Adobe – هوش مصنوعی ، Adobe Firefly را راه اندازی کرد: هوش مصنوعی جدید برای کمک به سازندگان

Adobe Firefly را راه اندازی کرد: هوش مصنوعی جدید برای کمک به سازندگان

Contents

این سایت به استفاده از کوکی ها نیاز دارد تا تجربه ناوبری خوبی را به شما تضمین کند اما شما می توانید امتناع کنید.موافقت کنید که بیشتر بدانید

خشت

Adobe Inc. یا Adobe ، قبلاً Adobe Systems یک شرکت رایانه ای است که نرم افزار گرافیکی از جمله Indesign ، Acrobat ، Photoshop ، Illustrator و Flash را منتشر می کند. این شرکت همچنین نرم افزار ویرایش ویدیو و صوتی را منتشر کرده است.

مقالاتی با استناد به کار Adobe در زمینه هوش مصنوعی.

Adobe از سفر تجاری Firefly ، خانواده مدلهای AI تولیدی خلاق خود خبر داد

ماری -کلود بنویت – 19 سپتامبر 2023

در پایان ماه مارس ، Adobe در اجلاس سران خود Adobe Firefly ، خانواده ای از مدل های AI تولیدی ارائه داد و نسخه بتا مدل اول را راه اندازی کرد.

Adobe Firefly اکنون از بیش از 100 زبان ، به ویژه فرانسوی پشتیبانی می کند

توماس کالوی – 17 ژوئیه 2023

در پایان ماه مارس ، Adobe در اجلاس سران خود Adobe Firefly ، خانواده ای از مدل های AI تولیدی ارائه داد و نسخه بتا اولین را راه اندازی کرد.

Adobe متعهد شده است در صورت بروز هزینه های حقوقی شرکت هایی که از Firefly استفاده می کنند.

توماس کالوی – 13 ژوئن 2023

در طول Adobe Summit EMEA 2023 ، در تاریخ 8 ژوئن ، Adobe نسخه مدل Firefly خود را که به متخصصانی که وی واجد شرایط بودند ، ارائه داد.

Adobe Firefly ، خانواده ای از مدل های AI تولیدی را راه اندازی کرد

پیر -سال گرت – 6 آوریل 2023

Adobe در Summit Adobe Firefly ، خانواده ای از مدل های AI تولیدی ارائه شد و نسخه بتا اولین مدل Firefly را راه اندازی کرد.

Nvidia می خواهد پذیرش AI در یک شرکت را تسریع کند و مجموعه ابر را راه اندازی کند.

تیری موبانت – 30 مارس 2023

GTC (کنفرانس فناوری GPU) 2023 چند روز پیش برگزار شد. در طول سخنرانی خود ، جنسنگ هوانگ ، بنیانگذار و مدیرعامل.

NVIDIA BASE دستور توسعه ابزار کمک به اطلاعات هوش مصنوعی دانشمندان

NVIDIA در حال راه اندازی زیرساخت های ابری است که برای توسعه برنامه های IA از انتها به میزبانی می شود.

Zacharie Tazrout – 10 اوت 2021

پس از اعلام در ماه مه ، Nvidia به طور رسمی در آغاز ماه آگوست راه اندازی شد ، پیشنهاد پلت فرم Command Platform Command Common. ابزار.

C3 AI CRM Adobe Microsoft

مدیریت روابط مشتری: C3.AI ، Microsoft و Adobe C3 AI CRM را راه اندازی می کنند.

پیر -ه گرت – 27 اکتبر 2020

ج 3.هوش مصنوعی ، مایکروسافت و Adobe در تاریخ 27 اکتبر از راه اندازی C3 AI CRM ، که توسط Microsoft Dynamics 365 سوخته است ، اعلام کردند. اینها آنهاست.

Juwels Supercompleut ، JSC ، FZJ

Adobe 5 سرویس جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را برای تجربه ابر با قدرت Sensei اعلام کرد

تیری موبانت – 15 مه 2020

Adobe این هفته خدمات جدید را بر اساس هوش مصنوعی ارائه داد که در “Experience Cloud Power توسط Sensei” ادغام خواهد شد. این پنج ابزار به طور خاص امکان پذیر است.

Graphdeco inria Adobe Berkeley

برای تغییر نورپردازی عکس ها و فیلم ها روی الگوریتم یادگیری عمیق تمرکز کنید.

پیر -ه گرت – 14 نوامبر 2019

به مناسبت کنفرانس Siggraph در لس آنجلس در اوایل ماه اوت ، اولین نتایج این روش برای تغییر روشنایی عکس ها و.

7723

Adobe از هوش مصنوعی برای تشخیص تصاویر دستکاری شده استفاده می کند

توماس کالوی – 26 ژوئن 2018

در زمان تصاویر روتوش ، fakenews و سایر infoxes ، پیچیده می شود که بتوانیم بدانیم آیا یک تصویر و حتی یک فیلم است.

