جعبه اینترنت نارنجی | فیبر و ADSL LiveBox | انتخاب پیشنهاد خود ، جعبه اینترنت نارنجی: مقایسه پیشنهادات نارنجی |

جعبه های اینترنتی در نارنجی

Contents

LiveBox 4 جریان 20 MB/S 95 MB/S تلفن ثابت شامل تلویزیون نامحدود شامل بسته تلفن همراه است

جعبه اینترنت نارنجی ارائه می دهد: گزینه ها و قیمت ها

شما نمی توانید برای اشتراک اینترنت نارنجی خود تصمیم بگیرید ? درست است که در بین تمام پیشنهادات موجود, جعبه اینترنت خود را با ارزان انتخاب کنید شاید یک سردرد واقعی باشد. علاوه بر شرایط واجد شرایط بودن ، در این صفحه مقایسه ای از کلیه پیشنهادات ADSL LiveBox از اپراتور و همچنین پیشنهادات آن در مورد فناوری فیبر نوری پیدا خواهید کرد. خدمات موجود چیست ? تلفن ، تلویزیون نارنجی و چرا این ارائه دهنده دسترسی به اینترنت را انتخاب کنید.

تماس های نامحدود ثابت

24.99 € / ماه 42.99 € / ماه

تماس های نامحدود ثابت

32.99 € / ماه 50.99 € / ماه

Paramount+ 6 ماه ارائه شده است
تماس های نامحدود ثابت

37.99 € / ماه 55.99 € / ماه

نتفلیکس 6 ماه ارائه داد

پیشنهاد LiveBox Orange: عملکرد و گزینه های بسیاری

تطبیقی ​​پیشنهادات نارنجی فیبر و ADSL

نارنجی 3 دامنه بسته های اینترنتی ارائه می دهد: LiveBox ، LiveBox Up و LiveBox Max. این 3 با ADSL یا فیبر سازگار هستند. مشترکین ADSL از LiveBox 4 استفاده می کنند در حالی که مشترکین LiveBox و LiveBox Up از LiveBox 5 استفاده می کنند و مشترکان فیبر LiveBox Up آخرین خواهند داشت LiveBox 6. اجاره LiveBox در قیمت بسته ماهانه گنجانده شده است.

تلفن : تماس های نامحدود به ثابت (سرزمین اصلی فرانسه. و DOM + بیش از 100 مقصد).

تکرار کننده وای فای

Netflix ، OCS ، Bein Sport ، Ciné Séries

تلفن : تماس های نامحدود به ثابت (سرزمین اصلی فرانسه. و DOM + بیش از 100 مقصد).

تلفن : تماس های نامحدود به ثابت (سرزمین اصلی فرانسه. و DOM + بیش از 100 مقصد).

تکرار کننده وای فای

Netflix ، OCS ، Bein Sport ، Ciné Séries

به عنوان یک مشتری اینترنتی ، شما از مزیت “Orange Cineday” بهره مند می شوید: هر سه شنبه ، 1 مکان سینمایی که برای 1 خریداری شده در شبکه شرکا ارائه شده است. .

پیشنهاد تلویزیون نارنجی موجود در هر فرمول

سازگار با جدیدترین فناوری ها ، رمزگذار تلویزیون نارنجی را می توان در WiFi به LiveBox وصل کرد. بنابراین ، شما دیگر موظف نیستید که آن را با استفاده از کابل اترنت وصل کنید و جعبه را در همان اتاق بگذارید.

 • پیشنهادات شامل سرویس تلویزیون نارنجی: رمزگذار تلویزیون 4K UHD که امکان مشاهده حداکثر 160 کانال (از جمله 50 در UHD) را فراهم می کند
 • LiveBox UP و LiveBox UP اشتراک های فیبر اختیاری را ارائه می دهند ضبط کننده تلویزیون (چند صفحه ، حداکثر 100 ساعت) و همچنین دوم رمزگذار تلویزیون UHD 4K UHD یا یک کلید تلویزیونی برای لذت بردن از خدمات تلویزیون نارنجی در 2 صفحه.

