چه تفاوتی بین ADSL ، فیبر نوری و کابل کواکسیال?, فیبر یا ADSL: بین این دو فناوری دسترسی به اینترنت چه تفاوتی دارد?

فیبر یا ADSL: بین این دو فناوری دسترسی به اینترنت چه تفاوتی دارد

مشترکان VDSL که کمتر از یک کیلومتر از تلفن مرکزی واقع شده اند (مسکن توزیع کننده اینترنت که از آن خطوط XDSL خارج می شود) می توانند از جریان های واقع شده بهره مند شوند بین 50 تا 100 مگابیت در ثانیه, که با سرعت بسیار بالایی مطابقت دارد. براساس ARCEP ، تنها 15 ٪ از خطوط ADSL در فرانسه فعال هستند و واجد شرایط اتصال به VDSL2 هستند. یک تست واجد شرایط بودن ADSL به شما امکان می دهد آن را تعیین کنید.

چه تفاوتی بین ADSL ، فیبر نوری و کابل کواکسیال ?

در حال حاضر سه وسیله اصلی اتصال به اینترنت وجود دارد: ADSL با سرعت بالا ، کواکسیال یا فیبر انتهایی با سرعت بسیار بالا. هر یک از این فناوری ها ویژگی های خاص خود را دارند اما امکان مقایسه آنها وجود دارد. ما تفاوت بین ADSL و فیبر را در این راهنما توضیح می دهیم.

 • ضروری
 • منADSL و فیبر نوری دو فناوری اصلی دسترسی به اینترنت در فرانسه هستند.
 • مناینترنت کابل فقط تا آخرین نقطه اتصال از فیبر استفاده کنید.
 • در تفاوت در جریان بین ADSL و فیبر برای قیمت های بسیار نزدیک قابل توجه است.
 • انتخاب بین فیبر یا ADSL عمدتا بسته بهشایستگی خانه.
 • در جعبه قیمت بین ADSL و فیبر بسیار نزدیک است: برخی از اپراتورها مانند رایگان قیمت های یکسان را ارائه می دهند ، در حالی که برای SFR ، نارنجی و Bouygues ، اشتراک فیبر پس از 12 ماه اشتراک کمی گران تر است.

ADSL در مقابل فیبر: تفاوت های تکنولوژیکی

ADSL چیست ?

ADSL فناوری است که به داده های دیجیتال اجازه می دهد تا از طریق آن عبور کنند جفت مس یک خط تلفنی از یک توزیع کننده مرکزی به نام NRA. این داده ها به لطف فیلتر متصل به سوکت تلفن خانگی ، به طور مستقل از سرویس تلفنی (صدا) منتقل و دریافت می شوند.

در شبکه ADSL (و تکامل آن ، VDSL) رونق خود را در دهه 2000 تجربه کرد و منجر به دسترسی به اینترنت به بخش بزرگی از خانوارهای فرانسوی شد. در سال 2022 ، دیگر نمایانگر اکثر خطوط اینترنتی مشترک کشور نیست ، با بیش از 12.4 میلیون خانوار مشترکین بسته ADSL یا VDSL2.

فیبر نوری همان چیزی است که ?

کابل فیبر ADSL

فیبر نوری a است سیم شیشه ای یا پلاستیک شفاف که خاصیت یک رسانا سبک را دارد. از فیبر نوری برای استفاده می شود انتقال داده ها با سرعت بالا ، به خصوص توسط شبکه های اینترنتی. در دهه 1970 در آزمایشگاه های آمریکا مورد مطالعه قرار گرفت.

وقتی فیبر به مشترکین کشیده می شود ، ما از آن صحبت می کنیم فناوری FTTH (برای فیبر به خانه). این بیشترین نوع اشتراک اینترنتی در کشور است ، با بیش از 14.4 میلیون مشترک در سال 2022.

در کابل هممحور تا حدودی از فیبر ساخته شده است ، و این فناوری است که در ابتدا برای آنتن های تلویزیونی استفاده می شود. او یک تلویزیون را به آنتن “Rake” وصل می کند. این نوع کابل همچنین در زمینه اتصالات اینترنتی از طریق فناوری HFC “هیبرید فیبر کواکسیال” استفاده می شود ، که تحت عنوان شناخته شده است fttla (فیبر به آخرین آمپلی فایر). در سراسر کشور 1،15 مشترک FTTLA وجود دارد.

