پیشنهاد ADSL: اشتراک بسته بندی با سرعت بالا از 24.99 یورو در ماه – نارنجی ، Bbox Fit ADSL: سرعت بالا با قیمت پایین | از راه دور Bouygues

bbox ساخته شده با ADSL

پیشنهاد بازپرداخت اپراتور اینترنت : بازپرداخت 5 یورو در ماه به مدت 12 ماه در پیشنهادات LiveBox اگر اپراتور را تغییر می دهید.
جزئیات مربوط به پیشنهادات بازپرداخت را مشاهده کنید.

پیشنهادات اینترنتی ADSL

LiveBox با 22.99 یورو در هر ماه

34.98 یورو در ماه به مدت 12 ماه
سپس 65.98 یورو در ماه.
تعهد 12 ماهه.

نحوه اشتراک یک پیشنهاد ADSL/VDSL2 ?

یک پیشنهاد را انتخاب کنید و آن را شخصی سازی کنید.

نارنجی اشتراک اینترنتی شما را به اپراتور شما حمل می کند.

تجهیزات خود را دریافت کنید. LiveBox به طور خودکار پیکربندی می شود.

و فیبر ?
ورود او به خانه را دنبال کنید.

یک پیشنهاد را انتخاب کنید و آن را شخصی سازی کنید.

نارنجی اشتراک اینترنتی شما را به اپراتور شما حمل می کند.

تجهیزات خود را دریافت کنید. LiveBox به طور خودکار پیکربندی می شود.

و فیبر ?
ورود او به خانه را دنبال کنید.

1- پیشنهاد DSL را انتخاب کنید و آن را شخصی سازی کنید

پس از انتخاب پیشنهاد DSL ، شما پیشنهاد تلویزیون خود را با انتخاب:

  • آخرین رمزگشایی نسل برای تماشای تلویزیون در تلویزیون
  • یک رمزگشایی دوم برای لذت بردن از تلویزیون دوم خود
  • برنامه تلویزیونی برای یافتن تلویزیون در تلفن همراه ، رایانه لوحی ، رایانه شخصی/Mac شما
  • یا هیچ سرویس تلویزیونی وجود ندارد.

سپس می توانید دسته های تلویزیونی یا گزینه های مورد علاقه خود را اضافه کنید.
شما ترجیح می دهید بعداً تصمیم بگیرید ? نیازی به عجله نیست. پس از اشتراک خود به منطقه مشتری خود برگردید تا در هر زمان یک دسته یا گزینه اضافه کنید.

آیا می توانم در یک عزیز مشترک شوم؟ ?

بله ، می توانید اشتراک اینترنتی را برای یک عزیز (یک کودک دانشجویی ، یک دوست ، والدین ارسال کنید. ). شما باید آدرس شخص و اطلاعات شخصی را که برای آنها مشترک هستید وارد کنید.
این قرارداد به نام شما و آدرس آن (آدرس نصب) ارسال می شود و شما باید آن را با اسناد پشتیبان امضا کنید.

2- خاتمه با اپراتور فعلی خود

شما اشتراک در یک اپراتور دیگر دارید ? اگر شماره تلفن ثابت خود را نگه دارید ، هزینه های تغییر اپراتور را بازپرداخت می کند و از مراحل خاتمه مراقبت می کنید.

بازپرداخت هزینه های صورتحساب توسط اپراتور فعلی
نارنجی شما را در هزینه های خاتمه اینترنت خود 100 یورو بازپرداخت می کند و پرداخت ماهانه صورتحساب توسط اپراتور سابق خود را بازپرداخت می کند.

برای استفاده از آن ، درخواست بازپرداخت خود را پس از اشتراک در این فرم قرار دهید.

اگر شماره ثابت خود را نگه دارید ، هیچ روشی انتظار نمی رود
نارنجی از راه اندازی پیشنهاد اینترنت شما و خاتمه اشتراک شما و خدمات مرتبط با خط شما با اپراتور فعلی خود مراقبت می کند اگر می خواهید شماره ثابت خود را حفظ کنید.
برای انجام این کار ، به سادگی در طول اشتراک ، کد ریو خود را وارد کنید که چند ثانیه با آهنگسازی 3179 از خط ثابت مورد نظر دریافت خواهید کرد: سرور صوتی اتوماتیک فوراً کد ریو شما را با شما ارتباط می دهد (تماس رایگان 24 ساعت در روز/7D/ 7).

3- نصب LiveBox و تجهیزات شما

در حین سفارش آنلاین ، روش تحویل خود را برای تجهیزات نارنجی خود انتخاب می کنید: در فروشگاه ، در نقطه رله یا آدرس مورد نظر خود.

