Adobe Acrobat Reader DC 2023.006 – بارگیری برای رایانه رایگان ، بارگیری Adobe Acrobat Reader DC (Adobe Reader) برای ویندوز ، مک ، iOS ، Android.

Adobe Acrobat Reader DC (Adobe Reader)

Contents

به موازات ، اگر دستگاه با Android 5 تبدیل شود ، می توان Adobe Acrobat Reader DC را روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی نصب کرد.0 و iOS 12.0 یا نسخه بعدی.

Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader Image 1 تصویر کوچک Adobe Acrobat Reader Image 2 تصویر کوچک Adobe Acrobat Reader Image 3 تصویر کوچک Adobe Acrobat Reader Image 4 تصویر کوچک Adobe Acrobat Reader Image 5 تصویر کوچک Adobe Acrobat Reader Image 6 تصویر کوچک Adobe Acrobat Reader Image 7 تصویر کوچک

نرم افزار Adobe برای خواندن و کار پرونده های PDF

فرمت PDF توسط Adobe Systems با هدف موفقیت در انتقال اسناد بین سیستم های مختلف ارائه شد. یعنی اینکه ما می توانیم همان سند را بدون هیچ گونه تغییر در همه سیستم عامل ها بخوانیم: ویندوز ، مکوس یا لینوکس و اکنون Android یا iOS.

قالب اسناد قابل حمل راه حل اصلی برای قابلیت حمل اسناد است.

نسخه اول در سال 1993 ظاهر شد و در سال 2008 یک استاندارد افتتاح شد با یک استاندارد ISO که آنچه را که باید انجام دهد ، برای در نظر گرفتن آن به این ترتیب تعیین می کند. از آن زمان ، Adobe به طور مداوم به روزرسانی ها را راه اندازی کرده است ، مانند Acrobat Reader 11 یا CE 2015 ، آخرین نسخه امروز ، با برخی از بهترین نسخه ها به بازار عرضه شده است. در واقع ، برای باز کردن و خواندن این قالب که از تصاویر بردار ، bitmaps و متن ساخته شده است ، نرم افزارهای مختلفی وجود دارد اما هیچ کدام مناسب مانند Adobe Reader هستند.

Adobe Acrobat Reader DC چیست? بهترین خواننده PDF

شکی نیست: این بهترین خواننده برای فرمی است که قادر است در یک متن ، تصاویر ، پیوندها و پرونده محتوای چندرسانه ای ترکیب کنید. آن برای چه کاری استفاده می شود? برای همه توابع که در زیر می خوانیم:

 • افتتاح سند در قالب های PDF و تجسم محتوا.
 • چندین حالت خواندن.
 • میانبرهای صفحه کلید برای کنترل برنامه.
 • رابط خالص و ساده برای ساده کردن خواندن و کار اسناد.
 • سیستم کلمات یا جملات را در سند جستجو کنید.
 • تابع متن به گفتاربرای افراد دارای معلولیت بصری کافی است.
 • گزینه برایارسال فرم.
 • ایجادیادداشت.
 • چاپ سند.
 • متن را زیر خط.

ما باید در نظر بگیریم که این است فقط PDF Viewer قادر به باز و تعامل با تمام محتوایی که می توانید در این پرونده ها پیدا کنید, مانند فرم ها یا محتوای چندرسانه ای. و با گذشت سالها ، در اکثر مرورگرهای وب یکپارچه شده است ، که به شما امکان می دهد PDF را بدون مشکل در هنگام ناوبری باز کنید.

این شامل تمام ویژگی هایی است که ما برای کار با این پرونده ها باید کار کنیم.

در مورد او ، ما یک سری از ویژگی های در نظر گرفته شده برای بهینه سازی خواندن ، مانند ذره بین ، انتخاب متن و تصویر یا ویژگی های اظهار نظر ، تأکید بر متن یا اضافه کردن یادداشت ها را پیدا خواهیم کرد. به همین دلیل ، هیچ کس از اینکه قادر به استفاده از آن در MacOS یا Android در قالب APK نیست ، بدون فراموش کردن آیفون یا لینوکس ، تعجب نمی کند.

