بارگیری Adobe Photoshop Lightroom – عکس – Numériques ، Adobe Photoshop Lightroom برای Android – بارگیری APK از Uptodown

Adobe Photoshop Lightroom

بسیاری از نرم افزار retouching تصویر و عکس در حال حاضر در دسترس است.

Adobe Photoshop Lightroom

Adobe Photoshop Lightroom CC ابزاری برای ویرایش عکس برای عکاسان و علاقه مندان به عکاسی از جمله کاتالوگ ویژگی های چشمگیر است.

پیشنهاد ویژه:129.99 یورو به جای 143.14 یورو (- 9 ٪)

چرا از Lightroom استفاده کنید ?

اخبار آخرین نسخه Lightroom چیست؟ ?

که سیستم عامل لایت روم سازگار است ?

بهترین گزینه برای لایتروم چیست ?

تمام مقالات ما مربوط به Lightroom

شرح

Adobe Lightroom CC یک ویرایشگر عکس برای عکاسان و دوستداران عکاسی است. این نرم افزار به زبان فرانسوی است ، با ویژگی های بسیاری ، که همه چیز کاربران برای لمس ، سازماندهی ، ذخیره و به اشتراک گذاشتن عکس های خود را فراهم می کند.

Adobe Photoshop Lightroom Classic به ویژه با ضبط محلی ، به ویژه ، ضبط محلی در رایانه ، در نسخه کلاسیک برای رایانه های مجهز به سیستم Windows یا Mac OS X موجود است. این نسخه کلاسیک برای تجهیزات با کارایی بالا بهینه شده است.

این نرم افزار همچنین در نسخه استاندارد خود ، برای رایانه های رومیزی ویندوز و Mac OS X ، بلکه برای تلفن های هوشمند و تبلت های iOS و Android نیز موجود است. این نسخه تمام کارهای شما را در فضای ذخیره سازی ابری خود ذخیره می کند و به شما امکان می دهد از هر ایستگاه کاری به آن دسترسی پیدا کنید. بهینه شده برای دستگاه های کمتر پیشرفته ، رابط کاربری ساده تری ارائه می دهد و گزینه های بسیاری از جمله تخصیص کلمات کلیدی و پشتیبان گیری خودکار است.

این طیف گسترده ای از پارامترها برای بهبود عکس های شما دارد که می توانید در هر زمان اعمال یا حذف کنید. شما می توانید قرار گرفتن در معرض عکس های خود ، دیدگاه های صحیح ، مدیریت سر و صدا را تنظیم کنید ، وضوح کامل عکس های خود را تنظیم کرده و به راحتی آنها را در سیستم عامل ها و شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

چرا از Lightroom استفاده کنید ?

ما در اینجا به طور عمده در جدیدترین نسخه مدرن تر سر و کار خواهیم داشت ، که می توانید تمام عملکردهای موجود در نسخه کلاسیک آن را برای رایانه شخصی پیدا کنید.

کاربران ابتدا باید تصاویر را وارد کنند ، ذخیره شده در یک دایرکتوری از رایانه یا گالری تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود. اضافه کردن بسیار ساده ، آنها فقط باید پرونده هایی را که عکس های آنها در آن ذخیره شده است انتخاب کنند و نسخه های تصاویر را برای واردات بررسی کنند. در چند کلیک ، آنها به گالری برنامه اضافه می شوند و در فضای ذخیره آنلاین شما ذخیره می شوند. توجه داشته باشید که برنامه کپی ها را تشخیص می دهد و به شما پیشنهاد نمی دهد که عکس هایی را که قبلاً در آنجا هستند وارد کنید.

نحوه استفاده از مدیر عکس Lightroom ?

چه در رایانه یا تلفن هوشمند کار می کنید ، برنامه یک مدیر عکس را در اختیار شما قرار می دهد ، که باعث می شود سازمان عکسهای شما تسهیل کند. شما می توانید آنها را بر اساس تاریخ افزودن مرتب کنید یا آنها را به صورت آلبوم سازماندهی کنید ، اما همچنین با توجه به ویژگی های دوربین ، نشانگرها ، کلمات کلیدی یا نماد اختصاص داده شده ، جستجو را انجام دهید.

مانند فتوشاپ, Lightroom در حال راه اندازی سیستمی از لمس های غیر مخرب است که به شما امکان می دهد همیشه عکس های اصلی خود را نگه دارید و سپس پروژه های خلاقانه مختلف خود را در قالب های دیگر ذخیره کنید ، به طور خودکار در فضای ذخیره سازی Adobe Cloud خود هماهنگ می شوند.