نحوه عضویت در جعبه نارنجی ?

برای اشتراک از نارنجی ، چندین فرصت در دسترس شما است و همه به شما امکان می دهند سازگاری خود را آزمایش کنید:

 • با یک مشاور از یک فروشگاه نارنجی مشترک شوید : بیش از 600 فروشگاه نارنجی در انتظار شما هستند ، که در قلمرو ملی گسترش یافته است
 • با تماس با خدمات مشتری نارنجی از طریق تلفن مشترک شوید : با آهنگسازی 3900 (دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر) ، یک مشاور پیشنهادات را ارائه می دهد و گام به دنبال مشترک شدن. شما می توانید مستقیماً با او مشترک شوید و تجهیزات خود را در روزهای بعدی دریافت کنید
 • اشتراک آنلاین در وب سایت اپراتور نارنجی: همچنین می توانید بصورت آنلاین مشترک شوید. به وب سایت Orange Store مراجعه کنید. اشتراک ، تجهیزات و گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش را بصورت آنلاین قرار دهید. پس از دریافت جعبه ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در صورت لزوم آن را متصل کنید یا یک تکنسین را درگیر کنید (از قبل قرار ملاقات).

چرا پیشنهاد Orange LiveBox را انتخاب کنید ?

تخصص شبکه نارنجی و یکی از کارآمدترین جعبه ها

بدون شک نارنجی است یکی از رهبران بازار. مدیر سرویس جهانی ارتباطات جهانی ، مأموریت اپراتور این است که ارتباط تلفنی را برای همه فراهم کند. به مدت 9 سال ، ARCEP در مورد کیفیت خدمات هر سال اپراتور را در ذهن ارزیابی می کند.

در پایان سال 2019 ، نارنجی هنوز مقدس است بهترین شبکه سه رنگ توسط ARCEP ، شماره یک در بسیاری از دسته های اساسی:

 • کیفیت شبکه (صدا ، پیام کوتاه ؛ 4G برای موبایل) ؛
 • پیمایش و پیام کوتاه در حمل و نقل ؛
 • پیام کوتاه ، پخش ویدیو (HD YouTube) ؛
 • مناطق متراکم و متوسط ​​؛
 • انتقال پرونده.

LiveBox 5 مدل جعبه اینترنت پیش فرض است که توسط اپراتور نارنجی ارائه شده است. این جدید به سمت

یون عملکرد بهبود یافته در مقایسه با LiveBox 4 را ارائه می دهد ، به ویژه با تشکر از فناوری Wi-Fi 6 ، به ویژه با یک اتصال سریعتر و پایدار تر ارتباط برقرار می کند. همچنین به شما امکان می دهد حداکثر 64 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید ، و آن را به گزینه ای ایده آل برای خانوارهایی که از بسیاری از تجهیزات متصل استفاده می کنند ، تبدیل می کند. LiveBox 5 همچنین دارای یک رابط کاربری بصری است که پیکربندی و مدیریت جعبه را تسهیل می کند ، و همچنین یک طراحی زیبا که کاملاً در همه فضای داخلی متناسب است. LiveBox 5 با داشتن ویژگی های پیشرفته و سهولت استفاده ، بدون شک راه حل انتخابی برای کاربرانی است که به دنبال یک تجربه اینترنتی بالا هستند. موجود در پیشنهاد جعبه زنده (فیبر و ADSL) و همچنین در SOSH با 19.99 یورو, اتصال آن بسیار پایدار است و می تواند از طریق فیبر به سرعت 1 گیگابایت در ثانیه برسد.

