رایگان AdopteUnmec: چه کسی می تواند از آن استفاده کند و چگونه?, دانلود AdopteUnmec 4.9 APK برای Android رایگان

اندرویدی پذیرش

در اینجا نکته ای وجود دارد که به شما امکان می دهد اشتراک خود را در نیمه راه ارزان تر از قیمت عادی بپردازید.

رایگان AdopteUnmec: چه کسی می تواند از آن استفاده کند و چگونه ?

به دنبال ویدیوی اخیر ما که در آن روش خود را برای دریافت 702 بازدید ، 156 ایمیل و 33 سبد خرید یک پسر در 48 ساعت فاش می کنیم ، بسیاری از شما برای درخواست با ما تماس می گیرید:

آیا می توان از AdopteUnmec رایگان استفاده کرد ?

بنابراین پاسخ این است که بستگی دارد ، و ما بلافاصله خواهیم دید که چگونه سوپر مارکت زنان کار می کند تا بفهمد از چه اندازه ای امکان استفاده از AdopteUnmec استفاده می شود. شما همچنین می توانید در مورد صدقه با نظر ما مشورت کنید.

Adopteunmec رایگان: برای چه کسی ? چگونه ?

برخی از وب سایت ها وجود دارند که روش های عجیب و غریب را برای استفاده از AdopteUnmec رایگان نشان می دهند. بسیار مراقب باشید ، برخی در ازای این روش به شما پیشنهاد می دهند که یک اشتراک مکرر را بپردازید (اغلب با پیامک های اضافی با تمدید ضمنی). در پایان ، بسیار گرانتر از پرداخت اشتراک AdopteUnmec شما باز می گردد و علاوه بر این کار نخواهد کرد. مدتی در سایت AdopteUnmec یک نقص وجود داشته است که اجازه می دهد جذابیت های نامحدود داشته باشد اما برای مدت طولانی اصلاح شده است (در واقع چندین سال) !

واقعیت به شرح زیر است ، ثبت نام برای سایت برای همه رایگان است اما فقط زنان می توانند از تمام ویژگی های سایت به صورت رایگان استفاده کنند. مردان باید بپردازند لزوما اشتراک (بین 19.99 یورو در ماه و 29.99 یورو در ماه). متأسفانه هیچ راهی وجود ندارد که مردان از یک پسر به صورت رایگان استفاده کنند. و وقتی می گویم هیچکدام واقعاً هیچ کدام نیست ، از پیشنهادهایی که می توانید در اینترنت مشاهده کنید ، طعمه نشوید ، این یک کلاهبرداری خالص و ساده است.

اگر به دنبال جلسات سریع و آسان بدون پرداخت اشتراک برای ماه ها هستید, اینجا را کلیک کنید تا به مدت 3 روز به صورت رایگان BeCoquin را آزمایش کنید خوش بگذره!

با این وجود آقایان ، می دانید که می توانید به لطف یک نکته کاملاً ناشناخته ، اشتراک AdopteUnmec خود را دو بار ارزان تر بپردازید. قبل از جزئیات نحوه استفاده از این پیشنهاد ، بیایید ببینیم محدودیت های یک حساب پسر رایگان چیست.

محدودیت های یک حساب رایگان AdopteUnmec چیست ?

همانطور که در بالا گفتم ، ثبت نام برای سایت AdopteUnmec برای زنان و مردان رایگان است. با این حال ، امکانات یکسان نیستند.

برای خانم ها

زنان هیچ محدودیتی ندارند. آنها می توانند به صورت رایگان AdopteUnmec (با کلیک بر روی اینجا) ثبت نام کنند و از تمام ویژگی های سایت بدون پرداخت استفاده کنند. آنها تعدادی سبد و همچنین تعدادی پیام نامحدود دارند. به طور خلاصه ، آنها می توانند با تمام مردانی که می خواهند به صورت رایگان تماس بگیرند. هیچ اشتراک برای زنان وجود ندارد ، همه چیز برای آنها رایگان است.

مردانه

بدیهی است ، مردان بسیار محدودتر از زنان در مورد فرزندخوانده هستند. با یک حساب رایگان ، انجام کارهای زیادی امکان پذیر نیست.