این یک سوال از اتصال یک تقویت کننده در یک ساختمان در گره اتصال نوری با فیبر است ، سپس برای اتصال این تقویت کننده به محفظه مشترک توسط یک کابل کواکسیال در آخرین متر.

واجد شرایط بودن فیبر شهرداری خود را آزمایش کنید !

کد شهر یا پستی *

 • 01000 بورگ-آن برسی
 • 01100 – Apremont
 • 01100 – Arbent
 • 01100 – Bellignat
 • 01110 – aranc

تست بارگیری را راه اندازی کنید

تفاوت در سرعت بین ADSL ، کابل کواکسیال و فیبر

در جریان مرتبط با این فن آوری های مختلف می تواند بسیار مهم و در پایان بسیار دور از یکدیگر باشد. با حداکثر جریان 15 تا 20 مگابیت در ثانیه, ADSL در سال 2021 بسیار کند به نظر می رسد. با جایگزینی در متن زمان ، با ورود VDSL در اواسط -2000 (نسخه سریعتر ADSL همیشه از خطوط تلفن عبور می کند) کمی به آن می دهد.

در واقع ، این فناوری امکان دستیابی به حداکثر سرعت اطراف را فراهم می آورد 50 تا 100 مگابیت در ثانیه. با این وجود ، برای رسیدن به این سرعت ، مشترک باید کمتر از یک کیلومتر از توزیع کننده تلفن (NRA) باشد ، که بسیار نادر است. کمتر از 15 ٪ از خطوط تلفن واجد شرایط اشتراک VDSL هستیم و اغلب اوقات به این حداکثر جریان نظری نخواهیم رسید.

با این حال ، خواه ADSL یا VDSL باشد ، ما از میزان جریان کابل کواکسیال که می تواند به آن برسد فاصله داریم 1 گیگابایت در ثانیه برای سریعترین سرعت ، و حتی بیشتر از فیبر نوری که جریان آن به طور بالقوه نامحدود است اما در فرانسه محدود شده است 8 گیگ بر ثانیه حداکثر برای پیشنهادات جعبه. بارگیری یک فایل بزرگ تفاوت آشکار بین ADSL و فیبر را نشان می دهد:

مقایسه فیبر ADSL در جریان

داده شده ADSL کابل کواکسیال (fttla) فیبر نوری (fttla)
سرعت نزولی متوسط 1 تا 15 مگابیت در ثانیه 100 mbit/s تا 1 gbit/s 600 مگابیت در ثانیه در 8 گیگابایت در ثانیه
مبلغ متوسط کمتر از 1 مگابیت در ثانیه از 10 تا 100 مگابیت در ثانیه از 200 تا 1 گیگ بر ثانیه
بارگیری نرم افزار 50 مگابایتی 40 ثانیه کمتر از 5 ثانیه کمتر از 3 ثانیه
دانلود آلبوم 400 ماه 5 دقیقه 20 ثانیه کمتر از 10 ثانیه کمتر از 5 ثانیه
بارگیری فیلم 10 گیگابایتی 4K 2 ساعت 15 دقیقه 2 دقیقه 40 ثانیه 1 دقیقه 30 ثانیه

بسته های با قیمت های مشابه بین فیبر و ADSL

اگر ADSL و فیبر FTTH توسط همه ارائه شود اپراتورهای اصلی (SFR ، Bouygues Telecom ، رایگان و نارنجی) ، فقط SFR هنوز هم اینترنت را با کابل کواکسیال (FTTLA) ارائه می دهد.

قیمت های شارژ شده با توجه به اپراتورها کمی متفاوت است. در واقع ، در SFR ، Orange و Bouygues ، پیشنهادات در ADSL است کمی ارزانتر که معادل فیبر آنها اما تنها پس از 12 ماه. در مورد رایگان ، تمام پیشنهادات Freebox دارای یک یک برابر چه ADSL ، VDSL یا فیبر FTTH.

قیمت بسته های ADSL ، FTTLA و فیبر در 07/22/2022

عملگر قیمت ADSL قیمت کابل کواکسیال (FTTLA) قیمت فیبر ftth
09 71 07 91 35 از 16 €/ماه
قیمت تبلیغی
از 16 €/ماه
قیمت تبلیغی
از 16 €/ماه
قیمت تبلیغی
09 71 07 91 18 از 15.99 یورو در ماه از 15.99 یورو در ماه
اشتراک در از 22.99 یورو در ماه از 22.99 یورو در ماه
اشتراک در از 15.99 یورو در ماه از 15.99 یورو در ماه

انتخاب پیشنهادات ، شرکای اول انتخاب – سئو رایگان
*در fttla (کابل) ، اتصال خانه در فیبر نوری نیست بلکه در کواکسیال است.