مزایای محدوده جعبه نارنجی

با وجود قیمت های اعلام شده اندکی بالاتر از قیمت های این رقابت ، می توانید ضمن لذت بردن از پیشنهادات جالب تر مانند:

 • بسته ها را باز و باز کنید : این بسته ها یک پیشنهاد LiveBox را با یک یا چند بسته تلفن همراه جمع می کنند. در نظر گرفته شده برای خانواده ها ، می توانید حداکثر 4 بسته موبایل 4G را اضافه کرده و از نرخ ترجیحی بهره مند شوید. ساده و زیست محیطی: فقط 1 فاکتور برای کل خانواده ؛
 • پیشنهاد خانه محافظت شده : برای مشتریان نارنجی یا SOSH در نظر گرفته شده است ، این پیشنهاد شامل نصب و اجاره تجهیزات نظارت است.
 • در صورت تغییر اپراتور منتهی به اشتراک یکی از این پیشنهادات ، شما از یک برای 12 ماه 5 €/ماه صرفه جویی کنید.

صلاحیت خود را برای پیشنهادات الیاف و ADSL Orange بررسی کنید

واجد شرایط بودن فیبر LiveBox

برای اینکه بدانید آیا می توانید یک جعبه فیبر را ادعا کنید ، می توانید یک تست واجد شرایط بودن را انجام دهید ، و یک پاسخ دقیق و سریع دریافت کنید یا به وب سایت اپراتور بروید. همه اینها به شهرداری و تأمین کننده مورد نظر شما بستگی دارد. برای واجد شرایط بودن ، فیبر باید در شهر شما ، در محله شما مستقر شود و اتصال برای اسکان شما ایجاد شده است.

واجد شرایط بودن LiveBox ADSL/VDSL2

اگر آزمایش انجام شده به صورت آنلاین در مورد واجد شرایط بودن فیبر جعبه زنده شما منفی است ، می توانید مشورت کنید که پیشرفت در استقرار فیبر در شهرداری شما در کجا است. در ضمن ، می توانید یک آزمایش را انجام دهید تا بدانید که آیا واجد شرایط ADSL یا VDSL2 هستید.

یادآور ::

VDSL2 به طور قابل توجهی اتصال اینترنت شما را بهبود می بخشد. شما می توانید امیدوار باشید سرعت درست تا 15 برابر سریعتر (حداکثر 100 یا 200 مگابایت در ثانیه در برابر 10 تا 25 مگابایت در ثانیه برای ADSL).

اگر واجد شرایط ADSL/VDSL2 هستید ، می توانید در طیف گسترده ای از پیشنهادات اینترنتی نارنجی مشترک شوید.

جعبه نارنجی 4G Home: گزینه ای در صورت سرعت اینترنت کم

پیشنهاد خانه 4G

اگر فناوری این جعبه خانه 4G نارنجی با فیبر یا ADSL LiveBox متفاوت است ، این امکان را به شما می دهد تا از طریق شبکه موبایل تأمین کننده تأمین کننده ، یک اتصال وای فای یا سیمی (کابل اترنت را شامل شود) دریافت کنید.

برای بارگیری می توانید اینترنت را با سرعت حداکثر 150 مگابایت در ثانیه مرور کنید. با Flybox 4G+، اگر در یک منطقه تحت پوشش زندگی می کنید ، از اتصال به 300 مگابایت در ثانیه بهره مند می شوید.

همانطور که در زیر خواهیم دید ، برای افرادی که به فناوری فیبر دسترسی ندارند و از اتصال بسیار بد ADSL رنج نمی برند ، در نظر گرفته شده است.

برای واجد شرایط بودن برای جعبه پرواز ، لازم است:

 • زندگی در شهری که راه حل در آن مستقر شده است
 • شبکه ADSL نداشته باشید یا سرعت اینترنت بسیار کمی داشته باشید. اگر برخی از اپراتورها مانند SFR این را در نظر می گیرند سرعت جریان کمتر از 10 مگابایت در ثانیه به شما امکان می دهد واجد شرایط برای پیشنهاد جعبه 4G باشید ، نارنجی در سایت خود اعلام نکرده است که جریان شما بسیار کم است. سپس اپراتور تشخیص قبلی را انجام داد
 • داشتن یک پوشش 4G خوب در داخل خانه او. در واقع ، این جعبه در شبکه موبایل Orange 4G کار می کند.

