بارگیری Adobe Acrobat Reader DC – CNET FRANCE ، مشکلات امضا در Adobe Acrobat 9 و 10 (x) / Adobe Reader 9 & 10 (x)

Adobe Pro Reader

رابط کاربری آشنا Adobe Acrobat Reader DC با یک مدیر فایل سریع استارت باز می شود که می توانید یک پرونده اخیر را باز کنید یا به یک حساب Adobe موجود وصل کنید. روی باز کردن و حرکت به پرونده خود کلیک کنید. خواننده برای هر سند با سطح بالایی از جزئیات و تولید مثل رنگ وفادار ارائه می دهد.

Adobe Acrobat Reader DC

Adobe فرمت PDF ، سند فرمت قابل حمل را برای عادی سازی پردازش اسناد الکترونیکی توسعه داده است. PDF در همه جا است ، از کتابچه راهنمای محصول گرفته تا اسناد قانونی ، از جمله کاتالوگ ها و کتابچه ها. برای باز کردن ، تجسم و اصلاح پرونده های PDF ، به یک پخش کننده PDF مانند پخش کننده Adobe رایگان نیاز دارید. با وجود رقابت از ابزارهای ساده تر ، Adobe Acrobat Reader DC از نظر PDF Reader مرجع است. با تشکر از Adobe Acrobat Reader DC ، می توانید تمام پرونده های PDF را مشاهده و حاشیه نویسی کنید ، اسناد را به صورت الکترونیکی امضا کرده و به خدمات اشتراک آنلاین Adobe ، اختیاری ، مستقیماً از رابط کاربری آن دسترسی پیدا کنید.

چگونه Adobe Acrobat Reader DC کار می کند ?

رابط کاربری آشنا Adobe Acrobat Reader DC با یک مدیر فایل سریع استارت باز می شود که می توانید یک پرونده اخیر را باز کنید یا به یک حساب Adobe موجود وصل کنید. روی باز کردن و حرکت به پرونده خود کلیک کنید. خواننده برای هر سند با سطح بالایی از جزئیات و تولید مثل رنگ وفادار ارائه می دهد.

با کلیک بر روی نوار ابزار ابزار Signer Acrobat Reader DC از نوار ابزار ، می توانید با افزودن متن یا با امضای از طریق یک دستیار ، اسناد را به صورت دیجیتالی امضا کنید. همچنین می توانید سند خود را چاپ کنید یا آن را با پیوست پست الکترونیکی ارسال کنید. همچنین می توان متن را برجسته کرد ، یادداشت های خود را اضافه کنید ، یک فوری بگیرید ، حاشیه نویسی و مناطق متنی اضافه کنید و نظرات خود را ضمیمه کنید. ابزارهای بزرگنمایی ، چرخش یا تحقیقاتی از جمله سفارشات صفحه نمایش موجود است.

ابزارهای خاص Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader DC ویژگی های دیگری دارد که رقبای خود نمی توانند با آن مطابقت داشته باشند ، مانند ابزار Read Out Loud ، که می تواند اسناد را با صدای بلند بخواند. یک ابزار نظارت بر نظرات و به روزرسانی های فرم ها نظارت می کند ، به منظور تسهیل نظارت بر تجدید نظر در اسناد. در منوی انتشار ، ورودی های تحت عنوان محافظت ، تجزیه و تحلیل و دسترسی به شما امکان می دهد پارامترهای امنیتی را مدیریت کنید ، دسترسی به اسناد را بررسی کرده و داده ها را با استفاده از داده های شیء و ابزار ابزار Geospatial تجزیه و تحلیل کنید. این نرم افزار نیز در پشتیبانی نیز وجود ندارد ، با شروع نوع پرونده کمکهای گسترده که انتظار می رود یک محصول Adobe باشد. خدمات آنلاین اختیاری شامل تبدیل PDF به اسناد Word یا Excel و ایجاد PDF با استفاده از Adobe CreatePdf Online. با کلیک بر روی ابزارها ، می توانید گزینه های آنلاین را باز کنید.

Adobe Acrobat Reader DC همچنین ابزارهای مشترکی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد نظرات و حاشیه نویسی ها را با نام شخصی که این نظر را ویرایش کرده است به اشتراک بگذارید ، تا بتواند اصلاحات را در یک تیم دنبال کند.

