بارگیری Adobe Acrobat Reader DC – Office – Les Numériques ، بارگیری Adobe Acrobat Reader DC (رایگان) – Clubic

Adobe Acrobat Reader DC

بسیاری از برنامه های رایگان و پولی وجود دارد که امکان باز کردن PDF را فراهم می کند.

Adobe Acrobat Reader DC

برای بارگیری در همه سیستم عامل ها ، Acrobat Reader DC محبوب ترین پخش کننده PDF رایگان است. شناخته شده در سراسر جهان ، به شما امکان می دهد نسخه های کوچک را در پرونده های PDF بخوانید و تهیه کنید.

  • ویندوز 7/8/8.1/10/11
  • سیستم عامل مک
  • اندروید
  • iOS iPhone / iPad
  • پسوند Google Chrome
  • پسوند مایکروسافت لبه
  • سرویس آنلاین

چرا از Adobe Acrobat Reader DC استفاده کنید ?

خبر آخرین نسخه Adobe Acrobat Reader DC چیست ?

با کدام استخوانها Adobe Acrobat Reader DC سازگار است ?

بهترین گزینه برای Adobe Acrobat Reader DC چیست ?

شرح

مشهور اخیراً Acrobat Reader DC برای تمایز نسخه جدید ، این نرم افزار رایگان مرجع تجسم و چاپ پرونده های PDF است.

تقریباً برای همه سیستم عامل ها و دستگاه ها در دسترس است ، این ابزار تحت مجوز رایگان با ویژگی های اساسی و در مجوز حرفه ای پرداخت شده با گزینه های ایجاد و ویرایش ارائه می شود.

چرا از Adobe Acrobat Reader DC استفاده کنید ?

این برنامه بخشی از نرم افزار تجسم فایل PDF است. اما فرمت PDF چیست ? این به معنای سند فرمت قابل حمل است. این امکان را به شما می دهد تا اسناد دیجیتالی را بدون محدودیت سخت افزار یا نرم افزار باز و نمایش دهید و بدون نیاز به برنامه اتوماسیون اداری خاص مانند Microsoft Word.

این طرح یکسان را در تمام صفحه های رایانه و تلفن های هوشمند نشان می دهد و هنگام ایجاد سند ، گزینه های ایمنی مختلفی مانند Watermark یا رمزهای عبور را ارائه می دهد.

این نرم افزار که توسط گروه Adobe ساخته شده است ، که قبلاً بسیاری از نرم افزارهای مرجع را در بخش انتشارات تصویر (Photoshop ، Illustrator) و Video (Premiere Pro) نگه داشته است ، این نرم افزار کارآمد ، آسان است و برای خواندن ، حاشیه نویسی ، چاپ و حتی پر کردن فرم های الکترونیکی ضروری است. برای اسناد رسمی ، Adobe Acrobat Reader DC به لطف ابزار Adobe Sign از امضای دیجیتال پشتیبانی می کند.

علاوه بر بزرگنمایی کلاسیک ، اسناد یا تحقیقات متنی ، Adobe Acrobat Reader DC ویژگی های بسیاری از گزینه های نمایش اسناد PDF و همچنین گزینه های ناوبری برای مرور آن را ارائه می دهد. این برنامه همچنین امکان غنی سازی آن را با اضافه کردن حاشیه نویسی ، فرم ها و برجسته کردن متن به لطف یادداشت و ابزارهای متن ارائه می دهد. همچنین می توان تمبرها را بست: تمبر امضا ، تمبرهای پویا ، لنت های استاندارد یا لنت های شخصی. سپس می توانید چاپ سند خود را با یک کلیک شروع کنید. سرانجام ، کاربر می تواند از یک فضای ذخیره سازی آنلاین رایگان بهره ببرد که به او اجازه می دهد اسناد را با سهولت نگه دارد و به اشتراک بگذارد. بدیهی است که برای بهره مندی از این سرویس باید به اینترنت وصل شوید.

در واقع ، با ایجاد یک حساب ابر Creative Adobe Creative ، می توانید یک فضای ذخیره سازی ابری رایگان داشته باشید ، دسترسی آنها را از رایانه دسک تاپ خود ، از حساب وب Adobe خود بلکه از تلفن هوشمند یا تبلت خود تسهیل کنید. ابزارهای تبدیل نیز برای صادرات PDF در قالب پرونده دیگری قابل دسترسی هستند: DOCX ، RTF ، XLSX ، PPTX یا Image (PNG ، TIFF یا JPG). یک سیستم تشخیص متن (OCR) مطابق با زبان انتخاب شده در دسترس است.