در سال 2019 ، پیشنهاد Flybox طبق گفته اپراتور برای 18،700 شهرداری ، در مجموع 5 میلیون مسکن در دسترس بود.

خاتمه بسته اینترنت نارنجی

شما یک سرعت آنلاین انجام داده اید که شما را راضی نمی کند ? در نارنجی ، خاتمه اغلب به صورت آنلاین و از منطقه مشتری شما انجام می شود. شما موظف نیستید نامه ثبت شده ارسال کنید.

 1. اگر می خواهید شماره خود را نگه دارید و هزینه های خاتمه خود را با توجه به تعداد ماه های باقی مانده در طول دوره تعهد خود ، ریو خود را بازیابی کنید
 2. با یک مشاور آنلاین تماس بگیرید یا بسته اینترنت خود را به تنهایی حل کنید
 3. روند خاتمه پیشنهاد خود را دنبال کنید.

در مورد a تغییر پیشنهاد, ارزش خاتمه دادن ندارد. همچنین می توانید اشتراک فعلی خود را از منطقه مشتری خود توسعه دهید.
به عنوان بخشی از در حال حرکت, همچنین خاتمه پیشنهاد اینترنت خود مفید نیست.
اگر می خواهید ارائه دهنده دسترسی به اینترنت را تغییر دهید, اپراتور جدید شما می تواند از خاتمه شما مراقبت کند و از هزینه های شما تا حدی یا کاملاً پشتیبانی کند.
برای قابلیت حمل شماره خود ، می توانید با شماره 3179 به صورت رایگان از خط خود برای دریافت ریو تماس بگیرید ، تا به FAI جدید خود ارسال کنید.

برای … بیشتر !

نتفلیکس روی نارنجی, با تمام جعبه های نسل جدید امکان پذیر است: The LiveBox Play (SD) و رمزگشاهای تلویزیونی TV 4 و UHD. به طور خلاصه ، این سرویس در جعبه های سیاه اپراتور تاریخی موجود است ، اما روی جعبه های سفید نیست.

ما را در اینجا پیدا کنید تا همه چیز را در مورد پیشنهادات بیاموزید جعبه نارنجی فیبر. چرا نارنجی را انتخاب کنید ? آیا اپراتور بسته اینترنت + موبایل را ارائه می دهد ? و راهنمای نصب ما را برای LiveBox 5 خود دنبال کنید.

آ بسته نارنجی باز جایی که باز به شما امکان می دهد بسته های موبایل ، تلویزیون ، اینترنت و تلفنی را با یک اشتراک واحد گروه بندی کنید. این بسته ها به مشتریان این امکان را می دهد تا فاکتور خود را تا 25 ٪ سبک تر کنند.

آنجا LiveBox 4 جعبه ارائه شده با پیشنهاد Orange Open فقط در ADSL است. این جعبه از جعبه های اپراتور قدیمی توسط WiFi بهبود یافته و جعبه تلویزیون سازگار با 4K آن ایستاده است.

Livebox 5 نارنجی

جریان دو برابر ، وای فای هوشمند ، جعبه پلاستیکی بازیافت شده ، ویژگی های جدید جدید را کشف کنید LiveBox 5 نارنجی. ویژگی ها ، نصب ، فیبر سازگار.

در بسته بندی نارنجی با جعبه زنده کاملترین خدمات اینترنتی است که توسط اپراتور تاریخی ارائه شده است. در نسخه ADSL/VDSL2 با LiveBox 4 و فیبر با LiveBox 5 وجود دارد.

نارنجی LiveBox Play با ابتدایی ترین بسته اپراتور تاریخی تحویل داده می شود. 7 ساله ، او هنوز هم بسیار کارآمد است ، حتی اگر او شروع به نمایش تاخیر در مقایسه با کسانی که جانشین او شده اند.

