دانلود Adobe Acrobat Reader DC به صورت رایگان برای ویندوز ، MacOS ، Android ، iOS ، Google Chrome Extension ، Microsoft Edge Extension ، سرویس آنلاین ، Adobe Acrobat Reader DC دانلود – بارگیری با Parisien

بارگیری Adobe Acrobat Reader DC

همچنین توجه داشته باشید که برای استفاده از Adobe Acrobat Reader در دسک تاپ (برای رایانه) یا برنامه تلفن همراه ، باید یک حساب ابر Creative Adobe Creative (رایگان) ایجاد کنید. این به شما امکان می دهد فضای ذخیره سازی ابری (در نسخه رایگان آن کاهش یافته است) داشته باشید و پرونده های PDF خود را ذخیره کنید تا در صورت نیاز به آنها در تمام دستگاه های خود پیدا کنید. سپس داده های شما در تمام دستگاه هایی که از حساب خود استفاده می کنید هماهنگ می شوند.

بارگیری Adobe Acrobat Reader DC

موجود در تمام سیستم عامل های Adobe Acrobat Reader به شما امکان می دهد پرونده های منتشر شده با فرمت PDF را بخوانید ، آنها را چاپ کنید و نظرات را وارد کنید.

شرح

خلاصه :

 • ویژگی های اصلی Adobe Acrobat Reader چیست ?
 • خواننده Adobe Acrobat است ?
 • آیا گزینه های رایگان برای Adobe Acrobat Reader DC وجود دارد ?

Adobe Acrobat Reader (دی سی) هست یک نرم افزار رایگان برای ویندوز و مک (MACOS) و یک برنامه رایگان برای اندروید وت منزوی, که به شما امکان می دهد پرونده های منتشر شده در قالب PDF همانطور که برنامه ها نیز ارائه می دهد خواننده روباه وت پی دی افکار. این قالب پرونده ایجاد شده توسط سیستم Adobe امکان حفظ قالب بندی متن ، تصاویر یا اشیاء تعریف شده توسط نویسنده آن را فراهم می کند. یکی از اسناد استاندارد برای اسناد اینترنتی شد, Adobe Acrobat Reader DC امروز یک ابزار ضروری در وب است.

Adobe Acrobat Reader با زمان خود تکامل یافته است و امروز ابزارهای زیادی و به خصوص سیالیت و سرعت بهتری را هنگام باز کردن اسناد PDF به ارمغان می آورد. Adobe Acrobat Reader که شناخته شده بود نسبتاً سنگین است زیرا نرم افزار سبکی آن را پیدا کرده است.

همچنین می توانید نسخه رایگان Adobe Acrobat Reader را در قالب برنامه افزودنی برای مرورگر اینترنت بارگیری کنید گوگل کروم یا مایکروسافت لبه, این امکان را به شما می دهد تا پرونده های PDF را که مستقیماً در اینترنت در مرورگر خود مشاهده می شود باز کنید (گاهی اوقات بدون نیاز به بارگیری آنها قبل از آنها).

همچنین توجه داشته باشید که برای استفاده از Adobe Acrobat Reader در دسک تاپ (برای رایانه) یا برنامه تلفن همراه ، باید یک حساب ابر Creative Adobe Creative (رایگان) ایجاد کنید. این به شما امکان می دهد فضای ذخیره سازی ابری (در نسخه رایگان آن کاهش یافته است) داشته باشید و پرونده های PDF خود را ذخیره کنید تا در صورت نیاز به آنها در تمام دستگاه های خود پیدا کنید. سپس داده های شما در تمام دستگاه هایی که از حساب خود استفاده می کنید هماهنگ می شوند.

ویژگی های اصلی Adobe Acrobat Reader چیست ?

این نرم افزار چندین ویژگی را ارائه می دهد: PDF را می توان با امکان همکاری در پرونده ها نمایش داد ، چاپ شد ، به صورت دیجیتالی امضا شد. فرم ها می توانند تکمیل شوند (به لطف تشخیص میدانی). کاربران همچنین می توانند از پسوندهای نصب شده در مرورگر وب خود استفاده کنند. توجه داشته باشید که Adobe Acrobat Reader با محبوب ترین مرورگرهای وب سازگار است: گوگل کروم, موزیلا فایرفاکس, مایکروسافت لبه, و غیره.

