ADSL Debit: همه چیز را با سرعت اتصال به اینترنت خود درک کنید ، بدهی اینترنت: سرعت جریان های پایین و قائم خود را اندازه گیری کنید |

نرخ و مبلغ سراشیبی: چه تفاوت هایی

Contents

به طور مشخص ، این ابتکار شامل ایجاد اتصال نوری بین گره های اتصال مشترک (NRA) و کمد های میانی است ، مجموعه های فرعی که مجموعه ای از مسکن را تا این حد دور می کنند. در محل این زیرمجموعه ها ، NRA های جدید تبدیل می شوند ، بسیار منطقی NRA-Med را تعمید می دهند.

جریان ADSL: همه چیز را با سرعت اتصال اینترنت خود درک کنید

راهنمای ما برای درک همه چیز با سرعت اتصال ADSL شما: از سرعت کم به سرعت مناسب ، چه چیزی را می توان از دسترسی به اینترنت در شبکه مس انتظار داشت ?

جریان ADSL: همه چیز را با سرعت اتصال اینترنت خود درک کنید

Yann Daoulas – اصلاح شده در 02/25/2022 در 11:49 A.M

 1. سرعت خوب ADSL چقدر است ?
 2. کدام اپراتور بهترین سرعت ADSL را ارائه می دهد ?
 3. جریان کم ADSL: چرا ?
 4. افزایش جریان: ADSL در مناطق روستایی تقویت می شود
 5. وقتی جریان ADSL دیگر کافی نیست

چیست جریان خوب در ADSL : 2 ، 10 ، 20 مگابایت در ثانیه ? اگر تست جریان ADSL را انجام داده اید ، اما نمی دانید که در مورد نتیجه چه فکر کنید ، در اینجا نکته ای در مورد سرعت این نوع دسترسی به اینترنت وجود دارد. آیا می توانید به سرعت بهتر ADSL امیدوار باشید ، یا باید خود را به خوبی تخمین بزنید ? پاسخ در این راهنما.

سرعت خوب ADSL چقدر است ?

فناوری دسترسی به اینترنت در ADSL (برای خط مشترکین دیجیتال نامتقارن) ، از لحاظ تاریخی جریان را نشان می دهد که زیاد پرواز نمی کند. 512 کیلوبایت در ثانیه در راه اندازی آن در سال 1999 ، که در حال حاضر یک پیشرفت قابل توجه در مقایسه با 56 کیلوبایت بر ثانیه تحویل داده شده توسط مودم های باستانی باستان ما بود. اتصالات ADSL سپس برای اذیت کردن 8 مگابایت در ثانیه بهبود یافت.

اما فقط با تحولات ADSL2+، خانواده های فرانسوی توانسته اند به جریان هایی برسند که امروزه می توانند در شبکه مس از آن بهره مند شوند. دانستن حداکثر 15-20 مگابایت در ثانیه در پذیرش و 800 کیلوبایت بر ثانیه در پخش برای بهترین لوتیس. اگر یک اتصال ADSL کلاسیک دارید ، بی فایده ، بنابراین ، امیدوار باشید که از این سقف ها فراتر بروید. متوسط ​​، در سال 2020 ، حدود 8 تا 10 مگابایت در ثانیه بود. و سرعت 8 مگابایت در ثانیه نیز این است که توسط دولت حفظ شده است تا خانه ای را با “سطح بالایی خوب” توصیف کند. یعنی می توان یک جریان ADSL کافی برای اینترنت تقریبا صحیح: ناوبری ، تلویزیون HD و غیره.

سرعت جعبه اینترنت خود را بررسی کنید. SpeedTest ما پینگ و جریان (بارگیری / انتشار) خط شما را به شما می گوید.

کدام اپراتور بهترین سرعت ADSL را ارائه می دهد ?

جواب ساده است: همه و نه. در یک خط ADSL ، جریان بیش از همه به محدودیت های فیزیکی بستگی دارد ، همانطور که خواهیم دید. بنابراین هیچ اپراتور قادر به غلبه بر محدودیت های خط تلفن شما نخواهد بود و به شما بدهی بسیار بهتری نسبت به دیگری ارائه می دهد. نارنجی ، SFR ، Bouygues از راه دور یا رایگان, این کلاه سفید و سفید است ? نه کاملا.

