تست واجد شرایط بودن با فیبر نوری ، ADSL و VDSL2 ، تست فیبر: واجد شرایط بودن دو کلیک خود را کلیک کنید.

تست فیبر: واجد شرایط بودن دو کلیک خود را کلیک کنید

تست جریان سرعت اتصال اینترنت به فناوری مانند ADSL ، فیبر نوری یا حتی جعبه 4G را اندازه گیری می کند. تست واجد شرایط بودن امکان شناسایی فناوری هایی را که به آن دسترسی دارید امکان پذیر است.

تست صلاحیت

جعبه های اینترنتی موجود در خانه چیست ?

آدرس یا شماره خط ثابت خود را آزمایش کنید تا اشتراک های فیبر ، ADSL یا 4G جعبه ای را که اپراتورها در خانه شما ارائه می دهند ، کشف کنید.

بهترین جعبه را پیدا کنید

از راه دور نارنجی ، SFR ، Bouygues ، قیمت ها و سرعت های رایگان و سایر ارائه دهندگان دسترسی را مقایسه کنید و بهترین پیشنهادات لحظه را باز کنید.

صرفه جویی در وقت

ابزار ما به شما امکان می دهد با یک کلیک با تمام اپراتورها و تمام شبکه های موجود در آدرس خود مقایسه کنید.

به معاملات خوب هشدار داده شود

با وارد کردن آدرس ایمیل خود در این ابزار ، هر ماه یک ایمیل خلاصه با بهترین نکات مربوط به همه اپراتورها دریافت کنید.

چرا یک تست واجد شرایط بودن ?

بسیاری از پیشنهادات اینترنتی در دسترس هستند و پیدا کردن راه شما پیچیده است … تست واجد شرایط بودن Ariase بهترین راه برای یافتن سریع و به راحتی بهترین جعبه های اینترنتی در یک آدرس خاص است.

برای گرفتن فیبر

ممکن است قبلاً به فیبر دسترسی داشته باشید اما نمی دانید. آزمون واجد شرایط بودن فیبر به شما امکان می دهد بدانید که آیا بدهی بسیار بالا در آدرس شما موجود است.

برای تغییر اپراتور

تعهد شما به روز می رسد یا دیگر از آن راضی نیستید ? ممکن است زمان تغییر اپراتور باشد. تست واجد شرایط بودن فیبر بهترین پیشنهادات را در بین همه اپراتورها ذکر می کند.

برای حرکت خوب

جعبه ها جمع می شوند ، خانه خالی می شود ، اما آیا در مورد جعبه اینترنت آینده خود فکر کرده اید ? آزمون واجد شرایط بودن به شما امکان می دهد بدهی اینترنت اسکان آینده خود را بدانید.

چگونه می دانم که آیا من واجد شرایط فیبر هستم ?

شما می خواهید از سرعت فیبر نوری در خانه لذت ببرید اما نمی دانید آیا به آن دسترسی دارید ? با استفاده از تست واجد شرایط بودن Ariase ، سریعاً بررسی کنید که آیا محل اقامت شما به شبکه های بسیار پر سرعت اپراتورها وصل شده و جعبه های اینترنتی فیبر نوری و کابل موجود در خانه شما را با یکدیگر مقایسه کنید.

برای این کار ، این سرویس رایگان به طور همزمان از سرورهای مختلف فیبر از همه ارائه دهندگان دسترسی برای کنترل صلاحیت خانه شما سؤال می کند. با تشکر از آدرس یا خط تلفنی که نشان می دهید ، قیمت و جریان پیشنهادهای فیبر نوری را از نارنجی ، رایگان ، SFR ، Bouygues Telecom و کلیه ارائه دهندگان دسترسی که فیبر را در خانه ارائه می دهند ، کشف خواهید کرد.

نحوه آزمایش واجد شرایط بودن محل اقامت خود ?

Ariase به طور همزمان از سرورهای واجد شرایط بودن اپراتورها (نارنجی ، SFR ، Bouygues Telecom ، Sosh ، Red ، Free و غیره) سؤال می کند تا سازگاری آدرس یا خط تلفن خود را با بسته های ADSL ، فیبر نوری و کابل ارائه دهد و جعبه های 4G که اپراتورها بازار دارند در آدرس وارد شده.

