Adopt – برنامه جلسه در فروشگاه App ، نظر AdopteUnmec | نظرات بازرگان را بخوانید

نظر پذیرش

Contents

مراقب باشید ، برای کاربران باتجربه رزرو کنید!
+ بسیاری از پروفایل های واقعی ، من توانسته ام چندین زن را ملاقات کنم و حتی امسال با 2 زن از طریق سایت یک داستان احساساتی داشته باشم
+ یک مفهوم جالب

اتخاذ – برنامه جلسه 17+

این سایت برای زنان رایگان است ، اسکورت ها به جز ایجاد پروفایل های دروغین در همه شهرهای فرانسه هر روز ! سایت مورد حمله قرار گرفته است !! شما فقط باید “WhatsApp” را در نوار جستجوی سایت تایپ کنید و همه جا را مشاهده خواهید کرد ! برخلاف آنچه آنها اعلام می کنند ، پروفایل ها و عکس ها قبل از قرار دادن آنلاین معتدل نیستند . آنها فقط منتظر هستند تا ما را به آنها اختصاص دهیم ! اسکورت ها در چند دقیقه حداکثر 30 پروفایل کاذب با همان عکس ایجاد می کنند ! و بدترین قسمت این است که در آخر هفته هیچ مجری وجود ندارد ! چگونه می توانیم یک سایت دوست یابی را بدون مجریان در ما بگذاریم وقتی این جایی است که بیشترین افراد متصل هستند ?? . بسیار ناامید کننده ! آنها باید زنان را شارژ کنند ، در صورتی که در صورت بازپرداخت بازپرداخت فقط 5 € در صورتی که مشخصات پس از 1 ماه وجود داشته باشد ، و دیگر هیچ اسکورت یا سایر گرازیانی که سایت را آلوده می کنند ، نخواهند داشت !

کیمیاگر اتر ، 09/14/2019

ناامید کننده

من با این برنامه دو مشکل دارم ، اما در واقع برای همه برنامه های دوست یابی معتبر هستند:
1/ بسیاری از پروفایل های کاذب. من مطمئن هستم که شما آنچه را می توانید انجام دهید اما بدیهی است که تعداد زیادی وجود دارد. این برای من اتفاق افتاد ، من نمی دانم چند بار برای پیدا کردن خودم در سبد دختری که تقریباً هیچ چیزی در مشخصات خود نشان نداده است ، و چند دقیقه بعد “این کاربر سایت را ترک کرد” ، اگر پروفایل های دروغین نباشد ، چیست? من حتی “یکی” داشتم که شماره تلفن مستقیم خود را از من پرسید.
2/ دختران هیچ تلاشی ندارند. از آنجا که این برای آنها رایگان است و باید 1000 پسر برای 1 دختر وجود داشته باشد ، آنها کاملاً اهمیتی نمی دهند: اکثر پروفایل ها تقریباً پر نشده اند ، برخی دیگر بسیار پرخاشگر هستند و بیشتر شما را می خواهند که بخواهید در حال اجرا باشید و حتی پس از چند نفر روزهای بحث و گفتگو این باعث نمی شود که آنها بدون اینکه دلیل یا حتی خداحافظی کنند ، صحبت خود را متوقف کنند. من مفهوم سوپر مارکت دختران را می فهمم اما به هر حال محدودیت هایی وجود دارد. علاوه بر این ، بیایید در مورد این مفهوم صحبت کنیم ، من فکر کردم این دختران این است که اولین قدم را بردارند ، به جز این که بیشتر اوقات محدود به قرار دادن پسر در سبد است ، همچنان به او ادامه دارد که تلاش خود را برای شروع بحث انجام دهد و اگر بخواهد پاسخی بخواهد به برنامه ریزی نکند.
بنابراین همه اینها کاملاً ناامید کننده است ، من ادامه خواهم داد زیرا من پرداخت کردم اما یک ثانیه اعتقاد ندارم که با کسی در این زمینه ملاقات کنم.

پاسخ توسعه دهنده ,

ما نظر شما را در نظر گرفته ایم و پشیمان شده ایم که برنامه ما تاکنون نتوانسته است رضایت شما را به ارمغان بیاورد.

به منظور ارائه دقیق ترین پاسخ ممکن در مورد سؤالات مختلف ، ما از شما دعوت می کنیم مستقیماً از طریق دکمه های “نمایه” ، “پارامترها” با ما تماس بگیرید ، سپس “با پشتیبانی تماس بگیرید”.

