بارگیری رایگان Adobe Photoshop Express در Futura ، بارگیری ویرایشگر Adobe Photoshop Express برای وب ، iOS ، Android.

ویرایشگر Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express را در پرونده های ما پیدا کنید:

دانلود Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express برنامه ایده آل برای افرادی است که به دنبال یک ویرایشگر سریع عکس و کولاژ هستند ، آسان و کارآمد است. همچنین ویژگی های ویرایش عکس را شامل می شود و به صورت رایگان برای تلفن های هوشمند و تبلت های Android و iOS ، بلکه برای رایانه های لوحی مایکروسافت در ویندوز 10 قابل دسترسی است.

ساخته شده توسط Adobe ، Adobe Photoshop Express یک نسخه جمع و جور ، مناسب برای رسانه های تلفن همراه ، از نرم افزار معروف پردازش تصویر است فتوشاپ. این برنامه موبایل دارای تمام تخصص Adobe است و تمام ویژگی های اساسی را از نظر ویرایش عکس ، پردازش تصویر و مونتاژ عکس ارائه می دهد.

ویژگی های اصلی Adobe Photoshop Express چیست ?

کلیه عملکردهای اساسی در دسترس است: تغییر اندازه ، تغییر مکان ، بازیابی ، چرخش و تقارن. این نرم افزار همچنین بیشترین استفاده از عناصر تصحیح مانند حذف نقص (وظایف ، گرد و غبار) ، تصحیح وضوح ، کنتراست ، قرار گرفتن در معرض ، تن نور ، سایه ها ، سیاهان ، سفیده ، دما ، وضوح ، اشباع و ارتعاش. پرتره ها قادر خواهند بود از پیشرفت های قابل توجهی مانند کاهش چشم های قرمز ، هموار سازی پوست ، اصلاح بیان صورت و غیره بهره مند شوند. حتی ایجاد کاریکاتور نیز ممکن است. توجه داشته باشید که تمام اصلاحات و تنظیمات شما را می توان به صورت از پیش تنظیم شده ذخیره کرد ، تا آنها را راحت تر و سریعتر از سایر عکس ها اعمال کنید.

Adobe Photoshop Express همچنین ویژگی های مختلفی را برای سفارشی کردن عکسهای خود مانند فیلترهای از پیش تنظیم شده و ظاهر ، قاب عکس یا امکان اضافه کردن متن در تصاویر ارائه می دهد. این ابزارهای نوآورانه برای کاهش سر و صدا (کاهش دانه و نواقص در عکس های تاریک) ، برای تجزیه (کاهش غبار و مه) ، حذف عناصر ناخواسته و اصلاح دیدگاه ها فراهم می کند. بیش از 70 ظاهر در دسترس شما است !

نحوه ساخت کولاژ با Adobe Photoshop Express ?

علاوه بر همه این ویژگی های پردازش تصویر و ویرایش عکس ، Adobe Photoshop Express ویژگی هایی را برای ساخت کولاژهای عکس شامل می شود که امکان جمع آوری در یک آرایش هماهنگ ، حداکثر 9 عکس را فراهم می کند. بسته به تعداد تصاویر انتخاب شده برای ادغام در مونتاژ شما ، چندین نوع فریم و ترتیب به شما ارائه می شود. پس از انتخاب عکس ها و مدل خود ، می توانید عکس های خود را همانطور که مناسب می بینید قرار دهید و کولاژ خود را با رنگ ، برچسب و غیره تقویت کنید. شما همچنین می توانید با توجه به مقصد خود ، قالب کولاژ خود را انتخاب کنید. شما به طور خاص قالب های “پوشش فیس بوک” ، پس زمینه LinkedIn “،” YouTube مینیاتوری “و غیره را پیدا خواهید کرد. شما فقط باید ایجاد خود را با فرمت JPG صادر کنید و آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید !

توابع حق بیمه با شناسه Adobe در دسترس کاربران است. و برخی از فیلترها ، ظاهر و جلوه ها برای استفاده از آنها به اشتراک پرداخت کننده نیاز دارند.

شما می توانید Adobe Photoshop Express را از Android ، iPhone و iPad بارگیری کنید (iOS 13 تلفن های هوشمند و تبلت ها (iOS 13.0 یا نسخه بعدی) ، اما همچنین در رایانه های سازگار با ویندوز 10 سازگار ، از طریق فروشگاه مایکروسافت.

Adobe Photoshop Express را در پرونده های ما پیدا کنید:

مشخصات فنی

اخرین بروزرسانی 18 سپتامبر 2023
مجوز مجوز رایگان
بارگیری 35 (30 روز گذشته)
نویسنده خشت
سیستم های عامل Android ، iOS iPhone / iPad ، ویندوز 10/11
دسته بندی عکس

ویرایشگر Adobe Photoshop Express

ویرایشگر Adobe Photoshop Express

ارائه ویرایشگر Adobe Photoshop Express توسط بارگیری.کم

با تشکر از ویرایشگر Adobe Photoshop Express, ویرایشگر تصویر ضروری بصورت آنلاین و به صورت رایگان در دسترس است. در این نسخه ساده اما مؤثر ، ویژگی های اساسی مانند تغییر اندازه ، برش و حذف چشم قرمز از دیگران در دسترس است.

علاوه بر این ، سایر جلوه های تنظیم مانند روشنایی ، کنتراست یا برجسته می تواند به شما در کار با تعریف تصویر کمک کند. سرانجام ، شما می توانید از عملکردهای پیشرفته اعوجاج ، فیلترها و سایر تغییرات رنگ برای نهایی کردن ایجاد خود استفاده کنید. برای تقویت تصاویر تزئینی خود ، روی “تزئین” کلیک کنید. متن ، حباب ، کاراکترها یا فریم ها را درج کنید.

در دسترس از مرورگر خود ، بدانید که Adobe ویرایشگر Express Photoshop برای کار کردن نیاز به نصب Flash Player روی دستگاه شما دارد. سرانجام ، بیا و بارگیری Adobe Photoshop Express از پرده های iOS و/یا Android برای استفاده از تمام ویژگی های آن به طور مستقیم در تلفن هوشمند و رایانه لوحی خود استفاده کنید.