بنابراین آزمایش از طریق خط تلفن یا آدرس خود آسان است. برای اولین مورد ، به سادگی شماره ثابت خود را در فرم وارد کنید ، مقایسه کننده تمام پیشنهادات مرتبط با خط شما را پیدا می کند. اگر دیگر شماره خط تلفن خود را در ذهن ندارید ، می توانید با آدرس پستی خود کاملاً آزمایش کنید. این دستکاری های ساده به شما امکان می دهد تا با چشمک زدن به جعبه های اینترنتی ده ها اپراتور ADSL و فیبر مقایسه کنید.

مشاوران آریا نیز در مراحل مختلف شما از شما پشتیبانی می کنند. شماره 02 99 36 30 54 را شماره گیری کنید و در واجد شرایط بودن فیبر خود رایگان داشته باشید.

شبکه های اینترنتی در فرانسه موجود است ?

در فرانسه ، چهار شبکه اصلی امکان دسترسی به اینترنت را فراهم می کنند: ADSL ، فیبر ، کابل و جعبه 4G. واجد شرایط بودن ADSL یا فیبر توسط آدرس یا خط تلفن شما تعریف می شود. حتی اگر بیش از 14 میلیون خانوار در حال حاضر به بدهی بسیار بالا وصل شده باشند ، هنوز چندین منطقه غیر مجهز وجود دارد.

ADSL اتصال سطح بالا را تضمین می کند

صلاحیت ADSL

ADSL ، که به آن اینترنت Haut-Débit نیز گفته می شود ، در 99 ٪ از خانوارها وجود دارد. با ADSL ، از جریان بین 1 تا 20 مگابایت در ثانیه بهره مند می شوید. 20 ٪ از همین خانه های مشابه خوش شانس هستند و به لطف VDSL2 از افزایش 95 مگابایت در ثانیه بهره مند می شوند. برای دانستن بدهی که به آن حق دارید ADSL را بدست آورید ، آزمایش واجد شرایط بودن ADSL را انجام دهید.

فیبر نوری برای همه باید تا سال 2022 در فرانسه مستقر شود

صلاحیت فیبر

فیبر نوری فناوری است که به شما امکان می دهد دسترسی بسیار بالایی به اینترنت داشته باشید. به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد ، فیبر اجازه می دهد حداقل جریان 100 مگابیت در ثانیه حتی اگر بیشتر فیبر ارائه می دهد جریان 1 گیگابایت در ثانیه را ارائه دهد. این امکان را به شما می دهد تا به عنوان مثال یک اتصال پایدار ، بسیار سریع ، ایده آل برای استفاده همزمان و تلویزیون فوق العاده عالی داشته باشید.

کابل کواکسیال به شما امکان می دهد با بدهی بسیار بالا به اینترنت دسترسی پیدا کنید

صلاحیت کابل

کابل ، که بیشتر اوقات کابل کواکسیال خوانده می شود ، دسترسی بسیار بالا به اینترنت را تضمین می کند. با این حال ، از فیبر نوری کندتر است. در واقع ، حداکثر سرعت 1 گیگابایت در ثانیه در پذیرش و 100 مگابایت در ثانیه در انتشار را ارائه می دهد. امروز ، 9.5 میلیون خانه در بیش از 1.000 شهرداری سیمی هستند.

جعبه 4G اجازه می دهد تا از طریق شبکه های موبایل 4G عایق بندی شده به اینترنت دسترسی داشته باشد

واجد شرایط بودن در جعبه 4G

با تأخیر در استقرار مشاهده شده در مورد دسترسی به آسانسور بسیار ثابت برای مناطق متراکم و حتی بسیار متراکم ، اپراتورها این راه حل گذرا را ارائه می دهند. این امکان را برای عایق بندی ترین محل اتصال به اینترنت با استفاده از شبکه های 4G تلفن همراه موجود در اپراتورهای مخابراتی فراهم می کند.

چه کسی اپراتورهایی هستند که جعبه های اینترنتی را در خانه ارائه می دهند ?