تفاوت در پوشش قلمرو بین ADSL و FTTH

پوشش FIBR FIBR ADSL

پوشش ADSL در مورد 99 ٪ از قلمرو (بیش از 30 میلیون خط مس) که در حال حاضر کابل و فیبر نوری هستند ، در حال حاضر کمتر در فرانسه با بیش از 29 میلیون خانوار واجد شرایط برای فیبر نوری هستند.

با این وجود ، با تشکر از برنامه “فرانسه با سرعت بسیار بالا”, توسعه سرعت بسیار بالا همچنان به سرعت ادامه می یابد. در واقع ، این پروژه مایل است تا سال 2022 80 ٪ از مسکن در فرانسه را برای سرعت بسیار بالا واجد شرایط کند ، حتی اگر تخمین زده شود که واقع بینانه تر است که در تاریخ بین سالهای 2025 تا 2030 قرار بگیرید.

در واقع ، مناطق از راه دور خاص ترمز را تشکیل می دهد برای اپراتورها ، نمی بینید که سودآوری کافی برای سرمایه گذاری و استقرار شبکه فیبر نیست. از شبکه های ابتکار عمومی برای تشویق اپراتورها برای توسعه زیرساخت های خود با کمک مالی به آنها تنظیم شده است.

برخی از اپراتورها بیشتر از سایرین در ADSL یا سرعت بسیار بالا در فرانسه حضور دارند. کارتهای پوشش ADSL و فیبر FTTH را در زیر پیدا کنید:

 • پوشش نارنجی.
 • پوشش SFR.
 • پوشش رایگان.
 • پوشش Bouygues.

شما به دنبال یک پیشنهاد اینترنتی متناسب با نیازهای خود هستید ?

به روز شده در 03/13/2023

Arnaud برای Selectra رد کننده مستقل است و موارد مخابراتی را برای همه سایت های Selectra می نویسد.

فیبر یا ADSL: بین این دو فناوری دسترسی به اینترنت چه تفاوتی دارد ?

فیبر یا ADSL

امروزه می توانید اشتراک اینترنتی ADSL یا فیبر نوری را از آن استفاده کنید. این دو فناوری به تنهایی تقریباً 90 ٪ دسترسی به اینترنت در فرانسه را نشان می دهند. تفاوت بین ADSL و فیبر از نظر عملکرد ، جریان و قیمت چیست ? ما همه چیز را در این راهنما برای کمک به شما در درک و انتخاب بین ADSL یا فیبر ، بسته به واجد شرایط بودن شما ، جزئیات می دهیم.

تماس رایگان

تست واجد شرایط بودن – ADSL و فیبر

یک مشاور به شما کمک می کند تا شریک زندگی مناسب ترین خانه خود را پیدا کنید. (سرویس Selectra رایگان)

 • ضروری
 • فیبر یا ADSL : این دو فناوری اصلی دسترسی به اینترنت است که در فرانسه مورد استفاده قرار می گیرند.
 • با فیبر ، سرعت اتصال می تواند تا باشد 100 برابر سریعتر که با یک خط ADSL.
 • شبکه ADSL در فرانسه به خوبی توسعه یافته است اما فیبر برنده می شود یک میلیون مشترک هر چهارم.
 • هر تامین کننده اینترنت به طور کلی دارد همان فیبر یا ADSL پیشنهادات, برای قیمت های مشابه.

ADSL در مقابل فیبر: دو فناوری ، دو دوره مخالف

ADSL و فیبر: اصول اساسی

ADSL نشان دهنده پیشرفت عمده ای در اینترنت در فرانسه در دهه 2000 با تبدیل شدن به محبوبیت در فرانسه بود پهنای باند. تا آن زمان ، اتصالات اینترنتی به ندرت از 56 کیلوبیت بر ثانیه فراتر می رفت ، در حالی که با ADSL ، ما توانسته ایم با فراتر رفتن میزان جریان آسیب دیده را ضرب کنیم1 مگابیت در ثانیه.