توجه داشته باشید که کاربران ویندوز ، لینوکس ، اندروید و iOS می توانند Acrobat Reader DC را به صورت رایگان بارگیری و نصب کنند. این نرم افزار با رایانه های ویندوز 7/8/10 در معماری 32 و 64 -bit و Mac OS X 10 سازگار است.12 یا بالاتر. برای برنامه های تلفن همراه ، آنها با تلفن های هوشمند و تبلت های اندرویدی سازگار هستند (Android 5.0 یا بالاتر) ، iPhone و iPad (iOS 12.0 یا بالاتر).

Acrobat Reader را در انتخاب های ما پیدا کنید:

  • 4 نرم افزار رایگان برای اصلاح PDF
  • بهترین نرم افزار ویندوز برای بارگیری برای رایانه شخصی: فیلم ، ابزار ، مدیریت فایل و غیره
  • بهترین نرم افزار برای بارگیری برای Mac

آیا می توانیم سندی را با Adobe Acrobat Reader DC ویرایش کنیم ?

Adobe Acrobat Reader DC نرم افزاری رایگان است ، که به شما امکان نمی دهد مستقیماً سند PDF خود را ویرایش کنید. یعنی نمی توان مستقیماً متن موجود یک سند PDF را اصلاح کرد ، یا تصاویر یا عناصر دیگری را که قبلاً ذخیره شده است حذف کنید. ایجاد یک سند PDF به طور مستقیم با Adobe Acrobat Reader DC امکان پذیر نیست.

اما اگر می خواهید یک سند PDF موجود را اصلاح کنید ، یک راه حل منحرف شده امکان پذیر است. در واقع ، می توان سند PDF خود را به فرمت پرونده اداری مانند فرمت Doc یا Docx تبدیل کرد ورد مایکروسافت. با تشکر از سیستم تشخیص شخصیت OCR ، می توانید سند PDF غیر قابل ویرایش خود را به پرونده سازگار با نرم افزار پردازش کلمه خود تبدیل کنید. با این حال توجه داشته باشید که طرح احتمالاً دقیقاً با سند PDF شما یکسان نخواهد بود.

پس از ایجاد تغییرات ، می توانید سند خود را دوباره به فرمت PDF ، یا با ماژول صادراتی یا با چاپگر مجازی که عموماً در نرم افزار Office خود ادغام شده است ، صادر کنید.

توجه داشته باشید که Adobe در طول سال 2021 مستقر شده است ، یک برنامه افزودنی برای مرورگر گوگل کروم, که به شما امکان می دهد یک فایل PDF را مستقیماً در یک برگه مرورگر باز و نمایش دهید و همان حاشیه نویسی را انجام دهید ، عملیات برجسته و غیره را انجام دهید. و اگر نیاز به تبدیل ، امضا یا حتی سازماندهی مجدد صفحات سند خود دارید ، پیوندهای مستقیمی به خدمات آنلاین خواهید داشت ، که در وب سایت Adobe به صورت رایگان ارائه می شود.

چه تفاوت هایی بین Adobe Acrobat Reader DC و Adobe Acrobat Pro ?

Adobe Acrobat Reader نرم افزار رایگان است ، اما محدود به عملکرد خواندن اسناد PDF شما است. اگر می خواهید سند خود را ویرایش کنید ، راه حل دیگری از تبدیل وجود دارد ، گاهی اوقات تقریبی. این هست’Adobe Acrobat Pro, نسخه پرداخت شده ارائه ویژگی های ویرایش و ایجاد PDF. این نرم افزار در ویندوز و مک موجود است و مدل هایی از اسناد را که قبلاً پیکربندی شده و ساخته شده اند برای صرفه جویی در وقت شما ارائه می دهد. همچنین کار مشترک را مجاز می کند و از سیستم نظرات و تجدید نظرها برای تشخیص تغییرات ایجاد شده توسط کارمندان مختلف پشتیبانی می کند.

