دانلود Adopte (AdopteUnmec) – CNET FRANC

اتخاذ – برنامه جلسه Android

آنتی ویروس رایگان به دلیل اثربخشی آن اهدا شد

Adopt (AdopteUnmec)

اصل سایت دوست یابی AdopteUnmec (یا یک پسر را به تصویب می رساند) کمی منسوخ به نظر می رسد. “قدرت به زنان” از نظر ملاقات دیگر واقعاً موضعی نیست و ما هنوز شگفت زده شده ایم که می توانیم “سبد” خود را یک پروفایل مرد قرار دهیم. اما بدیهی است ، مفهوم ایجاد شده در سال 2007 همیشه خوشحال می شود و تعداد ثبت شده همیشه برنامه موبایل AdvancteUnmec را در بالای بارگیری های Google Playstore و AppStore قرار می دهد.

می توانید برنامه رایگان AdvancteUnmec Mobile را در تلفن هوشمند یا تبلت Android ، iPad و iPad خود بارگیری و نصب کنید. اصل ساده است: زنان پروفایل مردانی را که آنها را در سبد خود خوشحال می کنند اضافه می کنند ، بنابراین به انسان اجازه می دهد تا از طریق سرویس پیام رسانی با او در تماس باشد.

از نظر کاربرد ، ویژگی های اساسی با یک رابط یکپارچهسازی با سیستمعامل وجود دارد که باعث جذابیت آن می شود. از نظر ایجاد حساب خود ، می توانید با آدرس ایمیل یا مستقیماً از طریق حساب Facebook خود ثبت نام کنید. نمایه خود را تکمیل کنید تا هرچه بیشتر اطلاعات در مورد شما ، انتظارات ، نوع شخصی که به دنبال آن هستید و غیره ارائه دهید. عکس های خود را اضافه کنید (حداکثر 8 عکس).

زنان می توانند با پروفایل مردانی که ثبت نام کرده اند مشورت کنند ، در قالب ستاره ها به آنها علامت گذاری کنند و آنها را به تصویب برسانند تا مبادلات اجازه دهند. اگر آن را به سبد خود اضافه نکرده اید ، یک مرد نمی تواند با شما تماس بگیرد.

از طرف دیگر توجه داشته باشید که زنان یک پنی واحد را برای استفاده از ویژگی های برنامه خرج نمی کنند در حالی که این آقایان باید 7 روز اشتراک بپردازند ، ماهانه یا سالانه (مراقب باشید که جعبه تجدید خودکار را از بین ببرید) تا با خانم در تماس باشید. مردان نیز باید برای به دست آوردن جذابیت ها بپردازند ، که برای ایستادن آنها می توانند به این خانمها بفرستند.

همچنین یک سیستم نقطه محبوبیت وجود دارد که به ویژه برای ارزیابی شهرت شما با توجه به تعداد بازدیدهای موجود در پرونده شما ، تعداد مخاطبین و غیره استفاده می شود.

اتخاذ – برنامه جلسه Android

به لطف جستجوی و پروفایل های خوب و خوب ، با افرادی که واقعاً با شما مطابقت دارند و با تصویر شما ملاقات می کنند ، بحث کنید.

Android ، iOS ، وب

Star Star_Half Star Star Star
2.5 (3 یادداشت)
File_download 822 (30 روز)

 • اتخاذ – برنامه جلسه برای iOS
 • اتخاذ – برنامه جلسه برای وب
 • اتخاذ برای وب
 • اتخاذ – برنامه جلسه Android

توصیه شما در نظر گرفته شده است ، متشکرم !

آنتی ویروس رایگان به دلیل اثربخشی آن اهدا شد

امنیت ضد بدافزار AVAST دستگاه شما را در زمان واقعی به دنبال تهدیدهای احتمالی اسکن می کند

محافظت از شبکه Wi-Fi AVAST شبکه Wi-Fi شما و تمام دستگاه هایی را که به آن وصل شده اند ایمن می کند

یک آنتی ویروس سبک آنتی ویروس Avast تأثیر کمی در عملکرد دستگاه شما دارد

دانلود شما آماده است !

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، اینجا را کلیک کنید

صبر کنید تا برنامه بارگیری شود

نصب را راه اندازی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید

از Avast استفاده کنید

برای در نظر گرفتن نظر خود ، لطفاً تأیید کنید که ربات نیستید:
لطفاً تأیید کنید که شما ربات نیستید

AdopteUnmec یک سایت دوست یابی مانند هیچ کس دیگری است که در حدود سال 2007 راه اندازی شده است. در این سایت ، فقط اعضای زن می توانند به اعضای مرد نزدیک شوند. این مفهوم شبیه یک فروشگاه آنلاین است ، جایی که زنان از طریق پروفایل مردان می روند و کسانی را که آنها را در سبد خود جذب می کنند قرار می دهند. اگر در یک سبد اضافه شده باشد ، فقط برای مشخصات مرد امکان بحث را آغاز می کند.