با این وجود می توانید با تمام پروفایل زنان حاضر در سایت مشورت کنید. این بیش از همه است. بنابراین ، اگر می خواهید یک زن را جذاب کنید ، پیام های خود را بخوانید یا ببینید که چه کسی از نمایه شما بازدید کرده است یا شما را در سبد او قرار داده است ، ضمنی مجبور خواهید شد به صندوقدار بروید.

در اینجا نکته ای وجود دارد که به شما امکان می دهد اشتراک خود را در نیمه راه ارزان تر از قیمت عادی بپردازید.

چگونه می توان از AdopteUnmec در -50 ٪ استفاده کرد ?

این پیشنهاد بدیهی است که برای مردان محفوظ است (از آنجا که برای زنان رایگان است !) و برای عموم مردم کاملاً ناشناخته است. در واقع ، می توان از 50 ٪ ارزان تر از Adopteunmec استفاده کرد ! اشتراک یک ماهه به جای 29.90 یورو 14.95 یورو هزینه خواهد کرد ، یعنی 3 ماه یورو 39.95 یورو به جای 79.90 یورو و 6 ماه فقط 59.95 یورو به جای 119.90 یورو یا 60 یورو پس انداز خواهد بود !

چگونه از آن استفاده کنیم ?

برای استفاده از آن بسیار ساده است ، شما فقط باید با کلیک کردن در اینجا برای AdvicteUnmec ثبت نام کنید.

اگر می خواهید وقت خود را تلف نکنید ، می توانید وارد نمایه خود شوید. سپس یک ماه با 29.90 یورو اشتراک کنید. برای استفاده از کاهش 50 ٪ در واقع لازم است یک ماه با قیمت کامل مشترک شوید.

با این وجود ، از نظر من Adopteunmec یکی از سایت های دوستیابی بسیار خوب با Meetic است ، که این است که برای جلسه جدی ترجیح داده شود (برای برخورد زودگذر یا پیدا کردن یک برنامه الاغ ، من ترجیح می دهم که به شما توصیه می کنم که به شما زیاد می رسد به راحتی برای اهداف خود و این با قیمت مسخره). علاوه بر این ، در حال حاضر یک تبلیغ مداوم وجود دارد که به شما امکان می دهد 3 روز سایت را به صورت رایگان آزمایش کنید.

با توجه به Adopteunmec ، من در سال مشترک شدم و از طریق این سایت با دختران زیادی آشنا شدم.

پس از اتمام اشتراک خود ، حساب خود را غیرفعال کنید و دلیل خود را نشان دهید (که سایت به عنوان مثال برای شما مناسب نیست).

دوباره در سایت وصل نشوید. سپس در طی 48 یا 72 ساعت دریافت خواهید کرد ، ایمیلی از AdopteUnmec که به شما 50 ٪ ارتقاء می دهد.

در اینجا ایمیلی که دریافت خواهید کرد:

فرزند رایگان

با کلیک بر روی پیوند موجود در ایمیل ، مستقیماً به صفحه اختصاص داده شده به پیشنهاد تبلیغاتی می رسد که به شما امکان می دهد از اشتراک خود نیمی از سایر موارد استفاده کنید ! شما فقط باید اشتراک خود را توسط CB یا از طریق PayPal پرداخت کنید.

پیش نمایش

برای ثبت نام در فرزندخواندگی ، به سادگی اینجا را کلیک کنید.

این مقاله آخرین بار در تاریخ 20 آوریل 2016 به روز شد تا ترفند اجازه دهد از 50 ٪ کاهش در اشتراک خود بهره مند شود و یک پسر را تصویب می کند.

اندرویدی پذیرش

با تشکر از اینترنت, به دنبال یک زن و شوهر دیگر قبلاً دوست ندارد. قبل از اینکه مجبور شوید در یک جعبه بیرون بروید ، کسی را بشناسید و سعی کنید آنها را جذب کنید. این می تواند منجر به هزینه قابل توجهی در نوشیدنی ها ، احتمالاً یک شام شود و اگر همه چیز خوب بود ، حتی یک اتاق هتل. امروز با اینترنت از همه این رویکردهای میانی جلوگیری می کنیم. و همه با تشکر از برنامه های کاربردی برای لاس زدن مانند متقاضی.

