دانلود Adobe Creative Cloud Express (Adobe Spark) – چندرسانه ای ، فیلم ، عکس – Les Numériques ، بارگیری Adobe Spark Post برای Android (رایگان) – Clubic

Adobe Spark Post برای Android

برای هنرمندانی که بیشتر علاقه مند به ابزارهایی هستند که به آنها اجازه می دهند یک بوم سفید را با صفحه نمایش تلفن هوشمند یا رایانه لوحی جایگزین کنند ، چندین گزینه برای شما در دسترس شما است: ibis paint x یا کتاب طراحی. این دو برنامه در خط مقدم ابزار طراحی آن قرار دارند. هر دو به صورت رایگان و در دسترس برای بارگیری برای Android و iOS (iPhone ، iPad) در دسترس هستند.

Adobe Creative Cloud Express (Adobe Spark)

به راحتی ایجاد و هر کجا که هستید: فیلم ها ، وب سایت ها و خلاقیت های گرافیکی. تمام ایده های شما با مدل های پیشنهادی و ویژگی های پیشرفته زنده می شوند.

 • سرویس آنلاین
 • اندروید
 • iOS iPhone / iPad

چرا از Adobe Creative Cloud Express استفاده کنید ?

خبر آخرین نسخه Adobe Creative Cloud Express چیست ?

با آن استخوان های Adobe Creative Cloud Express سازگار است ?

بهترین گزینه برای Adobe Creative Cloud Express چیست ?

شرح

Adobe Creative Cloud Express نام جدید برنامه قدیمی موبایل Adobe Spark است. این هم یک سرویس آنلاین است که از برنامه های مرورگر و Android و iOS قابل استفاده است. Adobe Creative Cloud Express توسط ویراستار Adobe ایجاد شد ، که ما به معروف خود مدیون هستیم فتوشاپ, لایت روم فتوشاپ, Adobe First Pro, عناصر اول, و غیره.

شما می توانید از عکسهای خود با به روزرسانی شخصی ، صفحات وب ایجاد کنید تا در سایت/وبلاگ خود قرار دهید یا در شبکه های اجتماعی پخش شوید. حتی می توانید فیلم های خود را اضافه کنید ! از انتخاب طرح های ارائه شده با توجه به اثر مورد نظر دریغ نکنید.

Adobe Creative Cloud Express همچنین ابزاری برای ایجاد گرافیکی است که به شما امکان می دهد قبل از انتشار آنها ، به عنوان مثال در شبکه ها ، تصاویر/کلمات خود را تحت تأثیر قرار دهید. شما می خواهید فیلم های خود را برجسته کنید ? شما می توانید این کار را با Adobe Creative Cloud Express انجام دهید. می توانید عکس های خود ، فیلم ها ، نمادهای خود را با هم ترکیب کنید و حتی یک صداپیشه قرار دهید !

Adobe Creative Cloud Express در قالب اشتراک فردی موجود است یا در آن گنجانده شده است ابر خلاق Adobe. Adobe Creative Cloud Express به صورت رایگان در دسترس است تا بتوانید آن را با فرمول رایگان امتحان کنید ، می توانید 14 روز ویژگی های کامل را نیز آزمایش کنید.

چرا از Adobe Creative Cloud Express استفاده کنید ?

رابط Adobe Creative Cloud Express از اولین اقدامات برای راهنمایی شما در ایجاد خود به لطف طبقه بندی مدل های موجود با توجه به استفاده ای که می خواهید آنها را انجام دهید ، ارائه می دهد. دفترچه ، آرم ، کولاژهای عکس ، کارت ، دعوت نامه ، کارت ویزیت ، ارائه و کالاهای سایر مدل های گرافیکی در دسترس است. برای هر سلیقه چیزی وجود دارد.

Adobe Creative Cloud Express Home

توجه داشته باشید که در بعضی از مدل ها یک نماد کوچک به شکل تاج ظاهر می شوند ، این بدان معنی است که برای استفاده از مدل مربوطه باید یک اشتراک حق بیمه داشته باشید. با این حال وحشت نکنید ، زیرا صدها مدل رایگان در دسترس هستند.