در انتظار ، ما در اختیار شما هستیم.

Gigiduttrov ، 09/06/2021

خانمها دیگر دریغ نمی کنند.

یک ضد بارداری عالی . خانمها دیگر دریغ نمی کنند ! بهتر از قرص ! قوی تر از کاشت ، کارآمدتر از استریلتوس ! و همه اینها بدون هیچ گونه هورمون سنتز nefast برای سلامتی شما . بهتر از یک اتخاذ ساده پیشگیری از بارداری نیز جایگزین اضطراب شما خواهد شد و سایر گیاهان Cense غم و اندوه شما را که به Celibat مرتبط است ، آرام می کند ، شما را دوست دارد !

با تشکر از او ، شما عصرهای خود را بدون اینکه در کنار خود باشید ، قدردانی خواهید کرد تا در هنگام توزیع آخرین قسمت از سریال مورد علاقه خود صحبت کنید ، در مقابل شما به یاد خواهید آورد که یک مرد چقدر بی فایده است و فقط در خانه خواهید بود ، می توانید بعد از چند مکالمه لذت ببرید سرانجام برای بازگرداندن جهان ، شب ها را ایده آل کرد .

به طور خلاصه ، فرزندخواندگی درمانی برای بیمار بودن به مجرد و بهترین متحد شما برای آموزش شما برای تماس با سابق خود است ، با همکاران در سطح فکری او (ما برای سرهای بور عزیز خود چه خواهیم کرد) و اگر هرگز نداری کودکان هنوز در مقابل پذیرش در مقابل این واقعیت آشتی می کنند . دوست دارید وقتی MM به آن کمک نکند .

محرمانه بودن برنامه

توسعه دهنده GEB Adoptaguy اظهار داشت که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از نظر محرمانه بودن از جمله شیوه های برنامه باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده ها برای دنبال کردن شما استفاده می شوند

 • خریدها
 • شناسه ها
 • از داده ها استفاده کنید
 • تشخیص

داده هایی که پیوندی با شما ایجاد می کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری و به هویت شما مرتبط کرد:

 • خریدها
 • محل
 • جزئیات تماس
 • محتوای کاربر
 • شناسه ها
 • اطلاعات حساس

داده ها هیچ پیوندی با شما ایجاد نمی کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری کرد ، اما به هویت شما مرتبط نیست:

 • محل
 • محتوای کاربر
 • شناسه ها
 • از داده ها استفاده کنید
 • تشخیص

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

سازگاری آیفون به iOS 13 نیاز دارد.0 یا بعد. iPad به iPados 13 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 13 نیاز دارد.0 یا بعد.

فرانسوی ، انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، لهستانی ، پرتغالی

سن 17+ صحنه های مکرر/مصرف شدید یا اشاره به الکل ، دخانیات یا داروهای مربوط به صحنه های نادر/متوسط ​​صحنه های مکرر/برهنگی جنسی یا برهنه که برای بزرگسالان محفوظ است (پیشنهادی)

کپی رایت © GEB AdoptAguy

 • وب سایت توسعه دهنده
 • معاونت
 • توافق محرمانه

نظر پذیرش

به محض اینکه یک زن را بعد از 3 دقیقه وصل کنید. در حال حاضر معمول نیست. اگرچه بسیاری از زنان معتبر در Flingeasy با من تماس می گیرند.کم
اما این متفاوت است زیرا یک سایت مشروع است و زنان از اولین دقیقه من در این سایت با من تماس نمی گیرند. پس از 4 پاسخ در مورد پذیرش . هاپ ما شما را با ارائه اشتراک به شما مسدود می کنیم. من با پرسیدن سؤالات دقیق … بدون پاسخ اگر سؤال دیگری از همکار نباشد ، جواب نمی دهم. مشخصات کاذب نتیجه quinous با ما تماس می گیرد تا یک اشتراک داشته باشیم. بدتر از هر سایتی که فکر می کنم.
کلاهبرداری!

تاریخ تجربه: 24 سپتامبر 2023

گزارش شفافیت 2022 ما در دسترس است

دیگر چیزی نیست که او بود

من چندین سال است که در “قفسه” این سایت دراز کشیده ام. در دهه 2010 شیک ، Adopts در حال از دست دادن سریع سرعت توسط برنامه ها است. تجربه برای مردان کمتر و کمتر دلپذیر است:
_plus از چت زنده ؛
_ تقریبا پروفایل های خالی یا این یک رمان غیرقانونی است
بخش “Boudoir” (فشار فمینیستی . )
_PA از امکان دسترسی به پروفایل بدون عکس در سایت (کمترین درخواست شده. )
_ ارواح پراکنده که هرگز جواب نمی دهند یا دیگر اخبار را پس از چند مبادله نمی دهند.
_royleme مادر یا لیسانس سخت شده ای که خربزه را گرفت.

