بارگیری Adobe Photoshop – Multimedia ، Photo – Digital ، Adobe Photoshop CC – بارگیری

Adobe Photoshop CC برای ویندوز

در حال حاضر هیچ نسخه Google Android در دسترس نیست.

فتوشاپ

Adobe Photoshop در زیر ویندوز ، Mac و iPad موجود است ، برنامه مرجع در زمینه ویرایش عکس ، پردازش تصاویر و ایجاد گرافیک است.

چرا از فتوشاپ استفاده کنید ?

اخبار آخرین نسخه فتوشاپ چیست؟?

که با آن فتوشاپ سازگار است ?

بهترین گزینه برای فتوشاپ چیست ?

تمام مقالات ، پرونده ها و آموزش های ما را در Photoshop پیدا کنید

شرح

بیش از 30 سال است که Adobe Photoshop معیار در زمینه ویرایش عکس و پردازش تصویر است. در زیر ویندوز ، مک و iPad موجود است.

این نرم افزار با هدف هر دو متخصص خواستار که مایل به داشتن ویژگی های پیشرفته و ابزارهای با عملکرد بالا و همچنین افراد تازه کار هستند که مایل به شروع کار در روتوش عکس و تصاویر هستند ، انجام می شود. او ابزارهای ایجاد گرافیکی را ارائه می دهد که امکان ایجاد مجدداً به تخیل خود را فراهم می کند.

چرا از فتوشاپ استفاده کنید ?

Adobe Photoshop از تمام فرمت های پرونده و عکس تصویری ممکن پشتیبانی می کند: RAW ، DNG ، بلکه JPG ، PNG و غیره. ضروری است که عکسهای خود را به روشی حرفه ای باز کنید و به خلاقیت خود اجازه دهید.

رابط گرافیکی مرتب و خوب فکر می شود ، اما غنای آن در ابتدا می تواند آن را گیج کننده کند. محتوای و چیدمان آن قابل تنظیم است تا به شما امکان دهد با توجه به نوع استفاده خود به سرعت کارکردها و ابزارهایی را که لازم دارید داشته باشید.

این برنامه با انواع پردازش تصویر مانند عکاسی ، طراحی ، تبلیغات ، چاپ ، ایجاد تصاویر برای وب و غیره سازگار است.

علاوه بر ابزارهای استاندارد موجود در یک ویرایشگر تصویر مدرن ، این نرم افزار دارای یک مدیر لایه قدرتمند است که به شما امکان می دهد آهنگ های گرافیکی پیچیده ای ایجاد کنید.

از تمام فضاهای رنگ سنجی موجود در بازار ، حالت های رنگ RGB ، CMYK و HSV ، قالب های مختلف پیکسل و در نهایت هر وضوح پشتیبانی می کند. همچنین طیف گسترده ای از فیلترها و جلوه های هنری را ارائه می دهد که همه قابل تنظیم هستند و بنابراین امکانات را تقریباً نامتناهی می کنند.

دیگر از پشتیبانی فیزیکی برای ذخیره خلاقیت های خود استفاده نمی کنید ، Adobe Creative Cloud را ایجاد کرده است ، یک سیستم ابری اشتراک که به شما امکان می دهد کار خود را برای دسترسی به هر مکانی ذخیره کنید. با تشکر از این سیستم ، تمام برنامه های ناشر با هم پیوند خورده اند. این اشتراک شامل دسترسی به یک فضای ذخیره سازی ابری ، بلکه همچنین به برخی از نرم افزارهای محدوده نامحدود مانند Photoshop ، Lightroom ، Photoshop Express و غیره است.

شما می توانید قبل از تصمیم گیری در انتخاب مجوز پرداخت شده ، بیشتر برنامه های Adobe را برای یک دوره آزمایشی بارگیری و آزمایش کنید که به شما امکان می دهد تا با ابزار آنها آشنا شوید. از رفتن به اشتراک ارائه دهنده برنامه Adobe Creative Cloud Photography دریغ نکنید.