با توجه به آدرس دقیق خانه شما ، اشتراک ها و اپراتورها می توانند متفاوت باشند. آزمون واجد شرایط بودن اینترنت به شما امکان می دهد کمی واضح تر ببینید. رایگان ، نارنجی ، Bouygues Telecom ، SOSH ، SFR ، RED یا حتی شبکه های ابتکار عمومی: با یک کلیک ، می توانید اپراتورهایی را مشاهده کنید که جعبه های اینترنتی را در خانه خود ارائه می دهند.

از نظر اپراتورها ، دامنه بزرگ و کامل است. مانند Freebox Mini 4K Free و LiveBox Orange ، Bbox باید از Telecom Bouygues با تست واجد شرایط بودن ما سازگار باشد. این جعبه های اینترنتی میانه ، به طور گسترده در قلمرو مستقر شده اند ، یک پیشنهاد کامل را تضمین می کنند.

چندین پیشنهاد اینترنت ورودی نیز خدمات اینترنتی خوبی را ارائه می دهد. این مورد در مورد جعبه SOSH ، جعبه قرمز بلکه Bbox Fit است. با این حال ، با وجود قیمت جذاب آنها ، آنها رمزگذار تلویزیون ارائه نمی دهند. همه آنها با تست واجد شرایط بودن ما سازگار هستند.

شبکه های ابتکار عمومی نیز با آزمون واجد شرایط بودن ما مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند. به دلایل خوب ، که توسط جوامع مستقر شده اند ، آنها گزینه دیگری برای اپراتورهای سنتی می دهند.

سوالات شما در مورد آزمون واجد شرایط بودن

چه می شود اگر من واجد شرایط فیبر یا ADSL نباشم ?

استقرار فیبر نوری و ADSL در فرانسه خیلی سریع پیشرفت می کند. اگر می خواهید از ورود آنها به خانه مطلع شوید ، برای هشدار فیبر و معاملات خوب ما ثبت نام کنید.

چرا همه اسکان به همان پیشنهادات و جریان های یکسان دسترسی ندارند ?

از نظر بدهی و فناوری ، همه مردم فرانسوی در یک مارک یکسان قرار ندارند. اگر به عنوان مثال از ADSL بهره مند شوید ، فاصله از محل اقامت خود در مقایسه با تلفن مرکزی ارتباط شما را تعیین می کند. هرچه بیشتر دور شوید ، جریان بیشتری از دست خواهید داد.

چرا جریان من با همسایگانم متفاوت است ?

کابل معیوب ، استفاده از فناوری مختلف (فیبر یا ADSL) … دلایل مختلفی می تواند تفاوت جریان بین شما و همسایگان شما را توضیح دهد. بهترین راه این است که یک تست بدهی انجام دهید و با ارائه دهنده دسترسی به اینترنت خود تماس بگیرید تا بفهمید این تفاوت از کجا ناشی می شود.

اگر آزمون کار نکند چه می شود ?

اگر آزمایش کار نکند ، ممکن است به این دلیل باشد که محل اقامت شما اخیر است و هنوز در یک منطقه تحت پوشش قرار نگرفته است. شما همچنین ممکن است در یک منطقه سفید زندگی کنید ، یعنی مکانی که در آن تأمین کنندگان هنوز کارهای نصب را انجام نداده اند. در هر صورت ، می توانید با تماس مستقیم با تأمین کنندگان مورد علاقه شما ، ارتباط برقرار کنید.

چرا تست واجد شرایط فقط پیشنهادات فیبر را ارائه می دهد ?

با داشتن بیش از 75 ٪ از محل واجد شرایط بودن فیبر نوری در سپتامبر 2022 ، فرانسه یکی از پیشرفته ترین کشورها در استقرار بسیار بالا است. در مناطق فیبر ، اپراتورها دیگر پیشنهادات اینترنت ADSL را با استفاده از شبکه “مس” ارائه نمی دهند. در سال های آینده ، شبکه ADSL نیز بسته خواهد شد و هیچ اشتراک ADSL بیشتر تا پایان سال 2030 عملیاتی نخواهد شد.

چرا من هنوز فیبر ندارم ?