ابزارهای روتوشینگ مستقیماً از رابط اصلی قابل دسترسی هستند. نیازی به خارج شدن از مدیر عکس خود نیست. به سادگی تصویر را برای لمس کردن انتخاب کنید و روی یکی از نمادهای مناسب کلیک کنید تا پانل جانبی تنظیمات مختلف موجود را مستقر کنید.

ویژگی های اصلی روتوش Lightroom چیست؟ ?

کاربران قادر خواهند بود به سرعت به کنترل های برداشت تصویر دسترسی پیدا کنند و عناصر ناخواسته عکس را حذف کنند. توجه داشته باشید که Touch -up می تواند برای کل عکس یا فقط در یک قسمت موضعی و هدفمند اعمال شود. یک دستور بسیار عملی دیگر به شما امکان می دهد تا عکس را قبل و بعد از روتوش مقایسه کنید تا یک نمای کلی از اصلاحات بدست آورید. برای ساده کردن لمس تصاویر خود ، ناشر پارامترهای از پیش تعریف شده را برای شما فراهم می کند تا به طور خودکار تنظیمات را در یک موضوع خاص اعمال کنید. این فیلترها یک نمایش بصری خاص ارائه می دهند: کنتراست بالا ، رنگ های طبیعی ، سیاه و سفید ، سپیا ، برجسته دانه … برخی از فیلترها را می توان جمع کرد.

اولین نماد راست ابزارهای اصلی روتوشینگ را متمرکز می کند. می توانید در اولین منوی Drop -down ، تمام پارامترهای مربوط به نور را تنظیم کنید. شما به طور خاص می توانید قرار گرفتن در معرض را برجسته یا افزایش دهید ، تضاد را برای بیرون آمدن تسکین ها ، سایه ها ، مناطق نوری ، تن های نور و رنگ های تاریک به وجود می آورید. با تشکر از دکمه ماشین ، AI تنظیمات بهینه نور را اعمال می کند.

منوی دوم دارای تمام پارامترهای رنگ سنجی است. تعادل سفید بدیهی است که با ابزار پیپت وجود دارد ، برای بازیابی رنگ بر روی پیکسل دقیق عکس خود کلیک کنید. دما ، سایه ، ارتعاش و اشباع بلافاصله تنظیم می شود. کاربران با تجربه کمتر می توانند گزینه خودکار را انتخاب کنند تا به طور خودکار این تنظیمات را تنظیم کنند ، در حالی که پیشرفته ترین می تواند آنها را با استفاده از کشویی های مختلف به صورت دستی تنظیم کند.

تعادل سفید Adobe Photoshop Lightroom

منوی Effects به شما امکان دسترسی به کشویی های تنظیم وضوح و تصحیح حجاب را می دهد که به شما امکان می دهد با استفاده از کنتراست های بیشتر ، تأیید جزئیات خاص و حذف حجاب مه از عکس های کسل کننده ، تصاویر خود را انرژی دهید.

تصحیح شلاق در عکس های خود با Adobe Photoshop Lightroom

لطفاً توجه داشته باشید ، Lightroom مانند سیستم Layer (لایه) استفاده نمی کند فتوشاپ مثلا. بنابراین اگر نمی خواهید تنظیمات را ترکیب کنید ، باید اصلاحات خود را لغو کنید ، یا اگر می خواهید تست های مختلف جلوه ای را در همان تصویر انجام دهید ، کپی از تصویر اصلاح شده خود را ذخیره کنید.

ابزارهای دیگری مانند ابزار تخریب شده شعاعی یا خطی ، برس یا تصحیح پردازش عکسهای شما را با توجه به سلیقه هنری شما تسهیل می کند.

از پیش تنظیم شده همچنین بخشی از پیشرفت های جالب فناوری در این برنامه پردازش تصویر در قالب خام است. در واقع ، از پیش تنظیم شده مجموعه ای از پارامترها و پیکربندی های ذخیره شده است و اجازه می دهد این جلوه ها بدون نیاز به عبور جداگانه در هر پرونده ، روی عکس ها اعمال شوند. می توان یک کاتالوگ از پیش تنظیمات را در قالب پرونده صادر کرد .لنتس. توجه داشته باشید که بسیاری از کاربران برای صرفه جویی در وقت قابل توجه ، از کاتالوگ از پیش تنظیم شده خود بارگیری و استفاده می کنند.