اما این همه چیز نیست ! در واقع ، با ورود Photoshop برای وب ، این نسخه آنلاین می تواند به نوبه خود رایگان شود ، بنابراین استفاده از Photoshop به صورت رایگان از این طریق امکان پذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر: فتوشاپ در وب برای همه رایگان خواهد شد

برنامه های تلفن همراه Photoshop رایگان

علاوه بر نسخه آزمایشی چند روز ، مطمئناً می توانید از برنامه های تلفن همراه Photoshop Mobile به صورت رایگان استفاده کنید. شما در نسخه کامل همه قدرتمند نخواهید داشت اما برخی از ویژگی های بسیار قابل توجه ، به خصوص در تلفن های هوشمند یا تبلت ها. شما فقط به یک شناسه Adobe نیاز دارید تا آنها را کار کنید.

با استفاده از برنامه Adobe Photoshop Express Mobile ، برای بارگیری به صورت رایگان در فروشگاه App و فروشگاه Play ، بلکه در فروشگاه Microsoft برای ویندوز 10 ، نسخه فشرده و سبک تری از نرم افزار نیز دارید. از طرف دیگر ذکر خواهد شد که برخلاف برادر بزرگش که برای پشتیبانی از پرونده های خام خام باید از پسوند دوربین برخوردار باشد ، Adobe Photoshop Express به طور بومی از آنها پشتیبانی می کند. واقعاً بسیار کاربردی و شهودی ، این برنامه رایگان امکان اصلاح نقص عکس ها ، اضافه کردن مرزها ، فیلترها ، تصاویر ، متن و بسیاری از عناصر دیگر را فراهم می آورد.

بسیار ساده تر ، Adobe Photoshop Mix رایگان است اما هنگام باز و بسته شدن برنامه موبایل برخی از تبلیغات را دارد. این امکان را به شما می دهد تا به راحتی “ظاهر” را در عکس های خود اعمال کنید ، تا با مدیریت خودکار سطح شفافیت و اصلاح در تصاویر نسبتاً ساده اما ضروری ، تصاویر را ادغام کنید ! توجه داشته باشید که یک آموزش کوچک ویژگی های اصلی را در اولین استفاده از برنامه ارائه می دهد.

Adobe Photoshop Fix فقط نامه انحراف با برنامه دیگر دارد و با این وجود ویژگی ها کاملاً یکسان نیستند. Adobe Photoshop Fix بیشتر به سمت لمس کردن پرتره ها با ابزارهای صاف کننده پوست ، اصلاح نواقص ، قرار دادن یک اثر تاری در پس زمینه با تشخیص چهره های اتوماتیک است. این فتوشاپ رایگان دیگر همچنین روشنایی روی صورت را مدیریت می کند و ابزارهای محصول ، تغییر اندازه و غیره را در اختیار شما قرار می دهد.

آخرین برنامه Photoshop برای بارگیری به صورت رایگان: Adobe Photoshop Camera. این خود را به عنوان یک دوربین ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد لنز را تغییر داده و جلوه هایی را حتی قبل از گرفتن عکس اعمال کنید. البته ، می توان با عکسهای گالری خود همین کار را انجام داد ، اما علاقه اصلی در تجسم جلوه ها قبل از گرفتن عکس نهفته است. Bichromia ، با تشخیص ، درج سیاره در پس زمینه ، اثرات قابل توجه است !

اخبار آخرین نسخه فتوشاپ چیست؟?

برای تولد سی امین سالگرد خود ، این نرم افزار در دسترس ویژگی های جدید بسیار جالب است که از AficionAdos لذت می برد ! نسخه جدید بسته به دستگاه شما چندین اسباب بازی ارائه می دهد.

برای کاربران PC Windows ، ورود به انتخاب و پر کردن متعدد را یادداشت کنید ، بدون اینکه چندین بار دستکاری های مشابه را دوباره انجام دهید. صرفه جویی در وقت قابل توجه ! همچنین به بهبود هدف اشیاء اشیاء در پیش زمینه توجه داشته باشید که یک الگوریتم جدید دارد.