باید بدانید که استقرار فیبر نوری توسط مناطق انجام می شود. و از یکی به دیگری ، بسته به اینکه در یک شهر بزرگ ، در حومه یا مناطق روستایی قرار داشته باشید ، تفاوت های زیادی در پوشش وجود دارد. اهداف تعیین شده توسط دولت تا پایان سال 2022 ، میزان بسیار بالایی را برای همه تضمین می کند. برای اطلاع از ورود فیبر در محل اقامت خود ، برای هشدار فیبر ما ثبت نام کنید.

تفاوت بین تست واجد شرایط بودن و آزمایش جریان چیست ?

تست جریان سرعت اتصال اینترنت به فناوری مانند ADSL ، فیبر نوری یا حتی جعبه 4G را اندازه گیری می کند. تست واجد شرایط بودن امکان شناسایی فناوری هایی را که به آن دسترسی دارید امکان پذیر است.

چرا آزمون با شماره خط من کار نمی کند ?

فقط شماره های جغرافیایی (شماره های مربوط به مسکن و عدم تماس) می تواند باعث تست واجد شرایط شود. سعی کنید دوباره با آدرس پستی خود آزمون را انجام دهید.

من حرکت می کنم ، چگونه مطمئن باشم که اینترنت را در محل اقامت جدید خود دارم ?

در حین حرکت ، بهترین راه برای داشتن اینترنت در محل اقامت جدید خود ، پیروی از این سه مرحله مهم است: چند هفته قبل از نصب ، یک تست واجد شرایط بودن انجام دهید تا دریابید که آیا خانه جدید شما واجد شرایط فیبر است ، سپس یک اینترنت مشترک کنید با استفاده از روزانه خود تطبیق داده شده و تجهیزات قدیمی خود را در دوره انتقال داده بازگردانید.

تست فیبر: واجد شرایط بودن دو کلیک خود را کلیک کنید

بر روی پلت فرم

آیا محل اقامت شما برای فیبر نوری واجد شرایط است ? برای فهمیدن ، فقط یک راه حل: یک تست فیبر آنلاین انجام دهید. در اینجا یک راهنمای واضح و دقیق برای پاسخ به تمام سوالات شما وجود دارد.

تست واجد شرایط بودن فیبر چیست ?

در تست صلاحیت به سادگی در خدمت بررسی این است که محل اقامت شما به خوبی قادر به اتصال به فیبر نوری است. بنابراین اگر می خواهید یک جعبه اینترنتی را که با این فناوری کار می کند ، انجام این آزمایش مهم است.

علاوه بر این ، آزمایش واجد شرایط بودن به شما امکان می دهد سرعت متوسط ​​نظری اتصال آینده خود را به فیبر نوری بدانید. حداکثر جریان ، حداقل نرخ گاهی اوقات … برای هر اپراتور ، پیش از سرعت و زمان بارگیری به شما اطلاع داده می شود.

به عنوان مثال ، یک آزمایش فیبر که در نارنجی یا SFR انجام شده است ، به شما امکان نمی دهد پیشنهادات فیبر را از تأمین کنندگان مختلف مقایسه کنید. فقط یک مقایسه در Lelynx.FR این نمای کلی را با یک کلیک به شما می دهد !

واجد شرایط بودن فیبر خود را آزمایش کنید !

کدام اپراتورها فیبر نوری را ارائه می دهند ?

بازار فیبر نوری چند سال در فرانسه به خوبی توسعه یافته است. برنامه بسیار پر سرعت شبکه فیبر را تقریباً از طریق کشور گسترش داده است. چهار ارائه دهنده دسترسی به اینترنت سنتی (ISP) پیشنهادات فیبر نوری را به شما پیشنهاد می دهد. اما آنها تنها نیستند:

 • Bouygues Telecom ؛
 • نارنجی ؛
 • SFR ؛
 • رایگان؛
 • SOSH ؛
 • قرمز توسط SFR ؛
 • پست موبایل ..

در اینجا مقایسه بهترین پیشنهادات فیبر در بازار وجود دارد:

نحوه انجام آزمایش فیبر ?