و اگر هیچ مدلی به شما الهام نمی دهد ، وحشت نکنید ، دکمه شروع برای شما وجود دارد. برای دسترسی به این دکمه ، ابتدا باید یک دسته را باز کنید (با کلیک بر روی نمایش مشاهده پیوند خط). سپس به یک صفحه خالی دسترسی خواهید داشت که اندازه آن توسط مقوله ای که هنگام کلیک بر روی دکمه ایجاد ویرجین در آن تعیین می شود ، تعیین می شود.

وقتی مدلی را پیدا کردید که مناسب شما باشد ، روی آن کلیک کنید تا آن را به صورت بزرگ نمایش دهید ، سپس برای شروع کار بر روی Rework این مدل کلیک کنید. سپس به همه ابزارهای مدل سازی دسترسی دارید. این ابزارها همچنین مواردی هستند که وقتی از صفر خارج می شوید در یک صفحه خالی ظاهر می شوند. توجه داشته باشید که برخی از ابزارها فقط در نسخه برتر (تاج) موجود هستند.

Adobe Creative Cloud Express Edition

دکمه افزودنی به شما امکان می دهد متن ، عکس ، یک نماد ، برچسب ، پس زمینه ، یک فیلم یا یک آرم (حق بیمه) را در ایجاد خود ، حق بیمه) وارد کنید. سپس به صدها محتوای رایگان (از طریق کتابخانه سهام Adobe) و حق بیمه دسترسی دارید (اینها همیشه تاج را حمل می کنند) ، آن را از انتخاب خود انتخاب کنید (می توانید چندین انتخاب کنید) و روی افزودن به سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

Adobe Creative Cloud Express Liking

دکمه رنگ به شما امکان می دهد یک پالت رنگی را انتخاب کنید که برای ایجاد شما اعمال شود ، تمام پالت ها رایگان هستند. نماد انیمیشن به شما امکان می دهد یک متن متحرک را به ایجاد خود اضافه کنید (می توانید در پایان آن را با فرمت GIF ضبط کنید). سرانجام ابزار تنظیم به شما امکان می دهد نحوه چیدمان اشیاء خود را انتخاب کنید (به خصوص برای یک مونتاژ عکس). توجه داشته باشید که ابزارهای برند (و نه در نظر گرفته شده برای متخصصان) و به طور خودکار تغییر اندازه می دهند فقط در حق بیمه موجود هستند.

وقتی یک مدل ایجاد گرافیکی را باز می کنید ، می توانید آن را به طور کامل تغییر دهید. بر روی پس زمینه کلیک کرده و برای تغییر آن جایگزین کنید ، می توانید همین کار را در تصاویر کوچک انجام دهید (به نام نمادها). اگر روی یک قاب متن کلیک کنید می توانید متن ، پلیس ، رنگ ، کدورت ، اثر ، سفارش و غیره را تغییر دهید.

Adobe Creative Cloud Express اصلاح کنید

وقتی تمام شد یا می خواهید در خلقت خود استراحت کنید ، فقط باید بیرون بروید. ایجاد شما به طور خودکار در پروژه های شما ثبت می شود و شما قادر خواهید بود در هر زمان به آن بازگردید ، همچنین در حساب Creative Cloud شما هماهنگ می شود و از همه دستگاه های شما قابل دسترسی است.

Adobe Creative Cloud پروژه های خود را بیان می کند

با کلیک بر روی یکی از خلاقیت های خود ، گزینه های زیر را خواهید داشت: اصلاح ، حذف ، کپی و تغییر نام. همچنین می توانید آن را در شبکه های اجتماعی یا از طریق هر مسیر دیگر (ایمیل ، پیام و غیره به اشتراک بگذارید.).

اگر از سرویس آنلاین Adobe Creative Cloud Express استفاده می کنید ، رابط کاربری کمی کاملتر از برنامه موبایل است. منوها در دو طرف صفحه قرار دارند و مطابق ابزارهای انتخاب شده باز می شوند. پس از اتمام ، می توانید خلاقیت های خود را در قالب JPG ، PNG یا PDF ذخیره کنید.