این فناوری چگونه کار می کند ? اصل آن ساده است: الف خط اینترنت ADSL دقیقاً همان مسیر خطوط شبکه تلفن فرانسه را قرض بگیرید. محل های فنی این خطوط را گرد هم می آورند و از طریق سوئیچ های داخلی ، آنها را به دو بخش تقسیم می کنند دسلام. آنها سپس به هر مشترک منتقل می شوند که با استفاده از فیلتر DSL, خط را وصل کنید در تلفن و جعبه او.

 • ADSL استفاده می کند جفت موضوعات مس برای خطوط آن ، در حالی که فیبر نوری از آن استفاده می کند الیاف شیشه ای, رانندگان نور عالی. این به او اجازه می دهد تا داده های دیجیتالی را در مسافت های طولانی و با سرعت بسیار بالا ارسال کند.
 • عملکرد فیبر بر اساس a است هنوز شبکه جدید و مستقل از شبکه مس که برای ADSL و تلفن ثابت استفاده می شود. فیبر نوری بیشترین تکامل شبکه های اینترنتی را از ADSL نشان می دهد ،دسترسی به سرعت بسیار بالا برای بخش بزرگی از جمعیت.

چه چیزی اتصال با سرعت بسیار بالا را تعریف می کند ? منباسن نامگذاری با سرعت بالا و بسیار پر سرعت را ایجاد کرده است. بنابراین ، ما در مورد THD برای هرگونه دسترسی به اینترنت که بدهی آن است صحبت می کنیم بزرگتر از یا برابر با 30 مگابیت در ثانیه. این فیبر نوری FTTH ، فیبر کابل کواکسیال FTTLA ، اما همچنین دسترسی به ماهواره یا رادیو اینترنتی را که گاهی اوقات بین 30 مگابیت در ثانیه و 100 مگابیت در ثانیه است ، جمع می کند.

VDSL یا فیبر: همیشه تفاوت های متضاد

VDSL همان تکنیک های انتقال داده آن ADSL ، از طریق جفت مسی از خطوط تلفنی. تفاوت بین VDSL و فیبر همان موارد مشاهده شده بین ADSL و فیبر است.

با این حال ، با VDSL ، پیشرفت هایی انجام می شود قدرت سیگنال XDSL را بهینه کنید. دو نسل از VDSL پس از آن دنبال شد:

 • در vdsl1, در سال 2002 در فرانسه ظاهر شد و در حال حاضر جهش قابل توجهی در عملکرد با ADSL TIME داشت.
 • در vdsl2, چه کسی با ارائه برخی از پیشرفت های خط برای ارائه جریانهای نظری حتی بالاتر ، آن را جایگزین کرد.

مشترکان VDSL که کمتر از یک کیلومتر از تلفن مرکزی واقع شده اند (مسکن توزیع کننده اینترنت که از آن خطوط XDSL خارج می شود) می توانند از جریان های واقع شده بهره مند شوند بین 50 تا 100 مگابیت در ثانیه, که با سرعت بسیار بالایی مطابقت دارد. براساس ARCEP ، تنها 15 ٪ از خطوط ADSL در فرانسه فعال هستند و واجد شرایط اتصال به VDSL2 هستند. یک تست واجد شرایط بودن ADSL به شما امکان می دهد آن را تعیین کنید.

فیبر یا ADSL: مقایسه جریان

بزرگترین تفاوت بین ADSL و فیبر ، علاوه بر خود فناوری ، در سطح است جریان اینترنت که می توانیم از هر طرف برسیم. با توجه به استفاده از نور ، فیبر نوری اجازه می دهد سرعت اتصال بدون هیچ گونه اندازه گیری با فناوری های قبلی.

اولین اتصالات فیبر قبلاً در اوایل سال 2010 به 100 مگابیت در ثانیه رسیده بود و امروزه اکثر جعبه ها می توانند از آن فراتر روند 1 گیگابایت در ثانیه, که در مقایسه با خطوط ADSL که اغلب در حدود 10-20 مگابیت در ثانیه در جریان رو به پایین قرار می گیرند ، تکامل قابل توجهی را تشکیل می دهد.

این شکاف حتی بیشتر از نظر گسترش می یابد جریان های راست : ما در فیبر FTTH در برابر 1 مگابیت در ثانیه در ADSL به 1 گیگابایت بر ثانیه می رسیم. به عنوان یک یادآوری ، مقدار مبلغ مربوط به ارسال پرونده ها به یک شبکه در حالی که جریان Downhill Echoes Data Download. یک آزمایش بدهی به شما امکان می دهد این دو داده را بدانید.