Adobe Acrobat Pro به شما امکان می دهد اسناد PDF را از مدل ها ، بلکه از اسناد اسکن شده ایجاد و اصلاح کنید ، به لطف یک سیستم تشخیص شخصیت OCR بسیار پیشرفته. کاربران قادر خواهند بود فرم ها را به روشی ساده و بصری ایجاد کنند ، از امضاهای الکترونیکی برای تأیید اعتبار اسناد ، رمزگذاری و محافظت از پرونده ها با رمز عبور و غیره درخواست کنند. بسیاری از ویژگی های اساسی دیگر برای انتشار اسناد نیز وجود دارد.

گزینه های Adobe Acrobat Reader DC چیست ?

بسیاری از بینندگان PDF رایگان وجود دارد. برخی از ویژگی های بیشتر ارائه می دهند ، همه اینها به ابزارهای مورد نیاز شما بستگی دارد. از جمله بهترین راه حل های شناخته شده, خواننده PDF Foxit در بالای لیست قرار گرفته است و ابزارهای خواندن ، حاشیه نویسی و محافظت از رمز عبور را برای پرونده PDF شما ارائه می دهد. این مزیت را دارد که چند برابر شود (ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید و iOS) ، داشتن یک ابزار خواندن سبک بالا و استفاده از یک رابط از نوع روبان مانند اکثر نرم افزارهای مایکروسافت.

پی دی افکار همچنین یک جایگزین جالب و رایگان برای ایجاد فایل PDF از یک چاپگر مجازی است. رمزگذاری اسناد و ذخیره آن در قالب های دیگر امکان پذیر است. برای اصلاح و ویرایش ویژگی ها ، لازم است که راه حل پرداخت شده معمار PDF را انتخاب کنید.

یک نرم افزار دیگر که باعث می شود شناخته شود: pdf swifdoo. موجود در نسخه تظاهرات فقط برای ویندوز ، این ابزار امکان نوسانات ، نظرات ، برجسته سازی ، تبدیل و سازماندهی مجدد پرونده های پرونده های خود را فراهم می کند. سبک و ارائه رابط روبان ، همچنین شامل گزینه های رمزگذاری و محافظت است.

Adobe Pro Reader

نسخه قابل چاپ

مشکلات امضا در Adobe Acrobat 9 و 10 (x) / Adobe Reader 9 & 10 (x)

راه حل

این مقاله مربوط به مشتریان با Adobe Acrobat است. این مقاله مربوط به پیامی است که به نظر می رسد اسناد PDF امضا شده را بررسی می کند:
روی امضا در سند کلیک کنید:
یک پنجره جدید با عنوان امضای وضعیت اعتبار سنجی باز خواهد شد.
پیام زیر ظاهر می شود:

اگر این پیام ظاهر شد ، Adobe Reader خود را به روز کنید.
دنبال کردن نیست:
حتماً به اینترنت متصل شوید.
منو را باز کنید کمک و سپس بر روی کلیک کنید به روزرسانی های جستجو. دستیار را دنبال کنید.
پس از به روزرسانی ها ، مشکل باید باشد حل شده.

نرم افزار را مجدداً راه اندازی کنید و دوباره آن را امتحان کنید.
اگر هنوز مشکل حل نشده است ، سعی کنید مرحله زیر را اجرا کنید:

انتخاب کنید ویرایش و بعد از اولویت ها ..

یک پنجره جدید با عنوان اولویت ها باز خواهد شد.
انتخاب کنید مدیر تصویب و زمینه های زیر را همانطور که نشان داده شده است علامت گذاری کنید.

بعد از آن ، روی کلیک کنید برای به روز رسانی.
یک پنجره جدید باز خواهد شد. تأیید کردن آره.

این مرحله از نسخه 10 لازم است.1 نرم افزار Adobe Reader و Adobe Acrobat

حفاظت را انتخاب کنید (تقویت شده) و محافظت تقویت شده را غیرفعال کنید ، همانطور که در زیر آمده است
OK را کلیک کنید

پنجره را ببند اولویت ها.
اکنون Adobe در حال به روزرسانی است. پس از آن ، Adobe Acrobat را ببندید و یک بار دیگر سند PDF را باز کنید.
دفعه بعد که Adobe Reader و Acrobat Reader را راه اندازی می کنید ، شورای حفاظت تقویت شده به صورت خودکار فعال می شود. در حین محافظت تقویت شده غیرفعال است ، بروزرسانی انجام می شود. امضای شما اکنون به عنوان معتبر شناخته شده است.