یک پیشنهاد فیبر یا ADSL را بدون تعهد انتخاب کنید – جعبه اینترنتی رایگان ، 10 پیشنهاد برتر اینترنت در سپتامبر 2023

جعبه اینترنت: 10 پیشنهاد برتر اینترنت در سپتامبر 2023

Contents

برای فیبر/THD 29.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه و سپس 39.99 یورو در ماه (یا 39.99 یورو/ماه -10 €/ماه تخفیف ویژه برای 1 سال) ارائه می دهد

بیش از یک جعبه اینترنت انتخاب کنید ، انتخاب کنید یک صندوق عقب

فیبر فوق العاده سریع و آخرین نسل Wi-Fi (Wi-Fi 6). یک تجربه تلویزیونی جدید. بسته موبایل رایگان قیمت رایگان شما !

شامل 12 ماه
سپس 9.99 یورو در ماه

6 ماه ارائه شد
سپس 6.99 یورو در ماه

شامل 3 ماه
سپس 8.99 یورو در ماه

شامل 6 ماه
سپس 27.99 یورو در ماه
نامزدی 1 ساله

به مدت 1 سال 39.99 €/ماه.

بدون درگیری

کل پیشنهاد را ببینید

دلتا

بهترین های Wi-Fi (Wi-Fi 6) و سریعترین فیبر. محتوای مورد علاقه شما شامل و موارد دیگر !

شامل 12 ماه
سپس 9.99 یورو در ماه

شامل 6 ماه
سپس 27.99 یورو در ماه
نامزدی 1 ساله

شامل 3 ماه
سپس 8.99 یورو در ماه

به مدت 1 سال 49.99 €/ماه.

بدون درگیری

کل پیشنهاد را ببینید

انقلاب

فیبر سریع و Wi-Fi. بسیاری از کانال های تلویزیون و پخش شامل. یک هارد یکپارچه از 250 گیگابایت.

شامل 12 ماه
سپس 9.99 یورو در ماه

6 ماه ارائه شد
سپس 6.99 یورو در ماه

به مدت 1 سال 44.99 €/ماه.

انقلاب بازیکن شامل شد

نامزدی 1 ساله

کل پیشنهاد را ببینید

جعبه آزاد مورد نیاز خود را پیدا کنید

Freebox را مقایسه کنید

از 4.99 یورو در ماه

حداکثر 5 دستگاه را وصل کنید

تجربه اپل

برای خرید 2.99 یورو در ماه
48 ماه 4

برنامه های رایگان شما

با یک پیشنهاد آزاد

برنامه های تلویزیونی خود را تماشا کنید
زندگی یا پخش مجدد جایی که می خواهید.

برای مشترکین Freebox

منطقه مشترکین FENBOX

به راحتی حساب خود را از تلفن هوشمند خود مدیریت کنید

با یک پیشنهاد آزاد

100 ٪ از Ligue 1 Uber Eats را دنبال کنید
در عصاره های شبه مستقیم.

همه برنامه های ما را ببینید

جعبه اینترنت: 10 پیشنهاد برتر اینترنت در سپتامبر 2023

ادم مانوئل

10 پیشنهاد برتر اینترنت

شما به دنبال یک جعبه اینترنت هستید ، اما نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید ? جای تعجب نیست که تمام جعبه های ارائه شده توسط اپراتورهای مختلف. آنقدر پیشنهادهایی که ما دیگر واقعاً نمی دانیم کجا باید بچرخیم. برای کمک به شما در مشاهده واضح تر ، ما بهترین پیشنهادات اینترنتی لحظه را از نظر ارزش پول به صورت رایگان مقایسه و طبقه بندی کرده ایم. در اینجا 10 پیشنهاد برتر اینترنت ما در لحظه است.

 • ضروری
 • در این صفحه لیست بالای ما قرار دارد 10 بهترین جعبه اینترنت در حال حاضر.
 • این بالای بهترین بسته های اینترنتی قیمت ، جریان ارائه شده و خدمات تلویزیون/تلفن ثابت را در نظر می گیرد.
 • بسته به نیاز هر یک ، انتخاب یک جعبه یا دیگری می تواند متفاوت باشد.
 • در قیمت جعبه اینترنت, سال اول ، از 18.99 یورو در ماه تا 39.99 یورو در ماه ، بدون یا با 12 ماه تعهد متغیر است.
 • یک تست واجد شرایط بودن فیبر را برای یافتن پیشنهادات فیبر واجد شرایط برای محل اقامت خود انجام دهید.

بهترین پیشنهادات اینترنتی: 10 لحظه برتر ما

*قیمت های مشخص شده پس از 12 ماه افزایش می یابد

در جدول فوق مجموعه ای از بهترین پیشنهادات اینترنتی ، طبقه بندی شده با توجه به خدمات موجود و ارزش آنها برای پول ارائه شده است. پیشنهادات برای پیشنهادات به روز می شود طی 48 ساعت (روزهای کاری) پس از تغییر. انتخاب و طبقه بندی در تاریخ 21 سپتامبر 2023 انجام شد و براساس قیمت های ارائه شده در این تاریخ انجام شده است.

1. Bbox Limited Series Bouygues: پیشنهاد جعبه اینترنت ایده آل

سری Bbox Limited از نظر ما بهترین کیفیت/قیمت در Bouygues Telecom است. منپیشنهاد بازی سه گانه از تأمین کننده در ADSL و فیبر FTTH برای اتصالات با سرعت بسیار بالا. او همچنین ادغام می کند تلفنی نامحدود به ثابت و موبایل از کلانشهر فرانسه ، DOMS و بسیاری از مقصد بین المللی و به سمت تعیین بیش از 110 مقصد بین المللی.

دسته تلویزیونی این پیشنهاد Bbox شمارش می کند بیش از 180 کانال تلویزیونی, از جمله 54 در HD. به این اضافه اضافه می شود ، دسترسی به 2 کانال 4K ، یک ضبط کننده تلویزیون ، پلت فرم Google Play برای اینکه بتواند بازی ها و برنامه ها را در تلویزیون و Google خود بارگیری کند تا عکس ها و فیلم ها را در صفحه بزرگ پروژه کند. بنابراین پیشنهاد تلویزیون Bbox به ویژه ثروتمند است. Bouygues سپس پیشنهاد می کند دسته گل تلویزیونی را با گزینه های پرداخت شده با Netflix ، OCS ، Bein Sports ، کانال یا حتی VOD TF1 تکمیل کنید. با وجود Bbox ، همچنین می توان از گزینه فیبر چند تلویزیون با قیمت 8.99 یورو در ماه و با استفاده از رمزگذار اضافی ، برای استفاده از اشتراک تلویزیون در چندین تلویزیون استفاده کنید.