تاریخ تجربه: 01 سپتامبر 2023

سایت کلاهبرداری .هیچ دختری که جواب بدهد ..

سایت کلاهبرداری .هیچ دختری که وقتی جذابیت می فرستیم پاسخ نمی دهد. شما همیشه باید دائماً پرداخت کنید.پروفایل هایی که برای بعضی از آنها فقط سینه های خود را در عکس ها قرار می دهند تا برخی از آنها ظاهر شوند.هیچ چیز مانند بیرون رفتن از عصرها برای دیدار با همسر روح خود حداقل این واقعی است و نه مجازی.

تاریخ تجربه: 09 سپتامبر 2023

مشکل اشتراک خودکار.

مشکل اشتراک خودکار.
هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ صورتحساب ، امکان اشتراک گذاری در سایت وجود ندارد.
برای تماس باید یک تماس برقرار کنید.
بدون ایمیل اعلان خرید.

تاریخ تجربه: 03 سپتامبر 2023

این سایت کلاهبرداری است.

این سایت کلاهبرداری است.وقتی تجدید خودکار را غیرفعال می کنید ، آنها همچنان می گیرند. تنها راه این است که CB خود را مسدود کنید یا آن را از دست داده/سرقت کرده و آن را جایگزین کنید.

تاریخ تجربه: 23 اوت 2023

به روز شده در 7 اوت 2023

پادشاهی Mythos ، PN ، ترس درگیر و رابطه جنسی از دست رفته به دلیل عدم رابطه جنسی

اگر به دنبال یک رابطه جدی هستید که خانمها فرار می کنند ! این برنامه پر از مردانی است که برای رسیدن به اهداف خود دروغ می گویند و بسیار صبور هستند. هنگامی که آنها آنچه را که می خواهند داشته باشند یا خواهند دید که این رابطه به نوبه خود جدی تر می شود. یا آنها شما را غرق می کنند ، یا به شما خواهند گفت که شما برای آنها خیلی خوب هستید اما چرا در تماس نیستید (نه اما من خواب می بینم). من 2 ستاره قرار دادم زیرا در ابتدا هنوز برخوردهای جالبی داشتم حتی اگر آنها موفق نشوند.

تاریخ تجربه: 25 ژوئیه 2023

سایت کلاهبرداری 🙂

اگر حساب خود را غیرفعال کنید ، مراقب باشید که تجدید خودکار اشتراک را متوقف نمی کند. به عبارت دیگر ، آنها برای پرواز شما ساخته شده اند. من اصلاً توصیه نمی کنم.

تاریخ تجربه: 02 اوت 2023

بعد از حدود 1 سال استفاده

بعد از حدود 1 سال استفاده.
کاربرد غیر ضروری ، پر از مادر مجرد ، زن با Bodycount Ultra بالا. قلب خود را آویزان کنید ، این برنامه یکی از اسب سواران آخرالزمان است. فرار.
همچنین به شما این امکان را می دهد تا از کوچکترین شکایات خود را از ارسال جذابیت جلوگیری کنید.
این برنامه فقط برای فقیر کردن شما استفاده می شود.

تاریخ تجربه: 29 مه 2023

تجدید خودکار غیرممکن برای غیرفعال کردن

تجدید خودکار حتی پس از غیرفعال سازی انجام می شود.
من فقط برای کلاهبرداری برای آنها اختلاف داشتم.
حتی اگر تجدید خودکار را لغو کنید ، به هر حال این کار را انجام می دهد!
این سایت به یک کلاهبرداری باز تبدیل شده است!

تاریخ تجربه: 16 ژوئیه 2023

به روز شده در 29 ژوئن 2023

دیوانه بیچاره فرار کن !

کمک. من این پلتفرم را خیلی انتقاد نخواهم کرد زیرا برای یک بار مشکل خاصی نداشتم. از طرف دیگر ، زنانی که در آنجا هستند یک فاجعه مطلق هستند.