اینترنت ADSL و نارنجی VDSL2 را ارائه می دهد

شما از رفتن به نارنجی دریغ می کنید. ما جزئیات هر یک را به شما می دهیم پیشنهاد ADSL نارنجی برای کمک به شما در انتخاب بسته اینترنتی متناسب با نیازهای شما.

جعبه های اینترنتی در نارنجی

شما می خواهید یک جعبه اینترنتی را در نارنجی بیرون بیاورید ? این اپراتور دو جعبه زنده را با فیبر و ADSL ارائه می دهد. برای فهمیدن کدام جعبه نارنجی ، مقایسه ما را کشف کنید !

مناسب bbox

پیشنهاد محدود 19 ، 99 یورو نامزدی 12 ماه اطلاعات بیشتر یادآوری رایگان

Bbox + نرخ جریان فیبر 1 گیگابایت در ثانیه 700 مگابایت در ثانیه تلفن ثابت شامل تماس های نامحدود برای ثابت در فرانسه و به 110 کشور ثابت است. تلویزیون شامل +180 کانال گنجانده شده است

LiveBox 4

23 ، 98 € تعهد 12 ماه اطلاعات بیشتر یادآوری رایگان

LiveBox 4 جریان 500 MB/S 500 MB/S تلفن ثابت شامل تلویزیون نامحدود شامل بسته تلفن همراه شامل

LiveBox Play

برنامه تبلیغاتی خوب 24 ، 99 € نامزدی 12 ماه اطلاعات بیشتر یادآوری رایگان
Debits Play LiveBox 50 MB/S 10 MB/S تلفن ثابت شامل تلویزیون نامحدود شامل

LiveBox 4

برنامه خوب 24 ، 99 € تعهد 12 ماه اطلاعات بیشتر یادآوری رایگان
LiveBox 4 جریان 500 MB/S 500 MB/S تلفن ثابت شامل تلویزیون نامحدود شامل

LiveBox 4

29 ، تعهد 99 € 12 ماه اطلاعات بیشتر یادآوری رایگان

LiveBox Play Debits 95 Mb/s 95 Mb/s تلفن ثابت شامل تماس های نامحدود از ثابت به تلویزیون ثابت است که شامل بسته تلفن همراه است

برنامه خوب 31 ، 99 یورو نامزدی 12 ماه اطلاعات بیشتر یادآوری رایگان
LiveBox Up Debits 50 MB/S 10 MB/S تلفن ثابت شامل نامحدود در فرانسه ، اتحادیه اروپا ، DOM ، ایالات متحده و کانادا

LiveBox 4

32 ، 98 € نامزدی 12 ماه اطلاعات بیشتر یادآوری رایگان

LiveBox 4 جریان 500 MB/S 500 MB/S تلفن ثابت شامل تلویزیون نامحدود شامل بسته تلفن همراه شامل

برنامه خوب 32 ، 99 یورو نامزدی 12 ماه اطلاعات بیشتر یادآوری رایگان
LiveBox Up Debits 2 GB/S 600 MB/S ثابت Tehofe در فرانسه ، اتحادیه اروپا ، DOM ، ایالات متحده و کانادا گنجانده شده است

برنامه خوب 36 ، 99 یورو نامزدی 12 ماه اطلاعات بیشتر یادآوری رایگان

LiveBox Max Debits 50 Mb/s 10 Mb/s ثابت شده در فرانسه ، اتحادیه اروپا ، DOM ، ایالات متحده و تلویزیون کانادا شامل تلویزیون

LiveBox 4

37 ، 99 یورو نامزدی 12 ماه اطلاعات بیشتر یادآوری رایگان

LiveBox 4 جریان 20 MB/S 95 MB/S تلفن ثابت شامل تلویزیون نامحدود شامل بسته تلفن همراه است

برنامه خوب 37 ، 99 یورو نامزدی 12 ماه اطلاعات بیشتر یادآوری رایگان

LiveBox Max Debits 2 GB/S 800 MB/S ثابت شده در فرانسه ، اتحادیه اروپا ، DOM ، ایالات متحده و کانادا شامل

LiveBox Play

43 ، 99 یورو نامزدی 12 ماه اطلاعات بیشتر یادآوری رایگان

Debits Play LiveBox 95 MB/S 95 MB/S تلفن ثابت شامل تلویزیون نامحدود شامل بسته تلفن همراه شامل

بهترین جعبه اینترنت نارنجی چیست ?