امنیت بیشتر در مد محافظت شده

در حال حاضر ، امنیت اطلاعات و اطلاعات به نقاط اساسی تبدیل شده است. با تشکر از مد محافظت شده, شما می توانید روی اسناد کار کنید و فرم ها را پر کنید بدون اینکه اطلاعات تماس شما مانند گذشته در معرض دید قرار گیرد.

اخبار از آخرین نسخه

 • تصحیح ایمنی ، تصحیح اشکال و بهبود عملکرد.

الیس گوزمن

فارغ التحصیل در تاریخ و بعداً در مستندات ، من بیش از یک دهه تجربه در برنامه های آزمون و نوشتن دارم: انتقاد ، راهنما ، مقالات ، نکات جدید ، نکات. تعداد بیشماری وجود داشته است ، به خصوص در Android ، a.

Adobe Acrobat Reader DC (Adobe Reader)

Adobe Acrobat Reader DC (Adobe Reader)

ارائه Adobe Acrobat Reader DC (Adobe Reader) با بارگیری.کم

Adobe Acrobat Reader DC خواننده سند با فرمت PDF است. سالها است که این نرم افزار شماره 1 جهان در رده خود با چند صد میلیون کاربر در سراسر جهان است. نسخه اول این ابزار در سال 1993 ایجاد شد ، بنابراین ادعا می کند بیش از 30 سال تخصص در بخش خود.

هنگامی که این نرم افزار منتشر شد ، بارگیری Adobe Acrobat Reader DC شهودی نبود ، زیرا این ابزار در اوایل دهه 1990 رقبای زیادی داشت. در آن زمان ، بیش از پنج رقیب در حال تلاش برای ادعای مقام اول با یک قالب اسناد واحد بودند ، به ویژه شرکت WordPerfect با Enven. کمتر از یک دهه بعد ، این شرکت Adobe بود که شرط خود را به دست آورد در حالی که فرمت PDF استاندارد بود.

کاملاً رایگان ، Adobe Acrobat Reader DC در سال 2015 با این نام همراه شد پس از این که این برند تصمیم به ترک اصطلاحات Adobe Reader گرفت. در سال 2023 ، این نرم افزار در بین عموم مردم بسیار محبوب است ، این یک مرجع است که می توان اسناد را با فرمت PDF دستکاری کرد.

با گذشت زمان ، Adobe Acrobat Reader DC همچنان از ویژگی های جدید ، از جمله گزینه های اختصاص داده شده به هوش مصنوعی مانند Firefly ، استقبال می کند.

عملکرد Adobe Acrobat Reader DC

قبل از بارگیری Adobe Acrobat Reader DC در رایانه یا موبایل خود ، باید از ویژگی های نرم افزاری ذکر کنید. اول ، آن را بر روی فرمت معروف PDF متمرکز می کند ، در غیر این صورت به عنوان آخرین قالب اسناد شناخته می شود. دومی در جهان بسیار محبوب است در حالی که شایستگی محدود کننده تر از کلمه ، به عنوان مثال ، که لزوماً نیاز به تبدیل در قالب دیگری دارد اگر کاربر نرم افزاری را در رایانه خود نداشته باشد.

در غیر این صورت ، Adobe Acrobat Reader DC دارای ویژگی های بسیاری از سایر موارد مفید است. علاوه بر این ، اکثریت قریب به اتفاق آنها بدون در نظر گرفتن پشتیبانی مشابه هستند ، به این معنی که بنابراین آنها با برنامه مانند نسخه وب کار می کنند.

به طور دقیق تر ، Adobe Acrobat Reader DC به شما امکان می دهد محتوای یک سند را با فرمت PDF تجسم کنید ، اما بیشتر پیش می رود. در واقع ، شما امکان دسترسی به ویژگی های اضافی را برای درج حاشیه نویسی ، اضافه کردن فرم ها یا برجسته کردن بخشی از یک متن دارید. همچنین می توان با افزودن امضای خود با ابزار علامت یا استفاده از تمبر ، به راحتی امضا کرد (امضا ، شخصی سازی شده. ).