از نظر ناوبری ، Adobe Acrobat Reader توابع بزرگنمایی ، چرخش و نمایش نشانک ها را ارائه می دهد. یک موتور جستجوی داخلی به شما امکان می دهد به سرعت یک کلمه یا عبارت را در سند پیدا کنید. چندین حالت نمایش در دسترس است: با پیمایش به عرض ، تنظیم شده در یک صفحه کامل یا حالت خواندن (تمام صفحه).

Adobe Acrobat Reader همچنین ابزارهای حاشیه نویسی را در بر می گیرد. کاربران می توانند متن یا نظرات را اضافه کنند ، پاراگراف ها را برجسته کنند یا شکل های هندسی ، عناصر قاب و غیره را اضافه کنند. حتی می توان یک تمبر را برای تأیید یا باطل کردن یک سند اعمال کرد. چندین نوع تمبر در دسترس شماست: تمبر امضا ، تمبرهای پویا ، لنت های استاندارد یا تمبر شخصی که ایجاد کرده اید.

برای فرم های تعاملی ، بدانید که امکان پر کردن فرم ، ذخیره آن و ارسال آن از طریق ایمیل به طور خاص. همراه با علامت Adobe ، Adobe Acrobat Reader همچنین ویژگی های امضا را ارائه می دهد. می توانید متن را در یک کادر متن وارد کنید ، یک اولیه را در پایین هر صفحه اضافه کنید و سند خود را امضا کنید ، یا با وارد کردن نام خود ، ردیابی امضای خود را با دست یا اضافه کردن تصویری از امضای خود.

ابزارهای تبدیل نیز برای صادر کردن یک سند PDF به قالب پرونده دیگر قابل دسترسی هستند. می توانید یک سند PDF را به فرمت DOCX ، RTF ، XLSX ، PPTX یا فرمت تبدیل کنید (PNG ، TIFF یا JPG). حتی می توان زبان زبان را برای پیکربندی سیستم تشخیص متن انتخاب کرد.

در مقابل ، Adobe Acrobat Reader به شما امکان می دهد یک سند PDF را از سایر قالب های فایل ایجاد کنید. ابزار “ایجاد یک سند PDF” و پرونده ها را برای تبدیل انتخاب کنید. این نرم افزار از DOC ، DOCX ، XLSX ، PPTX ، TXT ، RTF ، JPG ، PNG و حتی اسناد با فرمت PSD پشتیبانی می کند (فتوشاپ)، دارند (تصویرگر) یا Indd (ویرایش).

خواننده Adobe Acrobat است ?

شما می توانید Adobe Acrobat Reader را به صورت رایگان در رایانه های ویندوز 7/8/10 در معماری 32 و 64 -bit و MacOS X 10 بارگیری و نصب کنید.12 یا بالاتر. Adobe Acrobat Reader همچنین به صورت رایگان در قالب برنامه های تلفن همراه برای تلفن های هوشمند و تبلت های اندرویدی در دسترس است (Android 5.0 یا بالاتر) ، iPhone و iPad (iOS 12.0 یا بالاتر).

Adobe Acrobat Reader رایگان است ، اما محدود به ویژگی های خواندن اسناد PDF شما است. اگر می خواهید فراتر بروید ، یک نسخه پولی وجود دارد ، اما ارائه ویرایش PDF و ویژگی های ایجاد: Adobe Acrobat Pro. این نرم افزار در ویندوز و مک موجود است و اسناد از پیش تعریف شده اسناد را برای صرفه جویی در وقت شما ارائه می دهد. همچنین کار مشترک را مجاز می کند و از سیستم نظرات و تجدید نظرها برای تشخیص تغییرات ایجاد شده توسط کارمندان مختلف پشتیبانی می کند. همچنین امکان مشورت و ذخیره پرونده ها در فضاهای ذخیره سازی در ابر امکان پذیر است.