Adobe Creative Cloud Express Web

خبر آخرین نسخه Adobe Creative Cloud Express چیست ?

تا دسامبر 2021 Adobe Creative Cloud Express در واقع Adobe Spark بود. Adobe برنامه ایجاد گرافیک خود را دیده و کمی بیشتر در پیشنهاد خود ادغام کرده است ابر خلاق او اکنون نام او را تحمل می کند. ویژگی های Adobe Spark همیشه در برنامه وجود دارد و ابزارهای جدید با الگوهای جدید ، عکس های رایگان ، پس زمینه ، قلم ها ، تصاویر و نمادها اضافه شده است.

Adobe Creative Cloud Express ابزارهایی را از چندین جهان Adobe به ارمغان می آورد (مانند Adobe Première Pro برای مدیریت ویدیو به عنوان مثال). این یک روش ساده و جذاب برای کشف ویژگی های برنامه های مختلف ابر خلاق به صورت رایگان است.

با آن استخوان های Adobe Creative Cloud Express سازگار است ?

شما می توانید Adobe Creative Cloud Express را برای تلفن هوشمند Android یا iOS یا رایانه لوحی خود (iPhone ، iPad) بارگیری کنید. البته هرچه صفحه دستگاه شما بزرگتر باشد ، بیشتر از ابزارهای ارائه شده توسط Adobe Creative Cloud Express در شرایط دلپذیر لذت خواهید برد.

همچنین می توانید از طریق هر مرورگر اینترنتی به Adobe Creative Cloud Express متصل شوید. در رایانه خود ، شما یک صفحه بزرگ و استفاده از صفحه کلید و ماوس خود دارید تا خلاقیت ها را حتی سریعتر کنید.

بهترین گزینه برای Adobe Creative Cloud Express چیست ?

می تواند برود یک برنامه طراحی است که همچنین برای ایجاد بنرهایی برای شبکه های اجتماعی ، چیدمان یا مدل برای چاپ ، مونتاژهای ویدیویی و غیره ارائه می دهد. حساب خود را ایجاد کرده و خلاقیت خود را راه اندازی کنید. می توانید Canva را برای Android ، iOS بارگیری کنید یا از سرویس آنلاین استفاده کنید. یک نسخه حرفه ای برای شرکت ها وجود دارد ، به آنها اجازه می دهد تا برند خود را ایجاد کنند.

در همین راستا به عنوان Canva یا Adobe Creative Cloud Express شما می توانید خود را به سمت خود سوق دهید دره. در اینجا نیز دسترسی به برنامه رایگان است. طرح های خود را برای همه موارد طراحی کنید: آگهی ها ، پوسترها ، شبکه های اجتماعی ، آگهی های وب ، ارائه ها و غیره. صادرات در PDF ، بسیاری از تصاویر و قلم ها ، الگوهای و غیره. از طرف دیگر ، او یک لمس ویدیویی را انجام نمی دهد. Desygner برای بارگیری برای Android و iOS (iPhone ، iPad) ، بلکه به عنوان یک سرویس آنلاین در دسترس است.

اگر بیشتر به کولاژ و مونتاژ عکس ها علاقه دارید می توانید خود را به سمت خود سوق دهید عکسبرداری. بنابراین این برنامه به شما پیشنهاد می کند که عکس های خود را پردازش کنید ، بلکه برای ایجاد و ویرایش فیلم ها ، و حتی با برس و غیره نیز ترسیم کنید. برای بارگیری به صورت رایگان برای Android ، iOS ، ویندوز 10 و حتی استفاده به عنوان سرویس آنلاین.

برای هنرمندانی که بیشتر علاقه مند به ابزارهایی هستند که به آنها اجازه می دهند یک بوم سفید را با صفحه نمایش تلفن هوشمند یا رایانه لوحی جایگزین کنند ، چندین گزینه برای شما در دسترس شما است: ibis paint x یا کتاب طراحی. این دو برنامه در خط مقدم ابزار طراحی آن قرار دارند. هر دو به صورت رایگان و در دسترس برای بارگیری برای Android و iOS (iPhone ، iPad) در دسترس هستند.

