Adobe Premiere Rush: یک برنامه همه در یک برای ساخت فیلم ، بارگیری Adobe Premiere Rush برای Windows ، Android ، iOS ، MacOS-Frandroid

Adobe Premiere Rush

اطلاعات بیشتر :

اولین عجله: یک برنامه همه در یک برای ساخت فیلم

اولین عجله اخبار است برنامه اختصاص داده شده به ویدیوی ارائه شده توسط Adobe. او برای پیوستن به خانواده تحمیل کننده ابزارهای دیجیتال برای آفرینش گروهی در ابر خلاق می آید. اولین عجله ، از جمله موارد دیگر ، توسط a مشخص می شود راحتی در استفاده که ویرایش ویدیو را در دسترس همه قرار می دهد. اولین عجله برنامه ای است که برای نسل YouTube و شبکه های اجتماعی طراحی شده است. ایده آل برای فیلم ، فیلم و پخش سریع و به راحتی. ابزاری برای روحیه خلاق دانش آموزان و معلمان را توسعه دهید.

بسیاری از آنها در یک چارچوب آموزشی استفاده می کنند

اولین عجله استبرنامه عالی برای مبتدیان که می تواند توسط کل فرآیند مونتاژ مرتبط با تولید فیلم ها مرعوب شود. این برنامه می تواند از تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه شما استفاده شود. می توان از آن برای ایجاد یک فیلم برای یک کلاس کلاس ، کلاس برفی یا یک پروژه در کلاس یا مدرسه استفاده کرد. برای دانش آموزان فراهم شده است ، این یک ابزار مناسب برای این است که به آنها اجازه دهید خلاق باشند یا آن را در پروژه های کلاس خود ادغام کنند. برای مبتدیان بزرگ ، پیشنهادات راش بسیاری از مدل ها که می توانند به عنوان نقطه شروع عمل کنند و سهولت چیز را نشان دهید.

یک برنامه همه در یک برای ساخت فیلم های موبایل و رایانه ای

اولین عجله در دسترس است مک و رایانه و همچنین در دستگاه های تلفن همراه iOS و Android. با راش ، Adobe نوعی یکپارچه را ارائه می دهد قادر به مدیریت تمام مراحل ایجاد ویدیو, با یخ زدن روی کیک ، سهولت واقعی استفاده.

راش همچنین به شما امکان می دهد مستقیم از برنامه فیلمبرداری کنید. عکس بگیرید ، سپس می توانید آنها را ویرایش کرده و سپس آنها را با یک ویرایشگر بسیار بصری قرار دهید. برنامه به شما امکان می دهدبا چند کلیک رنگ ، صدا ، انیمیشن را بهینه کنید برای به دست آوردن فیلم های با کیفیت حرفه ای. راش از جمله چیزهای دیگر اجازه می دهد فیلم های خود را با یک کلیک ارجاع دهید در قالب مربع یا عمودی. یک شاهکار واقعی. پس از اتمام ویدیوی شما ، فقط باید خلاقیت های خود را از یک کلیک مستقیم از برنامه در شبکه های اجتماعی ، سیستم عامل های ویدیویی ، از طریق ایمیل و غیره به اشتراک بگذارید.

همانطور که اولین عجله روی همه دستگاه ها کار می کند و همه چیز در ابرها هماهنگ می شود, می توانید یک ویدیو را در تلفن هوشمند خود شروع کرده و کمی بعد آن را در رایانه لوحی یا رایانه خود ویرایش کنید. در استفاده فوق العاده عملی است. او بدیهی است که می داند در صورت لزوم چگونه تحویل دهد و با اولین برنامه Pro Assembly کار کند.

توابع انیمیشن یکپارچه برای جالب توجه فیلم های شما

اگر می خواهید یک عنوان یا اعتبارات قابل توجه ایجاد کنید یا حتی فیلم خود را با انتقال زیبا سوراخ کنید ، راش شما را فراهم می کند ده ها مدل انیمیشن گرافیکی طراحی شده توسط طراحان گرافیک حرفه ای. تو خواهی توانست متن ها و نشان های مختلف را وارد کنید ، با قلم ، رنگ بازی کنید, و غیره.

اطلاعات بیشتر :

Premiere Rush یک نسخه استارت رایگان را برای یک نیاز گاه به گاه یا تست ساده ابزار ارائه می دهد. همچنین می توانید در اشتراک سالانه مشترک شوید. سرانجام ، First Rush نیز در ابر خلاق Adobe ادغام می شود .

آموزش Adobe برای مؤسسات آموزشی

در Adobe ، ما معتقدیم که استفاده از برنامه های ایجاد کلاس ما باعث می شود توسعه مهارت های دیجیتال در حالی که ارائه می دهد رویکرد خلاق و مشخص در آموزش و یادگیری دانش.

از طریق برنامه آموزشی ما ، ما به مؤسسات آموزش ابتدایی و متوسطه همه برنامه های خلاقانه ایجاد ابر ارائه می دهیم از 5 یورو برای هر دانش آموز و در هر سال.

آموزش Adobe برای معلمان

Adobe معلمان -65 ٪ در مورد اشتراک های Creative Cloud (بیش از 20 برنامه از جمله Rush First ، Photoshop ، PDF Acrobat) ارائه می دهد.

Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush

“” فیلم ، کوه و به اشتراک گذاشتن فیلم های آنلاین ، هر کجا که هستید »». این نوید اولین برنامه عجله است که توسط Adobe در Android و iOS تهیه شده است. این نرم افزار ویرایش ویدیویی است که می خواهد با پشتیبانی از پروژه ها با چندین آهنگ و با ارائه یک مجموعه کامل از گزینه ها و جلوه ها برای تهیه بهترین محتوا ، تا حد امکان کامل باشد.

توجه داشته باشید که می توان پروژه های Rush Premiere Adobe Premiere را با نسخه های رایانه Adobe Premiere همگام سازی کرد. بنابراین یک ابزار قدرتمند ، اما شما باید نسخه پرداخت شده را برای باز کردن تمام پتانسیل های آن خریداری کنید. برنامه همچنین بخشی از مجموعه Creative Cloud است.

ویرایشگر خشت
سیستم های عامل ویندوز ، اندرویدی ، iOS ، macOS
اطلاع 42 064
دسته بندی ها چندرسانه ای ، فیلم