در مقابل ، Adobe Acrobat Reader به شما امکان می دهد یک پرونده را به فرمت PDF تبدیل کنید. ابزار “ایجاد یک سند PDF” و پرونده ها را برای تبدیل انتخاب کنید. این نرم افزار از DOC ، DOCX ، XLSX ، PPTX ، TXT ، RTF ، JPG ، PNG و حتی اسناد در PSD (Photoshop) ، AI (Illustrator) یا Indd (Indesign) پشتیبانی می کند. او قادر است بسیاری از چندین پرونده را همزمان تبدیل کند.

Adobe Acrobat Reader DC بنابراین یک بیننده فایل PDF رایگان است. اگر می خواهید بیشتر بروید و سند PDF خود را مستقیماً ویرایش کنید ، باید نسخه Adobe Acrobat Pro نسخه نسخه Adobe Acrobat Pro را بارگیری و نصب کنید. این نسخه پیشرفته تر این نرم افزار به شما امکان می دهد تا از طریق استفاده از یک چاپگر مجازی ، یک سند PDF را از یک صفحه خالی یا از یک سند اداری که به فرمت PDF تبدیل شده است ، ایجاد کنید.

علاوه بر این ، این نسخه پرداخت شده ، بیشتر روی متخصصان متمرکز است ، با مجوز نسخه اسناد مشترک ، مستقیماً بصورت آنلاین ، کار مشترک را تسهیل می کند. به طور خاص ، از سیستم تجدید نظر پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد بدانید که چه تغییراتی انجام شده است و توسط چه کسی. این ابزار همچنین قادر به ادغام یا تقسیم یک پرونده یا حتی تعیین حقوق استفاده از کارمندان است.

خبر آخرین نسخه Adobe Acrobat Reader DC چیست ?

Adobe Acrobat Reader DC محبوب ترین پخش کننده سند PDF رایگان است. بیش از یک خواننده ساده ، این نسخه جدید یک مدیر اسناد PDF واقعی است.

رابط کاربری در این نسخه کاملاً اصلاح شد و یک موفقیت است. واضح ، شهودی است و به ابزارهای اصلی نرم افزار دسترسی مستقیم می دهد. از طرف دیگر ، یک سیستم TAB به شما امکان می دهد چندین سند را به طور همزمان باز کنید و صفحه اصلی دسترسی سریع به اسناد اخیراً باز شده و فضای ذخیره سازی آنلاین شما می دهد.

آخرین بروزرسانی همچنین امکان جمع آوری و ترکیب بهتر چندین سند و به ویژه در نسخه های تلفن همراه را فراهم می آورد.

ما همچنین به مشارکت هوشمند بین شرکت های Adobe و Microsoft توجه خواهیم کرد ، زیرا مجموعه Microsoft 365 Office Suite شامل ابزارهای مدیریت و ویرایش PDF از نرم افزار مایکروسافت است.

در سال 2021 مستقر شد, پسوند برای مرورگر Google Chrome, به شما امکان می دهد مستقیماً در مرورگر وب خود ، ویژگی های اساسی Adobe Acrobat Reader DC مانند اضافه کردن نظرات ، برجسته سازی ، اضافه کردن جعبه متن ، پر کردن خودکار فرم و غیره داشته باشید. همچنین میانبرهایی را به خدمات آنلاین ارائه می دهد ، و این امکان را برای تبدیل ، امضای و حاشیه نویسی سند شما فراهم می کند. توجه داشته باشید که یک برنامه افزودنی برای Microsoft Edge نیز برای بارگیری در فروشگاه مرورگر در دسترس است.

با کدام استخوانها Adobe Acrobat Reader DC سازگار است ?

بنابراین این برنامه Multiplatform با رایانه ها با استفاده از سیستم عامل های ویندوز 7/8/8 سازگار است.1/10 در 32 بیت و 64 بیت.

برای یک رایانه MACOS ، شما باید MACOS 10 داشته باشید.حداقل 12. لطفاً توجه داشته باشید ، ناشر مشخص می کند که نسخه های Acrobat Reader DC قبل از آگوست 2019 توسط Mac OS 10 پشتیبانی نمی شود.15 کاتالینا. شما به طور قطعی مجبور خواهید بود نرم افزار را به روز کنید.

همچنین می توانید برنامه تلفن همراه سازگار با تلفن های هوشمند که تحت Android 5 کار می کنند را بارگیری و استفاده کنید.0 یا بالاتر ، و iOS 12.0 یا بالاتر ، از طریق پیوندهای مستقیم ما به فروشگاه App و فروشگاه Play.