در واقع ، برای بهبود سرعت اتصال مشترکان ADSL ، تکامل این فناوری در سال 2013 در فرانسه متولد شد: VDSL. و امروز VDSL2 با ، در پایان ، با در نظر گرفتن همان خط تلفن ADSL ، یک جریان تا 90-95 مگابایت در ثانیه و 8 مگابایت در ثانیه پخش می شود. با این حال ، توجه داشته باشید که این بهترین عملکرد فقط در خطوط کمتر از 1200 متر قابل دسترسی است. فراتر از آن ، سرعت VDSL2 معادل ADSL خواهد بود.

بنابراین ، بسیار کاربردی ، بنابراین ، این VDSL2 ، اگر ما خیلی دور از تلفن مرکزی زندگی نکنیم ، همچنین NRA را برای گره مشترکین مشترکان خوانده می شود. اما مراقب باشید: همه اپراتورها آن را در همه جا ارائه نمی دهند. بنابراین نارنجی و رایگان این فناوری دسترسی به اینترنت را نسبت به SFR و Bouygues از راه دور توسعه داده اند. برای بررسی اینکه آیا می توانید در حالی که از VDSL2 به یک اپراتور دیگر بهره می برید ، نرخ جریان بهتری را در خط ADSL خود ادعا کنید ، یک وسیله ساده: تست واجد شرایط بودن اینترنت ما.

فقط آدرس خود را وارد کنید تا فوراً پیشنهادات موجود در خانه را پیدا کنید و جریان های نظری ارائه شده توسط ارائه دهندگان مختلف دسترسی. و بسته به در دسترس بودن یا عدم VDSL2 در خط شما ، افزایش جریان می تواند قابل توجه باشد.

جریان کم ADSL: چرا ?

در فرانسه ، در پایان سال 2020 ، 16 میلیون فرانسوی به دلیل اتصال خود به شبکه مس وابسته بودند. اما فقط 6 میلیون خانوار و شرکت واجد شرایط این بهترین سرعت VDSL2 بودند. 10 میلیون دیگر باید از عملکرد اتصال کلاسیک ADSL خود راضی باشند. و برای بسیاری از آنها, این گاهی اوقات به همراه 5 ، 2 یا حتی 1 مگابایت در ثانیه در پذیرش است در خط آنها. اما چرا چنین جریان کم ?

این اجراهای ضعیف توسطتضعیف سیگنال عبور از کابل مس به خانه مشترکین. این پدیده ، که به آن میرایی نیز گفته می شود ، نتیجه دو محدودیت جسمی است:

 • فاصله بین خانه و NRA و بنابراین طول کابل که شما را به هم وصل می کند
 • قطر بخش های کابل (های) مورد استفاده برای اتصال به NRA: هرچه بالاتر باشد ، انتقال سیگنال بهتر می شود

واحد اندازه گیری مورد استفاده برای تعیین کمیت این میرایی ، دسی بل (DB) است. به طور کلی در نظر گرفته می شود کهاز 65 دسی بل ، جریان ADSL به سختی می تواند از 2 مگابایت در ثانیه تجاوز کند. آستانه واقعاً بحرانی واقع در 78 دسی بل: با چنین تضعیف ، جریان نظری نمی تواند از 512 کیلوبایت در ثانیه تجاوز کند. و دوباره ، به شرط آنکه خط مورد نظر از فناوری ReadsL بهره ببرد. دومی باعث افزایش قدرت سیگنال می شود و بنابراین با افزایش فاصله 5 تا 10 ٪ ، آن را کمی بیشتر حمل می کند. در این شرایط ، احتمالاً ارزش آن را دارد که به یک راه حل جایگزین دسترسی به اینترنت مراجعه کنید.

با این حال ، همه ارزیابی های نظری ، از آنجا که این امر در تخلیه شبکه یا هر سیگنال انگلی نیز تأثیر می گذارد. اگر دومی “سر و صدا” ایجاد کند ، یعنی اختلال های خیلی بزرگ در خط تلفن شما, همچنین ممکن است جریان ADSL شما به طور داوطلبانه محدود باشد توسط ارائه دهنده دسترسی شما. این به منظور افزایش آنچه که “حاشیه نویز” نامیده می شود ، برای تضمین پایداری سیگنال و در نتیجه جلوگیری از عدم همگام سازی های به موقع جعبه اینترنت شما.