کارآمد

استفاده از این پلتفرم آسان تر نیست : آن را بارگیری کنید ، داده های شخصی خود را معرفی کنید ، خود را کمی از نظر جسمی و سبک خود توصیف کنید ، یک عکس (در صورت تمایل) اضافه کنید و کار کنید. بارگیری و استفاده متقاضی رایگان است اما وجود دارد برخی از ویژگی های پرداخت شده مانند “جادوها”, گزینه ای که سعی در جلب توجه یکی از عزیزان دارد.

مردان محصول و مشتری زن هستند.

اگر مرد هستید این را در نظر بگیرید: فکر نکنید که ، مانند سایر شبکه های دریایی اجتماعی ، شما قادر خواهید بود زنان را عذاب دهید تا اینکه آنها از شما چشم پوشی کنند. و نه ، دوست من. در اینجا زنان مردان را انتخاب می کنند, و اگر زنی که دوست دارید در یک مقطع در دسترس نیست ، مشکل شماست. شما همچنین قادر به برقراری ارتباط با مردان دیگر نیستید: در اینجا فرمان زنان.

شرایط و اطلاعات اضافی:

 • حداقل سیستم عامل مورد نیاز: Android 4.1.
 • خریدهای درون برنامه ای یکپارچه.

سرجیو آگوودو

سلام به همه! نام من سرجیو آگودو است و من عاشق علم ، آن و بازی های ویدیویی هستم. در حال حاضر در کودکی رایانه ها و ماشین های بازی کوچک دهه 80 هیپنوتیزم شدند و برای این وسواس لازم است.

??آیا باید اشتراک AdopteUnmec را بپردازیم ? (و چه فرمول ?)

عکسبرداری

سایت دوست یابی Advicteunmec فوق العاده در فرانسه شناخته شده است …

…..اما این یک سرویس پولی است.

برخلاف تیندر ، این درخواست برای ملاقات با زنان رایگان نیست.

و همانطور که می دانیم ، به محض اینکه باید بپردازید ، فرانسوی عصبانی می شود و آن را ناعادلانه می داند (در حالی که در ایالات متحده آمریکا نه ، اما این بحث دیگری است …).

⚠ پس از ثبت نام ، چندین بسته پرداخت به شما ارائه می شود ، با فرمول های اشتراک از 1 تا 6 ماه.

بنابراین ما می توانیم به طور مشروعیت سؤال از سودآوری این سایت را بپرسیم.

⚠ بنابراین ، آیا پرداخت یک اشتراک جالب است ?

⚠ قیمت پیشنهادی منصفانه است ?

چه فرمول جالب ترین است ?

بیایید با هم به این سوال پاسخ دهیم !

عکسبرداری

ارائه دو فرمول اشتراک (و قیمت) در AdopteUnmec

قبل از دسترسی به آن ، باید اطلاعات مختلفی راجع به ثبت نام خود تکمیل کنید.

▶ ️ پنجره سپس به این شکل به نظر می رسد:

ثبت نام-Adopteunmec

من جزئیات مربوط به ثبت نام را به شما منتقل می کنم.

سپس در منوی اصلی پیاده روی می کنید ، که از آن ، برای کوچکترین اقدام با یک زن ، از شما خواسته می شود که بپردازید.

بنابراین پنجره پرداختی که بسیاری از فرانسوی ها به آن حساسیت دارند نمایش داده می شود ! (“سرمایه داری لعنتی همه چیز باید در این جهان آزاد باشد این یک رسوایی است”)

▶ ️ سپس سایت 2 گزینه مختلف برای اشتراک (در زمان نوشتن) ارائه می دهد.

پیش پرداخت

پیش از این ، این بسته ها “Ourson Pack” ، “Ninja Pack” و Adventurer Pack “نامیده می شدند.

خوشبختانه ، بنده شما به روز است (که برای 99 ٪ وب سایت ها که همچنان به این بسته های نام اشاره می کند ، این مورد نیست).

خدمات مشتری سایت باید پوچ بودن این نام ها را تحقق بخشد ، به اصول اولیه بازگردانده می شود.