برای انجام یک تست واجد شرایط بودن فیبر ، فقط برای شما کافی است: یا آدرس پستی دقیق شما یا شماره خط تلفن شما. با این حال ، از طرف دیگر ، منطقه جداشده شما برخلاف تست ADSL ، از هر نوع استفاده خواهد بود.

قبل از شروع آزمون ، بدانید که می توانید پیشنهادات مختلف ارائه شده با توجه به چندین معیار را طبقه بندی کنید:

 • قیمت ؛
 • جریان مورد نظر ؛
 • اپراتور ؛
 • دسته پیشنهاد (اینترنت به تنهایی ، اینترنت و موبایل …).

واجد شرایط بودن فیبر خود را آزمایش کنید

تست فیبر نارنجی

نارنجی دامنه فیبر LiveBox را ارائه می دهد ، اما واجد شرایط بودن فیبر برای استفاده از آن اجباری است. در این صورت ، پیشنهادات مختلفی به شما ارسال می شود: LiveBox Up ، LiveBox و LiveBox Open Open. شما یک جریان 400 مگابایت در ثانیه خواهید داشت که می تواند برای بهترین پیشنهاد جعبه تا 2 گیگابایت در ثانیه حرکت کند.

تست فیبر Bouygues Télécom

شما می خواهید به پیشنهادات فیبر Bouygues دسترسی پیدا کنید ? بدانید که در حال حاضر ، بیش از 14 میلیون خانوار به آن دسترسی دارند-بنابراین ممکن است شما بخشی از آن باشید ! فقط صلاحیت خود را آزمایش کنید و ببینید که آیا محدوده فیبر Bbox در خانه امکان پذیر است. توجه داشته باشید که بسته به کادر انتخابی ، جریان شما بین 300 مگابایت در ثانیه و 2 گیگابایت در ثانیه خواهد بود.

تست فیبر SFR

فیبر SFR به شما امکان می دهد قراردادهای جعبه 500 مگابایت در ثانیه برای کمترین قیمت در 2 گیگابایت در ثانیه برای بهترین ها داشته باشید. واجد شرایط بودن فیبر SFR ، بنابراین درب پیشنهادهایی مانند جعبه SFR 8 را باز می کند. یک تست ، جایی که شما باید آدرس خود را وارد کنید ، به شما بگویید که آیا محل اقامت شما می تواند از خدمات برند به Red Carré بهره مند شود.

تست فیبر رایگان

پیشنهادات رایگان Freebox در بیش از 17 میلیون خانه در فرانسه به فروش می رسد. هزاران شهرداری ، کوچک و بزرگ ، بخشی از شبکه تحت پوشش جدیدترین اپراتورهای سنتی هستند. شما می توانید از 1 گیگابایت در ثانیه برای ورود به سطح 8 گیگابایت در ثانیه برای Delta Freebox بهره مند شوید.

تست فیبر SOSH

SOSH یک شریک نارنجی است و پیشنهاد فیبر آن در بیش از 14.5 میلیون خانه در فرانسه مستقر شده است. آیا بسته فیبر SOSH در آپارتمان یا خانه شما موجود است ? در این صورت ، شما از اتصال اینترنتی با سرعت حداکثر 300 مگابایت در ثانیه بهره مند می شوید.

قرمز با تست فیبر SFR

کمی کمتر از سایر اپراتورها ، بسته قرمز توسط SFR هنوز بیش از 13 میلیون خانوار را تحت تأثیر قرار می دهد و این رقم به سرعت در حال افزایش است.

نمایشگاه س questions الات (سؤالات متداول)

چگونه بدانید که آیا واجد شرایط فیبر هستید ?

برای اینکه بدانید واجد شرایط بودن فیبر هستید ، به سادگی آدرس خود را در ابزار ما وارد کنید و ما در کمتر از دو دقیقه به شما خواهیم گفت که آیا واجد شرایط هستید یا نه.

آیا تست فیبر با همه اپراتورها سازگار است ?

تست واجد شرایط بودن فیبر سیاهگوش به شما امکان می دهد واجد شرایط بودن فیبر نوری خود را برای همه اپراتورها (SFR ، Bouygues ، نارنجی ، SOSH یا رایگان) آزمایش کنید