در غیر این صورت ، Adobe Acrobat Reader DC هنگام خواندن گزینه های متعارف دارد: می توانید به راحتی متن را از طریق جستجوی کلمات کلیدی ، بزرگنمایی یا چرخش حرکت دهید تا سند با خواندن شما سازگار باشد.

با یک کلیک مستقیم از Adobe Acrobat Reader DC ، می توانید چاپ PDF خود را شروع کرده و تنظیمات چاپگر را مدیریت کنید تا رندر مورد نظر خود را بدست آورید.

در زیر ، ویدئویی که نرم افزار Adobe Acrobat Reader DC را ارائه می دهد:

بارگیری Adobe Acrobat Reader DC همچنین از یک فضای ذخیره سازی آنلاین برای ذخیره و نگه داشتن اسناد خود به راحتی استفاده کنید تا بتوانید آنها را به اشتراک بگذارید. این رایگان است ، شما فقط باید برای دسترسی به دومی به صورت آنلاین متصل شوید.

Adobe Acrobat Reader DC یک ابزار تبدیل دارد. با استفاده از این ویژگی ، می توانید از قالب های مختلفی از جمله Docx ، Docx ، TXT ، JPG ، PNG ، XLSX ، PPTX ، RTF ، PSD ، AI و INDD یک سند را به PDF تبدیل کنید.

در مقابل ، می توان یک سند PDF را به فرمت دیگری با Adobe Acrobat Reader DC تبدیل کرد ، بسیاری از آنها سازگار هستند (Docx ، RTF ، XLSX ، PPTX یا PNG ، TIFF و JPG برای تصاویر. در یک جهت یا دیگری ، بدانید که با یک سند یا بیشتر کار می کند.

Adobe Acrobat Reader DC به زبان فرانسه یا به زبان های دیگر در دسترس است. همانطور که از نام آن پیداست ، توسط Adobe Systems ، دنیای شرکتی شناخته شده برای Adobe Creative Cloud منتشر شده است. این سری از نرم افزارها شامل Photoshop ، Indesign ، First Pro ، After Effects و سایر ابزارها است.

قبل از بارگیری Adobe Acrobat Reader DC ، باید یک عنصر مهم را به خاطر بسپارید. و به دلایل خوب ، این نرم افزار یک خواننده PDF رایگان است ، به این معنی که ایجاد اصلاح متن در یک سند امکان پذیر نیست ، همانطور که ما با جزئیات عملکرد آن مشاهده کردیم. اگر می خواهید PDF را ویرایش کنید ، باید از این ابزار پرداخت شده این ابزار را طی کنید ، نام Adobe Acrobat Pro DC را تحمل می کند.

سازگاری

اگر می خواهید Adobe Acrobat Reader DC را در رایانه بارگیری کنید ، از آنجا که پخش کننده PDF با اکثر سیستم عامل ها ، جدا از لینوکس سازگار است ، امکان پذیر است. برای ویندوز ، شما باید یک رایانه با نسخه 7 ، 8 ، 10 یا 11 – در 32 بیت یا 64 بیتی داشته باشید.

در MACOS ، شما باید حداقل MACOS 10 داشته باشید.12 برای نصب Adobe Acrobat Reader DC. با این حال ، لازم به ذکر است که نسخه های نرم افزار قبل از آگوست 2019 با MACOS 10 کار نمی کنند.15 کاتالینا.

به موازات ، اگر دستگاه با Android 5 تبدیل شود ، می توان Adobe Acrobat Reader DC را روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی نصب کرد.0 و iOS 12.0 یا نسخه بعدی.

قیمت

بارگیری Adobe Acrobat Reader DC رایگان است. بدون نیاز به اشتراک می توانید نرم افزار را نصب و استفاده کنید. این یکی از معدود برنامه های کاربردی این شرکت است که کاملاً رایگان باشد ، که در مورد مجموعه Creative Cloud Cloud با Photoshop ، Illustrator و سایر نرم افزارها و سایر نرم افزارها اینگونه نیست. با این وجود ، این محبوب ترین در رده خود باقی مانده است تا جایی که حدود 30 میلیون کاربر پرداخت شده در سراسر جهان را برای لحظه ای گرد هم می آورد.