دو فرمول ، یک قیمت ، تعداد جذابیت ها در هر ماه ، برخی از استدلال های بازاریابی (بدیهی) !

شما انتخاب می کنید.

برای این سؤالات زیر بوجود می آیند:

 • ⚠ پرداخت جالب است ?
 • ⚠ چه فرمولی برای گرفتن ?
 • ⚠ برای چه نتیجه ای ?

من از طریق 3 فصل مربوط به این سؤالات پاسخ خواهم داد.

⚠ آیا پرداخت یک بسته اشتراک در AdvancteUnmec جالب است ?

برای انجام این کار ، کمی فکر کنیم.

⚠ همانطور که به شما گفتم ، بخش خوبی از فرانسوی ها برای پرداخت و فکر کردن که همه چیز باید رایگان باشد حساسیت دارند (به جز زمان خودشان ، آه).

اگر در مورد آن به شما بگویم ، این برای هیچ چیز نیست.

این مشاهدات چندین چیز را به ارمغان می آورد:

 • بسیاری از افراد هرگز به دلیل پرداخت آن به AdopteUnmec نمی روند (برخلاف تیندر)
 • مردان کمتری وجود خواهند داشت ، بنابراین کمتر ازرقابت (بنابراین دختران مورد آزار و اذیت کمتر از همه مردم سنگین زمین قرار می گیرند)
 • بنابراین نسبت مرد/زن بیشتر خواهد بودجالب هست (بنابراین آنها در دسترس تر خواهند بود)
 • بنابراین از نظر مکانیکی آسان تر خواهد شد !

از این مشاهدات چه نتیجه گیری کنیم ?

نتیجه گیری ✅première: بله ، اشتراک AdopteUnmec با این واقعیت ساده که رقابت کمتر از برنامه های رایگان است ، واقعاً جالب است.

حالا بیایید چیز دیگری را تحلیل کنیم.

با پرداخت هزینه پرداخت

⚠ چه فرمول مشترک است ?

همانطور که دیده ایم, دو فرمول اشتراک وجود دارد.

(قبلاً آن را “بسته ها” نامیده می شود ، اما همانطور که بسیاری از سایت های معاشقه به روز نیستند ، من تنها کسی هستم که مشخص می کنم).

▶ ️ فرمول 1: پیشنهاد 29.90 یورو در ماه

avantages:

 • شما می توانید آن را در صورت تمایل خاتمه دهید (و این یک مزیت بزرگ است)
 • اطمینان بخش است (اگر نمایه شما کار نمی کند ، شما پرداخت ماهانه دیگری برای پرداخت آن ندارید تا بتوانید زمان اشتراک را متوقف کنید تا بفهمید چه کار نمی کند)
 • شما به مدت 6 ماه درگیر نیستید (برخلاف فرمول دیگر)
 • این ارزان ترین است

❌ مضرات:

 • تعداد جذابیت ها در روز محدود است (حدود ده)

▶ ️ فرمول 2: پیشنهاد 16.65 یورو در ماه

avantages:

 • اگر ما در پرداخت ماهانه استدلال کنیم ، ارزان ترین است (بنابراین به موقع می رسد)
 • شما 50 ٪ جذابیت بیشتری دارید (یا حدود پانزده در روز)

❌ مضرات:

 • شما به مدت 6 ماه درگیر هستید (بنابراین اگر نمایه شما کار نکند ، فقط چشمان خود را برای گریه کردن خواهید داشت)
 • به نظر می رسد ارزان تر است ، اما در واقع 100 یورو هزینه دارد (بله بله …)
 • اگر بعد از 2 ماه دوست دختر آینده خود را ملاقات کنید ، به هر حال به پرداخت خود ادامه می دهید (بندهای تفکیک شامل زندگی مشترک نیستند …)

▶ ️ بهترین فرمول چیست ?