4227

کشف سریع تصاویر در Adobe Photoshop به لطف هوش مصنوعی امکان پذیر است

یوهانا دیاز – 30 ژانویه 2018

سال گذشته ، Adobe Photoshop از ورود یک ویژگی جدید خبر داد: موضوع را انتخاب کنید. به طور خاص در ویدیوی بالا ارائه شده است ، این امکان را فراهم می آورد که سریع برش دهید.

NVIDIA-DIEP-DIEP-LEARNING-DIECTCTOR-EBERSOL-EBERSOL-ABE-A-CLASS-700 × 394

موسسه یادگیری عمیق NVIDIA آموزش در یادگیری عمیق را در 100 نفر ارائه می دهد.000 توسعه دهنده.

یوهانا دیاز – 11 مه 2017

Nvidia به تازگی اعلام کرده است که این شرکت امسال ده برابر توسعه دهندگان عمیق تر از سال 2016 از طریق موسسه یادگیری عمیق NVIDIA تشکیل می دهد.

اخبار AI را دریافت کنید

همچنین در اخبار هوش مصنوعی

رویداد: نسخه دوازدهم Big Data & AI Paris.

دانشمندان داده: عملکرد ابزارهای کلید در دست را انتخاب کنید.

کوانتومی ، هوش مصنوعی چند عامل ، پولشویی و چالش های اجتماعی.

راه اندازی اولین چالش Unlaerning Google Google AI

تأثیر هوش مصنوعی تولیدی برای آژانس های مسافرتی چیست.

جریان: زنده را دنبال کنید

آخرین مشارکتهای متخصص

هوش مصنوعی در قلب تحول پایدار ساختمانها

از داده ها و تجزیه و تحلیل ها برای تعامل با.

موفقیت AI با تحول دیجیتالی ضعیف محدود است

 • فراگیری ماشین
 • یادگیری عمیق
 • روباتیک
 • شهر هوشمند
 • امنیت سایبری
 • IA و صنعت
 • تحول دیجیتالی
 • IA خواستار پروژه است
 • هوش مصنوعی: نظرسنجی و اینفوگرافیک

هوش مصنوعی Actuia

پورتال هوش مصنوعی ، برای محققان ، دانشجویان ، متخصصان و علاقه مندان.

 • لیست برچسب ها
 • تبلیغ کنندگان – کیت Média Actia را بخواهید
 • مخاطب
 • در باره

© Net Square Digital 2019-2022

این سایت به استفاده از کوکی ها نیاز دارد تا تجربه ناوبری خوبی را به شما تضمین کند اما شما می توانید امتناع کنید.موافقت کنید که بیشتر بدانید

سیاست حفظ حریم خصوصی و کوکی ها

نمای کلی حریم خصوصی

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در هنگام حرکت از طریق وب سایت استفاده می کند. از بین این کوکی ها ، کوکی هایی که در صورت لزوم طبقه بندی می شوند در مرورگر شما ذخیره می شوند زیرا برای کار با عملکردهای اساسی وب سایت ضروری هستند. ما همچنین از کوکی های شخص ثالث استفاده می کنیم که به ما در تجزیه و تحلیل کمک می کنند و نحوه استفاده شما از این وب سایت را درک می کنند. این کوکی ها فقط با رضایت شما در مرورگر شما ذخیره می شوند. شما همچنین می توانید از این کوکی ها امتناع کنید. اما انتخاب برخی از این کوکی ها ممکن است در تجربه مرور شما تأثیر بگذارد.

کوکی های لازم برای عملکرد صحیح وب سایت کاملاً ضروری هستند. این گروه فقط شامل کوکی هایی است که عملکردهای اساسی و ویژگی های امنیتی وب سایت را تضمین می کند. این کوکی ها هیچ اطلاعات شخصی را ذخیره نمی کنند.

هر کوکی که ممکن است برای عملکرد وب سایت به خصوص لازم نباشد و به طور خاص برای جمع آوری داده های شخصی کاربر از طریق تجزیه و تحلیل ، تبلیغات ، سایر محتوای تعبیه شده به عنوان کوکی های غیر نسی استفاده می شود. این امر برای تهیه رضایت کاربر به خصوصی برای اجرای کوکی های پایان نامه در وب سایت خود موظف است.

Adobe Firefly را راه اندازی کرد: هوش مصنوعی جدید برای کمک به سازندگان

در حال حاضر در مرحله بتا ، Adobe Firefly سپس در نرم افزاری از جمله Photoshop و Illustrator ادغام خواهد شد.

خوزه بیلون / منتشر شده در 21 مارس 2023 در ساعت 6:28 بعد از ظهر

صفحه Adobe Firefly

به مناسبت اجلاس Adobe ، که از 21 تا 23 مارس برگزار می شود ، Adobe به تازگی از راه اندازی Firefly ، خانواده جدیدی از مدل های هوش مصنوعی تولیدی خبر داده است. این ابزار جدید به ناشر نرم افزار اجازه می دهد تا خود را در مسابقه AI قرار دهد ، که با ظهور ژنراتورهای تصویر مانند Midjourney یا Dall-E روبرو است.