از بین تمام پیشنهادات کامل موجود در بازار ، سری Bbox Limited ارزانترین پیشنهاد جعبه است. که او را به یکی از بهترین پیشنهادات اینترنتی از لحظه با توجه به مقایسه کننده پیشنهاد ما ! جعبه اینترنت در حال حاضر به مدت 12 ماه 19.99 یورو در ماه ارائه می شود . این تبلیغ به موقع محدود است ، اما Bouygues به طور مداوم تبلیغات جدیدی را در هر اشتراک اینترنت Bbox ارائه می دهد

 • تماس های نامحدود به ثابت و موبایل از سرزمین اصلی فرانسه ، DOM (به استثنای مایوت) و بسیاری از مقصد بین المللی (ایالات متحده ، کانادا ، سنگاپور ، چین ، کره جنوبی ، مراکش ، اردن)
 • تماس های نامحدود به Fixes de France ، DOMS و 110 مقصد بین المللی.
 • 19.99 یورو/ماه سپس 37.99 یورو در ماه با فیبر
 • 19.99€/ماه سپس 33.99 یورو در ماه ADSL

2. SFR Box Power: جذاب ترین جعبه SFR

در 10 برتر بهترین پیشنهادات اینترنتی از سپتامبر 2023, پیشنهاد قرار دارد قدرت جعبه SFR. بسته به صلاحیت مسکن ، تجهیزات نصب شده یکسان خواهد بود (SFR Box 8 و Connect TV Decoder) اما عملکرد جریان اینترنت SFR متفاوت خواهد بود. پیشنهاد قدرت جعبه SFR شامل موارد زیر است:

پیشنهاد اینترنت تلویزیون

 • دسترسی به اینترنت در ADSL یا سرعت بسیار بالا. با فیبر ، می توانید با سرعت پایین به پایین و حداکثر 500 مگابیت در ثانیه در Prumer حداکثر 2 گیگ بر ثانیه دریافت کنید.
 • تماس های نامحدود به Fixes de France و بیش از 100 مقصد.
 • تلویزیون Le Bouquet SFR ، با 200 کانال و خدمات ، از جمله پخش مجدد SFR در تلویزیون.
 • شامل 6 ماه برای انتخاب: آمازون نخست ، دیزنی+ یا جهانی است+.

با جعبه 8 مدولار خود ، SFR طرفداران ورزش و سینما راضی. این شامل یک گزینه اسپرت تر با Bein Sports و کانال های ورزشی RMC گنجانده شده است, که می توانید به جعبه SFR Power خود اضافه کنید 19 یورو/ماه به جای 34 یورو (تعهد یک ساله). برای دوستداران سریال یا فیلم ، اضافه کردن خدمات نیز امکان پذیر است Netflix ، OCS یا Amazon Video Prime به طور مستقیم در 8 رمزگشایی جعبه تلویزیونی خود.

با این حال مراقب باشید ، این دسته ها و خدمات اختیاری هستند و نیاز به تراز برخی از € اضافی دارند. بنابراین می توان بسیاری از دسته های اختیاری را که به ورزش یا سینما اختصاص داده شده است ، مانند SFR Cine/Series که دسترسی به اشتراک SFR به کانال های سینما و سری و VOD را با اشتراک SFR ، بلکه به RMC Sport ، در Bein Sports یا Netflix اضافه کرد ، اضافه کرد.

جعبه قدرت SFR بنابراین بخشی از طبقه بندی است بهترین جعبه های اینترنتی از بازار. این قیمت مناسب و جریان کارآمد را ارائه می دهد. 29.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه و سپس 39.99 یورو در ماه با تعهد 12 ماهه.

SFR اغلب تبلیغات جدیدی ارائه می دهد. بنابراین اگر توسط یک جعبه SFR وسوسه شده اید ، بدانید که شانس خوبی وجود دارد که در حال حاضر از تخفیف ها بهره مند شود !

 • فیبر (fttla/ftth) با جریان قائم از 2 gbit/s مشترک و سرعت نزولی 500 مگابیت در ثانیه.
 • همچنین با ADSL و VDSL با سرعت نزولی 20 مگابیت در ثانیه در دسترس است.
 • 20.99€/ماه سپس 34.99 یورو در ماه

شما می خواهید یک پیشنهاد SFR را بیرون بیاورید ?

3. Pop Free Free Free: یک بسته کامل اینترنتی

آنجا پاپ آزاد جدیدترین جعبه به صورت رایگان است و به نظر ما است, بهترین پیشنهاد اینترنت اپراتور ، زیرا این ترکیب عملکرد و قیمت را در دسترس بدون اینکه مشمول تعهد مدت زمان باشد ، ترکیب می کند. با خود طراحی براق و گرد, با احتیاط در اتاق نشیمن شما قرار می گیرد. با تشکر از او Repeater Wi-Fi Pop گنجانده شده است, شما از یک سیگنال Wi-Fi با کیفیت بالا در کل خانه خود یا حتی در باغ بسته به جایی که دارید بهره مند می شوید.

بسته به واجد شرایط بودن محل اقامت شما ، می توان در ADSL یا با فیبر نوری داشت. Freebox Pop شامل موارد زیر است:

 • دسترسی به اینترنت فوق العاده سریع با فیبر نوری حداکثر 5 گیگابایت در ثانیه. این جعبه در ADSL2+ و VDSL2 نیز موجود است.
 • آنجا تلفن نامحدود با امکان تماس برای رفع بیش از 110 مقصد.
 • تلویزیون با 220 کانال با تلویزیون Freebox ، بسیاری از کانال های پخش مجدد ، دسترسی به تلویزیون VOD و Android با تمام برنامه های Google برای تلویزیون.
 • دسترسی سریع به Netflix و جایزه ویدیو, با تشکر از دکمه های اختصاصی در کنترل از راه دور.
 • در دسته گل کانال+سری در حال حاضر به مدت 12 ماه ارائه شده و شامل می شود.
 • در دسته گل+ به مدت 3 ماه به صورت رایگان شامل شد.
 • یک تکرار کننده Wi-Fi شامل گسترش سیگنال شما و قادر به مرور اینترنت از تمام اتاق های خانه شما است.
 • مندستیار آواز گوگل.

این پیشنهاد به 29.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه ، پس از آن 39.99 یورو در ماه ، بدون تعهد ، بخشی از آن است ارزانترین پیشنهادات در گروه بازی سه گانه. Freebox Pop نیز پیشنهادی است که ارائه می دهد بهترین سرعت اینترنت با فیبر برای این قیمت, بیشترین تعداد کانال های تلویزیونی و خدمات تلفنی ثابت بسیار کامل. به همین دلایل است که ما آن را در میان آنها منصوب کرده ایم بهترین پیشنهادات اینترنتی در سپتامبر 2023.

 • فیبر نوری تا 5 گیگابایت در ثانیه در جریان رو به پایین و 700 مگابیت در ثانیه در جریان بالا
 • همچنین در ADSL2+ و VDSL موجود است

4. Orange LiveBox: یک پیشنهاد جذاب جعبه اینترنت

آنجا صندوقچه در ADSL و فیبر (FTTH) موجود است. این یک پیشنهاد بازی سه گانه کامل ، یعنی اینکه دسترسی به اینترنت ، تلفن ثابت و همچنین در تلویزیون را ارائه می دهد.