 • چرا از AdopteUnmec استفاده کنید ?
 • نحوه استفاده از AdopteUnmec ?
 • گزینه های مربوط به AdopteUnmec چیست ?

چرا از AdopteUnmec استفاده کنید ?

با استفاده از مفهوم تا حدودی بی نظیر ، AdopteUnmec اکنون بیش از 3 میلیون تک آهنگ در ماه استفاده می شود. The Big Plus: برابری زن و مرد خوب است ، با حدود 45 ٪ زن و 55 ٪ مرد.

یک مفهوم فروشگاه آنلاین

خاصیت سایت AdopteUnmec ظاهر فروشگاه اینترنتی آن است. این سایت به عنوان یک بستر خرید تصور شده است ، جایی که کاربران می توانند محصولات جدید و پروفایل روند را ببینند.

همچنین برای اعضای زن ممکن است با استفاده از فیلترها و دسته بندی ها به دنبال مردان باشد: اوقات فراغت ، ویژگی اصلی شخصیت آنها و غیره. کسانی که لطفا پس از آن به سبد خود اضافه می شوند.

یک سایت دوست یابی به زنان قدرت می دهد

سایت های دوستیابی به ندرت از یک تجربه اغوا کننده مثبت برای زنان بهره مند می شوند ، زیرا آنها تقاضای زیادی دارند ، گاهی اوقات با پروفایل های اصرار یا حتی مظنون. دقیقاً این مشکل است که سایت Advicteunmec می خواهد با دادن قدرت به زنان ، برطرف شود.

در این پلتفرم ، زنان باید اولین پیام را ارسال کنند. مردان فقط می توانند مکالمه را در صورت اضافه شدن به یک سبد یا در صورت تماس با آنها ابتدا شروع کنند. این از آزار و اذیت احتمالی جلوگیری می کند.

یک سایت دوست یابی نسبتاً خوب

یکی دیگر از نکته های سیاه سایت های دوست یابی این است که آنها به طور کلی پر از پروفایل های کاذب یا پروفایل های مخرب هستند. اما به نظر می رسد ناظران سایت AdopteUnmec کیفیت پروفایل های آن را در دست دارند. بنابراین ، اقدامات مختلفی انجام می شود:

 • پروفایل های غیرفعال برای مدت طولانی قابل گزارش و حذف است.
 • انتشار اطلاعات تماس شخصی ممنوع است (شماره تلفن ، آدرس ایمیل و غیره.).
 • هر هدفی با مفهوم تبعیض آمیز و پرخاشگرانه در معرض بسته شدن حساب است.
 • هرگونه عکس و انتشار جنسی در معرض بسته شدن حساب است.

نحوه استفاده از AdopteUnmec ?

AdopteUnmec یک سایت دوست یابی است که به صورت آنلاین در همه مرورگرها قابل دسترسی است. با وارد کردن تاریخ تولد و آدرس ایمیل ، می توان با ثبت نام ساده به آن دسترسی پیدا کرد. برنامه Apprented Application نیز وجود دارد ، برنامه دوستیابی ، قابل بارگیری در Android و iOS.

این سایت برای زنان کاملاً رایگان است. مردان می توانند بدون هیچ هزینه ای ثبت نام کنند ، اما برای تعامل با سایر پروفایل ها باید اشتراک داشته باشند. نرخ اشتراک 24.99 یورو در ماه است. وقتی 6 ماه یا یک سال پرداخت می کنید کاهش می یابد.

گزینه های مربوط به AdopteUnmec چیست ?

Adopteunmec این مزیت را دارد که یک محیط سالم تر برای زنان باشد ، اما بسیاری از سایت های دوست یابی دیگر در مفهوم منحصر به فرد در وب وجود دارد.

Happn به عنوان مثال یک مفهوم جالب ، بر اساس جغرافیایی ارائه می دهد. Grindr برنامه دوست یابی است که برای افراد Queer رزرو شده است. Heavn نیز وجود دارد که یک سایت دوست یابی مسیحی است.

مشخصات فنی

ویرایشگر GEB Adoptaguy
اندازه 36.16 مگابایت
بارگیری 822 (7 روز گذشته)
مجوز نرم افزار تجاری
نسخه 4.9.8
اخرین بروزرسانی 03/21/2023
سیستم عامل Android ، iOS ، وب ، وب
دسته بندی ها ملاقات کرد