این نرم افزار در رایانه های شخصی مجهز به توزیع لینوکس پشتیبانی نمی شود ، اما در صورت استفاده از یکی از این مرورگرها ، همیشه می توانید از پسوند مرورگر وب Google Chrome یا Microsoft Edge استفاده کنید. در غیر این صورت ، همیشه استفاده از Adobe Online امکان پذیر است ، که یک راه حل رایگان برای مشاهده ، تبدیل ، افزودن نظرات ، امضا و انجام بسیاری از اقدامات دیگر به طور مستقیم در یک صفحه وب ارائه می دهد. این یک سرویس آنلاین رایگان است. با این حال ، برای استفاده از ابزارهای خاص ، باید یک حساب Adobe ایجاد کنید.

بهترین گزینه برای Adobe Acrobat Reader DC چیست ?

بسیاری از برنامه های رایگان و پولی وجود دارد که امکان باز کردن PDF را فراهم می کند.

منتشر شده توسط Wondershare ، Pdfelement یک جایگزین جالب و یک راه حل همه در یک است که زندگی کاربر را آسان تر می کند. در واقع ، PDFElement ابزارهای انتشار ، تجسم و چاپ اسناد PDF را ترکیب می کند ، اما دارای ویژگی های تبدیل نیز برای تبدیل پرونده های شما به تصویر در JPG ، PNG ، BMP و غیره است. ایمنی و کار مشترک نیز دارایی این برنامه است. برای بارگیری در Windows ، MacOS ، iOS و Android.

sumatrapdf نرم افزاری رایگان برای کاربران ویندوز است که یکی از مزایای آن ارائه یک نسخه سبک تر و قابل حمل است که می توانید یک کلید USB را تهیه کنید. وی سپس تمام مزایای یک پخش کننده PDF کلاسیک را ارائه می دهد.

سرانجام ، Foxit Reader یک برنامه جالب برای رایانه های تحت ویندوز ، MacOS و Linux است. نسخه های Android ، iOS هنوز در دسترس نیست. این نرم افزار رایگان پرونده های PDF را سریعتر باز می کند و یک رابط روبان واضح و بصری دارد که همه کاربران به لطف نرم افزار Office Microsoft ، به خصوص Word ، به خوبی می دانند. توجه داشته باشید که اگر می خواهید از یک ویرایشگر کامل استفاده کنید ، می توانید نسخه پرداخت شده Foxit Editor را انتخاب کنید.

Adobe Acrobat Reader DC

Acrobat Reader DC ، طراحی شده توسط Adobe ، یک ابزار پیشرو اتوماسیون اداری برای خواندن ، اظهار نظر ، چاپ و امضای اسناد PDF است. رقابت با کلمه ، با افزایش کارایی و اتصال آن به Adobe Cloud متمایز می شود. رایگان و مفید ، این نرم افزار یک انتخاب اساسی برای بارگیری بدون ارزش ، برای ویندوز ، اندرویدی و iOS است.

  • چرا از Adobe Acrobat Reader DC استفاده کنید ?
  • نحوه استفاده از Adobe Acrobat Reader DC ?
  • گزینه های Adobe Acrobat Reader DC چیست ?

چرا از Adobe Acrobat Reader DC استفاده کنید ?

Adobe Acrobat Reader DC یک برنامه رایگان برای Windows و Mac است که توسط Adobe ، توسعه دهنده مشهور Photoshop طراحی شده است. این نرم افزار همچنین در قالب یک برنامه برای Android و iOS در فروشگاه Play و فروشگاه App و همچنین در برنامه افزودنی Google Chrome در دسترس است.

Acrobat Reader DC ویژگی های مفید مختلفی را برای خواندن ، حاشیه نویسی و تبدیل پرونده های PDF ارائه می دهد ، که می توانید از طریق برنامه وب آن نیز از آن استفاده کنید.

وارث شایسته Adobe Reader

Adobe Acrobat ، که بیش از دو دهه پیش راه اندازی شده است ، مجموعه کاملی از ابزارها را برای مدیریت و انتشار اسناد PDF ارائه می دهد. این به یک مرجع بدون تردید ، به ویژه برای متخصصان تبدیل شده است ، و به لطف Acrobat Reader ، نسخه رایگان آن ، در بین عموم مردم محبوب شده است.

اگرچه مرورگرهایی مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می توانند به طور بومی فایلهای PDF را باز کنند ، یک خواننده اختصاصی مانند Acrobat ویژگی های دیگری را ارائه می دهد. آخرین نسخه ، Adobe Acrobat Reader DC ، یک طراحی مدرن را ارائه می دهد و برای همگام سازی و دسترسی به اسناد در دستگاه های مختلف از جمله رایانه ها و تبلت ها در Adobe Creative Cloud قرار می گیرد.