افزایش جریان: ADSL در مناطق روستایی تقویت می شود

به هر حال ، در یک خط تلفن بسیار دور از NRA ، هیچ معجزه ای نخواهد بود. این فقط باعث می شود جریان ADSL کم ، تعداد انگشت شماری از MB/s حداکثر باشد. یک وضعیت غیرقابل تحمل برای میلیون ها کاربر اینترنت فرانسوی که مدتهاست از جایگزین دسترسی آهسته اینترنت خود محروم شده اند ، در صورت آهسته. دلیل اینکه بسیاری از جوامع در برنامه های سالهای اخیر راه اندازی شده اند در شبکه مس جریان می یابد, همچنین به نام Med نیز نامیده می شود.

به طور مشخص ، این ابتکار شامل ایجاد اتصال نوری بین گره های اتصال مشترک (NRA) و کمد های میانی است ، مجموعه های فرعی که مجموعه ای از مسکن را تا این حد دور می کنند. در محل این زیرمجموعه ها ، NRA های جدید تبدیل می شوند ، بسیار منطقی NRA-Med را تعمید می دهند.

نمودار توضیحی از افزایش جریان

این دستگاه طول خط تلفن مس را بین این کابینت ها و خانه ها کاهش می دهد. بنابراین برای کاهش میرایی ، و بنابراین مکانیکی, جریان ADSL را که می توانند از آن بهره مند شوند افزایش دهید. و حتی ، در کوتاه ترین خط ، برای اینکه آنها به لطف VDSL2 از یک جریان واقعاً راحت لذت ببرند. توجه داشته باشید که اگر این افزایش جریان به طور خودکار برای مشترکان برخی از اپراتورها (به عنوان مثال رایگان) انجام شود ، با برخی از تأمین کنندگان ، لازم است که بپرسید.

وقتی جریان ADSL دیگر کافی نیست

برای تعداد خانوارهای جدا شده روستایی ، این ابتکارات باعث شده است که به طور قابل توجهی ارتباط عادی را بهبود بخشید. حتی اگر پرو نیست ، از 2 مگابایت در ثانیه به 10 مگابایت در ثانیه بروید ، زندگی متصل شما را تغییر می دهد. به خصوص هنگامی که یک بحران بهداشتی شما را ملزم به ماندن در خانه در هنگام مواجهه با نیازهای روزمره می کند: کار ، مطالعات ، روشهای اداری ، مشاوره پزشکی. بدون فراموش کردن سرگرمی.

محدودیت های متولد شده از محاصره های پی در پی همچنین آنچه را که برای چند سال پیش بینی شده است نشان داده است: ADSL ، حتی بهبود یافته ، به سرعت محدودیت های خود را نشان می دهدحرف. انفجار مصارف دیجیتالی ، محتوای نیاز به جریان بیشتر و بیشتر (تلویزیون یا HD یا 4K جریان ، بازی های ویدیویی ، Visio) و استفاده همزمان از اتصال اینترنت توسط اعضای مختلف خانوارها. علاوه بر این ، بیشتر و قابل توجه تر خواهد بود و به جریان هایی نیاز دارد که به سرعت ، حتی یک ADSL تقویت شده دیگر قادر به ارائه نخواهد بود. عملیات افزایش بدهی که توسط جوامع انجام می شود ، اغلب به عنوان “گذرا” ارائه می شوند ، زمان انتظار برای ورود فیبر نوری.

زیرا این مسئله متوقف کردن آنجا نیست. هدف مقامات دولتی این است که تمام خانه های فرانسوی را با سرعت بسیار بالا (حداقل 30 مگابایت در ثانیه) تا پایان سال 2022 پوشش دهند. 80 ٪ از آنها به لطف فیبر نوری از آن بهره مند می شوند ، اما بخشی از 20 ٪ باقیمانده برای به دست آوردن چنین اجراها باید به فن آوری های جایگزین مراجعه کنند. : جعبه 4G ، رادیو رادیو ، ماهواره. مگر اینکه ADSL قدیمی خود را حفظ کنید ، در حالی که منتظر لذت بردن از مزایای فیبر هستید. این حداکثر در پنج سال خواهد بود ، مطابق تعهداتی که در پایان سال 2020 توسط دولت انجام شده است: تعمیم فیبر نوری تا پایان سال 2025.