کاربر همچنین قادر خواهد بود عملکرد پانوراما و همچنین پیشرفت در بزرگنمایی و ناوبری را در میان دیگران کشف کند.

در MacOS Catalina ، توجه داشته باشید که این رابط در حالت تاریک موجود است ، یک حالت نسبتاً دلپذیر برای تهیه ویرایش عکس بدون اینکه چشمان شما را خاموش کند.

صاحبان iPad از یادگیری ورود برخی از ویژگی های تا کنون در دستگاه خود ، و همچنین ابزار انتخاب ساده که بسیار خیره کننده است ، خوشحال خواهند شد. در واقع ، شما فقط باید یک منطقه را انتخاب کنید و برنامه به تنهایی شیء را تشخیص می دهد و می خواهید انتخاب کنید. و اگر چندین شیء وجود دارد ? خوب ، همه آنها به صورت جداگانه انتخاب می شوند !

در به روزرسانی سال 2021 ، که در کنفرانس Adobe Max در اکتبر سال 2020 رونمایی شد ، Adobe به ویژگی های جدید ویرایش صورت پیوست ، از جمله امکان تغییر سن ، رنگ پوست یا حتی بیان صورت. همچنین با چند کلیک می توان آسمان را با یک عکس منظره جایگزین کرد. بسیار کاربردی تر ، این ابزار جدید کتابخانه ای از سایه های مختلف آسمان را ارائه می دهد ، که می تواند بسیار ساده استفاده شود.

در به روزرسانی بهار 2021 خود ، Photoshop با پردازنده های Apple M1 سازگار می شود و Camera Raw شامل یک عملکرد جدید بهبود تصویر به نام حالت وضوح فوق العاده است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به موارد ما مراجعه کنید: Adobe CC Update: Photoshop Apple M1 سازگار است و برنده یک وضوح فوق العاده AI است و عملکرد لایتروم برنده فوق العاده وضوح فوق العاده است و Adobe سازگاری خود را با پردازنده های Apple M1 گسترش می دهد

به روزرسانی ماه مه 2021 شامل یک دستور جدید “Save A Copy” در منوی پرونده است. این گزینه به شما امکان می دهد یک کپی از کار فعلی خود ایجاد کرده و آن را در قالب دیگری ذخیره کنید ، بدون اینکه از دستور “صادرات برای وب” عبور کنید.

نسخه جدید اوت 2021 دارای برخی از ویژگی های جدید در نسخه دسک تاپ خود با ظاهر یک ابزار جدید برای تحول آسمان است. Adobe Photoshop برای iPad اکنون ابزار انتخاب جادویی Baguette را ارائه می دهد که پیکسل های رنگی یکسان را انتخاب می کند.

در کنفرانس Adobe Max 2021 در اکتبر 2021 اعلام شد ، یک سرویس وب جدید Photoshop در نسخه بتا مستقر شده است. این نسخه آنلاین بدون نیاز به نصب یک برنامه یا نرم افزار دسک تاپ ، این نسخه آنلاین در همه پشتیبانی ها در دسترس است اما هنوز هم با داشتن لایه های ضروری ، ماسک ها و ابزارها قابل دسترسی است. از یک حساب ابر خلاق در دسترس است و به اشتراک نیاز دارد.

کنفرانس Adobe Max اکتبر 2022 نرم افزار جدید را ارائه می دهد: Adobe Max: AI همیشه کارآمدتر در Lightroom و Photoshop.

سال 2023 واقعاً به سمت هوش مصنوعی تبدیل خواهد شد. در واقع ، Adobe هوش مصنوعی خود را به نام Firefly در نرم افزار خود راه اندازی می کند. برای لحظه ای که فقط در نسخه بتا در فتوشاپ موجود است ، هوش مصنوعی تولیدی به شما امکان می دهد بدون لمس سایر کارکردهای نرم افزار ، در یک تصویر تغییراتی ایجاد کنید ، و به یک تصویر بیشتر اجازه می دهد تا موهای یک پرتره را تغییر دهد یا پس زمینه ناخوشایند را تغییر دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقاله ما را بخوانید: فتوشاپ به Firefly Genetive سوئیچ می کند: یک ابزار بالقوه بالا.