Acrobat Pro DC همچنین پیشنهاد می کند که صفحات خود را دوباره سازماندهی کنید ، ادغام ، ترکیب یا برعکس ، تقسیم صفحات یک سند PDF در چندین پرونده. مانند خواننده ، نیاز به استفاده از یک حساب ابر خلاق (همان حساب اگر قبلاً ایجاد کرده اید) نیاز دارد که در آن می توانید تمام داده های خود را پیدا کنید. توجه داشته باشید که رابط Pro و Reader یکسان است.

آیا گزینه های رایگان برای Adobe Acrobat Reader DC وجود دارد ?

سایر نرم افزارها در خواندن و سازماندهی مجدد صفحات Adobe Acrobat Reader همان بازیکنان را دارند. در اینجا یک انتخاب کوچک از محبوب ترین گزینه ها آورده شده است.

خواننده روباه برخلاف Adobe Acrobat Reader که نیست ، برای همه سیستم عامل ها از جمله لینوکس در دسترس است. این بیننده ابزارهایی برای ویرایش نظرات و حاشیه نویسی ها دارد.

ما دیگر حضور نداریم پی دی افکار که همچنین یک بیننده رایگان و یک ویرایشگر پولی دارد. همچنین دارای توابع تبدیل دفتر در قالب PDF و همچنین حالت همجوشی چندین پرونده PDF در یک.

فقط برای ویندوز موجود است, pdf sumatra ساده ترین ، سبکترین و کمترین سرشار از بیننده عملکرد است. شما به دنبال یک نمایشگر PDF ساده و سبک هستید ، بدون ابزار غیر ضروری ? شما با چند کلیک Sumatra PDF را اتخاذ خواهید کرد.

منبع باز و بیننده فوق العاده ساده, pdfsam (تقسیم و ادغام PDF) اگر به دنبال ابزاری هستید که بتوانید صفحات یک سند PDF را در چندین پرونده یا برعکس برش دهید ، عزیز شما خواهد بود تا آنها را در یک سند واحد ادغام کنید. همچنین می توانید صفحات را به ترتیب مورد نظر خود سازماندهی کنید. می توانید نرم افزار دسک تاپ را به صورت رایگان ویندوز ، مک و لینوکس بارگیری کنید.

مشخصات فنی

اخرین بروزرسانی 15 سپتامبر 2023
مجوز مجوز رایگان
بارگیری 174 (30 روز گذشته)
نویسنده Adobe Incorporated Systems
سیستم های عامل ویندوز 7/8/8.1/10/11 ، MacOS ، Android ، iOS iPhone/iPad ، Google Chrome Extension ، Microsoft Edge Extension ، سرویس آنلاین
دسته بندی دفتر

بارگیری Adobe Acrobat Reader DC

Adobe Acrobat Reader DC

Adobe Acrobat Reader (یا Adobe Reader) برنامه ای است که به شما امکان می دهد پرونده ها را با فرمت PDF (Adobe Acrobat) ، به طور مستقل یا از مرورگر خود بخوانید و چاپ کنید. فرمت PDF در بسیاری از وب سایت ها و ایمیل ها استفاده می شود, Adobe Reader در تمام سیستم عامل ها (ویندوز ، مکوس ، لینوکس ، اندرویدی ، iOS ، بلک بری ، ویندوز فون و غیره) موجود است.

Adobe Reader یک موتور جستجو برای یافتن سریع متن در یک سند دارد. او همچنین می تواند تمام اسناد PDF موجود در یک پرونده خاص را جستجو کند و معیارهای اضافی را در تحقیقات اعمال کند (کلمات کلیدی ، ابرداده XMP ، تاریخ اصلاح سند ، نویسنده ، عنوان ، موضوع و غیره).