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

این پرونده ها همچنین ممکن است به شما علاقه مند شوند:

 • همه چیز در مورد پایان ADSL و بسته شدن شبکه مس
 • بدون دسترسی به اینترنت ثابت: در منطقه ADSL سفید ، نحوه انجام ?
 • VDSL2: درک اینترنت با سرعت بسیار بالا در شبکه تلفنی
 • NRA و NRA-MED: همه چیز در مورد گره اتصال ADSL
 • حذف ADSL حلقه مس محلی
 • چگونه می توانیم دیگر اشتراک را به خط نارنجی ثابت پرداخت نکنیم ?

نرخ و مبلغ سراشیبی: چه تفاوت هایی ?

کیفیت یک اتصال اینترنتی با سرعتی که در آن داده های دیجیتال انتقال می یابد مشخص می شود. بنابراین لازم است که دو نوع جریان را تشخیص دهیم: جریان رو به پایین و مقدار. دومی چیست ? چرا دانستن مقادیر این داده ها هنگام رعایت جعبه اینترنت ضروری است ? و سرانجام ، معنای واقعی جریان نظری برجسته توسط اپراتورهای اینترنتی چیست ? انتخاب کنید.com موضوع را در این مقاله فریب می دهد.

debit_descendant_debit_ascantion_upload_download_internet_vist_connexion

ارسال شده در 12/10/2022 | به روز شده در 06/16/2023 | توسط چارلنه میشل

بدهی و سرعت رو به پایین: چه تعاریفی ?

هنگامی که در یک پیشنهاد اینترنت مشترک می شوید ، سه شاخص به شما امکان می دهد تا سرعت اتصال و عملکرد جعبه اینترنت آینده شما:

 • مقدار (مقدار آن نیز نامیده می شود ” بارگذاری »یا صعود) که مطابق با جریان داده هایی است که از خط اینترنت خود ارسال می کنید. این جریان به عنوان مثال برای مسیریابی پست الکترونیکی ، به اشتراک گذاری عکس در شبکه های اجتماعی یا ارسال یا ذخیره هر نوع داده در ابر استفاده می شود.
 • سرعت نزولی (همچنین نامیده می شود ” دانلود »یا بدهی برای بارگیری) که جریان داده های دیجیتالی را که در خط اینترنت خود دریافت می کنید تعیین می کند. این جریان است که سرعت بارگیری یک فایل را از دستگاه متصل شما تعیین می کند. به ویژه برای بارگیری پرونده ها ، مشاهده جریان فیلم یا باز کردن صفحه وب استفاده می شود.
 • پینگ (بسته اینترنت بسته) یا تأخیر که به شما امکان می دهد زمان (در میلی ثانیه) را که توسط بسته های داده دیجیتالی قرار داده شده اندازه گیری کنید تا سفر دور بین رایانه و شبکه اینترنتی خود را انجام دهید. Latence یک پارامتر مهم برای در نظر گرفتن است زیرا به عنوان مثال امکان تماشای یک فیلم در جریان را بدون کند کردن یا برش دادن به شما امکان می دهد.

هرچه این دو جریان بیشتر باشد ، سرعت اتصال به اینترنت شما کارآمد خواهد بود.

خدمات رایگان را انتخاب کنید.کم

آیا مطمئن هستید که اینترنت خود را خیلی گران نمی کنید ?

شبیه سازی کردن

چه جریان خوبی برای ارسال یا پذیرایی است ?

برای اتصال بهینه اینترنت داشته باشید جریان پذیرش و حمل و نقل باید از نظر منطقی تا حد ممکن باشد. با این حال ، سرعت جریان خوب باید با استفاده از آن مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال ، اگر استفاده شما از اینترنت برای ارسال ایمیل ، گشت و گذار در اینترنت یا تماشای تلویزیون کاهش می یابد ، پیشنهادی که سرعت حداکثر 20 مگابایت در ثانیه را ارائه می دهد کاملاً کافی است. از طرف دیگر ، اگر چندین عضو خانه شما به طور همزمان از اتصال اینترنت برای مشاهده Netflix استفاده کنند یا پرونده های سنگین را بارگیری کنند ، لازم است برای ارائه اشتراک انتخاب کنید جریان بیشتر از 500 مگابایت در ثانیه. استفاده از اتصال به اینترنت خود نیز تأثیر یکسانی در پهنای باند شما نخواهد داشت و برای داشتن جریان خوب نیازی به سرعت اتصال یکسان نخواهد داشت.