در حال حاضر ، بازارهای نارنجی دو پیشنهاد اینترنتی با 12 ماه نامزدی: LiveBox و LiveBox Up. مشتریان می توانند آنها را به تنهایی یا با یک برنامه تلفن همراه ببرند. ارائه دهنده دسترسی به اینترنت (f.داشتن.من.) همچنین یک جعبه 4G بدون تعهد ارائه می دهد.

قیمت جعبه های نارنجی چقدر است ?

در جعبه پرتقال با قیمت های مختلفی که بسته به گزینه های موجود در اشتراک اینترنت متفاوت است در دسترس هستند.

جعبه اینترنت نارنجی صندوقچه جعبه زنده
فن آوری – فیبر نوری
– ADSL/VDSL2
– فیبر نوری
– ADSL/VDSL2
فیبر جریان حداکثر 400 مگابیت در ثانیه و 400 مگابیت در ثانیه وقتی حداکثر 2 گیگ بر ثانیه و 600 مگابیت در ثانیه وقتی
تلفن منزل تماس های نامحدود برای رفع تماس های نامحدود به موبایل ثابت و متروپولیتن فرانسه ، دام ، اروپا ، ایالات متحده و کانادا
تلویزیون بیش از 150 کانال تلویزیونی بیش از 150 کانال تلویزیونی
تجهیزات – جدید LiveBox 5
– رمزگذار تلویزیون UHD 4K
– جدید LiveBox 5
– رمزگذار تلویزیون UHD 4K
– رمزگشگر TV یا TV 2 uhd 4k uhd
– تکرار کننده وای فای (در صورت درخواست)
– ضبط کننده تلویزیون UHD
– برنامه خانه متصل (اشیاء به طور جداگانه خریداری می شوند)
تعهد 12 ماه 12 ماه
جایزه ADSL 22.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه ، سپس 36.99 یورو در ماه 30.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه ، سپس 44.99 یورو در ماه
قیمت فیبر 22.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه ، سپس 41.99 یورو در ماه 30.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه ، سپس 49.99 یورو در ماه

توجه: جعبه های اینترنتی بدون تعهد

نارنجی یک جعبه اینترنت بدون تعهد از طریق نام تجاری کم هزینه خود ارائه می دهد: SOSH. می توانید در جعبه SOSH که یک پیشنهاد دو بازی در 20 یورو در سال اول است ، مشترک شوید.

LiveBox ، پیشنهاد اینترنت نارنجی با ملزومات

LiveBox است اشتراک اینترنت نارنجی از جمله ملزومات. این جعبه با 12 ماه درگیری به:

 • اینترنت در ADSL/VDSL یا فیبر نوری ؛
 • تلفن ثابت نامحدود برای ثابت شدن به کلانشهر فرانسه ، دام و اروپا
 • بیش از 150 کانال تلویزیونی.