برای نصب تجهیزات خود ، LiveBox و رمزگذار تلویزیون خود را وصل کنید. آنها به طور خودکار پیکربندی می شوند. در صورت لزوم ، برنامه My LiveBox برای بارگیری به صورت رایگان می تواند شما را گام به گام راهنمایی کند.

چگونه تجهیزات جدیدتری را بدست آوریم ?

شما قبل از LiveBox 4 یا یک رمزگذار قدیمی تلویزیون یک جعبه زنده دارید و می خواهید آنها را برای تجهیزات جدید نارنجی مبادله کنید ?
خود را شناسایی کنید و به بخش گزینه ها بروید تا تجهیزات درخواست و مبادله خود را انجام دهید.

4- چه زمانی به فیبر دسترسی خواهید داشت ?

نارنجی بیش از 1 میلیارد یورو هر سال در استقرار فیبر سرمایه گذاری می کند ، به منظور ارائه اینترنت با سرعت بسیار بالا به همه مشتریان خود: بیش از 20 میلیون خانوار در حال حاضر واجد شرایط فیبر هستند.

اگر هنوز محل اقامت شما واجد شرایط نیست ، اطمینان حاصل شود ، می توانید در یک پیشنهاد ADSL مشترک شوید و بدون شرکت مجدد و بدون هزینه اتصال به فیبر تغییر دهید.
قبل از ورود فیبر به خانه به شما اطلاع داده می شود تا در اسرع وقت از آن استفاده کنید.

فکر کردی واجد شرایط فیبر هستی ?

شما می توانید آدرس خود را با استفاده از کارت ما دقیق تر آزمایش کنید.

شما مشتری موبایل نارنجی هستید ?
خود را برای کشف تخفیف های خود شناسایی کنید.

شرایط ارائه

LiveBox تا 04/10/2023 ارائه می دهد:
پیشنهادات مشروط بر شرایط با تعهد 12 ماهه معتبر در سرزمین اصلی فرانسه مشمول صلاحیت و پوشش ، با تجهیزات سازگار. هزینه های فعال سازی: رمزگشایی تلویزیون 40 € (WiFi Repeater ، Airbox 20GB ، رمزگذار تلویزیون دوم ، کلید تلویزیون: 10 یورو). جریانهای نظری با کابل ، کارت شبکه و رایانه های سازگار. در صورت استفاده در چندین تجهیزات ، جریان به اشتراک گذاشته می شود. ضبط چند صفحه ، مکس پخش ، کلید تلویزیون دوم یا تلویزیون ، گزینه هایی با فعالیت های لازم. تلویزیون نارنجی در تلفن همراه و رایانه لوحی: دسترسی به دسته گل. لیست کانال های تلویزیونی که در معرض تکامل قرار دارند. بسته اینترنت موبایل. در دسته اصلی موجود نیست: خدمات و مطالب پرداخت شده و ورزشی به صورت زنده. UHD 4K: با تلویزیون و محتوای سازگار. هزینه های ساخت و ساز برای اتصال ADSL/VDSL ، در صورت سفر تکنسین لازم (تشخیص داده شده در زمان اشتراک): 119 یورو. هزینه خاتمه: 50 یورو. موبایل بسیار پر سرعت 4G: در مناطق مستقر. پوشش شبکه.نارنجی.خط

تخفیف برای یک پیشنهاد فیبر LiveBox (فیبر LiveBox Up ، LiveBox Max Fiber) با مزیت مشتری اینترنت نارنجی تجمعی نیست:
برای مشتریان جدید اینترنت که از نارنجی مشترک هستند.FR: تخفیف -8 €/ماه به مدت 12 ماه.
برای یک مشتری موبایل نارنجی که از نارنجی مشترک است.FR: تخفیف -10 €/ماه به مدت 12 ماه.

تخفیف برای پیشنهاد ADSL LiveBox (LiveBox Up ، LiveBox Max) با مزیت مشتری اینترنت نارنجی تجمعی نیست:
برای مشتریان جدید اینترنت که از نارنجی مشترک هستند.FR: تخفیف -9 €/ماه به مدت 12 ماه.
برای یک مشتری موبایل نارنجی که از نارنجی مشترک است.FR: تخفیف -11 €/ماه به مدت 12 ماه.

فیبر را تخفیف دهید از -5 €/ماه به مدت 12 ماه برای اولین اشتراک در یک پیشنهاد فیبر.