همچنین توجه داشته باشید که طبق طبقه بندی جریان, اتصال اینترنتی از 8 مگابایت در ثانیه با سرعت نزولی “خوب” در نظر گرفته می شود. با این حال ، باید سطح جدیدی تا پایان سال 2022 با THD برای همه در فرانسه عبور کرد. این استقرار امکان بهره گیری از حداقل 30 مگابایت در ثانیه برای هر خانواده فرانسوی را فراهم می کند.

معنی MB/s ?

این استواحد اندازه گیری سرعت نزولی و افزایش جریان. این واحد اندازه گیری تعداد داده های دیجیتالی منتقل شده در یک ثانیه را تعیین می کند. “M” به معنی “مگا” یا یک میلیون بیت است و “S” نمایانگر ثانیه ها است. “B” می تواند منجر به داده ها شود.
جریان 1 مگابایت در ثانیه با 1 میلیون داده ارسال شده در ثانیه مطابقت دارد.

چرا یک جریان قائم پایین تر از یک جریان رو به پایین است ?

هنگامی که در یک پیشنهاد اینترنتی مشترک می شوید ، مطمئناً متوجه خواهید شد که مبلغ آن دارای یک است جریان ضعیف که یک جریان نزولی. این با این واقعیت توضیح داده می شود که کاربر داده های بسیار بیشتری را نسبت به ارسال آن دریافت می کند. بنابراین ، به دلایل اقتصادی ، ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت (ISP) مبلغ سرعت کمتری را در پیشنهاد خود اعطا می کنند. با این حال ، پیشنهادات ارائه شده است جریان “متقارن” که یک مقدار (بارگذاری) و سرعت نزولی تقریباً یکسان (بارگیری) ارائه می دهد.

جریان نظری و جریان واقعی: چه تفاوت هایی ?

هر وقت پیشنهادات اپراتورها را مقایسه می کنید ، اغلب جریانهایی هستند که برجسته می شوند زیرا آنها در انتخاب نهایی جعبه های اینترنتی معیار مهمی را نشان می دهند. این ارقام اعلام شده توسط ISP هستند جریان های نظری و آنها لزوماً منعکس نمی کنند جریان واقعی که می توانید ادعا کنید. برای رسیدن به ترافیک وعده داده شده توسط اپراتورها ، در واقع لازم است از شرایط بهینه اتصال به اینترنت و بدون تداخل بهره مند شویم. این لزوماً مطابق با منطقه مسکونی شما نیست ، فاصله با تلفن مرکزی (اگر اتصال ADSL دارید) ، و غیره. به همین دلیل است که ما باید حجم نظری جریان واقعی را تشخیص دهیم. به طور کلی ، سرعت اینترنت 5 ٪ تا 30 ٪ پایین تر از آنچه که توسط FAI اعلام شده است باید فراهم شود. به عنوان مثال ، برای یک پیشنهاد فیبر با سرعت 1 گیگابایت در ثانیه ، سرعت واقعی بین 700 مگابایت در ثانیه در 950 مگابایت در ثانیه را فراهم کنید. تفاوت بین این ظرفیت های انتقال (واقعی و نظری) برای هر نوع اتصال اینترنت (فیبر نوری ، ADSL/VDSL ، شبکه های ماهواره ای یا تلفن همراه) معتبر است.

اتصال به اینترنت از طریق کابل اترنت ثبات بهتر و جریان کمی بالاتر. این با این واقعیت توضیح داده شده است که این نوع اتصال دچار تداخل کمتری می شود که ممکن است به کیفیت اتصال آسیب برساند.

نرخ نزولی و مبالغ ارائه شده توسط پهنای باند چقدر است ?

با سرعت بالا مربوط به ADSL و فن آوری های کابل (HFC Hybrid/Fiber Coax). این فناوری استفاده می کند حلقه مس محلی خطوط تلفنی. سرعت بالا یک So -called را فراهم می کند ” نامتعارف »». مقدار مقادیر سپس پایین تر از جریان های رو به پایین است.

سرعت بالا: چه سرعت نظری توسط FAI پیشنهاد شده است ?

