه Adobe Acrobat برای iOS و Android و همچنین یک نسخه آنلاین رایگان با ویژگی های محدود وجود دارد.

گزینه های Adobe Acrobat Pro CC 2023 چیست ?

چندین گزینه دیگر برای Adobe Acrobat Pro CC 2023 برای ایجاد و اصلاح اسناد PDF وجود دارد. در اینجا برخی از محبوب ترین گزینه ها آورده شده است:

 • Foxit Reader: این نرم افزار ویژگی های مشابه Adobe Acrobat را ارائه می دهد ، مانند ایجاد PDF ، اصلاح متن و تصاویر ، ایمنی اسناد و همکاری در زمان واقعی.
 • Nitro Pro: Nitro Pro یکی دیگر از نرم افزارهای محبوب برای ایجاد و اصلاح اسناد PDF است. این ویژگی های پیشرفته مانند تبدیل PDF به پرونده های Microsoft Office ، نسخه متن و تصاویر ، ایمنی و همکاری اسناد واقعی را ارائه می دهد.
 • ویرایشگر PDF-Xchange: این نرم افزار یک جایگزین اقتصادی برای Adobe Acrobat Pro CC 2023 است. این ویژگی های اصلی ایجاد و اصلاح PDF و همچنین ابزارهای امنیتی و همکاری را ارائه می دهد.
 • PDFéliament: Pdféllement یک جایگزین دوستانه برای Adobe Acrobat Pro CC 2023 است. این ویژگی های اصلی ایجاد و اصلاح PDF و همچنین ابزارهای امنیتی و همکاری را ارائه می دهد.

هر یک از این گزینه ها با توجه به نیازهای خاص کاربر ، مزایا و معایب خاص خود را دارند. بنابراین مهم است که قبل از انتخاب نرم افزار ، عملکرد کلیدی ، قیمت و نظرات کاربر را در نظر بگیرید تا اسناد PDF را ایجاد و اصلاح کنید.