LiveBox با رمزگذار تلویزیون 4K UHD و جدید LiveBox 5 تهیه می شود. در نسخه فیبر ، از 22.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه ، سپس 40.99 یورو در ماه در دسترس است. در نسخه ADSL/VDSL ، LiveBox به مدت 12 ماه 22.99 یورو در ماه است ، سپس با 36.99 یورو در ماه/

LiveBox Up ، Orange Premium Internet پیشنهاد اینترنت

LiveBox Up دومین جعبه اینترنت است که توسط Orange ارائه شده است. این اشتراک حق بیمه اپراتور است. این پیشنهاد شامل:

 • اینترنت در ADSL/VDSL یا فیبر نوری ؛
 • تلفن ثابت نامحدود به موبایل ثابت و متروپولیتن فرانسه ، دام ، اروپا ، ایالات متحده و کانادا
 • بیش از 150 کانال تلویزیونی ؛
 • یک تکرار کننده WiFi در صورت درخواست ؛
 • ضبط کننده تلویزیون UHD ؛
 • برنامه خانه متصل برای مدیریت شیء متصل (برای فعال کردن).

LiveBox Up با New LiveBox 5 و WiFi Smart و رمزگذار TV UHD 4K تحویل داده می شود. در صورت لزوم ، می توانید از اپراتور به صورت رایگان یک رمزگذار تلویزیون دوم یا یک کلید تلویزیون بخواهید.

آنجا Fiber LiveBox Up 30.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه ، سپس 49.99 یورو در ماه است. در حالی که LiveBox Up ADSL به مدت 12 ماه 30.99 یورو در ماه است ، پس از آن 44.99 یورو در ماه.

جعبه های اینترنتی نارنجی با بسته تلفن همراه

نارنجی ارائه می دهد اینترنت + بسته های تلفن همراه را باز کنید. آنها اجازه می دهند از یک تخفیف سودمند در یکی از بسته های تلفن همراه ارائه شده توسط اپراتور بهره مند شوند.

بسته نارنجی باز بسته 2H 100 مگابایتی بسته 2H 5 گیگابایتی بسته 10 گیگابایتی بسته 70 گیگابایتی بسته 80 گیگابایتی بسته 120 گیگابایتی
بسته را با LiveBox باز کنید – با فیبر: 29.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 44.99 یورو در ماه
– با ADSL/VDSL: 29.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 39.99 یورو در ماه
در دسترس نیست – با فیبر: 44.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 59.99 یورو در ماه
– با ADSL/VDSL: 44.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 54.99 یورو در ماه
– با فیبر: 29.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 63.99 یورو در ماه
– با ADSL/VDSL: 29.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 58.99 یورو در ماه
در دسترس نیست در دسترس نیست
بسته را با LiveBox Up باز کنید – با فیبر: 28.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 52.99 یورو در ماه
– با ADSL/VDSL: 28.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 47.99 یورو در ماه
– با فیبر: 37.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 61.99 یورو در ماه
– با ADSL/VDSL: 37.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 56.99 یورو در ماه
– با فیبر: 43.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 67.99 یورو در ماه
– با ADSL/VDSL: 43.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 62.99 یورو در ماه
– با فیبر: 37.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 71.99 یورو در ماه
– با ADSL/VDSL: 37.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 66.99 یورو در ماه
– با فیبر: 47.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 81.99 یورو در ماه
– با ADSL/VDSL: 47.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 76.99 یورو در ماه
– با فیبر: 65.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 99.99 یورو در ماه
– با ADSL/VDSL: 65.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 94.99 یورو در ماه

در بسته ها را باز و باز کنید منوط به حداقل یک دوره تعهد 12 ماهه هستند.

توجه: تبلیغات نارنجی

برای لذت بردن از معاملات خوب حتی بیشتر ، تبلیغات موجود در جعبه های نارنجی را از دست ندهید ! اپراتور در طول سال تخفیف های جالبی را در LiveBox ایجاد می کند.

جعبه نارنجی 4G ، جایگزین Haut-Débit

اگر در منطقه ای با پوشش 4G خوب زندگی می کنید اما در جایی که اتصال ADSL از کیفیت پایین برخوردار است ، می توانید از آن خارج شوید جعبه خانه 4G. این پیشنهاد بدون تعهد است.

پیشنهاد Orange 4G Home 4G شامل موارد زیر است:

 • 200 گیگابایت اینترنت Haut-Débit تا 300 MBit/s پایین و 150 MBITS/S ؛
 • Flybox 4G+؛
 • تلویزیون نارنجی در تلفن همراه و رایانه لوحی با بیش از 70 کانال.