در سایت چهار اپراتور اصلی بازار ارتباطات از راه دور فرانسه ، در اینجا همان چیزی است که همه از نظر بدهی اتصال ارائه می دهند. این جلد نشان داده شده جریان نظری است ، اما توجه داشته باشید که لزوماً آن چیزی نیست که شما دریافت خواهید کرد.

مدافع سرنوشت قائم
نارنجی 15 مگابایت در ثانیه 1 مگابایت در ثانیه
SFR 20 مگابایت در ثانیه 1 مگابایت در ثانیه
از راه دور Bouygues 28 مگابایت در ثانیه 1.3 مگابایت در ثانیه
رایگان 15 مگابایت در ثانیه 1 مگابایت در ثانیه

حداکثر جریان نظری با سرعت بالا

سرعت واقعی برای پهنای باند چقدر است ?

جریان واقعی ارائه شده توسط اپراتور شما کمی پایین تر از آنچه در سایت آن نمایش داده می شود. در واقع ، ممکن است به فاصله از محل اقامت خود با NRA (گره اتصال مشترک). برای یک پیشنهاد ADSL ، خانه شما NRA نزدیک تر خواهد بود و جریان شما بالاتر خواهد بود.

مدافع سرنوشت قائم
نارنجی 7.47 مگابایت در ثانیه 0.57 مگابایت در ثانیه
SFR 7.16 مگابایت در ثانیه 0.53 مگابایت در ثانیه
از راه دور Bouygues 8.29 مگابایت در ثانیه 0.52 مگابایت در ثانیه
رایگان 8.32 مگابایت در ثانیه 0.63 مگابایت در ثانیه

متوسط ​​جریان واقعی برای HD در نیمه اول سال 2022 با توجه به آخرین فشارسنج NPERF از اتصالات اینترنتی ثابت

چه سرعت برای سرعت بسیار بالا در فرانسه ?

مربوط به سرعت بسیار بالا مربوط به اتصالات فیبر نوری FTTH یا FTTLA ، فیبر FTTB و VDSL2 اما همچنین فناوری ماهواره ای و رادیو THD. این فناوری ها امکان دستیابی به آن را فراهم می کنند بسیار برتر از باند پهن است. فیبر FTTH ارتباطی است که سریعترین جریان اینترنت را به جهان می آورد.

جریان های نظری با سرعت بسیار بالا چیست؟ ?

این حداکثر سرعت نظری ارائه شده توسط فیبر نوری اپراتورهای اصلی است. این داده های ترافیک بسته به محدوده و فناوری ارائه شده می توانند متفاوت باشند.

مدافع حداقل بارگیری کنید حداکثر بارگیری
نارنجی 500 مگابایت در ثانیه 2 گیگابایت در ثانیه
SFR 500 مگابایت در ثانیه 8 گیگابایت در ثانیه
از راه دور Bouygues 400 مگابایت در ثانیه 2 گیگابایت در ثانیه
رایگان 1 گیگابایت در ثانیه 8 گیگابایت در ثانیه

فیبر نوری در بارگیری جریان می یابد

مدافع حداقل بارگذاری حداکثر بارگذاری
نارنجی 500 مگابایت در ثانیه 800 مگابایت در ثانیه
SFR 500 مگابایت در ثانیه 1 گیگابایت در ثانیه
از راه دور Bouygues 400 مگابایت در ثانیه 900 مگابایت در ثانیه
رایگان 600 مگابایت در ثانیه 700 مگابایت در ثانیه

میزان جریان فیبر نوری در بارگذاری

جریان واقعی اپراتورها چیست؟ ?

باز هم ، جریان واقعی پایین تر از آنچه که توسط FAI نشان داده شده است. این بهمحیط اتصال (به عنوان مثال اتصال بد) و به عملکرد شبکه Wi-Fi (همزمان بسیاری از کاربران).