با توجه به فیبر VDSL در مقابل ، این شکاف حتی از آنجا مهم است کوتاهترین خطوط VDSL نمی توان فراتر از 50-70 mbit/s. هرچه طول کابل مسی بیشتر باشد ، قدرت آن ضعیف تر می شود: به آن گفته می شودتضعیف یک خط.

بدهی ها: تفاوت بین ADSL و فیبر

فن آوری ADSL vdsl2 فیبر fttla فیبر ftth
حداکثر سرعت نزولی 20 مگابیت در ثانیه 100 مگابیت در ثانیه 1 گیگابایت در ثانیه 8 گیگ بر ثانیه
بیشترین مقدار 1 مگابیت در ثانیه 8 مگابیت در ثانیه 100 مگابیت در ثانیه 1 گیگابایت در ثانیه
دانلود یک فیلم 10 گیگابایتی 80 دقیقه 16 دقیقه کمتر از 5 دقیقه کمتر از 2 دقیقه
یک بازی 50 گیگابایتی را بارگیری کنید 400 دقیقه 80 دقیقه حدود 10 دقیقه حدود 4 دقیقه
فیلم ها را به صورت Full HD تماشا کنید
فیلم های 4K را تماشا کنید
یک بازی را روی چندین صفحه پخش کنید
از بازی های ابری در 4K استفاده کنید

به روز شده در 22 سپتامبر 2023.

شما به دنبال یک پیشنهاد اینترنتی متناسب با نیازهای خود هستید ?

سرویس Selectra رایگان

استقرار ADSL و فیبر در فرانسه

ADSL با استفاده از حلقه مس محلی خطوط تلفنی واقع در فرانسه از دهه 1970 ، شبکه آن در سال 2022 بسیار خوب توسعه یافته است. تلفن مرکزی ، نامیده می شود NRA, در همه جا در قلمرو نصب شده اند ، و بیش از 99 ٪ از جمعیت فرانسه می تواند به ADSL یا VDSL متصل شود.

بر خلاف ADSL ، فیبر با استفاده از تمام زیرساخت های جدید مستقر می شود. شبکه فیبر نوری از شبکه های ستون فقرات شروع می شود خطوط اصلی ارتباطات از راه دور نصب شده در مقیاس اروپایی. از آنجا ، اپراتورها برای راه اندازی شبکه های خود سرمایه گذاری زیادی می کنند:

 • از گره های اتصال نوری وت نقاط استخر برای حمل و نقل و اجرای فیبر در مناطق خاص نصب شده اند.
 • شبکه فیبر که به اشتراک گذاشته می شود ، اپراتورها اجاره مکان های زیرساختی به اپراتور مالک برای مستقر کردن خطوط فیبر نوری خود.
فیبر VS ADSL: ارقام پوشش

فن آوری DSL (ADSL و VDSL) فیبر نوری (FTTH و FTTLA)
تعداد خانوارهای واجد شرایط 22 میلیون 35.3 میلیون
تعداد مشترکین 9.8 میلیون 19 میلیون
پیشرفت بیش از یک چهارم -6.35 ٪ +5 ٪ (در مقایسه با T4 2023)
درصد اشتراک 44.3 ٪ 60 ٪

داده ها: ARCEP (مارس 2023)

پیشرفت پوشش فیبر از سال 2013 ، هنگامی که دولت راه اندازی کرد ، پشتیبانی می شود برنامه فرانسه با سرعت بسیار بالا برای بهبود دسترسی به اینترنت THD در فرانسه. هر سال تعداد اتصالات DSL به نفع کسانی که در فیبر نوری کاهش می یابد کاهش می یابد.

در سال 2021 ، تعداد اشتراک های سرعت بسیار بالا (18.4 میلیون) از مشترکان باند پهن فراتر رفت (13.06 میلیون) ، به طور قطعی نشان دادن جانشینی بین ADSL و فیبر نوری. تقریباً یک میلیون خانوار جدید در هر سه ماه به فیبر متصل هستند.

شما می خواهید واجد شرایط بودن فیبر FTTH خود را آزمایش کنید ? آزمون زیر به شما امکان می دهد پوشش از شهر شما. فقط نام شهر خود را نشان دهید و روی “راه اندازی آزمون” کلیک کنید.

واجد شرایط بودن فیبر شهرداری خود را آزمایش کنید !