Adobe Reader چندین گزینه برای مشاهده یک سند ارائه دهید. بنابراین ، ما می توانیم نمای را کاهش دهیم ، آن را بزرگ کنیم ، آن را بچرخانیم ، آن را به عرض پنجره تنظیم کنیم ، یک یا دو صفحه را تجسم کنیم ، ..

کسانی که در آنها Adobe Reader برای باز کردن پرونده های PDF زمان می برد خواننده PDF Foxit, یک پخش کننده PDF رایگان و سبک.

Windows Adobe Reader

Adobe Acrobat Reader DC

Adobe Acrobat Reader DC Free برای PC Windows (7/10/8 ، 32/64 بیتی) نرم افزار قابل اعتماد و قابل اعتماد برای نمایش ، حاشیه نویسی و چاپ یک سند PDF با توجه به نیازهای شما است. این برنامه که به Adobe Cloud متصل است ، به شما امکان می دهد محتوای چندرسانه ای ، فرم ها و سایر داده های مرتبط را با استفاده از قالب های PDF باز کنید. شما می توانید از حالت های مختلف خواندن و دسترسی آسان به PDF در هر زمان ، در هر مکانی برای به اشتراک گذاشتن ، اظهار نظر ، اصلاح و سازماندهی صادرات پرونده های PDF با یادداشت های خود چسبنده و تقویت های رنگی استفاده کنید. این برنامه یک عملکرد پر کردن خودکار را برای خواندن توافق نامه های مختلف و همچنین اسناد ارائه می دهد.

نحوه بارگیری و نصب Adobe Reader با فرمت PDF

می توانید برنامه را از مرورگر مورد استفاده نصب کنید. فقط مراحل ساده را دنبال کنید

Adobe Reader برای رایانه شخصی

 • قبل از نصب نسخه ، هر نوع برنامه نصب شده را ببندید.
 • روی دکمه “بارگیری” کلیک کنید.
 • سپس دکمه “نصب اکنون” را فشار دهید.
 • روی دکمه “ذخیره” کلیک کرده و پرونده را در کادر گفتگو ذخیره کنید.
 • فرآیند نصب شامل دو مرحله ؛ پخش کننده PDF را بارگیری و اجرا کنید. از نوار پیشرفت برای تسهیل کار استفاده می شود.
 • یک اعلان تأیید بر روی صفحه نمایش داده می شود و به سادگی روی دکمه “پایان” کلیک می کند.

Adobe Reader مشخصه

رابط ساده

رابط کاربری ساده و دوستانه را از طریق مدیر Fast Starter File Manager باز کنید که دسترسی آسان به هر پرونده اخیراً باز می کند. روی دکمه “باز” ​​کلیک کرده و پوشه PDF را جستجو کنید. این برنامه جزئیات کاملی را در مورد سند مورد نیاز ارائه می دهد. نماد “علامت” را فشار دهید که به شما امکان می دهد با اضافه کردن متن یا پیوست یک امضا ، اسناد را به صورت دیجیتالی امضا کنید. چاپ و پیوست اسناد از طریق پست الکترونیکی نیز امکان پذیر است.

از Adobe Cloud پشتیبانی کنید

Adobe Reader با خدمات ابری خود ادغام کاملی دارد که به شما امکان می دهد فایلهای PDF را ایجاد ، تجسم ، ویرایش ، ترکیب ، کمپرس ، صادرات و همکاری.

صادرات-pdf-to-word-excel-ppt

استفاده آسان از فرآیند

عملکرد Link Mobile به شما امکان می دهد به راحتی به اسنادی که اخیراً از هر نوع دستگاه ، در هر زمان و هر مکان مشاهده می شود ، دسترسی پیدا کنید. اشتراک برای فعال کردن ویژگی های ایجاد فایل PDF اضافی و صادر کردن آنها به MS Word و MS Excel. از این پس ، پر کردن فرم دیجیتال ، اضافه کردن یک امضا الکترونیکی و ارسال الکترونیکی با Adobe Reader بسیار آسان است.