مدافع سرنوشت قائم
نارنجی 273.28 مگابایت در ثانیه 217.95 مگابایت در ثانیه
SFR 231.06 مگابایت در ثانیه 147.27 مگابایت در ثانیه
از راه دور Bouygues 279.37 مگابایت در ثانیه 192.93 مگابایت در ثانیه
رایگان 325.20 مگابایت در ثانیه 220.58 مگابایت در ثانیه

میانگین جریان واقعی برای THD در نیمه اول سال 2022 با توجه به آخرین فشارسنج NPERF از اتصالات اینترنتی ثابت

اگر اشتراک ADSL/VDSL دارید و بدهی اینترنت شما بسیار کند است ، ممکن است به یک پیشنهاد فیبر نوری بروید. این فناوری سریعتر و بسیار پایدار ، اتصال اینترنتی با کیفیت بالاتر و کارآمدتر را تضمین می کند. در واقع ، سرعت نزولی و افزایش جریان فیبر نوری بسیار بالاتر از آنچه که توسط باند پهن ارائه می شود. پس از آن عاقلانه است که صلاحیت خود را برای فیبر نوری برای بهره مندی از اتصال بهتر اینترنت تأیید کنید. می توانید یک تست واجد شرایط بودن را در وب سایت ISP خود انجام دهید یا برای انتخاب با تیم ها تماس بگیرید.کم. شما فقط باید آدرس پستی و شماره تلفن ثابت خود را بیاورید. پس از ورود این اطلاعات ، می توانید بدانید که آیا می توانید یک پیشنهاد فیبر نوری را مطالبه کنید.

یک مشاور تخصصی به شما در تلاش های خود کمک می کند

حرکت ، خاتمه ، برش ، نقل قول شخصی ، سؤال در مورد فاکتور خود ، متخصص برای انتخاب.com از طریق تلفن به شما کمک می کند !

پس انداز خود را محاسبه کنید

چرا دانستن سرعت اتصال به اینترنت آن ضروری است ?

دانستن مهم است مقدار جریان قائم و جریان نزولی آن, از آنجا که نرخ جریان آن است که کیفیت و سرعت اتصال اینترنت شما را شرط می بندد. سرعت پذیرش داده ها به طور خاص می تواند بر انتخاب جعبه اینترنت شما تأثیر بگذارد.

آنجا کیفیت بارگیری می تواند شما را بیاورد:

 • بارگیری بسیار سریعتر از پرونده های شما
 • کیفیت بهتر مرور اینترنت با صفحاتی که بارگیری شده و سریعتر باز می شوند
 • فیلم های بسیار کیفی تر پخش.

همچنین توجه داشته باشید که اگر یک پیشنهاد اینترنتی از جمله یک دسته تلویزیونی داشته باشید ، مشاهده دوم نیز تحت تأثیر این جریان نزولی قرار خواهد گرفت. در واقع ، اگر اتصال کارآمد نباشد ، کیفیت تصاویر تحت تأثیر قرار می گیرد.

در عین حال ، مبلغ افزایش برای کاربرانی که مایل به ارسال پرونده های بزرگ مانند فیلم های YouTube هستند ، جالب است.

نحوه اندازه گیری سرعت اتصال اینترنت من ?

برای جریان اتصال خود را بدانید, شما می توانید یک تست بدهی یا تست سرعت. از این آزمایش برای اندازه گیری سرعت اتصال اینترنت شما در سرعت نزولی و جریان استفاده می شود. در پایان این آزمایش ، سرعت واقعی و نزولی را در MB/S اتصال خود دریافت خواهید کرد. تو می توانی تست بدهی را در اینترنت انجام دهید با تایپ “تست جریان” در موتور جستجو و انتخاب a. برای اینکه این آزمایش در شرایط بهینه انجام شود ، لازم است:

 • بارگیری های فعلی را متوقف کنید
 • به استثنای صفحه آزمون ، تمام برگه های موجود در مرورگر خود را ببندید
 • تمام برنامه های خارجی را که برای رایانه شخصی باز است ، ببندید
 • تست را با استفاده از کابل اترنت (اتصال سیمی) انجام دهید.

این آزمایش بدهی برای شما مؤثر خواهد بود جریان های نزولی و افزایش جریان را محاسبه کنید, بلکه برای اندازه گیری پهنای باند خود. بنابراین می توانید بررسی کنید که آیا ISP شما به تعهدات وارد شده در قرارداد شما احترام می گذارد.

ارزیابی همیشه آسان نیست جریان خط اینترنت شما, زیرا دومی با توجه به استفاده از اینترنت (مرور اینترنت ، بازی های آنلاین ، بارگیری فایل و غیره ، به طور مداوم متفاوت است.).