اگر مبتدی هستید ، من 6 ماه فرمول را اکیداً توصیه می کنم:

 • ❌ شما یک مبتدی هستید ، بنابراین اشتباه خواهید کرد (و نیازی نیست و به من بگویید که شما 10 مورد رایگان را خوانده اید و همه چیز را می دانید ، اگر اینگونه باشد که شما همان سطح اطلاعات را 100 ٪ از افراد دارید)
 • ❌ نمایه شما بهینه نیست (و شما آن را به سرعت متوجه خواهید شد)
 • ❌ خیلی اوقات ، عکسهای شما پوسیده است (این شرم آور خواهد بود که به پرداخت هزینه برای بازنگری در مشخصات خود ادامه دهید

بنابراین مگر اینکه 2-3 سال تجربه داشته باشید و بدانید که چه کاری انجام می دهید ، این فرمول ایده خوبی نیست.

بنابراین فرمول 1 ماهه را در نظر بگیرید ، که از پرداخت 6 ماه برای مزخرفات احتمالی جلوگیری می کند

از طرف دیگر ، اگر قبلاً تجربه کرده اید ، یا اگر ساخته اید تعمیرات اساسی پروفایل + عکسبرداری با من ، شما می توانید در 6 ماه به فرمول بروید:

 • نمایه شما بهینه خواهد بود (یا در حال حاضر) ، بنابراین هیچ خطری برای کاشت شما وجود ندارد
 • عکسهای شما از قبل بهینه خواهند بود (این اصل انجام یک عکسبرداری تخصصی برای سایت های دوست یابی است)
 • شما در حالی که مبتدی هستید ، از گلوله تعهد خودداری می کنید
 • ✅ Bedup: فرمول 1 ماهه (زمان برای درک اینکه نمایه شما کار نمی کند)
 • ✅avince/متخصص: فرمول 6 ماهه (برای داشتن + جذابیت ، بنابراین + نتایج)

چرا با پرداخت شکستن-فرمول-آدوپتونمک

⚠ چه نتیجه ای با این قیمت در AdopteUnmec دارد ?

من اکنون با تجربه صحبت خواهم کرد.

این کاملاً مشروع است که تعجب کنید که آیا قیمت اشتراک ارزش آن را دارد !

در اینجا چیزی است که می توانم بعد از 10 سال آزمایش به شما بگویم:

 • ▶ ️ 95 ٪ از دانشجویان مربیگری من نسبت به Tinder نتایج بیشتری در مورد پذیرش دارند (این تجربه ای است که صحبت می کند)
 • ▶ ️ دختران (به طور کلی) بیشتر از یک سایت دوست یابی دیگر سرمایه گذاری/جدی هستند
 • ▶ پروفایل ها جزئیات بیشتری دارند ، که به فضای بیشتری امکان کشف دیگری را می دهد
 • ▶ ️ نسبت مرد/زن متعادل تر است (از آنجا که شما باید پرداخت کنید ، بنابراین این واقعیت همه کسانی را که نمی خواهند این کار را انجام دهند از بین می برد)

بنابراین جالب است که یک اشتراک در این سایت کسب کنید ?

از نظر من ، بله !

برای من ، AdopteUnmec سودآورترین سایت دوست یابی برای به حداکثر رساندن تعداد جلسات شما در حداقل زمان است.

احتیاط: من فقط در اینجا از فرانسه صحبت می کنم !

AdopteUnmec در فرانسه محبوب است و در جاهای دیگر بسیار کمتر است (در خارج از کشور بهتر است از Tinder استفاده کنید زیرا این یک برنامه آنگلوساکسون بسیار گسترده تر در رفتارها است).

⚠ لطفا توجه داشته باشید: پرداخت به این معنی نیست که شما نتیجه خواهید داشت !

فرانسوی ها روش اشتباهی دارند که فکر می کنند پرداخت = نتایج اجباری.

برای اشتراک برای دسترسی به یک سایت ، این طور نیست.

دقیقاً برای تیندر در جای دیگر یکسان است.

❌ ممکن است برای دسترسی به کلیه سایتهای دوست یابی زمین 1000 یورو بپردازید ، اگر مشخصات شما ممنوع است/پره.

تکرار می کنم: شما هیچ نتیجه ای نخواهید داشت.

بنابراین این مزخرف را انجام ندهید تا اشتراک با مشخصات بی اهمیت داشته باشید.

وقت ، پول را هدر می دهید …و کمی اعتماد به نفس در گذر.

من به شما پیشنهاد می کنم چیزها را متفاوت ببینید.