با عبور از بین طرح ها و ویرایش ها ، می توانید کشف کنید مفاهیم. این یک فضای کاری بردار نامحدود است که در آن می توانید تمام ایده های خود را با دست بخوابید ، بلکه با درج تصاویر و عکس ها و غیره نیز می توانید تمام ایده های خود را بخوابید. برای ویندوز 10 ، Android و iOS.

Adobe Spark Post برای Android

Adobe Spark Post یک ویرایشگر عکس و فیلم است ، ایده آل برای ایجاد انواع نشریات برای شبکه های اجتماعی. درباره این برنامه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Star Star Star Star_Half
4.7 (9 یادداشت)
File_download 605 (30 روز)
توصیه شما در نظر گرفته شده است ، متشکرم !

آنتی ویروس رایگان به دلیل اثربخشی آن اهدا شد

امنیت ضد بدافزار AVAST دستگاه شما را در زمان واقعی به دنبال تهدیدهای احتمالی اسکن می کند

محافظت از شبکه Wi-Fi AVAST شبکه Wi-Fi شما و تمام دستگاه هایی را که به آن وصل شده اند ایمن می کند

یک آنتی ویروس سبک آنتی ویروس Avast تأثیر کمی در عملکرد دستگاه شما دارد

دانلود شما آماده است !

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، اینجا را کلیک کنید

صبر کنید تا برنامه بارگیری شود

نصب را راه اندازی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید

از Avast استفاده کنید

برای در نظر گرفتن نظر خود ، لطفاً تأیید کنید که ربات نیستید:
لطفاً تأیید کنید که شما ربات نیستید

به دنبال یک ویرایشگر عکس یا ویدیو برای ایجاد داستان در اینستاگرام و انواع دیگر تصاویر ? موجود در فروشگاه Play ، Adobe Spark Post یک راه حل ایده آل برای ایجاد گرافیک برای همه خلاقان است. ابزار ، ساده و بصری ، از دانش دانش Adobe بهره می برد و انواع الگوهای را برای شخصی سازی ، رایگان یا پرداخت شده ارائه می دهد.

 • چرا از Adobe Spark Post استفاده کنید ?
 • نرم افزار ساده و بصری
 • امکانات شخصی سازی بی نهایت

چرا از Adobe Spark Post استفاده کنید ?

Adobe Spark Post ابزاری کامل است که به شما امکان می دهد انواع خلاقیت ها را بسازید: داستانهای اینستاگرام ، پست های فیس بوک ، صفحات وب ، فیلم ها و بسیاری دیگر. این شامل انواع مدل های با کیفیت حرفه ای است که در چند کلیک قابل تغییر است. بسیاری از ابزارها در دسترس هستند: کولاژ ، انیمیشن های متنی ، فیلترها و غیره. این نرم افزار برای همه کسانی که می خواهند دستاوردهای جذاب و بدون اینکه Photoshop Pross باشند ، مناسب است .

نرم افزار ساده و بصری

Adobe Spark Post به شما امکان می دهد انواع محتوای گرافیکی را در یک جیفی ایجاد کنید. برای استفاده از آن ، باید ثبت نام کنید:

 • یا با حساب فیس بوک یا گوگل.
 • یا با یک ایمیل.
 • یا با استفاده از یک شناسه Adobe.

این نرم افزار ، سیال و شهودی ، به روشی ساده سازماندهی می شود. صفحه اصلی از دو بخش تشکیل شده است:

 • یک بخش “مدل” ، که در زیر مضامین سازماندهی شده است (توصیه شده ، حق بیمه ، انیمیشن ، کولاژ ، فصلی ، سبک زندگی ، حرفه ای ، مدرسه ، مسافرت ، غذا و هنر). کارهای زیادی وجود دارد ، حتی اگر ، البته جذاب ترین تصاویر فقط در نسخه پرداخت شده در دسترس باشد.
 • بخش “پست های من” ، که تصاویر قبلاً ساخته شده است.