پیشنهاد بازپرداخت اپراتور اینترنت : بازپرداخت 5 یورو در ماه به مدت 12 ماه در پیشنهادات LiveBox اگر اپراتور را تغییر می دهید.
جزئیات مربوط به پیشنهادات بازپرداخت را مشاهده کنید.

تخفیف باز: از 3 تا 15 یورو در ماه بسته به بسته تلفن همراه انتخاب شده ، برای افراد در حد 4 برنامه تلفن همراه اضافی توسط LiveBox Internet پیشنهاد واجد شرایط رزرو شده است. قابل ترکیب نیست. از دست دادن تخفیف در صورت: تغییر پیشنهاد ، خاتمه ، درخواست حذف توسط مشتری اینترنت.

LiveBox + تخفیف موبایل برای مشتریان جدید اینترنت (ثابت آفلاین و Mobicarte): در صورت اشتراک همزمان یک پیشنهاد LiveBox و یک پیشنهاد موبایل واجد شرایط یا یک پیشنهاد واجد شرایط LiveBox برای دارندگان یک پیشنهاد موبایل واجد شرایط معتبر ، به مدت 12 ماه معتبر است. بسته به پیشنهاد LiveBox مشترک ، بین 8 تا 11 € در ماه تخفیف دهید. از دست دادن تخفیف در صورت خاتمه پیشنهاد یا درخواست حذف تخفیف توسط مشتری اینترنت.

Wifi 6th : با تجهیزات سازگار. جزئیات مربوط به نارنجی.خط

LiveBox 6 : ناسازگار با تلفن های HD و اشیاء متصل با استفاده از استاندارد DECT-چرم (ردیاب ها ، شاخه های هوشمند ، لامپ ها و سوئیچ). جزئیات مربوط به نارنجی.خط

WiFi 6 Repeater : تکرار کنندگان متعلق به نارنجی هستند. تعداد تکرار کننده های مورد نیاز به اندازه محل اقامت شما بستگی دارد. تکرار کننده به شما امکان می دهد پوشش WiFi از LiveBox خود را در Wi-Fi 6 گسترش دهید یا Wi-Fi 5 LiveBox را با Wi-Fi 6 جایگزین کنید (با تجهیزات سازگار). اتصال Wi-Fi با رمزگذار سازگار: تلویزیون 4K UHD و تلویزیون 4. اولین تمرین در صورت درخواست نارنجی در دسترس است.FR برای پیشنهادات UP و MAX ، و 2 تکرار کننده اضافی در حداکثر هر 72 ساعت پس از درخواست قبلی به طور جداگانه قابل دسترسی هستند. دسترسی به تکرار کننده ها نمی تواند با تمرین های دیگر از طریق پیشنهادات دیگر در دسترس باشد.

متخصصان WiFi : پشتیبانی تلفنی با قرار ملاقات در نارنجی.بسته به در دسترس بودن یا از طریق خدمات مشتری از دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر. زمان انتظار قبل از برقراری ارتباط با یک مشاور عاری از شبکه های نارنجی است. این سرویس رایگان است و تماس بسته به پیشنهاد ارائه شده یا شمارش بسته موبایل ، قیمت ارتباط عادی است.

جعبه هوایی 20 گیگابایت : برای استفاده از تحرک در سرزمین اصلی فرانسه و اروپا ، DOM ، سوئیس/آندورا. تهیه Airbox 4G و سیم کارت. کاهش جریان فراتر از. تجمعی با یک جعبه هوایی دیگر توسط نارنجی یا تخصیص داده در ترمینال تلفن همراه مشتری. جلسات محدود به 12 بعد از ظهر.

تلویزیون نارنجی : تلویزیون در صورت تقاضا به برنامه های خاص (به استثنای فیلم) از روز بعد از پخش (به استثنای برنامه های کانال دیزنی که در روز دوشنبه به دنبال پخش موجود است) برای مدت 7 تا 30 روز (بسته به برنامه)

ضبط کننده تلویزیون چند صفحه : با رمزگشایی سازگار (پیشنهادات مشترک پس از 04/10/2018) تا 140 کانال قابل ضبط. ضبط ها 36 ماه نگه داشته شده است.

بازپرداخت حداکثر : در طی 3 ماه پس از اشتراک پیشنهاد LiveBox Max به مدت 12 ماه در دسترس است. با رمزگذار سازگار. اشتراک در نارنجی.FR ، برنامه TV Orange یا از بخش فروشگاه TV Orange.

تماس های نامحدود : به استثنای هزینه خدمات شماره ویژه. حداکثر 250 خبرنگار مختلف در ماه و 3 ساعت حداکثر/تماس. لیست مقصد های موجود در برگه قیمت را مشاهده کنید.