برخی از نکات برای بهبود کیفیت سیگنال Wi-Fi

چند نکته بهینه سازی نزولی و مقدار جعبه اینترنت خود را بهینه کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید:

 • جعبه خود را در یک اتاق مرکزی محل اقامت (به عنوان مثال اتاق نشیمن) و در مکانی واضح و ایده آل بالا قرار دهید
 • جعبه را از سایر تجهیزات بی سیم که می تواند در سیگنال Wi-Fi مودم تداخل کند ، دور کنید
 • برای اطمینان از اتصال سیمی در هنگام عبور از شبکه الکتریکی خانگی ، از CPL (جریان حامل آنلاین) استفاده کنید. بنابراین این اتصال در دورترین قسمت های جعبه اینترنت پخش می شود
 • برای افزایش کیفیت سیگنال اینترنت از یک تکرار کننده Wi-Fi استفاده کنید
 • فرکانس 5 گیگاهرتز Wi-Fi را ترویج کنید زیرا باند 2.4 گیگاهرتز توسط چندین دستگاه متصل و محیطی استفاده می شود (بلوتوث ، مایکروویو ، کودک و غیره.). این می تواند باعث ایجاد تداخل در سطح سیگنال شود
 • از یک کابل اترنت استفاده کنید که با استفاده از سیم (بین یک دستگاه متصل و یک جعبه اینترنت متصل است) اجازه می دهد تا سرعت اینترنت عملکرد بهتر را فراهم کند و در معرض تداخل نباشد.

برای تضمین شما برای انتخاب اشتراک اینترنتی که از نظر جریان انتظارات شما را برآورده می کند ، حتماً بسته اینترنتی را انتخاب کرده اید که به لطف مقایسه کننده مناقصه اینترنتی ما مناسب شما باشد !

سوالات دیگر در مورد این موضوع ?

 • انواع مختلف اتصال به اینترنت چیست ?
 • ADSL چیست ?
 • VDSL و VDSL 2 چیست ?
 • روتر وای فای بی سیم چیست ?

صورتحساب اینترنت خود را کاهش دهید

کارشناسان ما به شما در یافتن بهترین پیشنهاد اینترنت کمک می کنند و ADSL یا فیبر خود را آزمایش می کنند.

پس انداز خود را محاسبه کنید

 • در مورد انتخاب.کم
 • اطلاع قانونی
 • منشور برای محافظت از داده های شخصی
 • با ما تماس بگیرید
 • اعلامیه را انتخاب کنید.کم
 • نویسندگان

بهترین پیشنهادات را مقایسه کنید

یک مشاور به شما یادآوری می کند که شما را همراهی کنید

درخواست شما ثبت شده است.
مشاوران ما از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه و از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر در دسترس هستند.
به محض اینکه یکی از آنها آزاد شد ، او به شما یادآوری می کند.

با کلیک بر روی ، می پذیرید که شماره شما به ناشر این سایت به بازار بازار منتقل می شود تا به عنوان بخشی از درخواست شما فراخوانده شود. شما حق دسترسی ، اصلاح ، مخالفت ، حذف و قابلیت حمل اطلاعات مربوط به خود را دارید. می توانید این حق را در درخواست کتبی ساده در آدرس ایمیل اعمال کنید: DPO@انتخاب کنید.کم. برای اطلاعات بیشتر ، برای محافظت از داده های شخصی با منشور ما مشورت کنید.

یک مشاور شما را به صورت رایگان صدا می کند

شماره تلفن خود را مشخص کنید ، یک مشاور انرژی طی چند دقیقه با شما تماس می گیرد.

درخواست شما ثبت شده است.
مشاوران ما از دوشنبه تا جمعه از 10 صبح تا 7 بعد از ظهر در دسترس هستند.
به محض اینکه یکی از آنها آزاد شد ، او به شما یادآوری می کند.

با کلیک بر روی ، می پذیرید که شماره شما به ناشر این سایت به بازار بازار منتقل می شود تا به عنوان بخشی از درخواست شما فراخوانده شود. شما حق دسترسی ، اصلاح ، مخالفت ، حذف و قابلیت حمل اطلاعات مربوط به خود را دارید. می توانید این حق را در درخواست کتبی ساده در آدرس ایمیل اعمال کنید: DPO@انتخاب کنید.کم. برای اطلاعات بیشتر ، برای محافظت از داده های شخصی با منشور ما مشورت کنید.