با سرعت بالا باADSL, شما میانگین جریان از 1 تا 15 مگابیت در ثانیه و میانگین نرخ کمتر از 1 مگابیت در ثانیه خواهید داشت. با فیبر نوری نارنجی ، شما از اینترنت با سرعت بسیار بالا یا حداکثر 500 مگابیت در ثانیه در جریان رو به پایین و حداکثر 500 مگابیت در ثانیه با سرعت هرس بهره مند می شوید.

با LiveBox ، لذت بردن از تماس های نامحدود برای رفع از متروپولیتن فرانسه ، DOM و به سمت بیش از 100 مقصد بین المللی (از جمله تونس). نارنجی نیز یک گزینه رایگان ارائه می دهد بر اساس تقاضا اجازه می دهد از 10 ساعت در ماه تماس با رفع الجزایر.

پیشنهاد تلویزیون نارنجی به دسترسی به 160 کانال تلویزیونی از جمله 50 کانال در HD و همچنین در ویدیو در سرویس ویدیویی -demand (VOD) از طریق سرویس تلویزیون نارنجی. نارنجی همچنین برای تکمیل اشتراک اینترنت گزینه های پولی را ارائه می دهد. در میان کاتالوگ گزینه های ارائه شده ، می توان از بین بسیاری از سیستم عامل هایی مانند Netflix ، Ciné Séries ، Bein Sports انتخاب کرد. این اپراتور به ویژه Bouquet Ciné Séries Max (16 کانال از جمله OCS) را به بازار عرضه می کند 22.99 یورو در ماه و مکس ورزشی Max (Bein Sports ، Automoto یا Golf Channel) در 19 یورو/ماه. رمزگذار TV Orange UHD فوق العاده جمع و جور است و بنابراین بسیار کاربردی است. با فیبر ، تصاویر و محتوا را با کیفیت فوق العاده بالا ارائه می دهد (4K).

با قیمت 42.99 یورو برای فیبر LiveBox یا با قیمت 38.99 یورو در ماه در ADSL ، شما به کلیه خدمات نارنجی دسترسی دارید و از کیفیت و پوشش شبکه آن بهره مند می شوید.

 • 24.99€/ماه سپس 42.99 یورو در ماه با فیبر
 • 24.99€/ماه سپس 38.99 یورو در ماه با ADSL

5. جعبه قرمز: یک پیشنهاد اینترنتی کم هزینه

جعبه قرمز در ADSL موجود است و فیبر نوری, با اینترنت بسیار پر سرعت ، تا 50 برابر سریعتر از ADSL. این پیشنهاد بازی سه گانه دسترسی به تماس های نامحدود برای رفع مشکل در فرانسه و بیش از 100 مقصد و دسترسی به 35 کانال تلویزیونی را می دهد. Red by SFR گزینه هایی را برای افزودن به اشتراک اینترنت ارائه می دهد. منگزینه تماس های نامحدود به موبایل به عنوان مثال 5 € در ماه است اما به طور مرتب ارائه می شود.

مزیت جعبه قرمز ? قیمت اشتراک فیبر پس از یک سال افزایش نمی یابد. این یک قیمت ثابت است که همیشه یکسان خواهد بود. در حال حاضر با قیمت مناسب از 19.99 یورو/ماه در ADSL وت 19.99 یورو/ماه برای 1 سال و سپس 19.99 یورو در ماه فیبر/THD بدون تعهد یا هزینه اجاره ، این پیشنهاد است بهترین پیشنهاد جعبه اینترنت اگر به سرویس کامل تلویزیون احتیاج ندارید. گاهی اوقات ماه اول حتی ارائه می شود !

به همین دلیل جعبه قرمز مستقیم در پای تریبون قرار می گیرد. می توان در یک گزینه تلویزیونی که با 100 کانال غنی شده است ، مشترک شوید. اگر جعبه قرمز موفق به ارائه چنین نرخ رقابتی می شود ، به این دلیل است که همه چیز به طور مستقیم در اینترنت ، گپ ها و از طریق برنامه Red & Me اداره می شود.

برای اینکه بتوانیم از تلویزیون قرمز جعبه قرمز ، انتخاب بین یک گزینه با 35 کانال تلویزیونی رایگان از طریق برنامه تلویزیون قرمز یا گزینه ای با 100 کانال تلویزیونی برای 4 €/ماه (به طور مرتب در مورد ارتقاء در 3 € در ماه). ماه اول با جعبه قرمز است رایگان, که به شما امکان می دهد بسته اینترنت را امتحان کنید.

اشتراک در یک گزینه تلویزیونی امکان دسترسی به تعداد زیادی از خدمات تلویزیون قرمز را فراهم می کند: دسترسی به پخش مجدد ، امکان بهره گیری از 8 ساعت ضبط در ابر و داشتن اینترنت در تلویزیون. همچنین می توان با برنامه SFR TV ، تلویزیون را در تلفن هوشمند تماشا کرد.

با یک پیشنهاد فیبر جعبه قرمز ، می توانید در گزینه WiFi 6 نیز مشترک شوید تا سرعت خود را تا 2 گیگابایت در ثانیه افزایش دهید. دومی با 9 یورو در ماه (در ارتقاء 7 یورو در ماه) ارائه می شود و قیمت کل 30 یورو در ماه را خرج می کند.

 • فیبر (FTTH و FTTLA): 500 مگابیت در ثانیه در سرعت نزولی و 500 مگابیت در ثانیه به روزرسانی
 • همچنین در ADSL و VDSL قابل دسترسی است
 • تماس های نامحدود برای رفع فرانسه و بیش از 100 مقصد
 • گزینه تماس های نامحدود به موبایل فرانسوی با 5 یورو در ماه (ارائه شده)
 • 35 کانال تلویزیونی با برنامه تلویزیون قرمز ارائه شده است
 • گزینه 100 گزینه تلویزیونی با 3 € در ماه (به جای 4 € در ماه)
 • 19.99 یورو/ماه به مدت 1 سال 29.99 یورو در ماه برای فیبر/THD
 • 19.99€/ماه برای ADSL
 • ماه اول ارائه شد !

6. Bbox fit de bouygues: جعبه اینترنت با قیمت پایین

شما هنوز واجد شرایط فیبر نیستید ? آنجا Bbox fit de bouygues télécom به هر آنچه شما نیاز دارید ، یک پیشنهاد اینترنتی فقط با قیمت 18.99 یورو در ماه سال اول است ! پیشنهاد اینترنت شامل دسترسی است اینترنت پرسرعت با ADSL. ADSL Bouygues Télécom اتصال باند پهن را به مشترکین ارائه می دهد, حداکثر 15 مگابیت در ثانیه. Bouygues Telecom دارای شبکه Clean ADSL خود است و به مشترکین خود یک شبکه ثابت با کیفیت ارائه می دهد. هنگام عضویت ، توصیه می شود کلید 4G را از اپراتور بخواهید. این با کادر در صورت درخواست ارائه می شود و به مشترکین اجازه می دهد تا از یک اتصال اینترنتی در همه جا بهره مند شوید آنها کجا خواهند رفت.