Adobe Acrobat Reader DC به طور روزانه مجموعه ای از ویژگی های رایگان و بسیار مفید را ارائه می دهد. در بیشتر موارد محدود به چند کاربرد در هر ماه ، اینها با توجه به نسخه مورد استفاده متفاوت هستند:

خواندن و حاشیه نویسی اسناد

Adobe Acrobat Reader DC در ویندوز یک رابط ارگونومیک ، جامع و ترجمه شده فرانسوی ارائه می دهد. این امکان را به شما می دهد تا انواع اسناد PDF را باز کنید ، با محتوای آنها مشورت کرده و با استفاده از نوار ابزار آنها را چاپ کنید.

همچنین با ایجاد امکان انتخاب متن ، اضافه کردن نظرات در حاشیه و برجسته کردن ، تأکید یا مسدود کردن متن برای خوانایی بهتر ، همکاری را تسهیل می کند. نشانه های دستنویس نیز می تواند اضافه شود.

پر کردن و امضای سند

Adobe Acrobat Reader DC نیز به لطف ابزار پر کردن و امضای الکترونیکی آن متمایز است. این ویژگی در ویندوز و از طریق برنامه وب موجود است ، به شما امکان می دهد فایلهای PDF را ویرایش کنید تا کادرهای چک و قسمت های امضا را اضافه کنید.

همچنین پر کردن فرم ها ، افزودن امضاها و/یا مقدمات ، درج چک های اعتبار سنجی و حاشیه نویسی را تسهیل می کند. سپس اسناد را می توان با طرفین مربوطه از طریق پیوند یا از طریق ایمیل به اشتراک گذاشت.

تبدیل پرونده به PDF

برنامه وب Acrobat Reader همچنین می تواند پرونده های Microsoft 365 (Word ، PowerPoint ، Excel) و تصاویر (JPG ، PNG ، TIFF و غیره را تبدیل کند.) در قالب PDF ، بنابراین ابزارهای اداری خود را به طور کامل تکمیل می کنید. برای استفاده از این ابزار ، به سادگی پرونده را برای تبدیل و Acrobat Reader از بقیه مراقبت می کند. تبدیل سریع است و پرونده تبدیل شده برای بارگیری فوراً در دسترس است.

تبدیل معکوس از طریق برنامه وب نیز امکان پذیر است ، اگرچه محدود به پرونده های Word است. این ابزار به شما امکان می دهد سندی را برای تبدیل ، انتخاب فرمت صادرات (DOC ، DOCX یا RTF) انتخاب کرده و زبان سند را مشخص کنید. همانطور که با تبدیل به PDF ، روند سریع است و پرونده تبدیل شده بلافاصله در دسترس است.

آخرین ابزار ارائه شده فشرده سازی فشرده سازی فایلهای بزرگ PDF برای تسهیل بارگیری و به اشتراک گذاری آنها ، به ویژه از طریق پست الکترونیکی. برای انجام این کار ، کمپرسور Adobe به طور خودکار بهینه سازی کیفیت تصاویر ، قلم ها و سایر مطالب موجود در PDF را مدیریت می کند.

فشرده سازی پرونده های PDF

آخرین ابزار ارائه شده فشرده سازی فشرده سازی فایلهای بزرگ PDF برای تسهیل بارگیری و به اشتراک گذاری آنها ، به ویژه از طریق پست الکترونیکی. برای انجام این کار ، کمپرسور Adobe به طور خودکار بهینه سازی کیفیت تصاویر ، قلم ها و سایر مطالب موجود در PDF را مدیریت می کند.

اصلاح یک فایل PDF

ابزار انتشار Acrobat Reader DC به شما امکان می دهد هر سند PDF را تغییر دهید ، خواه برای تغییر متن ، خطاهای صحیح ، اضافه یا جایگزین کردن تصاویر.

این ابزار کامل حتی امکان تغییر قالب بندی (به عنوان مثال با اضافه کردن لیست ها به کک ها) ، سازماندهی مجدد صفحات ، ادغام چندین سند در یک یا تقسیم PDF به چندین پرونده را ارائه می دهد. به لطف ابر ، این اصلاحات در هر زمان ، بر روی رایانه یا رایانه لوحی قابل انجام است.