Adobe Firefly در فتوشاپ و تصویرگر ادغام خواهد شد

Adobe Firefly از چندین مدل تشکیل شده برای نیازهای مختلف تشکیل شده است. این هدف این است که به سازندگان – مبتدیان یا باتجربه – اجازه دهند تا بتوانند به طور مؤثرتری کار کنند و خلاقیت ها را تا حد امکان به تخیل خود نزدیک کنند. این ابزار به طور خاص جلوه های متنی را امکان پذیر می کند و از نمایش داده های متنی تصاویر یا فیلم ها تولید می کند.

سازندگان این فرصت را دارند که محتوا تولید کنند
منحصر به فرد با کلمات خود – تصاویر ، صوتی ، تصاویر ، فیلم ها یا محتوای سه بعدی ، بلکه جدید
برس یا رنگهای تخریب شده دقیقاً مانند امکان تبدیل فیلم های آنها به چند کلیک.

علاوه بر این ، Adobe آرزو دارد راه حلی را برای شرکت ها و سازندگان فراهم کند که به آنها امکان می دهد یک جهان بصری غنی و منسجم را کاهش دهند. بنابراین ، کاربران امکان ایجاد مدل را بر روی محتوای خود خواهند داشت ، سپس امکان ایجاد بی نهایت از تغییرات از تصاویر با همان سبک را فراهم می آورد.

Firefly در حال حاضر به صورت آنلاین در نسخه بتا در دسترس است تا برخی از سازندگان آن را آزمایش کنند. Adobe سپس می تواند با توجه به اولین بازخورد ، تغییرات در ابزار خود را در نظر بگیرد. در نهایت ، Firefly قصد دارد در برنامه های کاربردی ، اولویت در Adobe Express ، Adobe Experience Manager ، Photoshop و Illustrator ادغام شود. این ابزار همچنین از طریق API برای سیستم عامل های مختلف در دسترس خواهد بود “به منظور این که کاربران بتوانند آن را در گردش کار خود ادغام کنند”.

Adobe پیروی از حق چاپ را تضمین می کند

با استفاده از Firefly ، Adobe آرزو دارد محتوای سازگار با استفاده تجاری را ارائه دهد. تصاویر تولید شده همه در کیفیت بالا و عاری از حقوق هستند. در واقع ، مدل های هوش مصنوعی فقط در مورد محتوای سهام Adobe ، تحت مجوز رایگان یا در حوزه عمومی (که حق چاپ آن منقضی شده است) آموزش می دهند. این به ناشر اجازه می دهد تا از عوارض دیگری که توسط سایر ژنراتورهای تصویر مانند پایداری AI روبرو شده است ، که توسط گتی تصاویر به دلیل استفاده از تصاویر سایت خود بدون مجوز به منظور آموزش انتشار پایدار ، تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است.

علاوه بر این ، سازندگان انتشار در Adobe Stock قادر به انتخاب گزینه خواهند بود “برای آموزش استفاده نکنید” اگر آنها از محتوای آنها برای توسعه مدل ها امتناع ورزند. این شرکت همچنین توضیح می دهد که در مورد راه های کسب درآمد از سازندگان که آثار آنها برای آموزش هوش مصنوعی استفاده می شود ، فکر کند.

پیش نمایش Adobe Firefly

نحوه دسترسی به Adobe Firefly ?

برای اینکه بتوانید نسخه بتا Adobe Firefly را آزمایش کنید ، باید درخواست خود را به Adobe ارسال کنید. در اینجا نحوه ادامه کار آورده شده است:

Adobe Firefly درخواست دسترسی دارد

 • به وب سایت Adobe Firefly مراجعه کنید,
 • گزینه ای را که می خواهید از آن آزمایش کنید انتخاب کنید متن به تصویر وت اثرات متنی (کلیک بر روی تولید می کنند). گزینه سوم, بردارهای برگشتی, به زودی در دسترس خواهد بود,
 • روی کلیک کنید درخواست دسترسی,
 • Adobe سپس پرسشنامه ای را برای پر کردن در سه صفحه ارائه می دهد. شما باید نام ، کشور ، سن و همچنین کاربردهای خود را از نظر طراحی و هوش مصنوعی وارد کنید. پس از پر شدن پرسشنامه ، Adobe به شما می گوید که به زودی از طریق ایمیل برای دسترسی به ابزار دعوت می شوید.

حرفه های طراحی را کاوش کنید

حرفه های طراحی برای زندگی به ایجاد بصری ، طراحی گرافیک ، رابط های بازی وب یا ویدیویی ضروری است ، در حالی که نیازهای کاربر را در نظر می گیرد. خلاق و کنجکاو ، این پروفایل ها توسط آژانس های وب ، شرکت ها ، هر بخش از فعالیت آنها جستجو می شوند. آنها به تحولات روندهای هنری و اجتماعی توجه می کنند تا انتظارات هدف خود را برآورده کنند.