از Adobe Premiere Pro در Mac – Apple Community استفاده کنید ، بارگیری Adobe Premiere Pro CC 2023 (رایگان) – Clubic

Adobe Premiere Pro CC 2023

Premiere Pro به نظر می رسد شخصیت اصلی در دنیای ویرایش و انتشار فیلم است. این نرم افزار ، تولید شده توسط Adobe ، یک بستر کامل و دوستانه ارائه می دهد ، که هم برای متخصصان و هم برای افراد سازگار است. برای بارگیری برای ویندوز و MACOS ، Premiere Pro به طیف گسترده ای از کاربران می رسد.

از Adobe Premiere Pro در Mac استفاده کنید

سازگاری دوربین با iMovie من آخرین دوربین فیلمبرداری پاناسونیک ، AG-CX 10 را نمی بینم . آیا با فیلم من سازگار است?? کسی می تواند به من پاسخ دهد? و من نسخه Mac OS High Sierra 10 را دارم.13.6 با تشکر از سازگاری با فیلم من [عنوان اصلاح شده توسط میزبان]

برنامه Adobe Premiere دیگر در Mac Hello کار نمی کند من “Adobe Première – Element 10” دارم و از آخرین بروزرسانی من کار نکرده است. با 64 بیت سازگار نیست. چگونه آن را برگردانیم. MAC OS Catalina در نسخه 10 است.15.7 این تاریخ از پایان سال 2012 است. با تشکر برای کمک . Adobe Première [عنوان اصلاح شده توسط میزبان]

بارگیری محتوا صفحه

محتوای صفحه بارگیری شده است

سطح کاربر: سطح 4

وقتی این نوع سؤال را می پرسیم ، بهترین کار این است که مستقیماً با ناشر برنامه مشورت کنید تا بهترین پاسخ ممکن را بدست آورید ، در اینجا برای این مورد ، به بخش MAC مراجعه کنید:

و اضافی:

سطح کاربر: سطح 1

سلام و ممنون,

من به خوبی با این صفحات مشورت کرده بودم اما در وب سایت ناشر اطلاعاتی وجود دارد که “متناقض” نباشد ، که شک و تردید دارد:

همچنین ، من می خواستم نظر افرادی را داشته باشم که می توانستند نرم افزار را با استخوان آزمایش کنند.

سطح کاربر: سطح 4

بله می فهمم.

اما ، مطابق پیوندهایی که من داده ام ، اما همچنین و بالاتر از همه پیوندهای شخصی شما ، آنچه من می فهمم این است که نسخه 23 از آنجا که آزمایش شده است ، سازگار است ، اما با برخی از اشکالات شناسایی شده ، تحت “شناخته شده از” با بای پس. همچنین گفته می شود که نسخه 22 آزمایش نشده است ، بنابراین از خودم می پرسم که آیا شما فقط نمی توانید نسخه 23 را به روز کنید ? این ممکن است بهترین راه حل باشد ، (جدا از هزینه گزاف ، زیرا در Adobe عادت دارد. )

PS: اگر نه چرا خود را در Ventura آزمایش نکنید ، اگر می توانید یک دیسک شروع خارجی در Ventura ایجاد کنید ، به شما امکان می دهد سیستم عامل فعلی خود را در دیسک استارت معمولی خود نگه دارید ?

سطح کاربر: سطح 1

با تشکر. در واقع ، این ساده ترین خواهد بود اما من در دو پروژه با افراد دیگری که در نسخه 22 هستند کار می کنم و مایل به ارتقاء نسخه 23 نیستند. من برای سازگاری باید 22 بمانم.

اما دوباره متشکرم.

PS: من با نصب Ventura بر روی DD خارجی تست می کنم

سطح کاربر: سطح 4

در این حالت ، من آنچه را که در بالا پیشنهاد کردم تکرار می کنم:

“PS: اگر نه چرا خود را در Ventura آزمایش نکنید ، اگر می توانید یک دیسک شروع خارجی را در Ventura ایجاد کنید ، به شما امکان می دهد سیستم عامل فعلی خود را در دیسک استارت معمولی خود نگه دارید ?

نحوه دریافت آن: https: // برنامه ها.سیب.com/fr/app/macos-ventura/id1638787999?MT = 12 “

از Adobe Premiere Pro در Mac استفاده کنید

به جامعه کمک اپل خوش آمدید

تالابی که مشتریان اپل در محصولات خود به یکدیگر کمک می کنند. اولین مراحل خود را با شناسه اپل خود انجام دهید.