که با آن فتوشاپ سازگار است ?

برای نصب در رایانه های تحت مایکروسافت ویندوز ، برای نسخه های 10 و 11 برای بارگیری در دسترس است.

کاربران فناوری اپل از آنجا که می توانند نرم افزار را در MAC خود بارگیری کنند ، پیشی نمی گیرند (MacOS 11.0 یا بالاتر).

برای کاربران iOS ، بدانید که یک نسخه خاص برای iPad (نه برای آیفون) وجود دارد که تقریباً چیزی برای حسادت به نسخه های رایانه شخصی یا MAC ندارد. بسیار کامل ، این به شما امکان می دهد تا در هر کجا که هستید کار خود را ادامه دهید.

در حال حاضر هیچ نسخه Google Android در دسترس نیست.

بهترین گزینه برای فتوشاپ چیست ?

در زمینه انتشار عکس (و حتی ویدئو) مجوز Adobe با نرم افزاری مانند Lightroom یا Photoshop Express یا افزونه هایی مانند Camera Raw بر بازار حاکم است. با این حال ، یافتن و همچنین در جای دیگر امکان پذیر است.

در طیف وسیعی از نرم افزارهای پرداخت شده ، عکس Affinity قدرتمند را که اساساً برای انجام روتوش عکس حرفه ای استفاده می شود ، توجه کنید و به درستی از ابزارهای ایجاد برخوردار نیست. می توانید نسخه تظاهرات ویندوز ، مک و iPad را بارگیری کنید. در مقاله ما کشف کنید که چگونه به راحتی از فتوشاپ به Affinity بروید. توجه داشته باشید که از طرف دیگر ، که ناشر Affinity یکی از تنها کسانی است که یک مجموعه نرم افزاری مانند Creative Cloud ارائه می دهد.

در زمینه OpenSource و Free ، چندین نرم افزار برای حفظ رقابت با محصولات روتوش و تولید Adobe: Darktable ، Gimp و Krita وجود دارد ، همه سازگار با Windows ، Mac یا Linux.

Darktable ، اول از همه ، در روتوش عکاسی تخصص دارد که به آن اجازه می دهد به عنوان یک حرفه ای به دست آورد. او رقیب مستقیم عکس Affinity است.

GIMP به عنوان یک رقیب مستقیم فتوشاپ مطرح می شود. رابط کاربری بسیار کامل آن تقریباً چیزی برای حسادت به غول از Adobe ندارد. این ویژگی های روتوشینگ بلکه ایجاد گرافیک را نیز ارائه می دهد.

Krita ، هنوز هم تایلون گیمپ که او چیزی برای حسادت ندارد ، بازپرداخت و همیشه آزاد. این امکان ویرایش تصویر و عکس را از طریق لایه ها فراهم می کند ، اما همچنین یک ابزار ایجاد کامل است و مقدار زیادی برس و سایر ابزارهای نقاشی یا نقاشی را تهیه می کند.

برای جدیدترین افرادی که به تمام منابع این بلوک ها احتیاج ندارند ، رنگ وجود دارد.خالص. فقط در ویندوز ، برنامه از لایه ها استفاده نمی کند و اجازه می دهد تا لمس های ساده و اساسی. کاملاً عملی است ، به خصوص که می توان آن را به صورت رایگان بارگیری کرد.

اگر به دنبال یک جایگزین موبایل رایگان برای Android یا iOS هستید ، می توانید به ویرایشگر عکس Prisma مراجعه کنید. ده ها فیلتر در دسترس هستند و همچنین بسیاری از تنظیمات برای تزئین عکس شما. و اگر به یک گزینه جایگزین متنوع تر نیاز دارید ، استودیوی Picsart Photo Photo عکس ها را درمان می کند و به شما امکان می دهد مونتاژهای ویدیویی ایجاد کنید.