اگر Adobe Acrobat Reader DC رایگان است ، نرم افزار Adobe Acrobat Pro DC در حال پرداخت است. این نسخه حرفه ای ایجاد ، اصلاح و امضای اسناد یا فرم ها را با فرمت PDF پوشش می دهد. بنابراین ما تمام ویژگی های نرم افزار رایگان را پیدا می کنیم ، اما این گزینه های برتر دیگر نیز هست. به گفته این ، تعداد کمی از افراد امروز برای نسخه حرفه ای پرداخت می کنند ، زیرا واقعاً لازم نیست. برای جلوگیری از اشتراک ، بسیاری از ابزارهای امضای معتبر مانند DocUsign.

گزینه های دیگر برای Adobe Acrobat Reader DC

اگر Adobe Acrobat Reader DC خواننده رایگان PDF است که محبوب ترین آنها در بین مردم است ، هنوز گزینه های دیگری وجود دارد. اولین مورد Foxit Reader است ، به شکل نرم افزاری سازگار با Windows ، MacOS و Linux Computer است. این انتخاب تعالی برای کسانی است که نمی خواهند از ابزار Adobe استفاده کنند ، جایی که او خود را به آزاد بودن و سریع بودن مفتخر می کند. امن ، می خواهد استفاده آسان باشد و به زبان فرانسه نیز موجود است.

در صورتی که نمی خواهید Adobe Acrobat Reader DC را بارگیری کنید ، می توانید خود را به PDFement که توسط Wondershare منتشر شده است ، هدایت کنید. این ابزار به شما امکان می دهد اسناد را با فرمت PDF در رایانه ، بلکه در تلفن های هوشمند ویرایش ، تبدیل و امضا کنید ، زیرا این راه حل با ویندوز و MacOS کار می کند ، بلکه Android و iOS نیز کار می کند. این یک رابط ساده و بسیار بصری ارائه می دهد ، که جالب است. این نرم افزار بسته به ویژگی هایی که می خواهید از آن لذت ببرید ، در چندین نسخه موجود است.

به طور کلی ، باید گفت که هیچ یک از این ابزارها به اندازه نرم افزار آمریکایی محبوب و کارآمد نیستند. ما ترجیح می دهیم به شما توصیه کنیم Adobe Acrobat Reader DC را بارگیری کنید ، به خصوص از آنجا که این نرم افزار رایگان است. این یکی است که بیشترین رضایت را برای شما به ارمغان می آورد.

دانلود Adobe Reader DC برای کامپیوتر

Adobe Reader DC

در چند دقیقه اسناد حرفه ای ، برگه های محاسبه و ارائه ها را ایجاد کنید.

ضبط صفحه+

ضبط کننده صفحه نمایش+

یک برنامه رایگان برای ویندوز ، با تحرک در برنامه های زندگی.

برای Oculus وصل شوید

برای Oculus وصل شوید

ابزاری برای هر حرفه ای.

خواننده روباه

خواننده روباه

یک خواننده PDF ساده و بصری

Adobe Acrobat Pro DC

ویرایشگر و ویرایشگر فایل PDF

Adobe Reader

Adobe Reader

Adobe Reader خود را با رژیم غذایی قرار می دهد

2007 Microsoft Office افزودنی: Microsoft Save As PDF یا XPS

یک افزونه رایگان برای صادر کردن پرونده های PDF خود در Office

بیننده هوشمند

بیننده هوشمند

از تجسم اسناد پاورپوینت با برنامه جدید Viewer Smart Viewer استفاده کنید.

خواننده PDF برای ویندوز 10

خواننده PDF برای ویندوز 10

ابزاری کامل برای PDF های ویندوز

مدیر تلفن - iOS و Android

مدیر تلفن – iOS و Android

استفاده آسان ، سریع و بصری.