سایر خدمات لایت روم

این سرویس حداکثر 1 را برای ذخیره سازی در فضای ذخیره سازی شما ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تمام عکس های خود را ذخیره کنید. همچنین به طور خودکار از نسخه اصلی و نسخه اصلاح شده کار شما نسخه پشتیبان تهیه می کند. با تشکر از پشتیبان گیری آنلاین ، می توانید به کتابخانه خود دسترسی پیدا کرده و عکس های خود را در هر نقطه با دستگاه های تلفن همراه یا رایانه خود تغییر دهید. وقتی عکس را با برنامه از صفحه رایانه خود تغییر می دهید ، تغییرات به طور خودکار در تمام سیستم عامل های دیگر شما منعکس می شوند.

این برنامه همچنین ابزاری دارد که به افراد امکان می دهد در عکس های شما شناخته شوند ، سپس به طور خودکار کلمات کلیدی را که می توانند برای جستجو استفاده شوند ، اعمال کنید. ویژگی علامت گذاری خودکار آن به شما امکان می دهد با استفاده از کلمات کلیدی به راحتی عکسی را جستجو کنید (به عنوان مثال: “عکس ساحل”).

با استفاده از این ابزار ، می توانید گالری های وب و نمایش پرده ای را نیز تهیه کنید ، و همچنین پارامترهای چاپ شخصی را برای انواع تصاویر تعریف کنید. توجه داشته باشید که یک دستور مستقیم به شما امکان می دهد تصویر خود را به فتوشاپ منتقل کنید تا انجام روتوش در لایت روم مانند افزودن متن یا همجوشی پانوراما از تصاویر غیرممکن شود.

با اشتراک موجود است ابر خلاق به ویژه به عکس اختصاص داده شده است (با فتوشاپ و فضای ذخیره سازی آنلاین) یا در نسخه ابری خلاق کامل چه کسی بیش از بیست برنامه Adobe را به شما ارائه می دهد ، Lightroom به مدت 7 روز در نسخه تظاهرات قابل دسترسی است. این برنامه چندین برنامه قیمت گذاری و عضویت کاربر را ارائه می دهد. برنامه عالی ترین برنامه Adobe Creative Cloud Photography است که به شما امکان دسترسی به کلیه عملکردهای لایت روم ، از جمله آخرین به روزرسانی ها و به روزرسانی ها را می دهد. این طرح همچنین به شما امکان می دهد به سایر محصولات Adobe Creative Suite مانند Photoshop و Illustrator دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، بسته های کاربردی منحصر به فرد برای نرم افزار وجود دارد. همچنین می توانید برای یک حق امتیاز مجوز دائمی بخرید. سرانجام ، اگر بخشی از یک شرکت یا یک سازمان هستید ، می توانید از کاهش قیمت های کاهش قیمت برای مجوزهای تیم یا مجوزهای تجاری بهره مند شوید.

اخبار آخرین نسخه Lightroom چیست؟ ?

علاوه بر این ، برای اینکه همیشه زندگی خود را کمی بیشتر ساده کنید ، رابط کاربری در ایستگاه کاری و سایر ابزارهای عملی متحمل شده است. به طور خاص ، می توانید عکس و فیلم را به سادگی به یک آلبوم مشترک اضافه کنید.

در دسامبر سال 2020 ، یک به روزرسانی جدید مستقر شد ، که بیشتر به سمت کاربران اپل با رایانه MacOS گرایش پیدا کرد. این به روزرسانی امکان سازگاری بهتر این نرم افزار را با تراشه M1 جدید از پردازنده جدید برند اپل فراهم می کند.

به روزرسانی مارس 2021 سرانجام به Lightroom (دسک تاپ و موبایل) اجازه می دهد تا از تصاویر Proraw Apple پشتیبانی کند. نسخه دسک تاپ شامل یک برگه جدید “برای شما” است که شامل راهنماهای تعاملی و آموزش برای آموزش پیشرفته تر است.

تا به روز رسانی ژوئن 2021 نگذشته بود که سرانجام پردازنده M1 را که توسط Lightroom Classic پشتیبانی شده است ، ببینید. علاوه بر این ، نسخه های مختلف همه شامل حالت وضوح فوق العاده است که قبلاً از مارس 2021 در دوربین RAW یافت شده است و باعث افزایش وضوح تصویر تا 4 بار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر: Lightroom برنده Super-Resolution شد و Adobe سازگاری خود را با پردازنده های Apple M1 گسترش می دهد

کنفرانس Adobe Max اکتبر 2022 نرم افزار جدید را ارائه می دهد: Adobe Max: AI همیشه کارآمدتر در Lightroom و Photoshop.