تو می توانی جعبه نارنجی 4G را آزمایش کنید به مدت یک ماه. اگر راضی نیستید ، اپراتور متعهد می شود شما را بازپرداخت کند.

چرا یک جعبه اینترنت نارنجی را انتخاب کنید ?

نارنجی ، که قبلاً فرانسه از راه دور بود ، است قدیمی ترین اپراتور فرانسه. پیشنهادات اینترنتی f.داشتن.من به دلیل مزایای زیر بسیار جالب هستم:

 • نارنجی دارای بهترین شبکه در فرانسه ؛
 • فیبر با همان قیمت ADSL در سال اول است
 • اتصال نوری فیبر رایگان است
 • بسته های باز از تخفیف های سودمند در برنامه های تلفن همراه استفاده می کنند

چگونه می توان دانست که آیا می توانم یک جعبه اینترنت نارنجی را مشترک کنم ?

برای عضویت در جعبه اینترنت در نارنجی, ابتدا باید واجد شرایط بودن محل اقامت خود را آزمایش کنید. این به شما این امکان را می دهد تا بدانید که آیا می توانید یک Fiber LiveBox یا یک LiveBox ADSL را مشترک کنید. شما می توانید این تست واجد شرایط بودن آنلاین را مستقیماً در انتخاب انجام دهید.com ، با تماس با تیم های ما از طریق تلفن یا وب سایت نارنجی.

چگونه جعبه اینترنت نارنجی خود را انتخاب کنیم ?

اگر شما نوع نامشخص هستید ، باید در انتخاب سریع جعبه اینترنت در Orange موفق شوید ، زیرا اپراتور فقط دو پیشنهاد ارائه می دهد. قبل از عضویت در جعبه زنده ، عمدتاً مجبور خواهید بود بودجه خود را تعیین کنید و اگر می خواهید از خدمات اضافی مانند Repeater WiFi یا رمزگذار تلویزیون دوم استفاده کنید. اگر می خواهید پس انداز کنید ، می توانید یک بسته باز را انتخاب کنید. در این حالت ، شما باید در بسته تلفن همراه خود چه گزینه هایی را تعیین کنید.

چگونه جعبه زنده خود را خاتمه دهیم ?

شما تصمیم گرفته اید LiveBox خود را حذف کنید ? برای درخواست خاتمه ، نیازی به ارسال نامه ثبت شده نیست. فقط به منطقه مشتری خود وصل شوید تا جعبه نارنجی خود را خاتمه دهید.

در صورت خاتمه در دوره تعهد خود ، یعنی 12 ماه ، شما باید تمام پرداخت های ماهانه باقی مانده را بپردازید. تو می توانی میزان هزینه های خاتمه خود را محاسبه کنید مستقیماً از منطقه مشتری خود. اگر ISP را تغییر دهید ، اپراتور جدید شما ممکن است بخشی از هزینه های شما را تأمین کند.

شما می خواهید اشتراک خود را تغییر دهید ? با مقایسه جعبه اینترنت ما ، به راحتی و به سرعت پیشنهاد مورد نیاز خود را پیدا کرده و مستقیماً بصورت آنلاین مشترک شوید.

انواع دیگر پیشنهادات اینترنتی در نارنجی

 • جعبه ADSL در نارنجی ارائه می دهد
 • جعبه اینترنت با تلویزیون در نارنجی ارائه می دهد
 • جعبه اینترنت در تبلیغ در نارنجی ارائه می دهد
 • جعبه اینترنت بدون تلویزیون در نارنجی ارائه می دهد
 • فیبر در نارنجی پیشنهادات
 • در مورد انتخاب.کم
 • اطلاع قانونی
 • منشور برای محافظت از داده های شخصی
 • با ما تماس بگیرید
 • اعلامیه را انتخاب کنید.کم
 • نویسندگان