Bouygues همچنین گزینه های اینترنتی را ارائه می دهد که امکان مشترک شدن در واحد وجود دارد: یک برنامه ذخیره سازی 5 گیگابایتی برای ایمیل ها ، امکان ارسال پیام کوتاه و MMS به طور مستقیم از جعبه و مشترک شدن بسته ایمنی ضد ویروس نورتون.

Bbox Fit یک پیشنهاد تلفنی کلاسیک ، با تماس های نامحدود برای رفع در سرزمین اصلی فرانسه ، ادارات خارج از کشور فرانسه و به سمت بیش از 110 مقصد بین المللی. پس از آن می توان گزینه های پرداخت شده را اضافه کرد: 1 ساعت تماس به مغرب یا 6 ساعت تماس با الجزایر ثابت.

 • 18.99€/ماه سپس 27.99 یورو در ماه ADSL
 • 18.99€/ماه سپس 31.99 یورو در ماه فیبر

7. Freebox Revolution: یک پیشنهاد جعبه با قیمت 19.99 یورو در سال اول

انقلاب Freebox یک است جعبه اینترنت رایگان. موجود در بازی دوپل .

اما در نسخه سه گانه خود است ، انقلاب Freebox با تلویزیون توسط کانال پانوراما, که او از نظر ما جالب ترین است. در واقع ، این اینترنت را با سرعت بسیار بالا (حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه با سرعت رو به پایین و حداکثر 600 مگابیت در ثانیه به روز می کند). همچنین تماس های نامحدودی به بیش از 110 مقصد ثابت و موبایل ارائه می دهد

پیشنهاد تلویزیون The Freebox Triple Play Revolution فوق العاده کامل است: به شما امکان می دهد از بسته لذت ببرید TV Freebox OQEE 220 TV + Freebox Replay و بسته تلویزیون توسط کانال پانوراما 60 کانال اضافی با دسترسی به برنامه کانال من ، به پخش کننده Blu-ray TM ، یک فضای ذخیره سازی و بسیاری از بازی های موجود در تلویزیون. پس از آن می توان گزینه های پرداخت شده مانند Multi-TV یا دسترسی به یک سرویس SVOD را اضافه کرد. تلویزیون Freebox Revolution By By Canal با قیمت 44.99 یورو در ماه همه فراگیر است.

همچنین می توانید بدون اتصال ، مستقیماً با قیمت 44.99 یورو در ماه ، Freebox را بیرون بیاورید. بنابراین شانس خوبی برای استفاده از اشتراک اینترنت وجود دارد انقلاب با قیمت های شکسته به مدت 12 ماه. با استفاده از این جعبه بازی سه گانه ، می توان یک تجارت را انجام داد زیرا به عنوان یک مقایسه ، پیشنهاد اینترنت دو بازی با قیمت 29.99 یورو در ماه + 5.99 یورو در ماه برای تهیه حلقه محلی ، یعنی 35.98 یورو در ماه در دسترس است. ، بدون گزینه تلویزیونی.

به طور خلاصه ، انقلاب Freebox یک است جعبه اینترنت بسیار کامل که چیزی برای رضایت دارد ! قیمت سطح ، انقلاب Freebox با تلویزیون با کانال همچنان منطقی ، ارزان است و از نظر ما ثروتمندترین پیشنهاد اینترنت در خدمات تلویزیونی در طول سال اول با این نرخ.

خدمات و قیمت پیشنهادات انقلاب Freebox (پیشنهاد معتبر در 12/09/2023)

دسترسی به اینترنت ADSL / ftth تا 1 گیگابایت در ثانیه
فراخوانی تماس های نامحدود به انگیزه های کلانشهر فرانسه و DOMS و رفع بیش از 110 مقصد.
تلویزیون تلویزیون آزاد (220 کانال) + تلویزیون توسط کانال (60 کانال) + ضبط 250 گیگابایتی + پخش مجدد آزاد (+100 کانال) + دسترسی VOD + کانال + سری (شامل 12 ماه) + پاداش ویدیویی (شامل 6 ماه)
تعهد بدون تعهد یا با تعهد 12 ماه
قیمت پیشنهاد 19.99€/ماه سپس 44.99 €/ماه 01 82 88 15 54
سرویس JeChange به صورت آنلاین مشترک شوید

8. LiveBox Up: یک پیشنهاد اینترنتی نارنجی زیر 33 € در ماه

بیایید خودمان را تمام کنیم مقایسه مناقصه اینترنتی با جعبه زنده نارنجی. این دسترسی به اینترنت با سرعت بالا (حداکثر 20 مگابیت در ثانیه) در ADSL یا سرعت بسیار بالا (حداکثر 2 گیگابایت در ثانیه در فیبر نوری) دسترسی می یابد و امکان تلفن نامحدود برای ثابت در فرانسه و 100 مقصد بین المللی را به شما ارائه می دهد ، از تلفن ثابت خود. تماس ها به موبایل سرزمین اصلی فرانسه ، اروپا ، ایالات متحده ، کانادا و DOM نامحدود است.

تلویزیون در این پیشنهاد گنجانده شده است که 140 کانال تلویزیونی و 100 ساعت ضبط در هر ماه شامل می شود ، و همچنین امکان عضویت در دسته های تلویزیونی پولی را دارید ، مانند: به عنوان مثال:

 • OC با 12.99 یورو در ماه بدون تعهد.
 • دیزنی+ (در دادگاه ، و بدون تعهد).
 • بسته OCS + Netflix .
 • ورزشگاه (با تعهد: 12 €/ماه به مدت 1 سال و سپس 15 € در ماه ، بدون تعهد: 15 €/ماه).
 • بازپرداخت حداکثر (4.99 یورو در ماه بدون تعهد).

با قیمت آن 32.99 یورو در ماه, این اینترنت بازی سه گانه به نظر ما سزاوار است که در 10 برتر ما ظاهر شود مقایسه ارائه اینترنت. ما هنوز پیشنهاد ساده LiveBox را ترجیح می دهیم, بسیار ارزان تر, با تنها تفاوت قابل توجه انحراف جریان فیبر (2 گیگابایت در ثانیه در برابر 500 مگابیت در ثانیه).

 • 32.99€/ماه سپس 50.99 یورو در ماه

9. SFR Box Premium: اشتراک اینترنتی بالا

پیشنهاد جعبه SFR حق بیمه DE SFR بسیار کامل است ، شامل:

 • یک جعبه اینترنت بسیار پر سرعت (حداکثر 8 گیگ بر ثانیه) با فیبر SFR.
 • در تماس های نامحدود به سمت ثابت در فرانسه و به بیش از 100 کشور.
 • یک رمزگذار جعبه 8 تلویزیون با 200 کانال و خدمات ، از جمله پخش مجدد.
 • یک هارد دیجیتال برای ضبط حداکثر 300 ساعت برنامه.

این پیشنهاد در پایان 10 برتر ما رتبه بندی می شود بهترین پیشنهادات اینترنتی از آنجا که قیمت آن در مقایسه با سایر پیشنهادات بازار کمی بالا است ، یعنی 35.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه 46.99 €/ماه ، با تعهد 12 ماهه.