که سیستم عامل لایت روم سازگار است ?

برای بارگیری از ویندوز 10 با 4 گیگابایت رم ، Mac OS X 10 در دسترس است.13 یا بعد از آن ، Android 5.0 یا Superior و iOS 12.3 یا برتر. بنابراین می توانید آن را بارگیری کرده و آن را در تلفن های هوشمند و تبلت های اندرویدی بلکه همچنین تلفن های هوشمند آیفون و تبلت های iPad از طریق لینک های بارگیری مستقیم ما در فروشگاه App و فروشگاه Play تست کنید).

برای دسترسی به سرویس ذخیره آنلاین باید یک اتصال اینترنتی و یک حساب کاربری داشته باشید.

از مشورت با پیشنهادات اشتراک و مجوز پرداخت شده دریغ نکنید برنامه عکاسی ابر خلاق Adobe برای دسترسی نامحدود به نرم افزار فتوشاپ و لایت روم.

بهترین گزینه برای لایتروم چیست ?

بسیاری از نرم افزار retouching تصویر و عکس در حال حاضر در دسترس است.

تاریک, چراغ, عکس وابستگی, وت ادم خاردار همه ویژگی های جالب و عملکرد واضح را ارائه می دهند. رابط ها تا حدودی متفاوت هستند اما ابزارهای اساسی برای روتوش و تغییر شکل تصاویر در آنجا و کاربردی هستند. بسیاری از آموزش ها برای گرفتن سریعتر در دسترس هستند.

در همان ناشر می توانیم استناد کنیم فتوشاپ, که کامل تر است و مرجع طراحان گرافیک و عکاسان باقی مانده است.

در دنیای نرم افزار منبع باز برای بارگیری به صورت رایگان ، به خوبی شناخته شده است گیم و رقیب او کریتا همچنین گزینه های خوبی هستند زیرا آنها ویژگی های معادل آن را ارائه می دهند ، اما با خدمات ذخیره سازی و سازگاری با سایر نرم افزارهای کمتر.

اگر به دنبال یک جایگزین موبایل و رایگان برای ناشر هستید ، می توانید برنامه Android و iOS Snapsed را آزمایش کنید.

و اگر می خواهید هوش مصنوعی بیشتری را در درمان های بصری خود قرار دهید ، می توانید به سمت On1 Photo Raw ، DXO PhotoLab و Topaz Photo AI تکیه دهید ، در عرض چند روز موجود است.

Adobe Photoshop Lightroom

Adobe Lightroom برای دستگاه های تلفن همراه Android یک برنامه رسمی است که به شما امکان می دهد عکس های خود را سازماندهی کنید ، آنها را با سایر دستگاه ها همزمان کنید و با پرونده های خام دوربین های DSLR کار کنید.

شما می توانید به همان اندازه که می خواهید پوشه ایجاد کنید و آنها را با سایر دستگاه ها همزمان کنید ، همه از یک رابط زیبا و استفاده آسان. گذشته از آن ، می توانید هر عکسی را با استفاده از ابزارهای Adobe موجود ویرایش کنید. بهترین کار این است که می توانید از انتخاب بزرگی از میانبرها برای انجام راحت ترین اقدامات استفاده کنید.

برای کسانی که یک حساب کاربری لایت یا یک برنامه Adobe دیگر ندارند ، این برنامه به سادگی یک نسخه آزمایشی است ، بنابراین به مدت سی روز می توانید از Adobe Lightroom Mobile آزادانه استفاده کنید ، اما پس از این دوره باید پرداخت کنید.

Adobe Lightroom Mobile بدون شک برنامه عکاسی عالی است. از یک رابط زیبا استفاده می کند و ویژگی های با کیفیت بالایی را ارائه می دهد. با این حال ، قیمت ثبت نام می تواند برای آنچه انجام می دهد خیلی زیاد باشد.

بررسی توسط آندرس لوپز ترجمه شده توسط تیم محلی سازی Uptodown

شرایط مورد نیاز (آخرین نسخه)

  • به اندروید 8 نیاز دارد.0 یا بیشتر

اطلاعات بیشتر

نام بسته کم.خشت.لیموبیل
مجوز رایگان
سیستم عامل اندروید
دسته بندی عکاسی
زبان فرانسوی