سیب

این سایت حاوی اطلاعات ، نظرات و نظرات منتشر شده توسط کاربران است و فقط به عنوان یک نشانه ارائه شده است. اپل ممکن است پاسخ ها را به عنوان یک راه حل احتمالی مطابق با اطلاعات ارائه شده ارائه یا توصیه کند. با این حال ، هر مشکل ممکن می تواند چندین عامل را شامل شود که در بحث و گفتگو از یک انجمن الکترونیکی تفصیل نیست. در نتیجه ، اپل نمی تواند هیچ تضمینی در مورد اثربخشی راه حل های ارائه شده در انجمن های جامعه ارائه دهد. اپل مسئولیت اعمال ، حذفیات و رفتار شخص ثالث را در رابطه با استفاده شما از سایت کاهش می دهد. کلیه نشریات و استفاده از محتوای این سایت مشمول شرایط استفاده از جامعه کمک اپل است. دریابید که چگونه داده های شما مدیریت می شود ..

همچنین می توانید خریدهای خود را در یک فروشگاه اپل ، از طریق تلفن در 0800 046 046 یا در یک فروشنده مجاز انجام دهید.

Adobe Premiere Pro CC 2023

Pro First نرم افزار ویرایش ویدیوی مجازی غیر خطی است.

ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره
3.8 (5177 یادداشت)
File_download 58062 (30 روز)
توصیه شما در نظر گرفته شده است ، متشکرم !

دانلود شما آماده است !

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، اینجا را کلیک کنید

صبر کنید تا برنامه بارگیری شود

نصب را راه اندازی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید

از Avast استفاده کنید

برای در نظر گرفتن نظر خود ، لطفاً تأیید کنید که ربات نیستید:
لطفاً تأیید کنید که شما ربات نیستید

Pro Pro ، Adobe ، نرم افزار ویرایش ویدیویی قدرتمند و ابتکاری برای قالب های کوچک مانند فیلم برای شبکه های اجتماعی یا تولیدات UHD است. او یک پیمانکار اصلی با متخصصان در جلوه های ویژه (After Effects) ، Audio (شنوایی) ، رمزگذاری (رمزگذار رسانه) و مدل سازی سه بعدی (After Effects) است. برای بارگیری در ویندوز و مک ، Premiere Pro Shine در مونتاژ و جلوه های ویژه در دسترس است.

چرا Adobe Premiere Pro CC 2023 را بارگیری کنید ?

Premiere Pro به نظر می رسد شخصیت اصلی در دنیای ویرایش و انتشار فیلم است. این نرم افزار ، تولید شده توسط Adobe ، یک بستر کامل و دوستانه ارائه می دهد ، که هم برای متخصصان و هم برای افراد سازگار است. برای بارگیری برای ویندوز و MACOS ، Premiere Pro به طیف گسترده ای از کاربران می رسد.

شما می توانید پروژه خود را از ابتدا تا پایان با این نرم افزار ویرایش ویدیو انجام دهید. واردات ، با یا بدون کدگذاری ، تصاویر ، فیلم ها و سایر موارد را در همراهان مدولار وارد کنید تا فیلم های خود را با توجه به خواسته های خود در یک جدول زمانی سنتی ویرایش کنید. دومی شامل صوتی ، فیلم و زیرنویس است. شما می توانید مجامع خود را با فرمت مورد نظر خود صادر کنید ، نرم افزاری که بسیاری از گزینه ها را برای ایجاد محتوای مختلف ارائه می دهد. دومی از قالب های شبکه های اجتماعی گرفته تا پیش بینی های سینما متغیر است. ابزارهای لازم ، مانند انتقال ، اثرات ، تثبیت و کالیبراسیون ، برای دستیابی به نتیجه نهایی مطلوب در اختیار شما هستند. قالب های صوتی و تصویری فعلی و کدک های ویدیویی پشتیبانی می شوند ، همانطور که بالاترین تعاریف مانند 8K است. با این حال ، توجه داشته باشید که یک پیکربندی عضلانی برای تضمین مونتاژ سیال در همه شرایط و صادرات راحت پروژه ضروری است.

در نسخه اشتراک خود ، First Pro ویژگی های مشترک را بر اساس ابر گسترش می دهد. اعضای تیم می توانند عجله های مختلف را بارگیری کرده و از یک پروژه گرفته شده. علاوه بر این ، سرویس فریم.IO از طریق یک افزونه در راه حل Adobe ادغام می شود.

این مهم است که تأکید کنیم که First Pro بخشی از Adobe Creative Cloud Suite است و امکان اتصال به زمان واقعی با سایر نرم افزارهای مجموعه را فراهم می کند. بنابراین ، می توانید یک نسخه یا روتوش فتوشاپ ، جلوه های ویژه After Effects یا ترکیب صوتی شنوایی را وارد کنید.

ویژگی های مختلفی که توسط Adobe ارائه شده است ، تجربه کاربر را تقویت می کند ، که همچنان در مورد به روزرسانی های نرم افزار برای استفاده بهینه و استثمار تکامل می یابد.