این امکان وجود دارد که این پیشنهاد SFR را با یک تلویزیون هوشمند (از طریق تعهد 24 ماهه) با قیمت 42 یورو در ماه به مدت 1 سال و سپس 60 یورو در ماه انجام دهید. شما باید قیمت آن را اضافه کنید تلویزیون هوشمند سامسونگ یا Hisense که از مدلهای مختلف ارائه شده در وب سایت اپراتور انتخاب کرده اید.

200 کانال تلویزیونی و خدمات
SFR Entertainment+ ، Disney+ و Netflix به مدت 6 ماه گنجانده شده است

شما به دنبال بهترین پیشنهاد اینترنت هستید ? با مقایسه کننده اینترنت ما مشورت کنید و پیشنهادات را در صورت لزوم مرتب کنید.

6. جعبه SOSH: یک جعبه اینترنت بدون تعهد

SOSH ، نام تجاری نارنجی کم هزینه, راه اندازی پیشنهاد جعبه اینترنت در ADSL یا فیبر ، در اینترنت اپراتور تاریخی. پیشنهاد SOSH Internet Box یک پیشنهاد دو بازی با اینترنت و تلفن. بسته به صلاحیت محل اقامت شما ، این جعبه با فیبر یا با ADSL در دسترس است. پیشنهاد اینترنت SOSH دسترسی به فیبر آن حداکثر 300 مگابیت در ثانیه در جریان رو به پایین و تا 300 مگابیت در ثانیه در شروع. همه خطوط شبکه نارنجی را اشغال می کنند.

از نظر تلفنی ، این کادر باعث می شود که از تماس های نامحدود به متروپولیتن فرانسه ، DOM و بیش از 100 مقصد در خارج از کشور بهره مند شود. سپس می توان اشتراک را با گزینه ای برای دسترسی به تماس های نامحدود به موبایل کلانشهر فرانسه و دام ، با قیمت 5 یورو در ماه انجام داد. منپیشنهاد جعبه اینترنت De Sosh خدمات اینترنتی را می گیرد جعبه زنده نارنجی, با امکان یا عدم استفاده از گزینه های خاص.

برای لذت بردن از یک پیشنهاد بازی سه گانه و تلویزیون ، SOSH راه حل های مختلفی را ارائه می دهد. ابتدا باید بدانید که برنامه تلویزیون نارنجی ممکن است باشد بنا به درخواست هنگام عضویت. این دسترسی به 72 کانال تلویزیونی در پشتیبانی های مختلف مانند تلفن های هوشمند ، تبلت ها و رایانه های شخصی/MAC در دسترس است. اما نه در تلویزیون ! برای این کار ، SOSH با 5 یورو در ماه گزینه ای را با Decoder TV ارائه می دهد و به شما امکان می دهد از 160 کانال تلویزیونی ، از جمله بیش از 70 کانال HD ، در دسترس همه پشتیبانی ها استفاده کنید: تلویزیون ، تلفن های هوشمند ، تبلت ها و رایانه ها. برنامه تلویزیون نارنجی نیز در این بسته گنجانده شده است.

آنجا جعبه در حال حاضر 30.99 یورو در ماه با فیبر (20.99 یورو در ماه سال اول) و 20.99 یورو در ماه با ADSL است. اپراتور اغلب تبلیغات جدیدی ارائه می دهد. برای اطلاع از تبلیغات فعلی در جعبه های SOSH ، به سایت بروید سد.

 • 20.99€/ماه در ADSL
 • 20.99€/ماه به مدت 12 ماه 30.99 €/ماه برای فیبر

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

جعبه اینترنت

با SFR Box 8x ، فیبر نوری از همیشه قدرتمندتر است: بارگیری ، STREENT و گشت و گذار با سرعت جریان تا 400 برابر سریعتر از ADSL.

ارائه تجهیزات

SFR به شما در یافتن تجهیزات برای انتخاب بهترین پیشنهاد برای شما کمک می کند ! جعبه ها و رمزگشایی ها را برای استفاده ابتدایی یا SFR Box 8 ، آخرین نسل تجهیزات برای استفاده پیشرفته و افزایش سرعت جریان کشف کنید.

جعبه تصویر و رمزگشایی

جعبه + پیشنهادات فناوری پیشرفته

پیشنهادات ترکیبی ما را کشف کنید: یک پیشنهاد جعبه و قیمت های ترجیحی !

 • فروش برتر Hisense E7KQ SFR فیبر حق بیمه

Qled 4K و Dolby Vision

+ 8 €/ماه 24 ماه
یا 193 یورو به یکباره فیبر حق بیمه SFR 45.99 یورو در ماه به مدت 1 سال و سپس 56.99 یورو در ماه
تعهد 24 ماهه انتخاب ، به مدت 9 ماه:این پیشنهاد را از صلاحیت من پیکربندی کنید
تبلیغات: 64 گیگابایت با قیمت 32 گیگابایت Galaxy Tab A8 SFR فیبر حق بیمه

صفحه نمایش و همهجانبه آن
استقلال طولانی مدت

فیبر حق بیمه SFR 45.99 یورو/ماه برای 1 سال و سپس 56.99 یورو در ماه
تعهد 24 ماهه انتخاب ، به مدت 9 ماه:این پیشنهاد را از صلاحیت من پیکربندی کنید
ASUS E510 SFR فیبر حق بیمه

مایکروسافت 365 به مدت 1 سال ارائه شد
کیف و ماوس ارائه شده است
لپ تاپ ASUS E510

اینترنت + بسته تلفن همراه

حداکثر 20 یورو در ماه در بسته تلفن همراه خود با جعبه خود صرفه جویی کنید و تلفن خود را با بهترین قیمت خریداری کنید.

با جعبه خود تا 20 € در ماه در بسته تلفن همراه خود صرفه جویی کنید و تلفن خود را با بهترین قیمت خریداری کنید

اینترنت همه جا

تصویر اینترنتی در همه جا

آخر هفته ها در حومه شهر ? سفرهای حرفه ای گاه به گاه یا منظم ? برای رایانه های لوحی و جعبه های جیب خود ، یک پیشنهاد ماهانه یا روز -روز را انتخاب کنید.

شبکه اینترنتی
فیبر

سرعت بسیار بالا را کشف کنید
و پهنای باند
موجود در خانه !

SFR شما را همراهی می کند

شما می خواهید چندین اشتراک SFR داشته باشید ?

با خانواده SFR ، مزایایی در تمام خطوط شما و حداکثر 20 یورو تخفیف در هر یک از خطوط تلفن همراه شما.

تو حرکت کن ?

SFR از شما پشتیبانی می کند تا بدون وقفه بین محل اقامت فعلی و محل اقامت جدید خود در ارتباط باشید.

شما اپراتور اینترنت را تغییر می دهید ?

SFR در رویه های شما از شما پشتیبانی می کند و در هزینه های خاتمه خود با اپراتور قدیمی خود 100 یورو را بازپرداخت می کند.