تمام مقالات ، پرونده ها و آموزش های ما را در Photoshop پیدا کنید

آموزش

 • 33 فیلم رایگان برای شروع با فتوشاپ
 • از ابزار تصحیح بومی سازی شده به خوبی استفاده کنید
 • با Photoshop یک اثر پراکندگی پیکسل ایجاد کنید
 • تصور حرکت با فتوشاپ را ایجاد کنید
 • پانوراما را در HDR با دوربین فتوشاپ RAW 11 قرار دهید
 • درمان با جوایز با فتوشاپ
 • ماسک ادغام فتوشاپ
 • چشم انداز و مقیاس در فتوشاپ
 • ویدئویی برای درک هیستوگرام
 • یک رویکرد خلاق با هیستوگرام
 • از لایه های تنظیم استفاده کنید
 • تبدیل یک تصویر به سیاه و سفید
 • فیلترهای رنگی را برای سیاه و سفید درک کنید
 • وضوح تصاویر خود را بهبود بخشید
 • لایه ها و همجوشی با فتوشاپ
 • تبدیل سیاه و سفید به اسفنج
 • جلوه ای از جلوه ایجاد کنید
 • شب را با فتوشاپ شبیه سازی کنید
 • یاد بگیرید که از یک پس زمینه سبز با Adobe Photoshop استفاده کنید
 • ترکیب را با فتوشاپ تسلط دهید
 • یک آسمان را با فتوشاپ تغییر دهید
 • زمینه های IPTC را با Lightroom و Photoshop پر کنید
 • آموزش ویدیویی – اثر “بای پس سفید” را با فتوشاپ بسازید
 • آموزش ویدیویی ایجاد یک اثر شیب با فتوشاپ

Adobe Photoshop CC برای ویندوز

Adobe Photoshop CC

رهبر بازار در انتشار تصویر و عکس

Adobe Photoshop CC است نرم افزار روتوشینگ تصویر مرجع در بازار ، تبدیل شدن به ابزاری اساسی برای متخصصان و آماتورهای دنیای عکاسی دیجیتال. Photoshop با توسعه توسط Adobe و ادغام در مجموعه Creative Cloud ، ابزاری قدرتمند برای بهتر کردن, ویرایش کردن وت هر تصویری را دستکاری کنید با نتایج غافلگیرانه. با وجود یک منحنی یادگیری نسبتاً بالا ، فتوشاپ در رابطه با گزینه های دیگری مانند GIMP ، KRITA ، Coreldraw یا جدیدترین پیشرفت ، استاندارد صنعت در نظر گرفته می شود. می خواهید علتش را بدانید ?

آن چیست و Adobe Photoshop چیست ?

Photoshop یک برنامه معروف و روتوش عکس است که توسط Adobe ساخته شده است. در بسیاری از مناطق مورد استفاده قرار می گیرد و تبدیل می شود نرم افزار استاندارد برای طراحی گرافیک, مننسخه عکس وتصویر دیجیتالی. Photoshop که به عنوان برنامه مرجع در بین متخصصان صنعت شناخته می شود ، بیشترین بارگیری را دارد و برای ایجاد محتوای دیجیتال استفاده می شود. از جمله عملکردهای اصلی آن ، می توانیم استناد کنیم:

 • نسخه ، تصحیح و ویرایش تصاویر- Photoshop CC به شما امکان می دهد انواع نسخه های اساسی (برداشت ، تنظیم رنگ ، روشنایی و غیره را تهیه کنید.) و همچنین تصحیح و اصلاح تصاویر (بهبود عکس ها ، صاف کردن پوست ، حذف نواقص و غیره.)
 • دست زدن به عکس- به عنوان یک ابزار ترکیب دیجیتالی ، فتوشاپ با افزودن انواع جلوه های منحصر به فرد ، می توان عناصر یک تصویر عکاسی را تغییر و اصلاح کرد.
 • ایجاد گرافیک و تأثیرات- Photoshop برنامه پیشرو برای ایجاد محتوای دیجیتال است ، و تبدیل به ابزاری است که بیشتر توسط طراحان گرافیک حرفه ای استفاده می شود.
 • نقاشی و تصویر- این برنامه شامل تمام ابزارها و برس های لازم (و همچنین امکان ایجاد خود شما) برای شکل دادن به هر نوع تصویر دیجیتالی از صفر است.
 • طراحی وب سایت- علاوه بر اینکه قادر به ایجاد و لمس تصاویر است ، نرم افزار Adobe نیز ابزاری اساسی برای طراحان وب است. از آن ، ایجاد طرح ها ، رابط ها و برنامه های کاربردی برای هر نوع صفحه در چند ثانیه امکان پذیر است.

رابط: یک تجربه سیال و با دقت سازمان یافته

علی رغم تکامل آن در طول سالها, رابط Adobe Photoshop CC به ساختار آن وفادار است, برای کسانی که با نسخه های قبلی برنامه آشنا هستند به راحتی قابل دسترسی است. واضح و بصری است ، به یک پنجره کار مرکزی ، نوار ابزار در سمت چپ صفحه ، یک پنجره از گزینه ها در بالا و یک بخش کوچک که لایه ها و ماسک ها را در سمت راست صفحه نمایش می دهد ، تقسیم می شود.

چگونه می توانم Adobe Photoshop را به صورت رایگان بارگیری کنم ?

Adobe Photoshop CC یک است برنامه پرداخت شده و برای استفاده از آن ، شما باید در اشتراک ماهانه یا سالانه در سرویس Creative Cloud مشترک شوید. با وجود این ، روش های حقوقی مختلفی وجود دارد که می توانید Photoshop را به صورت رایگان بارگیری کنید:

 • از دوره آزمایشی رایگان استفاده کنید- Adobe یک دوره آزمایشی 7 روزه را ارائه می دهد که در طی آن می توانید از Creative Cloud به صورت رایگان استفاده کنید.
 • Adobe را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید- Adobe اغلب تخفیف ها و تبلیغات ویژه ای را در شبکه های اجتماعی ارائه می دهد. آنها را دنبال کنید تا از تغییرات قابل توجه قیمت Adobe CC مطلع شوید.
 • حساب دانش آموز یا معلم دریافت کنید- اگرچه رایگان نیست ، اگر دانشجو هستید یا بخشی از یک موسسه آموزشی هستید ، می توانید Photoshop CC را با قیمت بسیار کمی دریافت کنید.
 • گزینه جایگزین رایگان را انتخاب کنید- اگرچه Photoshop در نسخه دیجیتال نرم افزار استاندارد در نظر گرفته شده است ، گزینه های رایگان مانند Gimp یا Krita وجود دارد که تجربه ای مشابه نرم افزار Adobe را ارائه می دهد.

ابزاری اساسی برای ویرایش تصویر

Adobe Photoshop CC است نرم افزار استاندارد در دنیای انتشارات دیجیتال. رابط بصری آن و طیف گسترده ای از ابزارها و ویژگی های پیشرفته آن ، آن را به نرم افزار مورد علاقه متخصصان صنعت تبدیل کرده است. با وجود منحنی یادگیری بالا و نیاز به اشتراک ابر خلاق ، نتایج آن تا به امروز بهترین بخش است. به همین دلیل او است بارگیری اساسی برای هر حرفه ای خلاق چه کسی مایل است جایی در دنیای عکاسی و تصویر دیجیتالی ایجاد کند.

 • Avanzadas retoque herramientas – ابزارهای پیشرفته روتوشینگ
 • نتایج حرفه ای
 • reachizaciones ثابت با ویژگی های جدید
 • انتخاب زیادی از منابع آنلاین
 • ادغام در مجموعه ابر خلاق