این برنامه از دانش دانش Adobe بهره می برد و نشان می دهد: رابط کاربری تا حد امکان ساده می شود و ما خودمان را در چشمان یک چشم می یابیم. برای شروع ایجاد ، فقط روی یک مدل کلیک کرده و دکمه “Rework this this Model” را فشار دهید.

امکانات شخصی سازی بی نهایت

ماژول ایجاد گرافیک Adobe Spark Post بسیار کامل است. در واقع انواع مختلفی از ویژگی های بسیار مفید را دارد:

 • ما می توانیم متن ، تصاویر ، نمادها ، زمینه ها و تصاویر زیادی را اضافه کنیم. آرم ها برای اعضای حق بیمه رزرو شده است. توجه داشته باشید ، شما می توانید تصاویر خود را از گالری تلفن هوشمند خود ، یک کتابخانه Adobe CC پرداخت کنید یا در انتخاب عکس های رایگان تهیه شده توسط نرم افزار ترسیم کنید.
 • با انتخاب پالت رنگی می توانید رنگ های بصری را تغییر دهید.
 • ما می توانیم انواع انیمیشن ها را به طور خاص به متن اضافه کنیم.
 • مرزها را می توان اضافه کرد ، با انتخاب یکی از مدلهای موجود ، ترتیب عنصر را اصلاح کنید.
 • ما می توانیم با انتخاب از قالب های مختلف از پیش تعیین شده ، فرمت بصری را با یک کلیک تغییر دهیم: انتشار یا داستان اینستاگرام ، یوتیوب Vignette ، LinkedIn Banner ، Story Snapchat ، بلکه نامه ، پوستر ، کارت و غیره. قالب های استاندارد نیز در دسترس هستند: 1: 1 ، 3: 2 ، 4: 3 ، 16: 9 و بسیاری دیگر.

Adobe Spark Post بسیاری از ابزارهای مفید را برای کمک به شما در تحقق محتوای رویاهای خود ارائه می دهد. رابط روشن آن به شدت شخصی سازی را تسهیل می کند. سپس تصویری را می توان در گالری تلفن ضبط کرد یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد. تنها نقص در این برنامه ? در نسخه رایگان ، یک علامت علامت را در پایین انتشارات قرار می دهد. با این حال ، او با احتیاط باقی می ماند.

این نرم افزار برای همه خلاقانی که نمی خواهند ساعت ها برای اصلاح یا روتوش کردن محتوای خود در Photoshop بگذرانند جذاب خواهد بود. این ابزار ، در واقع ، فقط در چند دقیقه محتوای تأثیرگذار را ایجاد می کند.

مشخصات فنی

ویرایشگر خشت
اندازه 47.49 مگابایت
بارگیری 605 (7 روز گذشته)
مجوز نرم افزار تجاری
نسخه 7.2.0
اخرین بروزرسانی 02/07/2022
سیستم عامل اندروید
دسته بندی ها طراحی چندرسانه ای

Adobe Creative Cloud Express (Adobe Spark)

Adobe Creative Cloud Express (Adobe Spark)

Adobe Creative Cloud Express (Adobe Spark)

 • بدون تلاش پست های باشکوه ایجاد کنید
 • معابد را تغییر دهید تا اثرات خود را تغییر دهید
 • از عکس ها و تایپوگرافی های برنامه استفاده کنید

Adobe Creative Cloud Express چیست (Adobe Spark)

با Adobe Spark Post, فقط برای شبکه های اجتماعی مختلف خود محتوا ایجاد کنید, بدون نیاز به تسلط بر طراحی گرافیک.

از برخی استفاده کنید هزاران قالب, آنها را در عکس های خود یا موارد ارائه شده در برنامه اعمال کنید ، اضافه کنید متن و اثرات و برای شبکه های خود پست های منحصر به فردی ایجاد کنید ! خلاقیت های خود را در اینستاگرام ، فیس بوک یا توییتر ارسال کنید و مشترکان خود را تحت تأثیر قرار دهید.

ویرایشگر خشت
سیستم های عامل سرویس آنلاین ، Android ، iOS
اطلاع 247 944
دسته بندی ها چندرسانه ای ، ویدئو ، عکس