بیش از حد

گوش دادن به خدمات مشتری

14 روز برای تغییر نظر خود

پرداخت امن

تحویل رایگان

پرداخت در 4x ، 12x ، 24x یا 36x

پیشنهادات تبلیغاتی برای مشتریان جدید رزرو شده است از 08/22/2023

SFR ADSL/FIBR/THD:

برای ADSL/VDSL 20.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه و سپس 34.99 یورو در ماه (یا 34.99 یورو/ماه -14 €/ماه تخفیف ویژه برای 1 سال) ارائه می دهد

برای پیشنهادات فیبر/THD ، 20.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه و سپس 34.99 یورو در ماه (یا 34.99 یورو در ماه – 14 یورو/ماه تخفیف ویژه برای 1 سال)

جعبه های SFR در دسترس است

SFR ADSL/FIBR/THD قدرت:

برای ADSL/VDSL 29.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه و سپس 39.99 یورو در ماه (یا 39.99 یورو/ماه -10 €/ماه تخفیف ویژه برای 1 سال) ارائه می دهد

برای فیبر/THD 29.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه و سپس 39.99 یورو در ماه (یا 39.99 یورو/ماه -10 €/ماه تخفیف ویژه برای 1 سال) ارائه می دهد

جعبه های SFR در دسترس است

SFR ADSL/فیبر/حق بیمه THD:

برای ADSL/VDSL 35.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه و سپس 46.99 یورو در ماه (یعنی 46.99 یورو/ماه -11 €/ماه تخفیف ویژه برای 1 سال) ارائه می دهد

برای پیشنهادات فیبر/THD ، 35.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 46.99 یورو در ماه (یعنی 46.99 یورو/ماه -11 €/ماه تخفیف ویژه برای 1 سال)

SFR Box 8 تهیه

از دست دادن تخفیف در صورت تغییر پیشنهاد. در پایان 12 ماه تخفیف ، مشتری با نرخ ماهانه در حال حاضر فاکتور می شود.

برای پیشنهادات SFR ADSL/فیبر/THD POWER:

استاندارد Netflix با خانواده Pub و SFR Bouquet 6 ماه شامل 5.99 یورو در ماه یا آمازون Prime 6 ماه است که 6.99 یورو در ماه ارائه می شود.

پیشنهادات مربوط به شرایط مربوط به مشتریان جدید برای هرگونه اشتراک در SFR Power یا Premium Product قبل از 09/10/2023. در صورت تغییر جعبه تغییر در طی 6 یا 9 ماه ، از دست دادن تخفیف اضافی. گزینه های معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، از اتحادیه اروپا و DOM ، با توجه به پیشنهاد جعبه مشترک ، اجازه دسترسی به سرویس استاندارد Netflix را با کانال های تبلیغاتی و تلویزیون از دسته خانواده یا کاتالوگ آمازون نخست. رویدادی که می تواند در هر زمان از منطقه مشتری یا خدمات مشتری شما خاتمه یابد.

استاندارد Netflix با میخانه و دسته گل شامل 6 ماه و سپس 5.99 یورو در ماه

قبل از 09/10/2023 برای هرگونه اشتراک در یک پیشنهاد SFR Power برای مشتریان جدید برای مشتریان جدید پیشنهاد شده است.گزینه با 15.99 یورو در ماه – 10 یورو/ماه برای هر مشترک جعبه SFR – 5.99 یورو/ماه برای 6 ماه برای مشترکین جدید SFR. در صورت اشتراک یک جعبه SFR + پیشنهاد قدرت تلویزیون در SFR در دسترس نیست.خط. در صورت تغییر در پیشنهاد جعبه در طی 6 ماه ، از دست دادن تخفیف اضافی.

گزینه ماهانه ، معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، برای مشترکان تلفن همراه و جعبه های SFR رزرو شده است و امکان دسترسی به استاندارد Netflix با تبلیغات و کانال های تلویزیونی از خانواده Bouquet را فراهم می کند. لیست کانال ها و برنامه هایی که احتمالاً در حال تحول هستند. دسترسی به دسته خانواده از طریق رمزگذار تلویزیون برای مشترکین جعبه.سرویس Netflix توسط Netflix توزیع می شود ، که در محدوده 1 صفحه از طریق برنامه اختصاصی ، فقط در ترمینال های سازگار و از رمزگذار تلویزیون برای مشترکین جعبه ، پس از فعال سازی یک حساب Netflix و پذیرش شرایط استفاده ، قابل دسترسی است (https: / / کمک.نوتفلیکس.com/fr/legal/thissofuse). بارگیری ویژگی ها و به اشتراک گذاری حساب های موجود در دسترس. محدودیت ها اعمال می شود (https: // راهنما.نوتفلیکس.com/fr/node/126831/fr). مشترک SFR یک مشتری Netflix برای استفاده از سرویس است. SFR این حق را دارد که بسته به شرایط یکسان ، پیشنهاد Netflix استاندارد را با تبلیغات با هر پیشنهاد معادل یا بالاتر جایگزین کند.

آمازون حق بیمه به مدت 6 ماه و سپس 6.99 یورو در ماه ارائه شده است

قبل از 09/10/2023 برای هرگونه اشتراک در یک پیشنهاد SFR Power برای مشتریان جدید برای مشتریان جدید پیشنهاد شده است. گزینه با 6.99 یورو در ماه – 6.99 یورو/ماه به مدت 6 ماه طبق پیشنهاد مشترک برای مشترکان جدید SFR Power. در صورت تغییر در پیشنهاد جعبه در طی 6 ماه ، از دست دادن تخفیف اضافی.

اشتراک ماهانه بدون تعهد امکان دسترسی به مزایای اصلی آمازون ، به استثنای Ligue 1 Uber Eats (لیست قابل دسترسی در https: // www.وابسته به آمازون.fr/amazonprime). رویدادی که می تواند در هر زمان از منطقه مشتری یا خدمات مشتری شما خاتمه یابد. پس از فعال سازی سرویس به SFR ، ایجاد یک حساب آمازون و پذیرش شرایط استفاده از طریق برنامه اختصاصی و رمزگشایی تلویزیون سازگار ، در دسترس است (در دسترس در https: // www.وابسته به آمازون.fr/gp/راهنما/مشتری/نمایشگر.HTML?nodeid = 201910780) سرویس. خدمات مستعد توسعه. آمازون ، آمازون نخست ، ویدیو نخست و همه مارک های مرتبط با مارک های آمازون هستند.com ، inc. یا جوامع وابسته آن.

برای پیشنهادات SFR ADSL/فیبر/THD حق بیمه:

استاندارد Netflix با خانواده Pub و SFR Bouquet 9 ماه شامل 5.99 یورو در ماه یا آمازون نخست 9 ماه پس از آن 6.99 یورو در ماه ارائه شده است.

پیشنهادات مربوط به شرایط مربوط به مشتریان جدید برای هرگونه اشتراک در SFR Power یا Premium Product قبل از 09/10/2023. در صورت تغییر جعبه تغییر در طی 6 یا 9 ماه ، از دست دادن تخفیف اضافی. گزینه های معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، از اتحادیه اروپا و DOM ، با توجه به پیشنهاد جعبه مشترک ، اجازه دسترسی به سرویس استاندارد Netflix را با کانال های تبلیغاتی و تلویزیون از دسته خانواده یا کاتالوگ آمازون نخست. رویدادی که می تواند در هر زمان از منطقه مشتری یا خدمات مشتری شما خاتمه یابد.