اکثریت قریب به اتفاق مادران مجرد با فیزیک خسته و نیازهای بزرگ هستند ! در مواجهه با این فراوانی دروغین مردان ، آنها در انتظار آلفا مرد با توجه به معیارهای اجتماعی ما با یک وضعیت حرفه ای به همان اندازه کامل هستند. ناگفته نماند که انتظارات کاملاً عجیب و غریب از ژانر (مثال واقعی): “او باید مجوز داشته باشد ، عاشق موتور سیکلت باشد ، بیش از 1M80 را اندازه گیری کند زیرا من پاشنه ، بسیار لعنتی ، ورزش را دوست دارم تا مرا با مسابقات و لیست همراه کنم” ادامه داد.

خانمها ، من کاملاً آگاه هستم که مردان پیچ و تاب زیادی دارند اما در آنجا به سطح پوچی رسیدیم که هرگز دیده نشده است. و در Tinder ، این همان چیز است ، حتی بدتر زیرا مدل بیشتر بر اساس فیزیکی استوار است.

آقایان موفق باشید ، من به زندگی واقعی برمی گردم. و به فرانسوی ها ، من بر اصطلاح “فرانسوی” اصرار دارم ، می دانم که شما واقعاً بیش از حد خواستار هستید !

تاریخ تجربه: 27 ژوئن 2023

کاربر سایت نسبتاً خوش تیپ ..

کاربر سایت نسبتاً خوش تیپ مرد چه ناامیدی از روزهای دوستیابی: زنانی که به بدن خود دروغ می گویند پوند عظیم و بدتر از این یک بی ثباتی روانی وقتی که کمی حفر می کنید ، همه نیاز به یک رابطه جدی با خانه و کودک دارند. این باورنکردنی است! از اتخاذ خودداری کنید. این عصب مصرف کننده است !زنان آسیب دیده با کیفیت بد.کندی وقت ، انرژی و پول!

تاریخ تجربه: 07 سپتامبر 2022

جوانب مثبت و منفی

مراقب باشید ، برای کاربران باتجربه رزرو کنید!
+ بسیاری از پروفایل های واقعی ، من توانسته ام چندین زن را ملاقات کنم و حتی امسال با 2 زن از طریق سایت یک داستان احساساتی داشته باشم
+ یک مفهوم جالب

+- پیام رسانی قابل شارژ است اما سلام ، سایت باید بدون تبلیغات زندگی کند.

– پروفایل های کاذب بسیار زیادی ، دردناک است. اکنون آنها را تقریباً بلافاصله می بینم که عادت کرده ام.
– سفارشات برای غیرفعال کردن تجدید خودکار و تعلیق حساب به خوبی پنهان است ، من نمی توانم آن را بسیار “وفادار” برای مشتری سایت پیدا کنم.

تاریخ تجربه: 30 سپتامبر 2022

Soc Soc Coter Coter زنان شرم آور است

این سایت یک کلاهبرداری بزرگ است و زنان روی آن ، بیایید در مورد آن صحبت نکنیم . آن خواهر و برادرهای یک نفره که به یک چیز نیاز دارند تا از روابط پوسیده قدیمی خود انتقام بگیرند

تاریخ تجربه: 13 ژوئن 2023

نمونه گیری کلاهبرداری خدمات غیرفعال

من می خواستم یک تست یک هفته فرمول موبایل را در 9 انجام دهم.99 یورو در هفته ، من دو بار به من گرفته شد ، خدمات هرگز فعال نشده اند ، ناگهان من از 3 آدرس ایمیل نوشتم در حالی که زمان پاسخ ممکن است از مشکل اسپم آدرس من ناشی شود ، من از ابزار پشتیبانی برنامه استفاده کردم و
در چندین نوبت من مشکلات را توضیح داده و مطرح کرده ام ، اما برای یک ماه هیچ جوابی نداشتم ، بهانه ای ندارم یا جبران خسارت ندارم..شرمنده. ما به وضوح می توانیم پرواز کنیم که پرواز و من قصد ندارم در آنجا متوقف شوم.

تاریخ تجربه: 23 اوت 2022

پشتیبانی فنی

برای لغو تجدید خودکار ، واقعاً دردناک و خسته کننده است.
هیچ اطلاعات روشنی در مورد روش پیگیری وجود ندارد.
من تجدید خودکار خود را در Google Play لغو نمی کنم.
من از همان آدرس برای ثبت نام استفاده نکردم.

و هنگامی که ، ما با پشتیبانی تماس می گیریم بهتر نیست.

شما قصد ندارید دوباره من را ببینید.