شروع اینترنت : خدمات معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، منوط به پوشش تلفن همراه (جزئیات مربوط به شبکه.نارنجی.fr) ، برای مشتریان جدید اینترنت ، XDSL با قرار ملاقات یا فیبر. اعتبار اینترنت موبایل از 200 گیگابایت در ماه معتبر تا زمان دسترسی به اینترنت و حداکثر تا 12 ماه پس از اشتراک.

چرا آنلاین بخرید

bb o x ساخته شده با ADSL

با Bouygues Telecom با اینترنت B OX خود ، همه چیز را برای برنده شدن دارید

دیداری

تعهد n ° 1: بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد

حداکثر 100 € در هزینه های خاتمه شما بازپرداخت می شود (2)

برای تغییر اپراتورها و پیوستن به ما با هزینه کمتری.

اینترنت تضمین شده از روز اول

به محض اینکه در جعبه اینترنت خود مشترک شوید ، با یک کلید 4G و 200 گیگابایتی در اختیار شما است. (1)

پوشش وای فای و حداکثر سرعت

با تشکر از تشخیص WiFi از برنامه Telecom Bouygues.

دیداری

دیداری

تعهد n ° 2: هر لحظه شما را همراهی کنید

ما 7 روز در هفته ، حتی یکشنبه در کنار شما هستیم

برای Bbox خود به کمک فنی نیاز دارید ? تیم های ما 7 روز در هفته در هر تلفن در 1064 در دسترس هستند.

ما از خاتمه شما مراقبت می کنیم

شماره خط ثابت خود را نگه دارید: ما با اپراتور فعلی شما از تمام مراحل مراقبت می کنیم !

برنامه تلفن همراه ما زندگی شما را آسان تر می کند

WiFi خود را خلبان کنید ، فاکتورهای خود را دنبال کنید ، به کمک دسترسی دسترسی پیدا کنید. برنامه Telecom Bouygues تمام نیازهای شما را برآورده می کند.

دیداری

پیشنهاد مناسب Bbox : از 07/08/2023 برای هر اشتراک اول مشروط به واجد شرایط بودن در منطقه جدا شده توسط Bouygues Telecom ، معتبر است. نامزدی 1 ساله. هزینه های راه اندازی: 48 یورو ؛ هزینه های خاتمه: 59 یورو. تماس های نامحدود به فرانسه / DOM ثابت ثابت و 110 مقصد تا 199 خبرنگار مختلف (فراتر از آن: شارژ شده در خارج از بسته). در منطقه پاک نشده خود توسط Bouygues Telecom: تخفیف در صورتحساب 10 یورو در ماه به مدت 1 سال یا 18.99 یورو/ماه و سپس 27.99 یورو در ماه. در منطقه گسترده بدون بند: تخفیف در فاکتور 17 یورو در ماه به مدت 1 سال یا 18.99 یورو در ماه و سپس 35.99 یورو در ماه. در صورت خاتمه قبل از پایان دوره تعهد ، از دست دادن تخفیف و صورتحساب ماههای باقیمانده به دلیل قیمت ماهانه پیشنهاد به استثنای ارتقاء (و به استثنای جعبه اجاره). ارتباطات (به استثنای شماره کوتاه و ویژه) برای استفاده خصوصی بین 2 نفر. لیست مقصد در تاریخ 08/07/2023 احتمالاً تکامل می یابد. جریانهای متغیر بسته به طول خط: سرعت نزولی به طور کلی بین 1 مگابیت در ثانیه و 15 مگابیت در ثانیه می رسد ، که می تواند بین 15 مگابیت در ثانیه و 50 مگابیت در ثانیه برای برخی از کوتاه ترین خط ها (کمتر از 1 کیلومتر) باشد ؛ مبلغ بدهی قابل دستیابی به طور کلی از 1 مگابیت در ثانیه ، حداکثر 8 مگابیت در ثانیه برای برخی از کوتاه ترین خط ها (کمتر از 1 کیلومتر). *به شرایط ، لیست مقصدها در “قیمت” و واجد شرایط بودن در BouyguesteleCom مراجعه کنید.خط.

1) 100 € بازپرداخت شده: پیشنهاد بازپرداخت تأخیر ، در قالب انتقال به حساب بانکی معتبر برای هر اشتراک از 06/24/2023 به 02/01/2024.

2) اینترنت تضمین شده: کلید 4G در صورت درخواست (غیر قابل مقاومت غیر قابل مقاومت) و مشمول پوشش 4G در سرزمین اصلی فرانسه تا فعال شدن Bbox شما یا ترمیم خدمات Bbox.