استاندارد Netflix با میخانه و دسته گل خانوادگی شامل 9 ماه و سپس 5.99 یورو در ماه است

قبل از 09/10/2023 برای هرگونه اشتراک در یک پیشنهاد حق بیمه SFR ، برای مشتریان جدید رزرو شده است. گزینه با 15.99 یورو در ماه – 10 یورو/ماه برای هر مشترک جعبه SFR – 5.99 یورو/ماه برای 9 ماه برای مشترکین جدید حق بیمه SFR. در صورت اشتراک یک جعبه SFR + پیشنهاد حق بیمه تلویزیون در SFR در دسترس نیست.خط. در صورت تغییر در پیشنهاد جعبه در طی 9 ماه ، از دست دادن تخفیف اضافی.

گزینه ماهانه ، معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، برای مشترکان تلفن همراه و جعبه های SFR رزرو شده است و امکان دسترسی به استاندارد Netflix با تبلیغات و کانال های تلویزیونی از خانواده Bouquet را فراهم می کند. لیست کانال ها و برنامه هایی که احتمالاً در حال تحول هستند. دسترسی به دسته خانواده از طریق رمزگذار تلویزیون برای مشترکین جعبه.سرویس Netflix توسط Netflix توزیع می شود ، که در محدوده 1 صفحه از طریق برنامه اختصاصی ، فقط در ترمینال های سازگار و از رمزگذار تلویزیون برای مشترکین جعبه ، پس از فعال سازی یک حساب Netflix و پذیرش شرایط استفاده ، قابل دسترسی است (https: / / کمک.نوتفلیکس.com/fr/legal/thissofuse). بارگیری ویژگی ها و به اشتراک گذاری حساب های موجود در دسترس. محدودیت ها اعمال می شود (https: // راهنما.نوتفلیکس.com/fr/node/126831/fr). مشترک SFR یک مشتری Netflix برای استفاده از سرویس است. SFR این حق را دارد که بسته به شرایط یکسان ، پیشنهاد Netflix استاندارد را با تبلیغات با هر پیشنهاد معادل یا بالاتر جایگزین کند.

آمازون حق بیمه به مدت 9 ماه و سپس 6.99 یورو در ماه ارائه شده است

قبل از 09/10/2023 برای هرگونه اشتراک در یک پیشنهاد حق بیمه SFR ، برای مشتریان جدید رزرو شده است. گزینه با 6.99 یورو در ماه – 6.99 یورو/ماه به مدت 9 ماه طبق پیشنهاد مشترک برای مشترکین جدید SFR Premium. در صورت تغییر در پیشنهاد جعبه در طی 9 ماه ، از دست دادن تخفیف اضافی.

اشتراک ماهانه بدون تعهد امکان دسترسی به مزایای اصلی آمازون ، به استثنای Ligue 1 Uber Eats (لیست قابل دسترسی در https: // www.وابسته به آمازون.fr/amazonprime). رویدادی که می تواند در هر زمان از منطقه مشتری یا خدمات مشتری شما خاتمه یابد. پس از فعال سازی سرویس به SFR ، ایجاد یک حساب آمازون و پذیرش شرایط استفاده از طریق برنامه اختصاصی و رمزگشایی تلویزیون سازگار ، در دسترس است (در دسترس در https: // www.وابسته به آمازون.fr/gp/راهنما/مشتری/نمایشگر.HTML?nodeid = 201910780) سرویس. خدمات مستعد توسعه. آمازون ، آمازون نخست ، ویدیو نخست و همه مارک های مرتبط با مارک های آمازون هستند.com ، inc. یا جوامع وابسته آن.

هزینه های افتتاح و خاتمه خدمات هر کدام 49 یورو. تعهد 12 ماهه.

تلفن نامحدود از موقعیت ثابت: برای رفع بیش از 100 مقصد به کادر وصل شده است (به لیست در www مراجعه کنید.SFR.FR) و برای پیشنهادات قدرت ، به موبایل در سرزمین اصلی فرانسه ، در بخش های خارج از کشور فرانسه (Guadeloupe ، Martinique ، Reunion و فرانسوی ، در خارج از مایوت). به استثنای شماره های کوتاه و ویژه و خدمات رادیویی پیام رسانی ، حداکثر 250 خبرنگار/ماه. حداکثر 3 ساعت در هر تماس.

Bouquet SFR TV 160 کانال و خدمات (SFR و SFR 8 ADSL/فیبر/THD)/ Bouquet SFR 200 کانال و خدمات . حداقل جریان IP مورد نیاز 3.6 مگابایت در ثانیه. رمزگشایی اجباری و در دسترس ساخته شده است. مجازات های غیرقانونی 150 یورو.

SFR Cloud 10 GB (SFR ADSL/فیبر/THD)/100GO (SFR POWER ADSL/FIBR/THD) : برای مشترکان جعبه SFR ، مشمول تجهیزات سازگار (رایانه ای با سرعت بالا ، تلفن همراه ، تبلت اینترنت و غیره) رزرو شده است (به لیست تجهیزات سازگار در SFR مراجعه کنید.fr/cloud). خدمات امکان دسترسی به فضای ذخیره سازی از راه دور از 10 گیگابایت شامل. جزئیات مربوط به SFR.fr/cloud.

SFR ADSL Starter / SFR ADSL POWER / SFR ADSL Premium پیشنهادات:

پیشنهادات مشمول شرایط ، موجود در منطقه جدا نشده SFR (+5 یورو در ماه در منطقه غیر بدون تشکیل) و در معرض واجد شرایط بودن فنی.

برای ADSL: کاهش جریان به طور کلی از 1 مگابیت در ثانیه به 15 مگابیت در ثانیه و سرعت به طور کلی کمتر از 1 مگابیت در ثانیه. برای VDSL: سرعت نزولی به طور کلی که می تواند بین 15 مگابیت در ثانیه و 50 مگابیت در ثانیه برای برخی از کوتاه ترین خط ها (کمتر از 1 کیلومتر) و مقدار سرعت حداکثر 8mbit/s برای برخی از کوتاه ترین خط ها باشد (کمتر بیش از 1 کیلومتر).

برای ADSL و VDSL ، حداقل سرعت نزولی 512 کیلوبیت در ثانیه تضمین شده.

جزئیات و قیمت خدمات موجود در بروشور قیمت موجود.

Fiber Starter / SFR فیبر قدرت / SFR FIBR PREMIUM پیشنهادات:

پیشنهادات مربوط به شرایط ، در دسترس در معرض صلاحیت فنی و جغرافیایی و ارتباط مؤثر خانه مشتری. جعبه خاتمه اجباری و در دسترس ساخته شده است. با توجه به آدرس اتصال و پیشنهاد مشترک ، حداکثر جریان نظری حداکثر مقدار 500 مگابایت در ثانیه و حداکثر سرعت نظری موجود از 500 مگابایت در ثانیه تا 2 گیگابایت در ثانیه به اشتراک گذاشته می شود و این امکان را می دهد تا حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه در نرخ جریان جریان داشته باشد با تجهیزات و طبق پیشنهاد انتخاب شده. جزئیات و قیمت خدمات موجود در بروشور قیمت موجود.