دسترسی رایگان

Adobe Acrobat Reader با مجوز رایگان برای سیستم عامل 32 -Windows 32 -bit در لپ تاپ و رایانه شخصی در دسترس است ، که به عنوان یک آزمایش رایگان برای یک دوره خاص ، بارگیری رایگان با محدودیت های بالقوه به کلیه کاربران نرم افزار ارائه شده است. توسط نرم افزار PDF ساخته شده است.

سازگار با ویندوز

با سازگاری متغیر با انواع دستگاه ها ، برنامه سازگاری ویژه با انواع ویندوز دارد- Windows 10 ، ویندوز 8.1 ، ویندوز 7 عمدتا سیستم عامل برای اجرای برنامه به روشی بسیار روان و قابل اعتماد هستند . علاوه بر این ، به یک پیکربندی 32-bit و 64-bit نیاز دارد.

حاشیه نویسی و مشاهده

گزینه های حاشیه نویسی به شما امکان می دهد به راحتی با اسناد خود مشورت کنید. این گزینه ها به شما کمک می کند متن را در سبک های مختلف مانند برجسته کردن با رنگ زرد ، زیرین یا ممنوع برجسته کنید. به اطلاعات مرتبط از طریق یادداشت های خود چسب ، ضبط صوتی / تصویری و یک تمبر تأیید دیجیتال پیوست. می توانید با افزودن نظرات یا متن خام ، اسناد را ذخیره کنید و آنها را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید. گزینه بزرگنمایی به شما کمک می کند تا سند را از لبه های فوقانی و پایین یا چپ و راست نشان دهید ، بدون کنترل و یک یا دو در همان زمان ارائه دهید.

ابزار چندگانه

این برنامه ابزارهای اضافی مختلفی را ارائه می دهد که عملکرد غیرقابل مقایسه با رقبا دارند.

Adobe-Reader-Free-Download

 • ابزار Read Out Loud متن را با تلفظ صحیح در صورت وجود ظرفیت های صوتی دستگاه شما می خواند.
 • ابزار ردیاب به روزرسانی نظرات و فرم ها را تأیید می کند.
 • حفاظت ، تجزیه و تحلیل و دسترسی ، حفاظت کامل و اسناد ایمن را ارائه می دهد ، دسترسی به اسناد را کنترل می کند.
 • از ابزار داده شی برای تجزیه و تحلیل داده ها استفاده می شود.
 • به اشتراک گذاری ابزار مکان جغرافیایی.
 • برای باز کردن موارد اضافی آنلاین ، بر روی ابزارها کلیک کنید.

مد محافظت شده

حالت محافظت شده با فناوری Sandbox که به طور پیش فرض فعال شده است ، به اشخاص ثالث نصب محتوای مشکوک و همچنین مسدود کردن دسترسی به اطلاعات شخصی شما و حذف آنها پایان می یابد. می توانید تنظیمات امنیتی را تعریف کنید تا افراد مورد علاقه بتوانند اسناد خود را بخوانند ، باز ، چاپ ، کپی و اصلاح کنند. همچنین می توانید از رمز عبور استفاده کنید.

ناوبری و نسخه

چندین گزینه ناوبری و ویرایش مانند مخفی کردن منوهای غیر ضروری برای از بین بردن حواس پرتی و تمرکز متن ، به صورت کامل صفحه نمایش ، پخش کننده اتوماتیک که متن را با صدای بلند می خواند و به راحتی متن قبلی را دوباره چاپ می کند. دیجیتالی شده اسناد ضبط شده با استفاده از ابزار رایگان Adobe Scan برای پر کردن فرم ها ، بارگیری ، امضای اسناد ، تجدید نظر و به اشتراک گذاری با دوستان یا کولاگ های خود.

ویژگی های اصلی

 • نمایش ، چاپ و همکاری پرونده های PDF
 • روش نصب ساده
 • رابط ساده
 • از Adobe Cloud پشتیبانی کنید
 • استفاده آسان از فرآیند
 • دسترسی رایگان
 • سازگار با ویندوز
 • حاشیه نویسی و مشاهده
 • ابزار چندگانه
 • مد محافظت شده
 • ناوبری و نسخه