نحوه خاتمه نسخه ارزیابی یا ارزیابی Adobe ، نحوه لغو ، خاتمه و اشتراک از LinkedIn Premium? •

نحوه لغو ، خاتمه و لغو اشتراک از LinkedIn Premium

پس از خاتمه ، فضای ذخیره سازی شما در ابر به 2 گیگابایت کاهش می یابد. اگر بیش از حد ذخیره سازی باشید ، 30 روز فرصت دارید تا استفاده آنلاین خود را کاهش دهید. در پایان این دوره 30 روزه ، دیگر ممکن است نتوانید به همه یا بخشی از پرونده های ضبط شده خود در سرورهای Creative Cloud دسترسی پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ذخیره سازی ، ببینید که چگونه می دانم چقدر ذخیره سازی استفاده می کنم ?

خاتمه نسخه ارزیابی یا اشتراک Adobe

اگر محصول خود را از Adobe خریداری کرده اید ، نحوه خاتمه فرمول یا نسخه ارزیابی رایگان خود را پیدا کنید. اگر آن را از Adobe خریداری نکردید ، مستقیماً در آنجا با فروشگاه تماس بگیرید.

شما ترجیح می دهید فرمول خود را تغییر دهید ?دریابید که چگونه می توانید فرمول فعلی خود را برای یک مورد دیگر متناسب با نیازهای خود مبادله کنید.

خاتمه نسخه اشتراک یا ارزیابی خود

برای خاتمه نسخه ارزیابی یا فرمول شخصی خود (اگر آنها را از Adobe خریداری کرده اید) ، به صفحه حساب Adobe دسترسی پیدا کنید.

به آدرس متصل شوید https: // حساب.خشت.com/برنامه ها.
مدیریت فرمول فرمول مورد نظر برای خاتمه را انتخاب کنید.

مدیریت فرمول را انتخاب کنید یا فرمول را ببینید

فرمول خود را انتخاب کنید .

برای تأیید لغو ، فرمول خود را در بخش Manage the Formula انتخاب کنید

شما گزینه را نمی بینید فرمول خود را خاتمه دهید ? اگر ما در حال پردازش پرداخت شما هستیم یا اینکه با این پرداخت با مشکل روبرو شده ایم ، این گزینه در دسترس نیست. در 24 ساعت بمانید.

جزئیات فرمول خود را بررسی کنید ، سپس ادامه را به لغو انتخاب کنید .
دلیل خاتمه را مشخص کنید ، سپس انتخاب کنید ادامه هید .
جزئیات خاتمه را مرور کنید ، سپس تأیید لغو را انتخاب کنید .

فراموش نکنید که بررسی کرده اید که ایمیل تأیید را دریافت کرده اید. همچنین می توانید تأیید کنید که درخواست خاتمه شما با مراجعه به صفحه حساب شما با موفقیت تکمیل شده است.

خاتمه اشتراک تیم

هزینه های لغو و بازپرداخت

بازپرداخت بستگی به زمان خاتمه و نوع اشتراک خریداری شده است. در بیشتر فرمول ها ، اگر در مدت 14 روز از خرید اولیه خود ، بازپرداخت کامل دریافت کنید. اگر در حال حل اشتراک خود هستید ، واجد شرایط بازپرداخت هستید.

چه اتفاقی می افتد در صورت خاتمه اشتراک من به Creative Cloud ?

پس از خاتمه اشتراک ابر خلاق خود ، دیگر نمی توانید به برنامه های ابر خلاق خود یا بیشتر خدمات موجود در اشتراک Creative Cloud خود دسترسی پیدا کنید.

حتی اگر اشتراک ابر خلاق خود را حل می کردید ، هنوز هم مزایای اشتراک رایگان را دارید.

پس از خاتمه ، فضای ذخیره سازی شما در ابر به 2 گیگابایت کاهش می یابد. اگر بیش از حد ذخیره سازی باشید ، 30 روز فرصت دارید تا استفاده آنلاین خود را کاهش دهید. در پایان این دوره 30 روزه ، دیگر ممکن است نتوانید به همه یا بخشی از پرونده های ضبط شده خود در سرورهای Creative Cloud دسترسی پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ذخیره سازی ، ببینید که چگونه می دانم چقدر ذخیره سازی استفاده می کنم ?

اگر کار خود را در رایانه ذخیره کرده اید ، می توانید به این پرونده ها در این ترمینال دسترسی پیدا کنید.

Adobe پس از انقضاء اشتراک شما ، تصاویر اصلی شما را به مدت یک سال ذخیره خواهد کرد. در این دوره ، شما می توانید Lightroom را برای بارگیری پرونده های اصلی خود از خدمات ابری ما ادامه دهید.

شما می توانید به تمام عکسهای ذخیره شده در هارد محلی خود از طریق نرم افزار Lightroom برای رایانه دسترسی داشته باشید. شما می توانید به واردات و طبقه بندی عکس های خود ادامه دهید و از طریق عملکردهای صادراتی ، انتشار ، چاپ ، وب یا نمایش اسلاید از عکسهای روتوش خود استفاده کنید. پس از اتمام اشتراک شما ، دیگر قادر به دسترسی به ماژول های توسعه و نقشه و نه به برنامه Lightroom برای موبایل نخواهید بود.