نام شهر یا کد پستی شما *

 • 01000 بورگ-آن برسی
 • 01100 – Apremont
 • 01100 – Arbent
 • 01100 – Bellignat
 • 01110 – aranc

تست بارگیری را راه اندازی کنید

فیبر یا ADSL: چه تفاوت هایی در ارتباط دارد ?

از آنجا که زیرساخت بین فیبر نوری و ADSL کاملاً دور است ، اتصالات سلام. ADSL چندین دهه از خطوط قدیمی عبور می کند ، که قبلاً برای تلفن ثابت استفاده می شود.

هر تلفن مرکزی مجموعه ای از خطوط XDSL را به بسیاری از خانوارها متصل می کند. مننصب مودم ADSL در یک محل اقامت جدید بسیار ساده است زیرا استفاده مجدد از خطوط مس موجود در حال حاضر و اتصال جعبه از طریق یک خط کافی است پریز با کانکتور RJ45.

این یک ارتباط ساده است که نیازی به مداخله یک تکنسین ندارد. هنگام دریافت مودم ، فقط با اتصال مودم به بخش ، سپس به خط ADSL از طریق کابل ها و آداپتورهای ارائه شده ، روش ذکر شده در دفترچه راهنما را دنبال کنید. تلفن ثابت از طریق A به جعبه وصل می شود سوکت RJ11.

آنجا فیبر نوری باید به هم وصل شود در هر محل اقامت (یا ساختمان) از طریق سوکت فیبر و نیاز به مداخله کامل دارد. هنگامی که یک شهرداری واجد شرایط فیبر یک یا چند اپراتور است ، این بدان معنی است که اخیراً نقاط متقابل نصب شده است: هر یک از ساکنان اکنون می توانند یک پیشنهاد فیبر اینترنتی را ارائه دهند.

با این حال ، برای اولین اشتراک فیبر نوری ، این مداخله اجباری است. قرار ملاقات باید با یک تکنسین انجام شود و اتصال تقریباً طول می کشد 3 ساعت. این مداخله شامل اتصال کابل نوری از نقطه استخر به قسمت داخلی محل اقامت ، از طریق یک نقطه اتصال نوری است.

برای اتصال FTTLA ، همه چیز کمی متفاوت است: این شبکه از a استفاده می کند کابل هممحور و برای آخرین متر اتصال خطوط تلفنی سنتی را طی کنید. در مورد ADSL ، بنابراین هیچ مداخله سنگینی وجود ندارد.

هزینه های نصب فیبر: چقدر افزایش می یابد ? هزینه اتصال با توجه به اپراتورها ، نوع نصب (کابل هوا یا زیرزمینی) و طول اتصال متفاوت است. اونها می تونند … باشند رایگان (این مورد رایگان است) یا هزینه حداکثر 299 یورو برای اتصالات هوا.

شما می خواهید صلاحیت خود را آزمایش کنید ? با یک Coneiller Selectra تماس بگیرید که شما را در رویه های شما همراهی می کند و به خودتان اجازه می دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای شما استفاده کنید.

مقایسه فیبر ADSL پیشنهادات موجود

امروز ، اکثریت قریب به اتفاق اپراتورها ارائه می دهند اشتراک فیبر یا ADSL. به طور کلی ، تمام جعبه های همان تأمین کننده را می توان در فیبر یا در ADSL بیرون آورد.

اپراتورهای اصلی در فرانسه (SFR ، نارنجی ، رایگان و Bouygues Telecom) دارای 2 تا 6 پیشنهاد اینترنت هستند که قیمت آنها با توجه به حداکثر جریان و خدمات متغیر است. برخی از پیشنهادات فقط اینترنت و تلفن ثابت را ارائه می دهند (ما از آن صحبت می کنیماشتراک بازی دوگانه) در حالی که دیگران خدمات تلویزیونی دارند (پیشنهادات بازی سه گانه).

هنگامی که واجد شرایط بودن فیبر خود را بدانید ، می توانید پیشنهادی را که متناسب با اپراتور مورد نظر است ، انتخاب کنید. ما ADSL و مقایسه کننده فیبر لیست تمام پیشنهادات اینترنت موجود و تبلیغات فعلی آنها را لیست می کند.

در جدول زیر یک فیبر – مقایسه ADSL از پیشنهادات اصلی موجود در بازار و همچنین حداکثر قیمت و جریان آنها پیدا کنید:

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.