تاریخ تجربه: 03 ژوئیه 2022

بدون پشتیبانی مشتری

لطفا توجه داشته باشید ، هرگز رمز ورود خود را فراموش نکنید زیرا بازیابی آن غیرممکن است.
پشتیبانی مشتری کاملاً وجود ندارد ، هرگز با وجود چندین یادآوری برای حذف حساب من ، هیچ پاسخی وجود ندارد. بنابراین اطلاعات من آنلاین است ..
صادقانه برای جلوگیری از ، کاملاً صفر.

تاریخ تجربه: 31 ژانویه 2023

برای لغو بدهی مستقیم ..

برای لغو نمونه اتوماتیک ، باید در منوها میان وعده بگیرید. اما حتی با لغو شما گرفته می شود . گزینه لغو به طرز مرموزی به تنهایی لغو شده است. خدمات مشتری هرگز به تلفن پاسخ نمی دهد و از طریق ایمیل تمام پاسخ ها باید کپی شده را کپی کرده اند که اغلب با سؤالات پرسیده شده رابطه مبهمی دارند. مردان بسیار معتدل هستند . نه زنان بنابراین می توانید با ریحانا ، بیانسه ملاقات کنید . در سایت. پیشنهادات زیادی نیز وجود دارد. سرانجام استفاده از سایت در موبایل بدون نصب برنامه بسیار دشوار است.

تاریخ تجربه: 01 اکتبر 2022

AdopteUnmec صرفاً سایتی برای فرار است

AdopteUnmec صرفاً یک سایت کلاهبرداری است ، بدون کنترل پروفایل ، پروفایل های کلاهبرداری کاذب که با واقعیت احساسات دروغین از پول پشتیبانی می کنند.
مراقب باشید اگر توسط یک مورد خوب “جذاب” شده اید ، مطمئناً با پشت یک شبکه بسیار خوب سازمان یافته جعلی است,
بنابراین اگر دختر از شما ارز بخواهد زیرا او نمی تواند ماه را تمام کند یا حتی آقایان را شروع کند ، یک قطعه توصیه همه چیز را می بندد.
به خصوص اگر از آن سخت باشد و آنچه به آن لوسی یا ایمانیا یا لولوسیول یا محصول گفته می شود.
بی اعتمادی شنوایی خوب.

تاریخ تجربه: 14 ژوئن 2021

کلاهبرداری

بیشتر پروفایل ها مبهم هستند ، جالب ترین عکس نشان می دهد که شخص به هم وصل شده است و در واقع یک پروفایل معلق است. هرگز یک پاسخ خاص کلاهبرداری وجود ندارد. من حتی برای یک سوال بدون جواب به سایت نوشتم ، این یک برنامه است. باید چند نفر وجود داشته باشد که شاهزاده خانم بازی کنند اما هرگز قلعه خود را ترک نمی کنند ، آینه به من بگو. 🙂

تاریخ تجربه: 13 مه 2023

محدود کننده پیام همان مشترک

با استفاده از یک اشتراک یک ماهه ، برای آزمایش سایت ، هنوز تنها کسی است که شما را پس از ارسال تعداد مشخصی از کاراکتر به طور خودکار ارسال پیام به شما ممنوع می کند.
من قبلاً بحث های طولانی داشتم (البته متقابل) و سایت به طور خودکار شما را مسدود می کند زیرا بیش از حد مبادله می کنید . در حالی که شما پرداخت کردید.
ناگفته نماند که تعداد جعل جعلی برای یک سایت پرداخت شده ، مطمئناً بیش از حد گران نیست اما حرفه ای نیست.

تاریخ تجربه: 30 ژانویه 2022

این شرکت متعلق به شما است ?

نمایه خود را برای دسترسی به ابزارهای TrustPilot رایگان و تقویت روابط مشتری خود ادعا کنید.

فعالیت های تجاری برای نمایش

نمایه غیرمجاز

هیچ اثری از درخواست ها

مشتریان نظرات ابتکار عمل خود را ترک می کنند

گزارش شفافیت 2022 ما در دسترس است

این شرکت متعلق به شما است ?

نمایه خود را برای دسترسی به ابزارهای TrustPilot رایگان و تقویت روابط مشتری خود ادعا کنید.

درباره AdopteUnmec

اطلاعات از منابع مختلف خارجی

متقاضی.com – سرانجام سایتی که در آن دخترانی هستند که سفارش می دهند. به بیش از 10 میلیون نفر در جامعه بپیوندید و خرس ها ، اوترها ، اسنیا ها را در نزدیکی خود ملاقات کرده و ملاقات کنید.

مخاطب

دسته بندی