مقالات مرتبط

 • اصلاح فرمول ابر خلاق شما
 • خاتمه اشتراک خود در سهام Adobe
 • خاتمه فرمول خریداری شده در فروشگاه App

نحوه لغو ، خاتمه و لغو اشتراک از LinkedIn Premium ?

چگونه می توان از LinkedIn Premium لغو ، خاتمه و لغو اشتراک کرد؟

در LinkedIn ، شما بین انتخاب یک حساب اصلی یا گرفتن اشتراک حق بیمه LinkedIn انتخابی دارید.

بر خلاف سایر سیستم عامل هایی مانند Viadeo ، LinkedIn با ارائه چهار نوع اشتراک مختلف متمایز است (به مقایسه اشتراک های حق بیمه LinkedIn مراجعه کنید). هرکدام از ویژگی های خود و سودمندی خود برخوردار هستند.

بسته به نمایه خود می توانید برای:

 • حساب “شغلی” ، سازگار با افراد متقاضی کار
 • حساب “تجارت” ، مناسب برای توسعه دید
 • حساب “فروش” ، مناسب برای جستجوی ؛
 • حساب “استخدام” ، مناسب برای استخدام کنندگان.

اشتراک انتخاب شده هر چه باشد ، حق بیمه ویژگی های جدیدی را برای شما ارائه می دهد که بدون اشتراک به آن دسترسی ندارید.

با این حال ، به یک دلیل یا دلیل دیگر, شما می خواهید برای بازگشت به یک حساب اصلی و لغو مجدد خودکار ، حق بیمه LinkedIn را خاتمه دهید.

Refit LinkedIn Premium: آموزش ویدیویی

بازیکن یوتیوب

1. بنابراین, نحوه لغو و خاتمه حق بیمه LinkedIn ?

من به کسانی که فکر می کنند کار دشوار است اطمینان می دهم. به لطف نوآوری ها و به روزرسانی های بسیاری ، LinkedIn یک پلتفرم روان و آسان است.

برای لغو و خاتمه حق بیمه LinkedIn:

 1. به نماد بروید ” شما “ در بالای صفحه اصلی ؛
 2. روی کلیک کنید “ترجیحات اشتراک حق بیمه” ؛
 3. روی کلیک کنید “اشتراک و پرداخت” در ستون سمت چپ ؛
 4. روی کلیک کنید “لغو اشتراک” که در ” نوع حساب ” ؛
 5. پس از انتخاب دلیل لغو ، روی کلیک کنید ” ادامه هید “ وت “اشتراک من را لغو کنید”.

دقت ، اگر به عنوان مثال از یک حساب حق بیمه LinkedIn برای یک دوره محدود بهره مند شده اید, می توانید اشتراک را از اشتراک لغو و خاتمه دهید. در واقع ، LinkedIn علی رغم اشتراک سالانه ، حق استفاده شما از حساب حق بیمه را تا ماه بعد حفظ خواهد کرد. این اطلاعات جالب است

همچنین توجه داشته باشید که من 3 راه برای دسترسی به ویژگی های LinkedIn Premium را به صورت رایگان پیدا کردم. اگر می خواهید در هر ماه 74 یورو برنده شوید … با مقاله مشورت کنید: چگونه LinkedIn Premium رایگان داشته باشید.

2. Linkeledin Premium را لغو کنید: و اگر همیشه از آن استفاده می کردید ?

برخی از متخصصان از ترس از دیدن کارت بانکی خود که همیشه بدهکار است ، تمایلی به فسخ حساب حق بیمه LinkedIn خود ندارند.

یک نکته بسیار ساده برای جلوگیری از این ناراحتی استحداقل یک روز قبل از تاریخ صدور صورتحساب ، اشتراک حق بیمه LinkedIn خود را لغو کنید.

3. عواقب مستقیم لغو و خاتمه اشتراک حق بیمه چیست؟ ?

از پایان چرخه صورتحساب شما ..

 • ویژگی های منتشر نشده حساب حق بیمه LinkedIn مانند: Inmails ، لیست کامل افرادی که با مشخصات شما ، تبلیغات ارسال شده ، نشان طلایی و غیره مشورت کرده اند ، مشاهده خواهید کرد.
 • اعتبارات انباشته شده Inmail به طور قطعی از بین می رود.

لغو و خاتمه حق بیمه LinkedIn: در نتیجه

برخی از متخصصان مزیت قابل توجهی برای انتخاب یک حساب حق بیمه LinkedIn پیدا می کنند. با این حال ، شما ممکن است علاقه خود را به حق بیمه از دست دهید و می خواهید به عنوان مثال در یک آزمایش رایگان به یک حساب اساسی برگردید. شما اکنون کلیدهایی برای لغو خود و خاتمه حق بیمه LinkedIn با آگاهی کامل از واقعیت ها دارید.

بدانید که LinkedIn Premium برای فروش قادر به فروش ضروری نیست. من از شما دعوت می کنم مقاله من را بخوانید که نحوه انجام فروش اجتماعی با LinkedIn را توضیح می دهد.

 • نحوه استفاده از LinkedIn ? 30 راز متخصص
 • LinkedIn Premium: قیمت اشتراک حق بیمه.
 • LinkedIn Sales Navigator: قیمت و راهنمای کامل !