خواننده PDF رایگان

خواننده PDF رایگان ، پخش کننده PDF ارگونومیک

مقالات مرتبط

Adobe Reader وارد ویندوز فون 8 می شود

Adobe Reader XI 11.0 برای بارگیری وام برای ویندوز 8 موجود است

هکر “GTA 6” موفق شد امنیت Rockstar را با یک محصول آمازون به ارزش 30 یورو بشکند

سامسونگ Galaxy S22 را به یاد می آورد و به روزرسانی گسترده ای را به شما ارائه می دهد

قوانین مربوط به استفاده از نرم افزار از کشور به کشور دیگر متفاوت است. ما استفاده از این برنامه را مطابق قانون تشویق یا تحمل نمی کنیم. در صورت کلیک یا خرید یکی از محصولات ارائه شده در اینجا ، Softonic می تواند جبران خسارت دریافت کند.

ما که هستیم?

 • درباره صوفانی
 • کمک و پشتیبانی فنی
 • کار

B2B

 • راه حل درآمدزایی برای ناشران
 • نرم افزار خود را بارگیری و مدیریت کنید
 • خط مشی نرم افزاری
 • Softonic اعلام کرد

مجاز

 • DMCA
 • اطلاعات حقوقی
 • شرایط استفاده
 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • خط مشی کوکی
 • تنظیمات کوکی

رسانه های اجتماعی

Softonic in:

کپی رایت Softonic International s.داشتن. © 1997-2023 – کلیه حقوق محفوظ است

در خانه سافتون, ما تمام پرونده های میزبانی شده در سیستم عامل خود را تجزیه و تحلیل می کنیم تا از هرگونه آسیب احتمالی به دستگاه شما ارزیابی و جلوگیری کنیم. تیم ما هنگام بارگیری هر پرونده جدید ، چک ها را انجام می دهد و به طور دوره ای پرونده ها را برای تأیید یا به روزرسانی وضعیت آنها بررسی می کند. این فرآیند جهانی به ما امکان می دهد تا شرط هر پرونده قابل بارگیری را به شرح زیر تعریف کنیم:

بسیار محتمل است که این نرم افزار سالم باشد.

معنی آن چیست ?

ما پرونده و URL های مرتبط با این برنامه را با بیش از 50 آنتی ویروس در بین مهمترین در جهان تجزیه و تحلیل کرده ایم و هیچ تهدیدی بالقوه شناسایی نشده است.

بسیار محتمل است که این نرم افزار مخرب باشد یا دارای نرم افزار ناخواسته باشد.

چرا این نرم افزار هنوز در کاتالوگ ما موجود است ?

طبق سیستم تجزیه و تحلیل ما ، ما تعیین کرده ایم که احتمالاً این شاخص ها هستند مثبت کاذب.

چه مثبت کاذب است ?

این بدان معنی است که یک برنامه سالم به دلیل امضای یا یک الگوریتم تشخیص بسیار گسترده که در یک آنتی ویروس استفاده می شود ، به عنوان مخرب اشتباه می شود.

بسیار محتمل است که این نرم افزار مخرب باشد یا دارای نرم افزار ناخواسته باشد.

چرا این نرم افزار دیگر در کاتالوگ ما موجود نیست ?

با توجه به سیستم تجزیه و تحلیل ما ، ما مشخص کرده ایم که احتمالاً این شاخص ها واقعاً مثبت هستند.

باید تأکید کرد که ما ممکن است اتفاق بیفتد که نرم افزار بالقوه مخرب را تشخیص ندهیم. برای اینکه بتوانیم همچنان به شما تضمین می کند کاتالوگ برنامه ها و برنامه های بدون بدافزار را به شما تضمین کند ، تیم ما عملکرد نرم افزار گزارش را در هر صفحه از کاتالوگ که نظرات شما را برمی گرداند ، ادغام کرده است.

هر مشکلی خاص را که ممکن است با آن روبرو شوید گزارش دهید و Softonic متعهد می شود در اسرع وقت آن را اصلاح کند.