– پرداخت اشتراک یک شتاب دهنده نتایج است اگر در حال حاضر یک پروفایل طراحی شده استراتژیک دارید که کار می کند.

اگر اینگونه نباشد ، شما همان مشخصات 90 ٪ از بچه هایی را خواهید داشت که خودشان را زیر سوال نمی برند.

و بنابراین شما نتیجه مشابهی خواهید داشت: زیاد نیست.

پس بلافاصله فراموش کن !

▶ به طور خلاصه: آیا باید در مورد AdopteUnmec اشتراک بگذاریم ?

در اینجا خلاصه نهایی مقاله است.

▶ ️ اگر شما مبتدی هستید: نه !

 • اشتراک بی فایده است (نمایه شما مطمئناً بهینه نیست ، بنابراین پول خود را هدر خواهید داد)
 • اشتراک خود را متوقف کنید و مسئولیت آن را بگیرید (در صورت لزوم درخواست تعمیرات اساسی پروفایل را با ما ایجاد کنید ، ما قبلاً زندگی بیش از 180 نفر را تغییر داده ایم)
 • فقط در صورت داشتن یک پروفایل به درستی طراحی شده ، اشتراک خود را دریافت کنید (در صورت لزوم 6 ماه طول بکشد ، اما تا زمانی که انجام نشود دوباره ثبت نام نکنید)
 • با فرمول 1 ماهه تست کنید (این امر مانع از پرداخت هزینه شما در صورت Wade می شود)
 • برای یادگیری اصول اولیه برنامه های دوستیابی ، مقالات سایت را بخوانید
 • در صورت لزوم ، از طریق یک عکس عکس Makeover + بروید تا نمایه ای داشته باشید که واقعاً شما را متمایز کند !

▶ ▶ اگر از سطح پیشرفته هستید ، حتی متخصص: بله !

 • برای فرمول 6 ماهه بروید ! (تا حد زیادی در دراز مدت سودآورتر است)
 • شما (دیگر) به من احتیاج ندارید که اغوا کنید !

⚠ پرداخت اشتراک را برای هیچ چیز متوقف کنید

من دیگر هزاران مرد را که فکر می کنند پرداخت اشتراک است شامل داشتن نتیجه نیست.

نه ، اینگونه کار نمی کند.

هیچ سایت دوست یابی شما را “مانند آن” دختران در رختخواب شما بدون انجام هر کاری نمی کند.

حتی با پرداخت اشتراک (در GTC/CGU نیست).

اگرچه Adopteunmec یکی از بهترین سایت های دوست یابی در فرانسه است ، اما هنگام شروع کار آسان نیست.

بنابراین شما مجبور بودید بسیاری از مشکلات را پشت سر بگذارید …

❌ دختران جواب نمی دهند ، شما هیچ بازدیدی ندارید ، آنها به شما پاسخ می دهند “من آن را تأیید می کنم” و هرگز به یاد نمی آورید ….

خوشبختانه ، بسیاری از مردان قبلاً این مشاهدات را پشت سر گذاشته اند … و امروز با ده ها زن می خوابند !

و آنها قبل از پرداخت اشتراک ، وقت خود را برای رفتن و جستجوی دانش گرفتند.

و این شرط برنده است.

– من از شما دعوت می کنم تا داستان موفقیت یکی از دانش آموزانم را بگیرید !

برای کسانی که مرا دوست ندارند ، خوشحال شدند: من در مورد مشخصات خود صحبت نخواهم کرد ….اما آن دانش آموز !

– من یک مطالعه موردی از یک دانش آموز را به شما ارائه می دهم: من مشخصات او ، مکالمات او و اینکه چگونه او فقط در 3 ساعت توانست 1 قرار ملاقات را با شما تجزیه و تحلیل کند !

در مورد پذیرش ، همه چیز می تواند سریع پیش برود ، و من با شما تجزیه و تحلیل می کنم که چرا این امکان وجود دارد !

▶ ️ برای دسترسی به این مطالعه موردی (با هزینه یک قهوه بزرگ برای جلوگیری از خراش دادن و فیلتر کردن افرادی که نمی خواهم به عنوان مشتری داشته باشم) ، در اینجا اتفاق می افتد