SFR THD Starter / SFR THD POWER / SFR THD PREMIUM پیشنهادات:

مشروط به شرایط ، در دسترس با واجد شرایط بودن و اتصال فیبر نوری (به جز اتصال خانه). اتصال خانه در فیبر نیست بلکه در کابل کواکسیال است. هزینه های نصب: صورتحساب 149 یورو برای اتصال زیرزمینی خانه های جداگانه و مسکن کمتر از 4 خانه. صورتحساب 299 یورو برای اتصال هوایی خانه های جداگانه و مسکن کمتر از 4 خانه. صورتحساب 60 یورو برای اتصال مسکونی بیش از 4 خانه. بسته به آدرس اتصال و پیشنهاد مشترک ، نرخ نظری حداکثر مقدار در دسترس 50MB/S یا 100MB/S و جریان نظری نظری موجود در 500MB/S یا 1GB/S بسته به پیشنهاد انتخاب شده. جزئیات و قیمت خدمات موجود در بروشور قیمت موجود.

4G+ پیشنهاد جعبه از SFR

برای هرگونه اشتراک بین 08/21/2023 و 09/10/2023 فقط از آدرس مشتری و در معرض صلاحیت فنی و جغرافیایی ، بدون تعهد مشروط به شرایط ، معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، معتبر است.

آزمایش 1 ماهه: خاتمه اشتراک توسط مشترک در طی 30 روز از اشتراک وی ، بازپرداخت هزینه های افتتاح خدمات ، اشتراک و اجاره جعبه 4G را در مدت 60 روز از بازگرداندن تجهیزات ایجاد می کند. به عنوان گسترش خاتمه آن ، مشتری باید با شماره 1023 با خدمات مشتری SFR تماس بگیرد (انتخاب 1 “تلفن همراه یا SFR خود را انتخاب کنید” سپس شماره تلفن را با شروع 06 وارد کنید و در بخش تماس قرارداد خود ظاهر شود). سپس یک برچسب Colissimo از طریق ایمیل برای وی ارسال می شود.

برای مشتریان جدید ، منوط به واجد شرایط بودن و اتصال از خانه به فیبر (به مشترک) رزرو شده است. جعبه خاتمه اجباری و در دسترس و جعبه SFR. دزدی دریایی به آفرینش هنری آسیب می رساند.

جایزه تلویزیون: برای خرید یک تلویزیون واجد شرایط با اشتراک همزمان یک پیشنهاد جعبه SFR ، با تعهد 24 ماهه ، اجازه می دهد تا پاداش های تلویزیونی سود ببرد.

قیمت نسخه دیجیتال PS5 (از جمله 2 کنترلر) حداکثر بدون سهولت پرداخت توصیه می شود: 461 یورو.

پیشنهادات مشمول شرایط معتبر در سرزمین اصلی فرانسه از 07/11/2023 و تا زمانی که سهام موجود خسته نشود ، برای مشتریان جدید ، منوط به صلاحیت و اتصال از خانه به فیبر (به مشترک)). تهیه SFR Box 8 و SFR Box 8 TV. هزینه های افتتاح و خاتمه خدمات هر کدام 49 یورو.

حق بیمه فیبر SFR: بسته به آدرس اتصال ، نرخ نظری که حداکثر 2 گیگ بر ثانیه به اشتراک گذاشته شده است (یعنی حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه حداکثر در پایین آمدن در هر تجهیزات) و میزان سرعت نظری موجود در حداکثر 500 مگابایت در ثانیه.

(1) برای مشترکان SFR ارائه شده است. با توجه به پیشنهاد و تجهیزات واجد شرایط انتخاب شده ، حداکثر مقدار راه حل پرداخت 192 یورو ، که اجازه می دهد ماهانه سهمی از قیمت تجهیزات را در طی حداکثر 24 ماه و بدون هزینه پرداخت کنند. محدود به یک خط ثابت. در صورت خاتمه خط یا تغییر پیشنهاد به یک پیشنهاد غیرمجاز ، مشترک باید کل پرداخت های ماهانه را در پیش بینی تسویه کند. شرایط و قیمت ها را در نقطه فروش مشاهده کنید. “PlayStation” و “PlayStation®5” علائم تجاری ثبت شده از سرگرمی تعاملی سونی هستند.

اعلامیه های حقوقی کارت: کوپن به ارزش 50 در فروشگاه پلی استیشن سونی ، به شرایط موجود در کارت یا https: // www مراجعه کنید.پلی استیشن.com/fr-fr/legal/psenterms/ . هنگامی که کارت نامشخص ، مشتری از انجام حق انصراف از کارت خودداری می کند و در صورت برداشت کنسول ، مشتری به ارزش کارت بدون استفاده متهم می شود.

فیبر اشتراک اینترنتی ، ADSL ، THD و 4G جعبه+

با SFR ، پیشنهادات مختلف اینترنتی در دسترس است: پیشنهادات فیبر ، پیشنهادات ADSL و THD و جعبه 4G+

با این حال ، قبل از انتخاب اشتراک اینترنتی ، انجام یک تست واجد شرایط بودن ضروری است. بسته به معیارهای ارزیابی مانند منطقه جغرافیایی خانه شما ، پیشنهادات مختلف اینترنتی به شما ارائه می شود. در واقع ، پوشش فیبر و ADSL در همه جا در فرانسه یکسان نیست. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارت پوشش شبکه اینترنتی SFR مشورت کنید. همچنین می توانید یک آزمایش بدهی را انجام دهید تا سرعت جریان فعلی خود را پیدا کنید.

جعبه های اینترنتی و رمزگشایی های تلویزیونی توسط SFR به شما ارائه می شود. پس از اشتراک در اشتراک اینترنتی ، تجهیزات به غیر از جعبه جدید SFR 8 که می توانید برای جایگزینی جعبه موجود در پیشنهاد خود انتخاب کنید ، در قیمت گنجانده شده است ، و در نتیجه به ویژگی های اضافی دسترسی پیدا می کنید.

علاوه بر این ، چه در حال حرکت باشید و چه در یک سفر ، امکان دسترسی به اینترنت به لطف پیشنهاد اینترنت در همه جا امکان پذیر است. بنابراین می توانید بی سر و صدا در تلفن هوشمند ، رایانه یا رایانه لوحی خود حرکت کنید.

اگر خانه خود را تغییر دهید ، نگران نباشید ! حرکت اشتراک اینترنت امکان پذیر است. SFR از همه چیز مراقبت می کند تا به سرعت دسترسی به اینترنت را از آپارتمان یا خانه جدید شما تضمین کند. و اگر در مورد نصب جعبه اینترنت خود به کمک نیاز دارید ، SFR از شما مراقبت می کند !

سرانجام ، SFR این فرصت را به شما می دهد تا پیشنهاد خود را شخصی سازی کنید. در واقع ، می توان در گزینه های مختلفی مانند بیشترین ورزش ، Google Chromecast یا SFR Cloud مشترک شد.