ایجاد یک فایل PDF

در نسخه حق بیمه خود ، Acrobat Reader DC اجازه می دهد تا تبدیل نامحدود اسناد به فرمت PDF را تبدیل کند. این که آیا آنها اسناد کلمه ای ، برگه های محاسبه اکسل ، ارائه پاورپوینت ، تصاویر در قالب های مختلف یا حتی اسناد کاغذ دیجیتالی شده هستند ، همه چیز را می توان تبدیل کرد. علاوه بر این ، Acrobat Reader DC صفحات HTML در حال تبدیل را به PDF و ایجاد PDF از عملکرد چاپ ارائه می دهد.

مجموعه امضاها و نظرات

از جمله بسیاری از ویژگی های آن ، Acrobat Reader DC یک ابزار امضاء الکترونیکی قدرتمند را ارائه می دهد ، که در دسترسی نامحدود موجود است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، این ابزار با درج زمینه های امضاء الکترونیکی و ارسال درخواست به امضا کنندگان آینده ، می توان اسناد PDF را اصلاح کرد.

Acrobat Reader DC همچنین چندین ابزار برای اضافه کردن نظرات به اسناد PDF ، تسهیل برجسته کردن نقاط برای بررسی ، درست ، پاک کردن و غیره ارائه می دهد.

نحوه استفاده از Adobe Acrobat Reader DC ?

در اکوسیستم Adobe ، Acrobat Reader DC یک استثناء است که یکی از تنها نرم افزار ناشر است که کاملاً رایگان است. هنوز Acrobat Pro وجود دارد ، همتای وی پرداخت می کند که ما پس از آن به آنها باز خواهیم گشت.

با توجه به سن و سال نسبی ، Adobe Acrobat Reader DC تا حد زیادی با سیستم عامل های ویندوز و MACOS سازگار است. از طرف مایکروسافت ، باید یک رایانه با نسخه 7 ، 8 ، 10 یا 11 در 32 بیت یا 64 بیت ویندوز داشته باشید. علاوه بر اینکه در فروشگاه مایکروسافت در دسترس است ، این نرم افزار بارگیری در اینجا در Clubic است. در مک ، حداقل نسخه 10 طول خواهد کشید.12 سیستم عامل اپل.

اگر لینوکس از نسخه بومی بهره مند نشود ، کاربران آن هنوز به نسخه وب رایگان Acrobat Reader دسترسی خواهند داشت. همچنین فراموش نکنیم که این نرم افزار به صورت برنامه در دستگاه های Android و iOS از پرده برنامه مربوطه در دسترس است.

برای متعهد ترین کاربران ، به ویژه متخصصانی که به آن احتیاج دارند ، برنامه Acrobat Pro DC تحت ویندوز بسیار مناسب است. به مجوز پرداخت شده نیاز دارد و استفاده از آن نیاز به ایجاد یک حساب Adobe دارد. با این حال ، این امکان را به شما می دهد تا از همه محدودیت های نسخه رایگان فراتر بروید و بسیاری از ویژگی های اضافی را ارائه می دهد.

گزینه های Adobe Acrobat Reader DC چیست ?

رقابت در دنیای خوانندگان PDF رایگان و در اینجا رقبای اصلی آماده برای از بین بردن Adobe غول پیکر هستند.

خواننده روباه

رایگان ، سبک و ترجمه به فرانسوی, خواننده روباه یک جایگزین محبوب و مؤثر است. این نرم افزار که به دلیل پاسخگویی خوبش مشهور است ، دارای یک رابط کامل و بصری برای باز و مشورت سریع فایلهای PDF است. با درج بسیاری از گزینه ها ، همچنین به اسناد اجازه می دهد تا با استفاده از نظرات ، اضافه کردن پیوندها ، برجسته کردن یا خراشیدن متن و اضافه کردن نقشه های دستی غنی شوند.

pdf sumatra

کمی کارآمدتر از Adobe و Foxit ، نرم افزار Sumatra PDF یک گزینه قابل اعتماد و قدردانی برای سبکی و مینیمالیسم زیاد آن است.

هیچ فضایی برای اضافی در این برنامه تقریباً منحصراً برای باز کردن PDF برای خواندن محتوای آنها استفاده نمی شود. توجه داشته باشید که عدم وجود ویژگی های آن با سرعت عالی اجرای جبران می شود.

نیترو PDF

آخرین رقیب شوک در گروه رایگان خوانندگان PDF ، Nitro PD F با رابط فرانسوی خود به همان اندازه واضح است که انجام آن آسان است.

نظرات ، دفترچه یادداشت های شناور ، تقویت متن ، اضافه کردن متن در اسناد ، درج امضاها ، ابزارهای تبدیل و گزینه های ایمنی برای این دستیار هوشمند و موهای مودار در حافظه ذخیره می شوند.